Webform (all releases) - en to bo translation catalogue (355 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Images
bo: པར་རིས

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: enabled
bo: ནུས་ཡོད་བསྒྱུར་ཚར་བ

en: delete
bo: བསུབ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Suffix
bo: མཇུག་རྟགས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Groups
bo: ཚོ།

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Closed
bo: ཁ་བརྒྱབ་ཟིན

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: closed
bo: ཁ་བརྒྱབ་ཟིན

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: disabled
bo: ནུས་མེད་བཟོས་འདུག

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: More
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Homepage
bo: གཙོ་ངོས

en: Resources
bo: ཐོན་ཁུངས

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Version
bo: པར་གཞི

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་པ།

en: all
bo: ཡོད་ཚད

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: None
bo: མེད།

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: No log messages available.
bo: ཟིན་ཐོའི་བརྡ་འཕྲིན་གང་ཡང་མེད།

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Help text
bo: རོགས་རམ་ཡིག་ཆ

en: Admin title
bo: དོ་དམ་གྱི་ཁ་བྱང

en: Types
bo: རིགས

en: Multiple
bo: དུ་མ

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: none
bo: མེད

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Open
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Sunday
bo: ཉི་མ

en: Monday
bo: ཟླ་བ

en: Tuesday
bo: མིག་དམར

en: Wednesday
bo: ལྷག་པ

en: Thursday
bo: ཕུར་བུ

en: Friday
bo: པ་སངས

en: Saturday
bo: སྤེན་པ

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: Access
bo: བེད་སྤྱོད

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Manage
bo: དོ་དམ།

en: Visible
bo: མཐོང་རུང་བ

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: Notes
bo: ཞར་མཆན།

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Titles
bo: ཁ་བྱང་།

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: Before
bo: སྔོན་དུ

en: After
bo: འདིའི་རྗེས་སུ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Contact
bo: འབྲེལ་གཏུག

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Link Title
bo: Title ཁ་བྱང་དང་སྦྲེལ་བ

en: All
bo: ཡོངས

en: Default settings
bo: སོར་བཞག་སྒྲིག་འགོད།

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Access denied
bo: བེད་སྤྱོད་བཀག་འགོག་བྱས་ཚར

en: Year
bo: ལོ

en: Date format
bo: ཚེས་གྲངས་རྣམ་གཞག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: User settings
bo: སྤྱོད་མཁན་སྒྲིག་འགོད།

en: Url
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Inline
bo: ཕྲེང་ནང་དུ

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Visibility
bo: མངོན་སྟངས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Signature
bo: མིང་རྟགས

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: File ID
bo: ཡིག་ཆའི་ཨང་རྟགས

en: File name
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: Contains
bo: ཚུད་པ

en: Overridden
bo: བརྗེས་ཚར་བ

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Nodes
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Maximum
bo: ཆེས་ཆེའི་ཚད

en: Line
bo: ཕྲེང

en: Scale
bo: ཆེ་ཆུང

en: Plain text
bo: ཡིག་རྐྱང

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Unlimited
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: Current
bo: མིག་སྔར

en: Address
bo: ས་གནས

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Example
bo: དཔེར་ན།

en: Method
bo: ཐབས་ལམ

en: Day
bo: ཉིན

en: Table
bo: རེའུ་མིག

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Other
bo: གཞན

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Link URL
bo: URL དང་སྦྲེལ་བ

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Select all
bo: ཆ་ཚང་འདེམས

en: reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Choices
bo: གདམ་ཚན

en: Rows
bo: ཕྲེང

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Override
bo: བརྗེ་འབྲི།

en: Operator
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན

en: Optional
bo: གདམ་ཁ་ཡིན་པ

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Save settings
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Created date
bo: གསར་འཛུགས་ཀྱི་ཟླ་ཚེས

en: Size of textfield
bo: ཡི་གེ་གནས་ཁོངས་ཀྱི་ཞེང་ཚད

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: Change
bo: བཟོ་བཅོས

en: Messages
bo: བརྡ་འཕྲིན

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Clear
bo: གཙང་སེལ

en: No items selected.
bo: བདམས་ཟིན་པའི་ནང་ཚན་མེད།

en: Source
bo: ཁུངས

en: Message:
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: Deleted
bo: སུབ་ཚར་བ

en: Languages
bo: སྐད་རིགས

en: First
bo: དང་པོ

en: Minimum height
bo: ཆེས་ཆུང་བའི་མཐོ་ཚད་

en: Minimum width
bo: ཆེས་ཆུང་བའི་ཞེང་ཚད་

en: Hour
bo: ཆུ་ཚོད

en: Minute
bo: སྐར་མ

en: Second
bo: གཉིས་པ

en: Select list
bo: མིང་ཐོ་གདམ་པ

en: Text field
bo: ཡི་གེའི་གནས་ཁོངས

en: Workflow
bo: ལས་རིམ

en: Empty
bo: སྟོང་པ

en: Greater than
bo: ལས་ཆེ

en: Less than
bo: ལས་ཆུང་བ

en: any
bo: གང་རུང

en: characters
bo: ཡིག་འབྲུ

en: Left
bo: གཡོན

en: Your message has been sent.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན་བཏང་ཟིན།

