Webform (6.3.0-beta8) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Author
ps: ليكوال

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Settings
ps: امستنې

en: URL
ps: پته (URL)

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Upload
ps: پورته کول

en: Current page
ps: اوسنی پاڼه
