Webform (all releases) - en to br translation catalogue (29 entries)

en: Forms
br: Furmskridoù

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Images
br: Skeudennoù

en: Pages
br: Pajennoù

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Development
br: Diorren

en: Administration
br: Mererezh

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Types
br: Doareoù

en: Settings
br: Arventennoù

en: Import
br: Enporzh

en: View
br: Gwel

en: Mail
br: Postel

en: Continue
br: Kenderc'hel

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Node
br: Skoulm

en: Access denied
br: Moned nac'het

en: Date format
br: Furmad deiziad

en: Filter
br: Sil

en: Introduction
br: Digoradur

en: Size of textfield
br: Ment an tachenn skrivañ

en: Permissions
br: Aotreoù

en: About
br: Diwar-benn

en: Route
br: Hentad
