Webform (8.x-5.23-beta4) - en to ca translation catalogue (668 entries)

en: Forms
ca: Formularis

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Images
ca: Imatges

en: Pages
ca: Pàgines

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: enabled
ca: habilitat

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Suffix
ca: Sufix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Value
ca: Valor

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Item
ca: Element

en: Private
ca: Privat

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Groups
ca: Grups

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Closed
ca: Tancat

en: List
ca: Llistat

en: Subject
ca: Assumpte

en: Send email
ca: Envia el correu

en: closed
ca: tancat

en: Actions
ca: Accions

en: disabled
ca: inhabilitat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Manager
ca: Gestor

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Log
ca: Registre

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: optional
ca: opcional

en: required
ca: necessari

en: Email settings
ca: Configuració del correu electrònic

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Administration
ca: Administració

en: Currency
ca: Moneda

en: More
ca: Més

en: Action
ca: Acció

en: On
ca: Actiu

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Yes
ca: Sí

en: Homepage
ca: Pàgina inicial

en: Resources
ca: Recursos

en: Download
ca: Baixa

en: Version
ca: Versió

en: view
ca: mostra

en: updated
ca: actualitzat

en: created
ca: creat

en: all
ca: tot

en: File
ca: Fitxer

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Size
ca: Mida

en: Links
ca: Enllaços

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Test
ca: Prova

en: Number
ca: Número

en: Message
ca: Missatge

en: No log messages available.
ca: No hi ha missatges de registre disponibles.

en: Password
ca: Contrasenya

en: - None -
ca: - Cap -

en: Country
ca: País

en: Weight
ca: Pes

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Break
ca: Interromp

en: Container
ca: Contenidor

en: Help text
ca: Text d'ajuda

en: Admin title
ca: Títol d'administració

en: Types
ca: Tipus

en: Multiple
ca: Múltiple

en: Required
ca: Necessari

en: Parent
ca: Pare

en: none
ca: cap

en: Category
ca: Categoria

en: Containers
ca: Contenidors

en: Settings
ca: Paràmetres

en: One
ca: Un

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Save
ca: Desa

en: Help
ca: Ajuda

en: Image settings
ca: Paràmetres de configuració de les imatges

en: Default
ca: Per defecte

en: Summary
ca: Resum

en: Download PDF
ca: Descarrega el PDF

en: Update
ca: Actualitza

en: Open
ca: Obert

en: Sunday
ca: diumenge

en: Monday
ca: dilluns

en: Tuesday
ca: dimarts

en: Wednesday
ca: dimecres

en: Thursday
ca: dijous

en: Friday
ca: divendres

en: Saturday
ca: dissabte

en: Archive
ca: Arxiva

en: Time
ca: Hora

en: Access
ca: Accés

en: Add
ca: Afegeix

en: View
ca: Mostra

en: hidden
ca: ocult

en: Section
ca: Secció

en: Manage
ca: Gestiona

en: link
ca: enllaç

en: Display
ca: Visualització

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Teaser
ca: Resum

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Status:
ca: Estat:

en: Submitted by
ca: Enviat per

en: Default status
ca: Estat per defecte

en: States
ca: Estats

en: Upload
ca: Puja

en: Mail
ca: Correu

en: Before
ca: Abans

en: After
ca: Després

en: User
ca: Usuari

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Utility
ca: Utilitat

en: Continue
ca: Continua

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Options
ca: Opcions

en: Contact
ca: Contacte

en: Created
ca: Creat

en: Add page
ca: Afegeix una pàgina

en: Link Title
ca: Títol de l'enllaç

en: Expanded
ca: Expandit

en: All
ca: Tot

en: Default settings
ca: Opcions predeterminades

en: days
ca: dies

en: To:
ca: Per a:

en: Active
ca: Actiu

en: submit
ca: envia

en: Access denied
ca: Accés denegat

en: Year
ca: Any

en: Date format
ca: Format de la data

en: General information
ca: Informació general

en: Page
ca: Pàgina

en: View arguments
ca: Arguments de vista

en: Submission information
ca: Informació d'enviament

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: User settings
ca: Configuracions d'usuari

