Webform (8.x-5.0-rc18) - en to si translation catalogue (76 entries)

en: Forms
si: ආකෘතිපත්‍ර

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Images
si: රූප

en: Pages
si: පිටු

en: enabled
si: සක්‍රීය කලා

en: Status
si: තත්වය

en: Markup
si: සලකූණ

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Value
si: අගය

en: Item
si: අයිතමය

en: Private
si: පුද්ගලික

en: Development
si: සංවර්ධනය

en: Type
si: වර්ගය

en: Closed
si: වසාඇත

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Subject
si: කාරණය

en: Send email
si: විද්‍යුත් තැපැල යවන්න

en: closed
si: වසාදැමුවා

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: disabled
si: සක්‍රීය නොවන

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Log
si: ලොග එක

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Email settings
si: විද්‍යුත් තැපැල් සැකසුම්

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Administration
si: පාලනය

en: More
si: තව

en: error
si: දෝෂය

en: File
si: ගොනුව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Search
si: සොයන්න

en: Number
si: අංකය

en: Password
si: මුරපදය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: Name
si: නම

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: Label
si: ලේබලය

en: Help
si: සහාය

en: Text
si: වගන්ති

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Error
si: දෝෂය

en: All
si: සියල්ල

en: Access denied
si: පිවිසුම තහනම්

en: Year
si: අවුරුද්ද

en: Signature
si: අත්සන

en: Count
si: එකතුව

en: Plain text
si: සරල වගන්ති

en: Unlimited
si: අනන්තයි

en: Day
si: දවස

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: Navigation
si: යාත්‍රණය

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්

en: Order
si: පිලිවෙල

en: Clear
si: පිරිසිදු කරන්න

en: Languages
si: භාෂා

en: Hour
si: පැය

en: Minute
si: මිනිත්තු

en: Permissions
si: අවසර

en: image
si: රූපය

en: Reports
si: වාර්තා

en: notice
si: දැන්වීම

en: Direction
si: දිශාව

en: Structure
si: ආකෘතිය
