Webform (8.x-5.0-rc26) - en to et translation catalogue (474 entries)

en: Forms
et: Vormid

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Images
et: Pildid

en: Pages
et: Lehed

en: enabled
et: lubatud

en: Status
et: Olek

en: Suffix
et: Järelliide

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Value
et: Väärtus

en: Item
et: Kirje

en: Private
et: Privaatne

en: Development
et: Arendus

en: Groups
et: Grupid

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Closed
et: Suletud

en: List
et: Nimekiri

en: Subject
et: Teema

en: Send email
et: Saada kiri

en: closed
et: suletud

en: Actions
et: Toimingud

en: Email notification
et: Teade meilile

en: disabled
et: keelatud

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Log
et: Logi

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Email settings
et: E-posti seaded

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Administration
et: Haldus

en: More
et: Veel

en: Action
et: Tegevus

en: On
et: Sees

en: error
et: veateade

en: Tags
et: Sildid

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Homepage
et: Veebileht

en: Resources
et: Ressursid

en: Download
et: Allalaadimine

en: Version
et: Versioon

en: view
et: näita

en: updated
et: uuendatud

en: created
et: loodud

en: File
et: Manus

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Size
et: Suurus

en: Links
et: Lingid

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Message
et: Teade

en: No log messages available.
et: Logis ei ole teateid.

en: Password
et: Parool

en: - None -
et: - Puudub -

en: Country
et: Riik

en: Weight
et: Kaal

en: Image
et: Pilt

en: Container
et: Konteiner

en: Help text
et: Abitekst

en: Admin title
et: Administratiivne pealkiri

en: Types
et: Tüübid

en: Multiple
et: Mitu

en: Required
et: Kohustuslik

en: Parent
et: Vanem

en: none
et: puudub

en: Category
et: Kategooria

en: Settings
et: Seaded

en: One
et: Üks

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Export
et: Ekspordi

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Help
et: Abi

en: Image settings
et: Pildi seaded

en: Default
et: Vaikimisi

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Update
et: Uuenda

en: Open
et: Avatud

en: Archive
et: Arhiiv

en: Time
et: Aeg

en: Access
et: Ligipääs

en: Add
et: Lisa

en: View
et: Kuva

en: hidden
et: peidetud

en: Dimensions
et: Mõõtmed

en: Section
et: Sektsioon

en: Manage
et: Halda

en: Visible
et: Nähtav

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Updated
et: Uuendatud

en: Text
et: Tekst

en: #
et: nr

en: States
et: Olekud

en: Titles
et: Pealkirjad

en: Mail
et: E-post

en: Before
et: Enne

en: After
et: Pärast

en: User
et: Kasutaja

en: Configure
et: Seadistus

en: Email
et: E-kiri

en: Error
et: Viga

en: Options
et: Valikud

en: Contact
et: Kontakt

en: Created
et: Loodud

en: Node
et: Postitus

en: Expanded
et: Laiendatud

en: All
et: Kõik

en: days
et: päeva

en: Active
et: Aktiivne

en: Access denied
et: Ligipääs keelatud

en: Year
et: Aasta

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Page
et: Lehekülg

en: Submission information
et: Vastuse andmed

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: User settings
et: Kasutaja sätted

en: Database
et: Andmebaas

en: Off
et: Väljas

en: Ignored
et: Eiratud

en: Header
et: Päis

en: Inline
et: Samal real

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Custom
et: Kohandatud

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Roles
et: Rollid

en: Published
et: Avaldatud

en: Signature
et: Allkiri

en: Filter
et: Filtreeri

en: Location
et: Asukoht

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: File ID
et: Faili ID

en: File name
et: Faili nimi

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Message type
et: Sõnumi liik

