Webform (8.x-5.20) - en to sr translation catalogue (156 entries)

en: Forms
sr: Форме

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Suffix
sr: Суфикс

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Value
sr: Вредност

en: Username
sr: Корисничко име

en: Item
sr: Производ

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: List
sr: Листа

en: Subject
sr: Предмет

en: closed
sr: затворена

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Subscribe
sr: Претплатите се.

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Email settings
sr: Подешавања Е-поште

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: More
sr: Више

en: Action
sr: Акција

en: error
sr: грешка

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Size
sr: Величина

en: Search
sr: Претрага

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Number
sr: Број

en: Message
sr: Порука

en: Password
sr: Лозинка

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Country
sr: Земља

en: Weight
sr: Тежина

en: Help text
sr: Помоћ

en: Parent
sr: Надређен

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: Label
sr: Ознака

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Update
sr: Ажурирање

en: Sunday
sr: Недеља

en: Monday
sr: Понедељак

en: Tuesday
sr: Уторак

en: Wednesday
sr: Среда

en: Thursday
sr: Четвртак

en: Friday
sr: Петак

en: Saturday
sr: Субота

en: Archive
sr: Архива

en: Time
sr: Време

en: View
sr: Преглед

en: Manage
sr: Управљај

en: link
sr: линк

en: Display
sr: Приказ

en: Text
sr: Текст

en: Total
sr: Укупно

en: ID
sr: ИД

en: States
sr: Стања

en: Mail
sr: Пошта

en: User
sr: Корисник

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Error
sr: Грешка

en: Created
sr: Направљено

en: Expanded
sr: Проширено

en: Access denied
sr: Приступ одбијен

en: Year
sr: Година

en: Date format
sr: Формат датума

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Footer
sr: Подножје

en: Roles
sr: Улоге

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Mode
sr: Режим

en: Maximum
sr: Максимално

en: Scale
sr: Размера

en: State
sr: Статус

en: Code
sr: Кôд

en: Day
sr: Дан

en: Color
sr: Боја

en: Role
sr: Улога

en: Rows
sr: Редови

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Provider
sr: Провајдер

en: Order
sr: Редослед

en: Pattern
sr: Образац

en: Template
sr: Шаблон

en: Save settings
sr: Сачувај подешавања

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Confirmation
sr: Потврда

en: Size of textfield
sr: Величина текстуалног поља

en: Hidden
sr: Сакривено

en: Languages
sr: Језици

en: Hour
sr: Сат

en: Minute
sr: Минут

en: Second
sr: Секунда

en: Unit
sr: Јединица

en: Your message has been sent.
sr: Ваша порука је послата.

en: Changed
sr: Промењен

en: Completed
sr: Завршено

en: Templates
sr: Шаблони

en: Complete
sr: Успешно завршена поруџбина

en: File upload error. Could not move uploaded file.
sr: Грешка приликом учитавања фајла. Учитан фајл се не може преместити.

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Minimum
sr: Минимално

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: Mapping
sr: Мапирање

en: Administrator
sr: Администратор

en: Locked
sr: Закључан

en: Reports
sr: Извештаји

en: Route
sr: Рута

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
sr: Из сигурносних разлога, учитан фајл је преименован у %filename.

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: notice
sr: обавештење

en: Direction
sr: Смер

en: Warning message
sr: Порука о упозорењу

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
sr: Фајл %file не може бити сачуван. Дошло је до непознате грешке.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
sr: Грешка у слању. Послат фајл %file не може бити премештен на %destination одредиште.

en: IP address
sr: IP адреса

en: Autocomplete matching
sr: Поклапање са аутоматски попуњеним пољем

en: Draft
sr: Предлог

en: Placeholder
sr: Резервисано место

en: Date and time
sr: Датум и време

en: Text format
sr: Формат текста

en: Dependencies
sr: Зависности

en: Status message
sr: Статусна порука

en: Current password
sr: Тренутна лозинка

en: UUID
sr: <em>UUID</em>

en: View mode
sr: Врста приказа

en: Changed date
sr: Датум измене

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title

en: @name field is required.
sr: @name поље је потребно попунити.

en: Wide
sr: Широко

en: Third party settings
sr: Остала подешавања

en: AM/PM
sr: пре подне/по подне

en: Type of item to reference
sr: Тип ставке за референцирање

en: Reference method
sr: Метод референцирања

en: Entity reference field settings
sr: Подешавање поља референце на ентитет

en: Entity reference selection plugin settings
sr: Подешавање избора додатка за референцу на ентитет

en: Basic HTML
sr: Основни HTML

en: Narrow
sr: Уско
