Webform (8.x-5.3-rc1) - en to uk translation catalogue (4310 entries)

en: Forms
uk: Форми

en: Home
uk: Головна

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Images
uk: Зображення

en: Pages
uk: Сторінки

en: enabled
uk: увімкнено

en: Status
uk: Стан

en: Register
uk: Реєстрація

en: Suffix
uk: Суфікс

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Value
uk: Значення

en: Item
uk: Елемент

en: Private
uk: Приватне

en: Development
uk: Розробка

en: Groups
uk: Групи

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: Closed
uk: Закрито

en: List
uk: Список

en: Subject
uk: Тема

en: Send email
uk: Надіслати електронний лист

en: closed
uk: закрите

en: Actions
uk: Дії

en: Email notification
uk: Електронне сповіщення

en: disabled
uk: вимкнено

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Remove
uk: Вилучити

en: Subscribe
uk: Підписатися

en: Manager
uk: Керівник

en: Description
uk: Опис

en: Language
uk: Мова

en: Log
uk: Журнал

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Email settings
uk: Налаштування електронної пошти

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Currency
uk: Валюта

en: More
uk: Ще

en: Action
uk: Дія

en: On
uk: Увімкнено

en: error
uk: помилка

en: Tags
uk: Теґи

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Homepage
uk: Головна сторінка

en: Resources
uk: Ресурси

en: Download
uk: Завантаження

en: Version
uk: Версія

en: view
uk: переглянути

en: updated
uk: оновлено

en: created
uk: створений

en: File
uk: Файл

en: Edit
uk: Редагувати

en: Date
uk: Дата

en: Size
uk: Розмір

en: Links
uk: Посилання

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: None
uk: Немає

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Test
uk: Тест

en: Number
uk: Число

en: Message
uk: Повідомлення

en: No log messages available.
uk: Повідомлення в журналі відсутні.

en: Password
uk: Пароль

en: - None -
uk: - Немає -

en: Country
uk: Країна

en: Weight
uk: Вага

en: Link
uk: Посилання

en: Image
uk: Зображення

en: Break
uk: Зупинити

en: Container
uk: Контейнер

en: Help text
uk: Текст довідки

en: Admin title
uk: Адміністративний заголовок

en: Types
uk: Типи

en: Multiple
uk: Декілька значень

en: Required
uk: Обов’язкове

en: Parent
uk: Батько

en: none
uk: немає

en: Category
uk: Категорія

en: Containers
uk: Контейнери

en: Settings
uk: Налаштування

en: One
uk: Один

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Import
uk: Імпортувати

en: Export
uk: Експортувати

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Field
uk: Поле

en: Label
uk: Мітка

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Save
uk: Зберегти

en: Help
uk: Довідка

en: Image settings
uk: Налаштування зображення

en: Default
uk: Базово

en: Summary
uk: Резюме

en: Download PDF
uk: Завантажити PDF

en: Update
uk: Оновити

en: Open
uk: Відкрито

en: Sunday
uk: неділя

en: Monday
uk: понеділок

en: Tuesday
uk: вівторок

en: Wednesday
uk: середа

en: Thursday
uk: четвер

en: Friday
uk: п'ятниця

en: Saturday
uk: субота

en: Archive
uk: Архів

en: Unscheduled
uk: Позапланові

en: Time
uk: Час

en: Access
uk: Доступ

en: Add
uk: Додати

en: View
uk: Перегляд

en: hidden
uk: приховано

en: URL
uk: URL-адреса

en: Dimensions
uk: Розміри

en: Section
uk: Розділ

en: Manage
uk: Керування

en: Visible
uk: Видиме

en: link
uk: посилання

en: Display
uk: Показ

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Teaser
uk: Анонс

en: Notes
uk: Примітки

en: Updated
uk: Оновлено

en: Text
uk: Текст

en: Status:
uk: Стан:

en: Submitted by
uk: Відправив(а)

en: Default status
uk: Статус за замовчуванням

en: Issue
uk: Проблема

en: States
uk: Стани

en: Upload
uk: Викласти

en: Titles
uk: Заголовки

en: Mail
uk: Пошта

en: Before
uk: Перед

en: After
uk: Після

en: User
uk: Користувач

en: Utility
uk: Допоміжні

en: Continue
uk: Продовжити

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Error
uk: Помилка

en: Options
uk: Опції

en: Contact
uk: Контакт

en: Created
uk: Створено

en: Node
uk: Матеріал

en: Add page
uk: Додати сторінку

en: Link Title
uk: Заголовок посилання

en: Expanded
uk: Розгорнуте

en: All
uk: Все

en: days
uk: дні(в)

en: To:
uk: Кому:

en: Active
uk: Активно

en: submit
uk: надіслати

en: Access denied
uk: Немає доступу

en: Year
uk: Рік

en: Date format
uk: Формат дати

en: General information
uk: Загальні відомості

en: Page
uk: Сторінка

en: Submission information
uk: Інформація про надсилання

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Database
uk: База даних

en: Off
uk: Вимкнено

en: Ignored
uk: Ігнорується

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Inline
uk: В одному рядку

en: To
uk: До

en: Preview message
uk: Попередній перегляд повідомлення

en: From
uk: Від

en: Source URL
uk: URL джерела

en: Custom
uk: Власний

en: Visibility
uk: Видимість

en: Roles
uk: Ролі

en: Published
uk: Опубліковано

en: Signature
uk: Підпис

en: Filter
uk: Фільтр

en: Location
uk: Місце розташування

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: File ID
uk: ID файла

en: File name
uk: Назва файла

en: Vocabulary
uk: Словник

en: Message type
uk: Тип повідомлення

en: Contains
uk: Містить

en: Conditions
uk: Умови

en: item
uk: елемент

en: items
uk: елементи

en: Mode
uk: Режим

en: Normal
uk: Звичайне

en: Warning
uk: Попередження

en: N/A
uk: Н/Д

en: Nodes
uk: Матеріали

en: Authored by
uk: Автор

en: sources
uk: джерела

en: Advanced
uk: Розширені

en: Demo
uk: Демо

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Textfield
uk: Текстове поле

en: Maximum
uk: Максимум

en: Range
uk: Діапазон

en: Line
uk: Рядок

en: Plain text
uk: Простий текст

en: Details
uk: Подробиці

en: Introduction
uk: Вступ

en: Unlimited
uk: Необмежено

en: Phone
uk: Телефон

en: Address
uk: Адреса

en: Suburb
uk: Передмістя

en: State
uk: Стан

en: email
uk: електронна пошта

en: Desc
uk: Спад

en: Code
uk: Код

en: Inactive
uk: Неактивно

en: Company
uk: Компанія

en: General
uk: Загальне

en: Example
uk: Приклад

en: Method
uk: Спосіб

en: Week
uk: Тиждень

en: Day
uk: День

en: Table
uk: Таблиця

en: Start
uk: Початок

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Other
uk: Інше

en: (Disabled)
uk: (Вимкнено)

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Color
uk: Колір

en: Link URL
uk: URL-адреса посилання

en: Role
uk: Роль

en: Select all
uk: Виділити все

en: Email subject
uk: Тема електронного листа

en: First name
uk: Ім’я

en: Last name
uk: Прізвище

en: Destination
uk: Місце призначення

en: Counter
uk: Лічильник

en: reset
uk: скинути

en: External
uk: Зовнішнє

en: Users
uk: Користувачі

en: Choices
uk: Варіанти

en: Square
uk: Квадрат

en: Last
uk: Останній

en: Rows
uk: Рядки

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Provider
uk: Постачальник

en: Override
uk: Перевизначити

en: Empty text
uk: Порожній текст

en: Handler
uk: Обробник

en: Option
uk: Параметр

en: Operator
uk: Оператор

en: Optional
uk: Необов'язкове

en: Order
uk: Послідовність

en: Pattern
uk: Шаблон

en: Send to
uk: Отримувач

en: Latest
uk: Останнє

en: Template
uk: Шаблон

en: module
uk: модуль

en: Authenticated users
uk: Авторизовані користувачі

en: Close
uk: Закрити

en: Save settings
uk: Зберегти налаштування

en: Flag
uk: Встановити прапор

en: Operation
uk: Дія

en: City
uk: Місто

en: Postal code
uk: Поштовий індекс

en: Latitude
uk: Широта

en: Longitude
uk: Довгота

en: State/Province
uk: Область/Район

en: Collapsed
uk: Згорнуте

en: Labels
uk: Мітки

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Gender
uk: Стать

en: Male
uk: Чоловіча

en: Female
uk: Жіноча

en: Confirmation
uk: Підтвердження

en: Size of textfield
uk: Розмір текстового поля

en: Hidden
uk: Приховано

en: Attachments
uk: Вкладення

en: Street Address
uk: Вулиця

en: Key
uk: Ключ

en: submissions
uk: результати

en: Change
uk: Змінити

en: Messages
uk: Повідомлення

en: Token
uk: Замінник

en: source
uk: джерело

en: Time format
uk: Формат часу

en: Street Number
uk: Номер вулиці

en: Delimiter
uk: Роздільник

en: Clear
uk: Очистка

en: Source
uk: Джерело

en: Message:
uk: Повідомлення:

en: Deleted
uk: Видалено

en: Languages
uk: Мови

en: Available tokens
uk: Доступні замінники

en: First
uk: Перший

en: Middle
uk: Середина

en: Limit
uk: Обмежувати

en: Minimum height
uk: Мінімальна висота

en: Minimum width
uk: Мінімальна ширина

en: Date/time
uk: Дата/час

en: Hour
uk: Година

en: Minute
uk: Хвилина

en: Second
uk: Другий

en: Select list
uk: Список вибору

en: Text field
uk: Текстове поле

en: Map
uk: Мапа

en: Location settings
uk: Налаштування місця розташування

en: Workflow
uk: Документообіг

en: %label has been deleted.
uk: %label було вилучено.

en: Empty
uk: Порожньо

en: Greater than
uk: Більше ніж

en: Less than
uk: Менше ніж

en: Buttons
uk: Кнопки

en: Unit
uk: Одиниця

en: Days
uk: Дні(в)

en: Months
uk: Місяці

en: Selector
uk: Вибір

en: Purge
uk: Очистити

en: Maxlength
uk: Максимальна довжина

en: characters
uk: символів

en: All roles
uk: Всі ролі

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Your message has been sent.
uk: Ваше повідомлення було відправлене.

en: Hours
uk: Годин(и)

en: Seconds
uk: Секунди

en: Email body
uk: Вміст електронного листа

en: Info
uk: Інформація

en: Fade
uk: Згасання

en: Slide
uk: Сковзання

en: From email address
uk: З електронної адреси

en: Reference
uk: Посилання

en: or
uk: або

en: Results
uk: Результати

en: open
uk: відкрито

en: Requirements
uk: Вимоги

en: Customize
uk: Налаштувати

en: Schema
uk: Схема

en: Permissions
uk: Повноваження

en: Promotions
uk: Просування

en: Duplicate
uk: Продублювати

en: options
uk: варіанти вибору

en: Email confirmation
uk: Підтвердження поштою

en: Confirmation URL
uk: URL для підтвердження

en: No results found
uk: Нічого не знайдено

en: From:
uk: Від:

en: Subject:
uk: Тема:

en: Changed
uk: Змінено

en: Date created
uk: Дата створення

en: Completed
uk: Завершено

en: Testing
uk: Тестування

en: County
uk: Графство

en: completed
uk: завершене

en: 404 Not Found
uk: 404 Не знайдено

en: User Profile
uk: Профіль користувача

en: Templates
uk: Шаблони

en: Not published
uk: Не опубліковано

en: File settings
uk: Властивості файла

en: Formats
uk: Формати

en: Allowed file extensions
uk: Дозволені розширення файлів

en: summary
uk: резюме

en: Percentage
uk: Відсотки

en: Toggles
uk: Вимикачі

en: Relationship
uk: Зв'язок

en: Migrate
uk: Міграція

en: image
uk: зображення

en: images
uk: зображення

en: Translations
uk: Переклади

en: Multilingual
uk: Багатомовність

en: Minutes
uk: Хвилини

en: Default sender name
uk: Базове ім'я відправника

en: Locality
uk: Населений пункт

en: Loading...
uk: Завантаження...

en: Automatic
uk: Автоматично

en: Excluded
uk: Вилучений

en: Sticky
uk: Прикріплені

en: Limit to
uk: Обмежити до

en: Read/write
uk: Читати/писати

en: Processed
uk: Оброблене

en: Complete
uk: Завершене

en: Temporary directory
uk: Тимчасовий каталог

en: date
uk: дата

en: Keyboard shortcuts
uk: Комбінації клавіш

en: File upload error. Could not move uploaded file.
uk: Помилка викладання файла. Неможливо перемістити викладений файл.

en: Submissions
uk: Надсилання

en: webform
uk: вебформа

en: Webforms
uk: Вебформи

en: Webform
uk: Вебформа

en: ever
uk: завжди

en: every hour
uk: щогодини

en: every day
uk: щодня

en: every week
uk: щотижня

en: Check this option if the user must enter a value.
uk: Якщо потрібно зробити це поле обов'язковим, поставте тут позначку.

en: Previous submission
uk: Попереднє надсилання

en: Next submission
uk: Наступне надсилання

en: Next Page >
uk: Наступна сторінка >

en: < Previous Page
uk: < Попередня сторінка

en: Default value
uk: Базове значення

en: Questions
uk: Питання

en: Request type
uk: Тип запиту

en: Enable debugging
uk: Увімкнути зневадження

en: Apply
uk: Застосувати

en: Select
uk: Вибір

en: Challenge type
uk: Тип перевірки

en: Place a CAPTCHA here for untrusted users.
uk: Вставляти тут CAPTCHA для користувачів, котрим не довіряють.

en: Color settings
uk: Налаштування кольору

en: Administrators
uk: Адміністратори

en: Plugins
uk: Плаґіни

en: Toggle
uk: Перемикання

en: 5 minutes
uk: 5 хвилин

en: 10 minutes
uk: 10 хвилин

en: 15 minutes
uk: 15 хвилин

en: 20 minutes
uk: 20 хвилин

en: 30 minutes
uk: 30 хвилин

en: Destination type
uk: Тип призначення

en: Decimal
uk: Десяткове

en: Minimum
uk: Мінімум

en: Form
uk: Форма

en: Debug
uk: Зневадження

en: Title tag
uk: Теґ заголовку

en: 1 minute
uk: 1 хвилина

en: Raw value
uk: Необроблене значення

en: Permission
uk: Повноваження

en: Google Maps API key
uk: Ключ API Карт Google

en: Hide
uk: Приховати

en: < Previous
uk: < Назад

en: Submission settings
uk: Налаштування надсилань

en: Two
uk: Два

en: Three
uk: Три

en: Audio file
uk: Файл звуку

en: Language code
uk: Код мови

en: Display message
uk: Перегляд повідомлень

en: Filter by category
uk: Фільтр за категорією

en: videos
uk: відео

en: URL path settings
uk: Налаштування шляху URL

en: Filter options
uk: Параметри фільтра

en: Country Code
uk: Код країни

en: Postal Code
uk: Поштовий індекс

en: Mapping
uk: Відповідність

en: Installation
uk: Встановлення

en: From name
uk: Ім'я відправника

en: Uppercase
uk: Верхній регістр

en: Type:
uk: Тип:

en: Space
uk: Пробіл

en: Drafts
uk: Чернетки

en: Provided by
uk: Забезпечується

en: Export format
uk: Формат експорту

en: video
uk: відео

en: Address settings
uk: Налаштування адреси

en: Execute
uk: Виконати

en: Feedback
uk: Зворотній зв'язок

en: Family name
uk: Прізвище

en: Organization
uk: Організація

en: Telephone
uk: Телефон

en: All users
uk: Усі користувачі

en: Values
uk: Значення

en: Country code
uk: Код країни

en: Build
uk: Збірка

en: Years
uk: Роки

en: Email addresses
uk: Адреси ел. пошти

en: Keyword
uk: Ключове слово

en: Page settings
uk: Налаштування сторінки

en: Offset
uk: Зміщення

en: Results per page
uk: Результатів на сторінку

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Flat
uk: Плоский

en: Unlocked
uk: Розблоковано

en: Locked
uk: Заблоковано

en: Resend
uk: Надіслати ще раз

en: Data
uk: Дані

en: Any
uk: Байдуже

en: modules
uk: модулі

en: Validation
uk: Перевірка

en: Supported modules
uk: Підтримувані модулі.

en: Thank you for registering.
uk: Дякуємо за реєстрацію.

en: Custom options
uk: Налаштовувані параметри

en: ZIP Code
uk: Поштовий індекс

en: Emails
uk: Повідомлення електронної пошти

en: deleted
uk: видалено

en: Custom CSS
uk: Власні CSS

en: Ordered list
uk: Нумерований список

en: Unordered list
uk: Ненумерований список

en: About
uk: Про модуль

en: Reports
uk: Звіти

en: Cardinality
uk: Кардинальність

en: and
uk: та

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: milliseconds
uk: мілісекунди

en: SMTP Authentication Support
uk: Підтримка автентифікації SMTP

en: Form element
uk: Елемент форми

en: Notification
uk: Сповіщення

en: Destination options
uk: Варіанти призначення

en: Translate
uk: Перекласти

en: Step
uk: Крок

en: Image file
uk: Файл зображення

en: Admin mode
uk: Режим адміністратора

en: Steps
uk: Кроки

en: Answers
uk: Відповіді

en: Element
uk: Елемент

en: Radios
uk: Радіокнопки

en: Route
uk: Маршрут

en: Prepopulate
uk: Попереднє заповнення

en: Output
uk: Вивід

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: Test settings
uk: Тестові налаштування

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
uk: Викладений файл з міркувань безпеки було перейменовано у %filename.

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: notice
uk: сповіщення

en: Rating
uk: Рейтинг

en: Access groups
uk: Групи доступу

en: Congratulations!
uk: Вітаємо!

en: Validators
uk: Валідатори

en: Admins
uk: Адміністратори

en: pixels
uk: пікселів

en: Recommended
uk: Рекомендовано

en: Direction
uk: Напрям

en: Registration
uk: Реєстрація

en: Configuration settings
uk: Налаштування конфігурації

en: button
uk: кнопка

en: Format settings
uk: Налаштування формату

en: Webform submissions
uk: Надсилання з вебформи

en: Warning message
uk: Попереджувальне повідомлення

en: Words
uk: Слова

en: Characters
uk: Символів

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
uk: Неможливо зберегти файл %file. Сталася невідома помилка.

en: The specified file %name could not be uploaded.
uk: Неможливо викласти зазначений файл %name.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
uk: Помилка викладання. Неможливо перемістити викладений файл (%file) до місця призначення (%destination).

en: Flagged
uk: Позначено прапором

en: Add-ons
uk: Надбудови

en: Response message:
uk: Повідомлення відповіді:

en: Table settings
uk: Налаштування таблиці

en: Date settings
uk: Налаштування дати

en: IP address
uk: IP-адреса

en: Maximum height
uk: Максимальна висота

en: Maximum width
uk: Максимальна ширина

en: Autocomplete matching
uk: Збіг автодоповнення

en: Starts with
uk: Починається з

en: Properties
uk: Властивості

en: Autocomplete
uk: Автодоповнення

en: Light
uk: Світла

en: Maximum image resolution
uk: Максимальна роздільна здатність зображення

en: Query string
uk: Рядок запиту

en: Expand all
uk: Розгорнути всі

en: Collapse all
uk: Згорнути всі

en: Delimited text
uk: Текст з роздільниками

en: Comma (,)
uk: Кома (,)

en: Tab (\t)
uk: Табуляція  (\t)

en: Semicolon (;)
uk: Крапка з комою (;)

en: Colon (:)
uk: Двокрапка (:)

en: Pipe (|)
uk: Вертикальна риска (|)

en: Period (.)
uk: Крапка (.)

en: Space ( )
uk: Пробіл (  )

en: close
uk: закрити

en: Randomize images
uk: Випадкове розміщення зображень

en: Additional settings
uk: Додаткові налаштування

en: Two columns
uk: Дві колонки

en: Link to form
uk: Посилання на форму

en: Comma
uk: Кома

en: Semicolon
uk: Крапка з комою

en: Current user
uk: Поточний користувач

en: Access type
uk: Тип доступу

en: City/Town
uk: Населений пункт

en: words
uk: слова

en: Email Notification
uk: Сповіщення електронною поштою

en: Conditional
uk: Умовно

en: Video file
uk: Відеофайл

en: Handlers
uk: Обробники

en: File upload
uk: Відвантаження файлів

en: Preview settings
uk: Параметри попереднього перегляду

en: Videos
uk: Відео

en: Link title
uk: Заголовок посилання

en: Finished with an error.
uk: Завершене з помилкою

en: Per user
uk: По користувачах

en: The file could not be uploaded.
uk: Неможливо викласти файл.

en: Edit configuration
uk: Редагувати конфігурацію

en: Draft
uk: Чернетка

en: Save Draft
uk: Зберегти чернетку

en: Scheduled
uk: Заплановано

en: answer
uk: відповідь

en: Checkbox
uk: Прапорець

en: Allowed tags
uk: Дозволені теги

en: Date year range
uk: Період років дати

en: Trigger
uk: Тригер

en: Yes/No
uk: Так/Ні

en: Select date
uk: Обрати дату

en: Recipient roles
uk: Ролі одержувачів

en: User interface settings
uk: Налаштування інтерфейсу користувача

en: Autocomplete limit
uk: Межа автодоповнення

en: Thank you for your feedback.
uk: Дякуємо за відгук.

en: Change status
uk: Змінити статус

en: question
uk: питання

en: questions
uk: питань

en: Breadcrumb delimiter
uk: Розмежувач сторінкового навігатора

en: The default sender name which is used along with the default from address.
uk: Iм'я відправника, що стоятиме поруч з адресою відправника за промовчанням.

en: Webform submission
uk: Надсилання веб-форми

en: Leaving blank will use the default size.
uk: Якщо не заповнювати, буде використано базовий розмір.

en: Display on
uk: Показувати на

en: Education
uk: Освіта

en: Horizontal rule
uk: Горизонтальна лінія

en: Current date
uk: Поточна дата

en: And
uk: Та

en: Broken
uk: Пошкоджено

en: Converted
uk: Перетворено

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: Attachment settings
uk: Налаштування долучення

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
uk: Увімкнути "прикріплені" заголовки таблиц в стилі Drupal (Javascript)

en: Placeholder
uk: Заповнювач

en: Allowed formats
uk: Дозволені формати

en: Tooltip
uk: Підказка

en: Edit source
uk: Редагувати джерело

en: - All -
uk: - Усе -

en: User IDs
uk: Ідентифікатори користувачів

en: Disable help
uk: Вимкнути довідку

en: Fieldset
uk: Набір полів

en: Checkboxes
uk: Прапорці

en: Textarea
uk: Текстова область

en: Webform Block
uk: Блок опитувача

en: Auto detect
uk: Автоматичне виявлення

en: Progress bar message
uk: Повідомлення індикатора поступу.

en: Notes:
uk: Примітки:

en: Author information
uk: Інформація про автора

en: Date and time
uk: Дата та час

en: Signature settings
uk: Налаштування підпису

en: Default challenge type
uk: Базовий тип перевірки

en: Throbber
uk: Тробер

en: Separate extensions with a space and do not include the leading dot.
uk: Розширення вводити через пробіл і не ставити крапку перед розширенням.

en: Access denied message
uk: Повідомлення про заборону доступу

en: Address 2
uk: Адреса 2

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Text format
uk: Текстовий формат

en: Sort descending
uk: Впорядкування за спаданням

en: Sort ascending
uk: Впорядкування за зростанням

en: Alternatives
uk: Варіанти

en: Administrative description
uk: Адміністративний опис

en: Name is required.
uk: Назва є обов’язковою.

en: Related
uk: Зв'язано

en: Dialog
uk: Вікно

en: Return path
uk: Шлях повернення

en: References
uk: Посилання

en: Degree
uk: Градуси

en: Show preview
uk: Показати перегляд

en: Edit element
uk: Редагувати елемент

en: Delete element
uk: Видалити елемент

en: Elements
uk: Елементи

en: Add element
uk: Додати елемент

en: Field prefix
uk: Префікс поля

en: Field suffix
uk: Суфікс поля

en: Remove selected
uk: Видалити вибране

en: Lock
uk: Заблокувати

en: Mapping source
uk: Джерело відповідності

en: Marital status
uk: Сімейний стан

en: Limited
uk: Обмежено

en: Used by
uk: Використовується

en: Request method
uk: Метод запиту

en: Structure
uk: Структура

en: Sender email address
uk: Адреса електронної пошти відправника

en: Unique
uk: Унікальне

en: Node status
uk: Стан матеріалу

en: Form display
uk: Відображення форми

en: Progress bar
uk: Індикатор поступу

en: Maximum file size
uk: Максимальний розмір файла

en: Unchecked
uk: Непозначено

en: Default email subject
uk: Базова тема електронного листа

en: Message settings
uk: Налаштування повідомлення

en: Libraries
uk: Бібліотеки

en: (unknown)
uk: (невідомий)

en: Randomize questions
uk: Випадкові питання

en: Language select
uk: Вибір мови

en: Form validation
uk: Перевірка форми

en: Rename files
uk: Перейменовувати файли

en: Dependencies
uk: Залежності

en: Employee
uk: Співробітник

en: Serial number
uk: Серійний номер

en: Webform Product
uk: Продукт Webform

en: Email from address
uk: Електронна пошта з адреси

en: destinations
uk: місця призначення

en: destination
uk: призначення

en: Starred
uk: Позначено зірочкою

en: Not restricted
uk: Без обмежень

en: Date changed
uk: Дата зміни

en: File URL
uk: URL файла

en: Sender name
uk: Ім’я відправника

en: Sender email
uk: Електронна адреса відправника

en: Custom settings
uk: Власні налаштування

en: Archived
uk: Архівовано

en: From email
uk: З електронної пошти

en: The file %source could not be uploaded because a file by that name already exists in the destination %directory.
uk: Файл %source неможливо викласти, оскільки файл з таким іменем в каталозі призначення %directory вже існує.

en: Status message
uk: Повідомлення про стан

en: Minimum image resolution
uk: Мінімальна роздільна здатність зображення

en: no preview
uk: немає попереднього перегляду

en: Date type
uk: Тип дати

en: Time zones
uk: Часові пояси

en: The directory %directory does not exist and could not be created.
uk: Каталогу %directory не існує і не може бути створено.

en: The directory %directory exists but is not writable and could not be made writable.
uk: Каталог %directory існує, але запис у нього неможливий і не може бути увімкнений.

en: Minimal
uk: Мінімальний

en: Entity ID
uk: ID сутності

en: Other description
uk: Інший опис

en: Unlock
uk: Розблокувати

en: Administrative area
uk: Адміністративна одиниця

en: Webform settings
uk: Налаштування веб-форм

en: Randomize options
uk: Випадкова послідовність варіантів

en: Confirmation message
uk: Повідомлення про підтвердження

en: URL to redirect the user to upon successful submission.
uk: URL для переспрямування користувача після успішного надсилання.

en: Submission limit
uk: Ліміти надсилань

en: Show the previous submissions notification that appears when users have previously submitted this form.
uk: Показати повідомлення про попередні надсилання, якщо користувачі раніше вже надсилали цю форму.

en: Submission Number
uk: Номер надсилання

en: Submission ID
uk: ID надсилання

en: Compact options are more suitable for importing data into other systems.
uk: Компактні варіанти більше підходять для імпорту даних в інші системи.

en: draft
uk: чернетка

en: Read-only
uk: Лише читання

en: Remote URL
uk: Віддалений URL

en: subject
uk: тема

en: Data name
uk: Назва даних

en: Wrapper
uk: Обгортка

en: Autocomplete settings
uk: Налаштування автодоповнення

en: Video display
uk: Показ відео

en: Submitter
uk: Надсилач

en: Altered
uk: Змінено

en: Modern
uk: Модерн

en: auto
uk: автоматичний

en: Provides a user interface for the Token API and some missing core tokens.
uk: Додає інтерфейс користувача для Token API та кілька замінників з ядра, що їх бракувало.

en: Four
uk: Чотири

en: Five
uk: П'ять

en: Current page
uk: Поточна сторінка

en: Image options
uk: Параметри зображення

en: Confirm email
uk: Підтвердити електронну адресу

en: Import options
uk: Опції імпорту

en: The email address %mail is not valid.
uk: Електронна адреса %mail некоректна

en: Invisible
uk: Невидиме

en: Unsaved
uk: Незбережено

en: Geographic
uk: Географічний

en: Other type
uk: Іншого типу

en: Access types
uk: Типи доступу

en: The machine-readable name.
uk: Машиночитана назва.

en: Chosen
uk: Обрано

en: Do you want to continue?
uk: Бажаєте продовжити?

en: Original Image
uk: Оригінальне зображення

en: Time settings
uk: Параметри часу

en: Contact Us
uk: Зв'яжіться з нами

en: Modal
uk: Модальне

en: Learn more
uk: Дізнатися більше

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: Job Application
uk: Заява про прийом на роботу

en: Given name
uk: Дане ім'я

en: Title display
uk: Відображення заголовка

en: Available countries
uk: Доступні країни

en: If no countries are selected, all countries will be available.
uk: Якщо не обрано жодної, то доступними є всі країни.

en: Custom tags
uk: Власні теги

en: elements
uk: елементи

en: Dark
uk: Темний

en: Include files as attachments
uk: Додавати файли як вкладення

en: Watch video
uk: Дивитися відео

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
uk: Унікальна машино-читабельна назва. Може містити лише латинські літери нижнього регістру, цифри та символи підкреслення.

en: Weight for @title
uk: Вага для @title

en: sent
uk: відправлено

en: Message ID
uk: ID повідомлення

en: Slides
uk: Слайди

en: Theme name
uk: Назва теми

en: Password confirm
uk: Підтвердження пароля

en: Date of birth
uk: Дата народження

en: Choose file
uk: Виберіть файл

en: Star
uk: Зірка

en: Asc
uk: Зрост

en: Full screen
uk: Повноекранний

en: One column
uk: Одна колонка

en: Wizard
uk: Майстер

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
uk: Надсилання збережені. Ви можете повернутися до цієї форми пізніше, і поточні значення будуть відновлені.

en: Batch settings
uk: Пакетні налаштування

en: Add webform
uk: Додати веб-форму

en: Invalid phone number
uk: Недійсний номер телефону

en: Mail System
uk: Поштова система

en: Salesforce Web-to-Lead Webform Data Integration
uk: Інтеграція даних веб-форми Salesforce Web-to-Lead

en: Industry
uk: Галузь

en: Master
uk: Головне

en: There are no templates available.
uk: Шаблони відсутні.

en: Webform Protected Downloads
uk: Захищені завантаження Вебформ

en: Entity id
uk: Id сутності

en: Clientside Validation
uk: Перевірка на боці клієнта

en: Webform CiviCRM Integration
uk: Інтеграція Webform CiviCRM

en: Datatype
uk: Тип даних

en: Address line 1
uk: Адресний рядок 1

en: Address line 2
uk: Адресний рядок 2

en: - Select type -
uk: - Виберіть тип -

en: Submission
uk: Надсилання

en: Post type
uk: Тип допису

en: Attachment URL
uk: URL-адреса вкладення

en: Animals
uk: Тварини

en: Webform Encrypt
uk: Вебформа: Шифрування

en: Text format settings
uk: Параметри текстового формату

en: - Default -
uk: - Усталено -

en: HTML Table
uk: Таблиця HTML

en: Item weight
uk: Вага позиції

en: Add email
uk: Додати електронну адресу

en: Link attributes
uk: Атрибути посилання

en: Auto-detect
uk: Автовизначення

en: Element title
uk: Назва елемента

en: Provides HubSpot leads API integration with Drupal.
uk: Забезпечує інтеграцію HubSpot leads API з Drupal.

en: Rescheduled
uk: Переплановано

en: Progress Tracker
uk: Відстеження прогресу

en: Mitigates spam form submissions using the honeypot method.
uk: Зменшує надсилання спамерських форм за допомогою методу honeypot.

en: An autocomplete text field.
uk: Текстове поле автодоповнення .

en: Ajax effect
uk: Ajax: Ефект

en: @name field is required.
uk: Поле @name є обов'язковим.

en: Webform Node Element
uk: Елемент вузла веб-форми

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions.
uk: Виберіть метод збору пропозицій автодоповнення.

en: every minute
uk: кожну хвилину

en: 403 Forbidden
uk: 403 Заборонено

en: Wide
uk: Широкий

en: Response message
uk: Повідомлення з відповіддю

en: Time element
uk: Елемент часу

en: Custom properties
uk: Спеціальні властивості

en: Checked
uk: Перевірено

en: Three columns
uk: Три колонки

en: Email from name
uk: Електронна пошта від імені

en: Enhancements
uk: Покращення

en: Total submissions limit
uk: Загальне обмеження надсилань

en: Per user submission limit
uk: Обмеження надсилань на користувача

en: Webform Node
uk: Матеріал веб-форми

en: Other title
uk: Інша назва

en: Add images
uk: Додати зображення

en: Response status code
uk: Код стану відповіді

en: Country codes
uk: Коди країн

en: Store value in the database
uk: Зберігати значення в базі даних

en: Other…
uk: Інше…

en: @title options
uk: @title: параметри

en: File name pattern
uk: Шаблон імені файлу

en: Hidden element (less secure, changeable via JavaScript)
uk: Прихований елемент (менш захищений, змінюваний через JavaScript)

en: The file %file could not be saved because the upload did not complete.
uk: Неможливо зберегти файл %file оскільки його не було викладено на сайт.

en: Is this a draft of the submission?
uk: Це чернетка надсилання?

en: answers
uk: відповіді

en: Third party settings
uk: Сторонні налаштування

en: No submissions available.
uk: Немає доступних надсилань.

en: Rating settings
uk: Налаштування рейтингу

en: Webform Mass Email
uk: Масова розсилка вебформ

en: @title settings
uk: Налаштування @title

en: Handler settings
uk: Налаштування обробника

en: EU Cookie Compliance
uk: Відповідність ЄС щодо файлів cookie

en: Message content
uk: Вміст повідомлення

en: Next page button label
uk: Напис на кнопці наступної сторінки

en: Installs Swift Mailer as a mail system.
uk: Встановлює Swift Mailer як поштову систему.

en: Class hierarchy
uk: Ієрархія класів

en: Current page title
uk: Заголовок поточної сторінки

en: Title is required.
uk: Заголовок є обов'язковим.

en: Save elements
uk: Зберегти елементи

en: National
uk: Національний

en: Terms of service
uk: Умови використання

en: Table select
uk: Вибір таблиці

en: Wizard page
uk: Сторінка майстра

en: Multiple items
uk: Кілька елементів

en: Displaying @start - @end of @total
uk: Показ @start - @end з @total

en: Show labels
uk: Показати позначки

en: Add layout
uk: Додати макет

en: External link
uk: Зовнішнє посилання

en: Download options
uk: Параметри завантаження

en: The URL %url is not valid.
uk: URL %url є неприпустимим.

en: Formatted Address
uk: Відформатована адреса

en: Filled
uk: Заповнено

en: Access Rules
uk: Правила доступу

en: CSV download
uk: Завантаження CSV

en: Development settings
uk: Налаштування для розробки

en: The file %file could not be saved because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
uk: Неможливо зберегти файл %file оскільки його розмір перевищує значення %maxsize, максимально дозволене для викладань.

en: The file could not be uploaded because the destination %destination is invalid.
uk: Неможливо викласти файл оскільки призначення %destination є неприпустимим.

en: %name field is not in the right format.
uk: Поле %name неправильного формату.

en: Form status
uk: Стан форми

en: Additional resources
uk: Додаткові ресурси

en: Langcode
uk: Код мови

en: Color swatch
uk: Зразок кольору

en: Select other
uk: Виберіть інший

en: Request URL
uk: URL запиту

en: Source entity
uk: Вихідна сутність

en: Source entity type
uk: Тип вихідної сутності

en: Theme:
uk: Тема:

en: Add handler
uk: Додати обробник

en: Date (@format)
uk: Дата (@format)

en: Hide empty
uk: Приховувати порожні

en: Signature format
uk: Формат підпису

en: add-ons
uk: надбудови

en: add-on
uk: надбудова

en: Wrapper CSS classes
uk: CSS-класи обгортки

en: Column header format
uk: Формат заголовка стовпчика

en: Type of item to reference
uk: Тип об'єкту для посилання

en: Reference method
uk: Спосіб посилання

en: Allowed number of values
uk: Дозволена кількість значень

en: Soft
uk: М’яко

en: Update URL
uk: URL оновлення

en: Term select
uk: Вибір терміну

en: Exporting submissions
uk: Експортування надсилань

en: Creating export file
uk: Створення файла експорту

en: The export file could not be created because an error occurred.
uk: Файл експорту неможливо створити через помилку.

en: Antibot
uk: Антибот

en: Are you sure you want to delete this?
uk: Ви дійсно бажаєте це видалити?

en: Webform Feedback
uk: Вебформа для зворотного зв’язку

en: Show progress bar
uk: Показувати індикатор поступу

en: Show the notification about previous submissions
uk: Відображати сповіщення про попередні надсилання

en: Drafts only
uk: Лише чернетки

en: Page @start of @end
uk: Сторінка @start з @end

en: Editorial
uk: Редагування

en: 400 Bad Request
uk: 400 Поганий запит

en: 401 Unauthorized
uk: 401 Неавторизовано

en: 500 Internal Server Error
uk: 500 Внутрішня помилка сервера

en: 502 Bad Gateway
uk: 502 Поганий шлюз

en: 503 Service Unavailable
uk: 503 Служба недоступна

en: 504 Gateway Timeout
uk: 504 Перевищено очікування шлюзу

en: Webform Invitation
uk: Вебформа запрошення

en: Are you sure you want to delete the %label @entity-type?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %label @entity-type?

en: Filter submissions
uk: Фільтрувати надсилання

en: CAPTCHA settings
uk: Налаштування CAPTCHA

en: results per page
uk: результатів на сторінку

en: Route parameters
uk: Параметри маршруту

en: Hide help
uk: Сховати довідку

en: submission
uk: надсилання

en: Custom data
uk: Власні дані

en: Previous page button label
uk: Напис на кнопці попередньої сторінки

en: Enable preview page
uk: Увімкнути сторінку попереднього перегляду

en: Preview page title
uk: Заголовок сторінки попереднього перегляду

en: Included preview values
uk: Додані до попереднього перегляду значення

en: Webform ID
uk: ID вебформи

en: Show all options
uk: Показати всі варіанти

en: Thank you for subscribing.
uk: Дякуємо за підписку.

en: Confirmation type
uk: Тип підтвердження

en: The "@name" option must contain a valid value. You may either leave the text field empty or enter a string like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes).
uk: Опція "@name" має містити припустиме значення. Можна залишити текстове поле порожнім або ввести значення на кшталт "512" (байти), "80 KB" (кілобайти) або "50 MB" (мегабайти).

en: Next submission number
uk: Номер наступного надсилання

en: Value is
uk: Значення дорівнює

en: Method:
uk: Метод:

en: Library settings
uk: Налаштування бібліотеки

en: Entity reference settings
uk: Налаштування посилань на сутності

en: The default value of the field identified by its key.
uk: Базове значення поля, визначене його ключем.

en: element
uk: елемент

en: if
uk: якщо

en: View submission
uk: Переглянути надсилання

en: Group information
uk: Інформація про групу

en: The minimum allowed image size expressed as WIDTH×HEIGHT (e.g. 640×480). Leave blank for no restriction. If a smaller image is uploaded, it will be rejected.
uk: Мінімально дозволений розмір зображення записаний як ШИРИНАхВИСОТА (наприклад, 640х480). Залиште порожнім, якщо обмеження відсутні. Якщо відвантажено зображення меншого розміру, його буде відхилено.

en: Broken/Missing
uk: Пошкоджено/Втрачено

en: Filename: %name
uk: Назва файла: %name

en: Select a @context value:
uk: Виберіть значення @context:

en: Weight for @label
uk: Вага для @label

en: Open date
uk: Дата відкриття

en: Close date
uk: Дата закриття

en: Minlength
uk: Мін.довжина

en: Question title
uk: Заголовок питання

en: A powerful, flexible, user-friendly form builder for CiviCRM.
uk: Потужний, гнучкий, зручний конструктор форм для CiviCRM.

en: form only
uk: лише формі

en: viewed submission only
uk: лише переглядуваному надсиланні

en: both form and viewed submission
uk: формі і переглядуваному надсилання

en: Autofocus
uk: Автофокус

en: Label: @label
uk: Мітка: @label

en: Entity reference field settings
uk: Налаштування поля посилання на сутність

en: Entity reference selection plugin settings
uk: Налаштування плаґіну для вибору посилання на сутність

en: File link
uk: Посилання файла

en: Date completed
uk: Дата завершення

en: A partially-completed form was found. Please complete the remaining portions.
uk: Знайдено частково завершену форму. Будь ласка, завершіть незаповнені частини.

en: Confidential submissions
uk: Конфіденційні надсилання

en: Confidential submissions have no recorded IP address and must be submitted while logged out.
uk: Конфіденційні надсилання не записують IP-адресу і мають надсилатися після виходу з сайту.

en: Reply-to
uk: Відповідь на

en: The next submission number was increased to @min to make it higher than existing submissions.
uk: Номер наступного надсилання було збільшено до @min аби зробити його більшим наявного надсилання.

en: option
uk: варіант

en: Basic HTML
uk: Простий HTML

en: Submission state
uk: Стан надсилання

en: @name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
uk: @name не може перевищувати %max символи(ів), а він наразі довжиною %length символи(ів).

en: Single item
uk: Окремий елемент

en: Both a height and width value must be specified in the @name field.
uk: У полі @name мають бути зазначені і висота і ширина.

en: No preview available.
uk: Попередній перегляд недоступний.

en: Translates content, configuration, and interface using the Lingotek Translation Management System.
uk: Перекладає вміст, конфігурацію та інтерфейс за допомогою системи керування перекладами Lingotek.

en: Default from name
uk: Базове ім'я "Від"

en: Integrations
uk: Інтеграції

en: Sorting code
uk: Код сортування

en: Language override
uk: Перевизначення мови

en: Ensures entered addresses are always formatted in the same language.
uk: Гарантує, що введені адреси завжди форматируются на тій же мові.

en: - No override -
uk: - Не переписувати -

en: Clear submissions
uk: Очистити надсилання

en: Clearing submission data
uk: Очищення даних з надсилань

en: The submissions could not be cleared because an error occurred.
uk: Ці надсилання неможливо видалити через помилку.

en: Narrow
uk: Вузький

en: Entity reference options
uk: Параметри посилання на сутність

en: @title type
uk: тип @title

en: Add @title
uk: Додайте @title

en: Webform Simple Hierarchical Select
uk: Вебформи: Простий ієрархічний вибір

en: Integrates Simple Hierarchical Select module with Webform.
uk: Інтегрує модуль Простий ієрархічний вибір з вебформою.

en: Webform Stripe
uk: Вебформа Stripe

en: Options (YAML)
uk: Опції (YAML)

en: %title is not valid.
uk: %title недійсний.

en: Entity select
uk: Вибір сутності

en: A secure token used to look up a submission.
uk: Токен безпеки, використовуваний для пошуку надсилання.

en: Add options
uk: Додати варіанти

en: Emails / Handlers
uk: Електронні листи / Обробники

en: Data (YAML)
uk: Дані (YAML)

en: Email default settings
uk: Базові налаштування електронної пошти

en: Results disabled
uk: Результати вимкнено

en: Email to address
uk: Адреса електронної пошти До

en: Confirmation settings
uk: Налаштування підтвердження

en: URL (redirects to a custom path or URL)
uk: URL (переспрямовує на спеціальний шлях або URL)

en: Submission updated in %form.
uk: Надсилання у формі %form оновлено.

en: New submission added to %form.
uk: Нове надсилання до формі %form додано.

en: Submitted to
uk: Надіслано до

en: Back to form
uk: Назад до форми

en: Unable to load @entity_type:@entity_id
uk: Не вдалося завантажити @entity_type:@entity_id

en: %title options are not valid. @message
uk: Параметри %title недійсні. @message

en: Submission UUID
uk: UUID надсилання

en: Submission URI
uk: URI надсилання

en: Remote IP address
uk: Віддалена IP-адреса

en: Submitted to: Entity type
uk: Надіслано до: Тип сутності

en: The entity type to which this submission was submitted from.
uk: Тип сутності, до якого надіслано це надсилання.

en: Submitted to: Entity ID
uk: Надіслано до: Ідентифікатор сутності

en: Enable the %name handler.
uk: Увімкніть обробник %name.

en: A unique name for this handler instance. Must be alpha-numeric and underscore separated.
uk: Унікальна назва для цього екземпляра обробника. Повинен бути абетково-цифровим і відокремлюватись символом підкреслення.

en: Format options
uk: Варіанти формату

en: Delimiter text format
uk: Текстовий формат з розділювачем

en: Select menu, radio buttons, and checkboxes options
uk: Варіанти для меню вибору, радіоперемикачів та прапорців

en: Item format
uk: Формат елемента

en: Option labels, the human-readable value (label)
uk: Мітки варіантів, людино читне значення (мітка)

en: Option values, the raw value stored in the database (key)
uk: Значення варіантів, необроблене значення, що зберігається в базі даних (ключ)

en: Are you sure you want to delete @submission_total @submissions in @form_total @forms?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити @submission_total @submissions у @form_total @forms?

en: Send from
uk: Надіслано з

en: Included email values
uk: Включено значення електронної пошти

en: %subject sent to %to_mail from %from_name [%from_mail].
uk: %subject надіслано %to_mail від %from_name [%from_mail].

en: Country names
uk: Назви країн

en: State codes
uk: Коди штатів

en: State names
uk: Назви штатів

en: State/Province codes
uk: Коди штатів/провінцій

en: State/Province names
uk: Назви штатів/провінцій

en: Default preview page title
uk: Базовий заголовок сторінки попереднього перегляду

en: Default preview message
uk: Базове повідомлення попереднього перегляду

en: Test types
uk: Тестові типи

en: Test names
uk: Тестові назви

en: Defaults to: %value
uk: За замовчуванням: %value

en: The text for the button that will proceed to the preview page.
uk: Текст для кнопки, яка веде на сторінку попереднього перегляду.

en: The text for the button to go backwards from the preview page.
uk: Текст для кнопки для повернення назад зі сторінки попереднього перегляду.

en: A message to be displayed on the preview page.
uk: Повідомлення, яке буде показуватися на сторінці попереднього перегляду.

en: Submitted to: Entity title
uk: Надіслано до: Назва сутності

en: Submitted to: Entity URL
uk: Надіслано до: URL сутності

en: Default preview button label
uk: Базова мітка кнопки попереднього перегляду

en: Column options
uk: Варіанти колонок

en: The selected columns will be included in the export.
uk: Вибрані стовпці буде включено в експорт.

en: Number of submissions
uk: Кількість надсилань

en: Date list
uk: Список дат

en: Entity autocomplete
uk: Автозаповнення сутності

en: Default base path
uk: Базовий основний шлях

en: Default form exception message
uk: Повідомлення про помилку форми за замовчуванням

en: Default draft button label
uk: Базова мітка кнопки чернетки

en: Default draft save message
uk: Базове повідомлення про збереження чернетки

en: Default draft load message
uk: Базове повідомлення про завантаження чернетки

en: Default confirmation message
uk: Базове повідомлення про підтвердження

en: Default limit total message
uk: Базове обмеження загальної кількості повідомлень

en: Default limit user message
uk: Базове обмеження кількості користувацьких повідомлень

en: Enable page
uk: Увімкнути сторінку

en: Page submit URL alias
uk: Синонім URL для надсилання сторінки

en: Page confirm URL alias
uk: Синонім URL для підтвердження сторінки

en: Form closed message
uk: Повідомлення про закриття форми

en: Form exception message
uk: Повідомлення про помилку форми

en: Limit total submissions
uk: Обмеження кількості надсилань

en: Limit total message
uk: Обмеження кількості повідомлень

en: Limit user submissions
uk: Обмежте надсилання користувачами

en: Limit user message
uk: Обмежити повідомлення користувача

en: Draft saved message
uk: Чернетка збереженого повідомлення

en: Message to be displayed when a draft is saved.
uk: Повідомлення, яке буде показуватися при збереженні чернетки.

en: Draft loaded message
uk: Чернетка завантаженого повідомлення

en: Message to be displayed when a draft is loaded.
uk: Повідомлення, яке буде показуватися при завантаженні чернетки.

en: Is draft
uk: Є чернеткою

en: The submission language code.
uk: Код мови для надсилання.

en: Default closed message
uk: Повідомлення про закриття за умовчанням

en: Default submit button label
uk: Базова мітка кнопки надсилання

en: Completed and draft submissions
uk: Завершені та чернеткові надсилання

en: Completed submissions only
uk: Лише завершені надсилання

en: Number of submissions?
uk: Кількість надсилань?

en: Deleted existing submissions.
uk: Видалено наявні надсилання.

en: 1 submissions created. | Finished creating @count submissions
uk[0]: Створено 1 надсилання.
uk[1]: Завершено створення @count надсилань
uk[2]: Завершено створення @count надсилань

en: Batch export size
uk: Пакетний розмір експорту

en: Batch update size
uk: Пакетний розмір оновлення

en: Batch delete size
uk: Пакетний розмір видалення

en: Automatically save as draft when previewing and when there are validation errors.
uk: Автоматично зберігати як чернетку під час попереднього перегляду та за наявності помилок перевірки.