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: or
bo: ཡང་ན

en: Results
bo: མཇུག་འབྲས

en: open
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Date created
bo: ཚེས་གྲངས་གསར་བཟོ་བྱས་ཚར

en: Testing
bo: ཚོད་ལྟ་བྱེད་པ

en: Not published
bo: ཁྱབ་སྤེལ་བྱས་མེད

en: Formats
bo: རྣམ་གཞག

en: Allowed file extensions
bo: སྤྱད་ཆོག་པའི་ཡིག་ཆའི་མཐུད་སྣེ

en: Relationship
bo: འབྲེལ་བ

en: image
bo: པར་རིས

en: Translations
bo: ཡིག་སྒྱུར

en: Join
bo: ཞུགས་པ།

en: Loading...
bo: འཇུག་བཞིན་ཡོད་པ་་་

en: Sticky
bo: གྲས་མགོར་འཇོག་པ

en: Temporary directory
bo: གནས་སྐབས་ཀྱི་འཇུག་སྣོད

en: date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Keyboard shortcuts
bo: མཐེབ་གཞུང་གི་མྱུར་མཐེབ།

en: File upload error. Could not move uploaded file.
bo: ཡིག་ཆ་ཡར་འཇུག་གི་ནོར་འཁྲུལ། ཡར་འཇུག་བྱས་པའི་ཡིག་ཆ་སྤོར་མི་ཐུབ།

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Above
bo: གོང་དུ

en: Overrides
bo: འགེབས།

en: Text area
bo: ཡི་གེའི་ཁུལ

en: Decimal
bo: སིལ་གྲངས

en: Minimum
bo: ཆེས་ཆུང་བའི་ཚད

en: Form
bo: རེའུ་མིག

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ

en: Title tag
bo: ཁ་བྱང་གི་དབྱེ་རྟགས

en: Permission
bo: སྤྱོད་དབང

en: Hide
bo: སྦས་པ

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: URL path settings
bo: དྲ་གནས་སྒྲིག་འགོད

en: Uppercase
bo: ཆེ་བྲིས

en: Space
bo: སྟོང་བ

en: Keyword
bo: གནད་ཚིག

en: Show all
bo: ཆ་ཚང་སྟོན་པ

en: Page settings
bo: དྲ་ངོས་སྒྲིག་འགོད

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Locked
bo: ཟྭ་བརྒྱབ་ཟིན

en: Data
bo: གཞི་གྲངས

en: Any
bo: གང་རུང

en: Ordered list
bo: གོ་རིམ་ཅན་གྱི་མིང་ཐོ

en: Unordered list
bo: གོ་རིམ་མེད་པའི་མིང་ཐོ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Reports
bo: སྙན་ཞུ

en: and
bo: དང་

en: Translate
bo: ཡིག་བསྒྱུར་བྱེད

en: Web services
bo: དྲ་རྒྱའི་ཞབས་ཞུ

en: Embed
bo: ནང་འཛུགས་བྱེད་པ

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
bo: བདེ་འཇགས་ཀྱི་ཆེད་དུ། ཁྱེད་ཀྱི་ཡར་འཇུག་ལ་མིང་%filename་ཞེས་བཏགས་ཡོད།

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: notice
bo: དྲན་སྐུལ

en: pixels
bo: བརྙན་རྒྱུ

en: Direction
bo: ཁ་ཕྱོགས

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
bo: ཡིག་ཆ་%file་ཉར་ཚགས་བྱས་མ་ཐུབ། རྒྱུ་མཚན་ནི་རྒྱུས་མེད་པའི་ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་དང་འཕྲད་བྱུང་།

en: The specified file %name could not be uploaded.
bo: དམིགས་འཛུགས་བྱས་པའི་ཡིག་ཆ་%name་ཡར་འཇུག་བྱས་མ་ཐུབ།

