Webform (8.x-5.17-beta1) - en to pl translation catalogue (753 entries)

en: Forms
pl: Formularze

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Images
pl: Obrazki

en: Pages
pl: Strony

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: enabled
pl: włączone

en: Register
pl: Rejestracja

en: Suffix
pl: Przyrostek

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Value
pl: Wartość

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Item
pl: Element

en: Private
pl: Prywatne

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Groups
pl: Grupy

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Closed
pl: Zamknięte

en: List
pl: Lista

en: Subject
pl: Tytuł

en: Send email
pl: Wyślij e-mail

en: closed
pl: zamknięta

en: Actions
pl: Akcje

en: Email notification
pl: Powiadomienia e-mail

en: disabled
pl: wyłączone

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: Manager
pl: Zarządzający

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: Log
pl: Dziennik

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Email settings
pl: Ustawienia e-mail

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Administration
pl: Administracja

en: Currency
pl: Waluta

en: More
pl: Więcej

en: Action
pl: Akcja

en: On
pl: Włączony

en: error
pl: błąd

en: Tags
pl: Tagi

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Homepage
pl: Strona domowa

en: Resources
pl: Zasoby

en: Download
pl: Pobierz

en: Version
pl: Wersja

en: view
pl: przeglądaj

en: updated
pl: zaktualizowany

en: created
pl: utworzono

en: File
pl: Plik

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: Size
pl: Rozmiar

en: Links
pl: Odnośniki

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: None
pl: Brak

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Number
pl: Liczba

en: Message
pl: Wiadomość

en: No log messages available.
pl: Brak wiadomości w dzienniku.

en: Password
pl: Hasło

en: - None -
pl: - Brak -

en: Country
pl: Państwo

en: Weight
pl: Waga

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: Container
pl: Kontener

en: Help text
pl: Objaśnienia

en: Admin title
pl: Tytuł admina

en: Types
pl: Typy

en: Multiple
pl: Wielokrotny

en: Required
pl: Wymagane

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: none
pl: brak

en: Category
pl: Kategoria

en: Containers
pl: Kontenery

en: Settings
pl: Ustawienia

en: One
pl: Jeden

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Import
pl: Importuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Field
pl: Pole

en: Label
pl: Etykieta

en: Preview
pl: Podgląd

en: Save
pl: Zapisz

en: Help
pl: Pomoc

en: Image settings
pl: Ustawienia obrazów

en: Default
pl: Domyślny

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Download PDF
pl: Pobierz PDF

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Open
pl: Otwarte

en: Sunday
pl: niedziela

en: Monday
pl: poniedziałek

en: Tuesday
pl: wtorek

en: Wednesday
pl: środa

en: Thursday
pl: czwartek

en: Friday
pl: piątek

en: Saturday
pl: sobota

en: Archive
pl: Archiwizuj

en: Time
pl: Czas

en: Access
pl: Dostęp

en: Add
pl: Dodaj

en: View
pl: Widok

en: hidden
pl: nie pokazuj

en: Dimensions
pl: Wymiary

en: Section
pl: Sekcja

en: Manage
pl: Zarządzaj

en: Visible
pl: Widoczny

en: link
pl: odnośnik

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Teaser
pl: Skrót

en: Notes
pl: Notatki

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Text
pl: Tekst

en: Total
pl: Razem

en: Submitted by
pl: Wysłane przez

en: Issue
pl: Zagadnienie

en: States
pl: Statusy

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: Titles
pl: Tytuły

en: Mail
pl: Poczta

en: Before
pl: Przed

en: After
pl: Po

en: User
pl: Użytkownik

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Utility
pl: Narzędzia

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Error
pl: Błąd

en: Options
pl: Opcje

en: Contact
pl: Kontakt

en: Created
pl: Utworzono

en: Node
pl: Węzeł

en: Link Title
pl: Tytuł odnośnika

en: Expanded
pl: Rozwinięte

en: All
pl: Wszystko

en: Default settings
pl: Domyślne ustawienia

en: days
pl: dni

en: To:
pl: Do:

en: Active
pl: Aktywne

en: submit
pl: Wyślij

en: Access denied
pl: Odmowa dostępu

en: Year
pl: Rok

en: Date format
pl: Format daty

en: General information
pl: Ogólne informacje

en: Page
pl: Strona

en: View arguments
pl: Argumenty widoku

en: Submission information
pl: Informacje o zgłoszeniu

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: User settings
pl: Ustawienia dotyczące użytkowników

en: Database
pl: Baza danych

en: Url
pl: URL

en: Off
pl: Wyłączony

en: Ignored
pl: Ignorowany

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Inline
pl: Przed polem

en: To
pl: Do

en: Preview message
pl: Podgląd wiadomości

en: From
pl: Od

en: Source URL
pl: Adres URL źródła

en: Custom
pl: Własne

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Roles
pl: Role

en: Published
pl: Opublikowane

en: Signature
pl: Podpis

en: Filter
pl: Filtr

en: Location
pl: Położenie

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: File ID
pl: Identyfikator pliku

en: File name
pl: Nazwa pliku

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: Message type
pl: Typ wiadomości

en: Contains
pl: Zawiera

en: Overridden
pl: Nadpisany

en: Conditions
pl: Warunki

en: item
pl: element

en: items
pl: elementy

en: Mode
pl: Tryb

en: Normal
pl: Zwykły

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: N/A
pl: niedostępne

en: Nodes
pl: Węzły

en: Authored by
pl: Autor

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Textfield
pl: Pole tekstowe

en: Maximum
pl: Maksimum

en: Range
pl: Zasięg

en: Line
pl: Linia

en: Scale
pl: Skala

en: Plain text
pl: Czysty tekst

en: Details
pl: Szczegóły

en: Introduction
pl: Wprowadzenie

en: Unlimited
pl: Nieograniczone

en: Current
pl: Bieżący

en: Phone
pl: Telefon

en: Address
pl: Adres

en: State
pl: Stan

en: email
pl: e-mail

en: Desc
pl: Malejąco

en: Code
pl: Kod

en: Inactive
pl: Nieaktywne

en: Owner
pl: Właściciel

en: Company
pl: Firma

en: General
pl: Ogólne

en: Example
pl: Przykład

en: Method
pl: Metoda

en: Week
pl: Tydzień

en: Day
pl: Dzień

en: Table
pl: Tabela

en: Start
pl: Początek

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Other
pl: Inne

en: (Disabled)
pl: (Wyłączony)

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Color
pl: Kolor

en: Link URL
pl: Adres (URL) odnośnika

en: Role
pl: Rola

en: Select all
pl: Zaznacz wszystko

en: Email subject
pl: Temat e-maila

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Destination
pl: Cel

en: Counter
pl: Licznik

en: reset
pl: przywróć

en: External
pl: Zewnętrzne

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Choices
pl: Wybory

en: Square
pl: Kwadrat

en: Last
pl: Ostatni

en: Rows
pl: Wiersze

en: Create content
pl: Dodaj zawartość

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Override
pl: Nadpisz

en: Empty text
pl: Pusty tekst

en: Handler
pl: Format

en: Option
pl: Opcja

en: Optional
pl: Opcjonalne

en: Order
pl: Kolejność

en: Remaining
pl: Pozostało

en: Pattern
pl: Wzorzec

en: Send to
pl: Wyślij do

en: Latest
pl: Ostatnio dodane

en: Template
pl: Szablon

en: module
pl: moduł

en: Close
pl: Zamknij

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Flag
pl: Flaga

en: Operation
pl: Czynność

en: City
pl: Miasto

en: Postal code
pl: Kod pocztowy

en: Latitude
pl: Szerokość geograficzna

en: Longitude
pl: Długość geograficzna

en: State/Province
pl: Województwo

en: Collapsed
pl: Zwinięte

en: Labels
pl: Etykiety

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Created date
pl: Data utworzenia

en: Full name
pl: Pełna nazwa

en: Nickname
pl: Pseudonim

en: Gender
pl: Płeć

en: Male
pl: Mężczyzna

en: Female
pl: Kobieta

en: Birthday
pl: Urodziny

en: Confirmation
pl: Potwierdzenie

en: Share
pl: Udostępnij

en: Size of textfield
pl: Rozmiar pola tekstowego

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Attachments
pl: Załączniki

en: Default configuration
pl: Ustawienia domyślne

en: Key
pl: Klucz

en: Change
pl: Zmień

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Token
pl: Wzorzec

en: Time format
pl: Format czasu

en: Delimiter
pl: Separator

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Source
pl: Źródło

en: Message:
pl: Wiadomość:

en: Deleted
pl: Usunięty

en: Languages
pl: Języki

en: Parameters
pl: Parametry

en: Available tokens
pl: Dostępne żetony

en: First
pl: Pierwszy

en: Middle
pl: Środek

en: Limit
pl: Ograniczenie

en: Minimum height
pl: Minimalna wysokość

en: Minimum width
pl: Minimalna szerokość

en: Hour
pl: Godzina

en: Minute
pl: Minuta

en: Second
pl: Sekunda

en: Select list
pl: Lista wyboru

en: Text field
pl: Jednowierszowe pole tekstowe

en: Map
pl: Mapa

en: Location settings
pl: Ustawienia lokalizacji

en: Workflow
pl: Przepływ pracy

en: %label has been deleted.
pl: %label zostało usunięte.

en: Empty
pl: Pusty

en: Greater than
pl: Większy niż

en: Less than
pl: Mniejszy niż

en: Buttons
pl: Przyciski

en: Unit
pl: Jednostka

en: Days
pl: Dni

en: Months
pl: Miesięcy

en: Selector
pl: Selektor

en: Maxlength
pl: Maksymalna długość

en: characters
pl: znaków

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Your message has been sent.
pl: Wiadomość została wysłana.

en: Hours
pl: Godziny

en: Seconds
pl: Sekundy

en: Info
pl: Informacja

en: Fade
pl: Zanikanie

en: From email address
pl: Adres e-mail nadawcy

en: Reference
pl: Referencja

en: or
pl: lub

en: Results
pl: Wyniki

en: open
pl: trwa

en: Convert
pl: Konweruj

en: Requirements
pl: Wymagania

en: Customize
pl: Dostosuj

en: Schema
pl: Schemat

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Promotions
pl: Promocje

en: Duplicate
pl: Zduplikowany

en: options
pl: opcje

en: Confirmation URL
pl: Adres URL potwierdzenia

en: From:
pl: Od:

en: Subject:
pl: Temat:

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Date created
pl: Data utworzenia

en: Completed
pl: Zakończone

en: Testing
pl: Testowanie

en: County
pl: Powiat

en: completed
pl: zakończony

en: 404 Not Found
pl: 404 Nie znaleziono

en: User Profile
pl: Profil użytkownika

en: Templates
pl: Szablony

en: Not published
pl: Nie do publikacji

en: File settings
pl: Ustawienia plików

en: Formats
pl: Formaty

en: Allowed file extensions
pl: Dozwolone rozszerzenia pliku

en: Percentage
pl: Procenty

en: Relationship
pl: Powiązanie

en: Migrate
pl: Migracja

en: image
pl: obrazek

en: images
pl: obrazy

en: Translations
pl: Tłumaczenia

en: Multilingual
pl: Wielojęzyczne

en: Minutes
pl: Minuty

en: Loading...
pl: Wczytuję...

en: Automatic
pl: Automatyczne

en: Excluded
pl: Wykluczone

en: Sticky
pl: Przyklejony

en: Processed
pl: Przetworzone

en: Complete
pl: Zakończone

en: Temporary directory
pl: Katalog tymczasowy

en: date
pl: data

en: Keyboard shortcuts
pl: Skróty klawiszowe

en: File upload error. Could not move uploaded file.
pl: Błąd wysyłania pliku. Nie udało się przenieść wysłanego pliku.

en: Submissions
pl: Zgłoszenia

en: Webforms
pl: Formularze

en: Webform
pl: Formularz

en: ever
pl: kiedykolwiek

en: every hour
pl: co godzinę

en: every day
pl: codziennie

en: every week
pl: co tydzień

en: Check this option if the user must enter a value.
pl: Zaznacz tą opcję jeżeli użytkownik musi wypełnić pole.

