Webform (8.x-5.0-beta22) - en to br translation catalogue (34 entries)

en: Forms
br: Furmskridoù

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Pages
br: Pajennoù

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Development
br: Diorren

en: Subject
br: Danvez

en: Send email
br: Kas ur postel

en: Administration
br: Mererezh

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Password
br: Ger-tremen

en: Settings
br: Arventennoù

en: Update
br: Hizivadenn

en: View
br: Gwel

en: Text
br: Testenn

en: Mail
br: Postel

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Node
br: Skoulm

en: Date format
br: Furmad deiziad

en: Page
br: Pajenn

en: Filter
br: Sil

en: Introduction
br: Digoradur

en: Color
br: Liv

en: Size of textfield
br: Ment an tachenn skrivañ

en: Hidden
br: Kuzhet

en: Permissions
br: Aotreoù

en: Mapping
br: Kartennadurezh

en: About
br: Diwar-benn

en: The email address %mail is not valid.
br: Anwiriek eo ar chomlec'h postel %mail.
