Webform (8.x-5.23-beta4) - en to pa translation catalogue (85 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: disabled
pa: ਆਯੋਗ ਹੈ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: More
pa: ਹੋਰ

en: error
pa: ਗ਼ਲਤੀ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Download
pa: ਡਾਊਨਲੋਡ

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Required
pa: ਲੋੜੀਦਾ

en: none
pa: ਕੋਈ ਨਹੀਂ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Go to previous page
pa: ਪਿਛਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Go to next page
pa: ਅਗਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Export
pa: ਨਿਰਯਾਤ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: Sunday
pa: ਐਤਵਾਰ

en: Monday
pa: ਸੋਮਵਾਰ

en: Tuesday
pa: ਮੰਗਲ਼ਵਾਰ

en: Wednesday
pa: ਬੁੱਧਵਾਰ

en: Thursday
pa: ਵੀਰਵਾਰ

en: Friday
pa: ਸ਼ੁੱਕਰਵਾਰ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Upload
pa: ਅੱਪਲੋਡ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Continue
pa: ਜਾਰੀ ਰੱਖੋ

en: Error
pa: ਗਲਤੀ

en: Contact
pa: ਸੰਪਰਕ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: All
pa: ਸਭ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Access denied
pa: ਅਧਿਕਾਰ ਪਾਬੰਦੀ ਹੈ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: User settings
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਸੈਟਿੰਗ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: To
pa: ਵੱਲ

en: From
pa: ਵਲੋਂ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Signature
pa: ਦਸਤਖਤ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Details
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Other
pa: ਹੋਰ

en: Role
pa: ਰੋਲ

en: Users
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Create content
pa: ਸਮੱਗਰੀ ਬਣਾਓ

en: Optional
pa: ਚੋਣਵਾਂ

en: update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: Results
pa: ਨਤੀਜੇ

en: Permissions
pa: ਅਧਿਕਾਰ

en: date
pa: ਤਰੀਕ

en: Reports
pa: ਵੇਰਵੇ

en: Translate
pa: ਅਨੁਵਾਦ ਕਰੋ

en: notice
pa: ਸੂਚਨਾ

en: Author information
pa: ਲੇਖਕ ਜਾਣਕਾਰੀ

en: Signature settings
pa: ਦਸਤਖਤ ਸੈਟਿੰਗ