en: Enter a <a href=":form_api_href">Form API (FAPI)</a> and/or a <a href=":render_api_href">Render Array</a> as <a href=":yaml_href">YAML</a>.
uk: Введіть <a href=":form_api_href">Form API (FAPI)</a> та/або <a href=":render_api_href">Render Array</a> як <a href=":yaml_href">YAML</a> .

en: Key-value pairs MUST be specified as "safe_key: 'Some readable option'". Use of only alphanumeric characters and underscores is recommended in keys. One option per line. Option groups can be created by using just the group name followed by indented group options.
uk: Пари ключ-значення ПОВИННІ вказуватися як "безпечний_ключ:;Деякий доступний для читання варіант". У ключах рекомендується використовувати лише абетково-цифрові символи та підкреслення. Один варіант на рядок. Групи варіантів можна створювати, використовуючи лише назву групи, за якою слідують варіанти групи з відступом.

en: Export creation complete. Your download should begin now. If it does not start, <a href=":href">download the file here</a>. This file may only be downloaded once.
uk: Створення експорту завершено. Завантаження має початися зараз. Якщо не запускається, <a href=":href">завантажте файл тут</a> . Цей файл можна завантажити лише один раз.

en: To email
uk: Електронна пошта "До"

en: Default submission data
uk: Дані надсилання за замовчуванням

en: No messages are available.
uk: Немає повідомлень.

en: Resend message
uk: Повторно надіслати повідомлення

en: Successfully re-sent %label.
uk: Успішно повторно надіслано %label.

en: Please review your submission. Your submission is not complete until you press the "Submit" button!
uk: Будь ласка, перегляньте своє надсилання. Надсилання не є завершеним, доки не натиснуто кнопку «Надіслати»!

en: No more submissions are permitted.
uk: Більше надсилань не дозволяється.

en: Thank you for applying.
uk: Дякуємо за заявку.

en: Sunday: Sunday
    Monday: Monday
    Tuesday: Tuesday
    Wednesday: Wednesday
    Thursday: Thursday
    Friday: Friday
    Saturday: Saturday
uk: Понеділок: Понеділок
    Вівторок: Вівторок
    Середа: Середа
    Четвер: Четвер
    П’ятниця: П’ятниця
    Субота: Субота
    Неділя: Неділя

en: Male: Male
    Female: Female
uk: Чоловік: Чоловік
    Жінка: Жінка

en: AL: Alabama
    AK: Alaska
    AZ: Arizona
    AR: Arkansas
    CA: California
    CO: Colorado
    CT: Connecticut
    DE: Delaware
    DC: 'District of Columbia'
    FL: Florida
    GA: Georgia
    GU: Guam
    HI: Hawaii
    ID: Idaho
    IL: Illinois
    IN: Indiana
    IA: Iowa
    KS: Kansas
    KY: Kentucky
    LA: Louisiana
    ME: Maine
    MD: Maryland
    MA: Massachusetts
    MI: Michigan
    MN: Minnesota
    MS: Mississippi
    MO: Missouri
    MT: Montana
    NE: Nebraska
    NV: Nevada
    NH: 'New Hampshire'
    NJ: 'New Jersey'
    NM: 'New Mexico'
    NY: 'New York'
    NC: 'North Carolina'
    ND: 'North Dakota'
    OH: Ohio
    OK: Oklahoma
    OR: Oregon
    PA: Pennsylvania
    RI: 'Rhode Island'
    SC: 'South Carolina'
    SD: 'South Dakota'
    TN: Tennessee
    TX: Texas
    UT: Utah
    VT: Vermont
    VA: Virginia
    WA: Washington
    WV: 'West Virginia'
    WI: Wisconsin
    WY: Wyoming
uk: AL: Алабама
    AK: Аляска
    AZ: Арізона
    AR: Арканзас
    CA: Каліфорнія
    CO: Колорадо
    CT: Коннектикут
    DE: Делавер
    DC: 'Округ Колумбія'
    FL: Флорида
    GA: Джорджія
    GU: Гуам
    HI: Гаваї
    ID: Айдахо
    IL: Іллінойс
    IN: Індіана
    IA: Айова
    KS: Канзас
    KY: Кентуккі
    LA: Луїзіана
    ME: Мен
    MD: Мериленд
    MA: Массачусетс
    MI: Мічиган
    MN: Міннесота
    MS: Міссісіпі
    MO: Міссурі
    MT: Монтана
    NE: Небраска
    NV: Невада
    NH: 'Нью-Гемпшир'
    NJ: 'Нью-Джерсі' 
    NM: 'Нью-Мексико'
    NY: 'Нью-Йорк'
    NC: 'Північна Кароліна'
     ND: 'Північна Дакота'
    OH: Огайо
    OK: Оклахома
    OR: Орегон
    PA: Пенсільванія
    RI: 'Род-Айленд'
    SC: 'Південна Кароліна'
    SD: 'Південна Дакота'
    TN: Теннессі
    TX: Техас
    UT: Юта
    VT: Вермонт
    VA: Вірджинія
    WA: Вашингтон
    WV: 'Західна Вірджинія'
     WI: Вісконсин
    WY: Вайомінг

en: Alabama: Alabama
    Alaska: Alaska
    Arizona: Arizona
    Arkansas: Arkansas
    California: California
    Colorado: Colorado
    Connecticut: Connecticut
    Delaware: Delaware
    'District of Columbia': 'District of Columbia'
    Florida: Florida
    Georgia: Georgia
    Hawaii: Hawaii
    Idaho: Idaho
    Illinois: Illinois
    Indiana: Indiana
    Iowa: Iowa
    Kansas: Kansas
    Kentucky: Kentucky
    Louisiana: Louisiana
    Maine: Maine
    Maryland: Maryland
    Massachusetts: Massachusetts
    Michigan: Michigan
    Minnesota: Minnesota
    Mississippi: Mississippi
    Missouri: Missouri
    Montana: Montana
    Nebraska: Nebraska
    Nevada: Nevada
    'New Hampshire': 'New Hampshire'
    'New Jersey': 'New Jersey'
    'New Mexico': 'New Mexico'
    'New York': 'New York'
    'North Carolina': 'North Carolina'
    'North Dakota': 'North Dakota'
    Ohio: Ohio
    Oklahoma: Oklahoma
    Oregon: Oregon
    Pennsylvania: Pennsylvania
    'Rhode Island': 'Rhode Island'
    'South Carolina': 'South Carolina'
    'South Dakota': 'South Dakota'
    Tennessee: Tennessee
    Texas: Texas
    Utah: Utah
    Vermont: Vermont
    Virginia: Virginia
    Washington: Washington
    'West Virginia': 'West Virginia'
    Wisconsin: Wisconsin
    Wyoming: Wyoming
uk: Алабама: Алабама
    Аляска: Аляска
    Аризона: Аризона
    Арканзас: Арканзас
    Каліфорнія: Каліфорнія
    Колорадо: Колорадо
    Коннектикут: Коннектикут
    Делавер: Делавер
    'Округ Колумбія': 'Округ Колумбія'
    Флорида: Флорида
    Джорджія: Джорджія
    Гаваї: Гаваї
    Айдахо: Айдахо
    Іллінойс: Іллінойс
    Індіана: Індіана
    Айова: Айова
    Канзас: Канзас
    Кентуккі: Кентуккі
    Луїзіана: Луїзіана
    Мен: Мен
    Мериленд: Мериленд
    Массачусетс: Массачусетс
    Мічиган: Мічиган
    Міннесота: Міннесота
    Міссісіпі: Міссісіпі
    Міссурі: Міссурі
    Монтана: Монтана
    Небраска: Небраска
    Невада: Невада
    'Нью-Гемпшир': 'Нью-Гемпшир'
    'Нью-Джерсі': 'Нью-Джерсі'
    'Нью-Мексико': 'Нью-Мексико'
    'Нью-Йорк': 'Нью-Йорк'
    'Північна Кароліна': 'Північна Кароліна'
    'Північна Дакота': 'Північна Дакота'
    Огайо: Огайо
    Оклахома: Оклахома
    Орегон: Орегон
    Пенсільванія: Пенсильванія
    Род-Айленд: Род-Айленд
    'Південна Кароліна': 'Південна Кароліна'
    'Південна Дакота': 'Південна Дакота'
    Теннессі: Теннессі
    Техас: Техас
    Юта: Юта
    Вермонт: Вермонт
    Вірджинія: Вірджинія
    Вашингтон: Вашингтон
    'Західна Вірджинія': 'Західна Вірджинія'
    Вісконсин: Вісконсин
    Вайомінг: Вайомінг

en: Yes: Yes
    No: No
uk: Так: Так
    Ні: Ні

en: Export type
uk: Тип експорту

en: A user-defined date format. See the <a href="http://php.net/manual/function.date.php">PHP manual</a> for available options.
uk: Формат дати визначений користувачем. Інформацію про можливі варіанти дивіться в <a href="http://php.net/manual/function.date.php">Документації PHP</a>

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTH×HEIGHT (e.g. 640×480). Leave blank for no restriction. If a larger image is uploaded, it will be resized to reflect the given width and height. Resizing images on upload will cause the loss of <a href="http://wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">EXIF data</a> in the image.
uk: Максимально дозволений розмір зображення записаний як ШИРИНАхВИСОТА (наприклад, 640х480). Якщо обмеження відсутні, залиште поле порожнім. Якщо розмір відвантаженого зображення перевищено, його буде зменшено до вказаної ширини та висоти. Зміна розміру зображень призведе до знищення у них <a href="http://wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">EXIF-даних</a>.

en: Use CDN
uk: Використовувати CDN

en: Filename: %file
uk: Ім'я файла: %file

en: Default email body (Plain text)
uk: Базовий текст електронного листа (Простий текст)

en: Default email body (HTML)
uk: Базовий текст електронного листа (HTML)

en: Sends the message as plain text or HTML, using PHP's native mail() function.
uk: Надсилає повідомлення як звичайний текст або HTML за допомогою вбудованої функції PHP mail().

en: Body default value (@format)
uk: Базове значення вмісту (@format)

en: Send email as HTML
uk: Надсилати електронний лист як HTML

en: Debugging is enabled
uk: Зневадження увімкнено

en: Settings:
uk: Налаштування:

en: Format default settings
uk: Базові налаштування формату

en: Export default settings
uk: Базові налаштування експорту

en: Options item format
uk: Формат елементу опцій

en: Entity reference format
uk: Формат посилання на сутність

en: Title / Description
uk: Назва / Опис

en: The download settings have been saved.
uk: Налаштування завантаження збережено.

en: Label (ID)
uk: Мітка (ID)

en: Obscured
uk: Затьмарений

en: Protect %label with Honeypot
uk: Захистити %label за допомогою Honeypot

en: Add time restriction to %label
uk: Додайте часове обмеження до %label

en: The current wizard page.
uk: Поточна сторінка майстра.

en: Default form confidential message
uk: Базове повідомлення форми про конфіденційність

en: Default wizard previous page button label
uk: Базова мітка кнопки попередньої сторінки

en: Default wizard next page button label
uk: Базова мітка кнопки наступної сторінки

en: Default preview previous page button label
uk: Базова мітка кнопки попереднього перегляду попередньої сторінки

en: Form confidential
uk: Конфіденційність форми

en: Form confidential message
uk: Повідомлення про конфіденційність форми

en: This is used for the previous page button within a wizard.
uk: Використовується для кнопки попередньої сторінки в майстрі.

en: This is used for the next page button within a wizard.
uk: Використовується для кнопки наступної сторінки в майстрі.

en: Automatically save as draft when paging, previewing, and when there are validation errors.
uk: Автоматично зберігати як чернетку під час переходу між сторінками, попереднього перегляду та за наявності помилок перевірки.

en: Default confidential message
uk: Базове повідомлення про конфіденційність

en: This form is confidential. You must <a href="[site:login-url]/logout?destination=[current-page:url:relative]">Log out</a> to submit it.
uk: Ця форма є конфіденційною. Щоб надіслати її необхідно <a href="[site:login-url]/logout?destination=[current-page:url:relative]">вийти</a>.

en: Example: Wizard
uk: Приклад: Майстер

en: Integrated by
uk: Інтегровано за допомогою

en: Additional elements
uk: Додаткові елементи

en: The specified email addresses do not match.
uk: Вказані електронні адреси не збігаються.

en: Reset settings
uk: Скидання налаштувань

en: The download settings have been reset.
uk: Налаштування завантаження скинуто.

en: Checkboxes other
uk: Інші прапорці

en: Likert: Agreement
uk: Likert: Погодження

en: Likert: Comparison
uk: Likert: Порівняння

en: 1: Strongly Disagree
    2: Disagree
    3: Neutral
    4: Agree
    5: Strongly Agree
uk: 1: Зовсім не згоден
    2: Не згоден
    3: Байдуже
    4: Згоден
    5: Повністю згоден

en: Likert: Importance
uk: Likert: Важливість

en: 1: Not at all Important
    2: Somewhat Important
    3: Neutral
    4: Important
    5: Very Important
uk: 1: Зовсім не важливо
    2: Дещо важливо
    3: Байдуже
    4: Важливо
    5: Дуже важливо

en: Likert: Satisfaction
uk: Likert: Задоволення

en: 1: Very Unsatisfied
    2: Unsatisfied
    3: Neutral
    4: Satisfied
    5: Very Satisfied
uk: 1: Дуже незадоволений
    2: Незадоволений
    3: Байдуже
    4: Задоволений
    5: Дуже задоволений

en: Likert: Ten Scale
uk: Likert: Десятибальна шкала

en: Likert: Would You
uk: Likert: Чи ви будете

en: 1: Definitely Not
    2: Probably Not
    3: Not Sure
    4: Probably
    5: Definitely
uk: 1: Однозначно ні 
    2: Ймовірно ні 
    3: Не впевнений 
    4: Ймовірно так
    5: Однозначно так

en: Webform Blocks
uk: Блоки вебформ

en: Likert answers format
uk: Формат відповіді Likert

en: Show wizard progress bar
uk: Показати індикатор поступу майстра

en: Show wizard progress pages
uk: Показати сторінки поступу майстра

en: Show wizard progress percentage
uk: Показати відсоток прогресу майстра

en: Answers format
uk: Формат відповідей

en: Answer labels, the human-readable value (label)
uk: Мітки відповідей, людиночитне значення (мітка)

en: Answer keys, the raw value stored in the database (key)
uk: Ключі відповіді, необроблене значення, що зберігається в базі даних (ключ)

en: Default wizard start label
uk: Базова мітка кнопки початку

en: Wizard start label
uk: Мітка запуску майстра

en: Include confirmation page in progress
uk: Долучити сторінку підтвердження в процесі поступу

en: Wizard end label
uk: Фінішна мітка майстра

en: Default wizard end label
uk: Фінішна мітка майстра за замовчуванням

en: CodeMirror settings
uk: Налаштування CodeMirror

en: Wrapper attributes
uk: Атрибути обгортки

en: Elements (YAML)
uk: Елементи (YAML)

en: Form prepopulate elements
uk: Попередньо заповнені елементи форми

en: There are no submissions that need to be deleted.
uk: Немає надсилань, які потрібно видалити.

en: @total YAML file(s) tidied.
uk: @total файл(и) YAML прибрано.

en: No YAML files needed to be tidied.
uk: Жодних файлів YAML не потрібно прибирати.

en: The elements have been unexpectedly altered. Please try again
uk: Елементи були несподівано змінені. Будь ласка спробуйте ще раз

en: Parent %parent_key does not exist.
uk: Батьківський %parent_key не існує.

en: Basic elements
uk: Основні елементи

en: There has been error validating the elements. You may need to edit the <a href=":href">YAML source</a> to resolve the issue.
uk: Виникла помилка перевірки елементів. Можливо, щоб розв'язати проблему, знадобиться відредагувати <a href=":href">вихідний код YAML</a>.

en: Test %type element
uk: Тестовий елемент %type

en: Element test
uk: Тест елемента

en: HTML markup
uk: HTML розмітка

en: Determines the placement of the title.
uk: Визначає розміщення заголовка.

en: Leaving blank will use the default maxlength.
uk: Якщо залишити порожнім, використовуватиметься максимальна довжина за умовчанням.

en: Leaving blank will use the default rows.
uk: Якщо залишити порожнім, використовуватимуться рядки за замовчуванням.

en: Specifies the minimum value.
uk: Визначає мінімальне значення.

en: Specifies the maximum value.
uk: Визначає максимальне значення.

en: Specifies the legal number intervals.
uk: Визначає допустимі інтервали номерів.

en: The placeholder will be shown in the element until the user starts entering a value.
uk: Заповнювач відображатиметься в елементі, доки користувач не почне вводити значення.

en: Contents should be visible (open) to the user.
uk: Вміст повинен бути видимий (відкритий) користувачеві.

en: Private elements are shown only to users with results access.
uk: Приватні елементи відображаються лише користувачам із доступом до результатів.

en: Empty option label
uk: Мітка порожнього варіанта

en: The label to show for the initial option denoting no selection in a select element.
uk: Мітка, яка буде відображатися для початкового варіанта, що вказує на відсутність вибору в обраному елементі.

en: Empty option value
uk: Значення порожнього варіанта

en: The value for the initial option denoting no selection in a select element, which is used to determine whether the user submitted a value or not.
uk: Значення для початкової опції, що вказує на відсутність вибору в елементі вибору, яке використовується для визначення того, надав користувач значення чи ні.

en: Other placeholder
uk: Інший заповнювач

en: Submission display
uk: Показ надсилання

en: These properties and callbacks are not allowed: @properties
uk: Ці властивості та зворотні виклики заборонені: @properties

en: Elements are required
uk: Елементи є обов'язковими

en: Elements are not valid. @message
uk: Елементи недійсні. @message

en: Elements are not valid. YAML must contain an associative array of elements.
uk: Елементи недійсні. YAML повинен містити асоціативний масив елементів.

en: Hide this element by setting its <code>'#access'</code> property to <code>false</code>.
uk: Приховайте цей елемент, встановивши для його властивості <code>'#access'</code> значення <code>false</code> .

en: Filter by title, description, or elements
uk: Фільтр за заголовком, описом та елементами

en: Element titles (label)
uk: Заголовки елементів (мітка)

en: API Docs
uk: Документи API

en: YAML must contain an associative array of elements.
uk: YAML повинен містити асоціативний масив елементів.

en: Please select <a href=":href">predefined @type</a> or enter custom @type.
uk: Виберіть <a href=":href">попередньо визначений @type</a> або введіть власний @type.

en: Option groups can be created by using just the group name followed by indented group options.
uk: Групи параметрів можна створювати, використовуючи лише назву групи, за якою слідують параметри групи з відступом.

en: No elements are available.
uk: Немає доступних елементів.

en: Date type/Element type
uk: Тип дати/Тип елемента

en: %title elements are not valid. @message
uk: Елементи %title недійсні. @message

en: Test data by element type
uk: Тестові дані за типом елемента

en: Completed @feedback submissions (@rate submissions/min)
uk: Завершені надсилання @feedback (@rate надс/хв)

en: Invalid number of submissions: @num
uk: Невірна кількість надсилань: @num

en: Advanced elements
uk: Розширені елементи

en: Date/time elements
uk: Елементи дати/часу

en: Date part and order
uk: Частина дати та порядок

en: Date text parts
uk: Текстові частини дати

en: A description of the range of years to allow, like '1900:2050', '-3:+3' or '2000:+3', where the first value describes the earliest year and the second the latest year in the range.
uk: Допустимий опис діапазону років, як-от «1900:2050», «-3:+3» або «2000:+3», де перше значення описує найраніший рік, а друге — останній рік у діапазоні.

en: Date increment
uk: Збільшення дати

en: The increment to use for minutes and seconds
uk: Приріст для використання для хвилин і секунд

en: - Select a target type -
uk: - Виберіть тип цілі -

en: Enter the max file size a user may upload.
uk: Введіть максимальний розмір файлу, який може викласти користувач.

en: Email confirm
uk: Підтвердити електронну адресу

en: Likert settings
uk: Налаштування Likert

en: Markup settings
uk: Налаштування розмітки

en: Radios other
uk: Радіо інші

en: This is used for the Next Page button on the page before this page break.
uk: Використовується для кнопки «Наступна сторінка» на сторінці перед цим розривом сторінки.

en: This is used for the Previous Page button on the page after this page break.
uk: Використовується для кнопки «Попередня сторінка» на сторінці після цього розриву сторінки.

en: Composite element item format
uk: Формат складеного елемента

en: Select an element
uk: Виберіть елемент

en: Duplicate element
uk: Дублювати елемент

en: Test element
uk: Тестовий елемент

en: Filter by element name
uk: Фільтр за назвою елемента

en: Enter a part of the element name to filter by.
uk: Введіть частину назви елемента для фільтрації.

en: No element available.
uk: Немає доступних елементів.

en: Duplicate @title element
uk: Дублювати елемент @title

en: Edit @title element
uk: Редагувати елемент @title

en: The %title (@type) is a root element that can not be used as child to another element
uk: %title (@type) є кореневим елементом, який не можна використовувати як дочірній для іншого елемента

en: Total submissions limit message
uk: Повідомлення про обмеження загальної кількості надсилань

en: Per user submission limit message
uk: Повідомлення про обмеження надсилання на кожного користувача

en: Default total submissions limit message
uk: Базове повідомлення про обмеження загальної кількості надсилань

en: Default per user submission limit message
uk: Базове повідомлення про обмеження надсилання для кожного користувача

en: An <a href=":href">inputmask</a> helps the user with the element by ensuring a predefined format.
uk: <a href=":href">Маска введення</a> допомагає користувачеві працювати з елементом, забезпечуючи попередньо визначений формат.

en: (9 = numeric; a = alphabetical; * = alphanumeric)
uk: (9 = цифрова; a = абеткова; * = абетковоцифрова)

en: @title title
uk: @title назва

en: Element options
uk: Параметри елемента

en: Multiple email addresses may be separated by commas.
uk: Кілька адрес електронної пошти можна розділяти комами.

en: Email multiple
uk: Кілька електронних листів

en: Email CC address
uk: Електронна адреса CC

en: Email BCC address
uk: Електронна адреса Прихована копія

en: Image src
uk: Src зображення

en: Readonly
uk: Лише для читання

en: Entity limit total submissions
uk: Обмеження загальної кількості надсилань для сутності

en: Entity limit user submissions
uk: Обмеження кількості надсилань від користувачів для сутності

en: Entity type is required when entity id is specified.
uk: Тип сутності є обов’язковим, якщо вказано ідентифікатор сутності.

en: Entity id is required when entity type is specified.
uk: Ідентифікатор сутності є обов’язковим, коли вказано тип сутності.

en: %title has been @action.
uk: %title було @action.

en: Select the entity type and then enter the entity id.
uk: Виберіть тип сутності, а потім введіть ідентифікатор сутності.

en: Element settings
uk: Налаштування елемента

en: Generic element
uk: Звичайний елемент

en: Duplicate '@label' form
uk: Дублікат форми "@label"

en: All [@total]
uk: Усього [@total]

en: Open [@total]
uk: Відкриті [@total]

en: Closed [@total]
uk: Закрито [@total]

en: Starred [@total]
uk: Позначено [@total]

en: Unstarred [@total]
uk: Без позначки [@total]

en: Administrative notes
uk: Адміністративні примітки

en: Enter notes about this submission. These notes are only visible to submission administrators.
uk: Введіть примітки щодо цього надсилання. Ці примітки бачать лише адміністратори надсилання.

en: Submission @sid notes saved.
uk: Примітки @sid до надсилання збережено.

en: Filter by submitted data and/or notes
uk: Фільтрувати за надісланими даними та/або примітками

en: Header (YAML)
uk: Заголовок (YAML)

en: Text to display when no rows are present.
uk: Текст для відображення, коли немає рядків.

en: A <a href=":href">regular expression</a> that the element's value is checked against.
uk: <a href=":href">Регулярний вираз</a>, за яким перевіряється значення елемента.

en: The maximum number of matches to be displayed.
uk: Максимальна кількість збігів для відображення.

en: The minimum number of characters a user must type before a search is performed.
uk: Мінімальна кількість символів, яку користувач має ввести перед пошуком.

en: Pattern %pattern is not a valid regular expression.
uk: Шаблон %pattern не є дійсним регулярним виразом.

en: Customize table
uk: Персоналізувати таблицю

en: Disable dialogs
uk: Вимкнути діалоги

en: Filter templates
uk: Фільтр шаблонів

en: Starred/flagged submissions
uk: Надсилання із зірочкою/прапорцями

en: At least once column is required
uk: Необхідно принаймні один стовпець

en: Input masks
uk: Маски введення

en: Limit entered value to a maximum number of characters or words.
uk: Обмежте введене значення максимальною кількістю символів або слів.

en: [blank]
uk: [порожній]

en: Select a handler
uk: Обрати обробник

en: Save details open/close state
uk: Зберегти стан відкрито/закрито для деталей

en: Save handlers
uk: Зберегти обробники

en: Filter by handler name
uk: Фільтрувати за назвою обробника

en: Enter a part of the handler name to filter by.
uk: Введіть частину імені обробника для фільтрування.

en: No handler available.
uk: Немає доступного обробника.

en: If checked, all <a href=":details_href">Details</a> element's open/close state will be saved using <a href=":local_storage_href">Local Storage</a>.
uk: Якщо позначено, стан відкриття/закриття всіх елементів <a href=":details_href">Подробиці</a> буде збережено за допомогою <a href=":local_storage_href">локального сховища</a> .

en: Add @label handler
uk: Додати обробник @label

en: Edit @label handler
uk: Редагувати обробник @label

en: Ascending (ASC)
uk: За зростанням (ASC)

en: Descending (DESC)
uk: За спаданням (DESC)

en: Use as default configuration
uk: Використовувати як базову конфігурацію

en: Presolve the CAPTCHA and always shows it. This is useful for debugging and preview CAPTCHA integration.
uk: Розв’яжіть CAPTCHA та завжди показуйте її. Це корисно для зневадження та попереднього перегляду інтеграції CAPTCHA.

en: Please check the formats that are available for this element. Leave blank to allow all available formats.
uk: Будь ласка, перевірте формати, доступні для цього елемента. Залиште поле пустим, щоб дозволити всі доступні формати.

en: If checked, the 'About text formats' link will be hidden.
uk: Якщо позначено, посилання «Про текстові формати» буде приховано.

en: @title placeholder
uk: @title: заповнювач

en: @title description
uk: @title: опис

en: Disable client-side validation
uk: Вимкнути перевірку на боці клієнта

en: Client-side validation is disabled for all forms.
uk: Перевірку на боці клієнта вимкнено для всіх форм.

en: Default title display
uk: Базове відображення заголовку

en: Description display
uk: Відображення опису

en: Determines the placement of the description.
uk: Визначає розміщення опису.

en: Page (redirects to new page and displays the confirmation message)
uk: Сторінка (переспрямовує на нову сторінку та відображає повідомлення про підтвердження)

en: Message to be shown upon successful submission.
uk: Повідомлення, яке буде показано після успішного надсилання.

en: Key-value pairs MUST be specified as "safe_key: 'Some readable options'". Use of only alphanumeric characters and underscores is recommended in keys. One option per line.
uk: Пари ключ-значення ПОВИННІ вказуватися як "безпечний ключ:'Деякі доступні для читання параметри'". У ключах рекомендується використовувати лише абетково-цифрові символи та підкреслення. Один варіант на рядок.

en: @label value
uk: значення @label

en: @label text
uk: текст @label

en: Default description display
uk: Відображення опису за замовчуванням

en: Options display
uk: Відображення варіантів

en: Side by side
uk: Пліч-о-пліч

en: Other option label
uk: Мітка варіанта "інше"

en: Other size
uk: Розмір "інше"

en: Other maxlength
uk: Максимальна довжина "інше"

en: Email confirm settings
uk: Налаштування підтвердження електронною поштою

en: Email confirm title
uk: Заголовок підтвердження електронною поштою

en: Email confirm description
uk: Опис підтвердження електронною поштою

en: Email confirm placeholder
uk: Заповнювач для підтвердження електронною поштою

en: Star size
uk: Розмір зірки

en: Small (@size)
uk: Маленький (@size)

en: Medium (@size)
uk: Середній (@size)

en: Large (@size)
uk: Великий (@size)

en: Show reset button
uk: Показати кнопку скидання

en: If checked, a reset button will be placed before the rating element.
uk: Якщо позначено, перед елементом рейтингу буде розміщено кнопку скидання.

en: Sign above
uk: Підпишіться вище

en: not signed
uk: не підписано

en: signed
uk: підписано

en: Signature options
uk: Варіанти підпису

en: toggle settings
uk: налаштування перемикача

en: Toggle theme
uk: Тема перемикача

en: Toggle size
uk: Розмір перемикача

en: Toggle on text
uk: Текст вмикання перемикача

en: Toggle off text
uk: Текст вимикання перемикача

en: Accounting/Finance: Accounting/Finance
    Advertising/Public Relations: Advertising/Public Relations
    Aerospace/Aviation: Aerospace/Aviation
    Arts/Entertainment/Publishing: Arts/Entertainment/Publishing
    Automotive: Automotive
    Banking/Mortgage: Banking/Mortgage
    Business Development: Business Development
    Business Opportunity: Business Opportunity
    Clerical/Administrative: Clerical/Administrative
    Construction/Facilities: Construction/Facilities
    Consumer Goods: Consumer Goods
    Customer Service: Customer Service
    Education/Training: Education/Training
    Energy/Utilities: Energy/Utilities
    Engineering: Engineering
    Government/Military: Government/Military
    Healthcare: Healthcare
    Hospitality/Travel: Hospitality/Travel
    Human Resources: Human Resources
    Installation/Maintenance: Installation/Maintenance
    Insurance: Insurance
    Internet: Internet
    Law Enforcement/Security: Law Enforcement/Security
    Legal: Legal
    Management/Executive: Management/Executive
    Manufacturing/Operations: Manufacturing/Operations
    Marketing: Marketing
    Non-Profit/Volunteer: Non-Profit/Volunteer
    Pharmaceutical/Biotech: Pharmaceutical/Biotech
    Professional Services: Professional Services
    Real Estate: Real Estate
    Restaurant/Food Service: Restaurant/Food Service
    Retail: Retail
    Sales: Sales
    Science/Research: Science/Research
    Skilled Labor: Skilled Labor
    Technology: Technology
    Telecommunications: Telecommunications
    Transportation/Logistics: Transportation/Logistics
uk: Бухгалтерський облік/Фінанси: Бухгалтерський облік/Фінанси
    Реклама/Зв’язки з громадськістю: Реклама/Зв’язки з громадськістю
    Аерокосмічна сфера/Авіація: Аерокосмічна сфера/Авіація
    Мистецтво/Розваги/Видавництво: Мистецтво/Розваги/Видавництво
    Автомобільна справа: Автомобільна справа
    Банківська справа/Іпотека: Банківська справа/Іпотека
    Розвиток бізнесу: Розвиток бізнесу
    Можливості для бізнесу: Можливості для бізнесу Канцелярська/Адміністративна: Канцелярська/Адміністративна
    Будівництво/Об’єкти: Будівництво/Об’єкти
    Товари народного споживання: Товари народного споживання
    Обслуговування клієнтів: Обслуговування клієнтів
    Освіта/Навчання: Освіта/Навчання
    Енергетика/комунальні послуги: Енергетика/комунальні послуги
    Інженерія: Інженерія
    Уряд/Військо: Уряд/Військо
    Охорона здоров’я: Охорона здоров’я
    Гостинність/Подорожі: Гостинність/Подорожі
    Людські ресурси: Людські ресурси
    Встановлення/Технічне обслуговування: Встановлення/Технічне обслуговування
    Страхування: Страхування
    Інтернет: Інтернет
    Правоохоронні органи/Безпека: Правоохоронні органи/Безпека
    Юриспруденція: Юриспруденція
    Менеджмент/Керівництво: Менеджмент/Керівництво
    Виробництво/Процеси: Виробництво/Процеси Маркетинг: Маркетинг
    Неприбуткова сфера/Волонтерство: Неприбуткова сфера/Волонтерство
    Фармакологія/Біотехнології: Фармакологія/Біотехнології
    Професійні послуги: Професійні послуги
    Нерухомість: Нерухомість
    Ресторан/Харчування: Ресторан/Харчування
    Роздрібна торгівля: Роздрібна торгівля:
    Продажі: Продажі
    Наука/Дослідження: Наука/Дослідження
    Кваліфікована праця: Кваліфікована праця
    Технології: Технології
    Телекомунікації: Телекомунікації
    Транспортування/Логістика: Транспортування/Логістика

en: Single: Single
    Married: Married
    Divorced: Divorced
    Widowed: Widowed
uk: Неодружений: Неодружений
    Одружений: Одружений
    Розлучений: Розлучений
    Вдівець: Вдівець

en: January: January
    February: February
    March: March
    April: April
    May: May
    June: June
    July: July
    August: August
    September: September
    October: October
    November: November
    December: December
uk: Січень: Січень
    Лютий: Лютий
    Березень: Березень
    Квітень: Квітень
    Травень: Травень
    Червень: Червень
    Липень: Липень
    Серпень: Серпень
    Вересень: Вересень
    Жовтень: Жовтень
    Листопад: Листопад
    Грудень: Грудень

en: Extra Small: Extra Small
    Small: Small
    Medium: Medium
    Large: Large
    Extra Large: Extra Large
uk: Дуже малий: Дуже малий
    Малий: Малий
    Середній: Середній
    Великий: Великий
    Дуже великий: Дуже великий

en: Disable HTML editor
uk: Вимкнути редактор HTML

en: Previewing @title template
uk: Попередній перегляд шаблону @title

en: Select new element type
uk: Виберіть новий тип елемента

en: Changing from %type
uk: Зміна з %type

en: HTML tags: Includes only @html_tags.
uk: Теги HTML: включає лише теги @html_tags.

en: Enter multiple tags delimited using spaces
uk: Введіть кілька тегів, розділених пробілами

en: Specifies the minimum date.
uk: Вказує мінімальну дату.

en: Specifies the maximum date.
uk: Визначає максимальну дату.

en: Datetime element is designed to have sane defaults so any or all can be omitted.
uk: Елемент Дати/часу розроблено таким чином, щоб мати розумні значення за замовчуванням, тому будь-який або всі елементи можна опустити.

en: Both the date and time components are configurable so they can be output as HTML5 datetime elements or not, as desired.
uk: Обидва компоненти дати та часу можна налаштувати, щоб їх можна було виводити як елементи HTML5 datetime чи ні, за бажанням.

en: Date element
uk: Елемент дати

en: HTML datetime - Use the HTML5 datetime element type.
uk: Дата/час HTML – використовуйте тип елемента дата/час HTML5.

en: HTML datetime input (localized) - Use the HTML5 datetime-local element type.
uk: Введення дати/часу HTML (локалізоване) – використовуйте тип елемента HTML5 datetime-local.

en: HTML date input - Use the HTML5 date element type.
uk: Введення дати HTML – використовуйте тип елемента дати HTML5.

en: Text input - No HTML5 element, use a normal text field.
uk: Введення тексту - немає елемента HTML5, використовуйте звичайне текстове поле.

en: None - Do not display a date element
uk: Немає – не відображати елемент дати

en: A year in either position means that specific year.
uk: Рік у будь-якій позиції означає цей конкретний рік.

en: Used in jQueryUI (fallback) datepicker year range and HTML5 min/max date settings. Defaults to '1900:2050'.
uk: Використовується в jQueryUI (резервний) інструмент вибору дати діапазону років і мінімальних/максимальних параметрів дати HTML5. За замовчуванням '1900:2050'.

en: HTML time input - Use a HTML5 time element type.
uk: Введення часу HTML – використовуйте тип елемента часу HTML5.

en: None - Do not display a time element.
uk: Немає – не відображати елемент часу.

en: Requirement settings
uk: Налаштування вимог

en: Element CSS classes
uk: CSS-класи елемента

en: Form prepopulate source entity
uk: Вихідна сутність для попереднього заповнення форми

en: Created @destination
uk: Створено @destination

en: Flexbox item
uk: Елемент Flexbox

en: Learn more about using <a href=":href">flexbox layouts</a>.
uk: Дізнайтеся більше про використання <a href=":href">макетів flexbox</a>.

en: The flex property specifies the length of the item, relative to the rest of the flexible items inside the same container.
uk: Властивість flex визначає довжину елемента відносно решти гнучких елементів у тому самому контейнері.

en: 0 (none)
uk: 0 (немає)

en: Apply custom styles to the element's wrapper around both the field and its label.
uk: Застосуйте власні стилі до обгортки елемента навколо поля та його мітки.

en: Choose whether to show the element label or element key in each column header.
uk: Виберіть, чи відображати мітку елемента або ключ елемента в кожному заголовку стовпця.

en: Element keys (key)
uk: Ключі елементів (ключ)

en: A list of classes that will be provided in the "Wrapper CSS classes" dropdown. Enter one or more classes on each line. These styles should be available in your theme's CSS file.
uk: Список класів, які будуть надані в спадному меню «Класи CSS обгортки». Введіть один або кілька класів у кожному рядку. Ці стилі мають бути доступні у файлі CSS теми.

en: A list of classes that will be provided in the "Element CSS classes" dropdown. Enter one or more classes on each line. These styles should be available in your theme's CSS file.
uk: Список класів, які будуть надані в спадному списку «Класи CSS елементів». Введіть один або кілька класів у кожному рядку. Ці стилі мають бути доступні у файлі CSS теми.

en: Element format
uk: Формат елемента

en: Labels/values, the human-readable value (value)
uk: Мітки/значення, легкочитне значення (значення)

en: Raw values, the raw value stored in the database (raw)
uk: Необроблені значення, необроблені значення, що зберігаються в базі даних (необроблені)

en: The customized table has been saved.
uk: Налаштовану таблицю збережено.

en: The customized table has been reset.
uk: Налаштовану таблицю скинуто.

en: Hexadecimal color
uk: Шістнадцятковий колір

en: Color swatch size
uk: Розмір зразка кольору

en: Autocomplete minimum number of characters
uk: Мінімальна кількість символів автодоповнення

en: Autocomplete matching operator
uk: Оператор відповідності автодоповнення

en: Flexbox settings
uk: Налаштування Flexbox

en: Align items
uk: Вирівняти елементи

en: Top (flex-start)
uk: Верх (flex-start)

en: Bottom (flex-end)
uk: Низ (flex-end)

en: Center (center)
uk: Центр (центр)

en: CC email
uk: Електронна адреса CC

en: BCC email
uk: Електронна адреса Прихована копія

en: Employment status
uk: Зайнятість

en: 'Full Time': 'Full Time'
    'Part Time': 'Part Time'
    'Military': 'Military'
    Unemployed: Unemployed
    Retired: Retired
uk: 'Повний робочий день': 'Повний робочий день'
    'Неповний робочий день': 'Неповний робочий день' 'Військовий': 'Військовий'
    Безробітний: Безробітний
    Пенсіонер: Пенсіонер

en: Ethnicity
uk: Етнічна приналежність

en: Caucasian: Caucasian
    'Latino/Hispanic': 'Latino/Hispanic'
    'Middle Eastern': 'Middle Eastern'
    African: African
    Caribbean: Caribbean
    'South Asian': 'South Asian'
    'East Asian': 'East Asian'
    Mixed: Mixed
uk: Європеоїдний: Європеоїдний
    Латиноамериканський: Латиноамериканський
    Близькосхідний: Близькосхідний
    Африканський: Африканський
    Карибський: Карибський
    Південноазіатський: Південноазіатський
    Східноазіатський: Східноазіатський
    Змішаний: Змішаний

en: Parent: Parent
    'Significant Other': 'Significant Other'
    Sibling: Sibling
    Child: Child
    Friend: Friend
uk: Батьки: Батьки 
    Інші близькі родичі: Інші близькі родичі
    Брат/сестра: Брат/сестра
    Дитина: Дитина
    Друг: Друг

en: Example: Flexbox layout
uk: Приклад: макет Flexbox

en: Column header prefix
uk: Префікс заголовка стовпчика

en: Column header prefix key delimiter
uk: Розділювач ключа префікса заголовка стовпчика

en: Column header prefix label delimiter
uk: Розділювач мітки префікса заголовка стовпчика

en: Toggle details widget state.
uk: Перемкнути стан віджета деталей.

en: Other elements
uk: Інші елементи

en: Conditional logic
uk: Умовна логіка

en: Column header label delimiter
uk: Роздільник мітки заголовка стовпця

en: Column header key delimiter
uk: Роздільник ключа заголовка стовпця

en: Element info
uk: Інформація про елемент

en: Form API #states must be manually entered.
uk: #states API форми потрібно вводити вручну.

en: Learn more about Drupal's <a href=":href">Form API #states</a>.
uk: Дізнайтеся більше про друпалівські <a href=":href">#states API форми</a>.

en: Add another state
uk: Додати інший стан

en: of the following is met:
uk: з наступного який відповідає:

en: Conditional logic (Form API #states) is not an array.
uk: Умовна логіка (API форми #states) не є масивом.

en: Conditional logic (Form API #states) is using a custom %state state.
uk: Умовна логіка (API форми #states) використовує спеціальний стан %state.

en: Conditional logic (Form API #states) is using multiple triggers.
uk: Умовна логіка (API форми #states) використовує кілька тригерів.

en: Conditional logic (Form API #states) is using multiple nested conditions.
uk: Умовна логіка (API форми #states) використовує кілька вкладених умов.

en: Conditional logic (Form API #states) is using the %operator operator.
uk: Умовна логіка (API форми #states) використовує оператор %operator.

en: Conditional logic (Form API #states) has multiple operators.
uk: Умовна логіка (API форми #states) має кілька операторів.

en: Options elements
uk: Елементи варіантів

en: %name must be a valid date.
uk: %name має бути дійсною датою.

en: %name must be on or after %min.
uk: %name має бути %min або пізніше.

en: %name must be on or before %max.
uk: %name має бути %max або раніше.

en: @title days
uk: @title днів

en: @title months
uk: @title місяців

en: @title years
uk: @title років

en: @title hours
uk: @title годин(и)

en: @title minutes
uk: @title хвилин(и)

en: @title seconds
uk: @title секунд(и)

en: @title am/pm
uk: @title дп/пп

en: Date list settings
uk: Параметри списку дат

en: Select the date parts and order that should be used in the element.
uk: Виберіть частини дати та порядок, який слід використовувати в елементі.

en: Select date parts that should be presented as text fields instead of drop-down selectors.
uk: Виберіть частини дати, які мають бути представлені як текстові поля замість селекторів, що розкриваються.

en: @title [Date]
uk: @title [Дата]

en: @title [Time]
uk: @title [Час]

en: Entity reference elements
uk: Елементи посилання на сутність

en: File upload elements
uk: Елементи завантаження файлів

en: Markup elements
uk: Елементи розмітки

en: Range settings
uk: Налаштування діапазону

en: Composite elements
uk: Складені елементи

en: Use Flexbox
uk: Використовувати Flexbox

en: Entity checkboxes
uk: Прапорці для сутностей

en: Entity radios
uk: Радіоперемикачі для сутностей

en: Flexbox layout
uk: Макет Flexbox

en: Send on
uk: Відправити далі

en: Display collapse/expand all details link
uk: Відображати посилання на згортання/розгортання подробиць

en: Check this option if the user should be allowed to upload multiple files.
uk: Позначте цей параметр, якщо користувачу потрібно дозволити завантажувати декілька файлів.

en: Submission Update
uk: Оновлення надсилання

en: Column name
uk: Назва стовпчика

en: Additional name
uk: Додаткова назва

en: Google requires users to use a valid API key. Using the <a href="https://console.developers.google.com/apis">Google API Manager</a>, you can enable the <em>Google Maps JavaScript API</em>. That will create (or reuse) a <em>Browser key</em> which you can paste here.
uk: Google вимагає від користувачів використовувати дійсний ключ API. Використовуючи <a href="https://console.developers.google.com/apis">Google API Manager</a>, можна ввімкнути <em>Google Maps JavaScript API</em>. Це створить (або повторно використає) <em>ключ браузера</em>, який можна вставити сюди.

en: Signature Pad
uk: Поле для підпису

en: Default Google Maps API key
uk: Базовий ключ API Карт Google

en: Submission number
uk: Номер надсилання

en: The @title is not valid.
uk: @title недійсний.

en: Controls how videos are displayed in inline help and within the global help section.
uk: Керує способом відображення відео у вбудованій довідці та в розділі глобальної довідки.

en: Tableselect sort
uk: Сортування вибору таблиці

en: Use Ajax
uk: Використовувати Ajax

en: Private file system is set.
uk: Шлях до приватних файлів налаштований.

en: Private file system is not set.
uk: Шлях до приватних файлів не налаштований

en: This must be changed in <a href="https://www.drupal.org/documentation/modules/file">settings.php</a>. For more information see: <a href="https://www.drupal.org/psa-2016-003">DRUPAL-PSA-2016-003</a>
uk: Має бути змінене у файлі <a href="https://www.drupal.org/documentation/modules/file">settings.php</a>. Більше відомостей див.: <a href="https://www.drupal.org/psa-2016-003">DRUPAL-PSA-2016-003</a>

en: Exporters
uk: Експортери

en: Allow files to be uploaded to public file system.
uk: Дозволити викладання файлів до загально-доступної файлової системи.

en: Results exporter
uk: Експортер результатів

en: Ignore disabled results warning
uk: Ігнорувати попередження про вимкнені результати

en: Remote Post
uk: Віддалена публікація

en: Exporter settings
uk: Налаштування експортера

en: '@title' is a '@type' element, which has been disabled and will not be rendered.
uk: "@title" – це елемент типу "@type", який вимкнено та не відтворюватиметься.

en: The %title options are being set by the %module_names @module. Altering any of the below options will override these dynamically populated options.
uk: Варіанти %title встановлюються модулем %module_names @module. Зміна будь-якого з наведених нижче варіантів перевизначить ці динамічно заповнені варіанти.

en: The %title options have been customized. Resetting the below options will allow the %module_names @module to dynamically populate these options.
uk: Варіанти %title були налаштовані. Скидання наведених нижче варіантів дозволить %module_names @module динамічно заповнювати ці варіанти.

en: Options %label have been reset.
uk: Варіанти %label скинуто.

en: Options %label saved.
uk: Варіанти %label збережено.

en: Options @label have been reset.
uk: Варіанти @label скинуто.

en: Options @label saved.
uk: Варіанти @label збережено.

en: Header options
uk: Варіанти заголовка

en: Download export file
uk: Завантажте файл експорту

en: Download uploaded files
uk: Завантажте викладені файли

en: %name must be a valid time.
uk: %name має бути дійсним часом.

en: Options %id do not exist.
uk: Варіанти %id не існують.

en: Date format is only applicable for browsers that do not have support for the HTML5 date element. Browsers that support the HTML5 date element will display the date using the user's preferred format.
uk: Формат дати застосовний лише для браузерів, які не підтримують елемент дати HTML5. Браузери, які підтримують елемент дати HTML5, відображатимуть дату у бажаному користувачем форматі.

en: Enter date format using <a href="http://php.net/manual/en/function.date.php">Date Input Format</a>.
uk: Введіть формат дати за допомогою <a href="http://php.net/manual/en/function.date.php">формату введення дати</a> .

en: Accepts any date in any <a href="https://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/tar_7.html#Date-input-formats">GNU Date Input Format</a>. Strings such as today, +2 months, and Dec 9 2004 are all valid.
uk: Приймає будь-яку дату в будь-якому <a href="https://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/tar_7.html#Date-input-formats">форматі введення дати GNU</a>. Такі рядки, як сьогодні, +2 місяці та 9 грудня 2004 року, є дійсними.

en: The @title could not be interpreted in <a href="https://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/tar_7.html#Date-input-formats">GNU Date Input Format</a>.
uk: @title не можна інтерпретувати у <a href="https://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/tar_7.html#Date-input-formats">форматі введення дати GNU</a> .

en: Use min/max validation to define a more specific date range.
uk: Використовуйте мінімальну/максимальну перевірку, щоб визначити більш конкретний діапазон дат.

en: HTML5 datetime elements do not gracefully degrade in older browsers and will be displayed as a plain text field without a date or time picker.
uk: Елементи дати й часу HTML5 не змінюються коректно в старіших браузерах і відображатимуться як звичайне текстове поле без засобу вибору дати чи часу.

en: Time format is only applicable for browsers that do not have support for the HTML5 time element. Browsers that support the HTML5 time element will display the time using the user's preferred format.
uk: Формат часу застосовний лише для браузерів, які не підтримують елемент часу HTML5. Браузери, які підтримують елемент часу HTML5, відображатимуть час у бажаному користувачем форматі.

en: Enter time format using <a href="http://php.net/manual/en/function.date.php">Time Input Format</a>.
uk: Введіть формат часу за допомогою <a href="http://php.net/manual/en/function.date.php">формату введення часу</a> .

en: For more information see: <a href="https://www.drupal.org/psa-2016-003">DRUPAL-PSA-2016-003</a>
uk: Для отримання додаткової інформації див.: <a href="https://www.drupal.org/psa-2016-003">DRUPAL-PSA-2016-003</a>

en: Private file system is not set. This must be changed in <a href="https://www.drupal.org/documentation/modules/file">settings.php</a>. For more information see: <a href="https://www.drupal.org/psa-2016-003">DRUPAL-PSA-2016-003</a>
uk: Приватна файлова система не налаштована. Необхідно внести зміни у файлі <a href="https://www.drupal.org/documentation/modules/file">settings.php</a> . Для отримання додаткової інформації див.: <a href="https://www.drupal.org/psa-2016-003">DRUPAL-PSA-2016-003</a>

en: Specifies the legal number intervals. Leave blank to support any number interval.
uk: Визначає допустимі числові інтервали. Залиште поле порожнім, щоб підтримувати будь-який числовий інтервал.

