Webform (8.x-5.0-rc18) - en to gl translation catalogue (588 entries)

en: Forms
gl: Formularios

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Images
gl: Imaxes

en: Pages
gl: Páxinas

en: enabled
gl: activado

en: Status
gl: Estado

en: Markup
gl: Marcado

en: Suffix
gl: Sufixo

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Value
gl: Valor

en: Item
gl: Elemento

en: Private
gl: Privado

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Closed
gl: Pechada

en: List
gl: Lista

en: Subject
gl: Asunto

en: Send email
gl: Enviar correo

en: closed
gl: pechada

en: Actions
gl: Accións

en: Email notification
gl: Notificación de correo electrónico

en: disabled
gl: desactivado

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Log
gl: Rexistro

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Email settings
gl: Axustes de correo

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Administration
gl: Administración

en: More
gl: Máis

en: Action
gl: Acción

en: On
gl: Activo

en: error
gl: erro

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Homepage
gl: Páxina de inicio

en: Resources
gl: Recursos

en: Download
gl: Descargar

en: updated
gl: actualizado

en: created
gl: creado

en: File
gl: Ficheiro

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Size
gl: Tamaño

en: Links
gl: Ligazóns

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: Test
gl: Proba

en: Number
gl: Número

en: Message
gl: Mensaxe

en: No log messages available.
gl: Non hai mensaxes de rexistro dispoñibles.

en: Password
gl: Contrasinal

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Country
gl: País

en: Weight
gl: Peso

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Container
gl: Contedor

en: Help text
gl: Texto de axuda

en: Multiple
gl: Múltiple

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Parent
gl: Pai

en: none
gl: ningún

en: Category
gl: Categoría

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Export
gl: Exportar

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Preview
gl: Vista previa

en: Save
gl: Gardar

en: Help
gl: Axuda

en: Image settings
gl: Axustes da imaxe

en: Default
gl: Predeterminado

en: Summary
gl: Resumo

en: Update
gl: Actualizar

en: Open
gl: Aberta

en: Archive
gl: Arquivo

en: Time
gl: Hora

en: Access
gl: Acceso

en: Add
gl: Engadir

en: View
gl: Ver

en: hidden
gl: oculto

en: Dimensions
gl: Dimensións

en: Section
gl: Sección

en: Manage
gl: Xestionar

en: Visible
gl: Visíbel

en: link
gl: ligazón

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Teaser
gl: Resumo

en: Notes
gl: Notas

en: Updated
gl: Actualizado

en: Text
gl: Texto

en: Status:
gl: Estado:

en: Submitted by
gl: Enviado por

en: Default status
gl: Estado predeterminado

en: States
gl: Estados

en: Titles
gl: Títulos

en: Mail
gl: Correo-e

en: Before
gl: Antes

en: After
gl: Despois

en: User
gl: Usuario/a

en: Utility
gl: Utilidade

en: Configure
gl: Configurar

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Error
gl: Erro

en: Options
gl: Opcións

en: Contact
gl: Contacto

en: Created
gl: Creado

en: Node
gl: Nodo

en: Add page
gl: Engadir páxina

en: Link Title
gl: Título da ligazón

en: Expanded
gl: Expandida

en: All
gl: Todo

en: days
gl: días

en: To:
gl: Para:

en: Active
gl: Activo

en: submit
gl: enviar

en: Access denied
gl: Acceso denegado

en: Year
gl: Ano

en: Date format
gl: Formato de data

en: Page
gl: Páxina

en: Submission information
gl: Información do envío

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: User settings
gl: Configuración de usuario

en: Database
gl: Base de datos

en: Off
gl: Desactivado

en: Ignored
gl: Ignorado

en: Header
gl: Encabezado

en: Inline
gl: En liña

en: To
gl: Para

en: Preview message
gl: Previsualizar a mensaxe

en: From
gl: De

en: Source URL
gl: URL fonte

en: Custom
gl: Personalizado

en: Visibility
gl: Visibilidade

en: Published
gl: Publicado

en: Signature
gl: Sinatura

en: Filter
gl: Filtro

en: Location
gl: Localización

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: File ID
gl: ID do ficheiro

