Webform (6.2.0-rc4) - en to ku translation catalogue (259 entries)

en: Forms
ku: فۆرمەکان

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Images
ku: وێنه‌کان

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: enabled
ku: چالاکە

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Suffix
ku: پاشگر

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Value
ku: نرخ

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Item
ku: دانە

en: Private
ku: تایبەت

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Groups
ku: گروپەکان

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Closed
ku: داخراوە

en: List
ku: لیستە

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: closed
ku: داخراوە

en: Actions
ku: کردارەکان

en: disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Subscribe
ku: بەشداربوون

en: Manager
ku: سەرپەرشتیار

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: More
ku: زیاتر

en: Action
ku: کردار

en: error
ku: هه‌ڵه‌

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Homepage
ku: ماڵپەڕ

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: Download
ku: داگرتن

en: Version
ku: وەشان

en: view
ku: پیشاندان

en: updated
ku: نوێکرایەوە

en: File
ku: پەڕگە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Size
ku: قەبارە

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Number
ku: ژمارە

en: Message
ku: پەیام

en: No log messages available.
ku: هیچ پەیامێکی تۆمار نییە.

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Weight
ku: سەنگ

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Help text
ku: دەقی یارمەتی

en: Types
ku: جۆرەکان

en: Required
ku: پێویستە

en: Parent
ku: باوان

en: none
ku: هیچ

en: Category
ku: پۆل

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Import
ku: هاوردن

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Field
ku: خانە

en: Label
ku: پێناس

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Help
ku: یارمەتی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Summary
ku: کورتە

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Open
ku: کراوە

en: Sunday
ku: یەکشەممە

en: Monday
ku: دووشەممە

en: Tuesday
ku: سێشەممە

en: Wednesday
ku: چوارشەممە

en: Thursday
ku: پێجشەممە

en: Friday
ku: هەینی

en: Saturday
ku: شەممە

en: Time
ku: کات

en: Add
ku: زیاد بکە

en: View
ku: پیشاندان

en: Visible
ku: بینراو

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Text
ku: دەق

en: Upload
ku: بارکردن

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: Email
ku: ئیمێل

en: Error
ku: هەڵە

en: Contact
ku: پەیوەندی

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Node
ku: گرێ

en: Expanded
ku: لێککراوە

en: All
ku: هەموو

en: Active
ku: چالاکە

en: Access denied
ku: پیشاندان قەدەغەیە

en: Year
ku: ساڵ

en: Date format
ku: فۆرماتی بەروار

en: Page
ku: پەڕە

en: User settings
ku: ڕێکخستنەکانی ئەدامان

en: Url
ku: به‌سته‌ر

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Inline
ku: ناوهێڵ

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Visibility
ku: بینایی

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Signature
ku: مۆر

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Location
ku: شوێن

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: File ID
ku: ID ی پەڕگە

en: File name
ku: ناوی پەڕگە

en: Vocabulary
ku: وشەگەل

en: Contains
ku: لەخۆیەوە گرتووە

en: Overridden
ku: پشتگوێ خراوە

en: Mode
ku: جۆر

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: N/A
ku: نییە

en: Nodes
ku: گرێیەکان

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Maximum
ku: گەورەترین

en: Line
ku: هێڵ

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: Unlimited
ku: بێسنوور

en: Code
ku: کۆد

en: General
ku: گشتی

en: Day
ku: ڕۆژ

en: Table
ku: خشتە

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Other
ku: هیتر

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: Role
ku: ڕۆل

en: reset
ku: باری سەرەتایی

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Choices
ku: هەڵبژاردنەکان

en: Create content
ku: ناوەڕۆک بنووسە

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Optional
ku: ئارەزوومەندانە

en: Order
ku: ڕیز

en: module
ku: مۆدیول

en: Save settings
ku: ڕێکخستن پاشه‌که‌وت بکە

en: Operation
ku: کردار

en: Size of textfield
ku: قەبارەی خانەی دەق

en: Hidden
ku: شارراوە

en: Attachments
ku: پاشکۆکان

en: Key
ku: کلیل

en: Clear
ku: خاوێنکردنەوە

en: No items selected.
ku: هیچ بڕگه‌یه‌ک هەڵنەبژێرراوە.

