Webform (8.x-5.27) - en to sk translation catalogue (546 entries)

en: Forms
sk: Formuláre

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Images
sk: Obrázky

en: Pages
sk: Stránky

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: enabled
sk: povolené

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Suffix
sk: Prípona

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Value
sk: Hodnota

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Item
sk: Položka

en: Private
sk: Súkromné

en: Development
sk: Vývoj

en: Groups
sk: Skupiny

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Closed
sk: Uzavreté

en: List
sk: Zoznam

en: Subject
sk: Predmet

en: Send email
sk: Poslať e-mail

en: closed
sk: uzavretá

en: Actions
sk: Akcie

en: disabled
sk: vypnuté

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Manager
sk: Správca

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Log
sk: Záznam

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: optional
sk: voliteľné

en: required
sk: požadované

en: Email settings
sk: Nastavenia e-mailu

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Administration
sk: Administrácia

en: More
sk: Viac

en: Action
sk: Akcia

en: On
sk: Zapnúť

en: error
sk: chyba

en: Tags
sk: Značky

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Homepage
sk: Domovská stránka

en: Download
sk: Prevziať

en: Version
sk: Verzia

en: view
sk: zobraziť

en: updated
sk: aktualizované

en: all
sk: všetko

en: File
sk: Súbor

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Size
sk: Veľkosť

en: Links
sk: Odkazy

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Number
sk: Číslo

en: Message
sk: Správa

en: No log messages available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne správy v zázname.

en: Password
sk: Heslo

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Country
sk: Krajina

en: Weight
sk: Váha

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Container
sk: Kontajner

en: Help text
sk: Text pomocníka

en: Admin title
sk: Administratívny názov

en: Types
sk: Typy

en: Multiple
sk: Viacero naraz

en: Required
sk: Povinné

en: Parent
sk: Nadradený

en: none
sk: žiadne

en: Category
sk: Kategória

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Help
sk: Pomoc

en: Image settings
sk: Nastavenie obrázkov

en: Default
sk: Predvolené

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Open
sk: Otvorené

en: Sunday
sk: nedeľa

en: Monday
sk: pondelok

en: Tuesday
sk: utorok

en: Wednesday
sk: streda

en: Thursday
sk: štvrtok

en: Friday
sk: piatok

en: Saturday
sk: sobota

en: Time
sk: Čas

en: Access
sk: Prístup

en: Add
sk: Pridať

en: View
sk: Zobraziť

en: hidden
sk: skryté

en: Dimensions
sk: Rozmery

en: Manage
sk: Spravovať

en: Visible
sk: Viditeľné

en: link
sk: odkaz

en: Display
sk: Zobraziť

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Notes
sk: Poznámky

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Total
sk: Celkom

en: Status:
sk: Stav:

en: Upload
sk: Nahrať

en: Mail
sk: Pošta

en: Before
sk: Pred

en: After
sk: Za

en: User
sk: Používateľ

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Email
sk: E-mail

en: Error
sk: Chyba

en: Options
sk: Nastavenia

en: Contact
sk: Kontakt

en: Created
sk: Vytvorené

en: Node
sk: Uzol

en: Add page
sk: Pridať stránku

en: Link Title
sk: Názov linky

en: Expanded
sk: Rozbalené

en: All
sk: Všetky

en: days
sk: dni

en: Active
sk: Aktívny

en: Access denied
sk: Prístup odmietnutý

en: Year
sk: Rok

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: Page
sk: Strana

en: View arguments
sk: Argumenty pohľadu

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: User settings
sk: Používateľské nastavenia