en: Accepts any time in any <a href="https://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/tar_7.html#Date-input-formats">GNU Date Input Format</a>. Strings such as now, +2 hours, and 4:30 PM are all valid.
uk: Приймає будь-який час у будь-якому <a href="https://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/tar_7.html#Date-input-formats">форматі введення дати GNU</a> . Такі рядки, як зараз, +2 години та 16:30, є дійсними.

en: Exports results as delimited text file.
uk: Експортує результати як текстовий файл із роздільниками.

en: Open HTML table in Excel
uk: Відкривати таблицю HTML в Excel

en: If checked, the download file extension will be change from .html to .xls.
uk: Якщо позначено, розширення файлу завантаження буде змінено з .html на .xls.

en: Exports results as an HTML table.
uk: Експортує результати як таблицю HTML.

en: Remote post successful!
uk: Віддалена публікація успішна!

en: Remote post
uk: Віддалена публікація

en: Excluded types
uk: Виключені типи

en: File upload default settings
uk: Базові налаштування викладання файлів

en: Default allowed managed file extensions
uk: Базові дозволені розширення використовуваних файлів

en: Default allowed image file extensions
uk: Базові дозволені розширення файлів зображень

en: Default allowed video file extensions
uk: Базові дозволені розширення файлів відео

en: Default allowed audio file extensions
uk: Базові дозволені розширення файлів аудіо

en: Default allowed document file extensions
uk: Базові дозволені розширення файлів документів

en: Render array
uk: Масив візуалізації

en: Below is the element's final render array.
uk: Нижче наведено остаточний масив візуалізації елемента.

en: %title is a %type element, which has been disabled and will not be rendered. Go to the <a href=":href">admin settings</a> page to enable this element.
uk: %title — це елемент %type, який вимкнено та не буде відтворено. Перейдіть на сторінку <a href=":href">налаштувань адміністратора</a> , щоб увімкнути цей елемент.

en: %title is a %type element, which has been disabled and will not be rendered. Please contact a site administrator.
uk: %title — це елемент %type, який вимкнено та не буде відтворено. Будь ласка, зверніться до адміністратора сайту.

en: Select roles and users that should be able to populate this element when creating a new submission.
uk: Виберіть ролі та користувачів, які повинні мати змогу заповнити цей елемент під час створення нового надсилання.

en: Select roles and users that should be able to update this element when updating an existing submission.
uk: Виберіть ролі та користувачів, які повинні мати змогу оновлювати цей елемент під час оновлення існуючого надсилання.

en: Select roles and users that should be able to view this element when viewing a submission.
uk: Виберіть ролі та користувачів, які повинні мати змогу переглядати цей елемент під час перегляду надсилання.

en: Read the %label element's <a href=":href">API documentation</a>.
uk: Прочитайте <a href=":href">документацію API</a> елемента %label.

en: Default allowed @title extensions
uk: Базово дозволені розширення @title

en: A select menu field.
uk: Поле меню вибору.

en: Separate options are more suitable for building reports, graphs, and statistics in a spreadsheet application. Ranking will be included for sortable option elements.
uk: Окремі параметри більше підходять для створення звітів, графіків і статистичних даних у додатку для роботи з електронними таблицями. Для елементів варіантів із сортування буде додане ранжування.

en: Processed text element can not be opened within a modal. Please see <a href="https://www.drupal.org/node/2741877">Issue #2741877: Nested modals don't work</a>.
uk: Опрацьований текстовий елемент не можна відкрити в модальному вікні. Перегляньте <a href="https://www.drupal.org/node/2741877">Проблема №2741877: вкладені модальні вікна не працюють</a>.

en: Processed text settings
uk: Налаштування опрацьованого тексту

en: HTML5 Audio player (MP3 only)
uk: Аудіопрогравач HTML5 (лише MP3)

en: Document file
uk: Файл документа

en: Allow N/A answer
uk: Дозволити відповідь Н/Д

en: Allowing N/A is ideal for situations where you wish to make a likert element required, but still want to allow users to opt out of certain questions.
uk: Дозволити Н/Д ідеально підходить для ситуацій, коли необхідно зробити обов’язковим елемент likert, але все одно потрібно дозволити користувачам відмовитися від певних запитань.

en: N/A answer value
uk: Значення відповіді Н/Д

en: Value stored in the database. Leave blank to store an empty string in the database.
uk: Значення, що зберігається в базі даних. Залиште поле порожнім, щоб зберегти порожній рядок у базі даних.

en: N/A answer text
uk: Текст відповіді Н/Д

en: Table sort
uk: Сортування таблиці

en: HTML5 Video player (MP4 only)
uk: Відеопрогравач HTML5 (лише MP4)

en: JSON documents
uk: Документи JSON

en: Exports results as JSON documents.
uk: Експортує результати як документи JSON.

en: YAML documents
uk: Документи YAML

en: Exports results as YAML documents.
uk: Експортує результати як документи YAML.

en: Likert: Quality
uk: Likert: Якість

en: 1: Poor
    2: Fair
    3: Good
    4: Very good
    5: Excellent
uk: 1: Погано
    2: Задовільно
    3: Добре
    4: Дуже добре
    5: Відмінно

en: Employee Evaluation
uk: Оцінка співробітників

en: Job Seeker Profile
uk: Профіль шукача роботи

en: Session Evaluation
uk: Оцінка сеансу

en: Form CSS classes
uk: CSS класи форми

en: Please note: Custom properties will be automatically removed.
uk: Зверніть увагу: Cпеціальні властивості буде автоматично видалено.

en: Please note that comments are not supported and will be removed.
uk: Зверніть увагу, що коментарі не підтримуються та будуть видалені.

en: Form attributes
uk: Атрибути форми

en: Element properties
uk: Властивості елемента

en: Below are all available element properties with translatable properties in <strong>bold</strong>.
uk: Нижче наведено всі доступні властивості елементів із властивостями, які можна перекладати, виділено <strong>жирним шрифтом</strong> .

en: A list of classes that will be provided in the "Form CSS classes" dropdown. Enter one or more classes on each line. These styles should be available in your theme's CSS file.
uk: Список класів, які будуть надані в спадному списку «CSS класи форми». Введіть один або кілька класів у кожному рядку. Ці стилі мають бути доступні у файлі CSS для теми.

en: Number settings
uk: Налаштування чисел

en: Other option settings
uk: Налаштування іншого варіанту

en: If checked, a select all checkbox will be added to the header.
uk: Якщо позначено, до заголовка буде додано прапорець «Вибрати все».

en: Specifies the minimum time.
uk: Визначає мінімальний час.

en: Specifies the maximum time.
uk: Визначає максимальний час.

en: Specifies the minute intervals.
uk: Визначає хвилинні інтервали.

en: Enter interval in seconds.
uk: Введіть інтервал у секундах.

en: Body custom value (@format)
uk: Власне значення вмісту (@format)

en: If checked, sent emails will be displayed onscreen to all users.
uk: Якщо позначено, надіслані електронні листи відображатимуться на екрані для всіх користувачів.

en: If checked, posted submissions will be displayed onscreen to all users.
uk: Якщо позначено, опубліковані надсилання відображатимуться на екрані для всіх користувачів.

en: If no country selected all countries are valid.
uk: Якщо країна не вибрана, усі країни дійсні.

en: Telephone Validation
uk: Перевірка телефону

en: Valid countries
uk: Дійсні країни

en: Provided by the @module module.
uk: Надано модулем @module.

en: Provided by @plugin_id mail plugin.
uk: Надано поштовим плаґіном @plugin_id.

en: Unable to determine email module and/or provider
uk: Неможливо визначити модуль електронної пошти та/або провайдера

en: Warn users about unsaved changes
uk: Застерігати користувачів про незбережені зміни

en: Disable back button
uk: Вимкнути кнопку Назад

en: CSS (Cascading Style Sheets)
uk: CSS (Каскадні таблиці стилів)

en: Changes you made may not be saved.
uk: Внесені зміни можуть не зберегтися.

en: Press OK to leave this page or Cancel to stay.
uk: Натисніть OK, щоб залишити цю сторінку, або «Скасувати», щоб залишитися.

en: SPAM Protection
uk: Захист від СПАМу

en: Provides CAPTCHA for adding challenges to arbitrary forms.
uk: Забезпечує CAPTCHA для додавання викликів до довільних форм.

en: Adds clientside validation to forms.
uk: Додає клієнтську перевірку до форм.

en: Provides Symfony (form) Validators for Drupal 8.
uk: Надає засоби перевірки Symfony (форми) для Drupal 8.

en: Posts form submissions to MailChimp list.
uk: Публікує надсилання форм у список MailChimp.

en: Posts form submissions into a Drupal queue.
uk: Публікує надсилання форми в черзі Drupal.

en: Provides a user interface for per-module and site-wide mail system selection.
uk: Надає інтерфейс користувача для вибору поштової системи для кожного модуля та сайту.

en: Allows for site emails to be sent through an SMTP server of your choice.
uk: Дозволяє надсилати електронні листи сайту через сервер SMTP за вашим вибором.

en: Text or code that is placed directly in front of the input. This can be used to prefix an input with a constant string. Examples: $, #, -.
uk: Текст або код, який розміщується безпосередньо перед введенням. Це можна використовувати для префіксу введення постійним рядком. Приклади: $, #, -.

en: Text or code that is placed directly after the input. This can be used to add a unit to an input. Examples: lb, kg, %.
uk: Текст або код, який розміщується безпосередньо після введення. Це можна використовувати, щоб додати одиницю до вхідних даних. Приклади: м, кг, %.

en: Custom JavaScript
uk: Власний JavaScript

en: Unable to render elements, please view the below message(s) and the error log.
uk: Не вдається відобразити елементи, будь ласка, перегляньте наведені нижче повідомлення та журнал помилок.

en: Back button is disabled for all forms.
uk: Кнопка «Назад» вимкнена для всіх форм.

en: Unsaved warning is enabled for all forms.
uk: Попередження про незбережене ввімкнено для всіх форм.

en: If checked, users will be displayed a warning message when they navigate away from a form with unsaved changes.
uk: Якщо позначено, користувачам відображатиметься попередження, коли вони залишатимуть форму з незбереженими змінами.

en: If checked, the <a href=":href">novalidate</a> attribute, which disables client-side validation, will be added to this form.
uk: Якщо позначено, до цієї форми буде додано атрибут <a href=":href">novalidate</a>, який вимикає перевірку на боці клієнта.

en: Expand/collapse all (details) link is automatically added to all forms.
uk: Посилання «Розгорнути/згорнути все» (подробиці) автоматично додається до всіх форм.

en: The HTTP method with which the form will be submitted.
uk: Метод HTTP, за допомогою якого буде надіслано форму.

en: POST (Default)
uk: POST (за замовчуванням)

en: POST (Custom)
uk: POST (власне)

en: GET (Custom)
uk: GET (власне)

en: Code Mirror is a versatile text editor implemented in JavaScript for the browser.
uk: Code Mirror — це універсальний текстовий редактор, реалізований у JavaScript для браузера.

en: Code Mirror is used to provide a text editor for YAML, HTML, CSS, and JavaScript configuration settings and messages.
uk: Code Mirror використовується для створення текстового редактора для налаштувань і повідомлень конфігурації YAML, HTML, CSS і JavaScript.

en: Geocomple is an advanced jQuery plugin that wraps the Google Maps API's Geocoding and Places Autocomplete services.
uk: Geocomple — це розширений плагін jQuery, який об’єднує служби геокодування та автодоповнення Google Maps API.

en: Geocomplete is used by the location element.
uk: Geocomplete використовується елементом розташування.

en: Input masks are used to ensure predefined and custom formats for text fields.
uk: Маски введення використовуються для забезпечення попередньо визначених і власних форматів для текстових полів.

en: Rating plugin for jQuery. Fast, progressive enhancement, touch support, customizable (just swap out the images, or change some CSS), unobtrusive JavaScript (using HTML5 data-* attributes), RTL support. The Rating plugin supports as many stars as you'd like, and also any step size.
uk: Плагін Rating для jQuery. Швидке прогресивне покращення, сенсорна підтримка, можливість налаштування (просто замініть зображення або змініть CSS), ненав’язливий JavaScript (з використанням атрибутів даних HTML5), підтримка RTL. Плагін Rating підтримує скільки завгодно зірок, а також будь-який розмір кроку.

en: Select2 gives you a customizable select box with support for searching and tagging.
uk: Select2 надає вам настроюване поле вибору з підтримкою пошуку та тегування.

en: Signature Pad is a JavaScript library for drawing smooth signatures. It is HTML5 canvas based and uses variable width Bézier curve interpolation. It works in all modern desktop and mobile browsers and doesn't depend on any external libraries.
uk: Signature Pad — це бібліотека JavaScript для малювання рукописних підписів. Він заснований на HTML5 canvas і використовує інтерполяцію кривої Безьє зі змінною шириною. Він працює в усіх сучасних настільних і мобільних браузерах і не залежить від зовнішніх бібліотек.

en: Signature Pad is used to provide a signature element.
uk: Signature Pad використовується для створення елемента підпису.

en: A lightweight, customizable javascript timepicker plugin for jQuery, inspired by Google Calendar.
uk: Легкий, настроюваний плагін javascript timepicker для jQuery, створений за мотивами Календаря Google.

en: Timepicker is used to provide a polyfill for HTML 5 time elements.
uk: Timepicker використовується для надання polyfill для елементів часу HTML 5.

en: Toggles is a lightweight jQuery plugin that creates easy-to-style toggle buttons.
uk: Toggles — це легкий плагін jQuery, який створює кнопки-перемикачі, які легко використовувати.

en: Toggles is used to provide a toggle element.
uk: Toggles використовується для елемента перемикання.

en: Word or character counting, with server-side validation, is available for text fields and text areas.
uk: Підрахунок слів або символів із перевіркою на сервері доступний для текстових полів і текстових областей.

en: If checked, the export file will be automatically download to your local machine. If unchecked, the export file will be displayed as plain text within your browser.
uk: Якщо позначено, файл експорту буде автоматично завантажено на локальну машину. Якщо цей прапорець знято, файл експорту відображатиметься у браузері як простий текст.

en: If checked, only starred/flagged submissions will be downloaded. If unchecked, all submissions will downloaded.
uk: Якщо позначено, завантажуватимуться лише позначені зірочкою/прапорцями. Якщо цей прапорець знято, усі надсилання буде завантажено.

en: Enter a part of the element type to filter by.
uk: Введіть частину типу елемента для фільтрації.

en: Element default settings
uk: Базові налаштування елементів

en: Element types
uk: Типи елементів

en: For multiple options, use commas to separate multiple defaults.
uk: Для кількох варіантів, щоб розділити кілька базових варіантів використовуйте коми.

en: Other field prefix
uk: Префікс іншого поля

en: Other field suffix
uk: Суфікс іншого поля

en: Other rows
uk: Інші ряди

en: Other steps
uk: Інші кроки

en: Buttons other
uk: Кнопки інші

en: You can either enter an element specific API key here or set the <a href=":href">default site-wide API key</a>.
uk: Тут можна ввести ключ API для певного елемента або встановити <a href=":href">базовий ключ API для всього сайту</a>.

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has more overhead than public files, but allows restricted access to files within this element.
uk: Виберіть місце для збереження остаточних файлів. Приватне сховище файлів має більше витрат, ніж загальнодоступні файли, але забезпечує обмежений доступ до файлів у цьому елементі.

en: Confirmation page URL alias
uk: Синонім URL-адреси сторінки підтвердження

en: Export types
uk: Типи експорту

en: Default confirmation back label
uk: Базова мітка повернення підтвердження

en: Button CSS classes
uk: CSS-класи кнопки

en: Confirmation CSS classes
uk: CSS-класи підтвердження

en: Confirmation back link CSS classes
uk: CSS-класи зворотнього посилання на підтвердженні

en: Wizard start attributes
uk: Атрибути запуску майстра

en: Confirmation attributes
uk: Атрибути підтвердження

en: Confirmation back link label
uk: Мітка зворотного посилання для підтвердження

en: Confirmation back link attributes
uk: Атрибути зворотного посилання для підтвердження

en: Exclude elements
uk: Виключити елементи

en: Excluded data
uk: Вилучені дані

en: Please avoid using the reserved word '@key' as the element's key.
uk: Уникайте використання зарезервованого слова "@key" як ключа елемента.

en: Element attributes
uk: Атрибути елемента

en: Confirmation back link
uk: Зворотне посилання для підтвердження

en: @title CSS classes
uk: @title: класи CSS

en: Apply classes to the @type.
uk: Застосувати класи до @type.

en: @title CSS style
uk: @title: стиль CSS

en: Apply custom styles to the @type.
uk: Застосуйте власні стилі до типу @type.

en: @title custom attributes (YAML)
uk: @title: власні атрибути (YAML)

en: Enter additional attributes to be added the @type.
uk: Введіть додаткові атрибути, щоб додати до типу @type.

en: A list of classes that will be provided in "Button CSS classes" dropdown. Enter one or more classes on each line. These styles should be available in your theme's CSS file.
uk: Список класів, які будуть надані в спадному списку «Класи CSS кнопок». Введіть один або кілька класів у кожному рядку. Ці стилі мають бути доступні у файлі CSS до теми.

en: A list of classes that will be provided in the "Confirmation CSS classes" dropdown. Enter one or more classes on each line. These styles should be available in your theme's CSS file.
uk: Список класів, який буде надано в спадному списку «Класи CSS підтвердження». Введіть один або кілька класів у кожному рядку. Ці стилі мають бути доступні у файлі CSS до теми.

en: A list of classes that will be provided in the "Confirmation back link CSS classes" dropdown. Enter one or more classes on each line. These styles should be available in your theme's CSS file.
uk: Список класів, який буде надано в спадному меню «Класи CSS зворотного посилання для підтвердження». Введіть один або кілька класів у кожному рядку. Ці стилі мають бути доступні у файлі CSS до теми.

en: Posted data
uk: Опубліковані дані

en: Tokens related to webforms.
uk: Замінники, пов'язані з вебформами.

en: The UUID of the webform submission.
uk: UUID надсилання вебформи.

en: The IP address that was used when submitting the webform submission.
uk: IP-адреса, що була використана при надсиланні вебформи.

en: The URL the user submitted the webform submission.
uk: URL надісланої вебформи, що здійснив користувач.

en: The URL of the webform submission. Replace the '?' with the link template. Defaults to 'canonical' which displays the submission's data.
uk: URL надісланої веб-форми. Заміність '?' шаблоном посилання. За замовчуванням  'canonical', що відображає надіслані дані.

en: The user that submitted the webform submission.
uk: Користувач, що надіслав веб-форму.

en: The language code of the webform submission.
uk: Код мови надісланої вебформи.

en: The date the webform submission was created.
uk: Дата створення надісланої веб-форми.

en: The date the webform submission was completed.
uk: Дата заповнення надісланої веб-форми.

en: The date the webform submission was most recently updated.
uk: Дата останнього оновлення надісланої вебформи.

en: The ID of the webform.
uk: Ідентифікатор вебформи.

en: The title of the webform.
uk: Заголовок вебформи

en: The administrative description of the webform.
uk: Адміністративний опис вебформи.

en: The webform that the webform submission belongs to.
uk: Вебформа, до якої належить надіслана веб-форма.

en: Webform: HTML email support
uk: Веб-форма: Підтримка HTML-формату електронної пошти

en: Webform: Private files
uk: Веб-форма: приватні файли

en: Enables the creation of webforms and questionnaires.
uk: Дозволяє створювати веб-форми та анкети.

en: Create webforms and manage submissions.
uk: Створення веб-форм і керування надсиланнями.

en: Access the webform overview page
uk: Доступ до сторінки огляду веб-форм

en: Get an overview of all webforms.
uk: Здійснення огляду усіх веб-форми.

en: Administer webforms
uk: Адміністрування веб-форм

en: Administer webform submissions
uk: Адміністрування надсилань вебформ

en: Allows accessing, updating, and deleting <em>all</em> webform submissions.
uk: Дозвіл на доступ, оновлення та видалення <em>усіх</em> надсилань веб-форм.

en: Administer webform element access
uk: Адміністрування доступу до елементів веб-форми

en: Create webforms
uk: Створення веб-форм

en: Edit any webform
uk: Редагування будь-яких веб-форм

en: Edit own webform
uk: Редагування власних веб-форм

en: Delete any webform
uk: Видалення будь-якої веб-форми

en: Delete own webform
uk: Видалення власної веб-форми

en: Edit CSS/JS webform assets
uk: Редагування CSS/JS-ресурсів вебформ

en: Allows administrators to attach custom CSS and JavaScript to a webform.
uk: Дозвіл адміністраторам приєднувати власний CSS та JavaScript-код до веб-форм.

en: Duplicate webform
uk: Дублювати веб-форму

en: Delete webform
uk: Видалити веб-форму

en: Webforms: Options
uk: Веб-форми: Опції

en: Add webform options
uk: Додати опції веб-форми

en: Delete webform options
uk: Видалити опції веб-форми

en: Delete webform submission
uk: Видалити надіслану веб-форму

en: Add webform handler
uk: Додати обробник веб-форми

en: Edit webform handler
uk: Редагувати обробник веб-форми

en: Delete webform handler
uk: Видалити обробник веб-форми

en: Protect all webforms with Honeypot
uk: Захистити усі веб-форми з Honeypot

en: Add time limit to all webforms
uk: Додати обмеження часу до усіх веб-форм

en: Webform default settings
uk: Базові налаштування веб-форм

en: Webform confidential message
uk: Конфіденційне повідомлення вебформи

en: Display back to webform link.
uk: Показати посилання для повернення до вебформи.

en: Webform handlers
uk: Обробники вебформ

en: Webforms block
uk: Блок веб-форм

en: Default webform submission data
uk: Базові дані надсилань веб-форми

en: Webform field storage settings
uk: Налаштування сховища поля для веб-форм

en: Webform autocomplete display format settings
uk: Налаштування формату відображення автодоповнення веб-форм

en: Display the referenced webform with default submission data.
uk: Відобразити вебформу за посиланням, із даними надсилання за замовчуванням.

en: Display the referenced webform as a link.
uk: Відобразити вебформу за посиланням у вигляді посилання.

en: webforms
uk: вебформи

en: This command will export webform submissions to a file.
uk: Ця команда експортує надсилання вебформ у файл.

en: Choose a webform to export submissions from.
uk: Виберіть вебформу для експорту з неї надсилань.

en: Choose a webform to purge submissions from.
uk: Виберіть вебформу для видалення з неї надсилань.

en: Are you sure you want to delete all submissions from '@title' webform?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити всі надсилання з вебформи «@title»?

en: Are you sure you want repair the Webform module's admin settings and webforms?
uk: Ви дійсно бажаєте відновити налаштування адміністратора та вебформи модуля Вебформа?

en: Webform id required
uk: Ідентифікатор вебформи обовязковий

en: Webform @id not recognized.
uk: @id веб-форми не розпізнано.

en: '@title' (@entity_type:@entity_id) does not reference a webform.
uk: «@title» (@entity_type:@entity_id) не посилається на вебформу.

en: '@title' (@entity_type:@entity_id) does not have a '@webform_id' webform associated with it.
uk: «@title» (@entity_type:@entity_id) не має пов’язаної з ним вебформи «@webform_id».

en: If you run into any issues with a webform, you can also attach the below configuration (without any personal information) to a new ticket in the Webform module's <a href=":href">issue queue</a>.
uk: У разі виникнення проблем з вебформою, також можливо додати наведену нижче конфігурацію (без будь-якої особистої інформації) до нового звернення в <a href=":href">черзі проблем</a> модуля Webform.

en: A flag that indicate the status of the webform submission.
uk: Позначка, яка вказує на статус надсилання вебформи.

en: Administrative notes about the webform submission.
uk: Адміністративні примітки щодо надсилання вебформи.

en: The serial number of the webform submission entity.
uk: Серійний номер сутності надсилання вебформи.

en: Webform Devel
uk: Вебформа: Розробка

en: Provides development tools for the Webform module.
uk: Надає засоби розробки для модуля Webform.

en: Here is your webform's configuration:
uk: Ось конфігурація вашої вебформи:

en: Debug webform submission.
uk: Зневадити надсилання вебформи.

en: Webform Examples
uk: Вебформа: Приклади

en: Provides examples of all webform elements and functionality which can used for demonstrating and testing advanced functionality or used as cut-n-paste code snippets for creating new webforms.
uk: Надає приклади всіх елементів і функцій вебформ, які можна використовувати для демонстрації та тестування розширених функцій або використати як фрагменти коду для створення нових вебформ.

en: View webform submissions for any node
uk: Перегляд надсилання вебформ для будь-якого матеріалу.

en: View webform submissions for own node
uk: Перегляд надсилання веб-форм для власного матеріалу.

en: Edit webform submissions for any node
uk: Редагування надсилання вебформ для будь-якого матеріалу

en: Edit webform submissions for own node
uk: Редагування надсилання вебформ для власного матеріалу

en: Delete webform submissions for any node
uk: Видалення надсилання вебформ для будь-якого матеріалу

en: Delete webform submissions for own node
uk: Видалення надсилання вебформ для власного матеріалу

en: Webform Templates
uk: Шаблони веб-форм

en: Webform UI
uk: Вебформа: Інтерфейс

en: Please add elements to this webform.
uk: Будь ласка, додайте елементи до цієї вебформи.

en: The webform element %title has been deleted.
uk: Елемент вебформи %title було видалено.

en: Webform element %type test has been reset.
uk: Елемент вебформи %type тест було скинуто.

en: Webform element %type test has been updated.
uk: Елемент вебформи %type тест оновлено.

en: This is used as a descriptive label when displaying this webform element.
uk: Використовується як описова мітка під час відображення цього елемента вебформи.

en: The default value of the webform element.
uk: Базове значення елемента вебформи.

en: The value of the webform element.
uk: Значення елемента вебформи.

en: If set, this message will be used when a required webform element is empty, instead of the default "Field x is required." message.
uk: Якщо встановлено, це повідомлення використовуватиметься, коли обов’язковий елемент вебформи порожній, замість стандартного «Поле x є обов’язковим».

en: Enter custom CSS to be attached to the webform.
uk: Введіть власний CSS, який потрібно додати до вебформи.

en: Enter custom JavaScript to be attached to the webform.
uk: Введіть власний JavaScript, який потрібно додати до вебформи.

en: <a href=":href">Delete all submissions</a> to this webform.
uk: <a href=":href">Видалити всі надсилання</a> до цієї вебформи.

en: <a href=":href">Delete this individual element</a> using the webform UI.
uk: <a href=":href">Видалити цей окремий елемент</a> за допомогою інтерфейсу вебформи.

en: <a href=":href">Enable the Webform UI module</a> and safely delete this element.
uk: <a href=":href">Увімкніть модуль Вебформа: Інтерфейс UI</a> і безпечно видаліть цей елемент.

en: The %key element can not be removed because the %title webform has <a href=":href">results</a>.
uk: Елемент %key неможливо видалити, оскільки вебформа %title має <a href=":href">результати</a> .

en: The %title (@type) is a webform element that can not have any child elements.
uk: %title (@type) — це елемент вебформи, який не може мати дочірніх елементів.

en: Webform %label created.
uk: Вебформа %label створена.

en: Webform %label elements saved.
uk: Елементи вебформи %label збережено.

en: Webform @label created.
uk: Вебформу @label створено.

en: Webform @label elements saved.
uk: Елементи вебформи @label збережено.

en: There are currently no handlers setup for this webform.
uk: Наразі для цієї вебформи не встановлено обробників.

en: Webform %label handler saved.
uk: Обробник вебформи %label збережено.

en: Webform @label handler saved.
uk: Обробник вебформи @label збережено.

en: If checked, this webform will be available as a template to all users who can create new webforms.
uk: Якщо позначено, ця вебформа буде доступна як шаблон для всіх користувачів, які можуть створювати нові вебформи.

en: If checked, all warnings and log messages about 'This webform is currently not saving any submitted data.' will be suppressed.
uk: Якщо позначено, усі попередження та повідомлення журналу про те, що ця вебформа наразі не зберігає надіслані дані, буде прибрано.

en: If unchecked, this webform must be attached to a <a href=":node_href">node</a> or a <a href=":block_href">block</a> to receive submissions.
uk: Якщо цей прапорець знято, цю вебформу потрібно прикріпити до <a href=":node_href">матеріалу</a> або <a href=":block_href">блоку</a>, щоб отримувати надсилання.

en: Webform URL alias
uk: Синонім URL-адреси вебформи

en: Optionally specify an alternative URL by which the webform confirmation page can be accessed.
uk: Додатково вкажіть альтернативну URL-адресу, за якою можна отримати доступ до сторінки підтвердження вебформи.

en: Webform status
uk: Стан веб-форми

en: A message to be displayed if the webform breaks.
uk: Повідомлення, яке буде показано, якщо вебформа не пошкоджена.

en: Disable back button for all webforms
uk: Вимкнути кнопку "Назад"; для всіх вебформ

en: If checked, users will be displayed a warning message when they navigate away from a webform with unsaved changes.
uk: Якщо позначено, користувачам відображатиметься попередження, коли вони залишатимуть вебформу з незбереженими змінами.

en: If checked, an expand/collapse all (details) link will be added to this webform when there are two or more details elements available on the webform.
uk: Якщо позначено, до цієї вебформи буде додано посилання «Розгорнути/згорнути все» (подробиці), якщо у вебформі доступні два або більше елементів деталей.

en: Add a page for previewing the webform before submitting.
uk: Додайте сторінку для попереднього перегляду вебформи перед надсиланням.

en: A message to be displayed when authenticated users try to access a confidential webform.
uk: Повідомлення, яке відображатиметься, коли автентифіковані користувачі намагатимуться отримати доступ до конфіденційної вебформи.

en: The value of the next submission number. This is usually 1 when you start and will go up with each webform submission.
uk: Значення наступного номера надсилання. Зазвичай це 1 на початку, і він зростає з кожним надсиланням вебформи.

en: Display back to webform link
uk: Показати посилання для повернення до вебформи

en: The username of the webform author/owner.
uk: Ім’я користувача автора/власника вебформи.

en: Please make sure this webform's action URL or path is setup to handle the webform's submission.
uk: Будь ласка, переконайтеся, що URL-адресу дії цієї вебформи або шлях налаштовано для обробки надсилання вебформи.

en: The URL or path to which the webform will be submitted.
uk: URL-адреса або шлях, за яким буде надіслано вебформу.

en: This webform is currently not saving any submitted data. Please enable the <a href=":settings_href">saving of results</a> or add a <a href=":handlers_href">submission handler</a> to the webform.
uk: Ця вебформа наразі не зберігає надіслані дані. Увімкніть <a href=":settings_href">збереження результатів</a> або додайте до вебформи <a href=":handlers_href">обробник надсилання</a>.

en: The below webform has been prepopulated with custom/random test data. When submitted, this information <strong>will still be saved</strong> and/or <strong>sent to designated recipients</strong>.
uk: Наведену нижче вебформу попередньо заповнено спеціальними/випадковими тестовими даними. Після надсилання цю інформацію <strong>все одно буде збережено</strong> та/або <strong>надіслано вказаним одержувачам</strong> .

en: Submissions to %webform for %user
uk: Надсилання до %webform для %user

en: There are no third party settings available. Please install a contributed module that integrates with the Webform module.
uk: Налаштування сторонніх сервісів недоступні. Установіть внесений модуль, який інтегрується з модулем Вебформа.

en: Webform info
uk: Інформація про вебформу

en: No export file ready for download. The file may have already been downloaded by your browser. Visit the <a href=":href">download export webform</a> to create a new export.
uk: Немає файлу експорту, готового для завантаження. Можливо, файл уже завантажено вашим браузером. Відвідайте <a href=":href">вебформу для завантаження експорту</a>, щоб створити новий експорт.

en: Testing %title webform
uk: Тестування вебформи %title

en: Webform options
uk: Параметри вебформи

en: The ID of the webform submission entity.
uk: Ідентифікатор сутності надсилання вебформи.

en: The UUID of the webform submission entity.
uk: UUID сутності надсилання вебформи.

en: The URI the user submitted the webform.
uk: URI, який користувач надіслав  вебформу.

en: The time that the webform submission was first saved as draft or submitted.
uk: Час, коли вебформу було вперше збережено як чернетку або надіслано.

en: The time that the webform submission was submitted as complete (not draft).
uk: Час, коли вебформу було надіслано як повну (не чернетку).

en: The time that the webform submission was last saved (complete or draft).
uk: Час останнього збереження вебформи (повна або чернетка).

en: The IP address of the user that submitted the webform.
uk: IP-адреса користувача, який надіслав вебформу.

en: The associated webform.
uk: Пов’язана вебформа.

en: The ID of the entity of which this webform submission was submitted from.
uk: Ідентифікатор сутності, від якої надіслано цю вебформу.

en: Default base path for webform URLs
uk: Основний шлях за умовчанням для URL-адрес вебформи

en: Disable client-side validation for all webforms
uk: Вимкнути перевірку на боці клієнта для всіх вебформ

en: If checked, the <a href=":href">novalidate</a> attribute, which disables client-side validation, will be added to all webforms.
uk: Якщо позначено, атрибут <a href=":href">novalidate</a>, який вимикає перевірку на боці клієнта, буде додано до всіх вебформ.

en: Determines the default placement of the description for all webform elements.
uk: Визначає стандартне розташування опису для всіх елементів вебформи.

en: Public files upload destination is dangerous for webforms that are available to anonymous and/or untrusted users.
uk: Місце призначення для викладання загальнодоступних файлів небезпечний для вебформ, які доступні анонімним та/або ненадійним користувачам.

en: Filter webforms
uk: Фільтр вебформ

en: The webform handler %name has been deleted.
uk: Обробник вебформи %name видалено.

en: If checked, the above settings will be used as the default configuration for all associated Webform nodes.
uk: Якщо позначено, наведені вище параметри використовуватимуться як конфігурація за замовчуванням для всіх пов’язаних матеріалів Webform.

en: Webform submissions cleared.
uk: Надсилання вебформ очищено.

en: Webform submissions purged.
uk: Надсилання вебформ видалено.

en: Default webform submission data (YAML)
uk: Базові дані надсилання вебформи (YAML)

en: Please note that no emails will be sent while generating webform submissions.
uk: Зауважте, що під час створення вебформи електронні листи не надсилатимуться.

en: Restrict submissions to these webforms.
uk: Обмежити надсилання лише цими вебформами.

en: Invalid webform name: @name
uk: Недійсна назва веформи: @name

en: Generate a given number of webform submissions. Optionally delete current submissions.
uk: Згенеруйте вказану кількість вебформ. За необхідності  можете видалити поточні надсилання.

en: Webform selection
uk: Вибір вебформи

en: Display link to the referenced webform.
uk: Показати посилання на вебформу за посилання

en: Flag to control whether this webform should be open or closed to new submissions.
uk: Позначте, щоб контролювати, чи повинна ця вебформа бути відкритою чи закритою для нових надсилань.

en: A webform containing default submission values.
uk: Вебформа, що містить базові значення надсилання.

en: Webform PHP mailer
uk: Вебформа: Поштар PHP

en: A +/- value describes a dynamic value that is that many years earlier or later than the current year at the time the webform is displayed.
uk: Значення +/- описує динамічне значення, яке на багато років раніше або пізніше поточного року на момент відображення вебформи.

en: Randomizes the order of the options when they are displayed in the webform.
uk: Рандомізує послідовність варіантів, коли вони відображаються у вебформі.

en: If checked, all existing submission values will be visible to the webform's users.
uk: Якщо позначено, усі наявні значення надсилання будуть видимі для користувачів вебформи.

en: The default value of the composite webform element as YAML.
uk: Базове значення складеного елемента вебформи у вигляді YAML.

en: Randomizes the order of the questions when they are displayed in the webform.
uk: Рандомізує послідовність запитань, коли вони відображаються у вебформі.

en: Enter custom HTML into your webform.
uk: Введіть власний HTML у вебформу.

en: This is the delimiter used in the CSV/TSV file when downloading webform results. Using tabs in the export is the most reliable method for preserving non-latin characters. You may want to change this to another character depending on the program with which you anticipate importing results.
uk: Це роздільник, який використовується у файлі CSV/TSV під час завантаження результатів вебформи. Використання символів табуляції під час експорту є найнадійнішим способом збереження нелатинських символів. Ви можете змінити цей символ на інший, залежно від програми, за допомогою якої ви збираєтесь імпортувати результати.

en: Broken/missing webform handler plugin.
uk: Пошкоджений/відсутній плагін обробки вебформ.

en: @form webform sent @title email.
uk: Вебформа @form надіслала електронний лист @title.

en: Sends a webform submission via an email.
uk: Надсилає вебформу електронною поштою.

en: Posts webform submissions to a URL.
uk: Публікує надсилання вебформ за URL-адресою.

en: Mitigate SPAM webform submissions using the <a href=":href_honeypot">honeypot</a> method.
uk: Зменште надсилання спаму за допомогою вебформ використовуючи метод <a href=":href_honeypot">honeypot</a> .

en: <a href=":href_honeypot">Honeypot protection</a> is enabled for all webforms.
uk: <a href=":href_honeypot">Захист Honeypot</a> увімкнено для всіх вебформ.

en: <a href=":href_webform">Honeypot protection</a> is enabled for all webforms.
uk: <a href=":href_webform">Захист Honeypot</a> увімкнено для всіх вебформ.

en: <a href=":href_honeypot">Time limit</a> is disabled for all webforms.
uk: <a href=":href_honeypot">Обмеження часу</a> вимкнено для всіх вебформ.

en: <a href=":href_webform">Time limit</a> is enabled for all webforms.
uk: <a href=":href_webform">Обмеження часу</a> ввімкнено для всіх вебформ.

en: all webforms
uk: всі вебформи

en: @label webform
uk: вебформа @label

en: Unable to display this webform. Please contact the site administrator.
uk: Неможливо відобразити цю вебформу. Будь ласка, зв'яжіться з адміністратором сайту.

en: New submission added to [webform:title].
uk: Нове надсилання додано до [webform:title].

en: Basic email contact webform.
uk: Проста електронна контактна вебформа.

en: A basic contact webform template.
uk: Стандартний шаблон контактної вебформи.

en: An employee evaluation webform template.
uk: Шаблон вебформи оцінювання співробітників.

en: An issue webform template.
uk: Шаблон вебформи про проблему.

en: A job application webform template.
uk: Шаблон вебформи заявки на роботу.

en: A job seeker profile webform template.
uk: Шаблон вебформи профілю шукача роботи.

en: A registration webform template.
uk: Шаблон реєстраційної форми.

en: A session evaluation webform template.
uk: Шаблон вебформи для оцінки сеансу.

en: A subscribe to mailing list webform template.
uk: Шаблон вебформи для підписки на список розсилки.

en: A user profile webform template.
uk: Шаблон веб-форми для профілю користувача.

en: Submission serial number
uk: Серійний номер надсилання

en: Submission values
uk: Надіслані значення

en: The 'format' can be 'value', 'raw', or custom format specifically associated with the element
uk: Елемент 'format' може бути 'value', 'raw' або інший власний формат, спеціально пов'язаний з елементом.

en: Deleted @form: Submission #@id.
uk: Видалена @form: Надсилання #@id.

en: Item value
uk: Значення позиції

en: Please note: That the below custom element attributes will also be applied to the @name fieldset wrapper. (<a href=":href">Issue #2836374</a>)
uk: Будь ласка, зверніть увагу: наведені нижче власні атрибути елемента також будуть застосовані до обгортки набору полів @name. (<a href=":href">Проблема №2836374</a>)

en: Autocomplete values
uk: Автозаповнення значень

en: Message close effect
uk: Ефект закриття повідомлення

en: Message storage
uk: Сховище повідомлень

en: Unique ID used to store the message's closed state. Please enter only lower-case letters, numbers, dashes, and underscores.
uk: Унікальний ідентифікатор, який використовується для збереження закритого стану повідомлення. Будь ласка, вводьте лише малі літери, цифри, дефіси та підкреслення.

en: Submission data
uk: Дані надсилання

en: Enter custom data that will be included in all remote post requests.
uk: Введіть власні дані, які будуть включені в усі запити на віддалену публікацію.

en: No response. Please see the recent log messages.
uk: Немає відповіді. Перегляньте останні повідомлення журналу.

en: Examples of elements with <a href="https://github.com/RobinHerbots/jquery.inputmask">input masks</a>.
uk: Приклади елементів з <a href="https://github.com/RobinHerbots/jquery.inputmask">масками введення</a>.

en: Example: Elements: Condition Logic
uk: Приклад: елементи: Умовна логіка

en: Examples of elements using conditional logic.
uk: Приклади елементів з використанням умовної логіки.

en: Tokens related to webform submission.
uk: Замінники, пов'язані з надсиланнями вебформ.

en: For example, to display the Contact webform's 'Subject' element's value you would use the [webform_submission:values:subject] token.
uk: Наприклад, для показу елементу 'Subject' (Тема) з веб-форми Контакт необхідно використати замінник [webform_submission:values:subject].

en: The source entity that the webform submission was submitted from.
uk: Вихідна сутність, з якої було виконано надсилання вебформи.

en: The URL of the webform.
uk: URL вебформи.

en: Resets Webform user data and saved state for messages
uk: Скидає дані користувача модуля Вебформа і збережений стан для повідомлень

en: Webform development commands
uk: Вебформа: Команди розробки

en: Developer specific commands for the Webform module.
uk: Спеціальні команди розробника для модуля Вебформа.

en: Are you sure you want reset the Webform module's user data and saved state?
uk: Ви дійсно бажаєте скинути дані користувача та збережений стан модуля Вебформа?

en: The node that the webform was submitted from.
uk: Матеріали, з якого надіслано вебформу.

en: Edit webform source code
uk: Редагування вихідного коду вебформи

en: Installing the Webform module
uk: Встановлення модуля Вебформа

en: Below are elements that are available but do not have a Webform Element integration plugin.
uk: Нижче наведено елементи, які доступні, але не мають плагіна інтеграції елемента вебформи.

en: The selected elements will be included in the [webform_submission:values] token. Individual values may still be printed if explicitly specified as a [webform_submission:values:?] in the email body template.
uk: Вибрані елементи буде включено в замінник [webform_submission:values]. Окремі значення все ще можуть бути надруковані, якщо їх явно вказано як [webform_submission:values:?] у шаблоні вміста електронного листа.

en: Submitted on [webform_submission:created]
    Submitted by: [webform_submission:user]
    
    Submitted values are:
    [webform_submission:values]
uk: Надіслано [webform_submission:created]
    Надіслав: [webform_submission:user]
    
    Надіслані значення:
    [webform_submission:values]

en: <p>Submitted on [webform_submission:created]</p>
    <p>Submitted by: [webform_submission:user]</p>
    <p>Submitted values are:</p>
    [webform_submission:values]
uk: <p>Надіслано [webform_submission:created]</p>
    <p>Надіслав: [webform_submission:user]</p>
    <p> Надіслані значення:</p> [webform_submission:values]

en: Examples of multiple column webform layout using <a href="https://css-tricks.com/snippets/css/a-guide-to-flexbox/">Flexbox</a>.
uk: Приклади макета вебформи з кількома стовпцями з використанням <a href="https://css-tricks.com/snippets/css/a-guide-to-flexbox/">Flexbox</a>.

en: Example of a multiple step 'wizard' webform.
uk: Приклад багатокрокової вебформи з майстром.

en: Select available element types
uk: Виберіть доступні типи елементів

en: Reply-to email
uk: Відповідь на електронний лист

en: Webform MailChimp
uk: Веб-форма MailChimp

en: The language name of the webform submission.
uk: Назва мови для надісланої вебформи

en: The current (wizard) page of the webform submission.
uk: Поточна сторінка майстра з надсилання веб-форми.

en: In draft
uk: Чернетка

en: Is the webform submission in draft.
uk: Чи надіслана вебформа знаходиться в стані чернетки.

en: The 'items' can be 'comma', 'semicolon', 'and', 'ol', 'ul', or custom delimiter
uk: Елемент 'items' може бути 'comma', 'semicolon', 'and', 'ol', 'ul' або інший власний роздільник.

en: Prevent duplicate submissions
uk: Запобігати дубльованим надсиланням

en: Global Assets (CSS/JavaScript)
uk: Глобальні ресурси (CSS/JavaScript)

en: Element multiple values delimiter
uk: Розділювач кількох значень елементу

en: Amount of submissions to process
uk: Кількість оброблюваних надсилань

en: Default purging
uk: Очищення за замовчуванням

en: Default days to retain submissions
uk: Стандартні дні для зберігання надсилань

en: Delete submission configuration
uk: Конфігурація видалення надсилань

en: Star/Flag selected submission configuration
uk: Позначити вибрану конфігурацію надсилання

en: Unstar/Unflag selected submission configuration
uk: Вимкнути позначення вибраної конфігурації надсилання

en: Webform submission bulk form
uk: Вебформа: Пакетне надсилання форми

en: Provides a Webform content type which allows webforms to be integrated into a website as nodes.
uk: Надає тип вмісту Вебформа, який дозволяє інтегрувати на вебсайт вебформи у вигляді матеріали.

en: Provides a user interface for building and maintaining webforms.
uk: Надає інтерфейс користувача для створення та підтримки вебформ.

en: Webform Layout Container
uk: Вебформа: Контейнер макета

en: Provides a layout container element to add to a webform, which uses old fashion floats to support legacy browsers that don't support CSS Flexbox (IE9 and IE10).
uk: Надає елемент Контейнер макета для додавання до вебформи, який використовує старомодні спливні елементи для підтримки застарілих браузерів, які не підтримують CSS Flexbox (IE9 та IE10).

en: Provides a Webform handler for posting a message to a slack channel when a submission is saved.
uk: Надає обробник вебформи для публікації повідомлення в каналі slack під час збереження надсилання.

en: Provides encryption for webform elements.
uk: Забезпечує шифрування елементів вебформ.

en: %name cannot be less than %min characters but is currently %length characters long.
uk: %name не може містити менше ніж %min символів, але наразі %length символів.

en: The value %value has already been submitted once for the %name element. You may have already submitted this webform, or you need to use a different value.
uk: Значення %value уже надіслано один раз для елемента %name. Можливо, ви вже надіслали цю вебформу або потрібно використати інше значення.

en: The element may still be empty unless it is required.
uk: Елемент може бути порожнім за потреби.

en: Select how a single value is displayed.
uk: Виберіть, як відображатиметься окреме значення.

en: Items format
uk: Формат елементів

en: Automatically purge
uk: Автоматичне очищення

en: Draft and completed
uk: Чернетка і завершено

en: Days to retain submissions
uk: Дні для зберігання надсилань

en: Webform operations bulk form
uk: Вебформа: Пакетна форма операцій

en: Add a form element that lets you run operations on multiple webform.
uk: Додає елемент форми, який дозволяє виконувати операції з кількома вебформами.

en: Below is a list of modules and projects that extend and/or provide additional functionality to the Webform module and Drupal's Form API.
uk: Нижче наведено список модулів і проєктів, які розширюють та/або надають додаткову функціональність модулю Вебформа та Form API Drupal.

en: Space ()
uk: Пробіл ()

en: Webform submission operations bulk form
uk: Вебформа: Пакетна форма операцій з надсиланнями

en: Add a form element that lets you run operations on multiple submissions.
uk: Додає елемент форми, який дозволяє виконувати дії з кількома надсиланнями.

en: Label/Description
uk: Мітка/Опис

en: Enter custom JavaScript to be attached to all webforms.
uk: Введіть власний JavaScript, який буде додано до всіх вебформ.

en: Deleted @count submission.
uk: Видалено надсилання @count.

en: Are you sure you want to delete this submission? | Are you sure you want to delete these submissions?
uk[0]: Ви дійсно хочете видалити це надсилання?
uk[1]: Ви дійсно хочете видалити ці надсилання?
uk[2]: Ви дійсно хочете видалити ці надсилання?

en: Delete submission
uk: Видалити надсилання

en: Star/Flag selected submission
uk: Позначити вибране надсилання зірочкою/прапорцем

en: Unstar/unflag selected submission
uk: Зняти зірочку/прапорець з вибраного надсилання

en: Provides a form element that determines whether the user is human.
uk: Надає елемент форми, який визначає, чи є користувач людиною.

en: Provides a form element for a single checkbox.
uk: Надає елемент форми для одного прапорця.

en: Provides a form element for a set of checkboxes, with the ability to enter a custom value.
uk: Надає елемент форми для набору прапорців із можливістю введення власного значення.

en: Provides a form element for choosing a color.
uk: Надає елемент форми для вибору кольору.

en: Provides an element that wraps child elements in a container.
uk: Надає елемент, який обгортає дочірні елементи в контейнер.

en: Provides a form element for date selection.
uk: Надає елемент форми для вибору дати.

en: Provides a form element for date & time selection using select menus and text fields.
uk: Надає елемент форми для вибору дати й часу за допомогою меню вибору та текстових полів.

en: Provides a form element for date & time selection.
uk: Надає елемент форми для вибору дати й часу.

en: Provides an interactive element that a user can open and close.
uk: Надає інтерактивний елемент, який користувач може відкривати та закривати.

en: Provides a form element for entering an email address.
uk: Надає елемент форми для введення електронної адреси.

en: Provides a form element to select an entity reference using an autocompletion.
uk: Надає елемент форми для вибору посилання на сутність за допомогою автодоповнення.

en: Provides an element for a group of form elements.
uk: Надає елемент для групи елементів форми.

en: Provides a form element for an HTML 'hidden' input element.
uk: Надає елемент форми для «прихованого» елемента введення HTML.

en: Provides a display-only form element with an optional title and description.
uk: Надає елемент форми лише для відображення з необов’язковим заголовком і описом.

en: Provides an element for displaying the label for a form element.
uk: Надає елемент для відображення мітки для елемента форми.

en: Provides a form element for selecting a language.
uk: Надає елемент форми для вибору мови.