en: File name
gl: Nome do ficheiro

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Message type
gl: Tipo de mensaxe

en: Contains
gl: Contén

en: Count
gl: Contar

en: Conditions
gl: Condicións

en: Mode
gl: Modo

en: Warning
gl: Alerta

en: N/A
gl: N/D

en: Authored by
gl: Creado por

en: sources
gl: fontes

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Textfield
gl: Campo de texto

en: Range
gl: Rango

en: Line
gl: Liña

en: Plain text
gl: Texto sen formato

en: Details
gl: Detalles

en: Introduction
gl: Introdución

en: Unlimited
gl: Ilimitado

en: Phone
gl: Teléfono

en: Address
gl: Enderezo

en: State
gl: Estado

en: Code
gl: Código

en: Inactive
gl: Inactivo

en: Company
gl: Compañía

en: General
gl: Xeral

en: Example
gl: Exemplo

en: Method
gl: Método

en: Week
gl: Semana

en: Day
gl: Día

en: Table
gl: Táboa

en: Start
gl: Comezo

en: Configuration
gl: Configuración

en: Other
gl: Outro

en: Navigation
gl: Navegación

en: Color
gl: Cor

en: Role
gl: Rol

en: Select all
gl: Seleccionar todo

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Destination
gl: Destino

en: reset
gl: restablecer

en: External
gl: Externo

en: Users
gl: Usuarios

en: Square
gl: Cadrado

en: Rows
gl: Filas

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Override
gl: Sobreescribir

en: Empty text
gl: Texto baleiro

en: Option
gl: Opción

en: Operator
gl: Operador

en: Optional
gl: Opcional

en: Order
gl: Orde

en: Pattern
gl: Patrón

en: Send to
gl: Enviar

en: Template
gl: Modelo

en: module
gl: módulo

en: Close
gl: Pechar

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Operation
gl: Operación

en: Postal code
gl: Código postal

en: Longitude
gl: Lonxitude

en: State/Province
gl: Estado actual: !state

en: Collapsed
gl: Contraida

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Size of textfield
gl: Tamaño do campo de texto

en: Hidden
gl: Oculto

en: Attachments
gl: Adxuntos

en: Street Address
gl: Enderezo

en: Key
gl: Clave

en: Change
gl: Cambiar

en: Messages
gl: Mensaxes

en: Token
gl: Símbolos

en: source
gl: Orixe

en: Time format
gl: Formato de tempo

en: Delimiter
gl: Delimitador

en: Clear
gl: Limpar

en: Source
gl: Orixe

en: Message:
gl: Mensaxe:

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: Deleted
gl: Borrado

en: Languages
gl: Idiomas

en: First
gl: Primeiro

en: Middle
gl: Medio

en: Limit
gl: Límite

en: Minimum height
gl: Altura mínima

en: Minimum width
gl: Anchura mínima

en: Hour
gl: Hora

en: Minute
gl: Minuto

en: Select list
gl: Lista de selección

en: Text field
gl: Campo de texto

en: Map
gl: Mapa

en: Location settings
gl: Configuración da localización

en: Workflow
gl: Fluxo de traballo

en: Empty
gl: Valeiro

en: Greater than
gl: Maior que

en: Less than
gl: Menor que

en: Buttons
gl: Botóns

en: Maxlength
gl: Lonxitude máxima

en: characters
gl: caracteres

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Your message has been sent.
gl: A súa mensaxe foi enviada.

