Webform (8.x-5.0-rc30) - en to ka translation catalogue (206 entries)

en: Forms
ka: ფორმები

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Images
ka: სურათები

en: Pages
ka: გვერდები

en: enabled
ka: გააქტიურებული

en: Status
ka: სტატუსი

en: Markup
ka: კორექტურა

en: Suffix
ka: სუფიქსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Groups
ka: ჯგუფები

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Closed
ka: დახურულია

en: List
ka: სია

en: Subject
ka: სათაური

en: Send email
ka: ელ. ფოსტის გაგზავნა

en: closed
ka: დახურული

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: disabled
ka: გამორთულია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Manager
ka: მენეჯერი

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Log
ka: ჟურნალი

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: More
ka: მეტი

en: Action
ka: ოპერაცია

en: On
ka: ჩართვა

en: error
ka: შეცდომა

en: Tags
ka: ტეგები

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Homepage
ka: მთავარი გვერდი

en: Resources
ka: რესურსები

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Version
ka: ვერსია

en: view
ka: ნახვა

en: updated
ka: განახლებულია

en: File
ka: ფაილი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Size
ka: ზომა

en: Links
ka: ბმულები

en: Search
ka: ძიება

en: None
ka: არცერთი

en: Test
ka: ტესტი

en: Number
ka: რიცხვი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Password
ka: პაროლი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Weight
ka: წონა

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Container
ka: კონტეინერი

en: Types
ka: ტიპები

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Parent
ka: მშობელი

en: none
ka: არცერთი

en: Category
ka: კატეგორია

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Export
ka: ექსპორტი

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური

en: Help
ka: დახმარება

en: Image settings
ka: სურათის პარამეტრები

en: Update
ka: განახლება

en: Open
ka: ღია

en: Time
ka: დრო

en: Add
ka: დამატება

en: hidden
ka: დამალული

en: Manage
ka: მართვა

en: link
ka: ბმული

en: Display
ka: ჩვენება

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Text
ka: ტექსტი

en: Before
ka: მდე

en: After
ka: შემდეგ

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Error
ka: შეცდომა

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Expanded
ka: გაშლილი

en: All
ka: ყველა

en: Active
ka: აქტიური

en: Access denied
ka: წვდომა აკრძალულია

en: Year
ka: წელი

en: Date format
ka: თარიღის ფორმატი

en: Page
ka: გვერდი

en: User settings
ka: მომხმარებლის პარამეტრები

en: Database
ka: მონაცემტა ბაზა

en: Url
ka: ბმული

en: Off
ka: გამორთვა

en: Inline
ka: ერთ ხაზზე

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: Visibility
ka: ხილვადობა

en: Roles
ka: როლები

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Signature
ka: ხელმოწერა

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: File ID
ka: ფაილის ID

en: File name
ka: ფაილის სახელი

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი

en: Contains
ka: შეიცავს

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Maximum
ka: მაქსიმუმი

en: Line
ka: ხაზი

en: Details
ka: დეტალები

en: Unlimited
ka: ულიმიტო

en: Desc
ka: აღწერა

en: Code
ka: კოდი

en: General
ka: ზოგადი

en: Method
ka: მეთოდი

en: Day
ka: დღე

en: Table
ka: ცხრილი

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Other
ka: სხვა

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: Color
ka: ფერი

en: Link URL
ka: ბმულის მისამართი

en: Role
ka: როლი

en: Select all
ka: ყველას მონიშვნა

en: Destination
ka: დანიშნულების ადგილი

en: Counter
ka: მთვლელი

en: External
ka: გარე

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: Operator
ka: ოპერატორი

en: module
ka: მოდული

en: Save settings
ka: პარამეტრების შენახვა

en: Hidden
ka: დამალული

en: Attachments
ka: მიმაგრებული ფაილები

en: Key
ka: გასაღები

en: Change
ka: შეცვლა

en: Messages
ka: შეტყობინებები

en: Source
ka: წყარო

en: Message:
ka: შეტყობინება:

en: Deleted
ka: წაშლილი

en: Languages
ka: ენები

en: Minimum height
ka: მინიმალური სიმაღლე

en: Minimum width
ka: მინიმალური სიგანე

en: Hour
ka: საათი

en: Minute
ka: წუთი

en: Empty
ka: ცარიელი

en: Greater than
ka: მეტი ვიდრე

en: Less than
ka: ნაკლები ვიდრე

en: Buttons
ka: ღილაკები

en: characters
ka: სიმბოლოები

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Seconds
ka: წამი

en: Info
ka: ინფო

en: Results
ka: შედეგები

en: Permissions
ka: უფლებები

en: Not published
ka: არ არის გამოქვეყნებული

en: File settings
ka: ფაილის პარამეტრები

en: Formats
ka: ფორმატები

en: image
ka: სურათი

en: Multilingual
ka: მრავალენოვანი

en: Sticky
ka: მიმაგრებული

en: Temporary directory
ka: დროებითი დირექტორია

en: date
ka: თარიღი

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა

en: Plugins
ka: ჩანართები

en: Minimum
ka: მინიმუმი

en: Permission
ka: უფლება

en: Hide
ka: დამალვა

en: Language code
ka: ენის კოდი

en: Page settings
ka: გვერდის პარამეტრები

en: Translate
ka: თარგმნა

en: notice
ka: შენიშვნა

en: Maximum height
ka: მაქსიმალური სიმაღლე

en: Maximum width
ka: მაქსიმალური სიგანე

en: - All -
ka: - ყველა -

en: Date and time
ka: თარიღი და დრო

en: Text format
ka: ტექსტის ფორმატი

en: Structure
ka: სტრუქტურა