en: Provides a form element to enter a machine name, which is validated to ensure that the name is unique and does not contain disallowed characters.
uk: Надає елемент форми для введення машинної назви, яка перевіряється на унікальність і не відсутність заборонених символів.

en: Provides a form element for uploading and saving a file.
uk: Надає елемент форми для викладення та збереження файлу.

en: Provides a form element for numeric input, with special numeric validation.
uk: Надає елемент форми для числового введення зі спеціальною числовою перевіркою.

en: Provides a form element for entering a password, with hidden text.
uk: Надає елемент форми для введення пароля з прихованим текстом.

en: Provides a form element for double-input of passwords.
uk: Надає елемент форми для подвійного введення паролів.

en: Provides a form element for a set of radio buttons.
uk: Надає елемент форми для набору радіоперемикачів.

en: Provides a form element for input of a number within a specific range using a slider.
uk: Надає елемент форми для введення числа в межах певного діапазону за допомогою повзунка.

en: Provides form element for entering a search phrase.
uk: Надає елемент форми для введення пошукової фрази.

en: Provides a form element for a drop-down menu or scrolling selection box.
uk: Надає елемент форми для розкривного меню або поля вибору, що прокручується.

en: Provides an element to render a table.
uk: Надає елемент для відтворення таблиці.

en: Provides a form element for a table with radios or checkboxes in left column.
uk: Надає елемент форми для таблиці з радіоперемикачами або прапорцями в лівому стовпці.

en: Provides a form element for input of a single-line text.
uk: Надає елемент форми для введення однорядкового тексту.

en: Provides a text format form element.
uk: Надає елемент форми текстового формату.

en: Provides a form element for input of multiple-line text.
uk: Надає елемент форми для введення багаторядкового тексту.

en: Provides a form element for input of a URL.
uk: Надає елемент форми для введення URL-адреси.

en: Provides a form element for storage of internal information.
uk: Надає елемент форми для зберігання внутрішньої інформації.

en: Provides a form element to collect address information (street, city, state, zip).
uk: Надає елемент форми для збору інформації про адресу (вулиця, місто, область, поштовий індекс).

en: Provides a form element for uploading and saving an audio file.
uk: Надає елемент форми для викладення та збереження аудіофайлу.

en: Provides a text field element with auto completion.
uk: Надає елемент текстового поля з автодоповненням.

en: Provides a group of multiple buttons used for selecting a value.
uk: Надає групу з кількох кнопок, які використовуються для вибору значення.

en: Provides a group of multiple buttons used for selecting a value, with the ability to enter a custom value.
uk: Надає групу з кількох кнопок, які використовуються для вибору значення, з можливістю введення власного значення.

en: Provides a form element for a set of checkboxes.
uk: Надає елемент форми для набору прапорців.

en: Provides a form element for editing code in a number of programming languages and markup.
uk: Надає елемент форми для редагування коду в ряді мов програмування та розмітки.

en: Composite element options
uk: Варіанти складених елементів

en: Provides a form element to collect contact information (name, address, phone, email).
uk: Надає елемент форми для збору контактної інформації (ім’я, адреса, телефон, електронна адреса).

en: Provides a form element for uploading and saving a document.
uk: Надає елемент форми для завантаження та збереження документа.

en: Provides a generic form element.
uk: Надає звичайний елемент форми.

en: Provides a form element for double-input of email addresses.
uk: Надає елемент форми для подвійного введення адрес електронної пошти.

en: Provides a form element for multiple email addresses.
uk: Надає елемент форми для кількох адрес електронної пошти.

en: Provides a form element to select multiple entity references using checkboxes.
uk: Надає елемент форми для вибору кількох посилань на сутності за допомогою прапорців.

en: Provides a form element to select a single entity reference using radio buttons.
uk: Надає елемент форми для вибору посилання на одну сутність за допомогою перемикачів.

en: Provides a form element to select a single or multiple entity references using a select menu.
uk: Надає елемент форми для вибору одного або кількох посилань на сутність за допомогою меню вибору.

en: Provides a flex(ible) box container used to layout elements in multiple columns.
uk: Надає контейнер flex(ible) box, який використовується для розміщення елементів у кількох стовпцях.

en: Provides a form element for uploading and saving an image file.
uk: Надає елемент форми для викладання та збереження файлу зображення.

en: Likert questions and answers options
uk: Варіанти питань і відповідей Likert

en: The 'File' element is unavailable because no stream wrappers are available
uk: Елемент "Файл" недоступний, оскільки недоступні обгортки потоку

en: Provides an element to render custom, dismissible, inline status messages.
uk: Надає елемент для відтворення власних вбудованих повідомлень про статус, які можна відхилити.

en: Provides a form element to collect a person's full name.
uk: Надає елемент форми для збору повного імені особи.

en: Provides a form element for a set of radio buttons, with the ability to enter a custom value.
uk: Надає елемент форми для набору перемикачів із можливістю введення власного значення.

en: Provides a form element to rate something using an attractive voting widget.
uk: Надає елемент форми для оцінювання чогось за допомогою привабливого віджета для голосування.

en: Provides a form element for a drop-down menu or scrolling selection box, with the ability to enter a custom value.
uk: Надає елемент форми для спадного меню або вікна вибору, що прокручується, із можливістю введення власного значення.

en: Provides a form element to collect electronic signatures from users.
uk: Надає елемент форми для збору електронних підписів користувачів.

en: Provides a form element for a table with radios or checkboxes in left column that can be sorted.
uk: Надає елемент форми для таблиці з радіоперемикачами або прапорцями в лівому стовпці, які можна впорядковувати.

en: Provides a form element for a table of values that can be sorted.
uk: Надає елемент форми для таблиці значень, які можна впорядковувати.

en: Provides a form element for time selection.
uk: Надає елемент форми для вибору часу.

en: Provides a form element for toggling a single on/off state.
uk: Надає елемент форми для перемикання одного стану ввімкнення/вимкнення.

en: Provides a form element for toggling multiple on/off states.
uk: Надає елемент форми для перемикання кількох станів увімкнення/вимкнення.

en: Provides a form element for uploading and saving a video file.
uk: Надає елемент форми для викладання та збереження відеофайлу.

en: No submission selected.
uk: Надсилання не вибрано.

en: Disable system tray
uk: Вимкнути системний лоток

en: Disable autocompletion
uk: Вимкнути автодоповнення

en: Webform Queue
uk: Вебформа: Черга

en: Display elements in table columns
uk: Відображення елементів у стовпцях таблиці

en: If checked, the <a href=":href">autocomplete</a> attribute will be set to off, which disables autocompletion for all form elements.
uk: Якщо позначено, атрибут <a href=":href">автодоповнення</a> буде вимкнено, що вимикає автозаповнення для всіх елементів форми.

en: Disable off-canvas system tray
uk: Вимкнути системний лоток поза полотном

en: Check this option if the user should be allowed to enter multiple entity references using tags.
uk: Позначте цей параметр, якщо користувачеві потрібно дозволити вводити кілька посилань на сутності за допомогою тегів.

en: Provides a form element to display a link.
uk: Надає елемент форми для відображення посилання.

en: A basic page with a webform attached.
uk: Основна сторінка з прикріпленою вебформою.

en: meta_data_details:
      '#title': 'Issue Meta Data'
      '#type': details
      '#open': true
      meta_data_01:
        '#type': webform_flexbox
        title:
          '#type': textfield
          '#title': Title
          '#required': true
        project:
          '#type': select
          '#title': Project
          '#required': true
          '#options':
            'Project I': 'Project I'
            'Project II': 'Project II'
            'Project III': 'Project III'
      meta_data_02:
        '#type': webform_flexbox
        category:
          '#type': select
          '#title': Category
          '#required': true
          '#options':
            'Bug report': 'Bug report'
            Task: Task
            'Feature request': 'Feature request'
            'Support request': 'Support request'
            Plan: Plan
        priority:
          '#type': select
          '#title': Priority
          '#required': true
          '#options':
            4: Critical
            3: Major
            2: Normal
            1: Minor
        status:
          '#type': webform_select_other
          '#title': Status
          '#required': true
          '#options':
            Active: Active
            'Needs work': 'Needs work'
            'Needs review': 'Needs review'
            'Reviewed & tested by the community': 'Reviewed & tested by the community'
            'Patch (to be ported)': 'Patch (to be ported)'
            Fixed: Fixed
            Postponed: Postponed
            'Postponed (maintainer needs more info)': 'Postponed (maintainer needs more info)'
            'Closed (duplicate)': 'Closed (duplicate)'
            'Closed (won''t fix)': 'Closed (won''t fix)'
            'Closed (works as designed)': 'Closed (works as designed)'
            'Closed (cannot reproduce)': 'Closed (cannot reproduce)'
            'Closed (outdated)': 'Closed (outdated)'
        version:
          '#type': webform_autocomplete
          '#title': Version
          '#required': true
          '#autocomplete_existing': true
        component:
          '#type': webform_select_other
          '#title': Component
          '#required': true
          '#options':
            Code: Code
            Documentation: Documentation
            Miscellaneous: Miscellaneous
            'User interface': 'User interface'
        assigned:
          '#type': entity_autocomplete
          '#title': Assigned
          '#target_type': user
          '#selection_handler': 'default:user'
          '#selection_settings':
            include_anonymous: false
      meta_data_03:
        '#type': webform_flexbox
        tags:
          '#type': entity_autocomplete
          '#title': 'Issue Tags'
          '#description': 'Do <strong>NOT</strong> use tags for adding random keywords or duplicating any other fields.  Separate terms with a comma, not a space.'
          '#tags': true
          '#target_type': taxonomy_term
          '#selection_handler': 'default:taxonomy_term'
          '#selection_settings':
            target_bundles:
              tags: tags
            auto_create: 1
            auto_create_bundle: tags
    summary_and_relationshsips_details:
      '#title': 'Issue Summary'
      '#type': details
      '#open': true
      summary:
        '#type': text_format
        '#title': Summary
        '#description': 'An issue summary is a concise overview of a full issue report. Issue summaries need to be written if the issue has more than a few comments and/or an average developer cannot understand the subject matter after a few minutes of study. These summaries are key sources of information for core developers, patch reviewers and users who need to skim large amounts of issues and information quickly.'
    files_details:
      '#title': Files
      '#type': details
      '#open': true
      files:
        '#type': managed_file
        '#title': Files
        '#multiple': true
uk: meta_data_details:
      '#title': 'Метадані проблеми'
      '#type': details
      '#open': true
      meta_data_01:
        '#type': webform_flexbox
        title:
          '#type': textfield
          '#title': Заголовок
          '#required': true
        project:
          '#type': select
          '#title': Проєкт
          '#required': true
          '#options':
            'Проєкт I': 'Проєкт I'
            'Проєкт II': 'Проєкт II'
            'Проєкт III': 'Проєкт III'
      meta_data_02:
        '#type': webform_flexbox
        category:
          '#type': select
          '#title': Категорія
          '#required': true
          '#options':
            'Повідомлення про помилку': 'Повідомлення про помилку'
            Завдання: Завдання
            'Запит на функціонал': 'Запит на функціонал'
            'Запит на підтримку': 'Запит на підтримку'
            План: План
        priority:
          '#type': select
          '#title': Пріоритет
          '#required': true
          '#options':
            4: Критичний
            3: Значний
            2: Звичайний
            1: Незначний
        status:
          '#type': webform_select_other
          '#title': Статус
          '#required': true
          '#options':
            Активно: Активно
            'Потребує роботи': 'Потребує роботи'
            'Потребує перегляду': 'Потребує перегляду'
            'Розглянуто та протестовано спільнотою': 'Розглянуто та протестовано спільнотою'
            'Латка (підлягає портуванню)': 'Латка (підлягає портуванню)'
            Виправлено: Виправлено
            Відкладено: Відкладено
            '
    Відкладено (супроводжуючому вимагається додаткова інформація)': '
    Відкладено (супроводжуючому вимагається додаткова інформація)'
            'Закрито (дублікат)': 'Закрито (дублікат)'
            'Закрито (не буде виправлено)': 'Закрито (не буде виправлено)'
            'Закрито (працює так, як задумано)': 'Закрито (працює так, як задумано''')''
            'Закрито (не відтворено)': 'Закрито (не відтворено)'
            'Закрито (застаріло)': 'Закрито (застаріло))'
        version:
          '#type': webform_autocomplete
          '#title': Version
          '#required': true
          '#autocomplete_existing': true
        component:
          '#type': webform_select_other
          '#title': Компонент
          '#required': true
          '#options':
            Код: Код
            Документація: Документація
            Інше: Інше
            'Інтерфейс користувача': 'Інтерфейс користувача'
        assigned:
          '#type': entity_autocomplete
          '#title': Призначено
          '#target_type': user
          '#selection_handler': 'default:user'
          '#selection_settings':
            include_anonymous: false
      meta_data_03:
        '#type': webform_flexbox
        tags:
          '#type': entity_autocomplete
          '#title': 'Теги проблеми'
          '#description': '<strong>НЕ</strong> використовуйте теги для додавання випадкових ключових слів або дублювання будь-яких інших полів. Розділяйте терміни комою, а не пропуском.'
          '#tags': true
          '#target_type': taxonomy_term
          '#selection_handler': 'default:taxonomy_term'
          '#selection_settings':
            target_bundles:
              tags: tags
            auto_create: 1
            auto_create_bundle: tags
    summary_and_relationshsips_details:
      '#title': 'Короткий опис проблеми'
      '#type': details
      '#open': true
      summary:
        '#type': text_format
        '#title': Короткий опис
        '#description': 'Короткий опис проблеми - це короткий огляд повного звіту про проблему. Короткий опис проблеми необхідно написати, якщо проблема містить більше кількох коментарів та/або середньостатистичний розробник не може розібратися в предметі після декількох хвилин вивчення. Ці відомості є ключовими джерелами інформації для основних розробників, рецензентів виправлень і користувачів, яким необхідно швидко переглянути велику кількість проблем та інформації.'
    files_details:
      '#title': Файди
      '#type': details
      '#open': true
      files:
        '#type': managed_file
        '#title': Файли
        '#multiple': true

en: Wrapper type
uk: Тип обгортки

en: You are editing the original %language language for this webform.
uk: Ви редагуєте оригінальну мову %language для цієї веб-форми.

en: Duplicate webform handler
uk: Дублювати обробник веб-форми

en: Open date/time
uk: Дата/час відкриття

en: Close date/time
uk: Дата/час закриття

en: Confirmation title
uk: Заголовок підтвердження

en: Webform Demo: Application/Evaluation System
uk: Демонстрація вебформи: Заява/Система оцінювання

en: Webform Demo
uk: Демонстрація вебформи

en: %title content type already exists, please delete the %title content type before installing the Webform node module.
uk: Тип вмісту %title вже існує, видаліть тип вмісту %title перед встановленням модуля Вебформа: Матеріал.

en: Webform iContact
uk: Вебформа: iContact

en: Send Webform submissions to iContact list.
uk: Надсилає вебформи до списку iContact.

en: %name: this element cannot hold more than @count values.
uk: %name: цей елемент не може містити більше значень ніж @count.

en: Custom allowed number of values error message
uk: Повідомлення про помилку дозволеної кількості значень користувача

en: If set, this message will be used when an element's allowed number of values is exceeded, instead of the default "@message" message.
uk: Якщо встановлено, це повідомлення використовуватиметься, коли буде перевищено дозволену кількість значень елемента, замість стандартного повідомлення "@message".

en: Table header label
uk: Мітка заголовка таблиці

en: Scheduled [@total]
uk: Заплановано [@total]

en: Scheduled (@state)
uk: Заплановано (@state)

en: If the close date/time is left blank, this webform will never be closed.
uk: Якщо дату/час закриття залишити порожніми, ця вебформа ніколи не буде закрита.

en: Page title to be shown upon successful submission.
uk: Заголовок сторінки буде показано після успішного надсилання.

en: Please enter an open or close date
uk: Будь ласка, введіть дату відкриття або закриття

en: A jQuery plugin for entering and validating international telephone numbers. It adds a flag dropdown to any input, detects the user's country, displays a relevant placeholder and provides formatting/validation methods.
uk: Плагін jQuery для введення та перевірки міжнародних телефонних номерів. Він додає розкривний список із прапорцями до будь-якого введення, визначає країну користувача, відображає відповідний заповнювач і надає методи форматування/перевірки.

en: Webform from URL
uk: Вебформа з URL

en: Webform submission from URL
uk: Надсилання вебформи з URL

en: Duplicate @title
uk: Дублювати @title

en: - Type -
uk: - Тип -

en: Ext:
uk: Дод:

en: Duplicate @label handler
uk: Обробник дублікатів @label

en: Select which webforms this block should be displayed on.
uk: Виберіть, на яких вебформах має відображатися цей блок.

en: Please make sure to select which entities should be used to determine the current webform.
uk: Не забудьте вибрати сутності, котрі слід використовувати для визначення поточної вебформи.

en: Select 'Webform from URL' to display this block, when the current request's path contains the selected webform.
uk: Виберіть «Вебформа з URL-адреси», щоб відобразити цей блок, якщо шлях поточного запиту містить вибрану вебформу.

en: webform submission
uk: надсилання вебформи

en: Select 'Webform submission from URL' to display this block, when the current request's path contains a webform submission that was created from the selected webform.
uk: Виберіть «Надсилання вебформи з URL-адреси», щоб відобразити цей блок, коли поточний шлях запиту містить надсилання вебформи, створене з вибраної вебформи.

en: Select 'Node from URL' to display this block, when the current request's path contains a node that references the selected webform using a dedicated webform field or node.
uk: Виберіть «Матеріал із URL-адреси», щоб відобразити цей блок, якщо шлях поточного запиту містить матеріал, який посилається на вибрану вебформу за допомогою відповідного поля або матеріалу вебформи.

en: Please select which entity should be used to determine the current webform.
uk: Виберіть, яку сутність слід використовувати для визначення поточної вебформи.

en: The webform is @webforms or @last
uk: Вебформа — @webforms або @last

en: The webform is @webform
uk: Вебформа — @webform

en: Advanced HTML/Text
uk: Розширений HTML/Текст

en: Provides an element to render advanced HTML markup and processed text.
uk: Надає елемент для відтворення розширеної розмітки HTML і обробленого тексту.

en: Telephone settings
uk: Налаштування телефону

en: Enhance support for international phone numbers
uk: Покращена підтримка міжнародних телефонних номерів

en: Enhance the telephone element's international support using the jQuery <a href=":href">International Telephone Input</a> plugin.
uk: Зробіть якіснішою підтримку міжнародних номерів у  телефонному елементі за допомогою плагіна jQuery <a href=":href">International Telephone Input</a> .

en: Provides an element to render basic HTML markup.
uk: Надає елемент для відтворення базової розмітки HTML.

en: Telephone advanced
uk: Розширений телефон

en: Provides a form element to display a telephone number with type and extension.
uk: Надає елемент форми для відображення номера телефону з типом і розширенням.

en: Term reference settings
uk: Параметри посилання на термін

en: Tree delimiter
uk: Роздільник дерева

en: Provides a form element to select a single or multiple terms displayed as hierarchical tree or as breadcrumbs using a select menu.
uk: Надає елемент форми для вибору одного чи кількох термінів, які відображаються у вигляді ієрархічного дерева або навігаційних крихт за допомогою меню вибору.

en: Phone type
uk: Тип телефону

en: Home: Home
    Office: Office
    Cell: Cell
uk: Дім: Дім
    Офіс: Офіс
    Мобільний: Мобільний

en: Demo: Application Evaluation
uk: Демо: Оцінка заявки

en: Webform roles
uk: Ролі веб-форм

en: The email addresses of all users assigned to the %title role.
uk: Електронні адреси всіх користувачів призначені до ролі %title.

en: Allows viewing of <em>all</em> submission events, if the user can access a webform's results.
uk: Дозвіл на перегляд <em>усіх</em> надсилань, якщо користувач має доступ до результатів веб-форм.

en: Restrict webform element access to certain roles and users.
uk: Обмеження доступу до елементів веб-форм певним ролям та користувачам.

en: View any webform submission
uk: Перегляд будь-якої надісланої веб-форми

en: Allows viewing <em>all</em> submissions.
uk: Дозвіл на перегляд <em>усіх</em> надісланих веб-форм.

en: View own webform submission
uk: Перегляд власної надісланої веб-форми

en: Edit any webform submission
uk: Редагування будь-якого надсилання веб-форми

en: Allows updating <em>all</em> submissions.
uk: Дозвіл на оновлення<em>усіх</em> надісланих веб-форм.

en: Edit own webform submission
uk: Редагування власного надсилання веб-форми

en: Allows deleting <em>all</em> submissions.
uk: Дозвіл на видалення <em>власних</em> надісланих веб-форм.

en: Delete own webform submission
uk: Видалення власного надсилання веб-форми

en: Default submission logging
uk: Базова повідомлення у журнал про надслання

en: Form CSS classes
uk: CSS-класи форми

en: Default iCheck style
uk: Базовий стиль iCheck

en: Default from email
uk: Базова електронна адреса "Від"

en: Default reply to email
uk: Базове ім'я "Від"

en: Default return path email
uk: Базова зворотня адреса

en: Form open message
uk: Повідомлення про відкриття форми

en: Form previous submissions notification
uk: Сповіщення форми про попередні надсилання

en: Submission logging
uk: Реєстрація надсилань

en: Email to address options
uk: Варіанти електронної адреси

en: Email BCC address options
uk: Параметри електронної адреси Прихована копія

en: Email CC address options
uk: Параметри електронної адреси CC

en: Email from address options
uk: Параметри електронної адреси Від

en: Reply to email
uk: Електронна адреса Відповідь на

en: Return path email
uk: Зворотний шлях електронної пошти

en: Webform open date/time
uk: Дата/час відкриття веб-форми

en: Webform close date/time
uk: Дата/час закриття веб-форми

en: The README module is required to generate HTML documentation.
uk: Модуль README потрібен для створення документації HTML.

en: The HTML tidy PHP addon is required to generate HTML documentation.
uk: Для створення документації HTML потрібен додаток HTML tidy PHP.

en: To uninstall Webform node, delete all content that has the Webform content type.
uk: Щоб видалити матеріал Вебформи, видаліть увесь вміст із типом вмісту Вебформа.

en: Webform Score
uk: Вебформа: Рейтинг

en: Lets you score an individual user's answers, then store and display the scores.
uk: Дозволяє оцінювати відповіді окремих користувачів, а потім зберігати та відображати бали.

en: IMCE is an image/file uploader and browser that supports personal directories and quota.
uk: IMCE — це програма для завантаження зображень/файлів і оглядач, який підтримує персональні каталоги та квоти.

en: Webform Migrate
uk: Вебформа: Міграція

en: Provides migration routines from d6, d7 webform to d8 webform.
uk: Надає процедури міграції з вебформи d6, d7 на вебформу d8.

en: Replaces @type element with jQuery <a href=":href">iCheck</a> boxes.
uk: Замінює елемент @type на jQuery поля <a href=":href">iCheck</a>.

en: Minimal: Black
uk: Мінімальний: чорний

en: Minimal: Grey
uk: Мінімальний: сірий

en: Minimal: Yellow
uk: Мінімальний: жовтий

en: Minimal: Orange
uk: Мінімальний: помаранчевий

en: Minimal: Red
uk: Мінімальний: червоний

en: Minimal: Pink
uk: Мінімальний: рожевий

en: Minimal: Purple
uk: Мінімальний: фіолетовий

en: Minimal: Blue
uk: Мінімальний: синій

en: Minimal: Green
uk: Мінімальний: зелений

en: Minimal: Aero
uk: Мінімальний: Aero

en: Square: Black
uk: Квадрат: чорний

en: Square: Grey
uk: Квадрат: сірий

en: Square: Yellow
uk: Квадрат: жовтий

en: Square: Orange
uk: Квадрат: помаранчевий

en: Square: Red
uk: Квадрат: червоний

en: Square: Pink
uk: Квадрат: рожевий

en: Square: Purple
uk: Квадрат: фіолетовий

en: Square: Blue
uk: Квадрат: Синій

en: Square: Green
uk: Квадрат: Зелений

en: Square: Aero
uk: Квадрат: Аеро

en: Flat: Black
uk: Плоский: чорний

en: Flat: Grey
uk: Плоский: сірий

en: Flat: Yellow
uk: Плоский: жовтий

en: Flat: Orange
uk: Плоский: помаранчевий

en: Flat: Red
uk: Плоский: червоний

en: Flat: Pink
uk: Плоский: рожевий

en: Flat: Purple
uk: Плоский: фіолетовий

en: Flat: Blue
uk: Плоский: синій

en: Flat: Green
uk: Плоский: Зелений

en: Flat: Aero
uk: Плоский: Аеро

en: Leave blank to use the default iCheck style. Select 'None' to display the default HTML element.
uk: Залиште поле порожнім, щоб використовувати стиль iCheck за умовчанням. Виберіть «Немає», щоб відобразити елемент HTML за умовчанням.

en: There is data for this element in the database. This setting can no longer be changed.
uk: Дані для цього елемента в базі даних. Цей налаштунок більше не можна змінити.

en: If the open date/time is left blank, this form will immediately be opened.
uk: Якщо дата/час відкриття не заповнені, ця форма буде відкрито негайно.

en: A message to be displayed notifying the user that the webform is going to be opening to submissions. The opening message will only be displayed when a webform is scheduled to be opened.
uk: Повідомлення, яке сповіщатиме користувача про те, що вебформа буде відкрита для надсилання. Початкове повідомлення відображатиметься лише тоді, коли заплановано відкриття вебформи.

en: A message to be displayed notifying the user that the webform is closed. The closed message will be displayed when a webform's status is closed or a submission limit is reached.
uk: Повідомлення, яке сповіщатиме користувача про те, що вебформу закрито. Повідомлення про закритість відображатиметься, коли статус вебформи став закрито або досягнуто ліміту подання.

en: Submit button is disabled immediately after it is clicked for all forms.
uk: Кнопка «Надіслати» вимикається одразу після натискання для всіх форм.

en: If checked, the submit button will be disabled immediately after it is clicked.
uk: Якщо позначено, кнопка «Надіслати» буде вимкнена відразу після її натискання.

en: Form behaviors
uk: Поведінки форми

en: Allow your users to save and finish the webform later
uk: Дозвольте користувачам зберегти та завершити вебформу пізніше

en: Authenticated and anonymous users
uk: Автентифіковані та анонімні користувачі

en: Please make sure to enable the <a href=":href">automatic purging of draft submissions</a>, to ensure that your database is not filled with abandoned anonymous submissions in draft.
uk: Переконайтеся, що увімкнено <a href=":href">автоматичне очищення чернеток</a> , щоб переконатися, що база даних не заповнюється покинутими анонімними чернетками.

en: Submission behaviors
uk: Поведінка надсилання

en: If checked, drafts and submissions created by an anonymous user will be reassigned to their user account when they login.
uk: Якщо позначено, чернетки та матеріали, створені анонімним користувачем, буде перепризначено його обліковому запису під час входу.

en: Log submission events
uk: Реєструвати події надсилань в журналі

en: Total submissions limit per source entity
uk: Загальне обмеження надсилань за вихідною сутністю

en: Per user submission limit per source entity
uk: Обмеження надсилань за користувачами по вихідним сутностям

en: These properties and callbacks are not allowed: @properties.
uk: Ці властивості та зворотні виклики заборонені: @properties.

en: The webform's close date cannot be before the open date
uk: Дата закриття вебформи не може передувати даті відкриття

en: iCheck is used to optionally enhance checkboxes and radio buttons.
uk: iCheck використовується для додаткового покращення прапорців і перемикачів.

en: International Telephone Input is used by the Telephone element.
uk: International Telephone Input використовується елементом Телефон.

en: A simple jQuery plugin that transforms a select element into a more user friendly graphical interface.
uk: Простий плагін jQuery, який перетворює вибраний елемент у більш зручний графічний інтерфейс.

en: Image Picker is used by the Image select element.
uk: Image Picker використовується елементом вибору зображення.

en: The username of the user that submitted the webform.
uk: Ім’я користувача, який надіслав вебформу.

en: Please install to the <a href=":href">@title</a> project to improve the Webform module's user experience.
uk: Будь ласка, встановіть у проєкт <a href=":href">@title</a>, щоб покращити роботу з модулем Вебформа.

en: Value is not
uk: Значення не є

en: The %title '@key' is already in use. It must be unique.
uk: %title '@key' вже використовується. Він повинен бути унікальним.

en: Default open message
uk: Базове повідомлення про відкриття

en: Default exception message
uk: Базове повідомлення про винятки

en: If checked, all submission events will be logged to dedicated submission log available to all webforms and submissions.
uk: Якщо позначено, усі події надсилання реєструватимуться в відповідному журналі надсилань, доступному для всіх вебформ і надсилань.

en: Enhance checkboxes/radio buttons using iCheck
uk: Покращуйте прапорці/радіоперемикачі за допомогою iCheck

en: Default reply-to email
uk: Базова електронна адреса для відповіді

en: Default return path (email)
uk: Базовий шлях повернення (електронна пошта)

en: The webform handler was successfully added.
uk: Обробник вебформи успішно додано.

en: The webform handler was successfully updated.
uk: Обробник вебформи успішно оновлено.

en: Set submission source entity: @source_entity
uk: Установити вихідну сутність надсилання: @source_entity

en: Use this field's %entity_type entity as the webform submission's source entity.
uk: Використовуйте сутність %entity_type цього поля як вихідну сутність надсилання для вебформи.

en: If unchecked, the current page's entity will be used as the webform submission's source entity. For example, if this webform was displayed on a node's page, the current node would be used as the webform submission's source entity.
uk: Якщо цей прапорець знято, сутність поточної сторінки використовуватиметься як вихідна сутність надсилання для вебформи. Наприклад, якщо ця вебформа відображалася на сторінці матеріалу, поточний матеріал використовуватиметься як вихідна сутність надсилання для вебформи.

en: Open value
uk: Значення "Відкрито"

en: Close value
uk: Значення "Закрито"

en: Default submission data (YAML)
uk: Базові дані надсилання (YAML)

en: The @title close date cannot be before the open date
uk: Дата закриття @title не може передувати даті відкриття

en: Initial country
uk: Початкова країна

en: Install the <a href=":href">IMCE module</a> to manage and uploaded image files.
uk: Встановіть <a href=":href">модуль IMCE</a> для керування та викладання файлів зображень.

en: Image select
uk: Вибір зображення

en: Provides a form element for selecting images.
uk: Надає елемент форми для вибору зображень.

en: Display map
uk: Показати мапу

en: Display a map for entered location.
uk: Відобразити мапу для введеного місцезнаходження.

en: Mapping settings
uk: Налаштування відповідностей

en: Arrow character
uk: Символ стрілки

en: Source title
uk: Вихідний заголовок

en: Source options
uk: Варіанти джерела

en: Mapping destination
uk: Призначення відповідності

en: Please enter an element type.
uk: Введіть тип елемента.

en: Destination title
uk: Назва призначення

en: Destination description
uk: Опис призначення

en: Provides a form element where source values can mapped to destination values.
uk: Надає елемент форми, де вихідні значення можуть зіставлятися зі значеннями призначення.

en: Term checkboxes
uk: Прапорці термінів

en: Provides a form element to select a single or multiple terms displayed as hierarchical tree or as breadcrumbs using checkboxes.
uk: Надає елемент форми для вибору одного або кількох термінів, які відображаються як ієрархічне дерево або як сторінковий навігатор за допомогою прапорців.

en: Allow terms to be scrollable
uk: Дозволити прокручувати терміни

en: To email address
uk: Електронна адреса Кому

en: CC email address
uk: Електронна адреса CC

en: BCC email address
uk: Електронна адреса Прихована копія

en: '@subject' sent to '@to_mail' from '@from_name' [@from_mail]'.
uk: '@subject' надіслано на '@to_mail' від '@from_name' [@from_mail]'.

en: Other (Used when 'other' value is entered)
uk: Інше (використовується, коли введено значення «інше»)

en: Empty (Used when no option is selected)
uk: Порожнє (використовується, якщо не вибрано жодного параметра)

en: Default (This email address will always be included)
uk: Базово (ця електронна адреса завжди включатиметься)

en: Sent when:
uk: Коли надіслано:

en: This form has not yet been opened to submissions.
uk: Ця форма ще не відкрита для надсилання.

en: Demographic
uk: Демографічна

en: Dialog width
uk: Ширина діалогу

en: The date the webform is open to new submissions.
uk: Дата, коли вебформа була відкрита для нових надсилань.

en: The date the webform is closed to new submissions.
uk: Дата, коли вебформа була закрита для нових надсилань.

en: Excluded libraries
uk: Виключені бібліотеки

en: Demo: Event @index
uk: Демо: Подія @index

en: This is example of event with a registration form that sends an email confirmation and an email reminder 1 day before the event.
uk: Це приклад події з реєстраційною формою, яка надсилає підтвердження електронною поштою та нагадування електронною поштою за 1 день до події.

en: Webform Demo: Event Registration System
uk: Демонстрація вебформи: Система реєстрації подій

en: Webform scheduled email commands
uk: Вебформа: Команди запланованої електронної пошти

en: Allows webform emails to be scheduled.
uk: Дозволяє планувати електронні листи вебформ.

en: Handler @id not recognized.
uk: Обробник @id не розпізнано.

en: Handler @id is not a scheduled email handler.
uk: Обробник @id не є обробником запланованої електронної пошти.

en: Webform Scheduled Email Handler
uk: Вебформа: Обробник запланованої електронної пошти

en: Scheduled email
uk: Запланована електронна пошта

en: Send on (YYYY-MM-DD or [token])
uk: Надіслати (YYYY-MM-DD або [token])

en: After/before days
uk: Після/до днів

en: Unschedule email when draft or submission is saved
uk: Скасувати надсилання електронної пошти, коли чернетку чи надсилання збережено

en: scheduled
uk: заплановано

en: rescheduled
uk: перезаплановано

en: already scheduled
uk: вже заплановано

en: unscheduled
uk: скасовано

en: not sent
uk: не відправлено

en: Scheduled email @action for @handler handler.
uk: Запланована електронна пошта @action для обробника @handler.

en: waiting to be scheduled.
uk: чекає на розклад.

en: queued to be sent.
uk: в черзі на відправку.

en: ready to be sent.
uk: напоготові до відправки.

en: Run cron task
uk: Запустити завдання крону

en: Scheduled email status (@total)
uk: Статус запланованої електронної пошти (@total)

en: It is strongly recommended that <a href=":href">submission logging</a> is enable to track scheduled emails.
uk: Наполегливо рекомендується ввімкнути <a href=":href">журнал надсилань</a>, щоб відстежувати заплановані електронні листи.

en: Send email on
uk: Надіслати електронний лист на

en: - @day days
uk: - @day дні(в)

en: + @day days
uk: + @day дні(в)

en: Enter +/- days
uk: Введіть +/- дні

en: You can use this setting to unschedule a draft reminder, when submission has been completed.
uk: Можна використовувати цей параметр, щоб скасувати розклад нагадування про чернетку, коли надсилання буде завершено.

en: Check schedule emails after submissions have been processed.
uk: Перевірте розклад електронних листів після обробки надсилань.

en: Please note all submissions will be rescheduled, including ones that have already received an email from this handler and submissions whose send date is in the past.
uk: Зауважте, що всі надсилання буде переплановано, включаючи ті, які вже отримали електронний лист від цього обробника, і надсилання, дата відправлення  яких вже минула.

en: Please note
uk: Будь ласка, зверніть увагу

en: Only one email can be scheduled per handler and submission.
uk: Для кожного обробника та надсилання можна запланувати лише один електронний лист.

en: Multiple handlers can be used to schedule multiple emails.
uk: Для планування кількох електронних листів можна використовувати кілька обробників.

en: Deleting this handler will unschedule all scheduled emails.
uk: Видалення цього обробника скасує розклад усіх запланованих електронних листів.

en: Scheduled emails are automatically sent starting at midnight using <a href=":href">cron</a>, which is executed at predefined interval.
uk: Заплановані електронні листи автоматично надсилаються опівночі за допомогою <a href=":href">крону</a>, який виконується з попередньо визначеним інтервалом.

en: %submission: Email <b>not sent</b> for %handler handler because a <em>To</em>, <em>CC</em>, or <em>BCC</em> email was not provided.
uk: %submission: електронний лист <b>не надіслано</b> для обробника %handler, оскільки не було надано електронну адресу <em>Кому</em>, <em>Копія</em> або <em>Прихована копія</em>.

en: %submission: Email <b>not scheduled</b> for %handler handler because %send is not a valid date/token.
uk: %submission: електронний лист <b>не запланований</b> для обробника %handler, оскільки %send не є припустимою датою/замінником.

en: Already Scheduled
uk: Вже заплановано

en: %submission: Email <b>@action</b> by %handler handler to be sent on %date.
uk: %submission: електронний лист <b>@action</b> від обробника %handler буде надіслано %date.

en: %submission: Email <b>unscheduled</b> for %handler handler.
uk: %submission: <b>знятий з розкладу</b> електронний лист для обробника %handler.

en: Sends a webform submission via a scheduled email.
uk: Відправляє надсилання вебформи через заплановану електронну пошту.

en: Send on:
uk: Надіслати за розкладом:

en: Unschedule:
uk: Скасувати розклад:

en: Show all webforms
uk: Показати всі веб-форми

en: Webform Crafty Clicks
uk: Вебформа: Crafty Clicks

en: Adds Crafty Clicks UK postcode lookup to the Webform Address composite element.
uk: Додає пошук поштового індексу Crafty Clicks UK до складеного елемента адреси вебформи.

en: Webform REST
uk: Вебформа: REST

en: Select how multiple values are displayed.
uk: Виберіть, як відображати декілька значень.

en: All libraries are optional and can be excluded via the admin settings form.
uk: Усі бібліотеки є необов’язковими, і їх можна виключити за допомогою адміністративної форми налаштувань.

en: Webform Documentation
uk: Вебформа: Документація

en: Contact Documentation
uk: Контактна документація

en: Webform Videos
uk: Вебформа: Відео

en: Webform Cookbook
uk: Вебформа: Кулінарна книга

en: Signature related-projects
uk: Проекти, пов'язані з підписами

en: Form builder comparison
uk: Порівняння конструктора форм

en: Here is a detailed feature-comparison of Webform 8.x-5.x and Contact Storage 8.x-1.x.&nbsp;It's worth noting that Contact Storage relies on the Contact module which in turn relies on the Field UI; Contact Storage out of the box is a minimalistic solution with limited (but useful!) functionality. This means it can be extended with core mechanisms such as CRUD entity hooks and overriding services; also there's a greater chance that a general purpose module will play nicely with it (eg. the Conditional Fields module is for entity form displays in general, not the Contact module).
uk: Ось детальне порівняння функцій Webform 8.x-5.x і Contact Storage 8.x-1.x. Варто зазначити, що Contact Storage покладається на модуль Contact, який, своєю чергою, покладається на Field UI; Contact Storage з коробки — це мінімалістичне рішення з обмеженою (але корисною!) функціональністю. Це означає, що його можна розширити за допомогою механізмів ядра, таких як хуки сутностей CRUD і перевизначення служб; також є більша ймовірність того, що модуль загального призначення добре працюватиме з ним (наприклад, модуль Conditional Fields призначений для відображення форми сутності загалом, а не модуль Contact).

en: Webform is much heavier; it has a great deal of functionality enabled right within the one module, and that's on top of supplying all the normal field elements (because it doesn't just use the Field API)
uk: Модуль Вебформа набагато більший; він має велику кількість функціональних можливостей, активованих прямо в одному модулі, і це на додаток до надання всіх звичайних елементів поля (оскільки він використовує не лише Field API)

en: Please post comments and feedback to this <a href=":href">Google Sheet</a>.
uk: Будь ласка, опублікуйте коментарі та відгуки в цій <a href=":href">таблиці Google</a>.

en: The <a href=":homepage_href">@title</a> library is installed in <b>@path</b>.
uk: Бібліотеку <a href=":homepage_href">@title</a> встановлено в <b>@path</b>.

en: The <a href=":homepage_href">@title</a> library is <a href=":external_href">externally hosted libraries</a> and loaded via a Content Delivery Network (CDN).
uk: Бібліотека <a href=":homepage_href">@title</a> належить до <a href=":external_href">зовнішніх бібліотек</a>, які завантажуються через Мережу доставляння вмісту (CDN).

en: Please download the <a href=":homepage_href">@title</a> library from <a href=":download_href">:download_href</a> and copy it to <b>@path</b> or use <a href=":install_href">Drush</a> to install this library.
uk: Будь ласка, завантажте бібліотеку <a href=":homepage_href">@title</a> з <a href=":download_href">:download_href</a> і скопіюйте її до <b>@path</b> або скористайтеся <a href=":install_href">Drush</a> для встановлення цієї бібліотеки.

en: CKEditor: Autogrow
uk: CKEditor: Автозростання

en: jQuery: Geocoding and Places Autocomplete Plugin
uk: jQuery: Плагін геокодування та автодоповнення місць

en: Highly customizable checkboxes and radio buttons.
uk: Прапорці та перемикачі з можливістю розширеного налаштування.

en: Select2 is used to improve the user experience for select menus. Select2 is the recommended select menu enhancement library.
uk: Select2 використовується для покращення взаємодії з меню вибору. Select2 — рекомендована бібліотека для розширення функціонала меню вибору.

en: A jQuery plugin that makes long, unwieldy select boxes much more user-friendly.
uk: Плагін jQuery, який робить довгі, громіздкі поля вибору набагато зручнішими для користувача.

en: Chosen is used to improve the user experience for select menus. Chosen is an alternative to Select2.
uk: Chosen використовується для покращення взаємодії з меню вибору. Chosen є альтернативою Select2.

en: @total elements
uk: @total елементів

en: Requires saving of submissions.
uk: Вимагає збереження надсилань.

en: Description/Notes
uk: Опис/Примітки

en: Reply-to email address
uk: Електронна адреса Відповідь

en: %form: Email not sent for %handler handler because a <em>To</em>, <em>CC</em>, or <em>BCC</em> email was not provided.
uk: %form: Електронна пошта не надіслана для обробника %handler, оскільки не надано електронну адресу <em>Кому</em>, <em>Копія</em> або <em>Прихована копія</em>.

en: Debug: Email: @title
uk: Зневадження: Електронна пошта: @title

en: From mail
uk: Пошта "Від"

en: To mail
uk: Пошта "Кому"

en: Cc mail
uk: Пошта "Копія"

en: Bcc mail
uk: Пошта "Прихована копія"

en: The email address that a recipient will see when they replying to an email.
uk: Адреса електронної пошти, яку отримувач бачитиме, коли відповідатиме на електронний лист.

en: The email address to which bounce messages are delivered.
uk: Адреса електронної пошти, на яку доставляються повідомлення про відмову.

en: Leave blank to use %email as the '@title' email.
uk: Залиште поле порожнім, щоб використовувати %email як електронну адресу "@title".

en: Leave blank to automatically use the 'From' address.
uk: Залиште поле порожнім, щоб автоматично використовувати адресу "Від".

en: Star/Flag submission
uk: Поставити зірочку/позначку на надсилання

en: Unstar/unflag submission
uk: Зняти зірочку/позначку з надсилання

en: Create submissions
uk: Створення надсилань

en: File upload limit
uk: Ліміт завантаження файлів

en: Webform tokens from submitted data.
uk: Замінники веб-форми з надісланих даних.

en: All items after the 'element_key' are optional.
uk: Всі складові після "element_key" є необов'язковими.

en: The 'delta' is the numeric index for specific value
uk: Елемент "delta" являє собою числовий індекс для певного значення.

en: The 'sub_element_key' is a composite element's sub element key.
uk: Елемент "sub_element_key" являє собою ключ субелемента, що входить у складений елемент.

en: Add 'html' at the end of the token to return HTML markup instead of plain text.
uk: Додайти в кінці замінника "html" і замість простого тексту буде повертатися HTML-розмітка.

en: Submit button(s)
uk: Кнопка(и) Надіслати

en: Allows administration of global YAML configuration and options.
uk: Дозвіл на адмініструваня загальної YAML-конфігурації та опцій.

en: Allows managing any webform and its results.
uk: Дозвіл на керування будь-якою веб-формою та її результатами.

en: Allows managing of webform created by the user and its results.
uk: Дозвіл на керування веб-формою, створеною користувачем та її результатами.

en: Duplicate webform options
uk: Дублювати опції веб-форми

en: Default preview label
uk: Базова мітка попереднього перегляду

en: Excluded submission exporters
uk: Вилучені експортери надсилань

en: Excluded submission handlers
uk: Вилучені обробники надсилань

en: Purging settings
uk: Налаштування очистки

en: Preview label
uk: Мітка попереднього перегляду

en: submission | submissions
uk[0]: надсилання
uk[1]: надсилань
uk[2]: надсилання

en: webform | webforms
uk[0]: вебформа
uk[1]: вебформ
uk[2]: вебформи

en: PHP usage
uk: Використання PHP

en: Below is an example of how to programatically validate and submit a webform submission using PHP.
uk: Нижче наведено приклад програмної перевірки та надсилання вебформи за допомогою PHP.

en: Webform %webform_id not found.
uk: Вебформи %webform_id не знайдено.

en: New submission %title added.
uk: Додано нове надсилання %title.

en: @total email @message | @total emails @message
uk[0]: @total електронний лист @message
uk[1]: @total електронних листи @message
uk[2]: @total електронних листів @message

en: @total template | @total templates
uk[0]: @total шаблон
uk[1]: @total шаблони
uk[2]: @total шаблонів

en: Prevent forms from being submitted without JavaScript enabled.
uk: Запобігання надсиланню форм без увімкнення JavaScript.

en: OpenInbound for Drupal
uk: OpenInbound для Drupal

en: OpenInbound tracks contacts and their interactions on websites.
uk: OpenInbound відстежує контакти та їх взаємодію на вебсайтах.

en: Integrates Salesforce Web-to-Lead Form feature with various webforms.
uk: Інтегрує функцію Salesforce Web-to-Lead Form із різними вебформами.

en: Utility to log all Mails for debugging purposes. It is possible to suppress mail delivery for e.g. dev or staging systems.
uk: Утиліта для реєстрації всіх поштових листів з метою зневадження. Можна заборонити доставку пошти, наприклад, для розробників або проміжних систем.

en: Elements contain an unsupported %property property found on line @line_number. | Elements contain an unsupported %property property found on lines @line_number.
uk[0]: Елементи містять непідтримувану властивість %property, знайдену в рядку @line_number.
uk[1]: Елементи містять непідтримувану властивість %property, знайдену в рядках @line_number.
uk[2]: Елементи містять непідтримувану властивість %property, знайдену в рядках @line_number.

en: @total webform | @total webforms
uk[0]: @total вебформа
uk[1]: @total вебформи
uk[2]: @total вебформ

en: If checked, source entity can be populated using query string parameters. For example, appending ?source_entity_type=node&source_entity_id=1 to a webform's URL would set a submission's 'Submitted to' value to 'node:1'.
uk: Якщо позначено, вихідну сутність можна заповнити за допомогою параметрів рядка запиту. Наприклад, додавання ?source_entity_type=node&source_entity_id=1 до URL-адреси вебформи призведе до встановлення значення «Надіслано до» рівним «node:1».

en: Third party settings allow contrib and custom modules to define webform specific customization settings.
uk: Налаштування сторонніх розробників дозволяють модулям внесеним і власним модулям визначати параметри налаштування для вебформи.

en: Required by @type element. | Required by @type elements.
uk[0]: Обов'язковий елементу @type.
uk[1]: Обов'язкові елементи @type.
uk[2]: Обов'язкові елементи @type.

en: Utility required by CKEditor link plugin.
uk: Утиліта, необхідна для плагіна посилань CKEditor.

en: CKEditor: Image
uk: CKEditor: Зображення

en: Provides a basic image dialog for CKEditor.
uk: Надає базове діалогове вікно зображення для CKEditor.

en: Allows CKEditor to use basic image dialog, which is not included in Drupal core.
uk: Дозволяє CKEditor використовувати базове діалогове вікно зображення, яке не входить до ядра Drupal.

en: CKEditor: Link
uk: CKEditor: Посилання

en: Provides a basic link dialog for CKEditor.
uk: Надає базове діалогове вікно посилання для CKEditor.

en: Allows CKEditor to use basic link dialog, which is not included in Drupal core.
uk: Дозволяє CKEditor використовувати базове діалогове вікно посилання, яке не входить до ядра Drupal.

en: Duplicate '@label' options
uk: Дубльовані варіанти "@label".

en: @total option | @total options
uk[0]: @total варіант
uk[1]: @total варіанти
uk[2]: @total варіантів

en: @total submission | @total submissions
uk[0]: @total надсилання
uk[1]: @total надсилання
uk[2]: @total надсилань

en: %name: this element cannot hold more than @count value. | %name: this element cannot hold more than @count values.
uk[0]: %name: цей елемент не може містити понад @count значення.
uk[1]: %name: цей елемент не може містити понад @count значення.
uk[2]: %name: цей елемент не може містити понад @count значень.

en: Prevent duplicate submissions for all webforms
uk: Запобігати повторному надсиланню для всіх вебформ

en: Warn users about unsaved changes for all webforms
uk: Попереджати користувачів про незбережені зміни для всіх вебформ

en: Third party settings allow contrib and custom modules to define global settings that are applied to all webforms and submissions.
uk: Налаштування сторонніх розробників дозволяють модулям внесеним і власним модулям визначати глобальні параметри, які застосовуються до всіх вебформ і надсилань.

en: File upload settings
uk: Налаштування щодо викладання файлів

en: Element formats
uk: Формати елементів

en: Uncheck the below optional external libraries that you do not want to be used by any webforms.
uk: Зніміть прапорці навпроти додаткових зовнішніх бібліотек, які слід використовувати будь-якими вебформами.

