Webform (8.x-5.0-rc31) - en to lv translation catalogue (439 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Images
lv: Attēli

en: Pages
lv: Lapas

en: enabled
lv: iespējots

en: Status
lv: Statuss

en: Markup
lv: Marķējums

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: Item
lv: Ieraksts

en: Private
lv: Privāts

en: Development
lv: Izstrāde

en: Groups
lv: Grupas

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Closed
lv: Slēgts

en: List
lv: Saraksts

en: Subject
lv: Temats

en: Send email
lv: Sūtīt e-pastu

en: closed
lv: slēgts

en: Actions
lv: Darbības

en: Email notification
lv: E-pasta paziņojums

en: disabled
lv: atspējots

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Manager
lv: Vadītājs

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Log
lv: Žurnāls

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Email settings
lv: E-pasta iestatījumi

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Currency
lv: Valūta

en: More
lv: Vairāk

en: Action
lv: Darbība

en: On
lv: Aktīvs

en: error
lv: kļūda

en: Tags
lv: Birkas

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Homepage
lv: Mājaslapa

en: Resources
lv: Resursi

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Version
lv: Versija

en: view
lv: skatīt

en: updated
lv: labots

en: created
lv: izveidots

en: File
lv: Fails

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Size
lv: Izmērs

en: Links
lv: Saites

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Test
lv: Tests

en: Number
lv: Skaitlis

en: Message
lv: Ziņojums

en: No log messages available.
lv: Nav pieejams neviens žurnāla pieraksts.

en: Password
lv: Parole

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Country
lv: Valsts

en: Weight
lv: Svars

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Container
lv: Konteiners

en: Help text
lv: Palīdzības teksts

en: Types
lv: Veidi

en: Multiple
lv: Daudzkāršs

en: Required
lv: Obligāts

en: Parent
lv: Vecāks

en: none
lv: neviens

en: Category
lv: Kategorija

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Export
lv: Eksportēt

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Help
lv: Palīdzība

en: Image settings
lv: Attēla iestatījumi

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Open
lv: Atvērts

en: Archive
lv: Arhīvs

en: Time
lv: Laiks

en: Access
lv: Piekļuve

en: Add
lv: Pievienot

en: View
lv: Skatīt

en: hidden
lv: slēpts

en: Dimensions
lv: Izmērs

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: Visible
lv: Redzams

en: link
lv: saite

en: Display
lv: Ekrāns

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Text
lv: Teksts

en: States
lv: Stāvokļi

en: Mail
lv: Pasts

en: Before
lv: Pirms

en: After
lv: Pēc

en: User
lv: Lietotājs

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Email
lv: E-pasts

en: Error
lv: Kļūda

en: Options
lv: Iespējas

en: Contact
lv: Kontakti

en: Created
lv: Izveidots

en: Node
lv: Mezgls

en: Add page
lv: Pievienot lapu

en: Link Title
lv: Saites virsraksts

en: Expanded
lv: Izvērsts

en: All
lv: Visi

en: days
lv: dienas

en: Active
lv: Aktīvs

en: submit
lv: iesniegt

en: Access denied
lv: Pieeja liegta

en: Year
lv: Gads

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Page
lv: Lapa

en: Submission information
lv: Iesnieguma informācija

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: User settings
lv: Lietotāju iestatījumi

en: Database
lv: Datubāze

en: Off
lv: Izslēgts

en: Header
lv: Galvene

en: Inline
lv: Vienā līmenī

en: To
lv: Kam

en: Preview message
lv: Vēstules priekšskatījums

en: From
lv: No

en: Source URL
lv: Avota URL

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Roles
lv: Lomas

en: Published
lv: Publicēts

en: Signature
lv: Paraksts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: File ID
lv: Faila ID

en: File name
lv: Faila nosaukums

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Message type
lv: Ziņojuma veids

en: Contains
lv: Satur

en: Conditions
lv: Nosacījumi

en: Mode
lv: Režīms

en: Normal
lv: Normāls

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: N/A
lv: N/P

en: Nodes
lv: Mezgli

en: Authored by
lv: Autors

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Textfield
lv: Teksta lauks

en: Maximum
lv: Maksimums

en: Range
lv: Diapazons

en: Line
lv: Līnija

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Address
lv: Adrese

en: State
lv: Stāvoklis

en: email
lv: epasts

en: Desc
lv: Dilst.

