Webform (6.2.0-rc4) - en to km translation catalogue (271 entries)

en: Forms
km: សំណុំ​បែបបទ

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Images
km: រូបភាព

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Suffix
km: បច្ច័យ

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Value
km: តម្លៃ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Item
km: ធាតុ

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Closed
km: បាន​បិទ

en: List
km: បញ្ជី

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: closed
km: បាន​បិទ

en: Actions
km: អំពើ

en: disabled
km: បាន​បិទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Log
km: កំណត់ហេតុ

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: More
km: បន្ថែម

en: Action
km: អំពើ

en: error
km: កំហុស

en: Tags
km: ស្លាក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Homepage
km: គេហ​ទំព័រ

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: Download
km: ទាញយក

en: Version
km: កំណែ

en: view
km: មើល​

en: updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: File
km: ឯកសារ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Size
km: ទំហំ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: None
km: គ្មាន

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Number
km: លេខ

en: Message
km: សារ

en: No log messages available.
km: មិន​មាន​សារ​កំណត់ហេតុ​ឡើយ ។

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Help text
km: អត្ថបទ​ជំនួយ

en: Types
km: ប្រភេទ

en: Multiple
km: ច្រើន

en: Required
km: ទាមទារ

en: Parent
km: មេ

en: none
km: គ្មាន

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Import
km: នាំចូល

en: Export
km: នាំចេញ

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Field
km: វាល

en: Label
km: ស្លាក

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Help
km: ជំនួយ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Open
km: បើក

en: Sunday
km: អាទិត្យ

en: Monday
km: ច័ន្ទ

en: Tuesday
km: អង្គារ

en: Wednesday
km: ពុធ

en: Thursday
km: ព្រហស្បតិ៍

en: Friday
km: សុក្រ

en: Saturday
km: សៅរ៍

en: Time
km: ពេលវេលា

en: Add
km: បន្ថែម

en: View
km: មើល

en: Visible
km: ដែល​អាច​មើល​ឃើញ

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Continue
km: បន្ត

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Error
km: កំហុស

en: Options
km: ជម្រើស

en: Contact
km: ទំនាក់ទំនង

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Expanded
km: ពង្រីក​

en: All
km: ទាំងអស់

en: Active
km: សកម្ម

en: Access denied
km: ការ​ចូល​ដំណើរការ​ត្រូវ​បាន​បដិសេធ

en: Year
km: ឆ្នាំ

en: Date format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​​កាល​បរិច្ឆេទ

en: Page
km: ទំព័រ

en: User settings
km: ការ​កំណត់​អ្នក​ប្រើ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Inline
km: ក្នុង​តួ

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Visibility
km: ភាពអាច​មើល​ឃើញ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Signature
km: ​ហត្ថលេខា

en: Filter
km: តម្រង

en: Location
km: ទីតាំង

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: File ID
km: លេខ​សម្គាល់​ឯកសារ

en: File name
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ

en: Overridden
km: បាន​បដិសេធ

en: Mode
km: របៀប​

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: N/A
km: គ្មាន

en: Nodes
km: ថ្នាំង

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Maximum
km: អតិបរមា

en: Line
km: ជួរ

en: Scale
km: មាត្រ​ដ្ឋាន

en: Plain text
km: អត្ថបទ​ធម្មតា

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Unlimited
km: មិន​កំណត់

en: Code
km: កូដ

en: General
km: ទូទៅ​

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ

en: Day
km: ថ្ងៃ

en: Table
km: តារាង

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: Color
km: ពណ៌

en: Role
km: តួនាទី

en: reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Choices
km: ជម្រើស

en: Rows
km: ជួរ​ដេក

en: Create content
km: បង្កើត​មាតិកា

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Optional
km: ស្រេច​ចិត្ត

en: Order
km: លំដាប់

en: module
km: ម៉ូឌុល

en: Close
km: បិទ

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Size of textfield
km: ទំហំ​វាល​អត្ថបទ

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: Attachments
km: ឯកសារ​ភ្ជាប់​

en: Key
km: សំខាន់

en: No items selected.
km: គ្មាន​ធាតុ​ដែល​បាន​ជ្រើស ។

en: update
km: ភាព​ទាន់សម័យ

en: Message:
km: សារ ៖

en: Deleted
km: បាន​លុប

en: Languages
km: ភាសា

en: Minimum height
km: កម្ពស់​អប្បបរមា

en: Minimum width
km: ទទឹង​អប្បបរមា

en: Select list
km: ជ្រើស​បញ្ជី

en: Text field
km: វាល​អត្ថបទ

en: Workflow
km: លំហូរ​ការងារ

en: Empty
km: ទទេ

en: Greater than
km: ​ធំជាង

en: Less than
km: ​តូចជាង

en: any
km: ណា​មួយ

en: characters
km: តួអក្សរ

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Your message has been sent.
km: សារ​របស់​អ្នក​ត្រូវ​បាន​ផ្ញើ​ហើយ ។

en: Info
km: ព័ត៌មាន

en: Results
km: លទ្ធផល

en: open
km: បើក

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: Date created
km: កាល​បរិច្ឆេទ​បង្កើត

en: Testing
km: ការ​សាក​ល្បង

en: Not published
km: មិន​បាន​​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: File settings
km: ការ​កំណត់​ឯកសារ

en: Formats
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Allowed file extensions
km: បាន​អនុញ្ញាត​កន្ទុយ​ឯកសារ

en: image
km: រូបភាព

en: Loading...
km: កំពុង​ផ្ទុក​...