en: Please note, you can also exclude element types that are dependent on specific libraries.
uk: Зверніть увагу, що також можна  прибрати типи елементів, які залежать від певних бібліотек.

en: The default sender address for emailed webform results; often the email address of the maintainer of your forms.
uk: Базова адреса відправника для результатів вебформ, надісланих електронною поштою; часто адреса електронної пошти того, хто підтримує ваші форми.

en: Submission handlers
uk: Обробники надсилання

en: Select available submission handlers
uk: Виберіть доступні обробники надсилання

en: All excluded handlers must be manually removed from existing webforms.
uk: Усі виключені обробники потрібно вручну видалити з існуючих вебформ.

en: Enter default export settings to be used by all webforms.
uk: Введіть базові параметри експорту, які використовуватимуться всіма вебформами.

en: Submission exporters
uk: Експортери надсилань

en: Select available submission exporters
uk: Виберіть доступні експортери надсилань

en: Only @number instance is permitted | Only @number instances are permitted
uk[0]: Дозволено лише @number екземпляр
uk[1]: Дозволено лише @number екземпляри
uk[2]: Дозволено лише @number екземплярів

en: Wizard previous
uk: Майстер назад

en: wizard previous
uk: майстер назад

en: Wizard next
uk: Майстер далі

en: wizard next
uk: майстер далі

en: Preview previous
uk: Попередній перегляд назад

en: preview previous
uk: попередній перегляд назад

en: Preview next
uk: Попередній перегляд далі

en: preview next
uk: попередній перегляд далі

en: @title button
uk: Кнопка @title

en: Hide @label button
uk: Приховати кнопку @label

en: @title button label
uk: мітка кнопки @title

en: Provides an element that contains a Webform's submit, draft, wizard, and/or preview buttons.
uk: Надає елемент, який містить кнопки надсилання, чернетки, майстра та/або попереднього перегляду вебформи.

en: Computed settings
uk: Обчислені параметри

en: This computed element's value will only be available as a token or exported value.
uk: Значення цього обчисленого елемента буде доступним лише як замінник або експортоване значення.

en: Computed value/markup
uk: Обчислене значення/розмітка

en: The value will be stored in the database. As a result, it will only be recalculated when the submission is updated. This option is required when accessing the computed element through Views.
uk: Значення буде збережено в базі даних. У результаті його буде перераховано лише після оновлення надсилання. Ця опція потрібна під час доступу до обчисленого елемента через Види.

en: Computed token
uk: Обчислений замінник

en: Provides an item to display computed webform submission values using tokens.
uk: Надає елемент для відображення обчислених значень надсилання вебформи за допомогою замінника.

en: Learn about <a href=":twig_href">Twig</a> and how it is used in <a href=":drupal_href">Drupal</a>.
uk: Дізнайтеся про <a href=":twig_href">Twig</a> і як він використовується в <a href=":drupal_href">Drupal</a> .

en: The following variables are available:
uk: Доступні такі змінні:

en: You can also output tokens using the <code>webform_token()</code> function.
uk: Також можна вивести замінники за допомогою функції <code>webform_token()</code>.

en: Help using Twig
uk: Допомога у використанні Twig

en: Computed Twig
uk: Обчислений Twig

en: Provides an item to display computed webform submission values using Twig.
uk: Надає елемент для відображення обчислених значень надсилання вебформи за допомогою Twig.

en: The selected element has multiple options. You may enter email addresses for each choice. When that choice is selected, an email will be sent to the corresponding addresses. If a field is left blank, no email will be sent for that option. You may use tokens.
uk: Вибраний елемент має кілька варіантів. Ви можете ввести адресу електронної пошти для кожного вибраного варіанту. Коли цей варіант вибрано, на відповідні адреси буде надіслано електронний лист. Якщо поле залишити порожнім, для цього параметра не буде надіслано електронний лист. Можливо використання замінників.

en: Prevent SPAM webform submissions from being submitted without JavaScript enabled using the <a href=":href_antibot">antibot</a> method.
uk: Запобігайте надсиланню вебформ зі спамом без увімкненого JavaScript за допомогою методу <a href=":href_antibot">антибота</a> .

en: Protect %label with Antibot
uk: Захистіть %label за допомогою антибота

en: <a href=":href_webform">Antibot protection</a> is enabled for all webforms.
uk: <a href=":href_webform">Захист антибот</a> увімкнено для всіх вебформ.

en: The <a href=":href">Maillog</a> module is logging all emails.
uk: Модуль <a href=":href">Maillog</a> веде журнал усіх електронних листів.

en: The <a href=":href">Maillog</a> module is installed.
uk: Модуль <a href=":href">Maillog</a> встановлено.

en: Emails will displayed on this page.
uk: Електронні листи відображатимуться на цій сторінці.

en: No emails will be sent.
uk: Електронні листи не надсилатимуться.

en: [webform:title]: Preview
uk: [webform:title]: попередній перегляд

en: Select the webform that you would like to attach to this node.
uk: Виберіть вебформу, яку слід приєднати до цього матеріалу.

en: No images found.
uk: Зображень не знайдено.

en: The total number of submissions allowed for the webform.
uk: Загальна кількість надсилань, дозволених для цієї веб-форми.

en: Total submissions
uk: Усього надсилань.

en: The current number of submissions for the webform.
uk: Поточна кількість надісланих вебформи.

en: The total number of submissions allowed per user for the webform.
uk: Загальна кількість надсилань, дозволених для цієї вебформи за користувачами.

en: Per user total submissions
uk: Усього надсилань на кожного користувача

en: The current number of submissions for the user for the webform.
uk: Поточна кількість надсилань на кожного користувача для цієї вебформи.

en: The total number of submissions allowed for the webform source entity.
uk: Загальна кількість надсилань, дозволених для вихідної сутності цієї вебформи.

en: Total submissions for source entity
uk: Усього надсилань для вихідної сутності

en: The current number of submissions for the webform source entity.
uk: Поточна кількість надсилань для вихідної сутності цієї вебформи.

en: The total number of submissions allowed per user for the webform source entity.
uk: Загальна кількість надсилань, дозволених за користувачами для вихідної сутності цієї вебформи.

en: The current number of submissions for the user for the webform source entity.
uk: Поточна кількість надсилань за користувачами для вихідної сутності цієї вебформи.

en: The 'entity:*' applies to the referenced entity
uk: Елемент 'entity:*' застосовується до сутності за посиланням

en: The source entity or webform that the webform submission was submitted from.
uk: Вихідна сутність чи вебформа, з якої було виконано надсилання.

en: Default submission label
uk: Базова мітка надслання

en: Preview CSS classes
uk: Попередній перегляд CSS-класів

en: Default empty option
uk: Базовий порожній варіант

en: Default empty option required label
uk: Обов'язкова мітка базового порожнього варіанту

en: Default empty option optional label
uk: Необов'язкова мітка базового порожнього варіанту

en: Redirect anonymous users to login when attempting to access private file uploads.
uk: Переспрямовувати анонімні користувачі на вхід при спробі отримати доступ до приватних відвантажень файлів.

en: Default to email
uk: Базова електронна адреса "Кому"

en: Form prepopulate source entity required
uk: Вихідна сутність для попереднього заповнення форми є обов'язковою.

en: Form prepopulate source entity type
uk: Тип вихідної сутності для попереднього заповнення форми

en: Submission user columns
uk: Стовпчики користувача з надсилання

en: Preview attributes
uk: Атрибути попереднього перегляду

en: Preview excluded elements
uk: Попередній перегляд виключених елементів

en: Allow users to save and finish the webform later.
uk: Дозволити користувачам зберігати та завершувати вебформу пізніше.

en: Always include private and restricted access elements.
uk: Завжди включайте елементи приватного та обмеженого доступу.

en: Webform submission limits block
uk: Блок обмежень для надсилань веб-форми

en: Progress bar label
uk: Мітка індикатора поступу

en: Source entity id
uk: Ідентифікатор вихідної сутності

en: THIS IS AN EXPERIMENTAL DRUSH COMMAND.
uk: ЦЕ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНА КОМАНДА DRUSH.

en: PLEASE MAKE SURE TO BACKUP YOUR COMPOSER.JSON FILE.
uk: БУДЬ ЛАСКА, ОБОВ’ЯЗКОВО ЗРОБІТЬ РЕЗЕРВНУ КОПІЮ ФАЙЛУ COMPOSER.JSON.

en: Are you sure you want update your Drupal installation's composer.json file?
uk: Ви дійсно бажаєте оновити файл composer.json інсталяції Drupal?

en: Unable to locate composer.json
uk: Не вдалося знайти composer.json

en: Webform Bootstrap
uk: Вебформа: Bootstrap

en: Helps support Webform to Bootstrap integration.
uk: Допомагає підтримувати інтеграцію модуля Вебформа з Bootstrap.

en: Links commerce products to webform elements.
uk: Зв’язує продукти commerce з елементами вебформи.

en: Webform Slack
uk: Вебформа: Slack

en: Webform Views
uk: Вебформа: Види

en: Integrates Webform 8.x-5.x and Views modules.
uk: Інтегрує модулі Вебформа 8.x-5.x і Види.

en: Retrieve and submit webforms via REST.
uk: Видобувайте та надсилайте вебформи через REST.

en: If checked, source entity must be populated using query string parameters.
uk: Якщо позначено, вихідну сутність потрібно заповнити за допомогою параметрів рядка запиту.

en: If you wish to include only parts of the submission in the preview, select the elements that should be included. Please note, element specific access controls are still applied to displayed elements.
uk: За бажання долучити до попереднього перегляду лише частини надсилання, виберіть потрібні елементи. Зауважте, що до відображених елементів усе ще застосовуються засоби керування доступом до окремих елементів.

en: Submission label
uk: Мітка надсилання

en: Below columns are displayed to users who can view previous submissions and/or pending drafts.
uk: Стовпці нижче відображаються користувачам, які можуть переглядати попередні надсилання та/або чернетки, що очікують.

en: Ajax settings
uk: Налаштування Ajax

en: If checked, paging, saving of drafts, previews, submissions, and confirmations will not initiate a page refresh.
uk: Якщо позначено, перехід між сторінками, збереження чернеток, попередній перегляд, надсилання та підтвердження не ініціюватимуть оновлення сторінки.

en: Progress Tracker is used by multi-step wizard forms.
uk: Відстеження прогресу використовується багатокроковими формами майстра.

en: This webform is not available. Please contact the site administrator.
uk: Ця вебформа недоступна. Будь ласка, зв'яжіться з адміністратором сайту.

en: Drafts for %webform for %user
uk: Чернетки для %webform для %user

en: Completed [@total]
uk: Завершено [@total]

en: Draft [@total]
uk: Чернетка [@total]

en: @total draft | @total drafts
uk[0]: @total чернетка
uk[1]: @total чернетки
uk[2]: @total чернеток

en: Submission title
uk: Назва надсилання

en: Please login to access the uploaded file.
uk: Увійдіть, щоб отримати доступ до викладеного файлу.

en: A list of classes that will be provided in the "Preview CSS classes" dropdown. Enter one or more classes on each line. These styles should be available in your theme's CSS file.
uk: Список класів, який буде надано в спадному списку «Попередній перегляд класів CSS». Введіть один або кілька класів у кожному рядку. Ці стилі мають бути доступні у файлі CSS до теми.

en: Line: Black
uk: Лінія: Чорна

en: Line: Grey
uk: Лінія: Сіра

en: Line: Yellow
uk: Лінія: Жовта

en: Line: Orange
uk: Лінія: Помаранчева

en: Line: Red
uk: Лінія: Червона

en: Line: Pink
uk: Лінія: Рожева

en: Line: Purple
uk: Лінія: Фіолетова

en: Line: Blue
uk: Лінія: Синя

en: Line: Green
uk: Лінія: Зелена

en: Line: Aero
uk: Лінія: Аеро

en: Select settings
uk: Виберіть налаштування

en: Default empty option required
uk: Базова порожня опція є обов'язковою

en: Default empty option optional
uk: Базовий порожній варіант необов'язковий

en: The default recipient address for emailed webform results.
uk: Базова адреса одержувача для результатів вебформ, надісланих електронною поштою.

en: Webform and source entity are automatically detected based on the current page request. You can use the below settings to hardcode the submission limit block's webform and source entity.
uk: Вебформа та джерело автоматично визначаються на основі поточного запиту сторінки. Можна використати наведені нижче параметри, щоб жорстко закодувати вебформу обмеження надсилання для вебформи блоку та вихідну сутність.

en: An %label id is required.
uk: Ідентифікатор %label є обов'язковим.

en: A valid %label is required.
uk: Належна мітка %label є обов'язковою.

en: Webform submission limits
uk: Обмеження надсилання вебформи

en: Use date picker
uk: Використовуйте засіб вибору дати

en: HTML date - @format (@date)
uk: Дата HTML - @format (@date)

en: Long date - @format (@date)
uk: Довга дата - @format (@date)

en: Medium date - @format (@date)
uk: Середня дата - @format (@date)

en: Short date - @format (@date)
uk: Коротка дата - @format (@date)

en: Date year range reverse
uk: Реверс діапазону дат і років

en: If checked date year range will be listed from max to min.
uk: Якщо позначено, діапазон дат і років буде вказаний від максимального до мінімального.

en: Date picker input - Use jQuery date picker with custom date format
uk: Введення засобом вибору дати – використовуйте засіб вибору дати jQuery зі спеціальним форматом дати

en: Time picker input - Use jQuery time picker with custom time format
uk: Введення засобом вибору часу – Використовуйте засіб вибору часу jQuery зі спеціальним форматом часу

en: 24 hour with seconds - @format (@time)
uk: 24 години з секундами - @format (@time)

en: 24 hour - @format (@time)
uk: 24 години - @format (@time)

en: 12 hour with seconds - @format (@time)
uk: 12 годин з секундами - @format (@time)

en: 12 hour - @format (@time)
uk: 12 годин - @format (@time)

en: If character counter is enabled, maxlength will automatically be set to the count maximum.
uk: Якщо лічильник символів увімкнено, максимальна довжина буде автоматично встановлена на максимальну кількість.

en: @name cannot be longer than %max @type but is currently %length @type long.
uk: @name не може бути довшим за %max @type, але наразі має %length @type.

en: Use time picker
uk: Використовувати засіб вибору часу

en: If checked, HTML5 time element will be replaced with <a href="http://jonthornton.github.io/jquery-timepicker/">jQuery UI timepicker</a>
uk: Якщо позначено, елемент часу HTML5 буде замінено <a href="http://jonthornton.github.io/jquery-timepicker/">інструментом вибору часу jQuery UI</a>

en: If checked, access controls for included element will be ignored.
uk: Якщо позначено, елементи керування доступом для включеного елемента ігноруватимуться.

en: This webform contains private and/or restricted access elements, which will only be included if the user submitting the form has access to these elements.
uk: Ця вебформа містить елементи приватного та/або обмеженого доступу, які будуть включені, лише якщо користувач, який надсилає форму, має доступ до цих елементів.

en: Return path email address
uk: Адреса електронної пошти зворотного шляху

en: Submission values will be displayed onscreen.
uk: Значення надсилання відображатимуться на екрані.

en: [webform_submission:submitted-to]: Submission #[webform_submission:serial]
uk: [webform_submission:submitted-to]: Надсилання №[webform_submission:serial]

en: The serial number of the webform submission.
uk: Серійний номер для надісланої вебформи.

en: The ID of the webform submission.
uk: Ідентифікатор надісланої вебформи.

en: The URL that can used to update the webform submission. The webform must be configured to allow users to update a submission using a secure token.
uk: URL-адреса, яка може використовуватися для оновлення вебформи, що надсилається. Вебформа має бути налаштованою таким чином, щоб дозволити користувачам оновлювати надсилання за допомогою токену безпеки.

en: Webform SugarCRM Integration
uk: Вебформа: Інтеграція з SugarCRM

en: Handler response
uk: Відповідь обробника

en: Webform handler response tokens.
uk: Замінники відповіді обробника веб-форми.

en: For example, to display a remote post's confirmation number you would use the [webform:handler:remote_post:completed:confirmation_number] token.
uk: Наприклад, щоб відобразити номер підтвердження віддаленої публікації слід скористатися замінником [webform:handler:remote_post:completed:confirmation_number]

en: Choose files
uk: Виберіть файли

en: Webforms: Submissions
uk: Веб-форми: Надсилання

en: Empty element message/placeholder
uk: Порожнє повідомлення/заповнювач елемента

en: HTML editor settings
uk: Налаштування редактора HTML

en: Tidy HTML markup
uk: Очищена розмітка HTML

en: Disable promotions
uk: Вимкнути просування

en: Display reset button
uk: Відображати кнопку скидання

en: Preview exclude empty elements
uk: Попередній перегляд виключає порожні елементи

en: Completed URL
uk: URL-адреса для Завершено

en: Completed custom data
uk: Власні дані для Завершено

en: Updated URL
uk: URL для Оновлено

en: Updated custom data
uk: Власні дані для Оновлено

en: Deleted URL
uk: URL-адреса видалення

en: Deleted custom data
uk: Власні дані для Видалено

en: Converted URL
uk: URL для Перетворено

en: Converted custom data
uk: Власні дані для Перетворено

en: Webform Example Composite
uk: Вебформа: складений приклад

en: Provides an example that shows how to create a Webform composite.
uk: Надає приклад, який показує, як створити складену вебформу.

en: Webform example
uk: Вебформа: Приклад

en: Webform example element
uk: Приклад елемента вебформи

en: Provides a webform element example.
uk: Надає приклад елемента вебформи.

en: Example elements
uk: Приклад елементів

en: Webform Element Example
uk: Вебформа: Приклад елемента

en: Provides an example that shows how to create a Webform element.
uk: Надає приклад, який показує, як створити елемент вебформи.

en: Webform Remote Post Example
uk: Вебформа: Приклад віддаленої публікації

en: Provides an example of a webform submission posted to a remote server.
uk: Надає приклад надсилання вебформи, розміщеної на віддаленому сервері.

en: Processed @type request.
uk: Опрацьовано запит @type.

en: There are no nodes with webform entity references. Please create add a Webform field to content type.
uk: Немає матеріалів із посиланнями на об’єкти вебформ. Будь ласка, додайте поле вебформи до типу вмісту.

en: There are no webform node references.
uk: Немає посилань на матеріали веб-форм.

en: Provides starter templates that can be used to create new webforms.
uk: Надає початкові шаблони, які можна використовувати для створення нових вебформ.

en: Hide preview
uk: Приховати попередній перегляд

en: Advanced HTML markup rendered using a text format.
uk: Розширена розмітка HTML, відтворена за допомогою текстового формату.

en: Requires understanding <a href=":href">how to build tables using render arrays</a>.
uk: Потрібне розуміння <a href=":href">того, як створювати таблиці за допомогою масивів візуалізації</a>.

en: Secure value (changeable via server-side code and tokens).
uk: Захищене значення (можна змінити за допомогою коду на боці сервера та замінників).

en: Allows value to be computed using [tokens].
uk: Дозволяє обчислювати значення за допомогою [замінників].

en: Allows value to be computed using a {{ Twig }} template.
uk: Дозволяє обчислювати значення за допомогою шаблону {{ Twig }}.

en: Basic HTML markup.
uk: Базова розмітка HTML.

en: Provides a 'Node' element to display node content as an element on a webform. Can be modified dynamically using an event handler.
uk: Надає елемент «Матеріал» для відображення вмісту матеріалу як елемент у вебформі. Можна динамічно змінювати за допомогою обробника подій.

en: Lingotek Translation.
uk: Переклад Lingotek.

en: Exclude empty elements
uk: Виключити порожні елементи

en: @total exporters
uk: Експортери @total

en: @total handlers
uk: Обробники @total

en: I agree to the {terms of service}.
uk: Я приймаю {terms of service}.

en: If checked, dismissible promotion messages that appear when the Webform module is updated will be disabled.
uk: Якщо позначено, рекламні повідомлення з можливістю відхилення, які з’являються під час оновлення модуля Вебформа, будуть вимкнені.

en: Promotions on the <a href=":href">Webform: Add-ons</a> page will still be displayed.
uk: Рекламні пропозиції у <a href=":href">Вебформа: Надбудови</a> все ще відображатимуться.

en: Note: Promotions are only visible to users who can <em>administer modules</em>.
uk: Примітка. Рекламні повідомлення бачать лише користувачі, які можуть <em>адмініструвати модулі</em> .

en: If checked, &lt;p&gt; tags, which can add top and bottom margins, will be removed from all single line HTML markup.
uk: Якщо позначено, теги &lt;p&gt;, які можуть додавати верхнє та нижнє поля, буде видалено з усієї однорядкової розмітки HTML.

en: If checked, all HTML editors will be disabled.
uk: Якщо позначено, усі редактори HTML буде вимкнено.

en: Leave blank to use the custom and recommended Webform specific HTML editor.
uk: Залиште поле порожнім, щоб використовувати власний і рекомендований HTML-редактор вебформ.

en: Select default element item and items format.
uk: Виберіть базовий елемент та формат елементів.

en: Default reset button label
uk: Базова мітка кнопки скидання

en: The admin title will always be displayed when managing elements and viewing & downloading submissions.
uk: Ім’я адміністратора завжди відображатиметься під час керування елементами та перегляду й завантаження надсилань.

en: If an element's title is hidden, the element's admin title will be displayed when viewing a submission.
uk: Якщо заголовок елемента приховано, під час перегляду надсилання відображатиметься адміністративний заголовок елемента.

en: %label webform can not be previewed when editing content.
uk: Вебформу %label неможливо переглянути під час редагування вмісту.

en: Details (opened)
uk: Подробиці (відкрито)

en: Details (closed)
uk: Подробиці (закрито)

en: Text or code that is placed directly in front of the output. This can be used to prefix an output with a constant string. Examples=> $, #, -.
uk: Текст або код, який розміщується безпосередньо перед виводом. Це можна використовувати для додавання до виводу префіксу  у вигляді постійного рядка. Приклади=> $, #, -.-.

en: Text or code that is placed directly after the output. This can be used to add a unit to an output. Examples=> lb, kg, %.
uk: Текст або код, який розміщується безпосередньо після виведення. Це можна використовувати для додавання одиниці виміру до виводу. Приклади=> м, кг, %.

en: This is a @label value.
uk: Це значення @label.

en: Computed Elements
uk: Обчислені елементи

en: Please answer question 1?
uk: Будь ласка, дайте відповідь на запитання 1.

en: How about now answering question 2?
uk: Як щодо відповіді на запитання 2?

en: Finally, here is question 3?
uk: Нарешті, ось питання 3?

en: If checked the file upload input will be replaced with click-able label styled as button.
uk: Якщо позначено, вхідні дані для викладання файлу буде замінено міткою, яку можна натиснути, у стилі кнопки.

en: Apply classes to the button. Button classes default to 'button button-primary'.
uk: Застосуйте класи до кнопки. Типовими класами кнопок є "button button-primary".

en: Six
uk: Шість

en: This is a <strong>warning</strong> message.
uk: Це <strong>попереджувальне</strong> повідомлення.

en: These are the terms of service.
uk: Це умови надання послуг.

en: In order to create a link to your terms, wrap the words where you want your link to be in curly brackets.
uk: Щоб створити посилання на ваші умови, візьміть слова, де необхідно створити посилання, у фігурні дужки.

en: Terms of service settings
uk: Налаштування умов обслуговування

en: Terms display
uk: Відображення термінів

en: Slideout
uk: Висувний

en: Terms title
uk: Заголовок умов

en: Terms content
uk: Зміст умов

en: Provides a terms of service element.
uk: Надає елемент умов обслуговування.

en: converted
uk: перетворено

en: @title URL
uk: URL @title

en: @title custom data
uk: Власні дані для @title

en: Enter custom data that will be included when a webform submission is @state.
uk: Введіть власні дані, які буде долучено, коли надсилання вебформи має стан @state.

en: Debug: Remote post: @title [@state]
uk: Зневадження: віддалена публікація: @title [@state]

en: Submission state/operation:
uk: Стан/операція для надсилання:

en: Response status code:
uk: Код статусу відповіді:

en: Response header:
uk: Заголовок відповіді:

en: Response body:
uk: Тіло відповіді:

en: Response tokens:
uk: Замінники відповіді:

en: Below tokens can ONLY be used to insert response data into value and hidden elements.
uk: Наведені нижче замінники можна використовувати ЛИШЕ для вставки даних відповіді в значення та приховані елементи.

en: @form webform remote @type post (@state) to @url failed. @message
uk: Помилка віддаленої публікації @type для вебформи @form (@state) на @url. @message

en: Completed URL:
uk: URL для Завершено:

en: Updated URL:
uk: URL для Оновлено:

en: Deleted URL:
uk: URL для Видалено:

en: Draft URL:
uk: URL для Чернетка:

en: Converted URL:
uk: URL для Перетворено:

en: {Empty}
uk: {Порожньо}

en: Extends the functionality of Permissions By Term to be able to limit the webform submissions access by users or roles.
uk: Розширює функціональні можливості повноважень за терміном, щоб мати можливість обмежити доступ користувачів або ролей до надсилання вебформ.

en: Entity reference format items
uk: Складові формату посилання на сутність

en: Entity reference format item
uk: Складова формату посилання на сутність

en: Handle plugin ID
uk: ID плагіна обробки

en: Handler instance ID
uk: ID екземпляра обробника

en: Webform example composite
uk: Вебформа: приклад складного

en: Schedule email
uk: Розклад електронної пошти

en: Provides a stripe webform element and default handlers.
uk: Надає смужковий елемент вебформи та базові обробники.

en: Provides integration for webform submission with SugarCRM.
uk: Забезпечує інтеграцію для надсилання вебформ разом із SugarCRM.

en: Confirmation URL %url is not valid.
uk: URL підтвердження %url недійсний.

en: @webform: Confirmation URL %url is not valid.
uk: @webform: URL підтвердження %url недійсний.

en: Trigger/Value
uk: Тригер/значення

en: Webform settings %label has been saved.
uk: Налаштування вебформи %label збережено.

en: Webform settings @label has been saved.
uk: Налаштування вебформи @label збережено.

en: Form is being posted using a custom method. Confirmation page must be handled by the <a href=":href">custom form action</a>.
uk: Форма розміщується власним методом. Сторінка підтвердження має бути оброблена <a href=":href">власною дією форми</a> .

en: Saving of submissions is disabled, submission settings, submission limits, purging and the saving of drafts is disabled. Submissions must be sent via an email or handled using a <a href=":href">custom webform handler</a>.
uk: Збереження надсилання вимкнено, параметри надсилання, ліміти надсилання, очищення та збереження чернеток вимкнено. Надсилання потрібно надсилати електронною поштою або обробляти за допомогою <a href=":href">власного обробника вебформ</a>.

en: A tooltip displayed after the title.
uk: Підказка, що відображається після заголовка.

en: Required message
uk: Повідомлення про обов'язковість

en: Unique message
uk: Повідомлення про унікальність

en: Specifies the legal number intervals. Leave blank to support any number interval. Decimals are supported.
uk: Визначає допустимі інтервали чисел. Залиште поле порожнім, щоб підтримувати будь-який інтервал чисел. Підтримуються десяткові знаки.

en: You can set sub-element properties using a double underscore between the sub-element's key and sub-element's property (subelement__property). For example, you can add custom attributes or states (conditional logic) to the title sub-element using 'title__attributes' and 'title__states'.
uk: Можна встановити властивості піделемента, використовуючи подвійне підкреслення між ключем піделемента та властивістю піделемента (subelement__property). Наприклад, можна додати спеціальні атрибути або стани (умовна логіка) до піделемента title за допомогою "title__attributes" і "title__states".

en: @label: Image
uk: @label: зображення

en: @label: Link
uk: @label: Посилання

en: @label: Modal
uk: @label: Модальне вікно

en: Options single value format
uk: Формат значення одинарної опції

en: Options multiple values format
uk: Формат значень мультиопцій

en: Elements that collect a single option value include select menus, radios, and buttons.
uk: Елементи, які збирають єдине значення варіанту, включають меню вибору, радіоперемикачі та кнопки.

en: Elements that collect multiple option values include multi-select, checkboxes, and toggles.
uk: Елементи, які збирають кілька значень варіантів, включають множинний вибір, прапорці та перемикачі.

en: Default sender email
uk: Базова електронна адреса відправника

en: Reviewing @count YAML configuration '@prefix.*' files in '@module'.
uk: Перегляд файлів конфігурації @count YAML "@prefix" у "@module".

en: Webform: Bootstrap integration
uk: Вебформа: інтеграція Bootstrap

en: Webform: SPAM protection
uk: Вебформа: Захист від СПАМу

en: Webform SPAM protection module installed.
uk: Встановлено модуль "Вебформа: Захист від СПАМу".

en: Webform <a href=":href">SPAM protection module</a> missing. Please install one of the below modules.
uk: Відсутній модуль <a href=":href">Вебформа: Захист від СПАМу</a>. Встановіть один із наведених нижче модулів.

en: Descriptions, which are only applicable to radios and checkboxes, can be delimited using ' -- '.
uk: Описи, які застосовуються лише до радіоперемикачів і прапорців, можна відокремити за допомогою «--».

en: Webform Permissions By Term
uk: Вебформи: Повноваження за терміном

en: <strong>@title @version</strong> (Installed)
uk: <strong>@title @version</strong> (встановлено)

en: <a href=":href">Disable CDN warning</a>
uk: <a href=":href">Вимкнути попередження CDN</a>

en: Webform: External libraries
uk: Вебформа: Зовнішні бібліотеки

en: @total libraries (@installed installed; @excluded excluded; @missing CDN)
uk: @total бібліотек (@installed установлено; @excluded виключено; @missing CDN)

en: Jacob Rockowitz
uk: Якоб Роковіц

en: The below requirements are checked by the <a href=":href">Status report</a>.
uk: Наведені нижче вимоги перевіряються <a href=":href">звітом про стан</a>.

en: If unchecked, all warnings about missing libraries will be disabled.
uk: Якщо цей прапорець знято, усі попередження про відсутність бібліотек буде вимкнено.

en: If unchecked, all warnings about Webform SPAM protection will be disabled.
uk: Якщо цей прапорець знято, усі попередження про захист Вебформ від СПАМу будуть вимкнені.

en: The default sender address for emailed webform results; often the email address of the maintainer of your forms. The person or agent submitting the message to the network, if other than shown by the From header
uk: Адреса відправника за умовчанням для результатів вебформ, надісланих електронною поштою; часто адреса електронної пошти того, хто створив форми. Особа або агент, який надсилає повідомлення в мережу, якщо відрізняється від зазначеного в полі заголовку «Від».

en: Check that all entered values for this element are unique.
uk: Переконайтеся, що всі введені значення для цього елемента унікальні.

en: Unique per entity
uk: Унікальний для кожної сутності

en: Check that entered values for this element is unique for the current source entity.
uk: Перевірте, чи введені значення для цього елемента є унікальними для поточної вихідної сутності.

en: Unique per user
uk: Унікальний для кожного користувача

en: Time step
uk: Крок часу

en: Options description display
uk: Відображення опису варіантів

en: None -- Message state is never stored.
uk: Немає -- Стан повідомлення ніколи не зберігається.

en: Session storage -- Message state is reset after the browser is closed.
uk: Зберігання сеансу -- Стан повідомлення скидається після закриття браузера.

en: Local storage -- Message state persists after the browser is closed.
uk: Локальне сховище -- Стан повідомлення зберігається після закриття браузера.

en: User data -- Message state is saved to the current user's data. (Applies to authenticated users only)
uk: Дані користувача -- стан повідомлення зберігається в даних поточного користувача. (Стосується лише автентифікованих користувачів)

en: State API -- Message state is saved to the site's system state. (Applies to authenticated users only)
uk: API стану – стан повідомлення зберігається в стані системи сайту. (Стосується лише автентифікованих користувачів)

en: The email address submitting the message, if other than shown by the From header
uk: Адреса електронної пошти, з якої надсилається повідомлення, якщо вона не вказана в заголовку «Від».

en: name:
      '#title': 'Your Name'
      '#type': textfield
      '#required': true
    email:
      '#title': 'Your Email'
      '#type': email
      '#required': true
    subject:
      '#title': Subject
      '#type': textfield
      '#required': true
    message:
      '#title': Message
      '#type': textarea
      '#required': true
    actions:
      '#type': webform_actions
      '#title': 'Submit button(s)'
      '#submit__label': 'Send message'
uk: name:
      '#title': 'Ваше ім''я'
      '#type': textfield
      '#required': true
    email:
      '#title': 'Ваша електронна адреса'
      '#type': email
      '#required': true
    subject:
      '#title': Тема
      '#type': textfield
      '#required': true
    message:
      '#title': Повідомлення
      '#type': textarea
      '#required': true
    actions:
      '#type': webform_actions
      '#title': 'Кнопка(и) Надіслати'
      '#submit__label': 'Відправити повідомлення'

en: A basic feedback template.
uk: Простий шаблон відгуку.

en: type:
      '#title': 'Type of Feedback'
      '#type': webform_radios_other
      '#required': true
      '#options':
        Comments: Comments
        'Report a Bug': 'Report a Bug'
        Questions: Questions
      '#options_display': side_by_side
    comments:
      '#title': 'Your Feedback'
      '#type': textarea
      '#required': true
    name:
      '#title': 'Your Name'
      '#type': textfield
      '#required': true
    email:
      '#title': 'Your Email'
      '#type': email
      '#required': true
    actions:
      '#type': webform_actions
      '#title': 'Submit button(s)'
      '#submit__label': 'Submit feedback'
uk: type:
      '#title': 'Тип відгуку'
      '#type': webform_radios_other
      '#required': true
      '#options':
        Коментарі: Коментарі
        'Повідомити баг': 'Повідомити баг'
        Питання: Питання
      '#options_display': side_by_side
    comments:
      '#title': 'Ваш відгук'
      '#type': textarea
      '#required': true
    name:
      '#title': 'Ваше  ім&#39;я'
      '#type': textfield
      '#required': true
    email:
      '#title': 'Ваша електронна адреса'
      '#type': email
      '#required': true
    actions:
      '#type': webform_actions
      '#title': 'Кнопка(и) Надіслати'
      '#submit__label': 'Надіслати відгук'

en: first_name:
      '#title': 'First Name'
      '#type': textfield
      '#required': true
    last_name:
      '#title': 'Last Name'
      '#type': textfield
      '#required': true
    email:
      '#title': Email
      '#type': email
      '#required': true
    actions:
      '#type': webform_actions
      '#title': 'Submit button(s)'
      '#submit__label': Subscribe
uk: first_name:
      '#title': 'Ім\u0027я'
      '#type': textfield
      '#required': true
    last_name:
      '#title': 'Прізвище'
      '#type': textfield
      '#required': true
    email:
      '#title': Електронна адреса
      '#type': email
      '#required': true
    actions:
      '#type': webform_actions
      '#title': 'Кнопка(и) Надіслати'
      '#submit__label': Підписатися

en: Webform Sanitize
uk: Вебформа: Очищення

en: Webforms: Forms configuration
uk: Веб-форми: Конфігурація форм

en: Webforms: Elements configuration
uk: Веб-форми: Конфігурація елементів

en: Webforms: Submissions configuration
uk: Веб-форми: Конфігурація надсилань

en: Webforms: Handlers configuration
uk: Веб-форми: Конфігурація обробників

en: Webforms: Exporters configuration
uk: Веб-форми: Конфігурація експортерів

en: Webforms: Libraries configuration
uk: Веб-форми: Конфігурація бібліотек

en: Webforms: Advanced configuration
uk: Веб-форми: Розширена конфігурація

en: Webforms: Add-ons
uk: Веб-форми: Надбудови

en: Webforms: Submissions purge
uk: Веб-форми: Скидання надсилань

en: Webforms: Submissions log
uk: Веб-форми: Журнал надсилань

en: Default wizard confirmation label
uk: Базова мітка кнопки підтвердження

en: Default more title
uk: Базовий додатковий заголовок

en: Default section title tag
uk: Базовий тег секції заголовку

en: Batch email size
uk: Пакетний розмір електронної пошти

en: Display element description as help text (tooltip)
uk: Відображати елемент опису як довідковий текст (підказка)

en: Check if CDN is being used for external libraries
uk: Перевіряти використання CDN для зовнішніх бібліотек

en: Check if Webform Bootstrap Integration module is installed when using the Bootstrap theme
uk: Перевіряти, чи встановлений модуль інтеграції Webform Bootstrap під час використання теми Bootstrap

en: Check if SPAM protection module is installed
uk: Перевіряти чи встановлено модуль захисту від спаму

en: Ajax scroll top
uk: Гортання нагору з Ajax

en: Wizard confirmation label
uk: Мітка підтвердження майстра

en: Track wizard progress in the URL
uk: Відслідковування поступу майстра в URL-адресі

en: Allow users to save multiple drafts
uk: Дозволити користувачам зберігати кілька чернеток

en: Unable to find '@target' module (config/install), config directory (sync), or path (/some/path/).
uk: Не вдалося знайти модуль «@target» (config/install), каталог конфігурації (sync) або шлях (/some/path/).

en: Webform Editorial
uk: Вебформа: Редакторські засоби

en: Provides editorial management tools for the Webform module.
uk: Надає засоби редакційного керування для модуля Вебформа.

en: Webform: Editorial
uk: Вебформа: Редакторські засоби

en: Webform: Help editorial
uk: Вебформа: Редакторські засоби довідки

en: Webform: Elements editorial
uk: Вебформа: Редакторські засоби елементів

en: Webform: Drush editorial
uk: Вебформа: Редакторські засоби Drush

en: Schedule emails for all existing submissions
uk: Заплануйте електронні листи для всіх наявних надсилань

en: Webforms: Templates
uk: Вебформи: Шаблони

en: Update default value
uk: Оновити базове значення

en: Set default value
uk: Задати базове значення

en: Provides a functionality to send mass email for the subscribers of a webform.
uk: Забезпечує функцію надсилання масової електронної пошти для підписників вебформи.

en: Allows you to restrict submissions to a webform by generating codes (which may then be distributed e.g. by email to participants).
uk: Дозволяє обмежити надсилання веб-форми шляхом генерації кодів (які потім можуть бути розповсюджені, наприклад, електронною поштою серед учасників).

en: Sanitizes submissions to remove potentially sensitive data.
uk: Очищає надсилання, щоб видалити потенційно конфіденційні дані.

en: Webform Nodes
uk: Вебформа: Матеріали

en: Introduction to Webform for Drupal 8
uk: Вступ до модуля Вебформа для Drupal 8

en: About Webform & the Drupal community
uk: Про модуль Вебформа та спільноту Drupal

en: Building forms & templates
uk: Створення форм і шаблонів

en: Adding elements to a webform
uk: Додавання елементів до вебформи

en: Emailing & handling submissions
uk: Надсилання електронною поштою та обробка надсилань

en: Configuring webform settings
uk: Налаштування параметрів вебформи

en: Collecting webform submissions
uk: Збір надсилань веб-форм

en: Understanding a webform submission
uk: Розуміння надсилання вебформи

en: Configuring the Webform module
uk: Налаштування модуля Вебформа

en: Understanding webform plugins
uk: Розуміння плагінів вебформ

en: Extending Webform using add-ons
uk: Розширення модуля Вебформа за допомогою надбудов

en: Attaching webforms to nodes
uk: Прикріплення вебформ до матеріалів

en: Placing webforms as blocks
uk: Розміщення вебформ у вигляді блоків

en: Translating webforms
uk: Переклад веб-форм

en: Webform development tools
uk: Інструменти розробки веб-форм

en: The <strong>Forms</strong> management page lists all available webforms, which can be filtered by the following: title, description, elements, category and status.
uk: Сторінка керування <strong>Форми</strong> містить список усіх доступних вебформ, які можна відфільтрувати за такими параметрами: назва, опис, елементи, категорія та стан.

en: The <strong>Templates</strong> page lists reusable templates that can be duplicated and customized to create new webforms.
uk: На сторінці <strong>Шаблони</strong> наведено багаторазові шаблони, які можна дублювати та налаштовувати для створення нових вебформ.

en: The <strong>Add-ons</strong> page lists Drupal modules and projects that extend and provide additional functionality to the Webform module and Drupal's Form API.  If you would like a module or project to be included in the below list, please submit a request to the <a href=":href">Webform module's issue queue</a>.
uk: На сторінці <strong>Надбудови</strong> наведено список модулів і проєктів Drupal, які розширюють і надають додаткові функції модуля Вебформа та API форм Drupal. Якщо ви хочете, щоб модуль або проєкт було включено до наведеного нижче списку, надішліть запит до <a href=":href">черги випусків модуля Webform</a>.

en: Configuration: Forms
uk: Конфігурація: Форми

en: The <strong>Forms configuration</strong> page allows administrators to manage form settings, behaviors, labels, messages and CSS classes.
uk: Сторінка <strong>Конфігурація форм</strong> дозволяє адміністраторам керувати параметрами форми, поведінкою, мітками, повідомленнями та класами CSS.

en: Configuration: Elements
uk: Конфігурація: Елементи

en: The <strong>Elements configuration</strong> page allows administrators to enable/disable element types and manage element specific settings, properties, behaviors and formatting.
uk: Сторінка <strong>Конфігурація Elements</strong> дозволяє адміністраторам вмикати/вимикати типи елементів і керувати параметрами, властивостями, поведінкою та форматуванням окремих елементів.

en: Configuration: Options
uk: Конфігурація: Варіанти

en: The <strong>Options configuration</strong> page lists reusable predefined options/values available for select menus, radio buttons, checkboxes and Likert elements.
uk: Сторінка <strong>Конфігурація варіантів</strong> містить список попередньо визначених варіантів/значень, які можна використовувати багаторазово, для вибраних меню, перемикачів, прапорців і елементів Likert.

en: Configuration: Submissions
uk: Конфігурація: Надсилання

en: The <strong>Submissions configuration</strong> page allows administrators to manage submissions settings, behaviors and messages.
uk: Сторінка <strong>Конфігурація надсилання</strong> дозволяє адміністраторам керувати налаштуваннями надсилання, поведінкою та повідомленнями.

en: Configuration: Handlers
uk: Конфігурація: Обробники

en: The <strong>Handlers configuration</strong> page allows administrators to enable/disable handlers and configure default email settings and messages.
uk: Сторінка <strong>Конфігураці' обробників</strong> дозволяє адміністраторам увімкнути/вимкнути обробники та налаштувати параметри базової електронної пошти та повідомлення.

en: <strong>Handlers</strong> are used to route submitted data to external applications and send notifications & confirmations.
uk: <strong>Обробники</strong> використовуються для маршрутизації надісланих даних до зовнішніх програм і надсилання сповіщень і підтвердження.

en: Configuration: Exporters
uk: Конфігурація: Експортери

en: The <strong>Exporters configuration</strong> page allows administrators to enable/disable exporters and configure default export settings.
uk: Сторінка <strong>Конфігурація експортерів</strong> дозволяє адміністраторам увімкнути/вимкнути експортери та налаштувати стандартні параметри експорту.

en: <strong>Exporters</strong> are used to export results into a downloadable format that can be used by MS Excel, Google Sheets and other spreadsheet applications.
uk: <strong>Експортери</strong> використовуються для експорту результатів у формат для завантаження, який можна використовувати в MS Excel, Google Таблицях та інших програмах для роботи з електронними таблицями.

en: Configuration: Libraries
uk: Конфігурація: Бібліотеки

en: The <strong>Libraries configuration</strong> page allows administrators to enable/disable libraries and define global custom CSS/JavaScript used by all webforms.
uk: Сторінка <strong>Конфігурація бібліотек</strong> дозволяє адміністраторам увімкнути/вимкнути бібліотеки та визначити глобальний настроюваний CSS/JavaScript, який використовується всіма вебформами.

en: Configuration: Libraries: Help
uk: Конфігурація: Бібліотеки: Довідка

en: The Webform module utilizes third-party Open Source libraries to enhance webform elements and to provide additional functionality.
uk: Модуль Вебформа використовує сторонні бібліотеки з відкритим вихідним кодом для покращення елементів вебформи та надання додаткових функцій.

en: If these libraries are not installed, they will be automatically loaded from a CDN.
uk: Якщо ці бібліотеки не встановлено, вони будуть автоматично завантажені з CDN.

en: Configuration: Advanced
uk: Конфігурація: Розширена

en: The <strong>Advanced configuration</strong> page allows an administrator to enable/disable UI behaviors, manage requirements and define data used for testing webforms.
uk: Сторінка <strong>Розширеної конфігурації</strong> дозволяє адміністратору вмикати/вимикати поведінку інтерфейсу користувача, керувати вимогами та визначати дані, які використовуються для тестування вебформ.

en: Configuration: Translate
uk: Конфігурація: Переклад

en: The <strong>Translate configuration</strong> page allows webform messages and labels to be translated into multiple languages.
uk: Сторінка <strong>Конфігурація перекладу</strong> дозволяє перекладати повідомлення та мітки вебформ кількома мовами.

en: Plugins: Elements
uk: Плагіни: Елементи

en: The <strong>Element plugins</strong> overview page lists all available webform element plugins.
uk: Сторінка огляду <strong>Плагінів елементів</strong> містить список усіх доступних плагінів елементів вебформ.

en: <strong>Webform Element</strong> plugins are used to enhance existing render/form elements. Webform element plugins provide default properties, data normalization, custom validation, element configuration form and customizable display formats.
uk: Плагіни <strong>Елементи вебформ</strong> використовуються для вдосконалення існуючих елементів візуалізації/форми. Плагіни елементів вебформ надають базові властивості, нормалізацію даних, спеціальну перевірку, форму конфігурації елемента та настроювані формати відображення.

en: Plugins: Emails/Handlers
uk: Плагіни: Електронні листи/обробники

en: The <strong>Handler plugins</strong> overview page lists all available webform handler plugins.
uk: Сторінка огляду <strong>Плагіни обробника</strong> містить список всіх доступних плагінів обробника вебформ.

en: Plugins: Exporters
uk: Плагіни: Експортери

en: The <strong>Exporter plugins</strong> overview page lists all available results exporter plugins.
uk: Сторінка огляду <strong>Плагіни експортерів</strong> містить список усіх доступних плагінів експортера результатів.

en: Webform: Source
uk: Вебформа: Вихідний код

en: The (View) <strong>Source</strong> page allows developers to edit a webform's render array using YAML markup.
uk: Сторінка (Перегляд) <strong>Вихідний код</strong> дозволяє розробникам редагувати масив візуалізації вебформи за допомогою розмітки YAML.

en: Developers can use the (View) <strong>Source</strong> page to alter a webform's labels quickly, cut-n-paste multiple elements, reorder elements, as well as  add custom properties and markup to elements.
uk: Розробники можуть використовувати сторінку (Перегляд) <strong>Вихідний код</strong>, щоб швидко змінювати мітки вебформи, вирізати й вставляти кілька елементів, змінювати порядок елементів, а також додавати спеціальні властивості та розмітку до елементів.

en: Webform: Test
uk: Вебформа: Тест

en: The <strong>Test</strong> form allows a webform to be tested using a customizable test dataset.
uk: <strong>Тестова</strong> форма дозволяє тестувати вебформу за допомогою настроюваного тестового набору даних.

en: Webform: API
uk: Вебформа: API

en: The <strong>API</strong> form allows developers to test a webform's API.
uk: Форма <strong>API</strong> дозволяє розробникам тестувати API вебформи.

en: Webform: Translate
uk: Вебформа: Переклад

en: The <strong>Translate</strong> page allows a webform's configuration and elements to be translated into multiple languages.
uk: Сторінка <strong>Переклад</strong> дозволяє перекладати конфігурацію та елементи вебформи кількома мовами.

en: The <strong>Elements</strong>  page allows users to add, update, duplicate and delete elements and wizard pages.
uk: Сторінка <strong>«Елементи»</strong> дозволяє користувачам додавати, оновлювати, дублювати та видаляти елементи та сторінки майстра.

en: The <strong>Emails/Handlers</strong> page allows additional actions and behaviors to be processed when a webform or submission is created, updated, or deleted.
uk: Сторінка <strong>Електронні листи/обробники</strong> дозволяє обробляти додаткові дії та поведінку під час створення, оновлення або видалення вебформи або надсилання.

en: Settings: General
uk: Параметри: Загальні

en: The <strong>General</strong> settings page allows a webform's administrative information, paths, behaviors and third-party settings to be customized.
uk: Сторінка налаштувань <strong>Загальні</strong> дає змогу налаштувати адміністративну інформацію вебформи, шляхи, поведінку та параметри сторонніх сервісів.

en: Settings: Form
uk: Налаштування: Форма

en: The <strong>Form</strong> settings page allows a webform's status, attributes, behaviors, labels, messages, wizard settings and preview to be customized.
uk: Сторінка налаштувань <strong>Форма</strong> дозволяє налаштувати статус вебформи, атрибути, поведінку, мітки, повідомлення, налаштування майстра та попередній перегляд.

en: Settings: Submissions
uk: Налаштування: Надсилання

en: The <strong>Submissions</strong> settings page allows a submission's labels, behaviors, limits and draft settings to be customized.
uk: Сторінка налаштувань <strong>Надсилання</strong> дозволяє налаштувати мітки, поведінку, обмеження та параметри чернетки надсилання.

en: Settings: Confirmation
uk: Налаштування: Підтвердження

en: The <strong>Confirmation</strong> settings page allows the submission confirmation type, message and URL to be customized.
uk: Сторінка налаштувань <strong>підтвердження</strong> дозволяє налаштувати тип підтвердження надсилання, повідомлення та URL-адресу.

en: Settings: Assets
uk: Налаштування: Ресурси

en: The <strong>CSS/JS</strong> settings page allows site builders to attach custom CSS and JavaScript to a webform.
uk: Сторінка налаштувань <strong>CSS/JS</strong> дозволяє розробникам сайтів додавати власний CSS і JavaScript до вебформи.

