Webform (6.2.10-rc1) - en to oc translation catalogue (424 entries)

en: Forms
oc: Formularis

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Images
oc: Imatges

en: Pages
oc: Paginas

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: enabled
oc: activat

en: delete
oc: suprimir

en: Status
oc: Estatut

en: Suffix
oc: Sufix

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Value
oc: Valor

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Item
oc: Element

en: Private
oc: Privat

en: Development
oc: Desvolopament

en: Groups
oc: Gropes

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: Closed
oc: Tampat

en: List
oc: Listar

en: Subject
oc: Objècte

en: closed
oc: tampat

en: Actions
oc: Accions

en: disabled
oc: desactivat

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Description
oc: Descripcion

en: Language
oc: Lenga

en: Log
oc: Jornal

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar

en: optional
oc: opcional

en: required
oc: requesit

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Administration
oc: Administracion

en: More
oc: Mai

en: Action
oc: Accion

en: On
oc: Activat

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Homepage
oc: Pagina d'acuèlh

en: License
oc: Licéncia

en: Resources
oc: Ressorsas

en: Categories
oc: Categorias

en: Download
oc: Telecargament

en: view
oc: veire

en: updated
oc: mes a jorn

en: all
oc: tot

en: File
oc: Fichièr

en: Edit
oc: Modificar

en: Date
oc: Data

en: Size
oc: Talha

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: None
oc: Pas cap

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Test
oc: Testar

en: Number
oc: Nombre

en: Message
oc: Messatge

en: No log messages available.
oc: Cap d'entrada del jornal es pas disponibla.

en: Password
oc: Senhal

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Country
oc: País

en: Weight
oc: Pes

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: Help text
oc: Tèxte d'ajuda

en: Admin title
oc: Títol per l'administracion

en: Types
oc: Tipes

en: Multiple
oc: Multipla

en: Required
oc: Requesit

en: none
oc: pas cap

en: Category
oc: Categoria

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Import
oc: Importar

en: Export
oc: Exportar

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Field
oc: Camp

en: Label
oc: Etiqueta

en: Preview
oc: Apercebut

en: Save
oc: Enregistrar

en: Help
oc: Ajuda

en: Default
oc: Per defaut

en: Summary
oc: Resumit

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Open
oc: Dobèrt

en: Sunday
oc: Dimenge

en: Monday
oc: Diluns

en: Tuesday
oc: Dimars

en: Wednesday
oc: Dimècres

en: Thursday
oc: Dijòus

en: Friday
oc: Divendres

en: Saturday
oc: Dissabte

en: Time
oc: Ora

en: Access
oc: Accès

en: Add
oc: Apondre

en: View
oc: Veire

en: Section
oc: Seccion

en: Manage
oc: Gerir

en: link
oc: ligam

en: Display
oc: Afichatge

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: Teaser
oc: Acròcha

en: Notes
oc: Nòtas

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Text
oc: Tèxte

en: Status:
oc: Estatut :

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: States
oc: Estats

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: Titles
oc: Títols

en: Mail
oc: Corrièrs electronic

en: Before
oc: Abans

en: After
oc: Aprèp

en: User
oc: Utilizaire

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Continue
oc: Contunhar

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Options
oc: Opcions

en: Contact
oc: Contacte

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Node
oc: Nosèl

en: Link Title
oc: Títol del Ligam

en: Expanded
oc: Desplegat

en: All
oc: Tot

en: Default settings
oc: Paramètres per defaut

en: days
oc: jorns

en: To:
oc: A :

en: Active
oc: Actiu

en: Access denied
oc: Accès refusat

en: Year
oc: Annada

en: Date format
oc: Format de data

en: Page
oc: Pagina

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: User settings
oc: Paramètres dels utilizaires

en: Database
oc: Basa de donadas

en: Url
oc: URL

en: Off
oc: Desactivat

en: Ignored
oc: Ignorat

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Inline
oc: Sus la meteissa linha

en: To
oc: A

en: From
oc: De

en: Custom
oc: Personalizat

en: Visibility
oc: Visibilitat

en: Roles
oc: Ròtles

en: Published
oc: Publicat

en: Signature
oc: Signatura

en: Filter
oc: Filtrar

en: Location
oc: Emplaçament

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: File ID
oc: Identificant (ID) de fichièr

