Webform (all releases) - en to am translation catalogue (69 entries)

en: Forms
am: ቅፆች

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Images
am: ምስሎች

en: Pages
am: ገፆች

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Groups
am: ቡድኖች

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: Closed
am: የተዘጋ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Action
am: እርምጃ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Message
am: መልእክት

en: Weight
am: ክብደት

en: Help text
am: የእርዳታ ጽሑፍ

en: Required
am: አስፈላጊ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Import
am: አስመጣ

en: Export
am: ላክ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Help
am: እርዳታ

en: View
am: ትይታ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Email
am: ኢሜይል

en: Date format
am: የቀን አጻጻፍ

en: PHP
am: ፒኤችፒ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Custom
am: ብጁ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Published
am: የታተመ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Unlimited
am: ያልተወሰነ

en: Table
am: ሰንጠረዥ

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: Create content
am: ይዞታ ፍጠር

en: Size of textfield
am: የፅሁፍ መስኩ መጠን

en: Clear
am: አጥራ

en: Source
am: ምንጭ

en: Permissions
am: ፈቃዶች

en: Default value
am: ነባሪ እሴት

en: Permission
am: ፈቃድ

en: Locked
am: የተቆለፈ

en: Translate
am: ተርጉም

en: Element
am: አባል

en: Route
am: ፈለግ

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
am: ለመረጃ ደህንነት ሲባል ያስቀመጡት ፋይል ስም ወደ %filename ተቀይራል::

en: Autocomplete matching
am: የራሥ-ሙላ ማዛመድ

en: Access type
am: የመድረሻ አይነት

en: Placeholder
am: ቦታ ያዥ

en: View mode
am: የእይታ ሁኔታ

en: Third party settings
am: የሦስተኛ ወገን ቅንብሮች

en: Type of item to reference
am: ማጣቀስ የተፈለገው ዓይነት

en: Reference method
am: የማጣቀሻ ስልት

en: Entity reference field settings
am: የአካል ማጣቀሻ መስክ ቅንብሮች

en: Entity reference selection plugin settings
am: የአካል ማጣቀሻ መምረጫ ተሰኪ ቅንብሮች