en: Database
ca: Base de dades

en: Off
ca: Inactiu

en: Ignored
ca: Ignorada

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Inline
ca: En línia

en: To
ca: Per

en: Preview message
ca: Visualització prèvia

en: From
ca: De

en: Source URL
ca: URL d'origen

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: Roles
ca: Rols

en: Published
ca: Publicat

en: Signature
ca: Signatura

en: Filter
ca: Filtra

en: Location
ca: Localització

en: File ID
ca: ID del fitxer

en: File name
ca: Nom del fitxer

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Message type
ca: Tipus de missatge

en: Contains
ca: Conté

en: Overridden
ca: Sobreescrit

en: Conditions
ca: Condicions

en: items
ca: elements

en: Warning
ca: Avís

en: N/A
ca: No aplica

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Advanced
ca: Avançat

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Textfield
ca: Camp de text

en: Maximum
ca: Màxim

en: Range
ca: Abast

en: Line
ca: Línia

en: Scale
ca: Escalar

en: Plain text
ca: Text pla

en: Details
ca: Detalls

en: Introduction
ca: Introducció

en: Unlimited
ca: Il·limitat

en: Current
ca: Actual

en: Phone
ca: Telèfon

en: Address
ca: Adreça

en: State
ca: Estat

en: email
ca: correu

en: Code
ca: Codi

en: Inactive
ca: Inactiu

en: Owner
ca: Propietari

en: Company
ca: Empresa

en: Example
ca: Exemple

en: Method
ca: Mètode

en: Week
ca: Setmana

en: Day
ca: Dia

en: Table
ca: Taula

en: Configuration
ca: Configuració

en: Other
ca: Altres

en: Navigation
ca: Navegació

en: Link URL
ca: URL de l'enllaç

en: Role
ca: Rol

en: Select all
ca: Selecciona-ho tot

en: Email subject
ca: Assumpte del correu electrònic

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: Destination
ca: Destí

en: Counter
ca: Comptador

en: reset
ca: reinicia

en: External
ca: Extern

en: Users
ca: Usuaris

en: Choices
ca: Opcions

en: Square
ca: Quadrat

en: Last
ca: Darrer

en: Rows
ca: Files

en: Create content
ca: Crea contingut

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Override
ca: Sobrescriu

en: Empty text
ca: Text buit

en: Handler
ca: Controlador

en: Option
ca: Opció

en: Operator
ca: Operador

en: Optional
ca: Opcional

en: Order
ca: Ordre

en: Pattern
ca: Patró

en: Send to
ca: Enviar a

en: Latest
ca: Novetats

en: Template
ca: Plantilla

en: module
ca: mòdul

en: Authenticated users
ca: Usuaris autenticats

en: Close
ca: Tanca

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Flag
ca: Bandera

en: Operation
ca: Operació

en: City
ca: Ciutat

en: Postal code
ca: Codi postal

en: Latitude
ca: Latitud

en: Longitude
ca: Longitud

en: State/Province
ca: Estat/Província

en: Collapsed
ca: Plegat

en: Applications
ca: Aplicacions

en: Labels
ca: Etiquetes

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Created date
ca: Data de creació

en: Full name
ca: Nom complet

en: Gender
ca: Gènere

en: Male
ca: Mascle

en: Female
ca: Femella

en: Confirmation
ca: Confirmació

en: Share
ca: Comparteix

en: Size of textfield
ca: Mida del camp de text

en: Hidden
ca: Ocult

en: Attachments
ca: Adjunts

en: Default configuration
ca: Configuració predeterminada

en: Key
ca: Clau

en: submissions
ca: enviaments

en: Change
ca: Canvia

en: Messages
ca: Missatges

en: Time format
ca: Format de l'hora

en: Delimiter
ca: Delimitador

en: Clear
ca: Neteja

en: update
ca: actualitza

en: Source
ca: Font

en: Message:
ca: Missatge:

en: Deleted
ca: Eliminat

en: Parameters
ca: Paràmetres

en: Available tokens
ca: Comodins disponibles

en: First
ca: Primer

en: Limit
ca: Límit

en: Minimum height
ca: Alçada mínima

en: Minimum width
ca: Amplada mínima

en: one
ca: u

en: Hour
ca: Hora

en: Minute
ca: Minut

en: Second
ca: Segon

en: Select list
ca: Llista de selecció

en: Text field
ca: Camp de text

en: Map
ca: Mapa

en: Workflow
ca: Flux de treball

en: Empty
ca: Buit

en: Greater than
ca: Més gran que

en: Less than
ca: Més petit que

en: any
ca: qualsevol

en: Buttons
ca: Botons

en: Unit
ca: Unitat

en: Days
ca: Dies

en: Maxlength
ca: Longitud màxima

en: characters
ca: caràcters

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Hours
ca: Hores

en: Seconds
ca: Segons

en: From email address
ca: Adreça  de correu electrònic del remitent

en: Reference
ca: Referència

en: or
ca: o

en: Results
ca: Resultats

en: open
ca: obert

en: Convert
ca: Converteix

en: Customize
ca: Personalitza

en: Permissions
ca: Permisos

en: Duplicate
ca: Duplica

en: options
ca: opcions

en: Confirmation URL
ca: URL de confirmació

en: Changed
ca: Canviat

en: Date created
ca: Data creada

en: Completed
ca: Completat

en: Card expiry date
ca: Data d'expiració de la targeta

en: Testing
ca: Proves

en: completed
ca: completat

en: Templates
ca: Plantilles

en: Not published
ca: No publicat

en: File settings
ca: Paràmetres de fitxer

en: Allowed file extensions
ca: Extensions de fitxer permeses

en: Percentage
ca: Percentatge

en: Migrate
ca: Migració

en: image
ca: imatge

en: images
ca: imatges

en: Translations
ca: Traduccions

en: Multilingual
ca: Multilingüe

en: Minutes
ca: Minuts

en: Locality
ca: Localitat

en: Loading...
ca: Carregant...

en: Automatic
ca: Automàtic

en: Sticky
ca: Estàtic

en: Limit to
ca: Limita a

en: Complete
ca: Finalitza

en: Temporary directory
ca: Directori temporal

en: date
ca: data

en: Keyboard shortcuts
ca: Tecles de drecera

en: File upload error. Could not move uploaded file.
ca: Error de càrrega del fitxer. No s'ha pogut moure el fitxer carregat.

en: Submissions
ca: Trameses

en: Webform
ca: Formulari web

en: ever
ca: sempre

en: every hour
ca: a l'hora

en: every day
ca: cada dia

en: every week
ca: cada setmana

en: Check this option if the user must enter a value.
ca: Marqueu aquesta opció si l'usuari ha d'entrar un valor.

en: Previous submission
ca: Enviament anterior

en: Next submission
ca: Següent enviament

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Questions
ca: Preguntes

en: Apply
ca: Aplica

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Challenge type
ca: Tipus de repte

en: Place a CAPTCHA here for untrusted users.
ca: Col·loca el CAPTCHA aquí per  a usuaris no confiables.

en: Color settings
ca: Configuració de color

en: Plugins
ca: Connectors

en: 5 minutes
ca: 5 minuts

en: 10 minutes
ca: 10 minuts

en: 15 minutes
ca: 15 minuts

en: 30 minutes
ca: 30 minuts

en: Above
ca: A sobre

en: Text area
ca: Àrea de text

en: collapsed
ca: col·lapsat

en: Minimum
ca: Mínim

en: Form
ca: Formulari

en: Debug
ca: Depuració

en: 1 minute
ca: 1 minut

en: Permission
ca: Permís

en: Google Maps API key
ca: Clau de l'API del Google Maps

en: Hide
ca: Oculta

en: Submission settings
ca: Paràmetres d'enviament

en: Two
ca: Dos

en: Three
ca: Tres

en: Audio file
ca: Fitxer d'àudio

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Display message
ca: Mostra el missatge