en: Contains
et: Sisaldab

en: Conditions
et: Tingimused

en: item
et: toode

en: items
et: toodet

en: Mode
et: Viis

en: Normal
et: Tavaline

en: Warning
et: Hoiatus

en: N/A
et: Puudub

en: Nodes
et: Postitused

en: Authored by
et: Autor

en: Advanced
et: Täpsem

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Textfield
et: Tekstiväli

en: Range
et: Vahemik

en: Line
et: Rida

en: Plain text
et: Lihttekst

en: Details
et: Üksikasjad

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Phone
et: Telefon

en: Address
et: Aadress

en: State
et: Olek

en: Desc
et: Kahanev

en: Code
et: Kood

en: Inactive
et: Passiivne

en: Company
et: Asutus

en: General
et: Üldine

en: Method
et: Meetod

en: Week
et: Nädal

en: Day
et: Päev

en: Table
et: Tabel

en: Start
et: Algus

en: Configuration
et: Seadistus

en: Other
et: Muu

en: Integration
et: Lõimumine

en: Navigation
et: Menüü

en: Color
et: Värv

en: Link URL
et: Lingi URL

en: Role
et: Roll

en: Select all
et: Vali kõik

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Destination
et: Sihtpunkt

en: Counter
et: Loendur

en: reset
et: lähtesta

en: External
et: Väline

en: Users
et: Kasutajad

en: Square
et: Ruut

en: Last
et: Viimane

en: Rows
et: Ridu

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Empty text
et: Tühi tekst

en: Option
et: Valik

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Optional
et: Valikuline

en: Order
et: Järjestus

en: Pattern
et: Muster

en: Latest
et: Uued

en: Template
et: Mall

en: module
et: moodul

en: Authenticated users
et: Sisse loginud kasutajad

en: Close
et: Sulge

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Flag
et: Lipp

en: Operation
et: Operatsioon

en: City
et: Linn

en: Postal code
et: Sihtnumber

en: Latitude
et: Laiuskraad

en: Longitude
et: Pikkuskraad

en: State/Province
et: Maakond

en: Collapsed
et: Suletud

en: Labels
et: Sildid

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Gender
et: Sugu

en: Male
et: Mees

en: Female
et: Naine

en: Confirmation
et: Kinnitus

en: Size of textfield
et: Tekstivälja suurus

en: Hidden
et: Peidetud

en: Attachments
et: Manused

en: Key
et: Võti

en: Change
et: Muutmine

en: Messages
et: Sõnumid

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Clear
et: Tühjenda

en: Source
et: Allikas

en: Message:
et: Sisu:

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Deleted
et: Kustutatud

en: Languages
et: Keeled

en: First
et: Esimene

en: Limit
et: Limiit

en: Minimum height
et: Vähim kõrgus

en: Minimum width
et: Vähim laius

en: Hour
et: Tund

en: Minute
et: Minut

en: Select list
et: Valikvastustega nimekiri

en: Text field
et: Tekstiväli

en: Map
et: Kaart

en: Workflow
et: Töövoog

en: Empty
et: Tühi

en: Greater than
et: Suurem kui

en: Less than
et: Väiksem kui

en: Buttons
et: Nupud

en: characters
et: tähemärgid

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Your message has been sent.
et: Sinu teade on saadetud.

