Webform (6.3.0-beta6) - en to ms translation catalogue (292 entries)

en: Forms
ms: Borang-borang

en: Home
ms: Laman depan

en: Title
ms: Tajuk

en: Body
ms: Kandungan

en: Images
ms: Imej-imej

en: Pages
ms: Halaman-halaman

en: Save configuration
ms: Simpan konfigurasi

en: enabled
ms: dibolehkan

en: delete
ms: padam

en: Register
ms: Daftar

en: Suffix
ms: Akhiran

en: Delete
ms: Padam

en: Submit
ms: Serah

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Content
ms: Kandungan

en: Value
ms: Nilai

en: Username
ms: Nama pengguna

en: Item
ms: Barangan

en: Private
ms: Persendirian

en: Development
ms: Pembangunan

en: Groups
ms: Kumpulan-kumpulan

en: Type
ms: Jenis

en: Author
ms: Pengarang

en: Closed
ms: Ditutup

en: List
ms: Senarai

en: Subject
ms: Subjek

en: closed
ms: tutup

en: Actions
ms: Tindakan-tindakan

en: disabled
ms: dinyahbolehkan

en: Cancel
ms: Batal

en: Remove
ms: Buang

en: Description
ms: Huraian

en: Language
ms: Bahasa

en: Enable
ms: Bolehkan

en: Disable
ms: Dinyahbolehkan

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Administration
ms: Pentadbiran

en: More
ms: Lagi

en: Action
ms: Tindakan

en: error
ms: ralat

en: Tags
ms: Tag

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Homepage
ms: Laman utama

en: Categories
ms: Kategori

en: Download
ms: Muat turun

en: Version
ms: Versi

en: view
ms: lihat

en: updated
ms: telah dikemaskinikan

en: File
ms: Fail

en: Edit
ms: Sunting

en: Date
ms: Tarikh

en: Size
ms: Saiz

en: Search
ms: Carian

en: Reset
ms: Set semula

en: None
ms: Tiada

en: This action cannot be undone.
ms: Tindakan ini tidak boleh dibuat asal.

en: Test
ms: Ujian

en: Number
ms: Nombor

en: Message
ms: Mesej

en: No log messages available.
ms: Tiada mesej log tersedia ada.

