Webform (all releases) - en to ca translation catalogue (272 entries)

en: Forms
ca: Formularis

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Images
ca: Imatges

en: Pages
ca: Pàgines

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: enabled
ca: habilitat

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Groups
ca: Grups

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Closed
ca: Tancat

en: List
ca: Llistat

en: closed
ca: tancat

en: disabled
ca: inhabilitat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Manager
ca: Gestor

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Log
ca: Registre

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: optional
ca: opcional

en: required
ca: necessari

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Administration
ca: Administració

en: Action
ca: Acció

en: Yes
ca: Sí

en: Download
ca: Baixa

en: updated
ca: actualitzat

en: created
ca: creat

en: all
ca: tot

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Test
ca: Prova

en: Message
ca: Missatge

en: No log messages available.
ca: No hi ha missatges de registre disponibles.

en: - None -
ca: - Cap -

en: Weight
ca: Pes

en: Image
ca: Imatge

en: Break
ca: Interromp

en: Help text
ca: Text d'ajuda

en: Types
ca: Tipus

en: Multiple
ca: Múltiple

en: Required
ca: Necessari

en: Parent
ca: Pare

en: Category
ca: Categoria

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: Label
ca: Etiqueta

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Save
ca: Desa

en: Help
ca: Ajuda

en: Summary
ca: Resum

en: Download PDF
ca: Descarrega el PDF

en: Open
ca: Obert

en: Archive
ca: Arxiva

en: Access
ca: Accés

en: Add
ca: Afegeix

en: View
ca: Mostra

en: hidden
ca: ocult

en: Manage
ca: Gestiona

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Default status
ca: Estat per defecte

en: States
ca: Estats

en: Upload
ca: Puja

en: User
ca: Usuari

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Continue
ca: Continua

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Options
ca: Opcions

en: Contact
ca: Contacte

en: Add page
ca: Afegeix una pàgina

en: All
ca: Tot

en: days
ca: dies

en: Active
ca: Actiu

en: Date format
ca: Format de la data

en: General information
ca: Informació general

en: Ignored
ca: Ignorada

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Preview message
ca: Visualització prèvia

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Roles
ca: Rols

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: File name
ca: Nom del fitxer

en: Message type
ca: Tipus de missatge

en: items
ca: elements

en: Advanced
ca: Avançat

en: Plain text
ca: Text pla

en: Introduction
ca: Introducció

en: Unlimited
ca: Il·limitat

en: Current
ca: Actual

en: State
ca: Estat

en: Inactive
ca: Inactiu

en: Example
ca: Exemple

en: Method
ca: Mètode

en: Table
ca: Taula

en: Configuration
ca: Configuració

en: Role
ca: Rol

en: Email subject
ca: Assumpte del correu electrònic

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: Users
ca: Usuaris

en: Create content
ca: Crea contingut

en: Override
ca: Sobrescriu

en: Handler
ca: Controlador

en: Template
ca: Plantilla

en: module
ca: mòdul

en: Close
ca: Tanca

en: Flag
ca: Bandera

en: Operation
ca: Operació

en: Confirmation
ca: Confirmació

en: Share
ca: Comparteix

en: Size of textfield
ca: Mida del camp de text

en: Attachments
ca: Adjunts

en: Default configuration
ca: Configuració predeterminada

en: Key
ca: Clau

en: Change
ca: Canvia

en: Messages
ca: Missatges

en: Delimiter
ca: Delimitador

en: Clear
ca: Neteja

en: Source
ca: Font

en: Parameters
ca: Paràmetres

en: Limit
ca: Límit

en: one
ca: u

en: Text field
ca: Camp de text

en: any
ca: qualsevol

en: Buttons
ca: Botons

en: Days
ca: Dies

en: Maxlength
ca: Longitud màxima

en: Results
ca: Resultats

en: open
ca: obert

en: Convert
ca: Converteix

en: Requirements
ca: Requeriments

en: Customize
ca: Personalitza

en: Permissions
ca: Permisos

en: Duplicate
ca: Duplica

en: Confirmation URL
ca: URL de confirmació

en: Date created
ca: Data creada

en: Templates
ca: Plantilles

en: Not published
ca: No publicat

en: image
ca: imatge

en: images
ca: imatges

en: Translations
ca: Traduccions

en: Loading...
ca: Carregant...

en: Complete
ca: Finalitza

en: date
ca: data

en: File upload error. Could not move uploaded file.
ca: Error de càrrega del fitxer. No s'ha pogut moure el fitxer carregat.

en: Submissions
ca: Trameses

en: Webform
ca: Formulari web

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Apply
ca: Aplica

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Plugins
ca: Connectors

en: Text area
ca: Àrea de text

en: collapsed
ca: col·lapsat

en: Form
ca: Formulari

en: Debug
ca: Depuració

en: Permission
ca: Permís

en: Installation
ca: Instal·lació

en: Space
ca: Espai

en: Drafts
ca: Esborranys

en: All users
ca: Tots els usuaris

en: Values
ca: Valors

en: Build
ca: Construir

en: Identifier
ca: Identificador

en: Keyword
ca: Paraula clau

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Locked
ca: Bloquejat

en: Data
ca: Dades

en: Emails
ca: Correus electrònics

en: About
ca: Detalls

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Notification
ca: Notificació

en: Translate
ca: Tradueix

en: Step
ca: Increment

en: Route
ca: Ruta

en: Embed
ca: Incrustra

en: Test settings
ca: Configuració de prova

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
ca: La vostra càrrega s'ha canviat de nom per %filename per raons de seguretat.