en: Seconds
gl: Segundos

en: Info
gl: Información

en: From email address
gl: Correo electrónico de remite

en: Reference
gl: Referencia

en: Results
gl: Resultados

en: open
gl: aberta

en: Customize
gl: Personalizar

en: Permissions
gl: Permisos

en: Duplicate
gl: Duplicar

en: options
gl: opcións

en: Changed
gl: Cambiado

en: Date created
gl: Data de creación

en: Completed
gl: Completado

en: Testing
gl: Probando

en: completed
gl: completado

en: Not published
gl: Non publicado

en: File settings
gl: Configuración de ficheiros

en: Formats
gl: Formatos

en: Allowed file extensions
gl: Extensións de arquivo permitidas

en: Relationship
gl: Relación

en: Migrate
gl: Migrar

en: image
gl: imaxe

en: images
gl: imaxes

en: Translations
gl: Traduccións

en: Multilingual
gl: Multilingüe

en: Automatic
gl: Automático

en: Excluded
gl: Excluido

en: Sticky
gl: Pegañoso

en: Complete
gl: Completa

en: Temporary directory
gl: Cartafol temporal

en: Submissions
gl: Envíos

en: webform
gl: Formulario Web (Webform)

en: Webform
gl: Formulario web

en: ever
gl: nunca

en: every hour
gl: cada hora

en: every day
gl: cada día

en: every week
gl: cada semana

en: Next Page >
gl: Páxina seguinte >

en: < Previous Page
gl: < Páxina anterior

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Questions
gl: Preguntas

en: Enable debugging
gl: Habilitar depuración

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Challenge type
gl: Tipo de desafío

en: Color settings
gl: Axustes de cor e imaxe

en: Plugins
gl: Complementos

en: 5 minutes
gl: 5 minutos

en: 10 minutes
gl: 10 minutos

en: 15 minutes
gl: 15 minutos

en: 20 minutes
gl: 20 minutos

en: 30 minutes
gl: 30 minutos

en: Form
gl: Formulario

en: Debug
gl: Depuración

en: 1 minute
gl: 1 minuto

en: Permission
gl: Permiso

en: Hide
gl: Agochar

en: < Previous
gl: < Anterior

en: Submission settings
gl: Axustes do envio

en: Audio file
gl: Arquivo de audio

en: Language code
gl: Código do idioma

en: URL path settings
gl: Axustes de ruta URL

en: Mapping
gl: Mapeo

en: From name
gl: Nome do remitente

en: Space
gl: Espazo

en: Provided by
gl: Proporcionada por

en: Export format
gl: Formato de exportación

en: Execute
gl: Executar

en: Telephone
gl: Teléfono

en: Values
gl: Valores

en: Country code
gl: Código de país

en: Email addresses
gl: Enderezos de correo

en: Keyword
gl: Chave

en: Page settings
gl: Axustes da páxina

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Locked
gl: Bloqueado

en: Any
gl: Calquera

en: modules
gl: módulos

en: Validation
gl: Validación

en: deleted
gl: borrado

en: Ordered list
gl: Lista ordenada

en: Unordered list
gl: Lista non ordenada

en: About
gl: Información

en: Reports
gl: Informes

en: Cardinality
gl: Cardinalidade

en: and
gl: e

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Translate
gl: Traducir

en: Step
gl: Paso

en: Image file
gl: Ficheiro da imaxe

en: Steps
gl: Pasos

en: Element
gl: Elemento

en: Output
gl: Saída

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: notice
gl: aviso

en: Rating
gl: Valoración

en: pixels
gl: píxeles

en: Direction
gl: Dirección

en: button
gl: botón

en: Format settings
gl: Axustes do formato

en: Webform submissions
gl: Envíos dos formularios

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: Flagged
gl: Marcado

en: Date settings
gl: Opcións da data

en: IP address
gl: Enderezo IP

en: Maximum height
gl: Altura máxima

en: Maximum width
gl: Anchura máxima

en: Autocomplete matching
gl: Concordancia de autocompretar

en: Starts with
gl: Comeza con

en: Properties
gl: Propiedades

en: Autocomplete
gl: Autocompletar

en: Maximum image resolution
gl: Máxima resolución da imaxe

en: Expand all
gl: Expandir todo

en: Collapse all
gl: Contraer todo

en: Delimited text
gl: Texto delimitado

en: Comma (,)
gl: Coma (,)

en: Tab (\t)
gl: Tabulador(\t)

en: Semicolon (;)
gl: Punto e coma (;)

en: Colon (:)
gl: Dous puntos (:)

en: Pipe (|)
gl: Tubería (|)

en: Period (.)
gl: Punto (.)