en: Previous submission
pl: Poprzednie zgłoszenie

en: Next submission
pl: Następne zgłoszenie

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Questions
pl: Pytania

en: Enable debugging
pl: Włącz debugowanie

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Select
pl: Wybierz

en: Challenge type
pl: Rodzaj testu

en: Place a CAPTCHA here for untrusted users.
pl: Umieść w tym miejscu CAPTCHA dla niezaufanych użytkowników.

en: Color settings
pl: Ustawienia kolorów

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: Toggle
pl: Przełącz

en: 5 minutes
pl: 5 minut

en: 10 minutes
pl: 10 minut

en: 15 minutes
pl: 15 minut

en: 30 minutes
pl: 30 minut

en: Above
pl: Ponad polem

en: Overrides
pl: Unieważnienia

en: Text area
pl: Pole tekstowe

en: Decimal
pl: Liczba dziesiętna

en: Form
pl: Formularz

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Title tag
pl: Tag tytułu

en: 1 minute
pl: 1 minuta

en: Raw value
pl: Nieprzetworzona wartość

en: Permission
pl: Uprawnienie

en: Google Maps API key
pl: Klucz API Google Maps

en: Next >
pl: Następny >

en: Hide
pl: Ukryj

en: Submission settings
pl: Ustawienia dostarczania

en: Two
pl: Dwa

en: Three
pl: Trzy

en: Audio file
pl: Plik Audio

en: Language code
pl: Kod języka

en: Filter by category
pl: Filtruj po kategorii

en: URL path settings
pl: Adres

en: Filter options
pl: Opcje filtrowania

en: Postal Code
pl: Kod pocztowy

en: Mapping
pl: Mapowanie

en: Installation
pl: Instalacja

en: From name
pl: Nazwa nadawcy

en: Uppercase
pl: Duże litery

en: Space
pl: Odstęp

en: Drafts
pl: Szkice

en: Provided by
pl: Dostarczone przez

en: Export format
pl: Format eksportu

en: Address settings
pl: Ustawienia adresu

en: Execute
pl: Wykonaj

en: Feedback
pl: Prześlij opinię

en: Organization
pl: Organizacja

en: Telephone
pl: Telefon

en: All users
pl: Wszyscy użytkownicy

en: Values
pl: Wartości

en: Country code
pl: Kod kraju

en: Years
pl: Lat

en: Email addresses
pl: Adresy e-mail

en: Keyword
pl: Słowo kluczowe

en: Hide all
pl: Ukryj wszystko

en: Show all
pl: Pokaż wszystko

en: Page settings
pl: Ustawienia strony

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Results per page
pl: Wyników na stronie

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Flat
pl: Płaski

en: Locked
pl: Zablokowany

en: Resend
pl: Wyślij ponownie

en: Any
pl: Dowolny

en: Validation
pl: Walidacja

en: ZIP Code
pl: Kod pocztowy

en: Emails
pl: E-maile

en: deleted
pl: usunięte

en: Ordered list
pl: Uporządkowana lista

en: Unordered list
pl: Nieuporządkowana lista

en: New password
pl: Nowe hasło

en: About
pl: O stronie

en: Reports
pl: Raporty

en: Cardinality
pl: Liczność

en: and
pl: i

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: milliseconds
pl: milisekundy

en: SMTP Authentication Support
pl: Uwierzytelnienie SMTP

en: Form element
pl: Element formularza

en: Notification
pl: Powiadomienie

en: View settings
pl: Ustawienia widoku

en: Translate
pl: Tłumaczenia

en: Step
pl: Krok

en: Steps
pl: Kroki

en: Answers
pl: Odpowiedzi

en: Radios
pl: Przyciski pojedynczego wyboru

en: Web services
pl: Usługi web

en: Route
pl: Trasa

en: Prepopulate
pl: Wypełnij wstępnie

en: Output
pl: Wartość wyjściowa

en: Embed
pl: Osadzony

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: Test settings
pl: Ustawienia testu

en: Below
pl: Poniżej

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
pl: Ze względów bezpieczeństwa nazwę wysłanego pliku zmieniono na %filename.

en: Entity type
pl: Typ encji

en: notice
pl: wiadomość

en: Rating
pl: Ocena

en: Congratulations!
pl: Gratulacje!

