Webform (8.x-5.0-rc17) - en to ht translation catalogue (36 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Subject
ht: Sijè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: Enabled
ht: Aktif

en: On
ht: Ouvè

en: Tags
ht: Tag

en: Date
ht: Dat

en: Size
ht: Grosè

en: Search
ht: Chèche

en: Message
ht: Mesaj

en: Password
ht: Mo pas

en: - None -
ht: - Vid -

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Help
ht: Èd

en: Default
ht: Pa defo

en: Updated
ht: A jou

en: User
ht: Itilizatè

en: All
ht: Tout

en: Page
ht: Paj

en: Off
ht: Fèmen

en: Filter
ht: Filtre

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la

en: Vocabulary
ht: Vokabilè

en: Languages
ht: Lang

en: Your message has been sent.
ht: Mesaj ou a ale

en: Changed
ht: Chanje

en: Language code
ht: Kòd lang lan

en: Status message
ht: Mesaj sou eta

en: Basic HTML
ht: HTML bazik