en: Space ( )
gl: Espazo ( )

en: close
gl: pechar

en: Link to form
gl: Ligazón ao formulario

en: Comma
gl: Coma

en: Semicolon
gl: Punto e coma

en: Current user
gl: Usuario actual

en: Video file
gl: Arquivo de vídeo

en: Videos
gl: Vídeos

en: Finished with an error.
gl: Finalizou cun erro.

en: Per user
gl: Por usuario

en: Draft
gl: Borrador

en: Save Draft
gl: Gardar borrador

en: Date year range
gl: Rango de anos da data

en: Trigger
gl: Disparador

en: Yes/No
gl: Si/Non

en: Webform submission
gl: Envío de formulario

en: Leaving blank will use the default size.
gl: Deixándoo en branco utilizarase o tamaño por defecto.

en: Horizontal rule
gl: Línea horizontal

en: Current date
gl: Data actual

en: And
gl: E

en: Broken
gl: Roto

en: Converted
gl: Convertida

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
gl: Activar encabezamentos de táboas fixos na cabeza das listas de Drupal (JavaScript).

en: Fieldset
gl: Conxunto de campos

en: Textarea
gl: Área de texto

en: Progress bar message
gl: Mensaxe da barra de progreso

en: Notes:
gl: Notas:

en: Author information
gl: Información sobre o autor

en: Date and time
gl: Data e hora

en: Signature settings
gl: Axustes das sinaturas

en: Default challenge type
gl: Tipo de desafío predeterminado

en: Text format
gl: Formato do texto

en: Sort descending
gl: Ordenar de maneira descendente

en: Sort ascending
gl: Ordenar de maneira ascedente

en: Administrative description
gl: Descrición administrativa

en: Dialog
gl: Diálogo

en: Form settings
gl: Axustes do formulario

en: Show preview
gl: Amosar vista previa

en: Add element
gl: Engadir elemento

en: Lock
gl: Bloquear

en: Limited
gl: Limitado

en: Structure
gl: Estrutura

en: Node status
gl: Estado do nodo

en: Progress bar
gl: Barra de progreso

en: Maximum file size
gl: Tamaño máximo do arquivo

en: Default email subject
gl: Asunto predeterminado de email

en: Language select
gl: Escolla de idioma

en: Dependencies
gl: Dependencias

en: Serial number
gl: Número de serie

en: destinations
gl: destinos

en: destination
gl: destino

en: Not restricted
gl: Sen restricción

en: Date changed
gl: Data modificada

en: Sender name
gl: Nome do remitente

en: Sender email
gl: Correo electrónico do remitente

en: Archived
gl: Arquivado

en: Status message
gl: Mensaxe de estado

en: Upload destination
gl: Destino da subida

en: Minimum image resolution
gl: Resolución mínima da imaxe

en: Time zones
gl: Fusos horarios

en: The directory %directory does not exist and could not be created.
gl: A carpeta %directory non existe e non se puido crear.

en: The directory %directory exists but is not writable and could not be made writable.
gl: O directorio %directory existe pero non se pode escribir nel nin se pode cambiar a ese estado.

en: Logging and errors
gl: Rexistro e erros

en: Minimal
gl: Mínimo

en: Entity ID
gl: ID da entidade

en: Unlock
gl: Desbloquear

en: Webform settings
gl: Configuración de Webform

en: Confirmation message
gl: Mensaxe de confirmación

en: Show the previous submissions notification that appears when users have previously submitted this form.
gl: Mostrar as notificaciones sobre envíos anteriores que aparecen cando os usuarios xa enviaron este formulario previamente.