en: URL path settings
ca: Paràmetres del camí URL

en: Mapping
ca: Associacions

en: Installation
ca: Instal·lació

en: From name
ca: Nom del remitent

en: Space
ca: Espai

en: Drafts
ca: Esborranys

en: Provided by
ca: Proporcionat per

en: Export format
ca: Format d'exportació

en: Execute
ca: Executa

en: Organization
ca: Organització

en: Telephone
ca: Telèfon

en: All users
ca: Tots els usuaris

en: Values
ca: Valors

en: Build
ca: Construir

en: Email addresses
ca: Adreces de correu electrònic

en: Keyword
ca: Paraula clau

en: Page settings
ca: Configuració de pàgina

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Locked
ca: Bloquejat

en: Data
ca: Dades

en: Any
ca: Qualsevol

en: Validation
ca: Validació

en: Emails
ca: Correus electrònics

en: deleted
ca: suprimit

en: Ordered list
ca: Llista ordenada

en: Unordered list
ca: Llista desordenada

en: About
ca: Detalls

en: Reports
ca: Informes

en: Cardinality
ca: Cardinalitat

en: and
ca: i

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Notification
ca: Notificació

en: View settings
ca: Paràmetres de la vista

en: Translate
ca: Tradueix

en: Step
ca: Increment

en: Steps
ca: Passos

en: Answers
ca: Respostes

en: Radios
ca: Botons d'opció

en: Web services
ca: Serveis web

en: Route
ca: Ruta

en: Output
ca: Sortida

en: Embed
ca: Incrustra

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Test settings
ca: Configuració de prova

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
ca: La vostra càrrega s'ha canviat de nom per %filename per raons de seguretat.

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: notice
ca: notícia

en: Rating
ca: Valoració

en: pixels
ca: píxels

en: Direction
ca: Direcció

en: Card type
ca: Tipus de targeta

en: Card number
ca: Número de targeta

en: button
ca: botó

en: Format settings
ca: Paràmetres de format

en: Webform submissions
ca: Enviaments del Webform

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
ca: El fitxer %file no s'ha pogut desar a causa d'un error desconegut.

en: The specified file %name could not be uploaded.
ca: No es pot carregar el fitxer especificat %name.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
ca: Error de càrrega. No s'ha pogut moure l'arxiu carregat %file a la destinació %destination.

en: Add-ons
ca: Complements

en: Sex
ca: Sexe

en: IP address
ca: Adreça IP

en: Maximum height
ca: Alçada màxima

en: Maximum width
ca: Amplada màxima

en: Autocomplete matching
ca: Coincidència en l'autocompletat

en: Starts with
ca: Comença amb

en: Properties
ca: Propietats

en: Autocomplete
ca: Autocompleta

en: Light
ca: Clar

en: Maximum image resolution
ca: Resolució màxima de la imatge

en: Expand all
ca: Ampliar tot

en: Collapse all
ca: Reduir tot

en: Delimited text
ca: Text delimitat

en: Comma (,)
ca: Coma (,)

en: Tab (\t)
ca: Tabulador (\t)

en: Semicolon (;)
ca: Punt i coma (;)

en: Colon (:)
ca: Dos punts (:)

en: Pipe (|)
ca: Barra (|)

en: Period (.)
ca: Punt (.)

en: Space ( )
ca: Espai ( )

en: close
ca: tanca

en: Comma
ca: Coma

en: Semicolon
ca: Punt i coma

en: Current user
ca: Usuari actual

en: Access type
ca: Tipus d'accés

en: Config
ca: Configuració

en: Video file
ca: Fitxer de vídeo

en: Link title
ca: Títol de l'enllaç

en: Finished with an error.
ca: Acabat amb un error.

en: Per user
ca: Per usuari

en: The file could not be uploaded.
ca: No s'ha pogut carregar el fitxer.

en: Draft
ca: Esborrany

en: Scheduled
ca: Programat

en: Date year range
ca: Rang d'any

en: Trigger
ca: Activador

en: Select date
ca: Selecciona la data

en: Vertical tabs
ca: Pestanyes verticals

en: Vertical Tabs
ca: Pestanyes verticals

en: The default sender name which is used along with the default from address.
ca: El nom predeterminat utilitzat juntament amb l'adreça predeterminada del remitent.

en: Webform submission
ca: Enviament del Webform

en: Leaving blank will use the default size.
ca: Si el deixeu en blanc s'utilitzarà la mida predeterminada.

en: Display on
ca: Mostra a

en: Horizontal rule
ca: Línia horitzontal

en: Current date
ca: Data actual

en: And
ca: I

en: Broken
ca: Trencat o perdut

en: View name
ca: Nom de la vista

en: Converted
ca: Convertida

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: Attachment settings
ca: Paràmetres d'adjunció