en: pixels
pl: piksele

en: Recommended
pl: Polecam

en: Direction
pl: Kierunek

en: Registration
pl: Rejestracja

en: Card type
pl: Typ karty

en: Card number
pl: Numer karty

en: button
pl: przycisk

en: Format settings
pl: Ustawienia formatu

en: Webform submissions
pl: Nadesłane formularze

en: Warning message
pl: Ostrzeżenie

en: Words
pl: Słowa

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
pl: Nie udało się zapisać pliku %file. Wystąpił nieznany błąd.

en: The specified file %name could not be uploaded.
pl: Nie udało się wysłać pliku %name.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
pl: Błąd w trakcie wysyłania. Próba przeniesienia pliku %file do katalogu docelowego %destination nie powiodła się.

en: Date settings
pl: Ustawienia daty

en: IP address
pl: Adres IP

en: Maximum height
pl: Maksymalna wysokość

en: Maximum width
pl: Maksymalna szerokość

en: Autocomplete matching
pl: Dopasowanie podpowiedzi

en: Starts with
pl: Zaczyna się od

en: Variants
pl: Warianty

en: Properties
pl: Właściwości

en: Autocomplete
pl: Autouzupełnianie

en: Light
pl: Jasny

en: Maximum image resolution
pl: Maksymalna rozdzielczość obrazka

en: Query string
pl: Ciąg zapytania

en: Collapse all
pl: Zamknij wszystkie

en: Delimited text
pl: Tekst rozdzielany

en: Comma (,)
pl: Przecinek (,)

en: Tab (\t)
pl: Tabulator (\t)

en: Semicolon (;)
pl: Średnik (;)

en: Colon (:)
pl: Dwukropek (:)

en: Pipe (|)
pl: Linia (|)

en: Period (.)
pl: Kropka (.)

en: Space ( )
pl: Spacja ( )

en: Additional settings
pl: Dodatkowe ustawienia

en: Country name
pl: Nazwa kraju

en: Link to form
pl: Odnośnik do formularza

en: Comma
pl: Przecinek

en: Semicolon
pl: Średnik

en: Current user
pl: Aktualny użytkownik

en: Access type
pl: Dostęp

en: Config
pl: Konfiguracja

en: words
pl: słowa

en: Video file
pl: Plik Video

en: Handlers
pl: Procedury obsługi

en: File upload
pl: Dołącz plik

en: Videos
pl: Filmy

en: Link title
pl: Tytuł odnośnika

en: Finished with an error.
pl: Zakończono z błędem.

en: Sort options
pl: Opcje sortowania

en: Per user
pl: Na użytkownika

en: The file could not be uploaded.
pl: Nie udało się wysłać pliku.

en: Draft
pl: Szkic

en: Save Draft
pl: Zapisz szkic

en: Scheduled
pl: Zaplanowany

en: Checkbox
pl: Pole wyboru

en: Date year range
pl: Zakes lat

en: Trigger
pl: Wyzwalacz

en: Yes/No
pl: Tak/Nie

en: Card
pl: Karta

en: The default sender name which is used along with the default from address.
pl: Domyślna nazwa nadawcy, która jest używana wraz z domyślnym adresem.

en: Webform submission
pl: Zgłoszenie formularza

en: Leaving blank will use the default size.
pl: Pozostaw puste, aby użyć domyślnego rozmiaru.

en: Lowercase
pl: Małe litery

en: Display on
pl: Wyświetl na

en: Education
pl: Edukacja

en: Horizontal rule
pl: Linia pozioma

en: Current date
pl: Dzisiejsza data

en: And
pl: i

en: Broken
pl: Uszkodzony

en: View name
pl: Nazwa widoku

en: Converted
pl: Skonwertowano

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: Attachment settings
pl: Ustawienia załącznika

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
pl: "Przyklejone" nagłówki kolumn (JavaScript)

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: Allowed formats
pl: Dozwolone formaty

en: Tooltip
pl: Dymek

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: User IDs
pl: Identyfikatory użytkownika

en: Disable help
pl: Wyłącz pomoc

en: Fieldset
pl: Grupa pól

en: Textarea
pl: Obszar tekstowy

en: Table header
pl: Nagłówek tabeli

en: Notes:
pl: Uwagi:

en: Author information
pl: Informacje o autorze

en: Date and time
pl: Data i czas

en: Signature settings
pl: Ustawienia podpisu

en: File extension
pl: Rozszerzenie pliku

en: @type (from module @module)
pl: @type (z modułu @module)

en: Default challenge type
pl: Domyślny rodzaj pułapki

en: Throbber
pl: Sygnalizator pracy

en: Address 2
pl: Adres c.d.