en: Database
sk: Databáza

en: Off
sk: Vypnúť

en: Ignored
sk: Ignorovaný

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Inline
sk: V riadku

en: To
sk: Komu

en: Preview message
sk: Prehliadnuť správu

en: From
sk: Od

en: Source URL
sk: URL adresa zdroja

en: Custom
sk: Vlastná

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Published
sk: Zverejnené

en: Signature
sk: Signatúra

en: Location
sk: Umiestnenie

en: File ID
sk: ID súboru

en: File name
sk: Názov súboru

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Message type
sk: Typ správy

en: Contains
sk: Obsahuje

en: Overridden
sk: Prepísaný

en: Conditions
sk: Podmienky

en: items
sk: položiek

en: Mode
sk: Režim

en: Warning
sk: Varovanie

en: Nodes
sk: Uzly

en: Authored by
sk: Autor

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Textfield
sk: Textové pole

en: Line
sk: Riadok

en: Scale
sk: Škálovať

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Unlimited
sk: Neobmedzené

en: Current
sk: Aktuálny

en: Phone
sk: Telefón

en: Address
sk: Adresa

en: State
sk: Stav

en: Desc
sk: Zostupne

en: Code
sk: Kód

en: Inactive
sk: Neaktívne

en: Owner
sk: Vlastník

en: Company
sk: Spoločnosť

en: General
sk: Všeobecné

en: Example
sk: Príklad

en: Method
sk: Metóda

en: Week
sk: Týždeň

en: Day
sk: Deň

en: Table
sk: Tabuľka

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Other
sk: Ostatné

en: (Disabled)
sk: (Zakázané)

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Color
sk: Farba

en: Link URL
sk: URL adresa

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Select all
sk: Vybrať všetko

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Destination
sk: Cieľové umiestnenie

en: reset
sk: resetovať

en: Users
sk: Používatelia

en: Choices
sk: Odpovede

en: Last
sk: Posledné

en: Rows
sk: Riadky

en: Create content
sk: Vytvoriť obsah

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Override
sk: Nahradiť

en: Empty text
sk: Prázdny text

en: Handler
sk: Manažér

en: Option
sk: Možnosť

en: Operator
sk: Operátor

en: Optional
sk: Nepovinné

en: Order
sk: Poradie

en: CSS
sk: CSS vzhľad

en: Remaining
sk: Zostávajúce

en: Pattern
sk: Vzor

en: Send to
sk: Adresa príjemcu

en: Latest
sk: Najnovšie

en: Template
sk: Šablóna

en: module
sk: modul

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Operation
sk: Operácia

en: City
sk: Mesto

en: Postal code
sk: PSČ

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: State/Province
sk: Štát/Kraj

en: Collapsed
sk: Zbalené

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Created date
sk: Dátum vytvorenia

en: Full name
sk: Celé meno

en: Confirmation
sk: Potvrdenie

en: Share
sk: Zdieľanie

en: Size of textfield
sk: Veľkosť textového poľa

en: Hidden
sk: Skryté

en: Attachments
sk: Prílohy

en: Key
sk: Kľúč

en: Change
sk: Zmeniť

en: Messages
sk: Správy

en: Time format
sk: Formát času

en: Delimiter
sk: Oddeľovač

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: update
sk: aktualizácia

en: Source
sk: Zdroj

en: Message:
sk: Správa:

en: Deleted
sk: Odstránený

en: Parameters
sk: Parametre

en: Available tokens
sk: Dostupné tokeny

en: First
sk: Prvý

en: Middle
sk: Stredný

en: Minimum height
sk: Minimálna výška

en: Minimum width
sk: Minimálna šírka

en: Hour
sk: Hodina

en: Minute
sk: Minúta

en: Second
sk: Sekunda

en: Select list
sk: Výberové pole

en: Text field
sk: Textové pole

en: Map
sk: Mapa

en: Workflow
sk: Postup práce

en: %label has been deleted.
sk: %label bol odstránený.

