Webform (8.x-5.25) - en to hy translation catalogue (228 entries)

en: Forms
hy: Ֆորմաներ

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Images
hy: Նկարներ

en: Pages
hy: Էջեր

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: enabled
hy: ակտիվացված

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Value
hy: Արժեք

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Closed
hy: Փակված

en: List
hy: Ցանկ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Send email
hy: Ուղարկել նամակ

en: closed
hy: փակված

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: disabled
hy: անջատված

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Email settings
hy: Էլ-հասցեի կարգավորումներ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Currency
hy: Արժույթ

en: More
hy: Ավելին

en: Action
hy: Գործողություն

en: error
hy: սխալ

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Homepage
hy: Գլխավոր էջ

en: Download
hy: Բեռնել

en: Version
hy: Տաբերակ

en: updated
hy: թարմացում

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Size
hy: Չափ

en: Links
hy: Հղումներ

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Number
hy: Թիվ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: No log messages available.
hy: Որևէ լոգ հաղորդագրություն հասանելի չէ

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Country
hy: Երկիր

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Help text
hy: Օգնող տեքստ

en: Types
hy: Տեսակներ

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Parent
hy: Ծնող

en: none
hy: ոչ մի

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Image settings
hy: Պատկերի կարգավորումներ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Open
hy: Բաց

en: Sunday
hy: Կիրակի

en: Monday
hy: Երկուշաբթի

en: Tuesday
hy: Երեքշաբթի

en: Wednesday
hy: Չորեքշաբթի

en: Thursday
hy: Հինգշաբթի

en: Friday
hy: Ուրբաթ

en: Saturday
hy: Շաբաթ

en: Archive
hy: Արխիվացնել

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Manage
hy: Կառավարում

en: Visible
hy: Տեսանելի

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Text
hy: Տեքստ

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Mail
hy: Փոստ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Error
hy: Սխալ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Node
hy: Նոդ

en: Expanded
hy: Ընդլայնված

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Access denied
hy: Մուտքն արգելված է

en: Year
hy: Տարի

en: Date format
hy: Ամսաթվի ձևաչափը

en: Page
hy: Էջ

en: User settings
hy: Օգտատերի կարգավորումներ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Inline
hy: Ներկառուցված

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Visibility
hy: Տեսանելիություն

en: Roles
hy: Դերեր

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Signature
hy: ստորագրություն

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: File ID
hy: Ֆայլի  ID

en: File name
hy: Ֆայլի անունը

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: Contains
hy: Պարունակում է

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Maximum
hy: Առավելագույն

en: Scale
hy: Մասշտաբ

en: Plain text
hy: Պարզ տեքստ

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: Code
hy: Կոդ

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Week
hy: Շաբաթ

en: Day
hy: Օր

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Color
hy: Գույն

en: Role
hy: Դեր

en: Rows
hy: Տողեր

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Size of textfield
hy: Տեքստային դաշտի չափը

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Deleted
hy: Ջնջված է

en: Hour
hy: Ժամ

en: Minute
hy: Րոպե

en: Second
hy: Վարկյան

en: Map
hy: Քարտեզ

en: Greater than
hy: Ավելի մեծ քան

en: Less than
hy: Պակաս քան

en: characters
hy: նիշերը

en: Left
hy: Ձախ

en: Info
hy: Ինֆո

en: Permissions
hy: Արտոնություններ

en: Date created
hy: Ամսաթիվը ստեղծված է

en: Not published
hy: Չհրապարակված

en: File upload error. Could not move uploaded file.
hy: Ֆայլի վերբեռնման սխալ։ Չհաջողվեց տեղափոխել վերբեռնված ֆայլը։

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Minimum
hy: Նվազագույն

en: Hide
hy: Թաքցնել

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Space
hy: Տարածություն

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Locked
hy: Արգելափակված

en: Reports
hy: Հաշվետվությունները

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Translate
hy: Թարգմանել

en: Web services
hy: Վեբ ծառայություններ

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
hy: Անվտանգության նկատառումներից ելնելով Ձեր արտաբեռնումը վերանվանվել է %filename:

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: notice
hy: տեղեկացում

en: pixels
hy: փիքսել

en: Direction
hy: Ուղղություն

en: Warning message
hy: Զգուշացման հաղորդագրություն

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
hy: Ֆայլը չի կարող պահպանվել: Անհայտ սխալ է տեղի ունեցել:

en: The specified file %name could not be uploaded.
hy: Սահմանված ֆայլը %name  չի կարող վերբեռնվել:

en: IP address
hy: IP հասցե

en: Maximum height
hy: Մաքսիմում բարձրություն

en: Maximum width
hy: Մաքսիմում լայնություն

en: Maximum image resolution
hy: Պատկերի առավելագույն ռեզոլուցիա

en: Collapse all
hy: Փակել բոլորը

en: Comma
hy: Ստորակետ

en: The file could not be uploaded.
hy: Ֆայլը հնարավոր չէ վերբեռնվել:

en: Draft
hy: Սևագիր

en: Vertical Tabs
hy: Ուղղահայաց թաբեր

en: Author information
hy: Հեղինակի մասին ինֆորմացիա

en: Text format
hy: Տեքստի ֆորմատ

en: Limited
hy: Սահմանափակ

en: Structure
hy: Կառուցվածք

en: Dependencies
hy: Կախվածություններ

en: Not restricted
hy: Չի սահմանափակվում

en: Date changed
hy: Ամսաթիվը փոփոխված է

en: The file %source could not be uploaded because a file by that name already exists in the destination %directory.
hy: Ֆայլը չի կարող վերբեռնվել, քանի որ այդ նույն անունով ֆայլ   արդեն գոյություն ունի այդ նպատաակյին վայրում:

en: Status message
hy: Կարգավիճակի հաղորդագրություն

en: Minimum image resolution
hy: Պատկերի նվազագույն ռեզոլուցիա

en: Date type
hy: Տվյալների տիպ

en: Minimal
hy: Նվազագույն

en: Current password
hy: Ներկայիս գաղտնաբառը

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
hy: Եզակի մեքենայի ընթեռնելի անվանում:Կարող է պարունակել միայն փոքրատառ տառեր, թվեր, և ընդգծում:

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը

en: Third party settings
hy: Երրորդ կողմի կարգավորումներ

en: Type of item to reference
hy: Հղման առարկայի տեսակը

en: Add @title
hy: Ավելացնել @title