en: Preferred language
pl: Preferowany język

en: Maps
pl: Mapy

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Text format
pl: Format tekstu

en: Sort descending
pl: Sortuj malejąco

en: Sort ascending
pl: Sortuj rosnąco

en: Alternatives
pl: Alternatywy

en: Add variant
pl: Dodaj wariant

en: Variant type
pl: Typ wariantu

en: Administrative description
pl: Opis administracyjny

en: Name is required.
pl: Nazwa jest wymagana.

en: Variant
pl: Wariant

en: Related
pl: Powiązane

en: Return path
pl: Ścieżka powrotu

en: References
pl: Powiązania

en: Edit element
pl: Edytuj element

en: Elements
pl: Elementy

en: Add element
pl: Dodaj element

en: Remove selected
pl: Usuń wybrane

en: Lock
pl: Zablokuj

en: Limited
pl: Ograniczone

en: Structure
pl: Struktura

en: Progress
pl: Postęp

en: Unique
pl: Unikalne

en: Node status
pl: Status węzła

en: Progress bar
pl: Pasek postępu

en: Maximum file size
pl: Maksymalny rozmiar pliku

en: [none]
pl: [brak]

en: Message settings
pl: Ustawienia wiadomości

en: Libraries
pl: Biblioteki

en: Randomize questions
pl: Losowanie pytań

en: Language select
pl: Wybór języka

en: Form validation
pl: Walidacja formularza

en: Rename files
pl: Zmień nazwy plików

en: Dependencies
pl: Zależności

en: Employee
pl: Pracownik

en: Serial number
pl: Numer seryjny

en: destinations
pl: miejsca docelowe

en: destination
pl: miejsce docelowe

en: Before title
pl: Przed tytułem

en: After title
pl: Po tytule

en: Not restricted
pl: Bez ograniczeń

en: Date changed
pl: Data modyfikacji

en: Sender name
pl: Nazwa nadawcy

en: Sender email
pl: E-mail nadawcy

en: Custom settings
pl: Własne ustawienia

en: Archived
pl: Zarchiwizowane

en: The file %source could not be uploaded because a file by that name already exists in the destination %directory.
pl: Plik %source nie mógł zostać załadowany, ponieważ plik o tej nazwie już istnieje w katalogu docelowym %directory.

en: Status message
pl: Komunikat

en: Minimum image resolution
pl: Minimalna rozdzielczość obrazka

en: no preview
pl: brak podglądu

en: Date type
pl: Typ daty

en: Time zones
pl: Strefy czasowe

en: The directory %directory does not exist and could not be created.
pl: Katalog %directory nie istnieje i nie udało się go utworzyć.

en: The directory %directory exists but is not writable and could not be made writable.
pl: Katalog %directory istnieje ale nie jest możliwy zapis w nim ani nie udało się zmienić tych uprawnień.

en: Minimal
pl: Minimalistyczny

en: Entity ID
pl: ID encji

en: Unlock
pl: Odblokuj

en: Webform settings
pl: Ustawienia formularza

en: Randomize options
pl: Opcje losowania

en: Confirmation message
pl: Wiadomość potwierdzająca

en: URL to redirect the user to upon successful submission.
pl: Adres URL, na który przekierować użytkownika po pomyślnym zatwierdzeniu.

en: Submission limit
pl: Limit zatwierdzeń

en: Show the previous submissions notification that appears when users have previously submitted this form.
pl: Pokaż komunikat jeśli użytkownik wysłał wcześniej zgłoszenie przez ten formularz.

en: Submission Number
pl: Numer zgłoszenia

en: Submission ID
pl: ID zgłoszenia

en: Compact options are more suitable for importing data into other systems.
pl: Kompaktowe opcje są bardziej odpowiednie podczas importowania danych do innych systemów.

