Webform (8.x-5.23-beta4) - en to kk translation catalogue (173 entries)

en: Forms
kk: Қалыптар

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Images
kk: Суреттер

en: Pages
kk: Беттер

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: enabled
kk: қосулы

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Suffix
kk: Суффикс

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Value
kk: Мән

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Private
kk: Жеке

en: Development
kk: Дамыту

en: Groups
kk: Группалар

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Closed
kk: Жабық

en: List
kk: Көрсету

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: closed
kk: жабық

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Log
kk: Журнал

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: More
kk: Толығырақ...

en: Action
kk: Әрекет

en: error
kk: Қате

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Homepage
kk: Жоба парағы

en: Download
kk: Жүктеу

en: Version
kk: Нұсқа

en: view
kk: карау

en: updated
kk: жанартылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Size
kk: Көлем

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Test
kk: Тест

en: Number
kk: Саны

en: Message
kk: Хабарлама

en: No log messages available.
kk: Жазба жоқ.

en: Password
kk: Құпиясөз

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Help text
kk: Анықтама

en: Types
kk: Типтар

en: Required
kk: Қажетті

en: Parent
kk: Ата-ана

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Category
kk: Категория

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Import
kk: Импорт

en: Export
kk: Экспорт

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Field
kk: Өріс

en: Label
kk: Атауы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: Help
kk: Көмек

en: Default
kk: Стандартты

en: Update
kk: Жанарту

en: Sunday
kk: Жексенбі

en: Monday
kk: Дүйсенбі

en: Tuesday
kk: Сейсенбі

en: Wednesday
kk: Сәрсенбі

en: Thursday
kk: Бейсенбі

en: Friday
kk: Жұма

en: Saturday
kk: Сенбі

en: Time
kk: Уақыт

en: View
kk: Қарау

en: Text
kk: Текст

en: Upload
kk: Жүктеу

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Error
kk: Қате

en: Contact
kk: Контакттау

en: Created
kk: Құрылған

en: Node
kk: Түйін

en: Expanded
kk: Кеңейтілген

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Access denied
kk: Рұқсат жоқ

en: Page
kk: Бет

en: User settings
kk: Қолданушы теңшелімдері

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Visibility
kk: Көріну

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Published
kk: Жарияланған

en: Signature
kk: Қолтаңба

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Location
kk: Орналасуы

en: Mode
kk: күй

en: Authored by
kk: Автор

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Unlimited
kk: Шексіз

en: Code
kk: Коды

en: General
kk: Басты

en: Table
kk: Кесте

en: Other
kk: Басқа

en: Navigation
kk: Навигация

en: Color
kk: Түс

en: reset
kk: қалпына келтіру/ысыру

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Create content
kk: Контентті қосу

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Optional
kk: Міндетті емес

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау

en: Operation
kk: Операция

en: Full name
kk: Толық аты

en: Birthday
kk: Туылған жылы

en: Attachments
kk: Косымшалар

en: Messages
kk: Хаттар

en: update
kk: жанарту

en: Message:
kk: Хабарлама:

en: Deleted
kk: Жойылған

en: Greater than
kk: Үлкен

en: Less than
kk: Кіші

en: Results
kk: Нәтижелер

en: open
kk: ашу

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: Not published
kk: Жарияланбаған

en: File settings
kk: Файлдын нұсқаулары

en: Temporary directory
kk: Уақытша қалта

en: date
kk: Күні, айы, жылы

en: File upload error. Could not move uploaded file.
kk: Файлды жүктеу қатесі. Жүктелген файлды роналастыру мүмкін емес.

en: Permission
kk: Құқық

en: Language code
kk: Тілдің коды

en: URL path settings
kk: URL жол параметрлері

en: Reports
kk: Есептер

en: and
kk: және

en: Translate
kk: Аудару

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
kk: Қауіпсіздік себептерімен, сіздің қайта қотарылған файлыңыздың атауы %filename болып ауыстырылды.

en: notice
kk: хабарлама

en: Rating
kk: Рейтинг

en: Direction
kk: Бағыт

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
kk: %file файлы сақталмады. Белгісіз қате орын тапты.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
kk: Жүктеу барысында қате. Тағайындау толтырылған %destination файлды %file басқаша орналастыруға сәті түспеді

en: Access type
kk: Рұқсат түрі

en: Trigger
kk: Триггер

en: Table header
kk: Кесте тақырыбы

en: Notes:
kk: ескертулер:/ескертпелер:/белгілер:

en: Author information
kk: Автор ақпараты

en: Signature settings
kk: Қолтаңба параметрлері

en: Status message
kk: Статус хабарламасы
