Webform (6.3.0-beta6) - en to ne translation catalogue (213 entries)

en: Forms
ne: फारमहरु

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: enabled
ne: सक्षम पारिएको

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Register
ne: दर्ता

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Value
ne: मान

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Item
ne: वस्तु

en: Private
ne: निजि

en: Development
ne: विकास

en: Groups
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Closed
ne: बन्द गरिएको

en: List
ne: सूचि

en: Subject
ne: विषय

en: Send email
ne: ईमेल पठाउनुहोस्

en: closed
ne: बन्द गरिएको

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: More
ne: थप

en: Action
ne: कारवाही

en: On
ne: माथि

en: error
ne: त्रुटि

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Homepage
ne: गृहपृष्ठ

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Version
ne: संस्करण

en: view
ne: दृश्य

en: updated
ne: अपडेटेड

en: File
ne: फ़ाइल

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Size
ne: आकार

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Message
ne: सन्देश

en: No log messages available.
ne: लग सन्देश उपलब्ध छैन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Help text
ne: मद्दत जानकारी

en: Types
ne: प्रकार

en: Required
ne: आवश्यक

en: Parent
ne: मूल

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Category
ne: वर्ग

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Label
ne: लेबल

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Update
ne: अपडेट

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

en: Sunday
ne: आईतवार

en: Monday
ne: सोमवार

en: Tuesday
ne: मंगलवार

en: Wednesday
ne: बुधवार

en: Thursday
ne: बिहीवार

en: Friday
ne: शुक्रवार

en: Saturday
ne: शनिवार

en: Time
ne: समय

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: URL
ne: यूआरएल

en: Visible
ne: दृश्यात्मक

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Text
ne: अक्षर

en: ID
ne: परिचय

en: Upload
ne: अपलोड

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Email
ne: ईमेल

en: Error
ne: त्रुटि

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Node
ne: नोड

en: Expanded
ne: विस्तारित

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: Access denied
ne: प्रवेश निषेध

en: Year
ne: वर्ष

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Database
ne: डेटाबेस

en: PHP
ne: पीएचपी

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: To
ne: लाई

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Visibility
ne: दर्शनीयता

en: Roles
ne: भूमिका

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Signature
ne: हस्ताक्षर

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Location
ne: स्थान

en: Contains
ne: समावेश

en: Overridden
ne: बदर भयो

en: Mode
ne: प्रकार

en: Normal
ne: साधारण

en: Warning
ne: चेतावनी

en: Authored by
ne: लेखक

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Maximum
ne: अधिकतम

en: Scale
ne: नाप

en: Details
ne: विस्तृत

en: Unlimited
ne: असिमित

en: Current
ne: ताजा

en: Code
ne: कोड

en: Day
ne: दिन

en: Table
ne: तालिका

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Color
ne: रंग

en: reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: Optional
ne: ऐच्छिक

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Share
ne: सेयर गर्नुहोस्

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Messages
ne: सन्देशहरू

en: Clear
ne: सफा

en: Source
ne: स्रोत

en: Message:
ne: संदेश

en: Languages
ne: भाषाहरू

en: Minimum height
ne: न्यूनतम ऊंचाई

en: Minimum width
ne: न्यूनतम चौडाई

en: Greater than
ne: भन्दा ठुलो

en: Less than
ne: भन्दा सानो

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Your message has been sent.
ne: तपाईको संदेश पठाईदिएको छ

en: Info
ne: जानकारी

en: Results
ne: परिणाम

en: open
ne: खुल्ला

en: Permissions
ne: अनुमति

en: Not published
ne: अप्रकाशित

en: image
ne: तस्विर

en: date
ne: मिति

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: Challenge type
ne: चुनौतीको प्रकार

en: Minimum
ne: न्युनतम

en: Permission
ne: अनुमति

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्

en: Language code
ne: भाषा संकेत

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: Locked
ne: बन्देज गरिएको

en: About
ne: बारेमा

en: Reports
ne: प्रतिवेदनहरू

en: and
ne: र

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Translate
ne: अनुवाद

en: Route
ne: मार्ग

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
ne: सुरक्षाको कारणले गर्दा तपाईले अपलोड गर्नुभएको फाईललाई %filename मा पुन:नामाकरण गरियो।

en: notice
ne: सूचना

en: Direction
ne: दिशा

en: Maximum height
ne: अधिकतम उचाइ

en: Maximum width
ne: अधिकतम चौडाई

en: Comma
ne: अल्पविराम

en: Table header
ne: तालिका शीर्ष लेख

en: Notes:
ne: टिप्पणीहरु:

en: Author information
ne: लेखकको जानकारी

en: Date and time
ne: मिति र समय

en: Signature settings
ne: हस्ताक्षरको सेटिंग्स

en: « First
ne: « पहिलो

en: Structure
ne: संरचना

en: Dependencies
ne: आश्रित

en: Current password
ne: वर्तमान पासवर्ड

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या

en: View mode
ne: हेर्ने शैली

en: Wide
ne: चौडा

en: Narrow
ne: साघुरो