en: Settings: Access
uk: Налаштування: Доступ

en: The <strong>Submissions</strong> page lists all incoming submissions for all webforms.
uk: Сторінка <strong>Надсилання</strong> містить список всіх вхідних надсилань для всіх вебформ.

en: Submissions: Log
uk: Подання: Журнал

en: The <strong>Submissions log</strong> page tracks all submission events for all webforms that have submission logging enabled. Submission logging can be enabled globally or on a per webform basis.
uk: Сторінка <strong>журналу надсилань</strong> відстежує всі події надсилання для всіх вебформ, для яких увімкнено журнал надсилань. Реєстрацію надсилання можна ввімкнути глобально або для кожної вебформи.

en: Results: Submissions
uk: Результати: Надсилання

en: The <strong>Submissions</strong> page displays a customizable overview of a webform's submissions.
uk: Сторінка <strong>Надсилання</strong> відображає настроюваний огляд надсилань вебформи.

en: Submissions can be reviewed, updated, flagged and/or annotated.
uk: Надсилання можна переглядати, оновлювати, позначати та/або коментувати.

en: Results: Log
uk: Результати: Журнал

en: The <strong>Results Log</strong> lists all webform submission events for the current webform.
uk: <strong>Журнал результатів</strong> містить усі події надсилання вебформи для поточної вебформи.

en: Results: Download
uk: Результати: Завантажити

en: The <strong>Download</strong> page allows a webform's submissions to be exported into a customizable CSV (Comma Separated Values) file and other common data formats.
uk: Сторінка <strong>Завантажити</strong> дозволяє експортувати дані вебформи у настроюваний файл CSV (значення, розділені комами) та інші поширені формати даних.

en: Submission: View
uk: Надсилання: Перегляд

en: The <strong>View</strong> page displays a submission's general information and data.
uk: Сторінка <strong>Перегляд</strong> відображає загальну інформацію та дані надсилання.

en: Submission: Table
uk: Надсилання: Таблиця

en: The <strong>Table</strong> page displays a submission's general information and data using tabular layout.
uk: Сторінка <strong>Таблиця</strong> відображає загальну інформацію та дані надсилання за допомогою табличного макета.

en: Submission: Plain text
uk: Надсилання: Простий текст

en: The <strong>Plain text</strong> page displays a submission's general information and data as plain text.
uk: Сторінка <strong>Простий текст</strong> відображає загальну інформацію та дані надсилання як простий текст.

en: Submission: Data (YAML)
uk: Надсилання: Дані (YAML)

en: The <strong>Data (YAML)</strong> page displays a submission's raw data as YAML.
uk: Сторінка <strong>Дані (YAML)</strong> відображає необроблені дані надсилання як YAML.

en: Submission: Log
uk: Надсилання: Журнал

en: The <strong>Log</strong> page shows all events and transactions for a submission.
uk: Сторінка <strong>Журнал</strong> показує всі події та транзакції для надсилання.

en: Submission: Edit
uk: Надсилання: Редагувати

en: The <strong>Edit</strong> form allows the administrator to update a submission.
uk: Форма <strong>Редагувати</strong> дозволяє адміністратору оновлювати подання.

en: Submission: Edit All
uk: Надсилання: Редагувати все

en: The <strong>Edit all</strong> form allows administrator to update all values for submission create from a multi-step form.
uk: Форма <strong>Редагувати все</strong> дозволяє адміністратору оновлювати всі значення для надсилання, створеного з багатокрокової форми.

en: Submission: Resend
uk: Надсилання: Перевідправка

en: The <strong>Resend</strong> form allows administrator to preview and resend emails and messages.
uk: Форма <strong>Перевідправка</strong> дозволяє адміністратору переглядати та повторно відправляти електронні листи та повідомлення.

en: Submission: Notes
uk: Надсилання: Примітки

en: The <strong>Notes</strong> form allows administrator to flag and annotate a submission.
uk: Форма <strong>Примітки</strong> дозволяє адміністратору позначати та коментувати надсилання.

en: Devel: Export
uk: Розробка: Експорт

en: Devel: Webform Schema
uk: Розробка: Схема вебформи

en: The <strong>Schema</strong> page displays an overview of a webform's elements and specified data types, which can be used to map webform submissions to an external API.
uk: На сторінці <strong>Схема»</strong> відображається огляд елементів вебформи та визначених типів даних, які можна використовувати для зіставлення надсилання вебформ із зовнішнім API.

en: A <strong>Webform Node</strong> allows webforms to be fully integrated into a website as nodes.
uk: <strong>Вебформа: Матеріал</strong> дозволяє повністю інтегрувати вебформи у вебсайт як матеріали.

en: Webform Node: References
uk: Матеріал вебформи: Посилання

en: The <strong>Reference</strong> pages displays an overview of a webform's references and allows you to quickly create new references (a.k.a Webform nodes).
uk: Сторінки <strong>Посилання</strong> містять огляд посилань на вебформу та дозволяють швидко створювати нові посилання (вони ж матеріали вебформи).

en: Webform Node: Results: Submissions
uk: Матеріал вебформи: Результати: Надсилання

en: The <strong>Submissions</strong> page displays a customizable overview of a webform node's submissions.
uk: Сторінка <strong>Надсилання</strong> відображає настроюваний огляд надсилань для матеріалу вебформи.

en: Submissions can be reviewed, updated, flagged and annotated.
uk: Надсилання можна переглядати, оновлювати, позначати та коментувати.

en: Webform Node: Results: Log
uk: Матеріал вебформи: Результати: Журнал

en: Webform Node: Results: Download
uk: Матеріал вебформи: Результати: Завантажити

en: The <strong>Download</strong> page allows a webform node's submissions to be exported into a customizable CSV (Comma Separated Values) file and other common data formats.
uk: Сторінка <strong>Завантажити</strong> дозволяє експортувати надсилання з матеріалу вебформи у настроюваний файл CSV (значення, розділені комами) та інші поширені формати даних.

en: A <strong>Webform Block</strong> allows a webform to be placed anywhere on a website.
uk: <strong>Блок вебформи</strong> дозволяє розмістити вебформу будь-де на вебсайті.

en: Message: Webform UI Disabled
uk: Повідомлення: інтерфейс вебформи вимкнено

en: Please enable the <strong>Webform UI</strong> module if you would like to add easily add and manage elements using a drag-n-drop user interface.
uk: Увімкніть модуль <strong>Вебформа: Інтерфейс</strong>, якщо необхідно легко додавати елементи та керувати ними за допомогою інтерфейсу користувача з функцією перетягування.

en: Only webform administrators are allowed to access this page and create new submissions.
uk: Тільки адміністратори вебформ мають доступ до цієї сторінки та створюють нові надсилання.

en: The delimiter used when an element has multiple values.
uk: Роздільник, який використовується, коли елемент має кілька значень.

en: Include an element's title with all sub elements and values in each column header
uk: Приєднайте заголовок елемента з усіма піделементами та значеннями в заголовок кожного стовпця

en: Star/flag the status of this submission
uk: Позначити статус цього подання зірочкою/прапорцем

en: The below CSS and JavasScript will be loaded on all pages that references and loads this webform.
uk: Наведені нижче коди CSS і Javascript будуть завантажені на всіх сторінках, які посилаються на цю вебформу та завантажують її.

en: Inline (reloads the current page and replaces the webform with the confirmation message)
uk: Вбудування (перезавантажує поточну сторінку та замінює вебформу повідомленням про підтвердження)

en: Message (reloads the current page/form and displays the confirmation message at the top of the page)
uk: Повідомлення (перезавантажує поточну сторінку/форму та відображає повідомлення про підтвердження у верхній частині сторінки)

en: Modal (reloads the current page/form and displays the confirmation message in a modal dialog)
uk: Модальне вікно (перезавантажує поточну сторінку/форму та відображає повідомлення про підтвердження в модальному діалоговому вікні)

en: URL with message (redirects to a custom path or URL and displays the confirmation message at the top of the page)
uk: URL-адреса з повідомленням (переспрямовує на спеціальний шлях або URL-адресу та відображає повідомлення про підтвердження у верхній частині сторінки)

en: If checked, users will not be allowed to navigate back to the form using the browser's back button.
uk: Якщо позначено, користувачам не буде дозволено повертатися до форми за допомогою кнопки «Назад» у браузері.

en: Autofocus the first element
uk: Автофокусування на першому елементі

en: If checked, the first visible and enabled form element will be focused when adding a new submission.
uk: Якщо позначено, перший видимий і активний елемент форми буде виділено під час додавання нового надсилання.

en: Allow source entity to be populated using query string parameters
uk: Дозволити заповнення вихідної сутності за допомогою параметрів рядка запиту

en: Require source entity to be populated using query string parameters
uk: Вимагати заповнення вихідної сутності за допомогою параметрів рядка запиту

en: Track wizard progress in the URL by
uk: Відстежуйте прогрес майстра в URL-адресі за

en: Page name (?page=contact)
uk: Назвою сторінки (?page=contact)

en: Page index (?page=2)
uk: Індексом сторінки (?page=2)

en: The title displayed on the preview page.
uk: Назва, що відображається на сторінці попереднього перегляду.

en: Properties do not have to prepended with a hash (#) character, the hash character will be automatically added to the custom properties.
uk: Перед властивостями не обов’язково додавати символ решетки (#), символ решетки буде автоматично додано до настроюваних властивостей.

en: Allow this webform to be used as a template
uk: Дозволити використовувати цю веб-форму як шаблон

en: Disable saving of submissions
uk: Вимкнути збереження повідомлень

en: If saving of submissions is disabled, submission settings, submission limits, purging and the saving of drafts will be disabled. Submissions must be sent via an email or processed using a custom <a href=":href">webform handler</a>.
uk: Якщо збереження повідомлень вимкнено, параметри надсилання, обмеження надсилання, очищення та збереження чернеток буде вимкнено. Надсилання потрібно відправити електронною поштою або обробити за допомогою власного <a href=":href">обробника вебформ</a> .

en: Allow users to post submissions from a dedicated URL
uk: Дозволити користувачам публікувати надсилання зі спеціальної URL-адреси

en: Any user who can update this webform will still be able to <a href=":view_href">view</a> and <a href=":test_href">test</a> this webform with the administrative theme.
uk: Будь-який користувач, який може оновити цю вебформу, усе одно зможе <a href=":view_href">переглядати</a> та <a href=":test_href">тестувати</a> цю вебформу за допомогою адміністративної теми.

en: Select where the page should be scrolled to when paging, saving of drafts, previews, submissions, and confirmations. Select 'None' to disable scrolling.
uk: Виберіть, куди слід прокручувати сторінку під час перегортання, збереження чернеток, попереднього перегляду, надсилання та підтвердження. Виберіть «Немає», щоб вимкнути прокручування.

en: Convert anonymous user drafts and submissions to authenticated user
uk: Перетворити чернетки та надсилання анонімних користувачів в належні автентифікованим користувачам

en: If checked users will be able to update a submission using the webform's URL appended with the submission's (secure) token.
uk: Якщо позначено, користувачі зможуть оновлювати надсилання за допомогою URL-адреси вебформи, до якої додається токен (безпеки) надсилання.

en: The 'tokenized' URL to update a submission will be available when viewing a submission's information and can be inserted into an email using the [webform_submission:update-url] token.
uk: «Токенізована» URL-адреса для оновлення надсилання буде доступна під час перегляду інформації про надсилання та може бути вставлена в електронний лист за допомогою замінника [webform_submission:update-url].

en: Only webforms that are open to new submissions can be updated using the secure token.
uk: Лише вебформи, відкриті для нових надсилань, можна оновлювати за допомогою токена безпеки.

en: All submission event are being logged for all webforms
uk: Усі події надсилання реєструються для всіх вебформ

en: Submissions accessed using the (secure) token will by-pass all webform submission access rules.
uk: Надсилання, доступ до яких здійснюється за допомогою (захищеного) токена, обійде всі правила доступу до надсилання вебформи.

en: Limit the number of submissions per user. A user is identified by their user id if logged-in, or by their Cookie if anonymous.
uk: Обмежте кількість надсилань на користувача. Користувач ідентифікується за його ідентифікатором користувача, якщо він увійшов у систему, або за його файлом cookie, якщо він анонімний.

[ctx: Sort by {sort} in {direction} order]
en: in
uk: в

[ctx: Sort by {sort} in {direction} order]
en: order
uk: порядок

[ctx: Show {limit} results per page]
en: Show
uk: Показати

en: If checked, all element descriptions will be moved to help text (tooltip).
uk: Якщо позначено, усі описи елементів буде переміщено до тексту довідки (підказка).

en: Check if the Webform Bootstrap Integration module is installed when using the Bootstrap theme
uk: Перевірте, чи встановлено модуль Вебформа: Інтеграція з Bootstrap під час використання теми Bootstrap

en: If unchecked, all warnings about the Webform Bootstrap Integration module will be disabled.
uk: Якщо цей прапорець знято, усі попередження про модуль Вебформа: Інтеграція з Bootstrap будуть вимкнені.

en: Above test data is keyed by element #type.
uk: Наведені вище тестові дані позначені ключем в елементі #type.

en: Batch email size is used by any handler that sends out bulk emails. This include the scheduled email handler.
uk: Розмір пакета електронної пошти використовується будь-яким обробником, який відправляє пакетні електронні листи. Це включає обробник запланованої електронної пошти

en: Text that will be shown when empty elements are included in submission previews and/or emails
uk: Текст, який відображатиметься, коли до попереднього перегляду надсилання та/або електронних листів долучено порожні елементи.

en: Allowed tags are applied to any element property that may contain HTML markup. Element properties which can contain HTML markup include #title, #description, #field_prefix, and #field_suffix.
uk: Дозволені теги застосовуються до будь-якої властивості елемента, яка може містити розмітку HTML. Властивості елементів, які можуть містити розмітку HTML, включають #title, #description, #field_prefix і #field_suffix.

en: Default more label
uk: Базова мітка "Ще"

en: Header 1 (h1)
uk: Заголовок 1 (h1)

en: Header 2 (h2)
uk: Заголовок 2 (h2)

en: Header 3 (h3)
uk: Заголовок 3 (h3)

en: Header 4 (h4)
uk: Заголовок 4 (h4)

en: Header 5 (h5)
uk: Заголовок 5 (h5)

en: Header 6 (h6)
uk: Заголовок 6 (h6)

en: Label (label)
uk: Мітка (label)

en: If set, all checkboxes/radio buttons with be enhanced using jQuery <a href=":href">iCheck</a> boxes.
uk: Якщо встановлено, усі прапорці/радіоперемикачі будуть покращені за допомогою прапорців jQuery <a href=":href">iCheck</a> .

en: If checked, the first default option for a select menu will always be displayed.
uk: Якщо позначено, завжди відображатиметься перший базовий варіант для меню вибору.

en: The label to show for the first default option for a required select menus.
uk: Мітка, яка відображатиметься для першого базового варіанту для обов'язкових меню вибору.

en: The label to show for the first default option for an optional select menus.
uk: Мітка для відображення першого базового варіанту для необов'язкових меню вибору.

en: Allow files to be uploaded to public file system
uk: Дозволити викладання файлів у загальнодоступну файлову систему

en: Allowing public file uploads is dangerous for webforms that are available to anonymous and/or untrusted users.
uk: Дозвіл викладання загальнодоступних файлів є небезпечним для вебформ, які доступні анонімним та/або ненадійним користувачам.

en: Redirect anonymous users to login when attempting to access private file uploads
uk: Переспрямовувати анонімних користувачів на сторінку входу під час спроби отримати доступ до викладених приватних файлів

en: If checked, anonymous users will be redirected to the user login page when attempting to access private file uploads.
uk: Якщо позначено, анонімні користувачі будуть переспрямовані на сторінку входу користувача під час спроби отримати доступ до приватних завантажень файлів.

en: If checked, users will not be allowed to navigate back to the webform using the browser's back button.
uk: Якщо позначено, користувачам не буде дозволено повертатися до вебформи за допомогою кнопки «Назад» у браузері.

en: Display collapse/expand all details link on all webforms
uk: Показати посилання для згортання/розгортання всіх деталей у всіх вебформах

en: If checked, an expand/collapse all details link will be added to all webforms which contain two or more details elements.
uk: Якщо позначено, посилання «Розгорнути/згорнути всі деталі» буде додано до всіх вебформ, які містять два або більше елементів деталей.

en: Leave blank to not automatically include a preview message on all forms.
uk: Залиште поле порожнім, щоб автоматично не включати повідомлення попереднього перегляду в усі форми.

en: The default email address that a recipient will see when they are replying to an email. Leave blank to automatically use the 'From email' address. Setting the 'Reply-to' to the 'From email' prevent emails from being flagged as spam.
uk: Базова електронна адреса, яку отримувач бачитиме, коли відповідатиме на електронний лист. Залиште поле порожнім, щоб автоматично використовувати адресу «Від». Встановлення значення «Відповідь» рівним значенню «Від» запобігає позначенню електронних листів як спаму.

en: The default email address to which bounce messages are delivered. Leave blank to automatically use the 'From email' address.
uk: Базова електронна адреса, на яку доставляються повідомлення про відмову. Залиште поле порожнім, щоб автоматично використовувати адресу «Від».

en: The default sender name which is used along with the default sender email address.
uk: Базове ім’я відправника, яке використовується разом із базовою електронною адресою відправника.

en: The below CSS and JavasScript will be loaded on all webform pages.
uk: Наведені нижче коди CSS і Javascript будуть завантажені на всіх сторінках вебформ.

en: Log all submission events for all webforms
uk: Реєструйте всі події надсилання для всіх вебформ

en: Enter the amount of submissions to be purged during single cron run. You may want to lower this number if you are facing memory or timeout issues when purging via cron.
uk: Введіть кількість повідомлень, які потрібно очистити під час одного запуску крону. Можна зменшити це число у разі виникнення проблеми з пам’яттю або тайм-аутом під час очищення за допомогою крон.

en: Multiple settings
uk: Кілька налаштувань

en: If checked, the composite sub-element titles will be displayed as the table header labels.
uk: Якщо позначено, заголовки складених піделементів відображатимуться як мітки заголовків таблиці.

en: This is used as the table header for this webform element when displaying multiple values.
uk: Використовується як заголовок таблиці для цього елемента вебформи під час відображення кількох значень.

en: Minimum amount of items
uk: Мінімальна кількість позицій

en: Number of empty items
uk: Кількість порожніх позицій

en: Number of add more items
uk: Кількість позицій для «Додати ще»

en: If unchecked, the elements will no longer be sortable.
uk: Якщо зняти прапорець, елементи більше не можна сортувати.

en: If unchecked, the add/remove (+/x) buttons will be removed from each table row.
uk: Якщо зняти прапорець, кнопки додавання/вилучення (+/x) буде видалено з кожного рядка таблиці.

en: The click-able label used to open and close more text.
uk: Мітка, яку можна натиснути, використовується для відкриття та закриття тексту "Ще".

en: More text
uk: Текст "Ще"

en: A long description of the element that provides form additional information which can opened and closed.
uk: Довгий опис елемента, який надає формі додаткової інформації, яку можна відкривати та закривати.

en: Check that entered values for this element are unique for the current user.
uk: Переконайтеся, що введені значення для цього елемента є унікальними для поточного користувача.

en: If set, this message will be used when an element's value are not unique, instead of the default "@message" message.
uk: Якщо встановлено, це повідомлення використовуватиметься, коли значення елемента не є унікальним, замість стандартного повідомлення "@message".

en: Item format custom HTML
uk: Власний HTML у форматі елемента

en: Item format custom Text
uk: Власний текст у форматі елемента

en: Items format custom HTML
uk: Власний HTML у форматі елементів

en: Items format custom Text
uk: Власний текст у форматі елементів

en: Properties do not have to be prepended with a hash (#) character, the hash character will be automatically added to the custom properties.
uk: Перед властивостями не потрібно додавати символ решітки (#), символ решітки буде автоматично додано до настроюваних властивостей.

en: Element contains ignored/unsupported properties: @properties
uk: Елемент містить ігноровані/непідтримувані властивості: @properties

en: Display limit and total submissions for the
uk: Показати ліміт і загальну кількість повідомлень для

en: Current webform
uk: Поточна вебформа

en: Restrict limit and total submissions to current or specified source entity
uk: Обмежити ліміт і загальну кількість повідомлень поточною або вказаною вихідною сутністю.

en: Question description
uk: Опис питання

en: You may use tokens. Tokens should use the 'html_date' or 'html_datetime' date format. (i.e. @date_format)
uk: Можна використовувати замінник. Замінники мають використовувати формат дати 'html_date' або 'html_datetime' (тобто @date_format)

en: Compact, with the option values delimited by commas in one column.
uk: Компактний, із значеннями варіантів, розділеними комами в одному стовпці.

en: Separate, with each possible option value in its own column.
uk: Окремо, з кожним можливим значенням варіанту в окремому стовпці.

en: Output the range's value
uk: Виводити значення діапазону

en: Hiding the %label button can cause unexpected issues, please make sure to include the %label button using another 'Submit button(s)' element.
uk: Приховування кнопки %label може спричинити несподівані проблеми, будь ласка, переконайтеся, що ви додали кнопку %label за допомогою іншого елемента «Кнопка(и) Надіслати».

en: Include existing submission values
uk: Долучити існуючі значення надсилання

en: HTML (CSS & JavaScript)
uk: HTML (CSS і JavaScript)

en: The type of element to be displayed.
uk: Тип елемента для відображення.

en: Please select predefined options or enter custom options.
uk: Виберіть попередньо визначені варіанти або введіть власні.

en: Custom Properties
uk: Спеціальні властивості

en: Options for %title is required.
uk: Опції для %title обов'язкові.

en: Provides a form element to create custom composites using a grid/table layout.
uk: Надає елемент форми для створення настроюваних композицій за допомогою макета сітки/таблиці.

en: If 'Automatic' is selected Flexbox layout will only be used if a 'Flexbox layout' element is included in the webform.
uk: Якщо вибрано «Автоматично», макет Flexbox використовуватиметься, лише якщо елемент «Макет Flexbox» включено у вебформу.

en: @title help text
uk: текст довідки @title

en: ID, an entity's unique identified
uk: ID, унікальний ідентифікатор сутності

en: Title, an entity's title/label
uk: Назва, назва/мітка сутності

en: URL, an entity's URL
uk: URL, URL-адреса сутності

en: Randomizes the order of the images when they are displayed in the webform
uk: Довільно змінює порядок зображень, коли вони відображаються у вебформі

en: Use the browser's Geolocation as the default value
uk: Використовувати як базове значення геолокацію браузера

en: Hide the location element and collect the browser's Geolocation in the background
uk: Приховайте елемент розташування та збирайте геолокацію браузера у фоновому режимі

en: Title/Placeholder
uk: Заголовок/Заповнювач

en: Replace file upload input with an upload button
uk: Замініть введення для викладання файлу кнопкою викладання

en: Allow users to close the message
uk: Дозволити користувачам закривати повідомлення

en: Provides an element for a section/group of form elements.
uk: Надає елемент для секції/групи елементів форми.

en: Image, the signature's <a href=":href">Data URI</a>.
uk: Зображення, <a href=":href">URI даних</a> до підпису.

en: Status, displays 'signed' or 'no signed'
uk: Статус, відображає «підписано» або «не підписано»

en: Display term hierarchy using breadcrumbs
uk: Відображення ієрархії термінів за допомогою навігаційних шляхів

en: Used to create unique file names for exported submissions.
uk: Використовується для створення унікальних імен файлів для експортованих надсилань.

en: The full URL to POST to when an existing webform submission is @state. (e.g. @url)
uk: Повна URL-адреса для POST, коли наявне надсилання вебформи, є @state. (наприклад, @url)

en: Response data can be passed to the submission data using [webform:handler:{machine_name}:{state}:{key}] tokens. (i.e. [webform:handler:remote_post:completed:confirmation_number])
uk: Дані відповіді можна передати в дані надсилання за допомогою замінників [webform:handler:{machine_name}:{state}:{key}]. (тобто [webform:handler:remote_post:completed:confirmation_number])

en: The <b>POST</b> request method requests that a web server accept the data enclosed in the body of the request message. It is often used when uploading a file or when submitting a completed webform. In contrast, the HTTP <b>GET</b> request method retrieves information from the server.
uk: Метод запиту <b>POST</b> вимагає від вебсервера прийняти дані, вкладені в тілі повідомлення запиту. Його часто використовують під час викладання файлу або надсилання заповненої вебформи. Натомість метод запиту HTTP <b>GET</b> отримує інформацію з сервера.

en: Request options
uk: Опції запиту

en: Response data:
uk: Дані відповіді:

en: Custom composite sub elements do not support elements with multiple values.
uk: Власні складені піделементи не підтримують елементи з декількома значеннями.

en: Custom composite elements do not support the %type element.
uk: Власні складені елементи не підтримують елемент %type.

en: Horizontal rule CSS classes
uk: CSS-класи горизонтальної лінії

en: A list of classes that will be provided in the "Horizontal rule  CSS classes" dropdown. Enter one or more classes on each line. These styles should be available in your theme's CSS file.
uk: Список класів, який буде надано в спадному списку «Класи CSS горизонтальної лінії». Введіть один або кілька класів у кожному рядку. Ці стилі мають бути доступні у файлі CSS до теми.

en: Horizontal rule settings
uk: Налаштування горизонтальної лінії

en: Horizontal rule attributes
uk: Атрибути горизонтальної лінії

en: Provides a horizontal rule element.
uk: Забезпечує елемент горизонтальної лінії.

en: Automatically expand and shrink vertically depending on the amount and size of content entered in its editing area.
uk: Автоматично розширювати та звужувати по вертикалі залежно від кількості та розміру вмісту, введеного в область редагування.

en: Allows CKEditor to automatically expand and shrink vertically.
uk: Дозволяє CKEditor автоматично розширювати та звужувати по вертикалі.

en: Allows CKEditor to use basic image and link dialog.
uk: Дозволяє CKEditor використовувати базове діалогове вікно зображення та посилання.

en: Webform Wizard Full Title
uk: Повна назва майстра вебформ

en: Webform Analysis
uk: Вебформа: Аналіз

en: Webform Scheduled Tasks
uk: Вебформа: Заплановані завдання

en: Webform Composite Tools
uk: Вебформа: Складені засоби

en: Duplicate key found. The %key key must only be assigned on one element.
uk: Знайдено дублікат ключа. Ключ %key має відповідати лише одному елементу.

en: The label of the webform submission.
uk: Мітка надісланої вебформи.

en: Total submissions limit interval
uk: Загальний інтервал обмеження надсилань.

en: The total submissions interval for the webform.
uk: Інтервал загальної кількості надсилань для вебформи.

en: Per user submission limit interval
uk: Інтервал обмеження для надсилань за користувачем

en: The total submissions interval per user for the webform.
uk: Інтервал загальної кількості надсилань за користувачами для цієї вебформи.

en: Total submissions limit interval per source entity
uk: Загальний інтервал обмеження надсилань за вихідною сутністю

en: The total submissions interval for the webform source entity.
uk: Загальний інтервал надсилань для вихідної сутності цієї вебформи.

en: Per user submission limit interval per source entity
uk: Інтервал обмеження надсилання на кожного користувача для кожної вихідної сутності

en: The total submissions interval per user for the webform source entity.
uk: Загальний інтервал обмежень на користувача для вихідної сутності цієї вебформи

en: Convert anonymous drafts and submissions to authenticated
uk: Перетворити анонімні чернетки та надсилання на авторизовані

en: Submit previous wizard page when browser back button is clicked
uk: Надсилати попередню сторінку майстра при натисканні кнопки "Назад" у браузері

en: Submission exception message
uk: Повідомлення від надсилання про помилку

en: Limit total interval
uk: Обмеження загального інтервалу

en: Limit user interval
uk: Обмеження інтервалу користувача

en: Entity limit total interval
uk: Загальний інтервал обмеження сутності

en: Entity limit user interval
uk: Інтервал користувача обмеження сутності

en: Webform select display format settings
uk: Вебформа вибору параметрів формату відображення

en: Default submission exception message
uk: Базове повідомлення про виняток  надсилання

en: Login message when access denied to private file uploads.
uk: Повідомлення про вхід, коли заборонено доступ до викладення приватних файлів.

en: Displays an HTML container. (i.e. @div)
uk: Відображає контейнер HTML. (тобто @div)

en: Displays a form label without any associated element. (i.e. @label)
uk: Відображає мітку форми без пов’язаних елементів. (тобто @label)

en: Displays a custom table. (i.e. @table).
uk: Відображає власну таблицю. (тобто @table).

en: Displays a section container (i.e. @section) with a header (i.e. @header).
uk: Відображає контейнер розділу (тобто @section) із заголовком (тобто @header).

en: Provides a reusable composite element for use on webforms.
uk: Надає багаторазовий складений елемент для використання у вебформах.

en: Used to obtain statistics on the results of form submissions.
uk: Використовується для отримання статистичних даних про результати надсилання форм.

en: Allows the regular cleansing/sanitization of sensitive fields in Webform.
uk: Дозволяє регулярно очищати/санітазувати чутливі поля у модулі Вебформа.

en: Promotions: Drupal Association
uk: Акції: Асоціація Drupal

en: Enter a unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
uk: Введіть унікальне машиночитне ім’я. Може містити лише малі літери, цифри та підкреслення.

en: Submit previous page when browser back button is clicked
uk: Надсилати попередню сторінку, коли в вебпереглядачі натиснуто кнопку «Назад».

en: Browser back button submits the previous page for all forms.
uk: Кнопка «Назад» вебпереглядача надсилає попередню сторінку для всіх форм.

en: If checked, the browser back button will submit the previous page and navigate back emulating the behaviour of user clicking a wizard or preview page's back button.
uk: Якщо позначено, кнопка «Назад» вебпереглядача повертатиме попередню сторінку та повертатиметься назад, імітуючи поведінку користувача, який натискає кнопку «Назад» майстра або сторінки попереднього перегляду.

en: Allow all elements to be populated using query string parameters
uk: Дозволити заповнення всіх елементів за допомогою параметрів рядка запиту

en: If checked, all elements can be populated using query string parameters. For example, appending ?name=John+Smith to a webform's URL would set the 'name' element's default value to 'John Smith'. Please note that individual elements can also have prepopulation enabled.
uk: Якщо позначено, усі елементи можна заповнити за допомогою параметрів рядка запиту. Наприклад, додавання ?name=John+Smith до URL-адреси вебформи встановить базове значення для елемента name  рівним John Smith. Зауважте, що для окремих елементів також може бути ввімкнено попереднє заповнення.

en: Unchecking this box will delete ALL aliases you may have created for this form via the <a href=":path_alias">path</a> module.
uk: Якщо зняти цей прапорець, буде видалено ВСІ синоніми, які були створені для цієї форми за допомогою модуля <a href=":path_alias">Шлях</a>.

en: Optionally specify an alternative URL by which the webform submit page can be accessed. Any value entered here will overwrite ALL aliases you may have created for this form via the <a href=":path_alias">path</a> module.
uk: Додатково вкажіть альтернативну URL-адресу, за якою можна отримати доступ до сторінки надсилання вебформи. Будь-яке введене тут значення перезапише ВСІ синоніми, які були створені для цієї форми за допомогою модуля <a href=":path_alias">Шлях</a>.

en: A message to be displayed if submission handling breaks.
uk: Повідомлення, яке буде відображено, якщо обробка надсилання порушиться.

en: All URL aliases for all webforms have to be manually created.
uk: Усі синоніми URL-адрес для всіх вебформ потрібно створити вручну.

en: Submit previous page when browser back button is clicked for all webforms
uk: Надсилати попередню сторінку, коли натиснуто кнопку «Назад» у вебпереглядачі, для всіх вебформ

en: Prepopulation is enabled for all form elements.
uk: Попереднє заповнення ввімкнено для всіх елементів форми.

en: Please note when an element is hidden it will not be required.
uk: Зауважте, що коли елемент приховано, він не обов'язковий.

en: Enable default submission data (YAML)
uk: Увімкнути базові дані надсилання (YAML)

en: If checked, site builders will be able to define default submission data (YAML)
uk: Якщо позначено, творці сайтів зможуть визначати базові дані надсилання (YAML)

en: Default submission data: @default_data
uk: Базові дані надсилання: @default_data

en: Other field
uk: Інше поле

en: Install the <a href=":module_href">Twig tweak</a> module, which provides a Twig extension with some <a href=":documentation_href">useful functions and filters</a> that can improve development experience.
uk: Встановіть модуль <a href=":module_href">Підлаштування Twig</a>, який розширює Twig деякими <a href=":documentation_href">корисними функціями та фільтрами</a>, які можуть покращити процес розробки.

en: Custom composite
uk: Власний складений

en: The 'File' element is unavailable because a <a href="https://www.ostraining.com/blog/drupal/creating-drupal-8-private-file-system/">private files directory</a> has not been configured and public file uploads have not been enabled. For more information see: <a href="https://www.drupal.org/psa-2016-003">DRUPAL-PSA-2016-003</a>
uk: Елемент «Файл» недоступний, оскільки <a href="https://www.ostraining.com/blog/drupal/creating-drupal-8-private-file-system/">каталог приватних файлів</a> не налаштовано, а викладання загальнодоступних файлів не ввімкнено. Для отримання додаткової інформації див.: <a href="https://www.drupal.org/psa-2016-003">DRUPAL-PSA-2016-003</a>

en: Saving of results is disabled.
uk: Збереження результатів вимкнено.

en: Signatures will still be saved to %directory.
uk: Підписи все ще будуть збережені в %directory.

en: Flag/Star
uk: Прапорець/Зірка

en: Unflag/Unstar
uk: Прибрати прапор/Зняти зірку

en: Append the below text to notes (Plain text)
uk: Додайте наведений нижче текст до приміток (звичайний текст)

en: Display message type
uk: Тип повідомлення для показу

en: Update the below submission data. (YAML)
uk: Оновіть надіслані нижче дані. (YAML)

en: Available element keys
uk: Доступні ключі елементів

en: Element key
uk: Ключ надсилання

en: If checked, trigger actions will be displayed onscreen to all users.
uk: Якщо позначено, дії тригера відображатимуться на екрані для всіх користувачів.

en: %key is not valid element key.
uk: %key недійсний ключ елемента.

en: Debug: Action: @title
uk: Зневадження: Дія: @title

en: Flagged/Starred
uk: Позначено прапором/позначено зіркою

en: Unflagged/Unstarred
uk: Не позначено прапором/не позначено зіркою

en: Trigger an action on a submission.
uk: Ініціювати дію над надсиланням.

en: Remote post request return @status_code status code.
uk: Запит на віддалену публікацію повертає код статусу @status_code.

en: Custom settings (YAML)
uk: Власні налаштування (YAML

en: Enter the setting name and value as YAML.
uk: Введіть назву параметра та значення як YAML.

en: Available custom settings
uk: Доступні власні налаштування

en: If checked, settings will be displayed onscreen to all users.
uk: Якщо позначено, налаштування відображатимуться на екрані для всіх користувачів.

en: Unknown custom %name setting(s).
uk: Невідомі власні налаштування %name.

en: Debug: Settings: @title
uk: Зневадження: Налаштування: @title

en: Allows Webform settings to be overridden based on submission data, source entity fields, and conditions.
uk: Дозволяє змінювати параметри вебформи на основі даних надсилання, полів вихідної сутності та умов.

en: every @increment minutes
uk: кожні @increment хвилин(и)

en: every @increment hours
uk: кожні @increment годин(и)

en: every @increment days
uk: кожні @increment дні(в)

en: every @increment weeks
uk: кожні @increment тижні(в)

en: every year
uk: щороку

en: Data (keys):
uk: Дані (ключі):

en: Execute when:
uk: Виконати за умови:

en: Please login to access this submission.
uk: Увійдіть, щоб отримати доступ до цього надсилання.

en: Unable to process this submission. Please contact the site administrator.
uk: Неможливо обробити це надсилання. Будь ласка, зв'яжіться з адміністратором сайту.

en: General Data Protection Regulation Compliance
uk: Відповідність загальним правилам захисту даних (GDPR)

en: Human Presence Form Protection
uk: Захист форми присутності людини

en: The Webform module may not update properly using this administrative interface. It is strongly recommended that you update the Webform module <a href=":href_manual">manually</a> or by using <a href=":href_drush">Drush</a>.
uk: Модуль Вебформа може не оновлюватися належним чином за допомогою цього адміністративного інтерфейсу. Настійно рекомендується оновлювати модуль Webform <a href=":href_manual">вручну</a> або за допомогою <a href=":href_drush">Drush</a> .

en: Please make sure to backup your website before updating the Webform module.
uk: Перш ніж оновлювати модуль Вебформа, обов'язково створіть резервну копію вебсайту.

en: Edit webform Twig templates
uk: Редагування Twig-шаблонів вебформи

en: Use as Likert
uk: Використовуйте як Likert

en: Add @label element
uk: Додати елемент @label

en: The <strong>Access</strong> settings page allows an administrator to determine who can administer a webform and/or create, update, delete and purge webform submissions.
uk: Сторінка налаштувань <strong>Доступу</strong> дозволяє адміністратору визначати, хто може адмініструвати вебформу та/або створювати, оновлювати, видаляти та очищати надсилання вебформ.

en: Provides syntax highlighting for the CKEditor with the CodeMirror Plugin.
uk: Забезпечує підсвічування синтаксису для CKEditor із плагіном CodeMirror.

en: Makes it easier to edit the HTML source.
uk: Полегшує редагування джерела HTML.

en: Use as likert
uk: Використовувати як likert

en: If checked, options will be available as answers to Likert elements. The 'Likert:' prefix will be removed from the option's label when listed as answers for a Likert elment.
uk: Якщо позначено, варіанти будуть доступні як відповіді на елементи Likert. Префікс «Likert:» буде видалено з мітки параметра, коли він перелічений як відповіді для елемента Likert.

en: Only webform administrators and user's assigned the 'Edit webform Twig templates' permission are allowed to edit this Twig template.
uk: Тільки адміністратори веб-форми та користувачі, яким призначено повноваження «Редагування шаблонів Twig для вебформ», мають право редагувати цей шаблон Twig.

en: Enter a <a href=":href">regular expression</a>
uk: Введіть <a href=":href">регулярний вираз</a>

en: Not Pattern
uk: Не патерн.

en: @label description
uk: Опис @label

en: Questions description display
uk: Відображення опису питань

en: Answers description display
uk: Відображення опису відповідей

en: Sanitize file name
uk: Санітазувати назву файлу

en: If checked, file name will be transliterated, lower-cased and all special characters converted to dashes (-).
uk: Якщо позначено, ім’я файлу буде транслітеровано, написано в нижньому регістрі, а всі спеціальні символи буде перетворено на дефіс (-).

en: <strong>Warning:</strong> Opening delimited text files with spreadsheet applications may expose you to <a href=":href">formula injection</a> or other security vulnerabilities. When the submissions contain data from untrusted users and the downloaded file will be used with Microsoft Excel, use 'HTML table' format.
uk: <strong>Попередження.</strong> Відкриття текстових файлів із роздільниками за допомогою програм для роботи з електронними таблицями може призвести до <a href=":href">ін'єкції формули</a> або інших уразливостей системи безпеки. Якщо надсилання містить дані від ненадійних користувачів і завантажений файл використовуватиметься з Microsoft Excel, використовуйте формат «HTML-таблиця».

en: Generate Excel compatible file
uk: Створити файл, сумісний з Excel

en: Body custom value (Twig)
uk: Спеціальне значення тіла (Twig)

en: All of the below webform settings can be overridden but overriding certain settings can trigger unexpected results.
uk: Усі наведені нижче налаштування вебформи можна замінити, але зміна певних налаштувань може призвести до неочікуваних результатів.

en: every @increment years
uk: кожні @increment років(и)

en: Webform Simplenews Handler
uk: Вебформа: Обробник Simplenews

en: Lock selected submission configuration
uk: Заблокувати вибрану конфігурацію надсилання

en: Unlock selected submission configuration
uk: Розблокувати вибрану конфігурацію надсилання

en: Display required indicator
uk: Відображати індикатор обов'язковості

en: Submission locked message
uk: Повідомлення про заблоковане надсилання

en: Autofill with previous submission
uk: Автозаповнення попереднім надсиланням

en: Autofill with previous submission message
uk: Автозаповнення попереднім повідомленням про надсилання

en: Autofill excluded elements
uk: Автозаповнення виключених елементів

en: Display required indicator label
uk: Відображення мітки індикації про обов'язковість

en: Default submission locked message
uk: Базове повідомлення про заблоковане надсилання

en: Default submission autofill message
uk: Базове повідомлення про автозаповнення

en: A flag that indicates a locked webform submission.
uk: Позначка, яка вказує на заблоковане надсилання вебформи.

en: Webform HubSpot
uk: Вебформа: HubSpot

en: Provides a Webform Handler called "Submission Newsletter" that allows to link webform submission to one or more Simplenews newsletter subscriptions.
uk: Надає обробник вебформ під назвою «Надсилання інформаційного бюлетеня», який дозволяє зв’язати надсилання вебформи з однією або кількома підписками на інформаційний бюлетень Simplenews.

en: Elements contain a duplicate element key %name found on line @line_numbers. | Elements contain a duplicate element key %name found on lines @line_numbers.
uk[0]: Елементи містять повторюваний ключ елемента %name, знайдений у рядку @line_numbers.
uk[1]: Елементи містять повторюваний ключ елемента %name, знайдений у рядках @line_numbers.
uk[2]: Елементи містять повторюваний ключ елемента %name, знайдений у рядках @line_numbers.

en: You have successfully installed the Webform module.
uk: Модуль Вебформа успішно встановлено.

en: Learn more about the <a href=":about_href">Webform module and Drupal</a>
uk: Дізнайтеся більше про <a href=":about_href">модуль Вебформа і Drupal</a>

en: Please make sure to install additional <a href=":libraries_href">third-party libraries</a>, <a href=":submodules_href">sub-modules</a> and optional <a href=":addons_href">add-ons</a>.
uk: Обов’язково встановіть додаткові <a href=":libraries_href">сторонні бібліотеки</a>, <a href=":submodules_href">субмодулі</a> та необов'язкові <a href=":addons_href">надбудови</a>.

en: Generate %title submissions
uk: Згенерувати надсилання для %title

en: Locked [@total]
uk: Заблоковано [@total]

en: Unlocked [@total]
uk: Розблоковано [@total]

en: If checked, this submissions will be starred when reviewing results.
uk: Якщо позначено, під час перегляду результатів ці надсилання буде позначено зірочкою.

en: Lock this submission
uk: Заблокувати це надсилання

en: If checked, users will not be able to update this submission.
uk: Якщо позначено, користувачі не зможуть оновити це надсилання.

en: @title (@id): Found element validation errors.
uk: @title (@id): знайдено помилки перевірки елемента.

en: The URL !url could not be downloaded.
uk: Не вдалося завантажити URL-адресу !url.

en: To customize only webform specific elements, you should use the '.webform-submission-form' selector
uk: Щоб налаштувати лише окремі елементи вебформи, слід використовувати селектор «.webform-submission-form».

en: Required indicator is displayed on all forms.
uk: Індикатор обов'язковости відображається на всіх формах.

en: If checked, a required elements indicator will be added to this webform.
uk: Якщо позначено, до цієї вебформи буде додано індикатор обов'язкових елементів.

en: Autofill with previous submission data
uk: Автозаповнення даними попереднього надсилання

en: Autofill message
uk: Повідомлення автозаповнення

en: A message to be displayed when form is autofilled with previous submission data.
uk: Повідомлення, яке відображатиметься, коли форма автоматично заповнюється даними попереднього надсилання.

en: Autofill elements
uk: Елементи автозаповнення

en: Filter by title, description, elements, user name, or role
uk: Фільтрувати за назвою, описом, елементами, іменем користувача або роллю

en: If checked, all modal/off-canvas dialogs (i.e. popups) will be disabled.
uk: Якщо позначено, усі модальні діалогові вікна (тобто спливні) буде вимкнено.

en: If checked, all off-canvas system trays will be disabled.
uk: Якщо позначено, усі системні лотки поза межами полотна буде вимкнено.

en: Test data by element key
uk: Тестові дані за ключем елемента

en: Above test data is keyed by full or partial element keys. For example, using 'zip' will populate element keys that are 'zip' and 'zip_code' but not 'zipcode' or 'zipline'.
uk: Наведені вище тестові дані ключуються повними або частковими ключами елемента. Наприклад, використання «zip» заповнить елементи з ключами, в яких присутнє «zip» і «zip_code», але не «zipcode» або «zipline».

en: Default required indicator label
uk: Базова мітка індикатора обов'язковості

en: Display required indicator on all webforms
uk: Відображати індикатор обов'язковості на всіх вебформах

en: If checked, a required elements indicator will be added to all webforms.
uk: Якщо позначено, індикатор обов’язкових елементів буде додано до всіх вебформ.

en: Enter custom CSS to be attached to the all webforms.
uk: Введіть власний CSS, який буде додано до всіх вебформ.

en: Default locked message
uk: Базове повідомлення про заблокованість

en: Default autofill message
uk: Базове повідомлення про автозаповнення

en: Leave blank to not display a message when a form is autofilled.
uk: Залиште поле порожнім, щоб не відображати повідомлення, коли форма заповнюється автоматично.

en: Lock selected submission
uk: Заблокувати вибране надсилання

en: Unlock selected submission
uk: Розблокувати вибране надсилання

en: Range output settings
uk: Налаштування вихідного діапазону

en: Above (Floating)
uk: Вгорі (плаваюче)

en: Below (Floating)
uk: Внизу (плаваюче)

en: Output prefix
uk: Префікс виведення

en: Output suffix
uk: Суфікс виведення

en: Change lock
uk: Змінити блокування

en: Webform submissions can only be unlocked programatically.
uk: Надсилання вебформ можна розблокувати лише програмно.

en: This %plugin_id handler is broken or missing. You might need to enable the original module and/or clear the cache.
uk: Цей обробник %plugin_id зламаний або відсутній. Можливо, необхідно ввімкнути оригінальний модуль та/або очистити кеш.

en: Use [webform_submission:values:ELEMENT_KEY:raw] to get plain text values.
uk: Використовуйте [webform_submission:values:ELEMENT_KEY:raw], щоб отримати значення у форматі простого тексту.

en: Because no submission state is checked, this email can only be sent using the 'Resend' form and/or custom code.
uk: Оскільки статус надсилання не позначено, цей електронний лист можна надіслати лише за допомогою форми «Повторне надсилання» та/або власного коду.

en: Lock:
uk: Блокування:

en: Please login to access this form.
uk: Увійдіть, щоб отримати доступ до цієї форми.

en: Indicates required field
uk: Вказує обов'язкові для заповнення поля

en: This submission has been locked.
uk: Це надсилання заблоковано.

en: This submission has been autofilled with your previous submission.
uk: Це надсилання було автоматично заповнено попереднім надсиланням.

en: Pattern regular expression
uk: Регулярний вираз шаблону

en: MB (Max: @filesize MB)
uk: МБ (Макс.: @filesize МБ)

en: Webform Ip Track
uk: Вебформа: Відстеження IP-адреси

en: Edit webform options
uk: Редагувати опції вебформи

en: Disable inline form errors
uk: Вимкнути вбудовані помилки форми

en: Test webform
uk: Тест вебформи

en: Webform Image Select
uk: Вебформа: Вибір зображення

en: Provides a webform element for a selecting an image.
uk: Надає елемент веб-форми для вибору зображення.

en: Webforms: Images
uk: Вебформи: Зображення

en: Add webform images
uk: Додати зображення вебформи

en: Edit webform images
uk: Редагувати зображення веб-форм

en: Duplicate webform images
uk: Дублювати зображення вебформи

en: Delete webform images
uk: Видалити зображення вебформи

en: Images (YAML)
uk: Зображення (YAML)

en: Duplicate '@label' images
uk: Дубльовані зображення @label

en: Maximum @max characters
uk: Максимальна кількість символів @max

en: The %title images are being altered by the %module_names @module.
uk: %module_names @module змінює зображення %title.

en: Images %label saved.
uk: Зображення %label збережено.

en: Images @label saved.
uk: Зображення @label збережено.

en: @total images | @total images
uk[0]: @total зображення
uk[1]: @total зображень
uk[2]: @total зображення

en: Please select <a href=":href">predefined images</a> or enter custom image.
uk: Виберіть <a href=":href">попередньо визначені зображення</a> або введіть власне зображення.

en: Image value
uk: Значення зображення

en: Image text
uk: Текст зображення

en: %title images are not valid. @message
uk: Зображення %title недійсні. @message

en: Images %id do not exist.
uk: Зображення %id не існують.

en: Webform images
uk: Вебформа: Зображення

en: If checked, the image text will be displayed below each image.
uk: Якщо позначено, текст зображення відображатиметься під кожним зображенням.

en: Webform Checkboxes Table
uk: Вебформа: Таблиця прапорців

en: Displays checkboxes element in a table grid.
uk: Відображає елемент прапорців у сітці таблиці.

en: Ip Location details as custom tokens to use in webform submission values.
uk: Деталі IP-адреси місцеперебування як спеціальні замінники для використання у значеннях надсилання вебформи.

en: Order submissions by ascending (oldest first) or descending (newest first).
uk: Упорядкуйте надсилання за зростанням (спочатку найстаріші) або за спаданням (спочатку найновіші).

en: Inline form errors is disabled for all forms.
uk: Вбудовані помилки форми вимкнено для всіх форм.

en: If checked, <a href=":href">inline form errors</a> will be disabled for this form.
uk: Якщо позначено, <a href=":href">вбудовані помилки форми</a> для цієї форми будуть вимкнені.

