Webform (6.2.2) - en to be translation catalogue (361 entries)

en: Forms
be: Анкеты

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Images
be: Малюнкі

en: Pages
be: Старонкі

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: enabled
be: уключана

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Suffix
be: Суфікс

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Value
be: Значэнне

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Item
be: Элемент

en: Private
be: Прыватны

en: Development
be: Распрацоўка

en: Groups
be: Групы

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Closed
be: Зачынена

en: List
be: Спіс

en: Subject
be: Тэма

en: Send email
be: Адправіць email

en: closed
be: зачыненае

en: Actions
be: Дзеянні

en: Email notification
be: Паведамленне праз э-пошту

en: disabled
be: адключана

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Subscribe
be: Падпісацца

en: Manager
be: Кіраўнік

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Log
be: Журнал

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: required
be: абавязкова

en: Email settings
be: Налады пошты

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Administration
be: Кіраванне

en: More
be: Болей

en: Action
be: Дзеянне

en: On
be: На

en: error
be: памылка

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Homepage
be: Хатняя старонка

en: Resources
be: Рэсусры

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Download
be: Сцягнуць

en: Version
be: Версія

en: view
be: глядзець

en: updated
be: абноўлена

en: created
be: створана

en: all
be: усе(ё)

en: File
be: Файл

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Size
be: Памер

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Test
be: Тэст

en: Number
be: Нумар

en: Message
be: Паведамленне

en: No log messages available.
be: Лёгі адсутныя

en: Password
be: Пароль

en: - None -
be: - Нічога -

en: Country
be: Краіна

en: Weight
be: Вага

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Container
be: Кантэйнер

en: Help text
be: Даведкавы тэкст

en: Types
be: Тыпы

en: Multiple
be: Мносны

en: Required
be: Абавязкова

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: none
be: няма

en: Category
be: Катэгорыя

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Import
be: Імпарт

en: Export
be: Экспарт

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Field
be: Поле

en: Label
be: Подпіс

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Save
be: Захаваць

en: Help
be: Дапамога

en: Default
be: Прадвызначана

en: Summary
be: Падсумаванне

en: Update
be: Абнавіць

en: Open
be: Адкрыць

en: Sunday
be: нядзеля

en: Monday
be: панядзелак

en: Tuesday
be: аўторак

en: Wednesday
be: серада

en: Thursday
be: чацьвер

en: Friday
be: пятніца

en: Saturday
be: субота

en: Archive
be: Архіў

en: Time
be: Час

en: Access
be: Доступ

en: Add
be: Дадаць

en: View
be: Праглядзець

en: URL
be: Спасылка

en: Manage
be: Кіраваць

en: Visible
be: Бачна

en: link
be: спасылка

en: Display
be: Паказ

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Teaser
be: Цвялілка

en: Notes
be: Заўвагі

en: Updated
be: Абноўлена

en: Text
be: Тэкст

en: Status:
be: Статус:

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Upload
be: Загрузіць

en: Mail
be: Пошта

en: User
be: Карыстальнік

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Continue
be: Працягнуць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Error
be: Памылка

en: Options
be: Налады

en: Contact
be: Кантакт

en: Created
be: Створана

en: Node
be: Вузел

en: Expanded
be: Разгорнута

en: All
be: Усе

en: days
be: дні(дзён)

en: Active
be: Актыўна

en: Access denied
be: Дасяг забаронены

en: Year
be: Год

en: Date format
be: Фармат даты

en: Page
be: Старонка

en: User settings
be: Налады карыстальнікаў

en: Database
be: База дадзеных

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Inline
be: Убудаваны

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Source URL
be: Зыходны URL

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Visibility
be: Бачнасць

en: Roles
be: Ролі

en: Published
be: Апублікавана

en: Signature
be: Подпіс

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: File ID
be: Файл ID

en: File name
be: Імя файла

en: Vocabulary
be: Слоўнік

en: Contains
be: Утрымлівае

en: Overridden
be: Адменена

en: Mode
be: Лад

en: Normal
be: Нармальны

en: Warning
be: Увага

en: N/A
be: Не даступна

en: Nodes
be: Матэрыялы

en: Authored by
be: Аўтар:

en: sources
be: крыніцы

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Textfield
be: Тэкставае поле

en: Maximum
be: Максімум

en: Line
be: Радок

en: Scale
be: Маштаб

en: Plain text
be: Просты тэкст

en: Details
be: Падрабязна

en: Unlimited
be: Неабмежавана

en: Current
be: Бягучы

en: Code
be: Код

en: General
be: Агульны

en: Method
be: Метад

en: Week
be: Тыдзень

en: Day
be: Дзень

en: Table
be: Табліца

en: Start
be: Пачатак

en: Configuration
be: Налады

en: Other
be: Іншыя

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Color
be: Колер

en: Role
be: Роля

en: reset
be: скінуць

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Choices
be: Варыянты

en: Rows
be: Радкі

en: Create content
be: Стварыць матэрыял

en: Anonymous
be: Ананім

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Optional
be: Неабавязковы

en: Order
be: Парадак

en: Send to
be: Адрасаты

en: Template
be: Шаблон

en: Save settings
be: Захаваць налады

en: Operation
be: Аперацыя

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Created date
be: Дата стварэння

en: Full name
be: Поўнае імя

en: Size of textfield
be: Памер тэкставага поля

en: Hidden
be: Схаваць

en: Attachments
be: Дадаткі

en: Default configuration
be: Прадвызначаныя налады

en: Key
be: Ключ

en: Change
be: Змяніць

en: No items selected.
be: Не выбрана ніякіх элементаў.

en: update
be: абнавіць

en: Source
be: Крыніца

en: Message:
be: Паведамленне:

en: Deleted
be: Выдалена

en: Languages
be: Мовы

en: Minimum height
be: Мінімальная вышыня

en: Minimum width
be: Мінімальная шырыня

en: Hour
be: Гадзіна

en: Minute
be: Хвіліна

en: Second
be: Секунда

en: Select list
be: Выпадаючы спіс

en: Text field
be: Текставае поле

en: Map
be: Мапа

en: Workflow
be: Плын працы

en: Empty
be: Пусты

en: Greater than
be: Знак "болей за"

en: Less than
be: Знак "меней за"

en: any
be: любы

en: Days
be: Дні

en: Months
be: Месяцы

en: characters
be: знакі

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Your message has been sent.
be: Вашае паведамленне дасланае.

en: Seconds
be: Секунды

en: Info
be: Інфармацыя

en: Results
be: Вынікі

en: open
be: адчыненае

en: Schema
be: Схема

en: Permissions
be: Правы

en: Duplicate
be: Дубліраваць

en: Date created
be: Дата стварэння

en: Testing
be: Тэставанне

en: Not published
be: Не апублікаваны

en: Formats
be: Фарматы

en: Allowed file extensions
be: Дазволеныя пашырэнні файлаў

en: image
be: малюнак

en: Translations
be: Пераклады

en: Temporary directory
be: Папка для часовых файлаў

en: date
be: дата

en: File upload error. Could not move uploaded file.
be: Памылка запампоўкі. Немагчыма перасунуць запампаваны файл.

en: Webform
be: Анкета

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Apply
be: Ужыць

en: Select
be: Выбраць

en: CAPTCHA
be: антыспам

en: Above
be: Вышэй

en: Text area
be: Тэкставая вобласць

en: Decimal
be: Дзесятковы

en: Minimum
be: Мінімум

en: Form
be: Форма

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)

en: 1 minute
be: 1 хвіліна

en: Permission
be: Дазвол

en: Hide
be: Схаваць

en: Language code
be: Код мовы

en: URL path settings
be: Наладкі шляху

en: Space
be: Прабел

en: video
be: відэа

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Locked
be: Зачынены

en: Data
be: Дадзенныя

en: Any
be: Любы

en: modules
be: модулі

en: About
be: Аб

en: Reports
be: Справаздачы

en: and
be: і

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Translate
be: Перакласці

en: Web services
be: Вэб-службы

en: Route
be: Маршрут

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
be: Па меркаваннях бяспекі, ваш файл быў перайменаваны ў %filename.