en: Code
lv: Kods

en: Company
lv: Uzņēmums

en: General
lv: Galvenie

en: Example
lv: Piemērs

en: Method
lv: Veids

en: Week
lv: Nedēļa

en: Day
lv: Diena

en: Table
lv: Tabula

en: Start
lv: Sākt

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Other
lv: Citi

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Color
lv: Krāsa

en: Link URL
lv: Saites URL

en: Role
lv: Loma

en: Select all
lv: Iezīmēt visu

en: Email subject
lv: Epasta temats

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Destination
lv: Galamērķis

en: Counter
lv: Skaitītājs

en: reset
lv: atlikt atpakaļ

en: External
lv: Ārējais

en: Users
lv: Lietotāji

en: JavaScript
lv: JavaScripts

en: Square
lv: Kvadrāts

en: Last
lv: Pēdējā

en: Rows
lv: Rindas

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Empty text
lv: Tukšuma Teksts

en: Option
lv: Iespēja

en: Operator
lv: Operators

en: Optional
lv: Neobligāts

en: Order
lv: Secība

en: Pattern
lv: Modelis

en: module
lv: modulis

en: Close
lv: Aizvērt

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Operation
lv: Operācija

en: City
lv: Pilsēta

en: Postal code
lv: Pasta indekss

en: State/Province
lv: Novads

en: Labels
lv: Etiķetes

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Size of textfield
lv: Teksta lauka izmērs

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Attachments
lv: Pielikumi

en: Key
lv: Atslēga

en: Change
lv: Mainīt

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Token
lv: Marķieris

en: Time format
lv: Laika formāts

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Source
lv: Avots

en: Message:
lv: Ziņa:

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Deleted
lv: Dzēsts

en: Languages
lv: Valodas

en: First
lv: Pirmā

en: Limit
lv: Limits

en: Minimum height
lv: Minimālais augstums

en: Minimum width
lv: Minimālais platums

en: Hour
lv: Stunda

en: Minute
lv: Minūte

en: Select list
lv: Izvēles saraksts

en: Text field
lv: Teksta lauks

en: Map
lv: Karte

en: Workflow
lv: Darbplūsma

en: Empty
lv: Tukšs

en: Greater than
lv: Lielāks kā

en: Less than
lv: Mazāks kā

en: Days
lv: Dienas

en: Selector
lv: Selektors

en: Maxlength
lv: Maksimālais garums

en: characters
lv: simboli

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Your message has been sent.
lv: Jūsu ziņa tika nosūtīta.

en: Hours
lv: Stundas

en: Seconds
lv: Sekundes

en: From email address
lv: Sūtītāja e-pasta adrese

en: Reference
lv: Atsauce

en: Results
lv: Rezultāti

en: open
lv: atvērts

en: Customize
lv: Pielāgot

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Duplicate
lv: Dublicēt

en: options
lv: opcijas

en: Changed
lv: Labots

en: Date created
lv: Izveidošanas datums

en: Completed
lv: Pabeigts

en: Testing
lv: Testēšana

en: completed
lv: pabeigts

en: Not published
lv: Nav publicēts

en: File settings
lv: Faila iestatījumi

en: Formats
lv: Formāti

en: Allowed file extensions
lv: Atļautie datņu paplašinājumi

en: Relationship
lv: Attiecība

en: Migrate
lv: Migrēt

en: image
lv: attēls

en: Translations
lv: Tulkojumi

en: Multilingual
lv: Daudzvalodu

en: Minutes
lv: Minūtes

en: Sticky
lv: Uzlīme

en: Temporary directory
lv: Īslaicīgā direktorija

en: date
lv: datums

en: Submissions
lv: Iesniegumi

en: webform
lv: tīmekļa veidlapa

en: Webforms
lv: Webformas

en: Webform
lv: Webforma

en: ever
lv: kādreiz

en: every hour
lv: katru stundu

en: every day
lv: katru dienu

en: every week
lv: katru nedēļu

en: Check this option if the user must enter a value.
lv: Atzīmējiet šo iespēju, ja lietotājam ir jānorada vērtība.

en: Previous submission
lv: Iepriekšējais iesniegums

en: Next submission
lv: Nākamais iesniegums

en: Next Page >
lv: Nākamā lapa >

en: < Previous Page
lv: < Iepriekšējā lapa

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Questions
lv: Jautājumi

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Plugins
lv: Spraudņi

en: 5 minutes
lv: 5 minūtes

en: 10 minutes
lv: 10 minūtes

en: 30 minutes
lv: 30 minūtes

en: Decimal
lv: Decimāldaļskaitlis

en: Minimum
lv: Minimums

en: Form
lv: Forma

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: 1 minute
lv: 1 minūte

en: Permission
lv: Atļauja

en: Hide
lv: Apslēpt

en: Audio file
lv: Audio fails

en: Language code
lv: Valodas kods

en: URL path settings
lv: URL ceļa iestatījumi

en: Mapping
lv: Attiecinājums

en: From name
lv: Izsūtītāja vārds

en: Type:
lv: Tips:

en: Space
lv: Atstarpe

en: Drafts
lv: Melnraksti

en: Provided by
lv: Nodrošina

en: Export format
lv: Eksportēšanas formāts

en: Execute
lv: Izpildīt

en: Telephone
lv: Tālrunis

en: Values
lv: Vērtības

en: Country code
lv: Valsts kods

en: Email addresses
lv: E-pasta adreses

en: Keyword
lv: Atslēgvārds

en: Page settings
lv: Lapas iestatījumi

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Results per page
lv: Rezultāti lapā