en: update
ku: نوێبکەوە

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Message:
ku: پەیام:

en: Deleted
ku: سڕایەوە

en: Languages
ku: زمانەکان

en: Minimum height
ku: کەمترین بەرزی

en: Minimum width
ku: کەمترین پانی

en: Text field
ku: خانەی دەق

en: Workflow
ku: ڕێڕەوی کار

en: Empty
ku: بەتاڵ

en: Greater than
ku: گەورەتر لە

en: Less than
ku: کەمتر لە

en: any
ku: هەر کام

en: characters
ku: هێما

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Your message has been sent.
ku: په‌یامه‌که‌ت نێردرا.

en: Info
ku: زانیاری

en: Results
ku: ئه‌نجامەکان

en: open
ku: بیکه‌وه‌

en: Convert
ku: وەرگێڕە

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: Date created
ku: بەرواری درووستکردن

en: Testing
ku: تاقیکردنەوە

en: Not published
ku: بڵاو نه‌کرایه‌وه‌

en: File settings
ku: ڕێکخستنەکانی پەڕگە.

en: Formats
ku: فۆرماتەکان

en: image
ku: وێنە

en: Translations
ku: وەرگێڕانەکان

en: Temporary directory
ku: پێڕستی کاتی

en: date
ku: ڕیکەوت

en: File upload error. Could not move uploaded file.
ku: هەڵە ڕوویدا لە کاتی بارکردنی پەڕگە. نەتوانرا پەڕگەی بارکراو بگوازرێتەوە.

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: Above
ku: سەرەوە

en: Decimal
ku: ژمارەی دەیانە

en: Minimum
ku: کەمترین

en: Debug
ku: هەڵدۆزین

en: Permission
ku: مۆڵەت پێدان

en: Hide
ku: بشارەوە

en: Language code
ku: کۆدی زمان

en: Space
ku: بۆشایی

en: Locked
ku: کلیلدراوە

en: Any
ku: هەر کام

en: About
ku: دەربارە

en: Reports
ku: ڕاپۆرتەکان

en: Contribute
ku: بەشدار بە

en: and
ku: له‌گه‌ڵ

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: Translate
ku: وەرگێڕان

en: Error message
ku: هەڵەپەیام

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
ku: لەبەر چەند هۆکارێکی ئەولەکاری، ناوی پەڕگەکەت گۆڕێنرا بۆ %filename.

en: notice
ku: زانیاری

en: pixels
ku: پیکسڵ

en: Direction
ku: ئاڕاسته‌

en: Warning message
ku: پەیامی ئاگاداری

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
ku: په‌ڕگه‌ی %file نه‌توانرا پاشه‌که‌وت بکرێت ،هه‌ڵه‌یه‌کی نەناسراو ڕوویدا.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
ku: هەڵەیەکی بارکردن. پەڕگەی بارکراو %file نەتوانرا بگوازرێتەوە بۆ پێڕستی %destination.

en: IP address
ku: ئەدرێسی ئای.پی.

en: Maximum height
ku: گەورەتریب بەرزی

en: Maximum width
ku: گەورەترین پانی

en: Comma
ku: کۆما

en: Current user
ku: ئەم بەکارهێنەرە

en: Access type
ku: جۆری ڕێگاپێدان

en: The file could not be uploaded.
ku: ئەم پەڕگەیە نەتوانرا باربکرێت.

en: Notes:
ku: تێبینییەکان:

en: Author information
ku: زانیاری نووسه‌ر

en: Date and time
ku: ڕێکەوت و کات

en: Signature settings
ku: سازکارییەکانی مۆر

en: Throbber
ku: وێنەی ڕەوشی پرۆگرام

en: Text format
ku: فۆرماتی دەق

en: Structure
ku: پێکهاتە

en: Progress
ku: بەرەو پێشوەچوون

en: Not restricted
ku: سنووردراو نەکراوە

en: Date changed
ku: ڕێکەوت گۆڕا

en: Status message
ku: پەیامی ڕەوش

en: no preview
ku: پێشبینی نییە

en: Date type
ku: جۆری بەروار

en: Time zones
ku: کات-شوێنەکان

en: Minimal
ku: کەمترین

en: Current password
ku: وشەنهێنی ئێستا

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
