Webform (8.x-5.0-rc14) - en to ast translation catalogue (155 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Pages
ast: Páxines

en: Status
ast: Estáu

en: Suffix
ast: Sufixu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Value
ast: Valor

en: Development
ast: Desendolcu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Closed
ast: Zarráu

en: List
ast: Llista

en: Subject
ast: Asuntu

en: Actions
ast: Aiciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Log
ast: Rexistru

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Administration
ast: Alministración

en: More
ast: Más

en: error
ast: fallu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Download
ast: Baxar

en: updated
ast: anováu

en: File
ast: Ficheru

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Size
ast: Tamañu

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: default
ast: predefiníu

en: Test
ast: Preba

en: Number
ast: Númberu

en: Message
ast: Mensax

en: No log messages available.
ast: Nun hai rexistru de mensaxes.

en: Password
ast: Clave

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Weight
ast: Pesu

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Help text
ast: Testu d'aida

en: Multiple
ast: Múltiple

en: Required
ast: Requeríu

en: Parent
ast: Padre

en: none
ast: nengún

en: Category
ast: Categoría

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Export
ast: Esportar

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Label
ast: Etiqueta

en: Preview
ast: Entever

en: Save
ast: Guardar

en: Help
ast: Aida

en: Default
ast: Predefiníu

en: Summary
ast: Resume

en: Update
ast: Anovar

en: Open
ast: Abrir

en: Time
ast: Hora

en: Add
ast: Amestar

en: View
ast: Vista

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Updated
ast: Anováu

en: Text
ast: Testu

en: User
ast: Usuariu

en: Configure
ast: Configurar

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Error
ast: Fallu

en: Options
ast: Opciones

en: Contact
ast: Contautu

en: Created
ast: Fechu

en: Node
ast: Noyu

en: Expanded
ast: Expandíu

en: All
ast: Too

en: Active
ast: Activu

en: Access denied
ast: Accesu torgáu

en: Date format
ast: Formatu de la data

en: Page
ast: Páxina

en: Header
ast: Encabezáu

en: Inline
ast: Incluyíu na llinia

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Visibility
ast: Visibilidá

en: Published
ast: Espublizáu

en: Signature
ast: Robla

en: Filter
ast: Filtru

en: Location
ast: Llugar

en: File ID
ast: ID del ficheru

en: File name
ast: Nome del ficheru

en: Vocabulary
ast: Vocabulariu

en: Count
ast: Cuenta

en: Mode
ast: Mou

en: N/A
ast: N/D

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Line
ast: Llinia

en: Plain text
ast: Testu planu

en: Details
ast: Detalles

en: Unlimited
ast: Ilimitáu

en: Code
ast: Códigu

en: General
ast: Xeneral

en: Method
ast: Métodu

en: Table
ast: Tabla

en: Configuration
ast: Configuración

en: Other
ast: Otru

en: Navigation
ast: Navegación

en: Role
ast: Rol

en: reset
ast: reafitar

en: Users
ast: Usuarios

en: Rows
ast: Fileres

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: Optional
ast: Opcional

en: Order
ast: Orde

en: module
ast: módulu

en: Close
ast: Zarrar

en: Save settings
ast: Guardar preferencies

en: Operation
ast: Operación

en: Size of textfield
ast: Tamañu del campu de testu

en: Hidden
ast: Anubríu

en: Attachments
ast: Axuntos

en: Key
ast: Llave

en: Message:
ast: Mensax:

en: Deleted
ast: Desaniciáu

en: Languages
ast: Llingües

en: Select list
ast: Esbilla

en: Text field
ast: Campu de testu

en: Workflow
ast: Fluxu de trabayu

en: Empty
ast: Ermu

en: Greater than
ast: Mayor que

en: Less than
ast: Menor que

en: characters
ast: caráuteres

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha

en: Your message has been sent.
ast: Unvióse'l mensax

en: Results
ast: Resultaos

en: Permissions
ast: Permisos

en: Date created
ast: Data de creación

en: Testing
ast: Prebes

en: Not published
ast: Ensin espublizar

en: File settings
ast: Preferencies de ficheru

en: Formats
ast: Formatos
