Webform (all releases) - en to et translation catalogue (346 entries)

en: Forms
et: Vormid

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Images
et: Pildid

en: Pages
et: Lehed

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: enabled
et: lubatud

en: Status
et: Olek

en: Suffix
et: Järelliide

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Value
et: Väärtus

en: Private
et: Privaatne

en: Development
et: Arendus

en: Groups
et: Grupid

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Closed
et: Suletud

en: List
et: Nimekiri

en: closed
et: suletud

en: disabled
et: keelatud

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Log
et: Logi

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: optional
et: valikuline

en: required
et: kohustuslik

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Administration
et: Haldus

en: Action
et: Tegevus

en: error
et: veateade

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Categories
et: Kategooriad

en: Download
et: Allalaadimine

en: updated
et: uuendatud

en: created
et: loodud

en: all
et: kõik

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Message
et: Teade

en: No log messages available.
et: Logis ei ole teateid.

en: - None -
et: - Puudub -

en: Country
et: Riik

en: Weight
et: Kaal

en: Image
et: Pilt

en: Container
et: Konteiner

en: Help text
et: Abitekst

en: Types
et: Tüübid

en: Multiple
et: Mitu

en: Required
et: Kohustuslik

en: Parent
et: Vanem

en: none
et: puudub

en: Category
et: Kategooria

en: Settings
et: Seaded

en: One
et: Üks

en: Name
et: Nimi

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Help
et: Abi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Download PDF
et: Laadi alla PDF