en: If checked, events will be logged for submissions to this webform.
uk: Якщо позначено, події реєструватимуться в надсиланнях до цієї вебформи.

en: Webform submissions store passwords as plain text.
uk: Надсилання вебформ зберігає паролі як звичайний текст.

en: Any webform that includes this element should enable <a href=":href">encryption</a>.
uk: Будь-яка вебформа, яка містить цей елемент, повинна вмикати <a href=":href">шифрування</a>.

en: Disable inline form errors for all webforms
uk: Вимкнути вбудовані помилки форми для всіх вебформ

en: If checked, <a href=":href">inline form errors</a>  will be disabled for all webforms.
uk: Якщо позначено, <a href=":href">вбудовані помилки форм</a> буде вимкнено для всіх вебформ.

en: <a href=":href">Encryption</a> should be enabled for this element.
uk: Для цього елемента має бути ввімкнено <a href=":href">шифрування</a> .

en: Default date format (@label)
uk: Базовий формат дати (@label)

en: Rename uploaded files to this tokenized pattern. Do not include the extension here. The actual file extension will be automatically appended to this pattern.
uk: Перейменуйте викладені файли відповідно до цього токенізованого шаблону. Не додавайте сюди розширення. Фактичне розширення файлу буде автоматично додано до цього шаблону.

en: For security reasons we advise to use %file_rename together with the %sanitization option.
uk: З міркувань безпеки ми радимо використовувати %file_rename разом із опцією %sanitization.

en: High School: High School
    Associate Degree: Associate Degree
    Graduate or Professional Degree: Graduate or Professional Degree
    Some College: Some College
uk: Середня школа: Середня школа
    Ступінь спеціаліста: Ступінь спеціаліста
    Вища освіта або професійний ступінь: Вища освіта або професійний ступінь 
    Деякі коледжі: Деякі коледжі

en: Cute Kittens
uk: Милі кошенята

en: kitten_1:
      text: 'Cute Kitten 1'
      src: 'http://placekitten.com/220/200'
    kitten_2:
      text: 'Cute Kitten 2'
      src: 'http://placekitten.com/180/200'
    kitten_3:
      text: 'Cute Kitten 3'
      src: 'http://placekitten.com/130/200'
    kitten_4:
      text: 'Cute Kitten 4'
      src: 'http://placekitten.com/270/200'
uk: kitten_1:
      text: 'Миле кошеня 1'
      src: 'http://placekitten.com/220/200'
    kitten_2:
      text: 'Миле кошеня 2'
      src: 'http://placekitten.com/180/200'
    kitten_3:
      text: 'Миле кошеня 3'
      src: 'http://placekitten.com/130/200'
    kitten_4:
      text: 'Миле кошеня 4'
      src: 'http://placekitten.com/270/200'

en: Multiple value is not supported for %title (@type).
uk: Кілька значень не підтримується для %title (@type).

en: Exclude query string from confirmation URL
uk: Виключити рядок запиту з URL-адреси підтвердження

en: Exclude token from confirmation URL
uk: Виключити замінник із URL-адреси підтвердження

en: Video/Slides
uk: Відео/Слайди

en: Visible (Slide)
uk: Видимий (Ковзання)

en: Hidden (Slide)
uk: Прихований (Ковзання)

en: Exclude query string from Confirmation URL
uk: Виключити рядок запиту з URL-адреси підтвердження

en: If checked, all query string parameters will be removed from the Confirmation URL.
uk: Якщо позначено, усі параметри рядка запиту буде видалено з URL-адреси підтвердження.

en: Exclude token from Confirmation URL
uk: Виключити замінник із URL-адреси підтвердження

en: Micro Webform
uk: Мікро вебформа

en: Integrate webform module with a micro site.
uk: Інтегруйте модуль Вебформа з мікросайтом.

en: This screencast provides a general introduction to the Webform module.
uk: Цей скрінкаст містить загальний вступ до модуля Вебформа.

en: Getting Started with Webform in Drupal 8: Part I |  WebWash
uk: Початок роботи з модулем Вебформа у Drupal 8: Частина I | WebWash

en: Moving Forward with Webform in Drupal 8: Part II | WebWash
uk: Рух вперед із модулем Вебформа в Drupal 8: Частина II | WebWash

en: How to Make an Advanced Webform in Drupal 8 | OSTrainging
uk: Як створити розширену вебформу в Drupal 8 | OSTraing

en: This screencast introduces you to the maintainer and community behind the Webform module.
uk: Цей скрінкаст знайомить вас із супроводжувачем і спільнотою, що стоїть за модулем Webform.

en: Where is the Drupal Community? | Drupal.org
uk: Де спільнота Drupal? | Drupal.org

en: Getting Involved Guide | Drupal.org
uk: Посібник Як прийняти участь | Drupal.org

en: Contributing to Drupal | Drupalize.me
uk: Внесок у Drupal | Drupalize.me

en: Connecting with the Community | Drupalize.me
uk: Зв'язок зі спільнотою | Drupalize.me

en: Concept: The Drupal Project | Drupalize.me
uk: Поняття: проєкт Drupal | Drupalize.me

en: Concept: Drupal Licensing | Drupalize.me
uk: Поняття: Ліцензування Drupal | Drupalize.me

en: This screencast walks through how to install the Webform and external libraries.
uk: Цей скрінкаст описує встановлення модуля Вебформа та зовнішніх бібліотек.

en: Extending Drupal 8 | Drupal.org
uk: Розширення Drupal 8 | Drupal.org

en: Installing a Module | Drupalize.me
uk: Встановлення модуля | Drupalize.me

en: This screencast provides an overview of how to create, build, edit and test forms and templates.
uk: Цей скрінкаст містить огляд створення, побудови, редагування та тестування форм та шаблонів.

en: Form API | Drupal.org
uk: API форми | Drupal.org

en: Forms (Form API) | Drupalize.me
uk: Форми (API форм) | Drupalize.me

en: Form API Life Cycle | Drupalize.me
uk: Життєвий цикл API форми | Drupalize.me

en: Fun with Forms in Drupal 8 | DrupalCon Austin
uk: Розваги з формами в Drupal 8 | DrupalCon Austin

en: This screencast provides an overview of how to create, configure and manage form elements, layouts and multi-step wizards.
uk: Цей скрінкаст містить огляд того, як створювати, налаштовувати та керувати елементами форми, макетами та багатокроковими майстрами.

en: Render API | Drupal.org
uk: API візуалізації | Drupal.org

en: Render arrays | Drupal.org
uk: Масиви візуалізації | Drupal.org

en: Render API Overview | Drupalize.me
uk: Огляд API візуалізації | Drupalize.me

en: Form Element Reference | Drupalize.me
uk: Посилання на елемент форми | Drupalize.me

en: What Are Render Elements? | Drupalize.me
uk: Що таке елементи візуалізації? | Drupalize.me

en: This screencast shows how to route submissions to external applications and send notifications & confirmations.
uk: Цей скрінкаст показує, як направляти надсилання до зовнішніх програм і надсилати сповіщення та підтвердження.

en: Create a Webform Handler in Drupal 8 | Matt Arnold
uk: Створіть обробник вебформи в Drupal 8 | Метт Арнольд

en: The Drupal mail system | Pronovix
uk: Поштова система Drupal | Pronovix

en: This screencast shows how to configure a form's general settings, submission handling, confirmation message/page, custom CSS/JS and access controls.
uk: Цей скрінкаст показує, як налаштувати загальні параметри форми, обробку надсилання, повідомлення/сторінку підтвердження, користувацький CSS/JS і елементи керування доступом.

en: This screencast shows how to manage, review and export a form's submissions.
uk: Цей скрінкаст показує, як керувати, переглядати та експортувати дані форми.

en: This screencast shows how to review, edit, resend and administer a  submission.
uk: Цей скрінкаст показує, як переглядати, редагувати, повторно надсилати та адмініструвати надсилання.

en: Entity–attribute–value model | Wikipedia
uk: Модель сутність–атрибут–значення | Вікіпедія

en: This screencast walks through all the configuration settings available to manage forms, submissions, options, handlers, exporters, libraries and assets.
uk: Цей скрінкаст демонструє всі параметри конфігурації, доступні для керування формами, надсиланнями, параметрами, обробниками, експортерами, бібліотеками та ресурсами.

en: How to Use Webform Predefined Options in Drupal 8 | WebWash
uk: Як використовувати попередньо визначені параметри вебформ у Drupal 8 | WebWash

en: Understanding Hooks | Drupal.org
uk: Розуміння хуків | Drupal.org

en: What Are Hooks? | Drupalize.me
uk: Що таке хуки? | Drupalize.me

en: This screencast walks through how to attach a webform to node.
uk: Цей скрінкаст демонструє, як приєднати вебформу до матеріалу.

en: Working with content types and fields | Drupal.org
uk: Робота з типами вмісту та полями | Drupal.org

en: What Are Drupal Entities? | Drupalize.me
uk: Що таке сутності Drupal? | Drupalize.me

en: Concept: Content Entities and Fields | Drupalize.me
uk: Поняття: сутності та поля вмісту | Drupalize.me

en: This screencast walks through how to place a webform on a website as a block.
uk: Цей скрінкаст демонструє, як розмістити вебформу на вебсайті у вигляді блоку.

en: Working with blocks | Drupal.org
uk: Робота з блоками | Drupal.org

en: Blocks | Drupalize.me
uk: Блоки | Drupalize.me

en: This screencast suggests and recommends additional Drupal projects that can be installed to enhance, improve and alter the Webform module's functionality.
uk: Цей скрінкаст пропонує та рекомендує додаткові проєкти Drupal, які можна встановити для вдосконалення, покращення та зміни функціональності модуля Вебформа.

en: Extend Drupal with Modules | Drupalize.me
uk: Розширте Drupal за допомогою модулів | Drupalize.me

en: Download & Extend | Drupal.org
uk: Завантажити та розширити | Drupal.org

en: This screencast offers an overview of the Webform module's element, handler and exporter plugins.
uk: Цей скрінкаст пропонує огляд елементів, обробників і модулів експорту модуля Вебформа.

en: Why Plugins? | Drupal.org
uk: Чому плагіни? | Drupal.org

en: Plugins | Drupalize.me
uk: Плагіни | Drupalize.me

en: Unraveling the Drupal 8 Plugin System | Drupalize.me
uk: Розгадка системи плагінів Drupal 8 | Drupalize.me

en: This screencast shows how to translate a webform's title, descriptions, label and messages.
uk: Цей скрінкаст демонструє, як перекласти заголовок, описи, мітку та повідомлення вебформи.

en: Translating configuration | Drupal.org
uk: Переклад конфігурації | Drupal.org

en: Translating Configuration | Drupalize.me
uk: Переклад конфігурації | Drupalize.me

en: This screencast gives developers an overview of the tools available to help build, debug and export forms.
uk: Цей скрінкаст дає розробникам огляд доступних інструментів для створення, налагодження та експорту форм.

en: Devel | Drupalize.me
uk: Розробка | Drupalize.me

en: Configuration API for Developers | Drupalize.me
uk: API конфігурації для розробників | Drupalize.me

en: Webform: There is this for that
uk: Вебформа: Для цього є ось що

en: One of the key mantras in the Drupal is “there is a module for that, “ and Webform is the module for building forms for Drupal 8.
uk: Одна з ключових мантр Drupal — «для цього є модуль», а Вебформа — це модуль для створення форм для Drupal 8.

en: There are several ways to download the needed third-party libraries.
uk: Є кілька способів завантажити потрібні сторонні бібліотеки.

en: Setting Value
uk: Значення налаштування

en: Submission Value
uk: Значення надсилання

en: first_name:
      - 'John'
      - 'Paul'
      - 'Ringo'
      - 'George'
    last_name:
      - 'Lennon'
      - 'McCartney'
      - 'Starr'
      - 'Harrison'
    address:
      - '10 Main Street'
      - '11 Brook Alley Road. APT 1'
    zip:
      - '11111'
      - '12345'
      - '12345-6789'
    postal_code:
      - '11111'
      - '12345'
      - '12345-6789'
    phone:
      - '123-456-7890'
      - '098-765-4321'
    fax:
      - '123-456-7890'
      - '098-765-4321'
    city:
      - 'Springfield'
      - 'Pleasantville'
      - 'Hill Valley'
    url:
      - 'http://example.com'
      - 'http://test.com'
    default:
      - 'Loremipsum'
      - 'Oratione'
      - 'Dixisset'
uk: first_name:
      - 'Джон'
      - 'Пол'
      - 'Рінго'
      - 'Джордж'
    last_name:
      - 'Леннон'
      - 'Маккартні'
      - 'Старр'
      - 'Гарісон'
    address:
      - 'Мейн стріт, 10'
      - 'Брук Еллі Роуд, 11, КВ.1'
    zip:
      - '11111'
      - '12345'
      - '12345-6789'
    postal_code:
      - '11111'
      - '12345'
      - '12345-6789'
    phone:
      - '123-456-7890'
      - '098-765-4321'
    fax:
      - '123-456-7890'
      - '098-765-4321'
    city:
      - 'Спрінгфілд'
      - 'Плезентвіль'
      - 'Гілл Воллі'
    url:
      - 'http://example.com'
      - 'http://test.com'
    default:
      - 'Loremipsum'
      - 'Oratione'
      - 'Dixisset'

en: Error response message
uk: Повідомлення про помилку

en: Error response messages
uk: Повідомлення про помилки

en: <strong>ATTENTION DEVELOPERS!!!</strong> The webform submission form's  BASE_FORM_ID and FORM_ID have changed.
uk: <strong>ДО УВАГИ РОЗРОБНИКІВ!!!</strong> BASE_FORM_ID та FORM_ID форми надсилання вебформи змінено.

en: Please make sure to update all webform related <code>hook_form_BASE_FORM_ID_alter()</code> and <code>hook_form_FORM_ID_alter()</code> hooks.
uk: Обов’язково оновіть усі пов’язані з вебформою <code>hook_form_BASE_FORM_ID_alter()</code> і <code>hook_form_FORM_ID_alter()</code> .

en: <a href=":href">Learn more</a>
uk: <a href=":href">Дізнатися більше</a>

en: A business process workflow solution that allows you to create and automate a sequence of tasks representing any business, document approval or collaboration process.
uk: Рішення для робочого процесу бізнес-процесів, яке дозволяє створювати та автоматизувати послідовність завдань, що представляють будь-який бізнес, процес затвердження документів або процес співпраці.

en: Custom error response message
uk: Власне повідомлення про помилку

en: Response data can be passed to response message using [webform:handler:{machine_name}:{key}] tokens. (i.e. [webform:handler:remote_post:message])
uk: Дані відповіді можна передати в повідомлення відповіді за допомогою замінників [webform:handler:{machine_name}:{key}]. (тобто [webform:handler:remote_post:message])

en: Enter custom response messages for specific status codes.
uk: Введіть власні повідомлення про відповіді для певних кодів стану.

en: <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_HTTP_status_codes">List of HTTP status codes</a>.
uk: <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_HTTP_status_codes">Список кодів стану HTTP</a> .

en: Access group
uk: Група доступу

en: Webform MyEmma
uk: Вебформа: MyEmma

en: Webforms can only be translated via the Webform's (Configuration) Translate tab.
uk: Вебформи можна перекладати лише на вкладці «Перекласти» (конфігурації) вебформи.

en: Webform Handsontable
uk: Вебформа: Handsontable

en: Allows both the Drupal Form API and the Drupal 8 Webforms module to use the Excel-like Handsontable library.
uk: Дозволяє як Drupal API форм, так і модулю Вебформа Drupal 8 використовувати Excel-подібну бібліотеку Handsontable.

en: Antispam service from CleanTalk to protect your site.
uk: Служба захисту від спаму від CleanTalk для захисту сайту.

en: Unused webform submission files should be marked temporary
uk: Невикористані файли надсилання вебформ мають бути позначені як тимчасові

en: Drupal core does not automatically delete unused files because unused files could reused. For webform submissions it is recommended that unused files are deleted.
uk: Ядро Drupal не видаляє автоматично невикористані файли, оскільки невикористані файли можуть використовуватися повторно. Для надсилання вебформ рекомендовано видалити файли, які не використовуються.

en: Drupal core does not immediately delete temporary file. For webform submissions it is recommended that temporary files are immediately deleted.
uk: Ядро Drupal не видаляє тимчасовий файл одразу. Для надсилання вебформ тимчасові файли рекомендується негайно видалити.

en: Uploaded files will be temporarily stored on the server and referenced in the database for %interval.
uk: Викладені файли будуть тимчасово зберігатися на сервері та посилатися на них у базі даних протягом %interval.

en: Uploaded files should be attached to an email and/or remote posted to an external server.
uk: Завантажені файли слід прикріпити до електронного листа та/або віддалено опублікувати на зовнішньому сервері.

en: Upload files will include the file's id, name, uri, and data (<a href=":href">Base64</a> encode).
uk: Викладені файли включатимуть ідентифікатор файлу, назву, uri та дані (кодування <a href=":href">Base64</a> ).

en: Field overrides
uk: Перевизначення полів

en: Use field overrides to override the country-specific address format, forcing specific fields to always be hidden, optional, or required.
uk: Використовуйте перевизначення полів, щоб перевизначити формат адреси для певної країни, змушуючи певні поля завжди бути прихованими, необов’язковими або обов’язковими.

en: Webform plugins
uk: Плагіни вебформи

en: Overview of plugins used by the Webform module.
uk: Огляд плагінів, використовуваних модулем Вебформа.

en: Webform plugins: Elements
uk: Плагіни вебформи: елементи

en: Webform plugins: Handlers
uk: Плагіни вебформи: обробники

en: Webform plugins: Exporters
uk: Плагіни вебформи: експортери

en: Previous submission message
uk: Повідомлення про попереднє надсилання

en: Previous submissions message
uk: Повідомлення про попередні надсилання

en: Open referenced webform in modal dialog
uk: Відкрити вебформу за посиланням в модальному діалоговому вікні

en: Default previous submission message
uk: Базове повідомлення про попереднє надсилання

en: Default previous submissions message
uk: Базове повідомлення про попередні надсилання

en: Enable webform dialog support
uk: Увімкнути підтримку діалогового вікна веб-форми

en: Preset dialog options
uk: Попередньо встановлені параметри діалогу

en: Dialog options
uk: Параметри діалогу

en: Dialog name
uk: Назва діалогу

en: Dialog title
uk: Назва діалогу

en: Dialog height
uk: Висота діалогу

en: Submitting the below values will trigger the %title webform's ::validateFormValues() and ::submitFormValues() callbacks.
uk: Надсилання наведених нижче значень запустить зворотні виклики вебформи %title ::validateFormValues() і ::submitFormValues().

en: Webform Select Collection
uk: Вебформа: Колекція вибору

en: Provides a webform element that groups multiple select elements into single collection.
uk: Надає елемент вебформи, який групує кілька елементів вибору в одну колекцію.

en: Human Presence is a fraud prevention and form protection service that uses multiple overlapping strategies to fight form spam.
uk: Human Presence – це служба запобігання шахрайству та захисту форм, яка використовує численні стратегії, що перетинаються, для боротьби зі спамом форм.

en: Webform Submission Change History
uk: Вебформа: Історія змін надсилання

en: Allows administrators to track notes on webform submissions.
uk: Дозволяє адміністраторам відстежувати нотатки щодо надсилання вебформ.

en: more items
uk: ще позиції

en: <strong>Warning</strong>: The below settings give users, permissions, and roles full access to this webform and its submissions.
uk: <strong>Увага</strong>: Наведені нижче налаштування надають користувачам, повноваженням та ролям повний доступ до цієї вебформи та її надсилань.

en: Dialog settings
uk: Налаштування діалогу

en: Below are links and code snippets that can be inserted into your website to open this form in a modal dialog.
uk: Нижче наведено посилання та фрагменти коду, які можна вставити на вебсайт, щоб відкрити цю форму в модальному діалоговому вікні.

en: A message to be displayed if submission is locked.
uk: Повідомлення, яке буде показано, якщо надсилання заблоковано.

en: A message to be displayed when there is previous submission.
uk: Повідомлення, яке буде відображатися, коли є попереднє надсилання.

en: A message to be displayed when there are previous submissions.
uk: Повідомлення, яке відображатиметься, коли є попередні надсилання.

en: Enter preset dialog options available to all webforms.
uk: Введіть попередньо встановлені параметри діалогу, доступні для всіх вебформ.

en: Name must be lower-case and contain only letters, numbers, and underscores.
uk: Ім’я повинно бути нижнього регістру та містити лише літери, цифри та символи підкреслення.

en: Width and height are optional.
uk: Ширина та висота необов’язкові.

en: Dialog machine name
uk: Машинна назва діалогу

en: Enable site-wide dialog support
uk: Увімкнути підтримку діалогу на всьому сайті

en: <strong>IMPORTANT:</strong> To insert dialog links using the @labels <a href=":href">text formats</a> the @tag must be added to the allowed HTML tags.
uk: <strong>ВАЖЛИВО:</strong>, щоб вставити діалогові посилання за допомогою <a href=":href">текстових форматів</a> @labels, потрібно додати @tag до дозволених тегів HTML.

en: Make this element non-editable with the user entered (e.g. via developer tools) value <strong>ignored</strong>. Useful for displaying default value. Changeable via JavaScript.
uk: Зробіть цей елемент недоступним для редагування шляхом введення користувачем значення <strong>ignored</strong> (наприклад, за допомогою інструментів розробника). Корисно для відображення базового значення. Змінюється за допомогою JavaScript.

en: Make this element non-editable with the user entered (e.g. via developer tools) value <strong>submitted</strong>. Useful for displaying default value. Changeable via JavaScript.
uk: Зробіть цей елемент недоступним для редагування шляхом введення користувачем значення <strong>submitted</strong> (наприклад, за допомогою інструментів розробника). Корисно для відображення базового значення. Змінюється за допомогою JavaScript.

en: Add more button label
uk: Мітка кнопки «Додати ще»

en: This is used as the add more items button label for this webform element when displaying multiple values.
uk: Використовується як мітка кнопки «Додати ще» для цього елемента вебформи під час відображення кількох значень.

en: Add more input label
uk: Мітка введення для "Додати ще"

en: This is used as the add more items input label for this webform element when displaying multiple values.
uk: Використовується як мітка введення позицій для «Додати ще» для цього елемента вебформи під час відображення кількох значень.

en: Enter additional attributes to be added to the element's wrapper.
uk: Введіть додаткові атрибути, які потрібно додати до обгортки елемента.

en: Summary attributes
uk: Атрибути резюме

en: Apply classes to the details' summary around both the field and its label.
uk: Застосуйте класи до резюме деталей навколо поля та його мітки.

en: Apply custom styles to the details' summary.
uk: Застосуйте спеціальні стилі до резюме деталей.

en: Enter additional attributes to be added to the details' summary.
uk: Введіть додаткові атрибути, які потрібно додати до резюме деталей.

en: Dialog: @dialog
uk: Діалог: @dialog

en: - Select dialog -
uk: - Виберіть діалог -

en: You have already submitted this webform. <a href="#">View your previous submission</a>.
uk: Ця вебформа вже була надіслана. <a href="#">Переглянути попереднє надсилання</a> .

en: You have already submitted this webform. <a href="#">View your previous submissions</a>.
uk: Ця вебформа вже була надіслана. <a href="#">Переглянути попередні надсилання</a> .

en: name:
      '#title': 'Your Name'
      '#type': textfield
      '#required': true
      '#default_value': '[current-user:display-name]'
    email:
      '#title': 'Your Email'
      '#type': email
      '#required': true
      '#default_value': '[current-user:mail]'
    subject:
      '#title': Subject
      '#type': textfield
      '#required': true
      '#test': 'Testing contact webform from [site:name]'
    message:
      '#title': Message
      '#type': textarea
      '#required': true
      '#test': 'Please ignore this email.'
    actions:
      '#type': webform_actions
      '#title': 'Submit button(s)'
      '#submit__label': 'Send message'
uk: name:
      '#title': 'Ваше ім''я'
      '#type': textfield
      '#required': true
      '#default_value': '[current-user:display-name]'
    email:
      '#title': 'Ваша електронна адреса'
      '#type': email
      '#required': true
      '#default_value': '[current-user:mail]'
    subject:
      '#title': Тема
      '#type': textfield
      '#required': true
      '#test': 'Тестування контактної вебформи з сайту [site:name]'
    message:
      '#title': Message
      '#type': textarea
      '#required': true
      '#test': 'Будь ласка ігноруйте цей лист.'
    actions:
      '#type': webform_actions
      '#title': 'Кнопка(и) Надіслати'
      '#submit__label': 'Надіслати повідомлення'

en: For a list of the currently available source entity related tokens, please see <a href=":href">token help</a>.
uk: Щоб отримати список доступних замінників, пов'язаних з вихідною сутністю, перегляньте <a href=":href">довідку про замінники</a>.

en: Preview exclude unselected checkboxes
uk: Попередній перегляд вилучає невибрані прапорці

en: Exclude unselected checkboxes
uk: Вилучити невибрані прапорці

en: @total webform.webform.* configuration file(s) updated.
uk: @total файл(и/ів) конфігурації webform.webform.* оновлено.

en: No webform.webform.* configuration files updated.
uk: Жодних файлів конфігурації webform.webform.* не оновлено.

en: Archived [@total]
uk: Заархівовано [@total]

en: This webform is <a href=":href">closed</a>. Only submission administrators are allowed to access this webform and create new submissions.
uk: Ця вебформа <a href=":href">закрита</a>. Лише адміністратори надсилань мають доступ до цієї вебформи та створюють нові надсилання.

en: This webform is <a href=":href">archived</a>. Only submission administrators are allowed to access this webform and create new submissions.
uk: Ця вебформа <a href=":href">заархівована</a>. Лише адміністратори надсилання мають доступ до цієї вебформи та створюють нові надсилання.

en: This webform's <a href=":href">submission handlers</a> requires submissions to be saved to the database.
uk: <a href=":href">Обробники надсилання</a> цієї вебформи вимагають збереження повідомлень у базі даних.

en: You are previewing the below template, which can be used to <a href=":href">create a new webform</a>. <strong>Submitted data will be ignored</strong>.
uk: Ви переглядаєте наведений нижче шаблон, який можна використовувати для <a href=":href">створення нової вебформи</a>. <strong>Надіслані дані будуть проігноровані</strong>.

en: No items entered. Please add items below.
uk: Немає введених позицій. Будь ласка, додайте позиції нижче.

en: Currently loaded drafts will be deleted when the form is reset.
uk: Поточні завантажені чернетки буде видалено, коли форму буде скинуто.

en: If checked, this webform will be closed and unavailable to webform blocks and fields.
uk: Якщо позначено, ця вебформа буде закрита та недоступна для блоків і полів вебформи.

en: Test @title
uk: Тест @title

en: Test Custom
uk: Тест Власний

en: No items message
uk: Повідомлення про відсутність позицій

en: This is used when there are no items entered.
uk: Використовується, коли немає введених позицій.

en: Minimum items defaults to 0 for optional elements and 1 for required elements.
uk: Мінімальні позиції за умовчанням дорівнюють 0 для необов’язкових елементів і 1 для обов’язкових елементів.

en: Label attributes
uk: Атрибути мітки

en: Apply classes to the element's label.
uk: Застосуйте класи до мітки елемента.

en: Apply custom styles to the element's label.
uk: Застосуйте власні стилі до мітки елемента.

en: Enter additional attributes to be added to the element's label.
uk: Введіть додаткові атрибути, які потрібно додати до мітки елемента.

en: Exclude unselected checkbox
uk: Вилучити непозначений прапорець

en: Submission user duplicate
uk: Дублювання надсилання від користувача

en: Allow users to duplicate previous submissions
uk: Дозволити користувачам дублювати попередні надсилання

en: If checked, users will be able to duplicate their previous submissions.
uk: Якщо позначено, користувачі зможуть дублювати свої попередні подання.

en: Googalytics Webform
uk: Вебформа: Googalytics

en: Provides integration for Webform into Googalytics module.
uk: Забезпечує інтеграцію Вебформи у модуль Googalytics.

en: Allows viewing <em>own</em> submissions for all webforms.
uk: Дозвіл переглядати <em>власні</em> надсилання для всіх вебформ.

en: Allows updating <em>own</em> submissions for all webforms.
uk: Дозвіл оновлювати <em>власні</em> надсилання для всіх вебформ.

en: Allows deleting <em>own</em> submissions for all webforms.
uk: Дозвіл видалення <em>власних</em> надсилань для усіх вебформ.

en: Export temporary directory
uk: Тимчасовий каталог для експорту

en: Hide accessibility
uk: Приховати доступність

en: Show accessibility
uk: Показати доступність

en: Disabled required
uk: Відключення обов'язкове

en: Enable required
uk: Увімкнути обов'язкове

en: Enable client-side validation
uk: Увімкнути перевірку на стороні клієнта

en: Enable inline form errors
uk: Увімкнути вбудовані помилки форми

en: Webform Examples Accessibility
uk: Вебформа: Приклади доступності

en: Provides example webforms for reviewing and testing accessibility.
uk: Надає приклади вебформ для перегляду та тестування доступності.

en: Provides functionality for storing, validating and displaying international postal addresses.
uk: Надає функції для зберігання, перевірки та відображення міжнародних поштових адрес.

en: Webform Extra Field
uk: Вебформа: Додаткове поле

en: Provides an extra field for placing a webform in any entity display mode.
uk: Надає додаткове поле для розміщення вебформи в будь-якому режимі відображення сутності.

en: Extends the Webform module to allow the creation of a webform that feeds to your Salesforce.com Account
uk: Розширює модуль Вебформа, щоб дозволити створення вебформи, яка надсилається до облікового запису Salesforce.com

en: This module aims at making the website compliant with the new EU cookie regulation.
uk: Цей модуль спрямований на те, щоб вебсайт відповідав новим правилам щодо файлів cookie ЄС.

en: Provides Basic GDPR Compliance use cases via form checkboxes, pop-up alert, and a policy page.
uk: Надає базові варіанти використання відповідно до GDPR за допомогою прапорців форм, спливаючого сповіщення та сторінки політики.

en: This @label handler was @op.
uk: Цей обробник @label був @op.

en: Webform Accessibility
uk: Вебформа: Доступність

en: This presentation is about approaching accessibility using the Webform module for Drupal 8.
uk: У цій презентації йдеться про підхід до доступності з використанням модуля Вебформа для Drupal 8.

en: Accessibility | Drupal.org
uk: Доступність | Drupal.org

en: Drupal 8 Accessibility
uk: Доступність Drupal 8

en: The Webform module aims to be accessible to all users.
uk: Модуль Вебформа прагне бути доступним для всіх користувачів.

en: A flexible SASS component to illustrate the steps in a multi-step process e.g. a multi-step form, a timeline or a quiz.
uk: Гнучкий компонент SASS для ілюстрації етапів багатокрокового процесу, наприклад, багатокрокової форми, шкали часу або тесту.

en: Progress tracking allows analytic software to capture a multi-step form's progress.
uk: Відстеження прогресу дозволяє аналітичному програмному забезпеченню фіксувати прогрес багатокрокової форми.

en: The text displayed within a multi-step wizard's progress bar
uk: Текст, який відображається на панелі поступу багатокрокового майстра

en: If checked, users will be able to reset a form and restart multi-step wizards. Current drafts will be deleted when the form is reset.
uk: Якщо позначено, користувачі зможуть скинути форму та перезапустити багатокрокові майстри. Поточні чернетки буде видалено, коли форму буде скинуто.

en: A local file system path where temporary export files will be stored. This directory should be persistent between requests and should not be accessible over the web.
uk: Шлях локальної файлової системи, де зберігатимуться файли тимчасового експорту. Цей каталог має зберігатися між запитами та не повинен бути доступним через Інтернет.

en: Dependent_locality
uk: Залежний населений пункт

en: Advanced address
uk: Розширена адреса

en: Provides advanced element for storing, validating and displaying international postal addresses.
uk: Надає вдосконалений елемент для зберігання, перевірки та відображення міжнародних поштових адрес.

en: Basic address
uk: Основна адреса

en: (Display purposes only)
uk: (Тільки для відображення)

en: If checked the computed elements will be hidden from display when the value is an empty string.
uk: Якщо позначено, обчислені елементи будуть приховані від відображення, якщо значення є порожнім рядком.

en: Automatically update the computed value using Ajax
uk: Автоматично оновлювати обчислене значення за допомогою Ajax

en: If checked, any element used within the computed value/markup will trigger any automatic update.
uk: Якщо позначено, будь-який елемент, який використовується в межах обчисленого значення/розмітки, ініціюватиме автоматичне оновлення.

en: Provides an element to display multiple form elements as a page in a multi-step form wizard.
uk: Надає елемент для відображення кількох елементів форми як сторінки в багатокроковому майстрі форми.

en: Alabama: Alabama
    Alaska: Alaska
    'American Samoa': 'American Samoa'
    Arizona: Arizona
    Arkansas: Arkansas
    'Armed Forces (Canada, Europe, Africa, or Middle East)': 'Armed Forces (Canada, Europe, Africa, or Middle East)'
    'Armed Forces Americas': 'Armed Forces Americas'
    'Armed Forces Pacific': 'Armed Forces Pacific'
    California: California
    Colorado: Colorado
    Connecticut: Connecticut
    Delaware: Delaware
    'District of Columbia': 'District of Columbia'
    'Federated States of Micronesia': 'Federated States of Micronesia'
    Florida: Florida
    Georgia: Georgia
    Guam: Guam
    Hawaii: Hawaii
    Idaho: Idaho
    Illinois: Illinois
    Indiana: Indiana
    Iowa: Iowa
    Kansas: Kansas
    Kentucky: Kentucky
    Louisiana: Louisiana
    Maine: Maine
    'Marshall Islands': 'Marshall Islands'
    Maryland: Maryland
    Massachusetts: Massachusetts
    Michigan: Michigan
    Minnesota: Minnesota
    Mississippi: Mississippi
    Missouri: Missouri
    Montana: Montana
    Nebraska: Nebraska
    Nevada: Nevada
    'New Hampshire': 'New Hampshire'
    'New Jersey': 'New Jersey'
    'New Mexico': 'New Mexico'
    'New York': 'New York'
    'North Carolina': 'North Carolina'
    'North Dakota': 'North Dakota'
    'Northern Mariana Islands': 'Northern Mariana Islands'
    Ohio: Ohio
    Oklahoma: Oklahoma
    Oregon: Oregon
    Palau: Palau
    Pennsylvania: Pennsylvania
    'Puerto Rico': 'Puerto Rico'
    'Rhode Island': 'Rhode Island'
    'South Carolina': 'South Carolina'
    'South Dakota': 'South Dakota'
    Tennessee: Tennessee
    Texas: Texas
    Utah: Utah
    Vermont: Vermont
    'Virgin Islands': 'Virgin Islands'
    Virginia: Virginia
    Washington: Washington
    'West Virginia': 'West Virginia'
    Wisconsin: Wisconsin
    Wyoming: Wyoming
uk: Алабама: Алабама
    Аляска: Аляска
    'Американське Самоа': 'Американське Самоа'
    Аризона: Аризона
    Арканзас: Арканзас
    'Збройні сили (Канада, Європа, Африка чи Близький Схід': 'Збройні сили (Канада, Європа, Африка чи Близький Схід'
    'Збройні сили Америки': 'Збройні сили Америки'
    'Збройні сили Тихоокеанського регіону': 'Збройні сили Тихоокеанського регіону'
    Каліфорнія: Каліфорнія
    Колорадо: Колорадо
    Коннектикут: Коннектикут
    Делавер: Делавер
    'Округ Колумбія': 'Округ Колумбія'
    'Федеративні Штати Мікронезії': 'Федеративні Штати Мікронезії'
    Флорида: Флорида
    Джорджія: Джорджія
    Гуам: Гуам
    Гаваї: Гаваї
    Айдахо: Айдахо
    Іллінойс: Іллінойс
    Індіана: Індіана
    Айова: Айова
    Канзас: Канзас
    Кентуккі: Кентуккі
    Луїзіана: Луїзіана
    Мен: Мен
    'Маршаллові острови': 'Маршаллові острови'
    Мериленд: Мериленд
    Массачусетс: Массачусетс
    Мічиган: Мічиган
    Міннесота: Міннесота
    Міссісіпі: Міссісіпі
    Міссурі: Міссурі
    Монтана: Монтана
    Небраска: Небраска
    Невада: Невада
    'Нью-Гемпшир': 'Нью-Гемпшир'
    'Нью-Джерсі': 'Нью-Джерсі'
    'Нью-Мексико': 'Нью-Мексико'
    'Нью-Йорк': 'Нью-Йорк'
    'Північна Кароліна': 'Північна Кароліна'
    'Північна Дакота': 'Північна Дакота'
    'Північні Маріанські острови': 'Північні Маріанські острови'
    Огайо: Огайо
    Оклахома: Оклахома
    Орегон: Орегон
    Палау: Палау
    Пенсільванія: Пенсильванія
    'Пуерто-Ріко': 'Пуерто-Ріко'
    Род-Айленд: Род-Айленд
    'Південна Кароліна': 'Південна Кароліна'
    'Південна Дакота': 'Південна Дакота'
    Теннессі: Теннессі
    Техас: Техас
    Юта: Юта
    Вермонт: Вермонт
    'Віргінські острови': 'Віргінські острови'
    Вірджинія: Вірджинія
    Вашингтон: Вашингтон
    'Західна Вірджинія': 'Західна Вірджинія'
    Вісконсин: Вісконсин
    Вайомінг: Вайомінг

en: Replace the '?' with…
uk: Замініть "?" на…

en: Tokens related to user roles that can receive email. <em>This token is only available to a Webform email handler's 'To', 'CC', and 'BCC' email recipients.</em>
uk: Замінники, пов’язані з ролями користувачів, які можуть отримувати електронну пошту. <em>Цей замінник доступний лише для обробників одержувачів електронної пошти "Кому", "Копія" та "Прихована копія" для вебформ. </em>

en: Access the webform submission log
uk: Доступ до журналу надсилань вебформи

en: Access the webform user submission page
uk: Доступ до сторінки надсилань користувача

en: Allows a user to view their submissions via 'Submissions' tab on their profile page.
uk: Дозволяє користувачеві переглядати свої надсилання на вкладці "Надсилання" на сторінці профілю.

en: Link to previous pages in progress bar
uk: Посилання на попередні сторінки на панелі поступу

en: Link to previous pages in preview
uk: Посилання на попередні сторінки в попередньому перегляді

en: View any submissions
uk: Перегляд будь-яких надсилань

en: Update any submissions
uk: Оновлення будь-яких надсилань

en: Delete any submissions
uk: Видалення будь-яких надсилань

en: Purge any submissions
uk: Очищення будь-яких надсилань

en: View own submissions
uk: Перегляд власних надсилань

en: Update own submissions
uk: Оновлення власних надсилань

en: Delete own submissions
uk: Видалення власних надсилань

en: Element text format
uk: Текстовий формат елемента

en: Mail text format
uk: Формат тексту пошти

en: %d word(s) entered
uk: Введено %d слово(а/ів).

en: %d word(s) remaining
uk: Залишилося %d слово(а/ів).

en: All details have been expanded.
uk: Усі деталі розгорнуто.

en: All details have been collapsed.
uk: Усі деталі згорнуто.

en: Resetting message closed via State API…
uk: Повідомлення про скидання закрито через State API…

en: Resetting message closed via User Data…
uk: Повідомлення про скидання закрито через дані користувача…

en: Updating @file…
uk: Оновлення файлу @file…

en: Custom images…
uk: Власні зображення…

en: Enter value…
uk: Введіть значення…

en: Enter text…
uk: Введіть текст…

en: Enter image src…
uk: Введіть src зображення…

en: more images
uk: більше зображень

en: @count result for @label | @count results for @label
uk[0]: @count результат для сутності @label
uk[1]: @count результати для сутності @label
uk[2]: @count результатів для сутності @label

en: Custom number of days…
uk: Власна кількість днів…

en: jQuery Hotkeys is a plug-in that lets you easily add and remove handlers for keyboard events anywhere in your code supporting almost any key combination.
uk: jQuery Hotkeys — це плагін, який дозволяє легко додавати та видаляти обробники до подій клавіатури будь-де у коді, підтримуючи майже будь-які комбінації клавіш.

en: jQuery Hotkeys is used by the form builder to quickly add and save elements.
uk: jQuery Hotkeys використовуються конструктором форм для швидкого додавання та збереження елементів.

en: Save element or elements
uk: Зберегти елемент або елементи

en: Reset elements
uk: Скинути елементи

en: Show/hide row weights
uk: Показати/сховати ваги рядків

en: Webform Shortcuts
uk: Вебформи: Швидкі кнопки

en: Parent %parent_key key is not valid.
uk: Батьківський ключ %parent_key недійсний.

en: There has been error validating the elements.
uk: Виникла помилка перевірки елементів.

en: Edit @states conditional
uk: Редагувати умовні вирази для @states

en: Required for @title
uk: Обов'язковий для @title

en: Parent element @title
uk: Батьківський елемент @title

en: Webform DropzoneJS
uk: Вебформа: DropzoneJS

en: Creates a new DropzoneJS element that you can add to webforms.
uk: Створює новий елемент DropzoneJS, який можна додати до веб-форм.

en: Headless Ninja React Webform
uk: Хедлес вебформа Ninja React

en: With this awesome React component, you can render complete Drupal Webforms in React. With validation, easy custom styling and a modern, clean interface.
uk: За допомогою цього чудового компонента React ви можете відтворювати повні вебформи Drupal у React. З перевіркою, простим власним стилем і сучасним чистим інтерфейсом.

en: Integrates Webform with Drupal Commerce and it allows creating orders with the submission data of a Webform via a Webform handler.
uk: Інтегрує вебформу з Drupal Commerce і дозволяє створювати замовлення з даними надсилання вебформи через обробник вебформ.

en: SendGrid Integration <em>(requires Mail System)</em>
uk: Інтеграція SendGrid <em>(потрібна поштова система)</em>

en: Provides SendGrid Integration for the Drupal Mail System.
uk: Забезпечує інтеграцію SendGrid для поштової системи Drupal.

en: Swift Mailer <em>(requires Mail System)</em>
uk: Swift Mailer <em>(вимагає Mail System)</em>

en: @label is archived
uk: @label архівовано

en: @label is open
uk: @label відкрито

en: @label is closed
uk: @label закрито

en: @label is scheduled and is @state
uk: @label заплановано і в стані @state

en: known accessibility issues
uk: відомі проблеми з доступністю

en: Input masks ensures a predefined format is entered. This can be useful for dates, numerics, phone numbers, etc…
uk: Маски введення забезпечують введення попередньо визначеного формату. Це може бути корисно для дат, чисел, номерів телефонів тощо…

en: jQuery: Text Counter
uk: jQuery: Лічильник тексту

en: A jQuery plugin for counting and limiting characters/words on text input, or textarea, elements.
uk: Плагін jQuery для підрахунку та обмеження символів/слів у елементах введення тексту або текстовому полі.

en: Edit @label notes
uk: Редагувати примітки до форми @label

en: Add notes to @label
uk: Додайте примітки до форми @label

en: You may use tokens.
uk: Ви можете використовувати замінники.

en: Adding module dependency to @file…
uk: Додавання залежності модуля до файлу @file…

en: Tidying @file…
uk: Прибирання @file…

en: Removing existing libraries…
uk: Видалення існуючих бібліотек…

en: Beginning to remove libraries…
uk: Початок видалення бібліотек…

en: @name removed from @path…
uk: @name видалено з @path…

en: Filter by keyword
uk: Фільтрувати за ключовим словом

en: Enter a keyword to filter by.
uk: Введіть ключове слово для фільтрування.

en: handler
uk: обробник

en: handlers
uk: обробники

en: Exported @count of @total submissions…
uk: Експортовано @count з @total надсилань…

en: @label flagged/starred.
uk: @label позначено прапором/зіркою.

en: @label unflagged/unstarred.
uk: @label знято прапор/зірку.

en: @label locked.
uk: @label заблоковано.

en: @label unlocked.
uk: @label розблоковано.

en: Unstar/Unflag @label
uk: Зняти зірочку/прапор @label

en: Star/flag @label
uk: Позначити зіркою/прапором @label

en: Unlock @label
uk: Розблокувати @label

en: Lock @label
uk: Заблокувати @label

en: Apply classes to the @type. Select 'custom…' to enter custom classes.
uk: Застосувати класи до @type. Виберіть «власний…», щоб ввести власні класи.

en: custom…
uk: власні...

en: Enter custom classes…
uk: Введіть власні класи…

en: Enter key…
uk: Введіть ключ…

en: Enter custom properties…
uk: Введіть власні властивості…

en: Enter title…
uk: Введіть назву…

en: Enter placeholder…
uk: Введіть заповнювач…

en: Enter description…
uk: Введіть опис…

en: Enter help text…
uk: Введіть довідковий текст…

en: Custom @type…
uk: Власний тип @type…

en: Conditional Logic (YAML)
uk: Умовна логіка (YAML)

en: Re-order
uk: Перевпорядкування

en: Enter custom options…
uk: Введіть власні варіанти…

en: Enter other…
uk: Введіть інші…

en: If checked, a progress bar will displayed about the form.
uk: Якщо позначено, навколо форми відображатиметься індикатор поступу.

en: If checked, previous pages will be link in the progress bar.
uk: Якщо позначено, на панелі поступу відображатиметься посилання на попередні сторінки.

en: If checked, the current page and total remaining pages will be displayed. (i.e. Page 1 of 10)
uk: Якщо позначено, буде показано поточну сторінку та загальну кількість сторінок, що залишилися. (тобто сторінка 1 з 10)

en: If checked, the percentage of completed pages will be displayed. (i.e. 10%)
uk: Якщо позначено, відображатиметься відсоток завершених сторінок. (тобто 10%)

en: If checked, the preview page will included 'Edit' buttons for each previous page.
uk: Якщо позначено, сторінка попереднього перегляду міститиме кнопки «Редагувати» для кожної попередньої сторінки.

en: If checked, the confirmation page will be included in the progress bar.
uk: Якщо позначено, сторінка підтвердження буде включена в панель поступу.

en: The first page label in the progress bar. Subsequent pages are titled by their wizard page title.
uk: Мітка першої сторінки на панелі поступу. Наступні сторінки мають назву за назвою сторінки майстра.

en: The confirmation page label's in the progress bar.
uk: Мітка сторінки підтвердження на панелі поступу.

en: On Ajax load, scroll to the top of the…
uk: Під час завантаження Ajax прокрутити до верхньої частини…

en: Allow (dialog) source entity to be populated using query string parameters
uk: Дозволити (діалогове) заповнення вихідної сутності за допомогою параметрів рядка запиту

en: Weight is used when multiple webforms are associated to the same webform node.
uk: Вага використовується, коли кілька вебформ пов’язано з одним і тим самим матеріалом вебформи.

en: Form validation errors have been found.
uk: Виявлено помилки перевірки форми.

en: Link submissions to…
uk: Пов'язати надсилання посиланням на…

en: Please note: Drafts will always be linked to submission form.
uk: Зверніть увагу: чернетки завжди будуть пов’язані з формою надсилання.

en: Enter submitted to…
uk: Введіть Надісланий до…

en: Filter by submitted to
uk: Фільтрувати за надісланим до.

en: Deleting @count of @total submissions…
uk: Видалення @count з @total надсилань…

en: Batch export size is used when submissions are being exported/downloaded.
uk: Розмір пакетного експорту використовується під час експорту/завантаженні надсилань.

en: Batch update size is used when submissions are being bulk updated.
uk: Розмір пакета оновлення використовується в пакетному оновленні надсилань

en: Batch delete size is used when submissions are being cleared.
uk: Розмір пакета видалення використовується в пакетному очищенні надсилань

en: Admin tags Excludes: script, iframe, etc…
uk: Теги адміністратора виключають: script, iframe тощо

en: The (read) more label used to hide/show more information about an element.
uk: Мітка (читати) ще використовується для приховання/показу додаткової інформації про елемент.

en: Immediately delete temporary managed files
uk: Негайно видаліть тимчасові керовані файли

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes.
uk: Введіть таке значення, як «512» (байт), «80 КБ» (кілобайт) або «50 МБ» (мегабайт), щоб обмежити дозволений розмір файлу.  Якщо значення немає, розміри файлів будуть обмежуватись лише налаштуваннями PHP щодо максимального розміру повідомлення та викладеного файлу.

en: Current limit: %limit
uk: Поточне обмеження: %limit

en: Leave blank to disable the automatic generation of URL aliases for all webforms.
uk: Залиште поле порожнім, щоб вимкнути автоматичне створення синонімів URL-адрес для всіх вебформ.

en: Enter machine name…
uk: Введіть машинну назву…

en: If checked, the webform dialog library will be added to every page on your website, this allows any webform to be opened in a modal dialog.
uk: Якщо позначено, діалогова бібліотека вебформ буде додана до кожної сторінки вебсайту, це дозволить відкривати будь-яку вебформу в модальному діалоговому вікні.

en: Webform specific dialog links will be included on all webform settings form.
uk: Посилання стосовно діалогових вікон вебформ будуть включені до всіх форм налаштувань вебформ.

en: Open Issues
uk: Відкриті проблеми

en: Accessibility Issues
uk: Проблеми з доступністю

en: Element description/help/more
uk: Опис елемента/довідка/інше

en: Help title
uk: Заголовок довідки

en: Defaults to the element's title
uk: Базово до заголовку елемента

en: Displays a read more hide/show widget below the element's description.
uk: Відображає під описом елемента віджет приховати/показати більше.

en: More title
uk: Заголовок "Ще"

en: Apply classes to the element's wrapper around both the field and its label. Select 'custom…' to enter custom classes.
uk: Застосуйте класи до обгортки елемента навколо поля та його мітки. Виберіть «Власний…», щоб ввести  власні класи.

