Webform (all releases) - en to cs translation catalogue (223 entries)

en: Forms
cs: Formuláře

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Images
cs: Obrázky

en: Pages
cs: Stránky

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: enabled
cs: zapnuto

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Development
cs: Vývoj

en: Groups
cs: Skupiny

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: Closed
cs: Zavřená

en: List
cs: Seznam

en: closed
cs: zavřené

en: disabled
cs: vypnuto

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: optional
cs: volitelné

en: required
cs: vyžadováno

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Administration
cs: Administrace

en: Action
cs: Akce

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Categories
cs: Kategorie

en: Download
cs: Stáhnout

en: updated
cs: aktualizováno

en: all
cs: vše

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: None
cs: Žádné

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Message
cs: Zpráva

en: No log messages available.
cs: Nejsou k dispozici žádné zprávy v logu.

en: - None -
cs: - Nic -

en: Weight
cs: Váha

en: Image
cs: Obrázek

en: Help text
cs: Text nápovědy

en: Types
cs: Typy

en: Multiple
cs: Vícenásobná

en: Required
cs: Povinné

en: Parent
cs: Nadřazený

en: Category
cs: Kategorie

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Preview
cs: Náhled

en: Save
cs: Uložit

en: Help
cs: Nápověda

en: Summary
cs: Souhrn

en: Download PDF
cs: Stáhnout PDF

en: Open
cs: Otevřené

en: Archive
cs: Archiv

en: Access
cs: Přístup

en: Add
cs: Přidat

en: View
cs: Zobrazit

en: hidden
cs: skryto

en: Manage
cs: Správa

en: Notes
cs: Poznámky

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Total
cs: Celkem

en: States
cs: Stavy

en: Upload
cs: Nahrát

en: User
cs: Uživatel

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Email
cs: E-mail

en: Options
cs: Možnosti

en: Contact
cs: Kontakt

en: Node
cs: Uzly

en: All
cs: Vše

en: days
cs: dny

en: Active
cs: Aktivní

en: Date format
cs: Formát data

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Preview message
cs: Náhled zprávy

en: Custom
cs: Vlastní

en: Roles
cs: Role

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Filter
cs: Filtr

en: File name
cs: Název souboru

en: Message type
cs: Typ zprávy

en: Nodes
cs: Uzly

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Plain text
cs: Prostý text

en: Introduction
cs: Úvod

en: Unlimited
cs: Neomezené

en: Current
cs: Aktuální

en: State
cs: Stav

en: Inactive
cs: Neaktivní

en: General
cs: Obecné

en: Example
cs: Příklad

en: Method
cs: Metoda

en: Table
cs: Tabulka

en: Configuration
cs: Nastavení

en: First name
cs: Jméno

en: Last name
cs: Příjmení

en: Users
cs: Uživatelé

en: Create content
cs: Vytvořit obsah

en: Override
cs: Překrýt

en: Handler
cs: Ovladač

en: Remaining
cs: Zbývající

en: Template
cs: Šablona

en: module
cs: modul

en: Close
cs: Zavřít

en: Operation
cs: Operace

en: Size of textfield
cs: Velikost textového pole

en: Attachments
cs: Přílohy

en: Default configuration
cs: Standardní konfigurace

en: Key
cs: Klíč

en: Change
cs: Změnit

en: Messages
cs: Zprávy

en: Clear
cs: Vymazat

en: Source
cs: Zdroj

en: Text field
cs: Textové pole

en: any
cs: nějaký

en: Buttons
cs: Tlačítka

en: Days
cs: Dnů

en: Maxlength
cs: Maximální délka

en: Results
cs: Výsledky

en: open
cs: otevřené

en: Convert
cs: Konvertovat

en: Requirements
cs: Požadavky

en: Schema
cs: Schéma

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: Duplicate
cs: Duplikovat

en: Date created
cs: Datum vytvoření

en: Not published
cs: Skryto

en: image
cs: obrázek

en: Translations
cs: Překlady

en: Loading...
cs: Načítání...

en: Complete
cs: Dokončit

en: date
cs: datum

en: File upload error. Could not move uploaded file.
cs: Chyba při nahrání souboru. Nelze přesunout nahraný soubor.

