Webform (8.x-5.0-beta17) - en to dz translation catalogue (99 entries)

en: Forms
dz: འབྲི་ཤོག་ཚུ་

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Closed
dz: ཁ་བསྡམས་ནུག

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Log
dz: དྲན་དེབ།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: error
dz: འཚོལ་བ།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: updated
dz: དུས་མཐུན་བཟོ་ཡོདཔ།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Size
dz: ཚད།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: default
dz: སྔོན་སྒྲིག་

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: No log messages available.
dz: དྲན་དེབ་འཕྲིན་དོན་ཚུ་ལངམ་མིན་འདུག

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Help text
dz: གྲོགས་རམ་ཚིག་ཡིག།

en: Multiple
dz: སྣ་མང་།

en: Required
dz: དགོས་མཁོ་ཡོདཔ།

en: Parent
dz: རྩ་ལག།

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Go to previous page
dz: ཧེ་མའི་ཤོག་ལེབ་གུར་འགྱོ།

en: Go to next page
dz: ཤོག་ལེབ་གཞན་གུར་འགྱོ།

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: View
dz: སྟོན་

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Contact
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Expanded
dz: རྒྱ་འཕར་ཡོདཔ།

en: Url
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: PHP
dz: པི་ཨེཆ་པི་

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: To
dz: ལུ་

en: From
dz: ལས་

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Signature
dz: མིང་རྟགས།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: Promoted to front page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པའི་ནང་ཡར་བསྐྱེད་འབད་ནུག་

en: Count
dz: གྱངས་ཁ་བརྐྱབ་

en: Mode
dz: ཐབས་ལམ།

en: Authored by
dz: རྩོམ་མི།

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: Unlimited
dz: ཚད་མེདཔ།

en: Code
dz: ཨང་རྟགས།

en: Table
dz: ཐིག་ཁྲམ།

en: Color
dz: ཚོས་གཞི་

en: reset
dz: སླར་སྲིག

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: Optional
dz: གདམ་ཁ་ཅན།

en: module
dz: ཚད་གཞི་

en: Save settings
dz: སྲུང་བཞག་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།

en: Attachments
dz: མཉམ་སྦྲགས་ཚུ།

en: Message:
dz: འཕྲིན་དོན:

en: Deleted
dz: བཏོན་གཏང་ཡོདཔ།

en: Your message has been sent.
dz: ཁྱོད་ཀྱི་འཕྲིན་དོན་འདི་གཏང་ཡོད།

en: Results
dz: གྲུབ་འབྲས་ཚུ་

en: Not published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་མ་འབདཝ།

en: MB
dz: ཨེམ་བི་

en: Permission
dz: གནང་བ།

en: URL path settings
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ་འགྲུལ་ལམ་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།

en: and
dz: དང་

en: notice
dz: བརྡ་བསྐུལ།

en: Author information
dz: རྩོམ་པ་པོའི་བརྡ་དོན།

en: Date and time
dz: ཚེས་གྲངས་དང་དུས་ཡུན་
