Webform (all releases) - en to gl translation catalogue (352 entries)

en: Forms
gl: Formularios

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Images
gl: Imaxes

en: Pages
gl: Páxinas

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: enabled
gl: activado

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Value
gl: Valor

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Groups
gl: Grupos

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Closed
gl: Pechada

en: List
gl: Lista

en: closed
gl: pechada

en: disabled
gl: desactivado

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Manager
gl: Xestor

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Log
gl: Rexistro

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: required
gl: requerido

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Administration
gl: Administración

en: Action
gl: Acción

en: error
gl: erro

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Categories
gl: Categorías

en: Download
gl: Descargar

en: updated
gl: actualizado

en: created
gl: creado

en: all
gl: todos

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Test
gl: Proba

en: Message
gl: Mensaxe

en: No log messages available.
gl: Non hai mensaxes de rexistro dispoñibles.

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Country
gl: País

en: Weight
gl: Peso

en: Image
gl: Imaxe

en: Help text
gl: Texto de axuda

en: Types
gl: Tipos

en: Multiple
gl: Múltiple

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Parent
gl: Pai

en: none
gl: ningún

en: Category
gl: Categoría

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Preview
gl: Vista previa

en: Save
gl: Gardar

en: Help
gl: Axuda

en: Default
gl: Predeterminado

en: Summary
gl: Resumo

en: Download PDF
gl: Descargar PDF

en: Update
gl: Actualizar

en: Open
gl: Aberta

en: Archive
gl: Arquivo

en: Access
gl: Acceso

en: Add
gl: Engadir

en: View
gl: Ver

en: hidden
gl: oculto

en: Manage
gl: Xestionar

en: Visible
gl: Visíbel

en: link
gl: ligazón

en: Notes
gl: Notas

en: Updated
gl: Actualizado

en: Submitted by
gl: Enviado por

en: Default status
gl: Estado predeterminado

en: States
gl: Estados

en: Upload
gl: Subir

en: User
gl: Usuario/a

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Continue
gl: Continuar

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Options
gl: Opcións

en: Contact
gl: Contacto

en: Created
gl: Creado

en: Node
gl: Nodo

en: Add page
gl: Engadir páxina

en: Expanded
gl: Expandida

en: All
gl: Todo

en: days
gl: días

en: Active
gl: Activo

en: Access denied
gl: Acceso denegado

en: Date format
gl: Formato de data

en: General information
gl: Información xeral

en: Database
gl: Base de datos

en: Ignored
gl: Ignorado

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: To
gl: Para

en: Preview message
gl: Previsualizar a mensaxe

en: From
gl: De

en: Custom
gl: Personalizado

en: Visibility
gl: Visibilidade

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: File name
gl: Nome do ficheiro

en: Message type
gl: Tipo de mensaxe

en: N/A
gl: N/D

en: Nodes
gl: Nodos

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Plain text
gl: Texto sen formato

en: Introduction
gl: Introdución

en: Unlimited
gl: Ilimitado

en: Current
gl: Actual

en: Phone
gl: Teléfono

en: Address
gl: Enderezo

en: State
gl: Estado

en: email
gl: correo electrónico

en: Code
gl: Código

en: Inactive
gl: Inactivo

en: Company
gl: Compañía

en: General
gl: Xeral

en: Example
gl: Exemplo

en: Method
gl: Método

en: Table
gl: Táboa

en: Configuration
gl: Configuración

en: Role
gl: Rol

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Users
gl: Usuarios

en: Choices
gl: Opcións

en: Create content
gl: Crear contido

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Override
gl: Sobreescribir

en: Operator
gl: Operador

en: Optional
gl: Opcional

en: Order
gl: Orde

en: Pattern
gl: Patrón

en: Template
gl: Modelo

en: module
gl: módulo

en: Close
gl: Pechar

en: Operation
gl: Operación

en: State/Province
gl: Estado actual: !state

en: Collapsed
gl: Contraida

en: Created date
gl: Data de creación

en: Size of textfield
gl: Tamaño do campo de texto

en: Hidden
gl: Oculto

en: Attachments
gl: Adxuntos

en: Key
gl: Clave

en: Change
gl: Cambiar

en: Messages
gl: Mensaxes

en: Delimiter
gl: Delimitador

en: Clear
gl: Limpar

en: Source
gl: Orixe

en: Parameters
gl: Parámetros

en: Limit
gl: Límite

en: one
gl: un

en: Text field
gl: Campo de texto

en: Empty
gl: Valeiro

en: Greater than
gl: Maior que

en: Less than
gl: Menor que

en: any
gl: calquera

en: Buttons
gl: Botóns

en: Maxlength
gl: Lonxitude máxima

en: Results
gl: Resultados

en: open
gl: aberta

en: Convert
gl: Convertir

en: Customize
gl: Personalizar

en: Permissions
gl: Permisos

en: Duplicate
gl: Duplicar

en: options
gl: opcións

en: Changed
gl: Cambiado

en: Date created
gl: Data de creación

en: Completed
gl: Completado

en: Testing
gl: Probando

en: Not published
gl: Non publicado

en: Formats
gl: Formatos

en: image
gl: imaxe

en: images
gl: imaxes

en: Translations
gl: Traduccións

en: Loading...
gl: Cargando...

