Webform (all releases) - en to eu translation catalogue (165 entries)

en: Forms
eu: Formularioak

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Images
eu: Irudiak

en: Pages
eu: Orriak

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Groups
eu: Multzoak

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Closed
eu: Itxita

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Manager
eu: Zuzendaria

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Log
eu: Log-a

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Action
eu: Ekintza

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Download
eu: Deskargatu

en: updated
eu: eguneratua

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Message
eu: Mezua

en: No log messages available.
eu: Ez dago log mezurik.

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Weight
eu: Pisua

en: Image
eu: Irudia

en: Help text
eu: Laguntza testua

en: Types
eu: Motak

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Parent
eu: Gurasoa

en: Category
eu: Kategoria

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Import
eu: Inportatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Save
eu: Gorde

en: Help
eu: Laguntza

en: Download PDF
eu: PDF-a deskargatu

en: Open
eu: Ireki

en: Access
eu: Atzipena

en: Add
eu: Gehitu

en: View
eu: Bista

en: Manage
eu: Kudeatu

en: Notes
eu: Oharrak

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Upload
eu: Igo

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Email
eu: Eposta

en: Options
eu: Aukerak

en: Contact
eu: Kontaktatu

en: Node
eu: Nodoa

en: All
eu: Guztiak

en: days
eu: egunak

en: Date format
eu: Data formatua

en: Ignored
eu: Ezikusia

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Preview message
eu: Mezuaren aurrebista

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Roles
eu: Zereginak

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: File name
eu: Fitxategiaren izena

en: item
eu: elementu

en: items
eu: Elementuak

en: Nodes
eu: Nodoak

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Plain text
eu: Testu laua

en: Unlimited
eu: Mugarik gabe

en: Current
eu: Unekoa

en: State
eu: Egoera

en: General
eu: Orokorra

en: Example
eu: Adibide

en: Method
eu: Metodoa

en: Table
eu: Taula

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Role
eu: Rol

en: First name
eu: Izena

en: Last name
eu: Abizenak

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Create content
eu: Edukia sortu

en: Override
eu: Gainidatzi

en: Close
eu: Itxi

en: Flag
eu: Bandera

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Confirmation
eu: Berrespena

en: Size of textfield
eu: Testu eremuaren neurria

en: Attachments
eu: Eranskinak

en: Key
eu: Giltza

en: Change
eu: Aldatu

en: Clear
eu: Garbitu

en: Source
eu: Iturburua

en: Limit
eu: Muga

en: Text field
eu: Testu eremua

en: Buttons
eu: Botoiak

en: Days
eu: Egunak

en: Results
eu: Emaitzak

en: Convert
eu: Bihurtu

en: Permissions
eu: Baimenak

en: Date created
eu: Sorrera data

en: Not published
eu: Argitaratu gabea

en: image
eu: irudia

en: Loading...
eu: Kargatzen...

en: Complete
eu: Eginda

en: date
eu: data

en: File upload error. Could not move uploaded file.
eu: Fitxategi igoera errorea. Ezin izan da igotako fitxategia mugitu.

en: Submissions
eu: Bidalketak

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Select
eu: Aukeratu

en: Text area
eu: Testu eremua

en: Form
eu: Formularioa

en: Debug
eu: Araztu

en: Permission
eu: Baimena

en: All users
eu: Erabiltzaile guztiak

en: Values
eu: Balioak

en: Keyword
eu: Gako-hitza

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Locked
eu: Blokeatuta

en: Data
eu: Datu

en: modules
eu: moduluak

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Translate
eu: Itzuli

en: Route
eu: Bidea

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
eu: Segurtasun arrazoiengatik, igo duzun fitxategia %filename bezala berrizendatu da.

en: Webform submissions
eu: Webform bidalketak

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
eu: Ezin izan da %file fitxategia gorde. Errore ezezagun bat gertatu da.

en: The specified file %name could not be uploaded.
eu: Ezin izan da %name fitxategia gora kargatu.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
eu: Igoera errorea. Ezin izan da igotako %file fitxategia %destination helburura mugitu.

en: Autocomplete matching
eu: Patekatu osatze automatikoa

en: Variants
eu: Aldaerak

en: Access type
eu: Atzipen mota

en: Link title
eu: Estekaren izenburua

en: Per user
eu: Erabiltzaileko

en: The file could not be uploaded.
eu: Ezin izan da igo fitxategia.

en: Webform submission
eu: Webform bidalketak

en: Current date
eu: Oraingo data

en: Attachment settings
eu: Eranskinaren ezarpenak

en: Add variant
eu: Gehitu aldaera

en: Structure
eu: Egitura

en: Not restricted
eu: Murrizketarik gabe

en: Sender name
eu: Bidaltzailearen izena

en: Sender email
eu: Bidaltzailearen posta elektronikoa

en: The file %source could not be uploaded because a file by that name already exists in the destination %directory.
eu: %source fitxategia ezin izan da gora kargatu izen berdineko fitxategi bat existitzen dalako %directory helburan.

en: Date type
eu: Data mota

en: Webform settings
eu: Webform ezarpenak

en: Theme name
eu: Gaiaren izena

en: Element type
eu: Elementuaren mota

en: Filename: %name
eu: Fitxategi izena: %name
