Webform (8.x-5.20-beta4) - en to af translation catalogue (192 entries)

en: Forms
af: Vorms

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Images
af: Beelde

en: Pages
af: Bladsye

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: enabled
af: geaktiveer

en: Register
af: Registreer

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Value
af: Waarde

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Private
af: Privaat

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Groups
af: Groepe

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Closed
af: Gesluit

en: List
af: Lys

en: Subject
af: Onderwerp

en: Send email
af: Stuur e-pos

en: closed
af: gesluit

en: Actions
af: Aksies

en: Email notification
af: E-poskennisgewing

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Subscribe
af: Skryf in

en: Manager
af: Bestuurder

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Log
af: Logboek

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Email settings
af: Epos-instellings

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Administration
af: Administrasie

en: Currency
af: Geldeenheid

en: More
af: Meer

en: Action
af: Aksie

en: On
af: Op

en: error
af: fout

en: Tags
af: Etikette

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Homepage
af: Tuisblad

en: Download
af: Laai af

en: Version
af: Weergawe

en: view
af: bekyk

en: updated
af: opgedateer

en: File
af: Lêer

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Size
af: Grootte

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Test
af: Toets

en: Number
af: Getal

en: Message
af: Boodskap

en: No log messages available.
af: Geen logboodskappe beskikbaar.

en: Password
af: Wagwoord

en: - None -
af: - Geen -

en: Country
af: Land

en: Weight
af: Gewig

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Container
af: Houer

en: Help text
af: Hulpteks

en: Types
af: Tipes

en: Multiple
af: Veelvoudig

en: Required
af: Verplig

en: Parent
af: Voorganger

en: none
af: geen

en: Category
af: Kategorie

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Import
af: Voer in

en: Export
af: Voer uit

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: Help
af: Hulp

en: Default
af: Verstek

en: Update
af: Dateer op

en: Sunday
af: Sondag

en: Monday
af: Maandag

en: Tuesday
af: Dinsdag

en: Wednesday
af: Woensdag

en: Thursday
af: Donderdag

en: Friday
af: Vrydag

en: Saturday
af: Saterdag

en: Time
af: Tyd

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: Submitted by
af: Ingedien deur

en: Upload
af: Oplaai

en: Mail
af: E-pos

en: User
af: Gebruiker

en: Continue
af: Gaan voort

en: Error
af: Fout

en: Options
af: Opsies

en: Contact
af: Kontak

en: Created
af: Geskep

en: Node
af: Mode

en: Expanded
af: Oopgemaak

en: All
af: Alle

en: To:
af: Aan:

en: Active
af: Aktief

en: Access denied
af: Toegang geweier

en: Page
af: Bladsy

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: Visibility
af: Sigbaarheid.

en: Roles
af: Rolle

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Signature
af: Handtekening

en: Filter
af: Filtreer

en: Location
af: Ligging

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Vocabulary
af: Woordeskat

en: Overridden
af: Oorheers

en: Normal
af: Normaal

en: Warning
af: Waarskuwing

en: Authored by
af: Geskep deur

en: sources
af: bronne

en: Unlimited
af: Onbeperk

en: Code
af: Kode

en: Method
af: Metode

en: Table
af: Tabel

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Other
af: Ander

en: Navigation
af: Navigasie

en: Color
af: Kleur

en: Role
af: Rol

en: reset
af: herstel

en: Users
af: Gebruikers

en: Choices
af: Keuses

en: Create content
af: Skep inhoud

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Optional
af: Opsioneel

en: Order
af: Bestelling

en: Save settings
af: Stoor verstellings

en: Operation
af: Operasie

en: Attachments
af: Aanhangsels

en: Source
af: Bron

en: Message:
af: Boodskap:

en: Deleted
af: Uitgewis

en: Languages
af: Tale

en: Workflow
af: Werksvloei

en: Greater than
af: Groter as

en: Less than
af: Kleineras

en: Your message has been sent.
af: Jou boodskap is gestuur.

en: Results
af: Resultate

en: open
af: oop

en: Permissions
af: Regte

en: Not published
af: Nie gepubliseerd

en: File settings
af: Lêer-instellings

en: Translations
af: Vertalings

en: Read/write
af: Lees/skryf

en: Temporary directory
af: Tydelike gids

en: date
af: datum

en: Apply
af: Pas toe

en: Permission
af: Permissie

en: Language code
af: Taalkode

en: Reports
af: Verslae

en: and
af: en

en: Translate
af: Vertaal

en: notice
af: notisie

en: Direction
af: Rigting

en: Date settings
af: Datumverstellings

en: Access type
af: Toegangstipe

en: Trigger
af: Sneller

en: - All -
af: - Alle -

en: Table header
af: Tabelhoof

en: Notes:
af: Notas:

en: Signature settings
af: Handtekening verstellings

en: Text format
af: Teksformaat

en: Structure
af: Struktuur

en: Libraries
af: Biblioteke

en: Master
af: Meester