en: Excluded
gl: Excluido

en: Complete
gl: Completa

en: date
gl: data

en: File upload error. Could not move uploaded file.
gl: Produciuse un erro no envío do ficheiro. Non se puido mover o ficheiro enviado.

en: Submissions
gl: Envíos

en: webform
gl: Formulario Web (Webform)

en: Webform
gl: Formulario web

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Enable debugging
gl: Habilitar depuración

en: Apply
gl: Aplicar

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Administrators
gl: Administradores

en: Plugins
gl: Complementos

en: Text area
gl: Área de texto

en: collapsed
gl: Lista plana - colapsada

en: Form
gl: Formulario

en: Debug
gl: Depuración

en: Permission
gl: Permiso

en: Description:
gl: Descrición

en: Space
gl: Espazo

en: Provided by
gl: Proporcionada por

en: Export format
gl: Formato de exportación

en: ignored
gl: ignorado

en: All users
gl: Todos os usuario

en: Values
gl: Valores

en: Identifier
gl: Identificador

en: Keyword
gl: Chave

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Locked
gl: Bloqueado

en: Any
gl: Calquera

en: modules
gl: módulos

en: Validation
gl: Validación

en: Emails
gl: Correos electrónicos

en: About
gl: Información

en: Reports
gl: Informes

en: Cardinality
gl: Cardinalidade

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Translate
gl: Traducir

en: Step
gl: Paso

en: Element
gl: Elemento

en: Route
gl: Ruta

en: Embed
gl: Incrustar

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
gl: Por razóns de seguranza, o seu envío foi renomeado a %filename.

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: notice
gl: aviso

en: button
gl: botón

en: Webform submissions
gl: Envíos dos formularios

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
gl: O ficheiro %file non se puido gardar. Ocorreu un erro descoñecido.

en: The specified file %name could not be uploaded.
gl: O arquivo especificado %name non puido subirse.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
gl: Error ao subir. Non se pode mover o arquivo subido %file ao destino %destination.

en: IP address
gl: Enderezo IP

en: Autocomplete matching
gl: Concordancia de autocompretar

en: Properties
gl: Propiedades

en: Expand all
gl: Expandir todo

en: Collapse all
gl: Contraer todo

en: Comma (,)
gl: Coma (,)

en: Semicolon (;)
gl: Punto e coma (;)

en: Pipe (|)
gl: Tubería (|)

en: Period (.)
gl: Punto (.)

en: Access type
gl: Tipo de acceso

en: Config
gl: Configuración

en: Link title
gl: Título da ligazón

en: Finished with an error.
gl: Finalizou cun erro.

en: Per user
gl: Por usuario

en: The file could not be uploaded.
gl: Non se puido subir o ficheiro.

en: Trigger
gl: Disparador

en: Webform submission
gl: Envío de formulario

en: Current date
gl: Data actual

en: Attachment settings
gl: Axustes do adxunto

en: Progress bar message
gl: Mensaxe da barra de progreso

en: Sort descending
gl: Ordenar de maneira descendente

en: Sort ascending
gl: Ordenar de maneira ascedente

en: Administrative description
gl: Descrición administrativa

en: Show preview
gl: Amosar vista previa

en: Add element
gl: Engadir elemento

en: Limited
gl: Limitado

en: Structure
gl: Estrutura

en: Progress bar
gl: Barra de progreso

en: Default email subject
gl: Asunto predeterminado de email

en: Dependencies
gl: Dependencias

en: Not restricted
gl: Sen restricción

en: Date changed
gl: Data modificada

en: Sender name
gl: Nome do remitente

en: Sender email
gl: Correo electrónico do remitente

en: Archived
gl: Arquivado

en: The file %source could not be uploaded because a file by that name already exists in the destination %directory.
gl: O arquivo %source non puido subirse porque un arquivo con ese nombre xa existe no destino %directory.

