Webform (8.x-5.0-rc28) - en to os translation catalogue (77 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Status
os: Статус

en: Suffix
os: Суффикс

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Development
os: Райрæзт

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Closed
os: Æхгæд

en: List
os: Номхыгъд

en: Subject
os: Темæ

en: closed
os: æхгæд

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: disabled
os: хицæн у

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Administration
os: Разамынад

en: More
os: Ноджы

en: Action
os: Архайд

en: error
os: рæдыд

en: Tags
os: Тегтæ

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Homepage
os: Хæдзарон фарс

en: Download
os: Рахæсс

en: Version
os: Верси

en: view
os: бакаст

en: updated
os: сног

en: File
os: Файл

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Size
os: Ас

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Test
os: Тест

en: Number
os: Нымæц

en: Message
os: Хъусинаг

en: No log messages available.
os: Системон журналы хъусинæгтæ нæй.

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Weight
os: Уæз

en: Image
os: Сурæт

en: Help text
os: Æмбарынгæнæн текст

en: Types
os: Типтæ

en: Required
os: Æнæмæнг

en: Parent
os: Ныййарæг

en: none
os: нæй

en: Category
os: Категори

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Go to previous page
os: Раздæры фарсмæ

en: Go to next page
os: Рахиз дарддæры фарсмæ

en: Export
os: Экспорт

en: Field
os: Быдыр

en: Label
os: Нысан

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Save
os: Ныффысс

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Default
os: Æнæивд

en: Summary
os: Иумиагæй

en: Update
os: Сног кæн

en: Open
os: Конд у

en: Time
os: Афон

en: Add
os: Бафтау

en: View
os: Фенд

en: Visible
os: Зыны