en: draft
pl: szkic

en: Current password
pl: Aktualne hasło

en: Read-only
pl: Tylko do odczytu

en: Remote URL
pl: Adres zewnętrzny

en: Data name
pl: Nazwa danych

en: Submitter
pl: Dodał(a)

en: Provides a user interface for the Token API and some missing core tokens.
pl: Dostarcza interfejs użytkownika wykorzystujący Token API oraz kilka brakujących wzorców dla rdzenia systemu.

en: Current page
pl: Bieżąca strona

en: The email address %mail is not valid.
pl: Adres e-mial %mail nie jest prawidłowy.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
pl: Lista rozszerzeń oddzielonych przecinkami lub odstępem, bez wiodącej kropki.

en: Original Image
pl: Oryginalny obrazek

en: Organization name
pl: Nazwa organizacji

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Available countries
pl: Dostępne kraje

en: If no countries are selected, all countries will be available.
pl: Jeżeli nie wybrano żadnego kraju to do wyboru dostępne będą wszystkie.

en: Changed date
pl: Data modyfikacji

en: Dark
pl: Ciemny

en: Include files as attachments
pl: Dołącz pliki jako załączniki

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
pl: Unikalna nazwa wewnętrzna. Może zawierać jedynie małe litery, cyfry i łączniki.

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: Message ID
pl: ID wiadomości

en: Slides
pl: Slajdy

en: Theme name
pl: Nazwa skórki

en: Asc
pl: Rosnąco

en: One column
pl: Jedna kolumna

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
pl: Zgłoszenie zapisane. Możesz wrócić do tego formularza później, a wpisane wartości zostaną zapamiętane.

en: Master
pl: Główny

en: There are no templates available.
pl: Brak dostępnych szablonów.

en: Entity id
pl: Identyfikator obiektu

en: Submission
pl: Zgłoszenie

en: Add email
pl: Dodaj email

en: Link attributes
pl: Atrybuty odnośnika

en: An autocomplete text field.
pl: Pole tekstowe z auto-uzupełnianiem.

en: Ajax effect
pl: Efekt ajax

en: Entity reference
pl: Referencja do encji

en: @name field is required.
pl: Pole @name jest wymagane.

en: Wide
pl: Szeroki

en: Checked
pl: Sprawdzone

en: Header 2
pl: Nagłówek 2

en: Total submissions limit
pl: Całkowity limit zgłoszeń

en: Per user submission limit
pl: Limit zgłoszeń na użytkownika

en: Webform Node
pl: Węzeł formularza

en: Response status code
pl: Kod statusu odpowiedzi

en: Other…
pl: Inne..

en: Hidden element (less secure, changeable via JavaScript)
pl: Ukryty element (mniej bezpieczne, modyfikowalny przez JavaScript)

en: The file %file could not be saved because the upload did not complete.
pl: Plik %file nie mógł zostać zapisany ponieważ wysyłanie nie zostało ukończone.

en: Third party settings
pl: Ustawienia obce

en: @title settings
pl: Ustawienia dla @title

en: EU Cookie Compliance
pl: Zgodność ciasteczek z wymaganiami UE

en: Next page button label
pl: Etykieta przycisku do następnej strony

en: Displaying @start - @end of @total
pl: Wyświetlanie @start - @end z @total

en: Show labels
pl: Wyświetl podpisy

en: Add layout
pl: Dodaj szablon

en: The URL %url is not valid.
pl: Adres URL %url jest nieprawidłowy.

en: Development settings
pl: Ustawienia programistyczne

en: The file %file could not be saved because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
pl: Plik %file nie mógł zostać zapisany ponieważ przekracza %maxsize, maksymalny dozwolony rozmiar wysyłanych plików.

en: The file could not be uploaded because the destination %destination is invalid.
pl: Plik nie mógł być wysłany ponieważ docelowa lokalizacja %destination jest nieprawidłowa.

en: %name field is not in the right format.
pl: Format pola %name jest nieprawidłowy.