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
bo: ཡར་འཇུག་གི་ནོར་འཁྲུལ། འཇུག་གནས་%destination་ལ་ཡར་འཇུག་བྱས་པའི་ཡིག་ཆ་%file་སྤོས་མ་ཐུབ།

en: IP address
bo: IP་ཁ་བྱང

en: Maximum height
bo: ཆེས་ཆེ་བའི་མཐོ་ཚད

en: Maximum width
bo: ཆེས་ཆེ་བའི་ཞེང་ཚད

en: Autocomplete matching
bo: རང་འགུལ་ངང་ཟླ་སྒྲིག

en: Starts with
bo: འགོ་རྩོམ་བྱེད

en: Variants
bo: བྱེ་བྲག

en: Properties
bo: གཏོག་གཤིས།

en: Autocomplete
bo: རང་འགུལ་སྒྲིག་བྱེད

en: Maximum image resolution
bo: ཆེས་ཆེ་བའི་པར་རིས་བརྙན་རྒྱུའི་ཚད

en: Query string
bo: འདྲི་ཞིབ་ཚིག་ཕྲེང

en: Comma
bo: ཚེག་འབྲིང༼,༽

en: Semicolon
bo: འབྱེད་རྟགས།(;)

en: Current user
bo: མིག་སྔའི་སྤྱོད་མཁན

en: Link title
bo: ཁ་བྱང་དང་སྦྲེལ་བ

en: Per user
bo: སྤྱོད་མཁན་རེ་ལ

en: The file could not be uploaded.
bo: ཡིག་ཆ་དེ་ཡར་སྤྲོད་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Trigger
bo: འགོ་འཛུགས་བྱེད

en: Lowercase
bo: ཆུང་བྲིས

en: Horizontal rule
bo: འཕྲེད་ཐིག

en: Current date
bo: མིག་སྔའི་ཟླ་ཚེས

en: And
bo: དང་

en: Broken
bo: གཏོར་ཟིན་པ

en: View name
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་མིང

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: Attachment settings
bo: ཟུར་སྣོན་སྒྲིག་འགོད

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
bo: Drupal ཡི་བཟོ་ལྟའི་གཏན་འཇགས་རེའུ་མིག་འགོ་བརྗོད་༼Javascript༽ནུས་ཡོད་སྒྱུར་བ

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Fieldset
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་སྡེ་ཚན

en: Table header
bo: རེའུ་མིག་གི་འགོ་བརྗོད

en: Notes:
bo: དྲན་སྐུལ།

en: Author information
bo: རྩོམ་མཁན་གྱི་ཆ་འཕྲིན

en: Date and time
bo: དུས་ཚོད་དང་ཟླ་ཚེས

en: Signature settings
bo: མིང་རྟགས་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད

en: Throbber
bo: མཚོན་རིས

en: Text format
bo: ཡིག་གེའི་རྣམ་གཞག

en: Sort descending
bo: ཇེ་དམའ་རུ་སྒྲིག

en: Sort ascending
bo: ཇེ་མཐོ་རུ་སྒྲིག

en: Add variant
bo: བྱེ་བྲག་ཁ་སྣོན

en: Variant type
bo: བྱེ་བྲག་གི་རིགས

en: Administrative description
bo: དོ་དམ་གྱི་གསལ་བཤད

en: Name is required.
bo: མིང་དགོས་འདུག

en: Variant
bo: བྱེ་བྲག

en: Structure
bo: སྒྲིག་གཞི

en: Progress
bo: སྒྲུབ་ཚད།

en: Unique
bo: མཚུངས་མེད

en: Not restricted
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: Date changed
bo: ཚེས་གྲངས་བསྒྱུར་ཚར

en: Status message
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Minimum image resolution
bo: ཆེས་ཆུང་བའི་པར་རིས་ཀྱི་བརྙན་རྒྱུའི་ཚད

en: no preview
bo: སྔོན་ལྟ་མེད

en: Date type
bo: ཚེས་གྲངས་ཀྱི་རིགས

en: Time zones
bo: དུས་ཁུལ

en: The directory %directory does not exist and could not be created.
bo: འཇུག་སྣོད་%directory་གནས་མེད་པ་དང་གསར་བཟོ་ཡང་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: The directory %directory exists but is not writable and could not be made writable.
bo: འཇུག་སྣོད་%directory་སྔར་གནས་ཡོད་ཀྱང་། དེ་ནི་འབྲི་མི་ཐུབ་པ་དང་འབྲི་ཐུབ་པར་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Current password
bo: མིག་སྔར་གྱི་གསང་གྲངས

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
bo: མཐུད་སྣེ་རེ་རེའི་མཚམས་སུ་སྟོང་མཐེབ་དང་ཚེག་འབྲིང་,སྤྱད་ནས་དབྱེ་མཚམས་བཞག་པ་དང་དེའི་འགོ་ལ་.་ཡོད་མི་ཉན།

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ

en: Changed date
bo: བཟོ་བཅོས་ཀྱི་དུས་ཚོད

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