en: Empty
sk: Prázdne

en: Greater than
sk: Väčší ako

en: Less than
sk: Menší ako

en: any
sk: ľubovoľne

en: Unit
sk: Jednotka

en: Days
sk: Dni

en: Maxlength
sk: Maximálna dĺžka

en: characters
sk: znaky

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Hours
sk: Hodiny

en: Seconds
sk: Sekundy

en: From email address
sk: E-mailová adresa odosielateľa

en: Reference
sk: Referencia

en: or
sk: alebo

en: Results
sk: Výsledky

en: open
sk: otvorená

en: Convert
sk: Konvertovať

en: Requirements
sk: Požiadavky

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Promotions
sk: Akcie

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: Changed
sk: Zmenené

en: Date created
sk: Dátum vytvorenia

en: Completed
sk: Ukončená

en: Testing
sk: Testovanie

en: Not published
sk: Nezverejnené

en: File settings
sk: Nastavenia súborov

en: Formats
sk: Formáty

en: Allowed file extensions
sk: Povolené prípony súboru

en: Percentage
sk: Percent

en: image
sk: obrázok

en: images
sk: obrázky

en: Translations
sk: Preklady

en: Multilingual
sk: Viacjazyčný

en: Minutes
sk: Minúty

en: Default sender name
sk: Predvolené meno odosielateľa

en: Locality
sk: Lokalita

en: Loading...
sk: Načítava sa...

en: Automatic
sk: Automatický

en: Sticky
sk: Prilepený v zozname

en: Complete
sk: Dokončiť

en: Temporary directory
sk: Dočasný priečinok

en: date
sk: dátum

en: Keyboard shortcuts
sk: Klávesové skratky

en: File upload error. Could not move uploaded file.
sk: Chyba pri nahrávaní. Nahrávaný súbor nie je možné presunúť.

en: Submissions
sk: Odoslania

en: webform
sk: webformulár

en: Webforms
sk: Webformuláre

en: Webform
sk: Webformulár

en: ever
sk: vždy

en: every hour
sk: každú hodinu

en: every day
sk: každý deň

en: every week
sk: každý týždeň

en: Check this option if the user must enter a value.
sk: Zaškrtnite túto možnosť ak používateľ musí zadať hodnotu.

en: Previous submission
sk: Predchádzajúce odoslanie

en: Next submission
sk: Nasledujúce odoslanie

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Questions
sk: Otázky

en: Enable debugging
sk: Povoliť režim ladenia

en: Apply
sk: Použiť

en: Select
sk: Zvoľte

en: Challenge type
sk: Typ výzvy

en: Place a CAPTCHA here for untrusted users.
sk: Tu umiestniť CAPTCHA pre nedôveryhodných používateľov.

en: Administrators
sk: Administrátori

en: Plugins
sk: Zásuvné moduly

en: Toggle
sk: Prepínať

en: 5 minutes
sk: 5 minút

en: 10 minutes
sk: 10 minút

en: 15 minutes
sk: 15 minút

en: 20 minutes
sk: 20 minút

en: 30 minutes
sk: 30 minút

en: Above
sk: Nad

en: Overrides
sk: Nahradenia

en: Text area
sk: Rozsiahle textové pole

en: collapsed
sk: zbalený

en: Decimal
sk: Desatinné číslo

en: Form
sk: Formulár

en: Debug
sk: Ladenie

en: 1 minute
sk: 1 minúta

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: Google Maps API key
sk: Kľúč Google Maps API

en: Hide
sk: Skryť

en: Submission settings
sk: Nastavenia odosielania

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Display message
sk: Zobraziť správu

en: Filter by category
sk: Filtrovať podľa kategórie

en: URL path settings
sk: Nastavenie cesty pre URL

en: Postal Code
sk: PSČ

en: Mapping
sk: Mapovanie

en: From name
sk: Meno odosielateľa

en: Description:
sk: Popis:

en: Space
sk: Medzera

en: Drafts
sk: Rozpísané

en: Export format
sk: Formát exportu

en: Address settings
sk: Adresné nastavenia

en: Execute
sk: Spustiť

en: ignored
sk: ignorované

en: Family name
sk: Priezvisko

en: Organization
sk: Firma

en: All users
sk: Všetci používatelia

en: Country code
sk: Kód krajiny

en: Email addresses
sk: E-mailové adresy

en: Page settings
sk: Nastavenia stránky

en: Offset
sk: Ofset

en: Results per page
sk: Výsledkov na stránku

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Locked
sk: Zamknuté

en: Data
sk: Údaje

en: Any
sk: Akékoľvek

en: Validation
sk: Overovanie platnosti

en: Emails
sk: E-maily

en: deleted
sk: odstranená

en: Ordered list
sk: Usporiadaný zoznam

en: Unordered list
sk: Neusporiadaný zoznam

en: About
sk: Informácie o

en: Reports
sk: Hlásenia

en: Contribute
sk: Prispieť

en: and
sk: a

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: View settings
sk: Nastavenia pohľadu

en: Translate
sk: Preložiť

en: Step
sk: Krok

en: Answers
sk: Odpovede

en: Web services
sk: Webové služby

en: Route
sk: Cesta

en: Embed
sk: Vložiť

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Below
sk: Pod

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
sk: Z bezpečnostných dôvodov bol váš nahraný súbor premenovaný na %filename.