en: Webform submissions
ca: Enviaments del Webform

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
ca: El fitxer %file no s'ha pogut desar a causa d'un error desconegut.

en: The specified file %name could not be uploaded.
ca: No es pot carregar el fitxer especificat %name.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
ca: Error de càrrega. No s'ha pogut moure l'arxiu carregat %file a la destinació %destination.

en: Sex
ca: Sexe

en: Autocomplete matching
ca: Coincidència en l'autocompletat

en: Expand all
ca: Ampliar tot

en: Collapse all
ca: Reduir tot

en: Access type
ca: Tipus d'accés

en: Config
ca: Configuració

en: File upload
ca: Càrrega de fitxer

en: Link title
ca: Títol de l'enllaç

en: Finished with an error.
ca: Acabat amb un error.

en: Per user
ca: Per usuari

en: The file could not be uploaded.
ca: No s'ha pogut carregar el fitxer.

en: Scheduled
ca: Programat

en: Select date
ca: Selecciona la data

en: Webform submission
ca: Enviament del Webform

en: Display on
ca: Mostra a

en: Current date
ca: Data actual

en: Attachment settings
ca: Paràmetres d'adjunció

en: Placeholder
ca: Marcador

en: Administrative description
ca: Descripció d'administració

en: is empty
ca: és buit

en: References
ca: Referències

en: Structure
ca: Estructura

en: Progress bar
ca: Barra de progrés

en: Not restricted
ca: Sense restriccions

en: Date changed
ca: Canvi de data

en: Sender name
ca: Nom del remitent

en: Sender email
ca: Correu electrònic del remitent

en: Archived
ca: Arxivat

en: The file %source could not be uploaded because a file by that name already exists in the destination %directory.
ca: No s'ha pogut carregar el fitxer %source perquè ja existeix un fitxer amb aquest nom en el destí %directory.

en: Date type
ca: Tipus de data

en: Webform settings
ca: Paràmetres del Webform

en: Confirmation message
ca: Missatge de confirmació

en: Remote URL
ca: URL remota

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: Theme name
ca: Nom del tema

en: Date of birth
ca: Data de naixement

en: There are no templates available.
ca: No hi ha plantilles disponibles.

en: Submission
ca: Enviament

en: Link attributes
ca: Atributs de l'enllaç

en: Element type
ca: Tipus d'element

en: Entity reference
ca: Referència d'entitat

en: Webform Node
ca: Node Webform

en: Response status code
ca: Codi d'estat de la resposta

en: Hidden element (less secure, changeable via JavaScript)
ca: Element ocult (menys segur, modificable via JavaScript)

en: The file %file could not be saved because the upload did not complete.
ca: No s'ha pogut desar el fitxer %file perquè la càrrega no s'havia completat.

en: Third party settings
ca: Paràmetres de tercers

en: Next page button label
ca: Etiqueta del botó de pàgina següent

en: The URL %url is not valid.
ca: La URL %url no és vàlida.

en: The file %file could not be saved because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
ca: No s'ha pogut desar el fitxer %file perquè és més gran de %maxsize, el màxim permès per a les càrregues.

en: The file could not be uploaded because the destination %destination is invalid.
ca: No s'ha pogut carregar el fitxer perquè la destinació %destination no és vàlida.

en: Additional resources
ca: Recursos addicionals

en: Signature format
ca: Format de la signatura

en: Wrapper CSS classes
ca: Classes CSS de l'embolcall

en: Column header format
ca: Format de la capçalera

en: Type of item to reference
ca: Tipus d'element a referenciar

en: Reference method
ca: Mètode de referenciar

en: Previous page button label
ca: Etiqueta del botó de pàgina anterior

en: Enable preview page
ca: Habilitar la pàgina de vista prèvia

en: Preview page title
ca: Títol de la pàgina de vista prèvia

en: Filename: %name
ca: Nom del fitxer: %name

en: Open date
ca: Data d'obertura

en: Close date
ca: Data de tancament

en: Entity reference field settings
ca: Paràmetres del camp de referència d'entitat

en: Entity reference selection plugin settings
ca: Paràmetres del connector de selecció de referències d'entitat

en: File link
ca: Enllaç al fitxer

en: Submitted to
ca: Enviat a

en: Get an overview of all webforms.
ca: Obtingueu una visió general de tots els formularis web.

en: Allows managing any webform and its results.
ca: Permet gestionar qualsevol formulari web i els seus resultats.

en: Allows managing of webform created by the user and its results.
ca: Permet la gestió del formulari web creat per l'usuari i els seus resultats.

en: Set default value
ca: Estableix el valor predeterminat

en: What Are Render Elements? | Drupalize.me
ca: Què són els elements de renderització? | Drupalize.me

en: Webform plugins
ca: Complements de Webform

en: Overview of plugins used by the Webform module.
ca: Descripció general dels connectors que utilitza el mòdul Webform.