en: File name
oc: Nom del fichièr

en: Vocabulary
oc: Vocabulari

en: Message type
oc: Tipe de messatge

en: Contains
oc: Conten

en: Average
oc: Mejana

en: Overridden
oc: Espotit

en: Conditions
oc: Condicions

en: Mode
oc: Mòde

en: Warning
oc: Avertiment

en: Nodes
oc: Nosèls

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Advanced
oc: Avançat

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Line
oc: Linha

en: Scale
oc: Metre a l'escala

en: Plain text
oc: Tèxte brut

en: Details
oc: Detalhs

en: Unlimited
oc: Illimitat

en: Current
oc: Actual

en: Address
oc: Adreça

en: State
oc: Estat

en: email
oc: corrièr electronic

en: Code
oc: Còde

en: Inactive
oc: Inactiu

en: Company
oc: Societat

en: Example
oc: Exemple

en: Method
oc: Metòde

en: Day
oc: Jorn

en: Table
oc: Tablèu

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Other
oc: Autre

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Link URL
oc: Url del Ligam

en: Role
oc: Ròtle

en: Select all
oc: Seleccionar tot

en: reset
oc: reïnicializar

en: External
oc: Extèrne

en: Users
oc: Utilizaires

en: Choices
oc: Causidas

en: Last
oc: Darrièr

en: Rows
oc: Rengadas

en: Create content
oc: Crear un contengut

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Override
oc: Suplantar

en: Empty text
oc: Tèxte de pagina void

en: Optional
oc: Facultatiu

en: Order
oc: Òrdre

en: Pattern
oc: Motiu

en: Template
oc: Modèl

en: module
oc: modul

en: Close
oc: Tampar

en: Save settings
oc: Enregistrar los paramètres

en: Flag
oc: Senhalar un contengut

en: Operation
oc: Operacion

en: City
oc: Vila

en: Postal code
oc: Còde postal

en: Latitude
oc: Latitud

en: Longitude
oc: Longitud

en: Applications
oc: Aplicacions

en: Labels
oc: Etiquetas

en: Sort by
oc: Triar per

en: Created date
oc: Data de creacion

en: Full name
oc: Nom complet

en: Gender
oc: Sèxe

en: Male
oc: Òme

en: Female
oc: Femna

en: Birthday
oc: Data de naissença

en: Confirmation
oc: Confirmacion

en: Share
oc: Partejar

en: share
oc: partejar

en: Size of textfield
oc: Talha del camp de tèxte

en: Hidden
oc: Amagat

en: Attachments
oc: Fichièrs estacats

en: Key
oc: Clau

en: Change
oc: Modificar

en: Messages
oc: Messatges

en: Token
oc: Geton (token)

en: source
oc: font

en: Clear
oc: Escafar

en: No items selected.
oc: Cap d'element pas seleccionat.

en: update
oc: metre a jorn

en: Source
oc: Font

en: Message:
oc: Messatge  :

en: Deleted
oc: Suprimit

en: Languages
oc: Lengas

en: First
oc: Primièr

en: Middle
oc: Mitan

en: Minimum height
oc: Nautor minimala

en: Minimum width
oc: Largor minimala

en: Date/time
oc: Data / Ora

en: one
oc: un

en: Hour
oc: Ora

en: Minute
oc: Minuta

en: Second
oc: Segonda

en: Select list
oc: Lista de seleccion

en: Text field
oc: Camp tèxte

en: Workflow
oc: Flux de trabalhs

en: Empty
oc: Void

en: Greater than
oc: Superior

en: Less than
oc: Inferior

en: any
oc: totes

en: Buttons
oc: Botons

en: Unit
oc: Unitat

en: Days
oc: Jorns

en: characters
oc: caractèrs

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Your message has been sent.
oc: Vòstre messatge es estat mandat.

en: or
oc: o

en: Results
oc: Resultats

en: open
oc: dobèrt

en: Convert
oc: Convertir

en: Schema
oc: Esquèma

en: options
oc: opcions

en: From:
oc: De :

en: Changed
oc: Modificat

en: Date created
oc: Data de creacion

en: Testing
oc: Tèst

en: County
oc: Comtat

en: Not published
oc: Pas publicat

en: File settings
oc: Paramètres dels fichièrs

en: Allowed file extensions
oc: Extensions de fichièr permeses

en: Relationship
oc: Relacion

en: image
oc: imatge

en: Translations
oc: Traduccions

en: Multilingual
oc: Multilingüe

en: Loading...
oc: En cors de cargament...

en: Excluded
oc: Exclús

en: Sticky
oc: Espingolat (en haut des listas)

en: Temporary directory
oc: Repertòri temporari

en: date
oc: data

en: File upload error. Could not move uploaded file.
oc: Error dins lo transferiment de fichièrs. Impossible de desplaçar lo fichièr transferit.

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: Apply
oc: Aplicar

en: Select
oc: Seleccionar

en: Above
oc: En dessús

en: Overrides
oc: Supplante

en: Text area
oc: Zòna de tèxte

en: Form
oc: Formulari

en: Debug
oc: Depuracion

en: Title tag
oc: Balisa Títol

en: 1 minute
oc: 1 minuta

en: Permission
oc: Dreit

en: test
oc: tèst

en: Hide
oc: Amagar

en: Language code
oc: Còde de la lenga

en: URL path settings
oc: Paramètres dels camins d'URL

en: Postal Code
oc: Còde Postal

en: Uppercase
oc: Majuscula

en: Description:
oc: Descripcion :

en: Space
oc: Espace

en: Execute
oc: Executar

en: ignored
oc: ignoré

en: Values
oc: Valors

en: Country code
oc: Còdi del pa​ís

en: Identifier
oc: Identificant

en: Keyword
oc: Mot clau

en: Page settings
oc: Paramètres de la pagina

en: Offset
oc: Decalatge

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Locked
oc: Verrolhat

en: Data
oc: Donadas

en: Any
oc: Qual que siá

en: Validation
oc: Validacion

en: Ordered list
oc: Lista triada

en: Unordered list
oc: Lista pas triada

en: New password
oc: Senhal novèl

en: About
oc: A prepaus

en: Reports
oc: Rapòrts

en: and
oc: et

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Translate
oc: Traduire

en: Web services
oc: Servicis Web

en: Embed
oc: Integrat

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
oc: Vòstra càrrega s'ha canviat de nom per %filename per raons de seguretat.

