Webform (8.x-5.0-rc14) - en to bo translation catalogue (266 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Images
bo: པར་རིས

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Suffix
bo: མཇུག་རྟགས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Attribute
bo: གཏོགས་གཤིས།

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Closed
bo: ཁ་བརྒྱབ་ཟིན

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: More
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་པ།

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Links
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: None
bo: མེད།

en: default
bo: སོར་འཇོག

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: No log messages available.
bo: ཟིན་ཐོའི་བརྡ་འཕྲིན་གང་ཡང་མེད།

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Help text
bo: རོགས་རམ་ཡིག་ཆ

en: Admin title
bo: དོ་དམ་གྱི་ཁ་བྱང

en: Multiple
bo: དུ་མ

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: none
bo: མེད

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Open
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: Access
bo: བེད་སྤྱོད

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Manage
bo: དོ་དམ།

en: Visible
bo: མཐོང་རུང་བ

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: Notes
bo: ཞར་མཆན།

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Titles
bo: ཁ་བྱང་།

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: Before
bo: སྔོན་དུ

en: After
bo: འདིའི་རྗེས་སུ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Contact
bo: འབྲེལ་གཏུག

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Link Title
bo: Title ཁ་བྱང་དང་སྦྲེལ་བ

en: All
bo: ཡོངས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Access denied
bo: བེད་སྤྱོད་བཀག་འགོག་བྱས་ཚར

en: Year
bo: ལོ

en: Date format
bo: ཚེས་གྲངས་རྣམ་གཞག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Url
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Inline
bo: ཕྲེང་ནང་དུ

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Visibility
bo: མངོན་སྟངས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Signature
bo: མིང་རྟགས

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: File ID
bo: ཡིག་ཆའི་ཨང་རྟགས

en: File name
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: Contains
bo: ཚུད་པ

en: Count
bo: གྲངས

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Line
bo: ཕྲེང

en: Plain text
bo: ཡིག་རྐྱང

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Unlimited
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: Address
bo: ས་གནས

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Example
bo: དཔེར་ན།

en: Method
bo: ཐབས་ལམ

en: Day
bo: ཉིན

en: Table
bo: རེའུ་མིག

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Other
bo: གཞན

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Link URL
bo: URL དང་སྦྲེལ་བ

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Select all
bo: ཆ་ཚང་འདེམས

en: reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Rows
bo: ཕྲེང

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Optional
bo: གདམ་ཁ་ཡིན་པ

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Save settings
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Size of textfield
bo: ཡི་གེ་གནས་ཁོངས་ཀྱི་ཞེང་ཚད

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: Change
bo: བཟོ་བཅོས

en: Messages
bo: བརྡ་འཕྲིན

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Clear
bo: གཙང་སེལ

en: Source
bo: ཁུངས

en: Message:
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: Replacement patterns
bo: བརྗེ་བྱེད་ཀྱི་དཔེ་ཡིག

en: Deleted
bo: སུབ་ཚར་བ

en: Languages
bo: སྐད་རིགས

en: First
bo: དང་པོ

en: Minimum height
bo: ཆེས་ཆུང་བའི་མཐོ་ཚད་

en: Minimum width
bo: ཆེས་ཆུང་བའི་ཞེང་ཚད་

en: Hour
bo: ཆུ་ཚོད

en: Minute
bo: སྐར་མ

en: Select list
bo: མིང་ཐོ་གདམ་པ

en: Text field
bo: ཡི་གེའི་གནས་ཁོངས

en: Workflow
bo: ལས་རིམ

en: Empty
bo: སྟོང་པ

en: Greater than
bo: ལས་ཆེ

en: Less than
bo: ལས་ཆུང་བ

en: characters
bo: ཡིག་འབྲུ

en: Left
bo: གཡོན

en: Your message has been sent.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན་བཏང་ཟིན།

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Results
bo: མཇུག་འབྲས

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Date created
bo: ཚེས་གྲངས་གསར་བཟོ་བྱས་ཚར