en: Submission ID
gl: ID de envío

en: draft
gl: borrador

en: Read-only
gl: Só lectura

en: Submitter
gl: Autor do envío

en: Current page
gl: Páxina actual

en: Confirm email
gl: Confirmación de correo electrónico

en: The email address %mail is not valid.
gl: O enderezo de correo electrónico %mail non é válido.

en: Available countries
gl: Países dispoñibles

en: Dark
gl: Escuro

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
gl: Un nome único para o sistema. Só pode conter letras minúsculas, números e guións baixos.

en: Weight for @title
gl: Peso para @title

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
gl: Envío gardado. Pode volver a este formulario máis tarde e restaurará os valores actuais.

en: Add webform
gl: Engadir webform

en: Mail System
gl: Sistema de correos

en: Submission
gl: Envío

en: Link attributes
gl: Atributos da ligazón

en: An autocomplete text field.
gl: Un campo de texto autocompletado.

en: @name field is required.
gl: O campo @name é requirido.

en: Wide
gl: Ancho

en: Total submissions limit
gl: Límite total de envíos

en: Per user submission limit
gl: Límite de envíos por usuario

en: Other…
gl: Outro…

en: Third party settings
gl: Configuración de terceiros

en: @title settings
gl: Configuración de @title

en: EU Cookie Compliance
gl: Eu Cookie Compliance

en: Current page title
gl: Título da páxina actual

en: Additional resources
gl: Recursos adicionais

en: Langcode
gl: Código de idioma

en: Source entity type
gl: Tipo de entidade orixe

en: Hide empty
gl: Ocultar baleiro

en: Signature format
gl: Formato da sinatura

en: Column header format
gl: Formato de encabezado de columna

en: The %field date is required. Please enter a date in the format %format.
gl: A data %field é necesaria. Por favor, introduza unha data co formato %format.

en: Type of item to reference
gl: Tipo de artigo a referenciar

en: Reference method
gl: Método de referencia

en: Allowed number of values
gl: Número de valores permitidos

en: Exporting submissions
gl: Exportando envíos

en: Show progress bar
gl: Mostrar barra de progreso

en: Show the notification about previous submissions
gl: Mostrar a notificación dos envíos anteriores

en: Page @start of @end
gl: Páxina @start de @end

en: Filter submissions
gl: Filtrar envíos

en: Enable preview page
gl: Activar a páxina de vista previa

en: Preview page title
gl: Título da páxina de vista previa

en: Next submission number
gl: Número do seguinte envío

en: The minimum allowed image size expressed as WIDTH×HEIGHT (e.g. 640×480). Leave blank for no restriction. If a smaller image is uploaded, it will be rejected.
gl: O tamaño mínimo de imaxe permitido sinálase como ANCHOxALTO (ex. 640x480). Deixar en branco se non hai restricións. Se se carga unha imaxe máis pequena, será rexeitada.

en: Broken/Missing
gl: Roto/Desaparecido

en: Filename: %name
gl: Nome do arquivo: %name

en: Select a @context value:
gl: Seleccionar un valor de @context:

en: A partially-completed form was found. Please complete the remaining portions.
gl: Atopouse un formulario parcialmente completado. Por favor complete as porcións restantes.

en: Basic HTML
gl: HTML básico

en: @name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
gl: @name non pode ser máis longo de %max caracteres pero actualmente ten %length caracteres.

en: Single item
gl: Elemento único

en: Both a height and width value must be specified in the @name field.
gl: Tanto o alto coma o ancho deben especificarse no campo @name.

en: Narrow
gl: Estreito

en: Add @title
gl: Engadir @title

en: A secure token used to look up a submission.
gl: Un token seguro empregado para buscar un envío.

en: Submitted to
gl: Enviado a

en: Back to form
gl: Volver ao formulario

en: Enable page
gl: Habilitar páxina

en: Form closed message
gl: Mensaxe de formulario pechado

en: Form exception message
gl: Mensaxe de excepción de formulario

en: No more submissions are permitted.
gl: Non se permiten máis envíos.

