Webform (8.x-5.27) - en to eo translation catalogue (240 entries)

en: Forms
eo: Formularoj

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Images
eo: Bildoj

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Suffix
eo: Sufikso

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Value
eo: Valoro

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Groups
eo: Grupoj

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Closed
eo: Fermita

en: List
eo: Listo

en: Subject
eo: Temo

en: closed
eo: fermita

en: Actions
eo: Agoj

en: disabled
eo: malŝaltita

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: Log
eo: Loglibro

en: Email settings
eo: Retpoŝtaj agordoj

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Administration
eo: Administrado

en: More
eo: Pli

en: Action
eo: Ago

en: On
eo: Ŝaltita

en: error
eo: eraro

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Homepage
eo: Hejmpaĝo

en: Download
eo: Elŝutu

en: Version
eo: Versio

en: view
eo: rigardi

en: updated
eo: ĝisdatigita

en: File
eo: Dosiero

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Size
eo: Grandeco

en: Links
eo: Ligiloj

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: None
eo: Neniu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Message
eo: Mesaĝo

en: No log messages available.
eo: Loglibroj mesaĝoj ne ekzistas.

en: Password
eo: Pasvorto

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Country
eo: Lando

en: Weight
eo: Pezo

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Help text
eo: Helpa teksto

en: Types
eo: Tipoj

en: Multiple
eo: Multopa

en: Required
eo: Bezonata

en: Parent
eo: Patro

en: none
eo: neniu

en: Category
eo: Kategorio

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Import
eo: Importu

en: Export
eo: Eksportu

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Field
eo: Kampo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Save
eo: Konservu

en: Help
eo: Helpo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Open
eo: Malfermu

en: Sunday
eo: Dimanĉo

en: Monday
eo: Lundo

en: Tuesday
eo: Mardo

en: Wednesday
eo: Merkredo

en: Thursday
eo: Ĵaŭdo

en: Friday
eo: Vendredo

en: Saturday
eo: Sabato

en: Time
eo: Tempo

en: Access
eo: Atingo

en: Add
eo: Aldonu

en: View
eo: Vidu

en: hidden
eo: kaŝita

en: Text
eo: Teksto

en: ID
eo: Identigilo

en: Upload
eo: Alŝutu

en: Mail
eo: Retpoŝto

en: User
eo: Uzanto

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Error
eo: Eraro

en: Contact
eo: Kontakto

en: Created
eo: Kreita

en: Node
eo: Nodo

en: Expanded
eo: Ekspansiigita

en: All
eo: Ĉiuj

en: Active
eo: Aktiva

en: Access denied
eo: Aliro malpermesata.

en: Year
eo: Jaro

en: Date format
eo: Esprimo de dato

en: Page
eo: Paĝo

en: User settings
eo: Uzantaj agordoj

en: Url
eo: URL

en: PHP
eo: PHA

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Inline
eo: en linio

en: To
eo: Al

en: From
eo: De

en: Custom
eo: Propra

en: Visibility
eo: Videbleco

en: Roles
eo: Roloj

en: Published
eo: Publikigita

en: Signature
eo: Subskribo

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Location
eo: Loko

en: Conditions
eo: Kondiĉoj

en: Mode
eo: Reĝimo

en: Nodes
eo: Nodoj

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Advanced
eo: Specialaj

en: Maximum
eo: Maksimuma

en: Scale
eo: Skalo

en: Details
eo: Detaloj

en: Unlimited
eo: Senlima

en: Desc
eo: malkreske

en: Code
eo: Kodo

en: Day
eo: Tago

en: Table
eo: Tabelo

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Other
eo: Alia

en: Navigation
eo: Navigado

en: Color
eo: Koloro

en: reset
eo: restarigi

en: Users
eo: Uzantoj

en: Choices
eo: Elektoj

en: Rows
eo: Vicoj

en: Create content
eo: Kreu enhavon

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Provider
eo: Provizanto

en: Optional
eo: Nedeviga

en: Order
eo: Ordo

en: module
eo: modulo

en: Save settings
eo: Konservu agordojn

en: Operation
eo: Operacio

en: City
eo: Urbo

en: Postal code
eo: Poŝtkodo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Size of textfield
eo: Grandeco de tekstokampo

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: Attachments
eo: Alkroĉaĵoj

en: update
eo: ĝisdatigi

en: Message:
eo: Mesaĝo:

en: Deleted
eo: Forigita

en: Hour
eo: Horo

en: Minute
eo: Minuto

en: Second
eo: Sekundo

en: Select list
eo: Selekta listo

en: Text field
eo: Teksta kampo

en: Workflow
eo: Laborfluo

en: Greater than
eo: Pli granda ol

en: Less than
eo: Malpli granda ol

en: any
eo: iu ajn

en: Results
eo: Rezultoj

en: open
eo: malfermita

en: Permissions
eo: Permesoj

en: Not published
eo: Ne publikigita

en: File settings
eo: Dosieraj agordoj

en: image
eo: bildo

en: Translations
eo: Tradukoj

en: Temporary directory
eo: Provizora dosierujo

en: date
eo: dato

en: File upload error. Could not move uploaded file.
eo: Dosiera alŝuta eraro. Ne povis movi alŝutitan dosieron.

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Apply
eo: Apliku

en: Challenge type
eo: Genro de tasko

en: Above
eo: Supere

en: Minimum
eo: Minimumo

en: Permission
eo: Permeso

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: URL path settings
eo: Agordoj de URL-vojoj

en: Mapping
eo: Mapigo

en: Page settings
eo: Paĝaj agordoj

en: Locked
eo: Ŝlosita

en: Reports
eo: Raportoj

en: and
eo: kaj

en: Translate
eo: Traduku

en: Route
eo: Vojo

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
eo: Por sekurecaj kialoj, via alŝuto renomiĝis al %filename.

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: notice
eo: rimarko

en: Rating
eo: Pritaksado

en: Direction
eo: Direkto

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
eo: La dosiero %file ne povis esti konservita. Nekonata eraro okazis.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
eo: Alŝuta eraro. Ne povis movi alŝutitan dosieron (%file) al destino %destination.

en: Autocomplete matching
eo: Kongruado de aŭtomataj kompletigitiloj

en: Access type
eo: Alira tipo

en: Videos
eo: Filmetoj

en: Trigger
eo: Ekagilo

en: Vertical Tabs
eo: Vertikalaj ansoj

en: View name
eo: Nomo de vido

en: Placeholder
eo: Lokokupilo

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Table header
eo: Tabelo kaplineo

en: Notes:
eo: Notoj:

en: Author information
eo: Aŭtoraj informoj

en: Signature settings
eo: Agordoj de subskriboj

en: @type (from module @module)
eo: @type (de modulo @module)

en: Default challenge type
eo: Defaŭlta tipo de tasko

en: Address 2
eo: Adreso 2

en: Text format
eo: Tekstformato

en: Elements
eo: Elementoj

en: Structure
eo: Strukturo

en: Dependencies
eo: Dependecoj

en: Current password
eo: Aktuala pasvorto

en: Read-only
eo: Nurlegebla

en: UUID
eo: Unika uzantonomero

en: View mode
eo: Vidoreĝimo

en: Asc
eo: kreske

en: Third party settings
eo: Agordo de eksteraj liverantoj

en: Type of item to reference
eo: Speco de referencata elemento

en: Reference method
eo: Metodo de referencado

en: Entity reference field settings
eo: Agordoj de ento-referencataj kampoj

en: Entity reference selection plugin settings
eo: Agordoj de kromaĵo por elekto de referencataj entoj