en: Password
ms: Kata laluan

en: - None -
ms: - Tiada -

en: Weight
ms: Pemberat

en: Link
ms: Pautan

en: Image
ms: Imej

en: Help text
ms: Teks bantuan

en: Types
ms: Jenis

en: Multiple
ms: Berbilang

en: Required
ms: Diperlukan

en: Parent
ms: Induk

en: none
ms: tiada

en: Category
ms: Kategori

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Name
ms: Nama

en: edit
ms: sunting

en: Go to previous page
ms: Beredar ke halaman sebelum ini

en: Go to next page
ms: Beredar ke halaman seterusnya

en: Export
ms: Eksport

en: General settings
ms: Seting umum

en: Field
ms: Medan

en: Preview
ms: Pratonton

en: Save
ms: Simpan

en: Help
ms: Bantuan

en: Default
ms: Lalai

en: Summary
ms: Ringkasan

en: Update
ms: Kemas kini

en: Open
ms: Buka

en: Sunday
ms: Ahad

en: Monday
ms: Isnin

en: Tuesday
ms: Selasa

en: Wednesday
ms: Rabu

en: Thursday
ms: Khamis

en: Friday
ms: Jumaat

en: Saturday
ms: Sabtu

en: Time
ms: Masa

en: Access
ms: Capaian

en: Add
ms: Tambah

en: View
ms: Pandangan

en: hidden
ms: tersembunyi

en: Visible
ms: Boleh dilihat

en: Display
ms: Paparan

en: Advanced settings
ms: Pengesetan terkehadapan

en: Teaser
ms: Pemikat

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: Text
ms: Teks

en: Upload
ms: Muat naik

en: Before
ms: Sebelum

en: After
ms: Selepas

en: User
ms: Pengguna

en: Content type
ms: Jenis kandungan

en: Continue
ms: Teruskan

en: Email
ms: E-mel

en: Error
ms: Ralat

en: Options
ms: Opsyen

en: Contact
ms: Hubungi

en: Created
ms: Diciptakan

en: Node
ms: Nod

en: Expanded
ms: Terkembang

en: All
ms: Semua

en: Active
ms: Aktif

en: Access denied
ms: Akses dinafikan

en: Year
ms: Tahun

en: Date format
ms: Format tarikh

en: Page
ms: Halaman

en: User settings
ms: Seting pengguna

en: Off
ms: Tutup

en: Header
ms: Pengepala

en: Footer
ms: Pengaki

en: Inline
ms: Dalam baris

en: To
ms: Kepada

en: From
ms: Daripada

en: Custom
ms: Tersuai

en: Visibility
ms: Darjah penglihatan

en: Roles
ms: Peranan

en: Published
ms: Diterbitkan

en: Signature
ms: Tandatangan

en: Filter
ms: Tapis

en: Location
ms: Lokasi

en: Promoted to front page
ms: Dipromosikan ke laman depan

en: File ID
ms: ID fail

en: File name
ms: Nama fail

en: Vocabulary
ms: Kosa kata

en: Contains
ms: Mengandungi

en: Average
ms: Purata

en: Overridden
ms: Telah diatasi

en: Mode
ms: Mod

en: Warning
ms: Amaran

en: N/A
ms: Tidak berkenaan

en: Nodes
ms: Nod-nod

en: Authored by
ms: Dikarang oleh

en: Width
ms: Kelebaran

en: Height
ms: Ketinggian

en: Maximum
ms: Maksima

en: Scale
ms: Skala

en: Plain text
ms: Teks biasa

en: Details
ms: Butiran

en: Unlimited
ms: Tanpa had

en: Current
ms: Semasa

en: Desc
ms: Menurun

en: Code
ms: Kod

en: General
ms: Umum

en: Method
ms: Kaedah

en: Week
ms: Minggu

en: Day
ms: Hari

en: Table
ms: Jadual

en: Configuration
ms: Konfigurasi

en: Other
ms: Lain-lain

en: Navigation
ms: Navigasi

en: Color
ms: Warna

en: Role
ms: Peranan

en: Select all
ms: Pilih semua

en: Counter
ms: Pembilang

en: reset
ms: set semula

en: Users
ms: Pengguna-pengguna

en: Choices
ms: Pilihan

en: Rows
ms: Barisan-barisan

en: Create content
ms: Cipta kandungan

en: Anonymous
ms: Tanpa nama

en: Optional
ms: Berupa pilihan

en: Order
ms: Urutan

en: module
ms: modul

en: Close
ms: Tutup

en: Save settings
ms: Simpan pengesetan

en: Operation
ms: Operasi

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Full name
ms: Nama penuh

en: Size of textfield
ms: Saiz medan teks

en: Hidden
ms: Terselindung

en: Attachments
ms: Lampiran-lampiran

en: Key
ms: Kunci

en: No items selected.
ms: Tiada item dipilih.

en: update
ms: kemaskini

en: Message:
ms: Mesej:

en: Deleted
ms: Telah dipadamkan

en: Languages
ms: Bahasa-bahasa

en: Minimum height
ms: Ketinggian minimum

en: Minimum width
ms: Kelebaran minimum

en: Hour
ms: Jam

en: Select list
ms: Pilihkan senarai

en: Text field
ms: Medan teks

en: Empty
ms: Kosong

en: Greater than
ms: Lebih daripada

en: Less than
ms: Kurang daripada

en: any
ms: mana-mana

en: characters
ms: aksara

en: Left
ms: Kiri

en: Right
ms: Kanan

en: Your message has been sent.
ms: Mesej anda telah dihantar.

en: Results
ms: Keputusan

en: open
ms: buka

en: Permissions
ms: Kebenaran

en: Date created
ms: Tarikh penciptaan

en: Testing
ms: Menguji

en: Not published
ms: Tidak diterbitkan

en: File settings
ms: Pengesetan fail

en: Formats
ms: Format-format

en: Allowed file extensions
ms: Sambungan-sambungan fail dibenarkan

en: image
ms: imej

en: Loading...
ms: Sedang memuatkan ...