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTH×HEIGHT (e.g. 640×480). Leave blank for no restriction. If a larger image is uploaded, it will be resized to reflect the given width and height. Resizing images on upload will cause the loss of <a href="http://wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">EXIF data</a> in the image.
gl: O tamaño máximo de imaxe permitido exprésase como ANCHO×ALTO (por exemplo, 640×480). Deixar en branco cando non hai restricións. Se se carga unha imaxe máis grande, cámbiase de tamaño para axustarse ao ancho e alto dados. Cambiar o tamaño das imaxes durante a carga provocará a perda de <a href="http://wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">datos EXIF</a> na imaxe.

en: Form confidential
gl: Formulario confidencial

en: Form confidential message
gl: Mensaxe de formulario confidencial

en: This form is confidential. You must <a href="[site:login-url]/logout?destination=[current-page:url:relative]">Log out</a> to submit it.
gl: Este formulario é confidencial. Debe <a href="[site:login-url]/logout?destination=[current-page:url:relative]">Pechar sesión</a> para envialo.

en: Elements (YAML)
gl: Elementos (YAML)

en: Basic elements
gl: Elementos básicos

en: Filter by title, description, or elements
gl: Filtrar por título, descrición ou elementos

en: Filter by element name
gl: Filtrar por nome do elemento

en: All [@total]
gl: Todos [@total]

en: Open [@total]
gl: Abertos [@total]

en: Filter by submitted data and/or notes
gl: Filtrar pola información e/ou notas do envío

en: Use Ajax
gl: Usar Ajax

en: Disable back button
gl: Deshabilitar botón de atrás

en: CSS (Cascading Style Sheets)
gl: CSS (Follas de estilo en cascada)

en: The UUID of the webform submission.
gl: O UUID do envío do formulario.

en: The IP address that was used when submitting the webform submission.
gl: A dirección de IP dende a cal foi enviado o formulario.

en: The URL the user submitted the webform submission.
gl: A URL dende a cal o usuario enviou o formulario.

en: The language code of the webform submission.
gl: O código de idioma do envío do formulario.

en: The administrative description of the webform.
gl: A descrición administrativa do webform.

en: Webforms block
gl: Bloque de webforms

en: Default webform submission data
gl: Información por defecto para o envío do webform

en: Please add elements to this webform.
gl: Por favor, engada elementos a este webform.

en: Webform %label created.
gl: Creado o webform %label.

en: Webform @label created.
gl: Creado o webform @label.

en: Unable to display this webform. Please contact the site administrator.
gl: Non se pode amosar este formulario web. Por favor contacte co administrador do sitio.

en: New submission added to [webform:title].
gl: Novo envío engadido a [webform:title].

en: Submission serial number
gl: Número de serie do envío

en: Tokens related to webform submission.
gl: Tokens relacionados co envío dos formularios.

en: Submitted on [webform_submission:created]
    Submitted by: [webform_submission:user]
    
    Submitted values are:
    [webform_submission:values]
gl: Enviado en [webform_submission:created]
    Enviado por: [webform_submission:user]
    
    Os valores enviados son:
    [webform_submission:values]

en: <p>Submitted on [webform_submission:created]</p>
    <p>Submitted by: [webform_submission:user]</p>
    <p>Submitted values are:</p>
    [webform_submission:values]
gl: <p>Enviado en [webform_submission:created]</p>
    <p>Enviado por: [webform_submission:user]</p>
    <p>Os valores enviados son:</p>
    [webform_submission:values]

en: The language name of the webform submission.
gl: O nome do idioma do envío do formulario.

