Webform (8.x-5.0-beta11) - en to bg translation catalogue (170 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Pages
bg: Страници

en: Status
bg: Статус

en: Suffix
bg: Суфикс

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Attribute
bg: Атрибут

en: Value
bg: Стойност

en: Development
bg: Разработка

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Closed
bg: Закрито

en: List
bg: Списък

en: Subject
bg: Тема

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Log
bg: Регистър

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Administration
bg: Администриране

en: Action
bg: Действие

en: On
bg: Включи

en: error
bg: грешка

en: Tags
bg: Таг

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Download
bg: Свали

en: updated
bg: Актуализирано

en: File
bg: Файл

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Size
bg: Размер

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: default
bg: по подразбиране

en: Test
bg: Тест

en: Number
bg: Число

en: Message
bg: Съобщение

en: No log messages available.
bg: Няма лог. съобщения

en: Password
bg: Парола

en: - None -
bg: - Не -

en: Country
bg: Страна

en: Weight
bg: Тегло

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Multiple
bg: Множествен

en: Required
bg: Задължително

en: Parent
bg: Родител

en: none
bg: не

en: Category
bg: Категория

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Export
bg: Експорт

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Summary
bg: Обзор

en: Open
bg: Отвори

en: Time
bg: Време

en: Add
bg: Добави

en: View
bg: Прегледай

en: Visible
bg: Видим

en: link
bg: връзка

en: Teaser
bg: Резюме

en: Notes
bg: Бележки

en: Updated
bg: Обновено

en: Text
bg: Текст

en: Titles
bg: Заглавия

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: Before
bg: Преди

en: After
bg: След

en: User
bg: Потребител

en: Email
bg: Е-поща

en: Error
bg: Грешка

en: Options
bg: Параметри

en: Contact
bg: Контакт

en: Created
bg: Създадено

en: Node
bg: Материал

en: Expanded
bg: Разгънато

en: All
bg: Всички

en: days
bg: дни

en: To:
bg: До:

en: Date format
bg: Формат на датата

en: Url
bg: URL

en: Off
bg: Изключи

en: Inline
bg: В една линия

en: To
bg: До

en: Preview message
bg: Преглед на съобщението

en: From
bg: От

en: Roles
bg: Роли

en: Signature
bg: Подпис

en: Filter
bg: Филтър

en: Location
bg: Местоположение

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Vocabulary
bg: Речник

en: Count
bg: Брой

en: Mode
bg: Режим

en: Authored by
bg: Написано от

en: Plain text
bg: Обикновен текст

en: Details
bg: Детайли

en: Unlimited
bg: Без ограничения

en: Phone
bg: Телефон

en: Address
bg: Адрес

en: State
bg: Статус

en: Code
bg: Код

en: General
bg: Общи

en: Table
bg: Таблица

en: Other
bg: Други

en: Color
bg: Цвят

en: Role
bg: Роля

en: Users
bg: Потребители

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Optional
bg: По желание

en: Template
bg: Шаблон

en: module
bg: модул

en: Save settings
bg: Запази настройките

en: Operation
bg: Действие

en: Hidden
bg: Скрит

en: Attachments
bg: Прикачени файлове

en: Key
bg: Ключ

en: Time format
bg: Формат на часа

en: Clear
bg: Изчисти

en: Source
bg: Източник

en: Deleted
bg: Изтрито

en: Languages
bg: Езици

en: Select list
bg: Избор от списък

en: Text field
bg: Текстово поле

en: Empty
bg: Празно

en: Your message has been sent.
bg: Вашето съобщение беше изпратено.

en: Hours
bg: Часове

en: Seconds
bg: Секунди

en: Results
bg: Резултати

en: options
bg: опции

en: From:
bg: От:

en: Subject:
bg: Заглавие:

en: Minutes
bg: Минути

en: Sticky
bg: Фиксиран

en: Select
bg: Избери

en: Destination type
bg: Тип на приемника

en: Hide
bg: Скрий

en: Audio file
bg: Аудио файл

en: URL path settings
bg: URL псевдоними

en: Send message
bg: Изпрати съобщение

en: and
bg: и

en: Translate
bg: Преведи

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: notice
bg: известие

en: Rating
bg: Рейтинг

en: button
bg: бутон

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: Trigger
bg: Тригер

en: Yes/No
bg: Да/Не

en: Autocomplete limit
bg: Праг за автоматично допълване

en: Author information
bg: Информация за автора

en: Date and time
bg: Дата и час

en: Text format
bg: Текстов формат

en: Structure
bg: Структура

en: Status message
bg: Статус съобщение

en: Time zones
bg: Часови зони

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
