Webform (6.2.10-rc3) - en to mg translation catalogue (51 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Pages
mg: Takelaka

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: Register
mg: Hisoratra anarana

en: Suffix
mg: Tovana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Username
mg: Anarana

en: Development
mg: Fivoarana

en: Groups
mg: Vondrona

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Closed
mg: Mihidy

en: List
mg: Lisitra

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: closed
mg: mihidy

en: Actions
mg: Asa

en: disabled
mg: tsy mandeha

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: More
mg: Tohiny

en: error
mg: hadisoana

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Search
mg: Karoka

en: Password
mg: Teny miafina

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Help
mg: Fanampiana

en: Update
mg: Ovana

en: Teaser
mg: Famintinana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Node
mg: Fehy

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Filter
mg: Sivana

en: Configuration
mg: Fanamboarana

en: Navigation
mg: Fitondrana

en: Clear
mg: Fafao

en: Source
mg: Loharano

en: any
mg: izy rehetra

en: Reports
mg: Tatitra

en: Structure
mg: Tatitra