en: Temporary directory
ms: Direktori sementara

en: date
ms: tarikh

en: File upload error. Could not move uploaded file.
ms: Ralat muat naik fail. Fail yang dimuat naik tidak dapat dialihkan.

en: Default value
ms: Nilai lalai

en: Questions
ms: Soalan-soalan

en: Apply
ms: Pohon

en: Above
ms: Di atas

en: Decimal
ms: Perpuluhan

en: Debug
ms: Nyahpijat

en: Permission
ms: Keizinan

en: Hide
ms: Selindungkan

en: Language code
ms: Kod bahasa

en: URL path settings
ms: Seting laluan URL

en: Space
ms: Ruang

en: Execute
ms: Laksanakan

en: Country code
ms: Kod negara

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: Locked
ms: Terkunci

en: Any
ms: Mana-mana

en: deleted
ms: telah dipadamkan

en: About
ms: Perihal

en: Reports
ms: Laporan

en: and
ms: dan

en: - Select -
ms: - Pilih -

en: Translate
ms: Terjemahkan

en: Image file
ms: Fail imej

en: Error message
ms: Mesaj ralat

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
ms: Untuk tujuan keselamatan, muatan naik anda telah ditukar nama kepada %filename.

en: notice
ms: pemberitahuan

en: Rating
ms: Penilaian

en: pixels
ms: piksel

en: Direction
ms: Arah

en: Registration
ms: Pendaftaran

en: Warning message
ms: Mesej amaran

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
ms: Fail %file tidak dapat disimpan. Ralat yang tidak diketahui berlaku.

en: The specified file %name could not be uploaded.
ms: Fail tertentu %file tidak dapat dimuat naik.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
ms: Ralat muat naik. Gagal memindah fail yang dimuat naik %file ke destinasi %destination.

en: IP address
ms: Alamat IP

en: Maximum height
ms: Ketinggian maksimum

en: Maximum width
ms: Kelebaran maksimum

en: Maximum image resolution
ms: Resolusi imej maksimum

en: Comma
ms: Koma

en: Current user
ms: Pengguna semasa

en: Access type
ms: Jenis akses

en: The file could not be uploaded.
ms: Fail tidak dapat dimuat naik.

en: Trigger
ms: Picu

en: Vertical Tabs
ms: Tab Menegak

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: Table header
ms: Pengepala jadual

en: Notes:
ms: Nota:

en: Author information
ms: Maklumat pengarang

en: Date and time
ms: Tarikh dan masa

en: Signature settings
ms: Seting tandatangan

en: Text format
ms: Format teks

en: Structure
ms: Struktur

en: Not restricted
ms: Tidak terbatas

en: Date changed
ms: Tarikh pertukaran

en: The file %source could not be uploaded because a file by that name already exists in the destination %directory.
ms: Fail %source tidak dapat dimuat naik kerana satu fail dengan nama tersebut telah wujud dalam destinasi %directory.

en: Status message
ms: Mesej status

en: Minimum image resolution
ms: Resolusi imej minimum

en: no preview
ms: tiada pratonton

en: Date type
ms: Jenis tarikh

en: Time zones
ms: Zon-zon waktu

en: The directory %directory does not exist and could not be created.
ms: Direktori %directory tidak wujud dan tidak dapat diciptakan.

en: The directory %directory exists but is not writable and could not be made writable.
ms: Direktori %direktory wujud tetapi tidak boleh ditulis dan tidak dapat dibuat supaya boleh ditulis.

en: Current password
ms: Kata laluan semasa

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
ms: Pisahkan sambungan dengan ruang atau koma, dan jangan masukkan titik mendahulu.

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
ms: Nama unik yang boleh dibaca oleh mesin. Hanya boleh mengandungi huruf kecil, angka, dan garis bawah.

en: Weight for @title
ms: Pemberat untuk @title

en: Asc
ms: Menaik