en: Seconds
et: Sekundid

en: Reference
et: Viide

en: Results
et: Tulemused

en: open
et: ava

en: Schema
et: Skeem

en: Permissions
et: Õigused

en: Max
et: Maksimaalne

en: Duplicate
et: Paljunda

en: options
et: omadused

en: Changed
et: Muudetud

en: Date created
et: Loomise kuupäev

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Testing
et: Testimine

en: County
et: Maakond

en: Not published
et: Pole avaldatud

en: File settings
et: Failisätted

en: Formats
et: Vormingud

en: Allowed file extensions
et: Lubatud faililaiendid

en: Relationship
et: Seos

en: Migrate
et: Migreeri

en: image
et: pilt

en: Translations
et: Tõlked

en: Multilingual
et: Mitmekeelne

en: Excluded
et: Ei sisaldu

en: Sticky
et: Kleepuv

en: Complete
et: Lõpetatud

en: Temporary directory
et: Ajutiste failide kataloog

en: Submissions
et: Vastused

en: webform
et: veebivorm

en: Webforms
et: Veebivormid

en: Webform
et: Veebivorm

en: every hour
et: iga tund

en: every day
et: iga päev

en: every week
et: iga nädal

en: Previous submission
et: Eelmine vastus

en: Next submission
et: Järgmine vastus

en: Next Page >
et: Järgmine leht >

en: < Previous Page
et: < Eelmine leht

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Apply
et: Rakenda

en: Select
et: Vali

en: Plugins
et: Pluginad

en: Form
et: Vorm

en: Debug
et: Siluma

en: 1 minute
et: 1 minut

en: Raw value
et: Toorväärtus

en: Permission
et: Õigus

en: Hide
et: Peida

en: Submission settings
et: Vastuse seaded

en: Three
et: Kolm

en: Audio file
et: Helifail

en: Language code
et: Keele kood

en: Display message
et: Kuva teade

en: videos
et: videod

en: URL path settings
et: Viite asukoha seaded

en: Postal Code
et: Postiindeks

en: Mapping
et: Kaardistamine

en: Space
et: Ruum

en: Provided by
et: Allikas

en: Execute
et: Rakenda

en: Telephone
et: Telefon

en: All users
et: Kõik kasutajad

en: Values
et: Väärtused

en: Country code
et: Riigikood

en: Keyword
et: Võtmesõna

en: Page settings
et: Lehekülje sätted

en: Offset
et: Nihe

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Locked
et: Lukus

en: Data
et: Andmed

en: Any
et: Ükskõik milline

en: deleted
et: kustutatud

en: Ordered list
et: Järjestatud loend

en: Unordered list
et: Järjestamata loend

en: About
et: Programmist

en: Reports
et: Raportid

en: Cardinality
et: Võimsus

en: and
et: ja

en: - Select -
et: - Vali -

en: Translate
et: Tõlge

en: Image file
et: Pildifail

en: Radios
et: Raadionupud

en: Route
et: Suund

en: Error message
et: Veateade

en: Test settings
et: Testi seaded

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: notice
et: märkus

en: Rating
et: Hinnang

en: pixels
et: pikslit

en: Direction
et: Suund

en: button
et: nupp

en: Format settings
et: Vormingu sätted

en: Webform submissions
et: Veebivormi vastused

en: Warning message
et: Hoiatus

en: Date settings
et: Kuupäeva seaded

en: IP address
et: IP-aadress

en: Maximum height
et: Suurim kõrgus

en: Maximum width
et: Suurim laius

en: Autocomplete matching
et: Autotäituri kattuvus

en: Starts with
et: Algab millega

en: Properties
et: Omadused

en: Maximum image resolution
et: Pildi maksimaalne eraldusvõime

en: Query string
et: Päringusõne

en: Comma (,)
et: Koma (,)

en: Semicolon (;)
et: Semikoolon (;)

en: Colon (:)
et: Koolon (:)

en: Period (.)
et: Punkt (.)

en: Space ( )
et: Tühik ( )

en: Comma
et: koma

en: Current user
et: Käesolev kasutaja

en: Access type
et: Juurdepääsu tüüp

en: Video file
et: Video fail

en: Videos
et: Videod

en: Draft
et: Mustand

en: Scheduled
et: Ajatatud

en: Date year range
et: Kuupäeva aastavahemik

en: Trigger
et: Lüliti

en: Webform submission
et: Veebivormi vastus

en: Education
et: Haridus

en: Horizontal rule
et: Horisontaaljoon

en: Current date
et: Tänane kuupäev

en: Min
et: Minimaalne

en: And
et: Ja

en: Broken
et: Katkine

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Notes:
et: Märkmed:

en: Author information
et: Autori info

en: Date and time
et: Kuupäev ja kellaaeg

en: Signature settings
et: Allkirja sätted

en: Address 2
et: Aadress 2

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Text format
et: Tekstivorming

en: Sort descending
et: Sorteeri kahanevas järjekorras

en: Sort ascending
et: Sorteeri kasvavas järjekorras

en: Administrative description
et: Kirjeldus haldusliideses

en: Name is required.
et: Nimi on nõutud.