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
ca: Habilita l'estil "enganxat" del Drupal per la capçalera de taula (JavaScript)

en: Placeholder
ca: Marcador

en: Allowed formats
ca: Formats permesos

en: Edit source
ca: Edita l'origen

en: - All -
ca: - Tot -

en: Fieldset
ca: Conjunt de camps

en: Checkboxes
ca: Caselles de selecció

en: Textarea
ca: Àrea de text

en: Table header
ca: Capçalera de taula

en: Author information
ca: Informació de l'autor

en: Signature settings
ca: Configuració de les signatures.

en: File extension
ca: Extensió del fitxer

en: @type (from module @module)
ca: @type (del mòdul @module)

en: Default challenge type
ca: Tipus de desafiament per defecte

en: Throbber
ca: Icona de càrrega

en: Address 2
ca: Adreça 2

en: Preferred language
ca: Llengua preferida

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Text format
ca: Format del text

en: Sort descending
ca: Ordena de forma descendent

en: Sort ascending
ca: Ordena de forma ascendent

en: Administrative description
ca: Descripció d'administració

en: is empty
ca: és buit

en: References
ca: Referències

en: Degree
ca: Grau

en: Remove selected
ca: Elimina la selecció

en: Lock
ca: Bloqueja

en: Limited
ca: Limitat

en: Structure
ca: Estructura

en: Unique
ca: Únic

en: Node status
ca: Estat del node

en: Progress bar
ca: Barra de progrés

en: Maximum file size
ca: Mida màxima de fitxer

en: Randomize questions
ca: Escull preguntes aleatòriament

en: Language select
ca: Selector de llengua

en: Form validation
ca: Validació del formulari

en: Dependencies
ca: Dependències

en: Serial number
ca: Número de sèrie

en: Not restricted
ca: Sense restriccions

en: Date changed
ca: Canvi de data

en: Sender name
ca: Nom del remitent

en: Sender email
ca: Correu electrònic del remitent

en: Archived
ca: Arxivat

en: Default tab
ca: Pestanya predeterminada

en: The file %source could not be uploaded because a file by that name already exists in the destination %directory.
ca: No s'ha pogut carregar el fitxer %source perquè ja existeix un fitxer amb aquest nom en el destí %directory.

en: Status message
ca: Missatge d'estat

en: Minimum image resolution
ca: Resolució mínima de la imatge

en: no preview
ca: sense previsualització

en: Date type
ca: Tipus de data

en: The directory %directory does not exist and could not be created.
ca: El directori %directory no existeix i no s'ha pogut crear.

en: The directory %directory exists but is not writable and could not be made writable.
ca: El directori %directory existeix però no s'hi pot escriure i no s'ha pogut fer que s'hi escrigui.

en: Minimal
ca: Mínima

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: Unlock
ca: Desbloqueja

en: Webform settings
ca: Paràmetres del Webform

en: Randomize options
ca: Ordre aleatori de les opcions

en: Confirmation message
ca: Missatge de confirmació

en: URL to redirect the user to upon successful submission.
ca: Adreça URL a la que redireccionar un cop s'ha fet l'enviament de dades correctament.

en: Show the previous submissions notification that appears when users have previously submitted this form.
ca: Mostra la notificació de l'enviament previ que apareix quan els usuaris han enviat anteriorment aquest formulari.

en: Submission Number
ca: Número d'enviament

en: Submission ID
ca: Identificador d'enviament

en: Compact options are more suitable for importing data into other systems.
ca: L'opció compacta és més adequada per a la importació de dades a altres sistemes.

en: draft
ca: esborrany

en: Current password
ca: Contrasenya actual

en: Read-only
ca: Només lectura

en: Remote URL
ca: URL remota

en: Wrapper
ca: Contenidor

en: Submitter
ca: Remitent

en: auto
ca: automàtic

en: Provides a user interface for the Token API and some missing core tokens.
ca: Proporciona una interfície d'usuari per al Token API i alguns tokens del nucli que falten.

en: Four
ca: Quatre

en: Current page
ca: Pàgina actual

en: The email address %mail is not valid.
ca: L'adreça de correu electrònic %mail no és vàlida.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
ca: Separeu les extensions amb un espai o una coma i no inclogueu el punt inicial.