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: notice
be: паведамленне

en: pixels
be: пікселі

en: Direction
be: Накірунак

en: Warning message
be: Папярэджанне

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
be: Невядомая памылка. Файл %file ня можа быць захаваны.

en: The specified file %name could not be uploaded.
be: Абраная файл %name не можа быць загружаны.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
be: Памылка загрузкі. Не магу перамясціць загружаны файл %file да месца прызначэння %destination.

en: Date settings
be: Наладкі даты

en: IP address
be: IP адрас

en: Maximum height
be: Максімальная даўжыня

en: Maximum width
be: Максімальная шырыня

en: Autocomplete matching
be: Аўтадапаўненне супадзенняў

en: Starts with
be: Пачынаецца з

en: Autocomplete
be: Аўтазапаўненьне

en: Maximum image resolution
be: Максімальная рэзкасць выявы

en: Comma
be: Коска

en: Current user
be: Бягучы карыстальнік

en: Access type
be: Тып дасягу

en: The file could not be uploaded.
be: Файл не можа быць апублікаваны.

en: Draft
be: Чарнавік

en: Date year range
be: Дыяпазон года ў даце

en: Trigger
be: Трыгер

en: Vertical Tabs
be: Вертыкальныя табы

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: Table header
be: Загаловак табліцы

en: Notes:
be: Заўвагі:

en: Author information
be: Інфармацыя аб аўтары

en: Date and time
be: Дата і час

en: Signature settings
be: Настройкі подпісу

en: Throbber
be: Тробер

en: Text format
be: Фармат тэксту

en: Structure
be: Структура

en: Node status
be: Статус вузла

en: Language select
be: Выбар мовы

en: Dependencies
be: Залежнасці

en: Not restricted
be: Не абмежавана

en: Date changed
be: Дата змененая

en: The file %source could not be uploaded because a file by that name already exists in the destination %directory.
be: Файл %source не можа быць загружаны, таму што файл з такой назвай ужо існуе ў каталогу прызначэння %directory.

en: Status message
be: Паведамленне пра статус

en: Minimum image resolution
be: Мінімальная рэзкасць выявы

en: no preview
be: няма перапрагляду

en: Date type
be: Фармат даты

en: Time zones
be: Гадзінныя зоны

en: The directory %directory does not exist and could not be created.
be: Дэрыкторыя %directory не існуе і не можа быць створана

en: The directory %directory exists but is not writable and could not be made writable.
be: Дэрыкторыя %directory існуе, але яе нельга перапісаць.

en: Minimal
be: Мінімальны

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці

en: Current password
be: Бягучы пароль

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
be: Аддзяляйце пашырэнні прабелам ці коскай, і не выкарыстоўвайце шматкроп'е.

en: View mode
be: Лад выгляду

en: Dark
be: Цёмная

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
be: Унікальнае машыначытальнае імя. Можа ўтрымліваць толькі малыя літары, лічбы і падкрэсліванні.

en: Weight for @title
be: Вага для @title

en: Date part
be: частка Даты

en: @name field is required.
be: @name поле патрабаванае.

en: Wide
be: Шырокі

en: Third party settings
be: Іншыя налады

en: The URL %url is not valid.
be: Адрэса %url не з'яўляецца карэктнай.

en: Development settings
be: Налады распрацоўкі

en: CAPTCHA settings
be: налады CAPTCHA

en: Broken/Missing
be: Адсутнічае/Зломанае

en: Select a @context value:
be: Выберыце значэнне для @context:

en: Narrow
be: Вузкі

en: Apply to selected items
be: Прымяніць да абраных элементаў

en: Set default value
be: Паставіць прадвызначанае значэнне