en: Form settings
et: Vormi seaded

en: References
et: Viited

en: Elements
et: Elemendid

en: Remove selected
et: Eemalda valitud

en: Lock
et: Lukusta

en: Limited
et: Piiratud

en: Structure
et: Struktuur

en: Unique
et: Ainulaadne

en: Node status
et: Sisuelemendi staatus

en: Maximum file size
et: Maksimaalne failisuurus

en: Libraries
et: Teegid

en: Language select
et: Keelevalik

en: Dependencies
et: Sõltuvused

en: destination
et: sihtkoht

en: Not restricted
et: Piiranguteta

en: Date changed
et: Muutmiskuupäev

en: Sender name
et: Saatja nimi

en: Sender email
et: Saatja e-post

en: Archived
et: Arhiveeritud

en: Status message
et: Olekuteade

en: Upload destination
et: Üleslaadimiste asukoht

en: Minimum image resolution
et: Pildi minimaalne eraldusvõime

en: Time zones
et: Ajavööndid

en: The directory %directory does not exist and could not be created.
et: Kataloogi %directory ei ole olemas ning seda polnud võimalik luua.

en: The directory %directory exists but is not writable and could not be made writable.
et: Kataloog %directory eksisteerib, kuid ei ole kirjutatav ning seda ei olnud võimalik kirjutatavaks muuta.

en: Minimal
et: Minimaalne

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: Unlock
et: Tee lukust lahti

en: Webform settings
et: Veebivormide sätted

en: Submission Number
et: Vastuse number

en: Submission ID
et: Vastuse ID

en: Submitter
et: Vastaja

en: Provides a user interface for the Token API and some missing core tokens.
et: Loob Token API kasutusliidese ja laiendab tekstiasendajate nimekirja tuumas.

en: Current page
et: Eesolev leht

en: The email address %mail is not valid.
et: E-posti aadress %mail ei ole korrektne.

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
et: Unikaalne süsteemne nimetus. Võib sisaldada ainult väikesi tähti, numbreid ja alakriipsu.

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: Theme name
et: Kujundusmalli nimi

en: Asc
et: Kasvav

en: One column
et: Üks veerg

en: Master
et: Peamine

en: Submission
et: Vastus

en: Link attributes
et: Lingi atribuudid

en: An autocomplete text field.
et: Iselõppevate terminite väli.

en: @name field is required.
et: Väli @name on kohustuslik

en: Wide
et: Lai

en: Checked
et: Kontrollitud

en: Total submissions limit
et: Vastuste koguarv

en: Per user submission limit
et: Vastuste koguarv kasutaja kohta

en: Other…
et: Muu...

en: Third party settings
et: Kolmanda osapoole seaded

en: Displaying @start - @end of @total
et: Kuvatakse @start - @end / @total

en: %name field is not in the right format.
et: %name väli ei ole õiges vormingus.

en: Hide empty
et: Peida tühi

en: Signature format
et: Allkirja formaat

en: The %field date is required. Please enter a date in the format %format.
et: Välja %field kuupäev on kohustuslik. Palun sisesta kuupäev formaadis %format.

en: Type of item to reference
et: Viidatava elemendi tüüp

en: Reference method
et: Viitamise meetod

en: Allowed number of values
et: Lubatud väärtuste arv

en: Editorial
et: Toimetuslik

en: Entity reference settings
et: Olemi viite seaded

en: The minimum allowed image size expressed as WIDTH×HEIGHT (e.g. 640×480). Leave blank for no restriction. If a smaller image is uploaded, it will be rejected.
et: Minimaalne lubatud pildi suurus LAIUSxKÕRGUS väljendatuna. Jäta tühjaks piirangu keelamiseks. Kui üles laetud pilt on väiksem, siis sellest keeldutakse.

en: Broken/Missing
et: Katki/Puudu

en: Filename: %name
et: Faili nimi: %name

en: Select a @context value:
et: Vali @context väärtus:

en: Entity reference selection settings
et: Olemi viitamise sätted

en: Basic HTML
et: Lihtne HTML

en: @name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
et: @name ei saa olla pikem kui %max sümbolit, kuid hetkel on selle pikkus %length.

en: Single item
et: Üks element

en: Both a height and width value must be specified in the @name field.
et: Nii kõrguse kui ka laiuse väärtused peavad olema määratud @name väljas.

en: Narrow
et: Kitsas

en: Default preview page title
et: Vaikimisi eelvaate pealkiri

en: A user-defined date format. See the <a href="http://php.net/manual/function.date.php">PHP manual</a> for available options.
et: Kasutaja poolt defineeritud kuupäeva formaat. Võimalusi vaata <a href="http://php.net/manual/function.date.php">PHP kasutusjuhendist</a>.