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Locked
lv: Slēgts

en: Data
lv: Dati

en: Any
lv: Jebkurš

en: deleted
lv: dzēsts

en: Ordered list
lv: Sakārtots saraksts

en: Unordered list
lv: Nesakārtots saraksts

en: About
lv: Par

en: Reports
lv: Atskaites

en: Cardinality
lv: Kardinalitāte

en: and
lv: un

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Notification
lv: Paziņojums

en: Translate
lv: Tulkot

en: Image file
lv: Attēla fails

en: Steps
lv: Soļi

en: Element
lv: Elements

en: Radios
lv: Radiopogas

en: Route
lv: Maršruts

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: notice
lv: brīdinājums

en: Rating
lv: Reitings

en: pixels
lv: pikseļi

en: Direction
lv: Virziens

en: Webform submissions
lv: Tīmekļa veidlapas iesniegumi

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: Date settings
lv: Datuma iestatījumi

en: IP address
lv: IP adrese

en: Maximum height
lv: Maksimālais augstums

en: Maximum width
lv: Maksimālais platums

en: Autocomplete matching
lv: Automātiskās pabeigšanas atbilstība

en: Starts with
lv: Sākas ar

en: Properties
lv: Īpašības

en: Autocomplete
lv: Automātiskā pabeigšana

en: Maximum image resolution
lv: Maksimālā attēla izšķirtspēja

en: Delimited text
lv: Atdalīts teksts

en: Comma (,)
lv: Komats (,)

en: Tab (\t)
lv: Atdalītājs (\t)

en: Semicolon (;)
lv: Semikols (;)

en: Colon (:)
lv: Kols (:)

en: Pipe (|)
lv: Atdalītājs (|)

en: Period (.)
lv: Punkts (.)

en: Space ( )
lv: Atstarpe ( )

en: Link to form
lv: Saite uz formu

en: Comma
lv: Komats

en: Current user
lv: Pašreizējais lietotājs

en: Access type
lv: Piekļuves veids

en: Video file
lv: Video fails

en: Finished with an error.
lv: Pabeigts, atrasta kļūda.

en: Draft
lv: Melnraksts

en: Save Draft
lv: Saglabāt melnrakstu

en: Scheduled
lv: Grafiks

en: Trigger
lv: Trigeris

en: Yes/No
lv: Jā/Nē

en: The default sender name which is used along with the default from address.
lv: Noklusētais sūtītāja vārds, kas tiek izmantots kopā ar noklusēto sūtītāja adresi.

en: Webform submission
lv: Webformas iesniegums

en: Leaving blank will use the default size.
lv: Atstājot tukšu, tiks izmantots noklusētais izmērs.

en: Horizontal rule
lv: Horizontāla atdalošā līnija

en: Current date
lv: Tekošais datums

en: And
lv: Un

en: Broken
lv: Salauzts

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Notes:
lv: Piezīmes:

en: Author information
lv: Informācija par autoru

en: Date and time
lv: Datums un laiks

en: Signature settings
lv: Paraksta iestatījumi

en: Text format
lv: Teksta formāts

en: Sort descending
lv: Sakārtot dilstošā secībā

en: Sort ascending
lv: Sakārtot augošā secībā

en: Form settings
lv: Formas iestatījumi

en: Limited
lv: Limitēts

en: Structure
lv: Uzbūve

en: Sender email address
lv: Sūtītāja e-pasta adrese

en: Unique
lv: Unikāls

en: Maximum file size
lv: Maksimālais faila lielums

en: Not restricted
lv: Nav ierobežots

en: Date changed
lv: Datums izmainīts

en: Status message
lv: Statusa paziņojums

en: Minimum image resolution
lv: Minimālā attēla izšķirtspēja

en: no preview
lv: nav priekšskatījuma

en: Date type
lv: Datuma tips

en: Time zones
lv: Laika zonas

en: Minimal
lv: Minimāls

en: Webform settings
lv: Webformas iestatījumi

en: Submission Number
lv: Iesnieguma numurs

en: Submission ID
lv: Iesnieguma ID

en: Compact options are more suitable for importing data into other systems.
lv: Kompakts opcijas ir vairāk piemērotas datu importam citās sistēmās.

en: draft
lv: melnraksts

en: Submitter
lv: Iesniedzējs

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
lv: Unikāls, mašīnlasāms nosakums, kas drīkst iekļaut tikkai apakšējā reģistra rakstzīmes, skaitļus un zilbjdales.

en: Weight for @title
lv: Svars @title

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
lv: Iesniegums saglabāts. Jūs varat atgriezties šajā formā vēlāk un atjaunot esošās vērtības.

en: Submission
lv: Iesniegums

en: @name field is required.
lv: Lauks "@name" ir obligāts.

en: Wide
lv: Plats

en: Allowed number of values
lv: Atļautais vērtību skaits

en: Basic HTML
lv: Pamata HTML

en: Narrow
lv: Šaurs

en: Set default value
lv: Iestatīt noklusēto vērtību