en: Date type
gl: Tipo de data

en: Webform settings
gl: Configuración de Webform

en: Confirmation message
gl: Mensaxe de confirmación

en: Submission ID
gl: ID de envío

en: draft
gl: borrador

en: Read-only
gl: Só lectura

en: View mode
gl: Modo de vista

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
gl: Un nome único para o sistema. Só pode conter letras minúsculas, números e guións baixos.

en: Weight for @title
gl: Peso para @title

en: Theme name
gl: Nome do tema

en: Add webform
gl: Engadir webform

en: Submission
gl: Envío

en: Link attributes
gl: Atributos da ligazón

en: Ajax effect
gl: Efecto do Ajax

en: Entity reference
gl: Referencia da entidade

en: The file %file could not be saved because the upload did not complete.
gl: O arquivo %file non se puido gardar porque non se completou a carga.

en: Third party settings
gl: Configuración de terceiros

en: The URL %url is not valid.
gl: A URL %url non é válida.

en: The file %file could not be saved because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
gl: O arquivo %file non se pode gardar porque supera %maxsize, o tamaño máximo permitido para cargas.

en: The file could not be uploaded because the destination %destination is invalid.
gl: O arquivo non se puido subir porque o destino %destination non é válido.

en: Additional resources
gl: Recursos adicionais

en: Source entity type
gl: Tipo de entidade orixe

en: Signature format
gl: Formato da sinatura

en: Column header format
gl: Formato de encabezado de columna

en: Type of item to reference
gl: Tipo de artigo a referenciar

en: Reference method
gl: Método de referencia

en: Allowed number of values
gl: Número de valores permitidos

en: Exporting submissions
gl: Exportando envíos

en: Enable preview page
gl: Activar a páxina de vista previa

en: Preview page title
gl: Título da páxina de vista previa

en: Filename: %name
gl: Nome do arquivo: %name

en: Entity reference field settings
gl: Axustes do campo de referencia de entidade

en: Entity reference selection plugin settings
gl: Configuración do plugin de escolla de referencia de entidade

en: File link
gl: Ligazón do arquivo

en: Add @title
gl: Engadir @title

en: Submitted to
gl: Enviado a

en: Enable page
gl: Habilitar páxina

en: Form closed message
gl: Mensaxe de formulario pechado

en: Form exception message
gl: Mensaxe de excepción de formulario

en: Form confidential
gl: Formulario confidencial

en: Form confidential message
gl: Mensaxe de formulario confidencial

en: Elements (YAML)
gl: Elementos (YAML)

en: Filter by title, description, or elements
gl: Filtrar por título, descrición ou elementos

en: Filter by element name
gl: Filtrar por nome do elemento

en: All [@total]
gl: Todos [@total]

en: Open [@total]
gl: Abertos [@total]

en: Use Ajax
gl: Usar Ajax

en: Disable back button
gl: Deshabilitar botón de atrás

en: CSS (Cascading Style Sheets)
gl: CSS (Follas de estilo en cascada)

en: Webforms block
gl: Bloque de webforms

en: Default webform submission data
gl: Información por defecto para o envío do webform

en: Please add elements to this webform.
gl: Por favor, engada elementos a este webform.

en: Webform %label created.
gl: Creado o webform %label.

en: Webform @label created.
gl: Creado o webform @label.

en: Tokens related to webform submission.
gl: Tokens relacionados co envío dos formularios.

en: In draft
gl: En borrador

en: Prevent duplicate submissions
gl: Evitar envíos duplicados

en: Delete submission configuration
gl: Borrar configuración do envío

en: Disable autocompletion
gl: Deshabilitar autocompletado

en: Scheduled [@total]
gl: Programados [@total]

en: Form open message
gl: Mensaxe de formulario aberto

en: Progress bar label
gl: Etiqueta da barra de progreso

en: Source entity id
gl: ID de entidade orixe

en: Hide preview
gl: Ocultar vista previa

en: Lock selected submission configuration
gl: Bloquear a configuración do envío seleccionado

en: Unlock selected submission configuration
gl: Desbloquear a configuración do envío seleccionado

en: Webform plugins: Elements
gl: Plugins de webform: Elementos

en: Webform plugins: Exporters
gl: Plugins de webform: Exportadores

en: Dialog title
gl: Título do diálogo

en: Archived [@total]
gl: Arquivados [@total]

en: No items entered. Please add items below.
gl: Non se especificou ningún elemento. Por favor, engádaos a continuación.

en: Save + Add element
gl: Gardar + Engadir elemento

en: Redirect to the webform
gl: Redirixir ao webform

en: Ajax speed
gl: Velocidade do Ajax

en: Filter by title, description, help, template, or url
gl: Filtrar por título, descrición, axuda, modelo ou url