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Title display
ca: Visualització del títol

en: Available countries
ca: Països disponibles

en: If no countries are selected, all countries will be available.
ca: Si no hi ha cap país seleccionat, tots estaran disponibles.

en: Changed date
ca: Data de modificació

en: Dark
ca: Fosc

en: Include files as attachments
ca: Inclou els fitxers com adjunts

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
ca: Un nom llegible-per-la-màquina. Només pot contenir lletres en minúscules, números i guions baixos.

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: Theme name
ca: Nom del tema

en: Date of birth
ca: Data de naixement

en: One column
ca: Una columna

en: Master
ca: Mestre

en: There are no templates available.
ca: No hi ha plantilles disponibles.

en: Entity id
ca: Id de l'entitat

en: Submission
ca: Enviament

en: Reply to
ca: Respondre a

en: Link attributes
ca: Atributs de l'enllaç

en: An autocomplete text field.
ca: Un camp de text amb autocompletat.

en: Entity reference
ca: Referència d'entitat

en: @name field is required.
ca: El camp @name és obligatori.

en: Checked
ca: Comprovat

en: Header 1
ca: Capçalera 1

en: Header 2
ca: Capçalera 2

en: Total submissions limit
ca: Límit d'enviaments total

en: Per user submission limit
ca: Límit d'enviaments per usuari

en: Webform Node
ca: Node Webform

en: Response status code
ca: Codi d'estat de la resposta

en: Other…
ca: Altres...

en: Hidden element (less secure, changeable via JavaScript)
ca: Element ocult (menys segur, modificable via JavaScript)

en: The file %file could not be saved because the upload did not complete.
ca: No s'ha pogut desar el fitxer %file perquè la càrrega no s'havia completat.

en: Third party settings
ca: Paràmetres de tercers

en: EU Cookie Compliance
ca: Compliment de la normativa de la UE sobre les cookies

en: Next page button label
ca: Etiqueta del botó de pàgina següent

en: Displaying @start - @end of @total
ca: Es mostren @start - @end de @total

en: The URL %url is not valid.
ca: La URL %url no és vàlida.

en: The file %file could not be saved because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
ca: No s'ha pogut desar el fitxer %file perquè és més gran de %maxsize, el màxim permès per a les càrregues.

en: The file could not be uploaded because the destination %destination is invalid.
ca: No s'ha pogut carregar el fitxer perquè la destinació %destination no és vàlida.

en: %name field is not in the right format.
ca: El camp %name no està en el format correcte.

en: Additional resources
ca: Recursos addicionals

en: Hide empty
ca: Amaga si està buit

en: Signature format
ca: Format de la signatura

en: Wrapper CSS classes
ca: Classes CSS de l'embolcall

en: Column header format
ca: Format de la capçalera

en: Type of item to reference
ca: Tipus d'element a referenciar

en: Reference method
ca: Mètode de referenciar

en: Allowed number of values
ca: Nombre de valors permesos

en: Caption for the table
ca: Llegenda per la taula

en: Show progress bar
ca: Mostra la barra de progrés

en: Show the notification about previous submissions
ca: Mostra la notificació sobre enviament previs

en: (Empty)
ca: (Buit)

en: Route parameters
ca: Paràmetres de les rutes

en: Previous page button label
ca: Etiqueta del botó de pàgina anterior

en: Enable preview page
ca: Habilitar la pàgina de vista prèvia

en: Preview page title
ca: Títol de la pàgina de vista prèvia

en: Webform ID
ca: Identificador de Webform

en: Next submission number
ca: Nombre del següent enviament

en: The minimum allowed image size expressed as WIDTH×HEIGHT (e.g. 640×480). Leave blank for no restriction. If a smaller image is uploaded, it will be rejected.
ca: La mida d'imatge mínima permesa expressada com a AMPLADA × ALÇADA (per exemple, 640 × 480). Deixeu-ho en blanc per deixar-ho sense restriccions. Si es carrega una imatge més petita, es rebutjarà.

