Webform (8.x-5.0-rc22) - en to ga translation catalogue (44 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Language
ga: Teanga

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Password
ga: Pasfhocal

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Country
ga: Tír

en: Category
ga: Ábhar

en: Go to previous page
ga: Téigh chuig an leathanach roimhe

en: Go to next page
ga: Téigh chuig an gcéad leathanach eile

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: Time
ga: Am

en: View
ga: Féach ar

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: days
ga: laethanta

en: Access denied
ga: Cead rochtana diúltaithe

en: Year
ga: Bliain

en: Phone
ga: Fón

en: Week
ga: Seachtain

en: Day
ga: Lá

en: First name
ga: Ainm

en: Last name
ga: Sloinne

en: Users
ga: Úsádeoirí

en: Order
ga: Ordú

en: City
ga: Cathair

en: Postal code
ga: Cód Poist

en: Street Address
ga: Seoladh

en: Completed
ga: Déanta

en: County
ga: Contae

en: Complete
ga: Déanta

en: every week
ga: gach seachtain

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: 1 minute
ga: Nóiméad amháin

en: Postal Code
ga: Cód Poist

en: and
ga: agus

en: Save Draft
ga: Sábháil Dréacht

en: Address 2
ga: Seoladh 2

en: Sender name
ga: Seoltóir