en: Testing
bo: ཚོད་ལྟ་བྱེད་པ

en: Not published
bo: ཁྱབ་སྤེལ་བྱས་མེད

en: Formats
bo: རྣམ་གཞག

en: Allowed file extensions
bo: སྤྱད་ཆོག་པའི་ཡིག་ཆའི་མཐུད་སྣེ

en: Relationship
bo: འབྲེལ་བ

en: image
bo: པར་རིས

en: Translations
bo: ཡིག་སྒྱུར

en: Sticky
bo: གྲས་མགོར་འཇོག་པ

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Form
bo: རེའུ་མིག

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ

en: Title tag
bo: ཁ་བྱང་གི་དབྱེ་རྟགས

en: Permission
bo: སྤྱོད་དབང

en: Hide
bo: སྦས་པ

en: URL path settings
bo: དྲ་གནས་སྒྲིག་འགོད

en: Space
bo: སྟོང་བ

en: Page settings
bo: དྲ་ངོས་སྒྲིག་འགོད

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Locked
bo: ཟྭ་བརྒྱབ་ཟིན

en: Data
bo: གཞི་གྲངས

en: Any
bo: གང་རུང

en: Ordered list
bo: གོ་རིམ་ཅན་གྱི་མིང་ཐོ

en: Unordered list
bo: གོ་རིམ་མེད་པའི་མིང་ཐོ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Reports
bo: སྙན་ཞུ

en: and
bo: དང་

en: Translate
bo: ཡིག་བསྒྱུར་བྱེད

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: notice
bo: དྲན་སྐུལ

en: pixels
bo: བརྙན་རྒྱུ

en: IP address
bo: IP་ཁ་བྱང

en: Maximum height
bo: ཆེས་ཆེ་བའི་མཐོ་ཚད

en: Maximum width
bo: ཆེས་ཆེ་བའི་ཞེང་ཚད

en: Autocomplete matching
bo: རང་འགུལ་ངང་ཟླ་སྒྲིག

en: Starts with
bo: འགོ་རྩོམ་བྱེད

en: Properties
bo: གཏོག་གཤིས།

en: Autocomplete
bo: རང་འགུལ་སྒྲིག་བྱེད

en: Maximum image resolution
bo: ཆེས་ཆེ་བའི་པར་རིས་བརྙན་རྒྱུའི་ཚད

en: Query string
bo: འདྲི་ཞིབ་ཚིག་ཕྲེང

en: Comma
bo: ཚེག་འབྲིང༼,༽

en: Semicolon
bo: འབྱེད་རྟགས།(;)

en: Current user
bo: མིག་སྔའི་སྤྱོད་མཁན

en: Per user
bo: སྤྱོད་མཁན་རེ་ལ

en: Trigger
bo: འགོ་འཛུགས་བྱེད

en: Horizontal rule
bo: འཕྲེད་ཐིག

en: Current date
bo: མིག་སྔའི་ཟླ་ཚེས

en: Min
bo: ཆུང་ཤོས

en: And
bo: དང་

en: Broken
bo: གཏོར་ཟིན་པ

en: Fieldset
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་སྡེ་ཚན

en: Notes:
bo: དྲན་སྐུལ།

en: Author information
bo: རྩོམ་མཁན་གྱི་ཆ་འཕྲིན

en: Date and time
bo: དུས་ཚོད་དང་ཟླ་ཚེས

en: Signature settings
bo: མིང་རྟགས་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད

en: Text format
bo: ཡིག་གེའི་རྣམ་གཞག

en: Sort descending
bo: ཇེ་དམའ་རུ་སྒྲིག

en: Sort ascending
bo: ཇེ་མཐོ་རུ་སྒྲིག

en: Administrative description
bo: དོ་དམ་གྱི་གསལ་བཤད

en: Structure
bo: སྒྲིག་གཞི

en: Unique
bo: མཚུངས་མེད

en: Not restricted
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: Date changed
bo: ཚེས་གྲངས་བསྒྱུར་ཚར

en: Status message
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Upload destination
bo: ཡར་སྤྲོད་ཀྱི་གནས་ཡུལ

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
bo: ཐོབ་གྲངས་ཤིག་ནང་འཇུག་བྱེད་པ། དཔེར་ན512༼bytes༽ དང་80 KB༼kilobytes༽ ཡང་ན་50 MB༼megabytes༽་ལྟ་བུ་སྤྱད་ནས་ཡིག་ཆ་ལ་ཚོད་འཛིན་བྱས་ཆོག གལ་སྲིད་དེར་སྟོང་བར་བསྐྱུར་ན་ཡིག་ཆའི་ཆེ་ཆུང་ཚད་PHP་ཡི་གསར་སྤེལ་གྱི་ཚད་ཆེ་ཤོས་དང་ཡར་སྤྲོད་ཡིག་ཆའི་ཚད་ཁོ་ན་ལས་ཚོད་འཛིན་མེད། ༼མིག་སྔའི་ཚད་ནི་<strong>%limit</strong>ཡིན།༽

en: Minimum image resolution
bo: ཆེས་ཆུང་བའི་པར་རིས་ཀྱི་བརྙན་རྒྱུའི་ཚད

en: Time zones
bo: དུས་ཁུལ

en: Logging and errors
bo: ཟིན་ཐོ་དང་ནོར་འཁྲུལ

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
