Webform (all releases) - en to ast translation catalogue (84 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Pages
ast: Páxines

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Closed
ast: Zarráu

en: List
ast: Llista

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Log
ast: Rexistru

en: Administration
ast: Alministración

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Categories
ast: Categoríes

en: Download
ast: Baxar

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: Test
ast: Preba

en: Message
ast: Mensax

en: No log messages available.
ast: Nun hai rexistru de mensaxes.

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Weight
ast: Pesu

en: Image
ast: Imaxe

en: Help text
ast: Testu d'aida

en: Types
ast: Tribes

en: Multiple
ast: Múltiple

en: Required
ast: Requeríu

en: Category
ast: Categoría

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Import
ast: Importar

en: Export
ast: Esportar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Preview
ast: Entever

en: Help
ast: Aida

en: Open
ast: Abrir

en: Add
ast: Amestar

en: View
ast: Vista

en: Updated
ast: Anováu

en: Upload
ast: Xubir

en: User
ast: Usuariu

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Continue
ast: Siguir

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Options
ast: Opciones

en: Contact
ast: Contautu

en: Node
ast: Noyu

en: All
ast: Too

en: Date format
ast: Formatu de la data

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Filter
ast: Filtru

en: File name
ast: Nome del ficheru

en: Nodes
ast: Noyos

en: Plain text
ast: Testu planu

en: Unlimited
ast: Ilimitáu

en: General
ast: Xeneral

en: Method
ast: Métodu

en: Table
ast: Tabla

en: Configuration
ast: Configuración

en: Role
ast: Rol

en: Users
ast: Usuarios

en: Create content
ast: Crear conteníu

en: module
ast: módulu

en: Close
ast: Zarrar

en: Operation
ast: Operación

en: Size of textfield
ast: Tamañu del campu de testu

en: Attachments
ast: Axuntos

en: Text field
ast: Campu de testu

en: Results
ast: Resultaos

en: Permissions
ast: Permisos

en: Date created
ast: Data de creación

en: Not published
ast: Ensin espublizar