en: Broken/Missing
ca: Trencat/Perdut

en: Filename: %name
ca: Nom del fitxer: %name

en: Select a @context value:
ca: Seleccioneu un valor de @context:

en: Open date
ca: Data d'obertura

en: Close date
ca: Data de tancament

en: form only
ca: només al formulari

en: viewed submission only
ca: només a l'enviament

en: both form and viewed submission
ca: als dos, formulari i enviament

en: Entity reference field settings
ca: Paràmetres del camp de referència d'entitat

en: Entity reference selection plugin settings
ca: Paràmetres del connector de selecció de referències d'entitat

en: File link
ca: Enllaç al fitxer

en: Confidential submissions
ca: Enviament confidencial

en: Confidential submissions have no recorded IP address and must be submitted while logged out.
ca: Els enviaments confidencials no tenen l'adreça IP gravada i s'han de presentar sense iniciar sessió.

en: A title semantically associated with your table for increased accessibility.
ca: Un títol associat semànticament amb la vostra taula per a una major accessibilitat.

en: Basic HTML
ca: HTML bàsic

en: @name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
ca: @name no pot tenir més de %max caràcters però actualment en té %length.

en: Single item
ca: Un únic element

en: Submitted to
ca: Enviat a

en: A user-defined date format. See the <a href="http://php.net/manual/function.date.php">PHP manual</a> for available options.
ca: Un format de data definit per l'usuari. Aneu al <a href="http://php.net/manual/function.date.php">manual del PHP</a> per a veure les opcions disponibles.

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTH×HEIGHT (e.g. 640×480). Leave blank for no restriction. If a larger image is uploaded, it will be resized to reflect the given width and height. Resizing images on upload will cause the loss of <a href="http://wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">EXIF data</a> in the image.
ca: La mida màxima permesa de la imatge s'expressa com a AMPLADA × ALÇADA (per exemple, 640 × 480). Deixeu-los en blanc per deixar-ho sense cap restricció. Si es carrega una imatge més gran, es redimensionarà per reflectir l'amplada i l'alçada donades. Si canvieu la mida de les imatges a la càrrega, es produirà una pèrdua de <a href="http://wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">dades EXIF</a> a la imatge.

en: The URL the user submitted the webform submission.
ca: L'URL des del que l'usuari va enviar l'enviament del formulari.

en: Get an overview of all webforms.
ca: Obtingueu una visió general de tots els formularis web.

en: A basic page with a webform attached.
ca: Una pàgina bàsica amb un formulari web adjunt.

en: All items after the 'element_key' are optional.
ca: Tots els elements després de 'element_key' són opcionals.

en: The 'delta' is the numeric index for specific value
ca: El 'delta' és l'índex numèric per a un valor específic

en: Allows managing any webform and its results.
ca: Permet gestionar qualsevol formulari web i els seus resultats.

en: Allows managing of webform created by the user and its results.
ca: Permet la gestió del formulari web creat per l'usuari i els seus resultats.

en: Per user total submissions
ca: Enviaments totals per usuari

en: Set default value
ca: Estableix el valor predeterminat

en: What Are Render Elements? | Drupalize.me
ca: Què són els elements de renderització? | Drupalize.me

en: Webform plugins
ca: Complements de Webform

en: Overview of plugins used by the Webform module.
ca: Descripció general dels connectors que utilitza el mòdul Webform.

en: Replace the '?' with…
ca: Reemplaça el '?' amb…

en: It is recommended that these libraries are installed in your Drupal installations /libraries or /web/libraries directory.
ca: Es recomana que aquestes biblioteques estiguin instal·lades als vostres directoris d'instal·lació Drupal/libraries o /web/libraries.

en: Download and extract a <a href=":href">zipped archive containing all webform libraries</a> and extract the directories and files to /libraries or /web/libraries
ca: Descarregueu i extraieu un <a href=":href">fitxer comprimit que contingui totes les biblioteques del webform</a> i extraieu els directoris i fitxers a /libraries o /web/libraries

en: <strong>@title</strong> (Installed)
ca: <strong>@title</strong> (Instal·lat)

en: The <a href=":homepage_href">@title</a> library is installed by the <b><a href=":module_href">@module</a></b> module.
ca: La biblioteca <a href=":homepage_href">@title</a> s'ha instal·lat pel mòdul <b><a href=":module_href">@module</a></b>.
