Webform (all releases) - en to hy translation catalogue (97 entries)

en: Forms
hy: Ֆորմաներ

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Images
hy: Նկարներ

en: Pages
hy: Էջեր

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Closed
hy: Փակված

en: List
hy: Ցանկ

en: Remove
hy: Հեռացնել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Action
hy: Գործողություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Download
hy: Բեռնել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: No log messages available.
hy: Որևէ լոգ հաղորդագրություն հասանելի չէ

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Image
hy: Նկար

en: Help text
hy: Օգնող տեքստ

en: Types
hy: Տեսակներ

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Help
hy: Օգնություն

en: Open
hy: Բաց

en: Archive
hy: Արխիվացնել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Manage
hy: Կառավարում

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Node
hy: Նոդ

en: Date format
hy: Ամսաթվի ձևաչափը

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Roles
hy: Դերեր

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: File name
hy: Ֆայլի անունը

en: Plain text
hy: Պարզ տեքստ

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Role
hy: Դեր

en: Size of textfield
hy: Տեքստային դաշտի չափը

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Permissions
hy: Արտոնություններ

en: Date created
hy: Ամսաթիվը ստեղծված է

en: Not published
hy: Չհրապարակված

en: File upload error. Could not move uploaded file.
hy: Ֆայլի վերբեռնման սխալ։ Չհաջողվեց տեղափոխել վերբեռնված ֆայլը։

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Space
hy: Տարածություն

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Locked
hy: Արգելափակված

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Translate
hy: Թարգմանել

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
hy: Անվտանգության նկատառումներից ելնելով Ձեր արտաբեռնումը վերանվանվել է %filename:

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
hy: Ֆայլը չի կարող պահպանվել: Անհայտ սխալ է տեղի ունեցել:

en: The specified file %name could not be uploaded.
hy: Սահմանված ֆայլը %name  չի կարող վերբեռնվել:

en: Collapse all
hy: Փակել բոլորը

en: The file could not be uploaded.
hy: Ֆայլը հնարավոր չէ վերբեռնվել:

en: Structure
hy: Կառուցվածք

en: Not restricted
hy: Չի սահմանափակվում

en: Date changed
hy: Ամսաթիվը փոփոխված է

en: The file %source could not be uploaded because a file by that name already exists in the destination %directory.
hy: Ֆայլը չի կարող վերբեռնվել, քանի որ այդ նույն անունով ֆայլ   արդեն գոյություն ունի այդ նպատաակյին վայրում:

en: Date type
hy: Տվյալների տիպ

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ

en: Third party settings
hy: Երրորդ կողմի կարգավորումներ

en: Type of item to reference
hy: Հղման առարկայի տեսակը

en: Add @title
hy: Ավելացնել @title