en: Form status
pl: Status formularza

en: View %name does not exist.
pl: Widok %name nie istnieje

en: Additional resources
pl: Dodatkowe zasoby

en: Langcode
pl: Kod języka

en: Hide empty
pl: Ukryj puste

en: Signature format
pl: Format podpisu

en: Wrapper CSS classes
pl: Klasy CSS elementu otaczającego

en: Column header format
pl: Format nagłówka kolumny

en: AM/PM
pl: Przed/Po południu

en: Type of item to reference
pl: Typ elementu, który ma mieć referencję

en: Reference method
pl: Sposób referencji

en: Allowed number of values
pl: Dozwolona liczba wartości

en: Caption for the table
pl: Podpis tabeli

en: Exporting submissions
pl: Eksportowanie zgłoszeń

en: Creating export file
pl: Tworzenie pliku eksportu

en: The export file could not be created because an error occurred.
pl: Plik eksportu nie mógł zostać stworzony, ponieważ wystąpił błąd.

en: Show progress bar
pl: Pokaż pasek postępu

en: Show the notification about previous submissions
pl: Pokaż powiadomienie o dodanych wcześniej zgłoszeniach

en: Drafts only
pl: Tylko szkice

en: Editorial
pl: Redakcyjny

en: 401 Unauthorized
pl: 401 Nieuprawniony

en: 500 Internal Server Error
pl: 500 Wewnętrzny błąd serwera

en: Filter submissions
pl: Filtr zgłoszeń

en: (Empty)
pl: (Pusty)

en: The "@name" option must contain a valid value. You may either leave the text field empty or enter a string like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes).
pl: Opcja "@name" musi zawierać poprawną wartość. Możesz pozostawić pole tekstowe puste lub też wprowadzić łańcuch znaków, jak "512" (bajtów), "80 KB" (kilobajtów) lub "50 MB" (megabajtów).

en: The minimum allowed image size expressed as WIDTH×HEIGHT (e.g. 640×480). Leave blank for no restriction. If a smaller image is uploaded, it will be rejected.
pl: Minimalny, dopuszczalny rozmiar obrazu wyrażony w postaci SZEROKOŚĆxWYSOKOŚĆ (np. 640x480). Pozostawienie pustej wartości sprawi, że wielkość obrazu nie będzie niczym ograniczona. Mniejsze obrazy zostaną odrzucone.

en: Broken/Missing
pl: Uszkodzony/brakujący

en: Filename: %name
pl: Nazwa pliku: %name

en: Select a @context value:
pl: Wybierz wartość @context:

en: Entity reference field settings
pl: Ustawienia pola referencji do encji

en: Entity reference selection plugin settings
pl: Ustawienia wtyczki wyboru referencji do encji

en: File link
pl: Odnośnik pliku

en: A title semantically associated with your table for increased accessibility.
pl: Tytuł semantycznie powiązany z twoją tabelą dla poprawienia jej dostępności

en: Basic HTML
pl: Podstawowy HTML

en: @name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
pl: Zawartość @name nie może być dłuższa niż %max znaków a aktualna długość to %length znaków.

en: Single item
pl: Pojedynczy element

en: Both a height and width value must be specified in the @name field.
pl: W polu @name należy podać wysokość i szerokość.

en: Narrow
pl: Wąskie

en: @title type
pl: Typ @title

en: Add @title
pl: Dodaj @title

en: A user-defined date format. See the <a href="http://php.net/manual/function.date.php">PHP manual</a> for available options.
pl: Format daty zdefiniowany przez użytkownika. Dostępne opcje można zobaczyć w <a href="http://php.net/manual/function.date.php">podręczniku PHP</a>.

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTH×HEIGHT (e.g. 640×480). Leave blank for no restriction. If a larger image is uploaded, it will be resized to reflect the given width and height. Resizing images on upload will cause the loss of <a href="http://wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">EXIF data</a> in the image.
pl: Maksymalna dopuszczalna wielkość obrazu wyrażona jako SZEROKOŚĆxWYSOKOŚĆ (np. 640x480). Pozostawienie pustej wartości sprawi, że wielkość obrazu nie będzie niczym ograniczona. Wysłanie większego obrazu spowoduje przeskalowanie go w taki sposób aby odzwierciedlał podaną szerokość i wysokość. Zmiana rozmiaru obrazu w trakcie wysyłania będzie się wiązała z utratą jego <a href="http://wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">danych EXIF</a>.

en: Create webforms and manage submissions.
pl: Tworzenie formularzy internetowych i zarządzanie zgłoszeniami.

en: Press to select
pl: Wybierz
