Webform (all releases) - en to be translation catalogue (153 entries)

en: Forms
be: Анкеты

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Images
be: Малюнкі

en: Pages
be: Старонкі

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: enabled
be: уключана

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Groups
be: Групы

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Closed
be: Зачынена

en: List
be: Спіс

en: disabled
be: адключана

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Manager
be: Кіраўнік

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Log
be: Журнал

en: required
be: абавязкова

en: Administration
be: Кіраванне

en: Action
be: Дзеянне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Download
be: Сцягнуць

en: updated
be: абноўлена

en: created
be: створана

en: all
be: усе(ё)

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Test
be: Тэст

en: Message
be: Паведамленне

en: No log messages available.
be: Лёгі адсутныя

en: - None -
be: - Нічога -

en: Weight
be: Вага

en: Image
be: Малюнак

en: Help text
be: Даведкавы тэкст

en: Types
be: Тыпы

en: Multiple
be: Мносны

en: Required
be: Абавязкова

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: Category
be: Катэгорыя

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Import
be: Імпарт

en: Export
be: Экспарт

en: Label
be: Подпіс

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Save
be: Захаваць

en: Help
be: Дапамога

en: Open
be: Адкрыць

en: Archive
be: Архіў

en: Access
be: Доступ

en: Add
be: Дадаць

en: View
be: Праглядзець

en: URL
be: Спасылка

en: Manage
be: Кіраваць

en: Notes
be: Заўвагі

en: Updated
be: Абноўлена

en: Upload
be: Загрузіць

en: User
be: Карыстальнік

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Continue
be: Працягнуць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Options
be: Налады

en: Contact
be: Кантакт

en: Node
be: Вузел

en: All
be: Усе

en: days
be: дні(дзён)

en: Date format
be: Фармат даты

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Roles
be: Ролі

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: File name
be: Імя файла

en: Nodes
be: Матэрыялы

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Plain text
be: Просты тэкст

en: Unlimited
be: Неабмежавана

en: Current
be: Бягучы

en: General
be: Агульны

en: Method
be: Метад

en: Table
be: Табліца

en: Configuration
be: Налады

en: Role
be: Роля

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Create content
be: Стварыць матэрыял

en: Template
be: Шаблон

en: Operation
be: Аперацыя

en: Size of textfield
be: Памер тэкставага поля

en: Attachments
be: Дадаткі

en: Default configuration
be: Прадвызначаныя налады

en: Key
be: Ключ

en: Change
be: Змяніць

en: Source
be: Крыніца

en: Text field
be: Текставае поле

en: any
be: любы

en: Days
be: Дні

en: Results
be: Вынікі

en: Schema
be: Схема

en: Permissions
be: Правы

en: Duplicate
be: Дубліраваць

en: Date created
be: Дата стварэння

en: Not published
be: Не апублікаваны

en: image
be: малюнак

en: date
be: дата

en: File upload error. Could not move uploaded file.
be: Памылка запампоўкі. Немагчыма перасунуць запампаваны файл.

en: Webform
be: Анкета

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Select
be: Выбраць

en: CAPTCHA
be: антыспам

en: Text area
be: Тэкставая вобласць

en: Form
be: Форма

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)

en: Permission
be: Дазвол

en: Space
be: Прабел

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Locked
be: Зачынены

en: Data
be: Дадзенныя

en: modules
be: модулі

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Translate
be: Перакласці

en: Route
be: Маршрут

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
be: Па меркаваннях бяспекі, ваш файл быў перайменаваны ў %filename.

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
be: Невядомая памылка. Файл %file ня можа быць захаваны.

en: The specified file %name could not be uploaded.
be: Абраная файл %name не можа быць загружаны.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
be: Памылка загрузкі. Не магу перамясціць загружаны файл %file да месца прызначэння %destination.

en: Autocomplete matching
be: Аўтадапаўненне супадзенняў

en: Access type
be: Тып дасягу

en: The file could not be uploaded.
be: Файл не можа быць апублікаваны.

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: Structure
be: Структура

en: Not restricted
be: Не абмежавана

en: Date changed
be: Дата змененая

en: The file %source could not be uploaded because a file by that name already exists in the destination %directory.
be: Файл %source не можа быць загружаны, таму што файл з такой назвай ужо існуе ў каталогу прызначэння %directory.

en: Date type
be: Фармат даты

en: View mode
be: Лад выгляду

en: Weight for @title
be: Вага для @title

en: Third party settings
be: Іншыя налады

en: The URL %url is not valid.
be: Адрэса %url не з'яўляецца карэктнай.

en: Development settings
be: Налады распрацоўкі

en: Set default value
be: Паставіць прадвызначанае значэнне