en: Update
et: Uuenda

en: Open
et: Avatud

en: Archive
et: Arhiiv

en: Access
et: Ligipääs

en: Add
et: Lisa

en: View
et: Kuva

en: hidden
et: peidetud

en: Dimensions
et: Mõõtmed

en: Section
et: Sektsioon

en: Manage
et: Halda

en: Visible
et: Nähtav

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Updated
et: Uuendatud

en: Total
et: Kokku

en: #
et: nr

en: States
et: Olekud

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Mail
et: E-post

en: User
et: Kasutaja

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Continue
et: Jätka

en: Email
et: E-kiri

en: Options
et: Valikud

en: Contact
et: Kontakt

en: Created
et: Loodud

en: Node
et: Postitus

en: Expanded
et: Laiendatud

en: All
et: Kõik

en: days
et: päeva

en: Active
et: Aktiivne

en: Access denied
et: Ligipääs keelatud

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Page
et: Lehekülg

en: Submission information
et: Vastuse andmed

en: Database
et: Andmebaas

en: Ignored
et: Eiratud

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Custom
et: Kohandatud

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Roles
et: Rollid

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Location
et: Asukoht

en: File name
et: Faili nimi

en: Message type
et: Sõnumi liik

en: item
et: toode

en: items
et: toodet

en: N/A
et: Puudub

en: Nodes
et: Postitused

en: Authored by
et: Autor

en: Advanced
et: Täpsem

en: Line
et: Rida

en: Plain text
et: Lihttekst

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Current
et: Praegune

en: Phone
et: Telefon

en: Address
et: Aadress

en: State
et: Olek

en: Code
et: Kood

en: Inactive
et: Passiivne

en: Company
et: Asutus

en: General
et: Üldine

en: Method
et: Meetod

en: Table
et: Tabel

en: Configuration
et: Seadistus

en: Integration
et: Lõimumine

en: Navigation
et: Menüü

en: Link URL
et: Lingi URL

en: Role
et: Roll

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Destination
et: Sihtpunkt

en: Users
et: Kasutajad

en: Choices
et: Valikud

en: Square
et: Ruut

en: Last
et: Viimane

en: Create content
et: Lisa sisu

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Optional
et: Valikuline

en: Order
et: Järjestus

en: Pattern
et: Muster

en: Latest
et: Uued

en: Template
et: Mall

en: module
et: moodul

en: Close
et: Sulge

en: Flag
et: Lipp

en: Operation
et: Operatsioon

en: City
et: Linn

en: Latitude
et: Laiuskraad

en: Longitude
et: Pikkuskraad

en: State/Province
et: Maakond

en: Collapsed
et: Suletud

en: Labels
et: Sildid

en: Created date
et: Loomise kuupäev

en: Confirmation
et: Kinnitus

en: Share
et: Jaga

en: Size of textfield
et: Tekstivälja suurus

en: Hidden
et: Peidetud

en: Attachments
et: Manused

en: Key
et: Võti

en: submissions
et: vastused

en: Change
et: Muutmine

en: Messages
et: Sõnumid

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Clear
et: Tühjenda

en: Source
et: Allikas

en: Parameters
et: Parameetrid

en: First
et: Esimene

en: Limit
et: Limiit

en: Text field
et: Tekstiväli

en: Map
et: Kaart

en: Workflow
et: Töövoog

en: Empty
et: Tühi

en: Greater than
et: Suurem kui

en: Less than
et: Väiksem kui

en: any
et: suvaline

en: Buttons
et: Nupud

en: Reference
et: Viide

en: Results
et: Tulemused

en: open
et: ava

en: Convert
et: Teisenda

en: Schema
et: Skeem

en: Permissions
et: Õigused

en: Duplicate
et: Paljunda

en: options
et: omadused

en: Changed
et: Muudetud

en: Date created
et: Loomise kuupäev

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Testing
et: Testimine

en: County
et: Maakond

en: Not published
et: Pole avaldatud

en: File settings
et: Failisätted

en: Formats
et: Vormingud

en: Migrate
et: Migreeri

en: image
et: pilt

en: Translations
et: Tõlked

en: Multilingual
et: Mitmekeelne

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Excluded
et: Ei sisaldu

en: Sticky
et: Kleepuv

en: Complete
et: Lõpetatud

en: date
et: kuupäev

en: File upload error. Could not move uploaded file.
et: Faili üleslaadimine ebaõnnestus. Üleslaetud faili liigutamine ebaõnnestus.

en: Submissions
et: Vastused

en: webform
et: veebivorm

en: Webforms
et: Veebivormid

en: Webform
et: Veebivorm

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Apply
et: Rakenda

en: Select
et: Vali

en: Administrators
et: Administraatorid

en: Plugins
et: Pluginad

en: Text area
et: Tekstiala

en: Form
et: Vorm

en: Debug
et: Siluma

en: Permission
et: Õigus

en: videos
et: videod

en: URL path settings
et: Viite asukoha seaded

en: Postal Code
et: Postiindeks

en: Description:
et: Kirjeldus:

en: Space
et: Ruum

en: Provided by
et: Allikas

en: All users
et: Kõik kasutajad

en: Values
et: Väärtused

en: Keyword
et: Võtmesõna

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Locked
et: Lukus

en: Data
et: Andmed

en: Any
et: Ükskõik milline

en: Emails
et: E-kirjad

en: About
et: Programmist

en: Reports
et: Raportid

en: Cardinality
et: Võimsus

en: - Select -
et: - Vali -

en: Translate
et: Tõlge

en: Web services
et: Veebiteenused

en: Route
et: Suund

en: Embed
et: Manus

en: Error message
et: Veateade

en: Test settings
et: Testi seaded

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
et: Turvakaalutlustel on üles laetud fail ümber nimetatud failiks %filename.

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: notice
et: märkus

en: pixels
et: pikslit

en: button
et: nupp

en: Webform submissions
et: Veebivormi vastused

en: Warning message
et: Hoiatus

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
et: Faili %file ei õnnestunud salvestada. Esines tundmatu viga.

en: The specified file %name could not be uploaded.
et: Määratud faili %name ei olnud võimalik üles laadida.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
et: Viga faili üleslaadimisel. Faili %file ei olnud võimalik teisaldada kataloogi %destination.

en: IP address
et: IP-aadress

en: Maximum height
et: Suurim kõrgus

en: Maximum width
et: Suurim laius

en: Autocomplete matching
et: Autotäituri kattuvus

en: Variants
et: Variandid

en: Properties
et: Omadused

en: Comma (,)
et: Koma (,)

en: Semicolon (;)
et: Semikoolon (;)

en: Period (.)
et: Punkt (.)

