Webform (all releases) - en to af translation catalogue (74 entries)

en: Forms
af: Vorms

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Images
af: Beelde

en: Pages
af: Bladsye

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Groups
af: Groepe

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Closed
af: Gesluit

en: Remove
af: Verwyder

en: Manager
af: Bestuurder

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Log
af: Logboek

en: Administration
af: Administrasie

en: Action
af: Aksie

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Categories
af: Kategorieë

en: Download
af: Laai af

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: Test
af: Toets

en: Message
af: Boodskap

en: - None -
af: - Geen -

en: Weight
af: Gewig

en: Image
af: Beeld

en: Help text
af: Hulpteks

en: Types
af: Tipes

en: Multiple
af: Veelvoudig

en: Required
af: Verplig

en: Category
af: Kategorie

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Export
af: Voer uit

en: Preview
af: Voorskou

en: Help
af: Hulp

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: Upload
af: Oplaai

en: Options
af: Opsies

en: Contact
af: Kontak

en: Node
af: Mode

en: All
af: Alle

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Roles
af: Rolle

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Unlimited
af: Onbeperk

en: Method
af: Metode

en: Table
af: Tabel

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Role
af: Rol

en: Users
af: Gebruikers

en: Create content
af: Skep inhoud

en: Attachments
af: Aanhangsels

en: Source
af: Bron

en: Results
af: Resultate

en: Permissions
af: Regte

en: Not published
af: Nie gepubliseerd

en: date
af: datum

en: Permission
af: Permissie

en: Identifier
af: Identifiseerder

en: Translate
af: Vertaal

en: Access type
af: Toegangstipe

en: Structure
af: Struktuur

en: Libraries
af: Biblioteke