en: Submissions
cs: Uložené výsledky

en: Webforms
cs: Webové formuláře

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Apply
cs: Použít

en: Select
cs: Vybrat

en: Plugins
cs: Pluginy

en: Text area
cs: Textová oblast

en: collapsed
cs: sbaleno

en: Form
cs: Formulář

en: Debug
cs: Ladění

en: Permission
cs: Oprávnění

en: Filter by category
cs: Filtrovat podle kategorie

en: Description:
cs: Popis:

en: Space
cs: Mezera

en: All users
cs: Všichni uživatelé

en: Values
cs: Hodnoty

en: Identifier
cs: Identifikátor

en: Keyword
cs: Klíčové slovo

en: Edit '@title'
cs: Upravit '@title'

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Locked
cs: Uzamčeno

en: Emails
cs: Emaily

en: About
cs: Popis

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Notification
cs: Oznámení

en: Translate
cs: Přeložit

en: Route
cs: Cesta

en: Embed
cs: Vložit

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
cs: Z bezpečnostních důvodů byl nahraný soubor přejmenován na %filename.

en: expanded
cs: rozbaleno

en: Webform submissions
cs: Odeslané webové formuláře

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
cs: Soubor %file nelze uložit. Došlo k neznámé chybě.

en: The specified file %name could not be uploaded.
cs: Zadaný soubor %name nelze nahrát.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
cs: Chyba při nahrávání souboru. Nelze přesunout soubor %file do %destination.

en: Autocomplete matching
cs: Porovnávání s automatickým dokončováním

en: Variants
cs: Varianty

en: Collapse all
cs: Sbalit vše

en: Access type
cs: Typ přístupu

en: File upload
cs: Nahrát soubor

en: Link title
cs: Název odkazu

en: Finished with an error.
cs: Dokončeno s chybou.

en: Per user
cs: Na uživatele

en: The file could not be uploaded.
cs: Soubor nelze nahrát.

en: Webform submission
cs: Odeslání formuláře

en: Current date
cs: Aktuální datum

en: Attachment settings
cs: Nastavení přílohy

en: Placeholder
cs: Zástupný řetězec

en: Add variant
cs: Přidat variantu

en: Administrative description
cs: Administrativní popis

en: Structure
cs: Struktura

en: Progress bar
cs: Ukazatel průběhu

en: Not restricted
cs: Není omezeno

en: Date changed
cs: Datum změny

en: Sender name
cs: Jméno odesílatele

en: Sender email
cs: E-mail odesílatele

en: Archived
cs: Archivováno

en: The file %source could not be uploaded because a file by that name already exists in the destination %directory.
cs: Soubor %source nelze nahrát, protože v cílovém adresáři %directory již soubor s tímto názvem existuje.

en: Date type
cs: Typ data

en: Webform settings
cs: Nastavení modulu Webform

en: Confirmation message
cs: Potvrzovací zpráva

en: Remote URL
cs: Vzdálená URL

en: View mode
cs: Režim zobrazení

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title

en: Theme name
cs: Název tématu vzhledu

en: Submission
cs: Odeslaný formulář

en: Element type
cs: Typ elementu

en: Response status code
cs: Stavový kód odpovědi

en: The file %file could not be saved because the upload did not complete.
cs: Soubor %file nelze uložit, protože upload neproběhl celý.

en: Third party settings
cs: Nastavení třetích stran

en: The URL %url is not valid.
cs: URL %url není platná.

en: The file %file could not be saved because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
cs: Soubor %file nelze uložit, protože překročil %maxsize, maximální povolenou velikost pro upload.

en: The file could not be uploaded because the destination %destination is invalid.
cs: Soubor nelze nahrát, protože cílový adresář %destination je neplatný.

en: Signature format
cs: Formát podpisu

en: Type of item to reference
cs: Typ položky pro referenci

en: Reference method
cs: Způsob reference

en: Filename: %name
cs: Název souboru: %name

en: Entity reference field settings
cs: Nastavení pole typu "entity reference"

en: Dialog title
cs: Nadpis dialogového okna
