Webform (6.3.0-beta8) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Title
ru: Ат

en: Author
ru: Чогаалчы

en: Description
ru: Тодарадып бижиири

en: Language
ru: Дыл

en: Yes
ru: Ийе

en: No
ru: Чок

en: Translate
ru: Очулдурары