en: Entity type
sk: Typ entity

en: notice
sk: poznámka

en: Rating
sk: Hodnotenie

en: pixels
sk: pixelov

en: Debug settings
sk: Ladiace nastavenia

en: Direction
sk: Smer

en: Card type
sk: Typ karty

en: Card number
sk: Číslo karty

en: button
sk: tlačidlo

en: expanded
sk: rozbalené

en: Format settings
sk: Nastavenia formátu

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: Words
sk: Slov

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
sk: Súbor %file nie je možné uložiť. Došlo k neznámej chybe.

en: The specified file %name could not be uploaded.
sk: Špecifikovaný súbor %name nemohol byť nahraný.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
sk: Chyba pri nahrávaní. Nepodarilo sa uložiť súbor %file do %destination.

en: IP address
sk: IP adresa

en: Maximum height
sk: Maximálna výška

en: Maximum width
sk: Maximálna šírka

en: Autocomplete matching
sk: Zhody pre samodokončovanie

en: Starts with
sk: Začína s

en: Properties
sk: Vlastnosti

en: Autocomplete
sk: Automatické dokončenie

en: Maximum image resolution
sk: Maximálne rozlíšenie obrázka

en: Delimited text
sk: Oddelený text

en: Comma (,)
sk: čiarka (,)

en: Tab (\t)
sk: tabulátor (\t)

en: Semicolon (;)
sk: bodkočiarka (;)

en: Colon (:)
sk: dvojbodka (:)

en: Pipe (|)
sk: zvyslý oddelovač (|)

en: Period (.)
sk: bodka (.)

en: Space ( )
sk: medzera ( )

en: close
sk: zatvoriť

en: Country name
sk: Názov krajiny

en: Comma
sk: Čiarka

en: Semicolon
sk: Bodkočiarka

en: Current user
sk: Aktuálny používateľ

en: Access type
sk: Typ prístupu

en: Videos
sk: Videá

en: Link title
sk: Titulok adresy

en: Per user
sk: Podľa používateľa

en: The file could not be uploaded.
sk: Súbor nemôže byť nahratý.

en: Scheduled
sk: Naplánované

en: Trigger
sk: Spúšťač

en: Vertical tabs
sk: Vertikálne záložky

en: The default sender name which is used along with the default from address.
sk: Predvolené meno odosielateľa bude použité spolu s adresou odosielateľa.

en: Webform submission
sk: Odoslanie webformulára

en: Leaving blank will use the default size.
sk: Ak necháte pole prázdne, použije sa predvolený rozmer.

en: Submitted values are:
sk: Odoslané hodnoty sú:

en: Horizontal rule
sk: Horizontálna čiara

en: Current date
sk: Aktuálny dátum

en: And
sk: A

en: Broken
sk: Nefunkčný

en: View name
sk: Meno pohľadu

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: Attachment settings
sk: Nastavenia príloh

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Fieldset
sk: Sada polí

en: Table header
sk: Záhlavie tabuľky

en: Notes:
sk: Poznámky:

en: Author information
sk: Informácie o autorovi

en: Signature settings
sk: Nastavenia podpisu

en: File extension
sk: Prípona súboru

en: Default challenge type
sk: Predvolený typ výzvy

en: Address 2
sk: Adresa 2

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Text format
sk: Textový formát

en: Administrative description
sk: Popis pre administráciu

en: Dialog
sk: Dialóg

en: Structure
sk: Štruktúra

en: Progress bar
sk: Zobrazenie progresu

en: Message settings
sk: Nastavenia správy

en: Language select
sk: Výber jazyka

en: Dependencies
sk: Závislosti

en: destinations
sk: umiestnenia

en: destination
sk: umiestnenie

en: Not restricted
sk: Neobmedzené

en: Date changed
sk: Dátum zmenený

en: File URL
sk: URL súboru

en: The file %source could not be uploaded because a file by that name already exists in the destination %directory.
sk: Súbor %source nebolo možné nahrať, pretože súbor s týmto menom už v %directory existuje.