en: The current (wizard) page of the webform submission.
gl: A páxina actual (asistente) do envío do formulario.

en: In draft
gl: En borrador

en: Is the webform submission in draft.
gl: É o envío do formulario en borrador.

en: Prevent duplicate submissions
gl: Evitar envíos duplicados

en: Delete submission configuration
gl: Borrar configuración do envío

en: Disable autocompletion
gl: Deshabilitar autocompletado

en: Scheduled [@total]
gl: Programados [@total]

en: Form open message
gl: Mensaxe de formulario aberto

en: This form has not yet been opened to submissions.
gl: Este formulario aínda non foi aberto a envíos.

en: The total number of submissions allowed for the webform.
gl: O número total de envíos permitidos para o formulario.

en: Total submissions
gl: Envíos totais

en: The current number of submissions for the webform.
gl: O número actual de envíos para o webform.

en: The total number of submissions allowed per user for the webform.
gl: O número total de envíos permitidos por usuario para o webform.

en: Progress bar label
gl: Etiqueta da barra de progreso

en: Source entity id
gl: ID de entidade orixe

en: You have a pending draft for this webform.
gl: Ten un borrador pendente para este formulario web.

en: [webform_submission:submitted-to]: Submission #[webform_submission:serial]
gl: [webform_submission:submitted-to]: Envío #[webform_submission:serial]

en: The serial number of the webform submission.
gl: O número de serie do envío do formulario.

en: The ID of the webform submission.
gl: O ID do envío do formulario.

en: The URL that can used to update the webform submission. The webform must be configured to allow users to update a submission using a secure token.
gl: A URL que pode ser empregada para actualizar o envío do formulario. O formulario debe ser configurado para permitir aos usuario actualizar un envío usando un token seguro.

en: Hide preview
gl: Ocultar vista previa

en: The label of the webform submission.
gl: A etiqueta do envío do formulario.

en: Total submissions limit interval
gl: Intervalo límite de envíos totais

en: The total submissions interval for the webform.
gl: O intervalo total de envíos para o webform.

en: Please login to access this submission.
gl: Inicie sesión para acceder a este envío.

en: Unable to process this submission. Please contact the site administrator.
gl: Non se pode procesar este envío. Por favor contacte co administrador do sitio.

en: Lock selected submission configuration
gl: Bloquear a configuración do envío seleccionado

en: Unlock selected submission configuration
gl: Desbloquear a configuración do envío seleccionado

en: Filter by title, description, elements, user name, or role
gl: Filtrar por título, descrición, elementos, nome de usuario ou rol

en: Please login to access this form.
gl: Inicia sesión para acceder a este formulario.

en: Indicates required field
gl: Indica campo requirido

en: This submission has been locked.
gl: Este envío foi bloqueado.

en: This submission has been autofilled with your previous submission.
gl: Este envío foi completado automaticamente co seu envío anterior.

en: The current (wizard) page title of the webform submission.
gl: O título da páxina actual (asistente) do envío do formulario.

en: Webform plugins: Elements
gl: Plugins de webform: Elementos

en: Webform plugins: Exporters
gl: Plugins de webform: Exportadores

en: Dialog title
gl: Título do diálogo

en: You have already submitted this webform. <a href="#">View your previous submission</a>.
gl: Xa enviou este formulario web. <a href="#">Ver o seu envío anterior</a>.

en: You have already submitted this webform. <a href="#">View your previous submissions</a>.
gl: Xa enviou este formulario web. <a href="#">Ver os seus envíos anteriores</a>.

en: Archived [@total]
gl: Arquivados [@total]

en: No items entered. Please add items below.
gl: Non se especificou ningún elemento. Por favor, engádaos a continuación.

en: This is used when there are no items entered.
gl: Isto utilízase cando non hai elementos introducidos.

en: Filter by submitted to
gl: Filtrar por enviado a