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: notice
oc: notícia

en: pixels
oc: pixèls

en: Direction
oc: Direccion

en: Registration
oc: Enregistrament

en: Warning message
oc: Messatge d'avertiment

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
oc: Lo fichièr %file a pas pogut èsser enregistrat. Una error desconeguda s'es produita.

en: The specified file %name could not be uploaded.
oc: Se pòt pas carregat lo fichièr especificat %name.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
oc: Error de càrrega. Es pas estat possible de moure l'archiu carregat %file a la destinacion %destination.

en: IP address
oc: Adreça IP

en: Maximum height
oc: Nautor maximala

en: Maximum width
oc: Largor maximala

en: Starts with
oc: Commence per

en: Variants
oc: Variantas

en: Properties
oc: Proprietats

en: Autocomplete
oc: Autocomplecion

en: Maximum image resolution
oc: Resolucion maximala de l'imatge

en: Country name
oc: Nom del país

en: Comma
oc: Virgula

en: Semicolon
oc: Punt-virgula

en: Current user
oc: Utilizaire actual

en: Access type
oc: Tipe d'accès

en: Link title
oc: Títol del ligam

en: Finished with an error.
oc: Acabat amb error

en: Per user
oc: Per utilizaire

en: The file could not be uploaded.
oc: Es pas estat possible de cargar lo fichièr.

en: Draft
oc: Borrolhon

en: Date year range
oc: Interval d'annadas de la data

en: Trigger
oc: Desenclavador

en: Yes/No
oc: Òc/Non

en: Vertical Tabs
oc: Onglets verticals

en: Lowercase
oc: Minusculas

en: Current date
oc: Data actuala

en: And
oc: Et

en: Broken
oc: Brisé

en: View name
oc: Nom de la vista

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: Attachment settings
oc: Paramètres de fichièrs estacats

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
oc: Activar las entèstas de tablèu "collants" de Drupal (JavaScript)

en: - All -
oc: - Tot -

en: Fieldset
oc: Grop de camps

en: Checkboxes
oc: Casas de marcar

en: Table header
oc: Entèsta de tablèu

en: Notes:
oc: Notes :

en: Author information
oc: Informacions de redaccion

en: Date and time
oc: Data e ora

en: Signature settings
oc: Paramètres de signatura

en: Text format
oc: Format de tèxte

en: Sort descending
oc: Triar per òrdre descreissent

en: Sort ascending
oc: Triar per òrdre creissent

en: Add variant
oc: Apondre una varianta

en: Variant type
oc: Tipe de varianta

en: Administrative description
oc: Descripcion per l'administracion

en: Name is required.
oc: Lo nom es obligatòri.

en: Variant
oc: Varianta

en: Structure
oc: Estructura

en: Libraries
oc: Bibliotècas

en: Not restricted
oc: Pas restreint

en: Date changed
oc: Data de modificacion

en: Archived
oc: Archivat

en: The file %source could not be uploaded because a file by that name already exists in the destination %directory.
oc: Es pas estat possible de transferir lo fichièr %source perque ja existís un fichièr amb aqueste nom dins la destinacion %directory.

en: Status message
oc: Messatge d'estat

en: Minimum image resolution
oc: Resolucion minimala de l'imatge

en: no preview
oc: sense previsualizacion

en: Date type
oc: Tipe de data

en: Time zones
oc: Fuses oraris

en: The directory %directory does not exist and could not be created.
oc: Lo dorsièr %directory existís pas e no s'ha pogut crear.

en: The directory %directory exists but is not writable and could not be made writable.
oc: Lo dorsièr %directory existís mas no s'hi pòt escriure e no s'ha pogut far que s'hi escrigui.

en: Minimal
oc: Mínima

en: Entity ID
oc: Identificant (ID) de l'entitat

en: Current password
oc: senhal actual

en: Provides a user interface for the Token API and some missing core tokens.
oc: Provesís a l'utilizaire una interfàcia per l'API de Token e qualques getons (<em>tokens</em>) del còr mancants.

en: Current page
oc: Pagina actuala

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
oc: Separatz las extensions amb un espaci o una coma e no inclogueu lo punt inicial.

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
oc: Un nom legible-per-la-maquina. Només pòt contenir letras en minusculas, numèros e jonhents basses.

en: Weight for @title
oc: Pes de @title

en: Slides
oc: Diapositivas

en: Master
oc: Maître

en: There are no templates available.
oc: I a pas cap de gabarit disponible.

en: Reply to
oc: Respondre

en: Date part
oc: Partida de data