en: Status message
sk: Stavová správa

en: Minimum image resolution
sk: Minimálne rozlíšenie obrázka

en: no preview
sk: bez náhľadu

en: Date type
sk: Typ dátumu

en: The directory %directory does not exist and could not be created.
sk: Adresár %directory neexistuje a nemohol byť vytvorený.

en: The directory %directory exists but is not writable and could not be made writable.
sk: Adresár %directory existuje, ale nie je zapisovateľný a nemohol byť nastavený pre zápis.

en: Minimal
sk: Min.

en: Entity ID
sk: ID Entity

en: Unlock
sk: Odomknúť

en: Administrative area
sk: Administratívna oblasť

en: Confirmation message
sk: Správa o potvrdení

en: Current password
sk: Aktuálne heslo

en: visible
sk: zobrazené

en: Provides a user interface for the Token API and some missing core tokens.
sk: Poskytuje používateľské rozhranie pre Token API a niektoré chýbajúce základné tokeny.

en: Current page
sk: Aktuálna stránka

en: Confirm email
sk: Potvrdiť e-mail

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
sk: Prípony oddeľte medzerou alebo čiarkou a na začiatok prípony nepíšte bodku.

en: Modal
sk: Modálny

en: Learn more
sk: Zistiť viac

en: View mode
sk: Režim zobrazenia

en: Given name
sk: Meno

en: Available countries
sk: Dostupné krajiny

en: If no countries are selected, all countries will be available.
sk: Ak nie sú vybrané žiadne krajiny, budú k dispozícii všetky krajiny.

en: Changed date
sk: Dátum zmeny

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
sk: Jedinečný strojovo čitateľný názov. Môže obsahovať len malé písmená, čísla a podčiarkovníky.

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Address line 1
sk: Adresný riadok 1

en: Address line 2
sk: Adresný riadok 2

en: Reply to
sk: Odpovedať na

en: Add email
sk: Pridať e-mail

en: An autocomplete text field.
sk: Samodokončovacie textové pole.

en: @name field is required.
sk: Pole @name je požadované.

en: Other…
sk: Iné…

en: The file %file could not be saved because the upload did not complete.
sk: Súbor %file nebolo možné uložiť, pretože nahrávanie súboru neskončilo.

en: Third party settings
sk: Nastavenia tretej strany

en: Message content
sk: Obsah správy

en: The URL %url is not valid.
sk: Adresa URL %url je neplatná.

en: The file %file could not be saved because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
sk: Súbor %file nebolo možné uložiť, pretože prekračuje %maxsize, maximálnu povolenú veľkosť pri nahrávaní.

en: The file could not be uploaded because the destination %destination is invalid.
sk: Súbor nebolo možné nahrať, pretože cieľ %destination je neplatný.

en: %name field is not in the right format.
sk: Pole %name nie je v správnom formáte

en: Langcode
sk: Kód jazyka

en: Source entity type
sk: Typ zdrojovej entity

en: Type of item to reference
sk: Typ položky, na ktorú sa má referencia vzťahovať

en: Show progress bar
sk: Zobraziť progres

en: Editorial
sk: Editoriál

en: Basic HTML
sk: Základné HTML

en: Sorting code
sk: Kód triedenia

en: Language override
sk: Prepis jazyka

en: Ensures entered addresses are always formatted in the same language.
sk: Zabezpečuje, aby boli zadané adresy vždy formátované v rovnakom jazyku.

en: - No override -
sk: - Žiadne prepísanie -

en: Entity select
sk: Výber entity

en: Address line 3
sk: Adresný riadok 3

en: Additional name
sk: Ďalšie meno

en: Wrapper type
sk: Typ Wrappera

en: BCC email address
sk: BCC e-mailová adresa

en: Field overrides
sk: Prepis polí

en: Dialog title
sk: Názov dialógu