en: Temporary directory
km: ថត​បណ្តោះ​អាសន្ន

en: date
km: កាល​បរិច្ឆេទ

en: File upload error. Could not move uploaded file.
km: កំហុស​ផ្ទុក​ឯកសារ​ឡើង ។ មិន​អាច​ផ្លាស់ទី​ឯកសារ​ដែល​បាន​ផ្ទុក​ឡើងទេ ។

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Above
km: ខាង​លើ

en: Decimal
km: ទសភាគ

en: Minimum
km: អប្បបរមា

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស

en: Permission
km: សិទ្ធិ

en: Hide
km: លាក់

en: Language code
km: កូដ​ភាសា

en: URL path settings
km: ការកំណត់​ផ្លូវ​របស់​​ URL

en: Space
km: ទំហំ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Locked
km: ជាប់​សោ

en: Any
km: ណា​មួយ

en: About
km: អំពី

en: Reports
km: របាយការណ៍

en: and
km: និង

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: Translate
km: បកប្រែ​

en: Web services
km: សេវា​បណ្តាញ

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
km: ដើម្បី​សុវត្ថិភាព ឯកសារ​ផ្ទុក​ឡើង​របស់​អ្នក​ត្រូវ​បាន​ប្តូរ​ឈ្មោះ​ជា %filename ។

en: notice
km: កំណត់សម្គាល់

en: pixels
km: ភីកសែល

en: Direction
km: ទិស

en: Warning message
km: សារ​ព្រមាន

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
km: មិនអាច​រក្សាទុក​ឯកសារ​ %file ទេ ។ មាន​កំហុស​មិនស្គាល់ ។

en: The specified file %name could not be uploaded.
km: មិន​អាច​ផ្ទុក​ឡើង​នូវ​ឯកសារ​ដែល​បាន​បញ្ជាក់​ %name ​ទេ​ ។

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
km: កំហុស​ការ​ផ្ទុក​ឡើង ។ មិនអាច​ផ្លាស់ទី​ឯកសារ %file ដែល​បាន​ផ្ទុក​ឡើង​ទៅ​ទិសដៅ %destination។

en: IP address
km: អាសយដ្ឋាន​ IP

en: Maximum height
km: កម្ពស់​អតិបរមា

en: Maximum width
km: ទទឹង​អតិបរមា

en: Maximum image resolution
km: គុណភាព​បង្ហាញ​រូបភាព​អតិបរមា

en: Comma
km: សញ្ញា​ក្បៀស (,)

en: Current user
km: អ្នក​ប្រើ​បច្ចុប្បន្ន

en: Access type
km: ប្រភេទ​ការ​ចូលដំណើរការ

en: The file could not be uploaded.
km: មិនអាច​ផ្ទុក​ឡើង​ឯកសារ​បាន​ទេ ។

en: Trigger
km: គន្លឹះ

en: Vertical Tabs
km: ផ្ទាំង​បញ្ឈរ

en: Table header
km: ក្បាល​តារាង

en: Notes:
km: ចំណាំ ៖

en: Author information
km: ព័ត៌មាន​អំពី​អ្នក​និពន្ធ

en: Date and time
km: កាល​បិរច្ឆេទ និង​ពេល​វេលា

en: Signature settings
km: ការ​កំណត់​ហត្ថលេខា

en: Text format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​អត្ថបទ

en: Structure
km: រចនា​សម្ព័ន្ធ

en: Not restricted
km: មិន​ត្រូវ​បាន​​ដាក់​កម្រិត

en: Date changed
km: កាល​បរិច្ឆេទ​ដែល​បាន​ផ្លាស់​ប្តូរ ។

en: The file %source could not be uploaded because a file by that name already exists in the destination %directory.
km: មិន​អាច​ផ្ទុក​ %source ​ឯកសារ​​ឡើង​បាន​ទេ ពីព្រោះ​ឯកសារ​ដែល​មាន​ឈ្មោះ​នោះ​មាន​រួច​ហើយ​នៅ​ក្នុង​ %directory ទិស​ដៅ  ។

en: Status message
km: សារ​ស្ថាន​ភាព​

en: Minimum image resolution
km: គុណភាព​បង្ហាញ​រូបភាព​អប្បបរមា

en: no preview
km: គ្មាន​ការ​មើល​ជា​មុន

en: Date type
km: ប្រភេទ​កាល​បរិច្ឆេទ

en: Time zones
km: តំបន់​ពេលវេលា

en: The directory %directory does not exist and could not be created.
km: មិន​មាន​ %directory ថត​​ទេ និង​មិន​អាច​បង្កើត​បាន​ទេ​

en: The directory %directory exists but is not writable and could not be made writable.
km: មាន​ %directory ​ថត​ ប៉ុន្តែ​មិន​អាច​សរសេរបាន និង​មិនអាច​ធ្វើ​ឲ្យ​សរសេរបាន​ទេ ។

en: Minimal
km: អប្បរមា

en: Current password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់​បច្ចុប្បន្ន

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
km: ញែក​កន្ទុយ​ឯកសារ​ដោយ​ប្រើ​ ដកឃ្លា (space) ឬ​សញ្ញា​ក្បៀស (,) ហើយ​មិន​រួមបញ្ចូល​សញ្ញា​ចុច (.) ។

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
km: ឈ្មោះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាច​អាន​បាន​ដែល​មាន​តែ​មួយ​គត់ ។ អាច​មាន​អក្សរ​តូច លេខ និង​សញ្ញា (_) តែប៉ុណ្ណោះ ។

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