en: Access type
et: Juurdepääsu tüüp

en: Config
et: Konfiguratsioon

en: The file could not be uploaded.
et: Faili ei õnnestunud üles laadida.

en: Scheduled
et: Ajatatud

en: Trigger
et: Lüliti

en: Card
et: Kaart

en: Webform submission
et: Veebivormi vastus

en: Current date
et: Tänane kuupäev

en: Attachment settings
et: Manuste sätted

en: Author information
et: Autori info

en: Address 2
et: Aadress 2

en: Sort descending
et: Sorteeri kahanevas järjekorras

en: Sort ascending
et: Sorteeri kasvavas järjekorras

en: Add variant
et: Lisa variant

en: Administrative description
et: Kirjeldus haldusliideses

en: Name is required.
et: Nimi on nõutud.

en: References
et: Viited

en: Elements
et: Elemendid

en: Limited
et: Piiratud

en: Structure
et: Struktuur

en: Node status
et: Sisuelemendi staatus

en: Libraries
et: Teegid

en: Dependencies
et: Sõltuvused

en: Not restricted
et: Piiranguteta

en: Date changed
et: Muutmiskuupäev

en: Sender name
et: Saatja nimi

en: Sender email
et: Saatja e-post

en: Archived
et: Arhiveeritud

en: The file %source could not be uploaded because a file by that name already exists in the destination %directory.
et: Faili %source ei olnud võimalik üles laadida, kuna sihtkataloogis %directory juba on sama nimega fail.

en: Status message
et: Olekuteade

en: Date type
et: Kuupäeva tüüp

en: Minimal
et: Minimaalne

en: Webform settings
et: Veebivormide sätted

en: Submission ID
et: Vastuse ID

en: Submitter
et: Vastaja

en: visible
et: nähtav

en: Provides a user interface for the Token API and some missing core tokens.
et: Loob Token API kasutusliidese ja laiendab tekstiasendajate nimekirja tuumas.

en: Current page
et: Eesolev leht

en: The email address %mail is not valid.
et: E-posti aadress %mail ei ole korrektne.

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Changed date
et: Muutmise kuupäev

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
et: Unikaalne süsteemne nimetus. Võib sisaldada ainult väikesi tähti, numbreid ja alakriipsu.

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: Theme name
et: Kujundusmalli nimi

en: Submission
et: Vastus

en: Link attributes
et: Lingi atribuudid

en: Entity reference
et: Olemi viide

en: @name field is required.
et: Väli @name on kohustuslik

en: Total submissions limit
et: Vastuste koguarv

en: Per user submission limit
et: Vastuste koguarv kasutaja kohta

en: Other…
et: Muu...

en: The file %file could not be saved because the upload did not complete.
et: Faili %file ei saanud salvestada, kuna üleslaadimine katkes.

en: Third party settings
et: Kolmanda osapoole seaded

en: The URL %url is not valid.
et: URL %url ei ole korrektne.

en: The file %file could not be saved because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
et: Faili %file ei saanud salvestada, kuna see on suurem kui %maxsize, mis on lubatud üleslaetavatele failidele.

en: The file could not be uploaded because the destination %destination is invalid.
et: Faili ei saanud sihtkohta üles laadida, kuna sihtkoht %destination on kehtetu.

en: Signature format
et: Allkirja formaat

en: Type of item to reference
et: Viidatava elemendi tüüp

en: Reference method
et: Viitamise meetod

en: Allowed number of values
et: Lubatud väärtuste arv

en: Filename: %name
et: Faili nimi: %name

en: Entity reference field settings
et: Olemi viitamise välja seaded

en: Entity reference selection plugin settings
et: Olemi viitamise valiku plugina sätted

en: File link
et: Faili link

en: @name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
et: @name ei saa olla pikem kui %max sümbolit, kuid hetkel on selle pikkus %length.

en: Both a height and width value must be specified in the @name field.
et: Nii kõrguse kui ka laiuse väärtused peavad olema määratud @name väljas.

en: Default preview page title
et: Vaikimisi eelvaate pealkiri