en: Custom…
uk: Власний…

en: Create submission
uk: Створити надсилання

en: Update submission
uk: Оновити надсилання

en: Enter submission data as name and value pairs as <a href=":href">YAML</a> which will be used to prepopulate the selected webform.
uk: Введіть дані надсилання як пари назва та значення у вигляді <a href=":href">YAML</a>, які використовуватимуться для попереднього заповнення вибраної вебформи.

en: Enter 'name': 'value' pairs…
uk: Введіть пари 'назва': 'значення'...

en: Custom date format…
uk: Власний формат дати…

en: You should consider using a dedicated Time element, instead of this Date/time element, which will prepend the current date to the submitted time.
uk: Вам слід розглянути можливість використання спеціального елемента Time замість цього елемента Date/time, який додаватиме поточну дату до надісланого часу.

en: Custom time format…
uk: Власний формат часу…

en: Enter input mask…
uk: Введіть маску введення…

en: %d characters/word(s) entered
uk: Введено %d символ(и/ів)/слово(а/ів)

en: %d characters/word(s) remaining
uk: Залишилося %d символ(и/ів)/слово(а/ів)

en: @name must be longer than %min @type but is currently %length @type long.
uk: @name має бути довшим за %min @type, але наразі %length @type.

en: Please select predefined options.
uk: Виберіть попередньо визначені варіанти.

en: @title visible
uk: Ел-т @title видимо

en: @title title display
uk: Відображення заголовка ел-та @title

en: Remove whitespace around the
uk: Видалити пробіли навколо

en: computed value
uk: обчисленого значення

en: computed value and between HTML tags
uk: обчисленого значення та між тегами HTML

en: If checked, the answers will float at the top of the page as the user scrolls-thru the questions.
uk: Якщо позначено, відповіді плаватимуть у верхній частині сторінки, коли користувач прокручуватиме запитання.

en: Custom body…
uk: Власне тіло…

en: Twig template…
uk: Шаблон Twig…

en: Custom @label…
uk: Власний @label…

en: Enter @label…
uk: Введіть @label…

en: Access own webform configuration
uk: Доступ до конфігурації власної вебформи

en: Allows users and applications to access a webform's configuration created by the user.
uk: Дозвіл користувачам та програмам отримувати доступ до конфігурації вебформи, створеної користувачем.

en: Access any webform configuration
uk: Доступ до конфігурації будь-якої вебформи

en: Allows users and applications to access any webform's configuration.
uk: Дозвіл користувачам і програмам отримувати доступ до будь-якої конфігурації вебформи.

en: Delete any webform submission
uk: Видалення будь-яких надсилань вебформ

en: Form access denied action
uk: Дія заборони доступу до форми

en: Form access denied title
uk: Заголовок заборони доступу до форми

en: Form access denied message
uk: Повідомлення заборони доступу до форми

en: Form access denied message attributes
uk: Атрибути заборони доступу до форми

en: Submission views
uk: Види з надсиланнями

en: Submission view
uk: Вид для надсилань

en: View name / Display ID
uk: Назва виду / ID відображення

en: Apply to webform
uk: Застосувати до вебформи

en: Apply to node
uk: Застосувати до матеріалу

en: Submission view replace
uk: Заміна виду для надсилань

en: Replace to global
uk: Замінити глобально

en: Replace to webform
uk: Замінити для вебформ

en: Replace to node
uk: Замінити для матеріалів

en: Submission access denied action
uk: Дія для заборони доступу до надсилання

en: Submission access denied title
uk: Заголовок заборони доступу до надсилання

en: Submission access denied message
uk: Повідомлення про заборону доступу до надсилання

en: Submission access denied message attributes
uk: Атрибути повідомлення про заборону доступу до надсилання

en: Access Rule
uk: Правило доступу

en: Default form open message
uk: Базове повідомлення про відкриття форми

en: Default form close message
uk: Базове повідомлення про закриття форми

en: Default form access denied message
uk: Базове повідомлення про заборону доступу до форми

en: Default submission views
uk: Базові види з надсиланнями

en: Apply to global
uk: Застосувати глобально

en: Default submission view replace
uk: Базова заміна виду для надсилання

en: Default submission access denied message
uk: Базове повідомлення про заборону доступу до надсилання

en: Default Algolia application id
uk: Базовий ідентифікатор застосунку Algolia

en: Default Algolia API key
uk: Базовий ключ Algolia API

en: Controls if unused HTML editor files should be marked temporary
uk: Контролює, чи невикористані файли редактора HTML слід позначати як тимчасові

en: Controls if unused webform submission files should be marked temporary
uk: Контролює, чи позначати невикористані файли надсилання вебформ як тимчасові

en: Immediately deleted temporary managed webform submission files
uk: Негайно видалено тимчасові керовані файли надсилання вебформ

en: IMPORTANT! Elements, containers, and pages that are hidden using conditional logic will now have their submission data cleared when a webform is submitted.
uk: ВАЖЛИВО! Дані надсилань елементів, контейнерів і сторінок, прихованих за допомогою умовної логіки, тепер очищаються під час надсилання вебформи.

en: Please make sure to test any webform that contains conditionally hidden elements, containers, or pages.
uk: Будь ласка, перевірте будь-яку вебформу, яка містить умовно приховані елементи, контейнери або сторінки.

en: Any element that is conditionally hidden will have its submission data cleared.
uk: Для будь-якого умовно прихованого елемента дані надсилання буде очищено.

en: Existing submissions that have conditionally hidden elements will have the element's submission data cleared when the submission is updated.
uk: У наявних надсиланнях, які мають умовно приховані елементи, дані подання елемента буде очищено під час оновлення надсилання.

en: Webform access
uk: Доступ до веб-форми

en: Tokens related to webform access group types. <em>This token is only available to a Webform email handler's 'To', 'CC', and 'BCC' email recipents.</em>
uk: Замінники, пов’язані з типами груп доступу до вебформ. <em>Цей замінник доступний лише для одержувачів електронної пошти «Кому», «Копія» та «Прихована копія» в обробнику електронної пошти модуля Вебформа.</em>

en: Webform Access: Group
uk: Доступ до вебформи: Група

en: The <strong>Access group</strong> page lists reusable groups used to access webform source entity and users.
uk: На сторінці <strong>Групи доступу</strong> перелічено багаторазові групи, які використовуються для доступу до вихідної сутності вебформи та користувачів.

en: Webform Access: Type
uk: Доступ до вебформи: Тип

en: The <strong>Access type</strong> page lists types of groups used to send email notifications to users.
uk: Сторінка <strong>Тип доступу</strong> містить список типів груп, які використовуються для надсилання сповіщень електронною поштою користувачам.

en: Webform Access
uk: Вебформа: Доступ

en: Provides webform access controls for webform nodes.
uk: Надає елементи керування доступом до вебформи для матеріалів вебформи.

en: Add access group
uk: Додати групу доступу

en: Add access type
uk: Додати тип доступу

en: Webforms: Access Group
uk: Вебформи: Група доступу

en: Add webform access group
uk: Додати групу доступу до вебформи

en: Edit webform access group
uk: Редагувати групу доступу до вебформи

en: Duplicate webform access group
uk: Дублювати групу доступу до вебформи

en: Delete webform access group
uk: Видалити групу доступу до веб-форми

en: Add webform access type
uk: Додати тип доступу до вебформи

en: Edit webform access type
uk: Редагувати тип доступу до вебформи

en: Delete webform access type
uk: Видалити тип доступу до вебформи

en: Duplicate '@label' access group
uk: Дублювати група доступу '@label'

en: Administer submissions
uk: Адміністрування надсилань

en: Access group %label saved.
uk: Групу доступу %label збережено.

en: Access group @label saved.
uk: Групу доступу @label збережено.

en: Filter by keyword.
uk: Фільтрувати за ключовим словом.

en: access group
uk: група доступу

en: access groups
uk: групи доступу

en: Access type %label saved.
uk: Тип доступу %label збережено.

en: Access type @label saved.
uk: Тип доступу @label збережено.

en: Webform access group
uk: Група доступу до вебформи

en: Webform access type
uk: Тип доступу до вебформи

en: Webform access group entities
uk: Сутності групи доступу до вебформи

en: United States: Northeast
uk: США: Північний схід

en: United States: Midwest
uk: США: Середній Захід

en: United States: South
uk: США: Південь

en: United States: West
uk: США: Захід

en: Webform Demo: Region Contact System
uk: Демонстрація вебформи: регіональна контактна система

en: Prevent scheduling past actions
uk: Запобігання плануванню минулих дій

en: You can use this setting to prevent an action to be scheduled if it should have been triggered in the past.
uk: Ви можете використовувати цей параметр, щоб запобігти плануванню дії, якщо вона мала бути ініційована в минулому.

en: Ignore past:
uk: Ігнорувати минуле:

en: Add @label element to "@parent"
uk: Додайте елемент @label до "@parent"

en: Save + Add element
uk: Зберегти + Додати елемент

en: Select an element to add to "@parent"
uk: Виберіть елемент, щоб додати до "@parent"

en: Webform Config Key Value
uk: Вебформа: Конфігурація Key Value

en: Use the KeyValueStorage to save webform config instead of yaml config storage, allowing webforms to be treated more like content than configuration and are excluded from the configuration imports/exports.
uk: Використовує KeyValueStorage, щоб зберегти конфігурацію вебформи замість сховища конфігурації у форматі yaml, дозволяючи розглядати вебформи більше як вміст, ніж як конфігурацію, і виключати їх із імпорту/експорту конфігурації.

en: Provides the webform element called Address Loqate which integration with Loqate (previously PCA/Addressy) address lookup.
uk: Надає елемент вебформи під назвою Address Loqate, інтегрований із пошуком адреси Loqate (раніше PCA/Addressy).

en: Webform Embed
uk: Вебформа: Вбудовування

en: Allows you to embed webforms within an iframe on another site.
uk: Дозволяє вбудовувати вебформу в iframe на іншому сайті.

en: Provides protected file downloads using webforms.
uk: Забезпечує захищене завантаження файлів за допомогою вебформ.

en: GraphQL Webform
uk: Вебформа: GraphQL

en: Provides GraphQL integration with the Webform module.
uk: Забезпечує інтеграцію GraphQL із модулем Вебформа.

en: Commerce Webform Order
uk: Вебформа: Замовлення Commerce

en: Webform Send Multiple Emails
uk: Вебформа:  Відправка кількох листів

en: Extends the Webform module Email Handler to send individual emails when multiple recipients are added to the email "to" field.
uk: Розширює обробник електронної пошти модуля Вебформа для надсилання окремих електронних листів, якщо в поле електронної пошти «Кому» додано кількох одержувачів.

en: Filter by videos
uk: Фільтрувати за відео

en: @total videos
uk: @total відео

en: Webform access controls
uk: Контроль доступу до веб-форм

en: This screencast walks through how to use permissions, roles, and custom access rules to control access to webforms and submissions.
uk: Цей скрінкаст демонструє, як використовувати дозволи, ролі та спеціальні правила доступу для контролю доступу до вебформ і надсилання.

en: Users, Roles, and Permissions | Drupal.org
uk: Користувачі, ролі та дозволи | Drupal.org

en: Users, Roles, and Permissions | Drupalize.me
uk: Користувачі, ролі та дозволи | Drupalize.me

en: Access Control | Tag1 Consulting
uk: Контроль доступу | Tag1 Консалтинг

en: Opening webforms in modal dialogs
uk: Відкриття вебформ у модальних діалогах

en: This screencast shows how to open webforms in modal dialogs.
uk: Цей скрінкаст демонструє, як відкривати вебформи в модальних діалогових вікнах.

en: Creating a modal in Drupal 8 | Befused
uk: Створення модалу в Drupal 8 | Befused

en: Display forms in a modal dialog with Drupal 8 | Agaric
uk: Відображення форм у модальному діалоговому вікні з Drupal 8 | Agaric

en: jQueryUI Dialog Documentation
uk: Документація діалогового вікна jQueryUI

en: Webform views integration
uk: Інтеграція видів з вебформою

en: This presentation shows how to use views to display webform submissions.
uk: У цій презентації показано, як використовувати види для відображення вебформ.

en: Views module | Drupal.org
uk: Модуль Види | Drupal.org

en: Webform Views Integration | Drupal.org
uk: Інтеграція видів з вебформою | Drupal.org

en: D8 Webform and Webform Views Integration @ Drupalcamp Colorado
uk: Інтеграція веб-форм D8 та Видів вебформ @ Drupalcamp Colorado

en: Algolia Places provides a fast, distributed and easy way to use an address search autocomplete JavaScript library on your website.
uk: Algolia Places забезпечує швидкий, розповсюджений і простий спосіб використання бібліотеки JavaScript для автодоповнення адресного пошуку на вебсайті.

en: Algolia Places is by the location places elements.
uk: Algolia Places - це елементи місцеперебування.

en: RateIt is used to provide a customizable rating element.
uk: RateIt використовується для надання настроюваного елемента оцінок.

en: more submission views
uk: більше видів з надсиланнями

en: View / Name / Title
uk: Вид / Ім'я / Назва

en: A webform submission embed display. The selected view should also include contextual filters. {webform_id}/{source_entity_type}/{source_entity_id}/{account_id}/{in_draft}
uk: Вбудоване відображення надсилання вебформи. Вибране надсилання також має містити контекстні фільтри. {webform_id}/{source_entity_type}/{source_entity_id}/{account_id}/{in_draft}

en: The name to be displayed in the URL when there are multiple submission views available.
uk: Ім’я, яке відображатиметься в URL-адресі, якщо доступно кілька видів з надсиланнями.

en: The title to be display in the dropdown menu when there are multiple submission views available.
uk: Заголовок, який буде відображатися в спадному меню, якщо доступно кілька видів з надсиланнями.

en: Select view…
uk: Виберіть вид…

en: Enter name…
uk: Введіть назву…

en: Display the selected view on the below paths
uk: Відображення вибраного виду на наведених нижче шляхах

en: User drafts
uk: Чернетки користувача

en: User submissions
uk: Надсилання користувачів

en: View name/display id is required.
uk: Назва виду/ідентифікатор відображення обов'язкові.

en: Replace the global results with submission views
uk: Замінити загальні результати видами з надсиланнями

en: Replace the webform results with submission views
uk: Замінити результати вебформи видами з надсиланнями

en: Replace the node results with submission views
uk: Замінити результати матеріалів видами з надсиланнями

en: Only 'Inline', 'Message', 'Modal', and 'None' confirmation types are fully supported by Ajax.
uk: Лише типи підтвердження «Inline», «Message», «Modal» і «None» повністю підтримуються Ajax.

en: This setting assumes that a webform handler will manage the displaying of a confirmation message.
uk: Цей параметр передбачає, що обробник вебформ керуватиме відображенням повідомлення підтвердження.

en: When a user is denied access to this webform
uk: Коли користувачеві відмовлено в доступі до цієї вебформи

en: Default (Displays the default access denied page)
uk: Базово (відображає сторінку базову сторінку забороненого доступу)

en: Login (Redirects to user login form and displays message)
uk: Вхід (Переспрямовує користувача на форму входу та відображає повідомлення)

en: Access denied title
uk: Заголовок забороненого доступу

en: Page title to be shown on access denied page
uk: Заголовок сторінки, який буде показано на сторінці, до якої заборонено доступ

en: Will be displayed either in-line or as a status message depending on the setting above.
uk: Відображатиметься або в рядку, або як повідомлення про стан залежно від налаштувань вище.

en: Access denied message attributes
uk: Атрибути повідомлення про заборонений доступ

en: If checked, source entity can be populated using query string parameters.
uk: Якщо позначено, вихідну сутність можна заповнити за допомогою параметрів рядка запиту.

en: For example, appending <code>?source_entity_type=node&source_entity_id=1</code> to a webform's URL would set a submission's 'Submitted to' value to 'node:1'.
uk: Наприклад, додавання <code>?source_entity_type=node&amp;source_entity_id=1</code> до URL-адреси вебформи призведе до встановлення «Надіслано до» рівним значенню «node:1».

en: You can also append <code>?source_entity_type=ENTITY_TYPE&amp;source_entity_id=ENTITY_ID</code> and the <code>ENTITY_TYPE</code> and <code>ENTITY_ID</code> parameters will automatically be replaced based on the current page's source entity.
uk: Ви також можете додати <code>?source_entity_type=ENTITY_TYPE&amp;source_entity_id=ENTITY_ID</code>, і параметри <code>ENTITY_TYPE</code> та <code>ENTITY_ID</code> буде автоматично замінено на основі вихідної сутності поточної сторінки.

en: When a user is denied access to a submission
uk: Коли користувачеві відмовлено в доступі до надсилання

en: Page (Displays message when access is denied to a submission)
uk: Сторінка (Відображає повідомлення, коли доступ до надсилання заборонено)

en: To expose your webform elements to your webform submission views. Please install the <a href=":href">Webform Views Integration</a> module.
uk: Щоб відобразити елементи вебформи у надсиланні вебформи. Установіть модуль <a href=":href">Вебформа: Інтеграція з видами</a>.

en: Create new submission view
uk: Створити новий вид з надсиланням

en: If checked, help text will be removed from every webform page and form.
uk: Якщо позначено, текст довідки буде видалено з кожної сторінки та форми вебформи.

en: Unused html editor files should be marked temporary
uk: Невикористані файли редактора html слід позначити як тимчасові

en: Drupal core does not automatically delete unused files because unused files could reused.
uk: Ядро Drupal не видаляє автоматично невикористані файли, оскільки невикористані файли можуть використовуватися повторно.

en: Files uploaded via the CKEditor file dialog to webform elements, settings, and configuration will not be exportable.
uk: Файли, завантажені через діалогове вікно файлів CKEditor до елементів вебформи, налаштувань і конфігурації, не можна експортувати.

en: All files must be uploaded to your production environment and then copied to development and local environment.
uk: Усі файли потрібно завантажити у робоче середовище, а потім скопіювати в середовище розробки та локальне середовище.

en: It is recommended to use the <a href=":href">IMCE module</a> to manage webform elements, settings, and configuration files.
uk: Рекомендується використовувати <a href=":href">модуль IMCE</a> для керування елементами вебформи, параметрами та конфігураційними файлами.

en: Algolia application id
uk: Ідентифікатор застосунку Algolia

en: Algolia requires users to use a valid application id and API key for more than 1,000 requests per day. By <a href="https://www.algolia.com/users/sign_up/places">signing up</a>, you can create a free Places app and access your API keys.
uk: Algolia вимагає від користувачів використовувати дійсний ідентифікатор застосунку та ключ API для понад 1000 запитів на день. <a href="https://www.algolia.com/users/sign_up/places">Зареєструвавшись</a>, ви зможете створити безкоштовний застосунок Places та отримати доступ до своїх ключів API.

en: Algolia API key
uk: Ключ API Algolia

en: Default access denied message
uk: Базове повідомлення про заборону доступу

en: External optional libraries
uk: Зовнішні необов'язкові бібліотеки

en: Required elements
uk: Обов'язкові елементи

en: External required libraries
uk: Зовнішні обов'язкові бібліотеки

en: The below external libraries are required by specified webform elements or modules.
uk: Наведені нижче зовнішні бібліотеки потрібні для вказаних елементів або модулів вебформи.

en: Uncheck the below settings to allow webform administrators to choose which results should be replaced with submission views.
uk: Зніміть прапорці з наведених нижче налаштувань, щоб дозволити адміністраторам вебформ вибирати, які результати слід замінити видами з надсиланнями.

en: Randomize elements
uk: Рандомізувати елементи

en: Randomizes the order of the sub-element when they are displayed in the webform.
uk: Рандомізує порядок піделементів, коли вони відображаються у вебформі.

en: Location (Geocomplete)
uk: Місцеперебування (Geocomplete)

en: Provides a form element to collect valid location information (address, longitude, latitude, geolocation) using Google Maps API's Geocoding and Places Autocomplete.
uk: Надає елемент форми для збору дійсної інформації про місцеперебування (адреса, довгота, широта, геолокація) за допомогою геокодування API Карт Google і автодоповнення місць.

en: You can either enter an element specific application id and API key here or set the <a href=":href">default site-wide application id and API key</a>.
uk: Ви можете або ввести тут ідентифікатор застосунку для певного елемента та ключ API, або встановити <a href=":href">базовий ідентифікатор застосунку та ключ API для всього сайту</a>.

en: Location (Algolia Places)
uk: Місцеперебування (Algolia Places)

en: Provides a form element to collect valid location information (address, longitude, latitude, geolocation) using Algolia Places.
uk: Надає елемент форми для збору дійсної інформації про місцеперебування (адреса, довгота, широта, геолокація) за допомогою Algolia Places.

en: Theme to render this email
uk: Тема для відтворення цього електронного листа

en: Select the theme that will be used to render this email.
uk: Виберіть тему, яка використовуватиметься для відтворення цього електронного листа.

en: Default webform submissions views.
uk: Базові види з надсиланнями для вебформ

en: Embed: Default
uk: Вбудовування: Базово

en: Display submissions.
uk: Відображення надсилань.

en: Embed: Administer
uk: Вбудовування: Адміністрування

en: Administer submissions.
uk: Адміністрування надсилань.

en: Embed: Manage
uk: Вбудовування: Керування

en: Manage submissions.
uk: Керування надсиланнями

en: Embed: Review
uk: Вбудовування: Огляд

en: Review submissions.
uk: Огляд надсилань.

en: My Regional Webforms
uk: Мої вебформи областей

en: Redirect to the webform
uk: Переспрямування на вебформу

en: ZIP/Postal Code
uk: Поштовий індекс

en: If your webform has multiple pages, this will change the behavior of the "Next" button. This will also affect where validation messages show up after an error.
uk: Якщо вебформа містить кілька сторінок, це змінить поведінку кнопки «Далі». Це також вплине на те, де після помилки відображатимуться повідомлення перевірки.

en: evaluator_information:
      '#title': 'Your Information'
      '#type': webform_section
      evaluator_first_name:
        '#title': 'First Name'
        '#type': textfield
        '#required': true
      evaluator_last_name:
        '#title': 'Last Name'
        '#type': textfield
        '#required': true
      evaluator_job_title:
        '#type': textfield
        '#title': 'Job Title'
        '#required': true
      evaluator_relationship:
        '#type': webform_select_other
        '#title': 'Relationship with employee'
        '#options':
          Coworker: Coworker
          Supervisor: Supervisor
        '#required': true
    employee_information:
      '#title': 'Employee Information'
      '#type': webform_section
      employee_first_name:
        '#title': 'First Name'
        '#type': textfield
        '#required': true
      employee_last_name:
        '#title': 'Last Name'
        '#type': textfield
        '#required': true
      employee_job_title:
        '#type': textfield
        '#title': 'Job Title'
        '#required': true
      employee_ratings:
        '#type': webform_likert
        '#title': 'How would you rate the employee''s…'
        '#questions':
          attendance: Attendance
          attire: Attire
          professionalism: Professionalism
          work_area: 'Work area'
          ability: 'Ability to do the job'
          work_with_others: 'Ability to work with others'
          receive_feedback: 'Ability to receive feedback/criticism'
          adaptabily: 'Ability to adapt'
          learning: 'Willingness to learn'
          participation: 'Willingness to participate'
          work_ethic: 'Work ethic'
          quality: 'Quality of work'
        '#answers': likert_quality
        '#required': true
      employee_qualities:
        '#type': textarea
        '#title': 'What are the employee''s top qualities?'
        '#required': true
      employee_improve:
        '#type': textarea
        '#title': 'In what ways could the employee improve?'
        '#required': true
    actions:
      '#type': webform_actions
      '#title': 'Submit button(s)'
      '#submit__label': Apply
uk: evaluator_information:
      '#title': 'Ваша інформація'
      '#type': section
    evaluator_first_name:
      '#title': Ім\u0027я
      '#type': textfield
      '#required': true
    evaluator_last_name:
      '#title': Прізвище
      '#type': textfield
      '#required': true
    evaluator_job_title:
      '#type': textfield
      '#title': Посада
      '#required': true
    evaluator_relationship:
      '#type': select_other
      '#title': 'Відносини зі співробітником'
      '#options':
        Coworker: Колега
        Supervisor: Керівник
      '#required': true
    employee_information:
      '#title': 'Інформація про співробітника'
      '#type': section
    employee_first_name:
      '#title': Ім\u0027я
      '#type': textfield
      '#required': true
    emploee_last_name:
      '#title': Прізвище
      '#type': textfield
      '#required': true
    employee_job_title:
      '#type': textfield
      '#title': Посада
      '#required': true
    emploee_ratings:
      '#type': likert
      '#title': 'Як би ви оцінили працівника…'
      '#questions':
        attendance: Відвідуваність
        attire: 'Зовнішній вигляд'
        professionalism: Професіоналізм
        work_area: 'Робоче місце'
        ability: 'Здатність виконувати роботу'
        work_with_others: 'Здатність працювати з іншими'
        receive_feedback: 'Здатність отримувати зворотній зв\u0027язок/критику'
        adaptabily: 'Здатність адаптуватися'
        learning: 'Бажання вчитися'
        participation: 'Бажання брати участь '
        work_ethic: 'Робоча етика'
        quality: 'Якість роботи'
      '#answers': 'likert_quality '''
      '#required': true
    employee_qualities:
      '#type': textarea
      '#title': 'Які найкращі якості працівника?'
      '#required': true
    employee_improve:
      '#type': textarea
      '#title': 'Яким чином працівник міг би покращитися?'
      '#required': true
    actions:
      '#type': webform_actions
      '#title': 'Кнопка(и) Надіслати'
      '#submit__label': Застосувати

en: personal_information:
      '#title': 'Your Personal Information'
      '#type': webform_section
      first_name:
        '#title': 'First Name'
        '#type': textfield
        '#required': true
      last_name:
        '#title': 'Last Name'
        '#type': textfield
        '#required': true
    contact_information:
      '#title': 'Your Contact Information'
      '#type': webform_section
      contact:
        '#type': webform_contact
        '#title': Contact
        '#title_display': invisible
        '#name__access': false
        '#company__access': false
    mailinglist:
      '#title': 'Mailing List'
      '#type': webform_section
      subscribe:
        '#title': 'Please subscribe me to your mailing list.'
        '#type': checkbox
    additional_information:
      '#title': 'Additional Information'
      '#type': webform_section
      '#open': true
      notes:
        '#title': Comments
        '#type': textarea
    actions:
      '#type': webform_actions
      '#title': 'Submit button(s)'
      '#submit__label': Register
uk: personal_information:
      '#title': 'Ваша персональна інформація'
      '#type': webform_section
      first_name:
        '#title': 'Ім\u0027я'
        '#type': textfield
        '#required': true
      last_name:
        '#title': 'Прізвище'
        '#type': textfield
        '#required': true
    contact_information:
      '#title': 'Ваша контактна інформація'
      '#type': webform_section
      contact:
        '#type': webform_contact
        '#title': Контакт
        '#title_display': invisible
        '#name__access': false
        '#company__access': false
    mailinglist:
      '#title': 'Список розсилки'
      '#type': webform_section
      subscribe:
        '#title': 'Підпишіть мене, будь ласка, на ваш список розсилки.'
        '#type': checkbox
    additional_information:
      '#title': 'Додаткова інформація'
      '#type': webform_section
      '#open': true
      notes:
        '#title': Коментарі
        '#type': textarea
    actions:
      '#type': webform_actions
      '#title': 'Кнопка(и) Надіслати'
      '#submit__label': Зареєеструвати

en: overall:
      '#type': radios
      '#title': 'How was the session overall?'
      '#options_display': side_by_side
      '#options': likert_quality
      '#required': true
    speaker:
      '#type': webform_likert
      '#title': 'Please rate the speaker''s…'
      '#questions':
        mastery: 'Mastery of this topic'
        presentation: 'Presentation skills'
        quality: 'Quality of slides and visual aids'
      '#answers': likert_quality
      '#na_answer': true
      '#required': true
    learn:
      '#type': radios
      '#title': 'Did you learn something in this session you can use in real life?'
      '#options_display': side_by_side
      '#options':
        'Yes': 'Yes'
        'No': 'No'
        N/A: N/A
      '#required': true
    comments:
      '#type': textarea
      '#title': Comments
      '#description': 'What did you like most? What would you change? Advice for the speaker to make this session better?'
uk: overall:
      '#type': radios
      '#title': 'Як пройшов сеанс в цілому?'
      '#options_display': side_by_side
      '#options': likert_quality
      '#required': true
    speaker:
      '#type': webform_likert
      '#title': 'Будь ласка, оцініть спікера загалом...'
      '#questions':
        mastery: 'Володіння цією темою'
        presentation: 'Презентаційні навички'
        quality: 'Якість слайдів та наочних матеріалів'
      '#answers': likert_quality
      '#na_answer': true
      '#required': true
    learn:
      '#type': radios
      '#title': 'Чи навчилися ви на цьому занятті чогось, що можна використати в реальному житті?'
      '#options_display': side_by_side
      '#options':
        'Yes': 'Так'
        'No': 'Ні'
        N/A: Н/Д
      '#required': true
    comments:
      '#type': textarea
      '#title': Коментарі
      '#description': 'Що найбільше сподобалось? Що б ви змінили? Порада спікеру, щоб зробити цей сеанс кращим?'

en: Administer webform & submissions
uk: Адміністрування вебформ та надсилань

en: Form file upload limit
uk: Обмеження для викладання файла у форми

en: Default file upload limit per form
uk: Базове обмеження викладання файлів на форму

en: Default maximum file upload size
uk: Базовий максимальний розмір викладуваного файлу

en: @size limit per form.
uk: Обмеження @size на форму.

en: Webform Handler Example
uk: Вебформа: Приклад обробника

en: Provides an example of a webform handler.
uk: Надає приклад обробника вебформи.

en: Message to be displayed when form is completed
uk: Повідомлення, яке відображатиметься після заповнення форми

en: If checked, every handler method invoked will be displayed onscreen to all users.
uk: Якщо позначено, кожен викликаний метод обробки відображатиметься на екрані для всіх користувачів.

en: The element must be empty. You entered %value.
uk: Елемент має бути порожнім. Введено %value.

en: Invoked @id: @class_name:@method_name @context1
uk: Викликано @id: @class_name:@method_name @context1

en: Example of a webform submission handler.
uk: Приклад обробника для надсилання вебформи.

en: Run Ansible playbooks using a Webform handler.
uk: Запустити Ansible playbooks за допомогою обробника вебформи.

en: <a href="https://www.drupal.org/node/3003140">Learn more &raquo;</a>
uk: <a href="https://www.drupal.org/node/3003140">Дізнатися більше &raquo;</a>

en: This form's file upload quota of %quota has been exceeded. Please remove some files.
uk: Перевищено квоту %quota для викладання файлів цієї форми. Будь ласка, видаліть деякі файли.

en: None (reloads the current page and does not display a confirmation message)
uk: Жодного (перезавантажує поточну сторінку та не відображає повідомлення про підтвердження)

en: Inline (Displays message when access is denied to field, nodes, and blocks)
uk: Вбудовано (Відображає повідомлення, коли заборонено доступ до полів, матеріалів і блоків)

en: Page (Displays message when access is denied to forms, fields, nodes, and blocks)
uk: Сторінка (Відображає повідомлення, коли закрито  доступ до форм, полів, матеріалів і блоків)

en: Login (Redirects to user login form and displays message. Field, nodes, and block only display the message.)
uk: Вхід (Переадресовує до форми входу користувача та відображає повідомлення. Поле, матеріали та блок відображають лише повідомлення.)

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to set the file upload limit for this form.
uk: Введіть таке значення, як «512» (байт), «80 КБ» (кілобайт) або «50 МБ» (мегабайт), щоб установити обмеження викладання файлу для цієї форми.

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to set file upload limit.
uk: Введіть таке значення, як «512» (байт), «80 КБ» (кілобайт) або «50 МБ» (мегабайт), щоб установити обмеження викладання файлу.

en: When this container is hidden all this container's subelement values will be cleared.
uk: Коли цей контейнер приховано, усі значення піделементів цього контейнера буде очищено.

en: When this element is hidden, this element's value will be cleared.
uk: Якщо цей елемент приховано, значення цього елемента буде очищено.

en: Input hiding
uk: Приховування введення

en: Hide the input of the element when the input is not being focused.
uk: Приховати введення елемента, коли поле введення не потрапляє в фокус.

en: Lock submission
uk: Заблокувати надсилання

en: Unlock submission
uk: Розблокувати надсилання

en: Append the below suffixes to alter the returned value.
uk: Додайте нижченаведені суфікси, щоб змінити значення, що повертається.

en: <code>:clear</code> to removes token when not replaced.
uk: <code>:clear</code> для вилучення токена коли немає заміни

en: <code>:urlencode</code> URL encodes returned value.
uk: <code>:urlencode</code> URL кодує повернене значення

en: <code>:htmldecode</code> decodes HTML enities in returned value.
uk: <code>:htmldecode</code> декодує HTML-позначення у значенні, що повертається.

en: This suffix has security implications.
uk: Цей суфікс має наслідки для безпеки.

en: Use <code>:htmldecode</code> with <code>:striptags</code>.
uk: Використовуйте <code>:htmldecode</code> разом з <code>:striptags</code>.

en: <code>:striptags</code> removes all HTML tags from returned value.
uk: <code>:striptags</code> вилучає всі теги HTML зі значення, що повертається.

en: Form title display
uk: Показ заголовку форми

en: Submission excluded elements
uk: Виключені елементи надсилання

en: Submission exclude empty elements
uk: У надсиланні виключаються порожні елементи

en: Submission exclude unselected checkboxes
uk: У надсиланні виключаються невибрані прапорці

en: Administer webform templates
uk: Адміністрування шаблонів вебформ

en: Allows administration to manage webform templates.
uk: Дозволяє адміністраторові керувати шаблонами вебформ.

en: No elements found. Try a different search.
uk: Елементи не знайдено. Спробуйте інший пошук.

en: Druminate Webforms
uk: Вебформи Druminate

en: Salesforce Marketing Cloud API Integration
uk: Інтеграція Salesforce Marketing Cloud API

en: Gives Drupal the ability to communicate with Marketing Cloud.
uk: Надає Drupal можливість спілкуватися з Marketing Cloud.

en: Salesforce: Webform to Salesforce Leads
uk: Salesforce: вебформа для Salesforce Leads

en: Webform Query
uk: Вебформа: Запит

en: Query webform submission data.
uk: Запит даних надсилань вебформи.

en: No videos found. Try a different search.
uk: Відео не знайдено. Спробуйте інший пошук.

en: @total add-ons
uk: Надбудови @total

en: No add-ons found. Try a different search.
uk: Надбудов не знайдено. Спробуйте інший пошук.

en: Select how the form's title is displayed when this webform is attached to a source entity. This title is only displayed when a webform is linked to from a source entity or opened in dialog.
uk: Виберіть спосіб відображення заголовка форми, коли цю вебформу приєднано до вихідної сутності. Цей заголовок відображається лише тоді, коли на вебформу наведено посилання з вихідної сутності або відкрито в діалоговому вікні.

en: Source entity: Webform
uk: Вихідна сутність: Вебформа

en: Webform: Source entity
uk: Вебформа: Вихідна сутність

en: Included submission values
uk: Включені значення з надсилання

en: If you wish to include only parts of the submission when viewing as HTML, table, or plain text, select the elements that should be included. Please note, element specific access controls are still applied to displayed elements.
uk: Якщо ви бажаєте включити лише частини надсилання під час перегляду у вигляді HTML, таблиці або простого тексту, виберіть елементи, які потрібно включити. Зауважте, що до відображених елементів усе ще застосовуються засоби керування доступом до окремих елементів.

en: If checked, an add more input will be added below the multiple values.
uk: Якщо позначено, під кількома значеннями буде додано поле введення «Додати ще».

en: Wrapper type and attributes
uk: Тип і атрибути обгортки

en: Wraps inputs in a fieldset.
uk: Загортає введення в набор полів.

en: Wraps inputs in a basic form element with title and description.
uk: Загортає вхідні дані в основний елемент форми із заголовком і описом.

en: Wraps inputs in a basic div with no title or description.
uk: Загортає вхідні дані в базовий div без заголовка чи опису.

en: Use this paragraph field's main entity as the webform submission's source entity.
uk: Використовуйте основну сутність цього поля параграфа як вихідну сутність надсилання вебформи.

en: If unchecked, the current page's entity will be used as the webform submission's source entity.
uk: Якщо цей прапорець знято, сутність поточної сторінки використовуватиметься як вихідна сутність надсилання вебформи.

en: This paragraph field's main entity will be used as the webform submission's source entity.
uk: Основна сутність цього поля параграфа використовуватиметься як вихідна сутність надсилання вебформи.

en: Pattern message
uk: Шаблон повідомлення

en: If set, this message will be used when a pattern is not matched, instead of the default "@message" message.
uk: Якщо встановлено, це повідомлення використовуватиметься, коли шаблон не збігається, замість базового повідомлення "@message"

en: @title minimum
uk: @title мінімум

en: @title maximum
uk: @title максимум

en: @title minimum message
uk: @title мінімум повідомлення

en: @title maximum message
uk: @title максимум повідомлення

en: Limit total to one submission per source entity
uk: Обмежити загальну кількість одним надсиланням на вихідну сутність

en: Limit user to one submission per source entity
uk: Обмежити користувача одним надсиланням на вихідну сутність

en: skipped
uk: пропущено

en: skipped (conditions not met)
uk: пропущено (умови не виконано)

en: Advanced Webforms
uk: Розширені веб-форм

en: This presentation gives you the extra knowledge you need to get the most out the Webform module.
uk: Ця презентація дає вам додаткові знання, необхідні для максимального використання модуля Вебформа.

en: Allow users to update a submission using a secure token
uk: Дозволити користувачам оновлювати надсилання за допомогою токена безпеки

en: Limit total to one submission per webform/source entity
uk: Обмежити загальну кількість одним надсиланням на вебформу/вихідну сутність

en: Only submission administrators will only be able to create and update the unique submission.
uk: Лише адміністратори надсилання зможуть лише створювати та оновлювати унікальне надсилання.

en: Webform blocks can be used to place this webform on the desired source entity types.
uk: Блоки вебформ можна використовувати для розміщення цієї вебформи на потрібних типах вихідних сутностей.

en: Limit users to one submission per webform/source entity
uk: Обмежити користувачів одним надсиланням для кожної вебформи/вихідної сутності

en: Only authenticated users will be able to create and update their unique submission.
uk: Лише автентифіковані користувачі зможуть створювати та оновлювати своє унікальне надсилання.

en: Access webform configuration
uk: Доступ до конфігурації вебформи

en: <strong>Warning</strong>: The below settings give users, permissions, and roles full access to this webform's configuration via API requests.
uk: <strong>Увага</strong>: Наведені нижче налаштування надають користувачам, повноваженням та ролям повний доступ до конфігурації цієї вебформи через запити API.

en: This action will…
uk: Ця дія виконає операцію…

en: Remove configuration
uk: Видалення конфігурації

en: Affect any fields which use this access group
uk: Впливає на всі поля, які використовують цю групу доступу

en: Affect any access groups which use this type
uk: Впливає на будь-які групи доступу, які використовують цей тип

en: Affect any elements which use these images
uk: Впливає на будь-які елементи, які використовують ці зображення

en: %label is used by the below webform(s).
uk: %label використовується наведеними нижче вебформами.

en: Webforms affected
uk: Залучені вебформи

en: Delete the '@title' element?
uk: Видалити елемент "@title"?

en: Delete the %title element from the %webform webform?
uk: Видалити елемент %title з вебформи %webform?

en: Are you sure you want to delete the %title element?
uk: Ви впевнені, що бажаєте видалити елемент %title?

en: Remove this element
uk: Вилучити цей елемент

en: Delete any submission data associated with this element
uk: Видалити усі дані надсилання, пов’язані з цим елементом

en: Delete all child elements
uk: Видалити всі дочірні елементи

en: Nested elements being deleted
uk: Вкладені елементи видаляються

en: Delete all related submissions
uk: Видалити всі пов’язані надсилання

en: Affect any fields or nodes which reference this webform
uk: Впливає на будь-які поля чи матеріали, які посилаються на цю вебформу

en: Use the <a href="https://github.com/wikimedia/composer-merge-plugin">Composer Merge plugin</a> to include the Webform module's <a href="https://cgit.drupalcode.org/webform/tree/composer.libraries.json">composer.libraries.json</a> or generate a custom file using <code>drush @webform-libraries-composer &gt; DRUPAL_ROOT/composer.libraries.json</code>.
uk: Використовуйте <a href="https://github.com/wikimedia/composer-merge-plugin">плагін Composer Merge</a>, щоб включити <a href="https://cgit.drupalcode.org/webform/tree/composer.libraries.json">composer.libraries.json</a> модуля Вебформа або створити власний файл за допомогою <code>drush @webform-libraries-composer &gt; DRUPAL_ROOT/composer.libraries.json</code>.

en: Execute <code>drush @webform-libraries-download</code>, to download third-party libraries required by the Webform module. (OSX/Linux)
uk: Виконайте <code>drush @webform-libraries-download</code>, щоб завантажити сторонні бібліотеки, необхідні для модуля Вебформа. (OSX/Linux)

en: Execute <code>drush @webform-composer-update</code>, to update your Drupal installation's composer.json to include the Webform module's selected libraries as repositories.
uk: Виконайте <code>drush @webform-composer-update</code>, щоб оновити composer.json інсталяції Drupal, включивши вибрані бібліотеки модуля Вебформа як репозиторії.

en: Affect any elements which use these options
uk: Впливає на будь-які елементи, які використовують ці параметри

en: %label is used by the below composite element(s).
uk: %label використовується наведеним нижче складеним елементом(ами).

en: Delete '@label' @entity-type?
uk: Видалити @entity-type "@label"?

en: Delete %label @entity-type?
uk: Видалити @entity-type %label?

en: Yes, I want to delete the %label @entity-type
uk: Так, я хочу видалити @entity-type %label

en: Delete the '@title' handler?
uk: Видалити обробник "@title"?

en: Delete the %title handler from the %webform webform?
uk: Видалити обробник %title з вебформи %webform?

en: Are you sure you want to delete the %title handler?
uk: Ви впевнені, що бажаєте видалити обробник %title?

en: Remove this handler
uk: Вилучити цей обробник

en: Cancel all pending actions
uk: Скасувати всі незавершені дії

en: Clear all %label submissions?
uk: Очистити всі надсилання %label?

en: There are no %label submissions.
uk: Немає повідомлень %label.

en: Are you sure you want to clear all %label submissions?
uk: Ви впевнені, що бажаєте очистити всі надсилання %label?

en: Remove @total %label @submissions
uk: Вилучити @total %label @submissions

en: Take a few minutes to complete
uk: Витратьте кілька хвилин на завершення

en: Yes, I want to clear all %label submissions
uk: Так, я хочу очистити всі надсилання %label

en: Webform %label submissions cleared.
uk: Надсилання з вебформи %label видалено.

en: Delete %label?
uk: Видалити %label?

en: Remove records from the database
uk: Вилучити записи з бази даних

en: Delete any uploaded files
uk: Видалити усі викладені файли

en: Purge all submissions?
uk: Очистити всі надсилання?

en: There are no webform submissions.
uk: Немає надсилань з вебформ.

en: Are you sure you want to purge all submissions?
uk: Ви впевнені, що бажаєте очистити всі надсилання?

en: Remove @submission_total @submissions in @form_total @forms
uk: Вилучити @submission_total @submissions у @form_total @forms

en: Yes, I want to purge all submissions
uk: Так, я хочу видалити всі надсилання

en: Text displayed on the webform.
uk: Текст, що відображається у вебформі.

en: Track user IP address
uk: Відстежувати IP-адресу користувача

en: Scheduled email settings
uk: Налаштування запланованої електронної пошти

en: Date/time (@format)
uk: Дата/час (@format)

en: Immediately send email when testing this webform
uk: Негайно надіслати електронний лист під час тестування цієї вебформи

en: Webform scheduled email settings
uk: Налаштування запланованої електронної пошти з вебформ

en: Scheduled email type (date or date/time)
uk: Тип запланованого електронної пошти (дата або дата/час)

en: date/time
uk: дата/час

en: Enter a valid ISO @type (@format) or token which returns a valid ISO @type.
uk: Введіть дійсний @type ISO (@format) або замінник, який повертає дійсний @type ISO.

en: The %field date is required. Please enter a @type in the format %format.
uk: Дата %field є обов’язковою. Введіть @type у форматі %format.

en: The %label email will be sent immediately upon submission.
uk: Електронний лист %label буде відправлено одразу після надсилання.

en: Email will be sent immediately when testing this webform
uk: Електронний лист буде відправлений негайно після тестування цієї вебформи

en: The below are video tutorials are produced by <a href="https://jrockowitz.com">Jacob Rockowitz</a> and <a href="https://www.webwash.net/">WebWash.net</a>.
uk: Нижче наведено відеоуроки, створені <a href="https://jrockowitz.com">Jacob Rockowitz</a> і <a href="https://www.webwash.net/">WebWash.net< /a>.

en: How to Create Forms using Webform and Contact in Drupal 8
uk: Як створити форми за допомогою модулів Вебформа і Контакт у Drupal 8

en: Learn how to create forms using Webform and Contact module in Drupal 8.
uk: Дізнайтеся, як створювати форми за допомогою модуля Вебформа і Контакт у Drupal 8.

en: Using Webform in Drupal 8, 1.1: Install Webform
uk: Використання модуля Вебформа у Drupal 8, 1.1: Встановлення модуля Вебформа

en: Learn how to download and install the Webform module.
uk: Дізнайтеся, як завантажити та встановити модуль Вебформа.

en: Using Webform in Drupal 8, 1.2: Create a Form
uk: Використання модуля Вебформа у Drupal 8, 1.2: Створення форми

en: Learn how to create a form from scratch and add three elements to it: Name, Email and Telephone.
uk: Дізнайтеся, як створити форму з нуля та додати до неї три елементи: ім’я, електронну адресу та телефон.

en: Using Webform in Drupal 8, 2.1: Create Conditional Elements
uk: Використання модуля Вебформа у Drupal 8, 2.1: Створення умовних елементів

en: Learn how to create conditional elements.
uk: Навчіться створювати умовні елементи.

en: Using Webform in Drupal 8, 2.2: Create Multi-step Wizard
uk: Використання модуля Вебформа в Drupal 8, 2.2: Створення багатокрокового майстра.

en: Learn how to create a multi-step page form.
uk: Дізнайтеся, як створити багатокрокову форму.

en: Using Webform in Drupal 8, 2.3: Float Elements Next to Each Other
uk: Використання модуля Вебформа в Drupal 8, 2.3: Розміщення елементів поруч один з одним

en: Learn how to float elements next to each other on a form.
uk: Дізнайтеся, як розміщувати елементи поруч один з одним у формі.

en: Using Webform in Drupal 8, 2.4: Create List Options
uk: Використання модуля Вебформа у Drupal 8, 2.4: Створення списку варіантів

en: Learn how to create reusable list options for elements.
uk: Дізнайтеся, як створювати багаторазові списки варіантів для елементів.

en: Using Webform in Drupal 8, 2.5: Sending Emails
uk: Використання модуля Вебформа у Drupal 8, 2.5: Відправка електронних листів

en: Learn how to send emails when a submission is submitted.
uk: Дізнайтеся, як відправляти електронні листи після надсилання.

en: Using Webform in Drupal 8, 2.6: Create Confirmation Page
uk: Використання модуля Вебформа в Drupal 8, 2.6: Створення сторінки підтвердження

en: Learn how to create a custom confirmation page.
uk: Дізнайтеся, як створити власну сторінку підтвердження.

en: Using Webform in Drupal 8, 3.1: View, Download and Clear Submissions
uk: Використання модуля Вебформа в Drupal 8, 3.1: Перегляд, завантаження та очищення надсилань

en: Learn how to view and manage submission data.
uk: Дізнайтеся, як переглядати дані надсилання та керувати ними.

en: Using Webform in Drupal 8, 3.2: Allow Draft Submissions
uk: Використання модуля Вебформа в Drupal 8, 3.2: Дозвіл надсилання чернеток

en: Learn how to allow users to save draft submissions.
uk: Дізнайтеся, як дозволити користувачам зберігати чернетки.

en: Using Webform in Drupal 8, 4.1: Send Submissions to Zapier
uk: Використання модуля Вебформа в Drupal 8, 4.1: Відправка матеріалів до Zapier

en: Learn how to integrate Webform with other system using Zapier.
uk: Дізнайтеся, як інтегрувати вебформу з іншою системою за допомогою Zapier.

en: Integrate Webform and Google Sheets using Zapier in Drupal 8 | WebWash
uk: Інтеграція вебформ і Google Sheets за допомогою Zapier у Drupal 8 | WebWash

en: Using Webform in Drupal 8, 5.1: Display Form as a Block
uk: Використання модуля Вебформа в Drupal 8, 5.1: Відображення форми як блоку

en: Learn how to display a form as a block.
uk: Дізнайтеся, як відобразити форму як блок.

en: Using Webform in Drupal 8, 5.2: Display Form using Webform Node
uk: Використання модуля Вебформа в Drupal 8, 5.2: відображення форми за допомогою матеріалу вебформи.

en: Learn how to display forms using Webform Node sub-module.
uk: Дізнайтеся, як відображати форми за допомогою підмодуля Вебформа: Матеріал.

en: The %handler email/handler for the %webform webform does not exist.
uk: Електронна пошта/обробник %handler для вебформи %webform не існує.

en: Testing the %webform webform %handler @type. <strong>All other emails/handlers are disabled.</strong>
uk: Тестування  вебформи %webform %handler @type. <strong>Усі інші електронні листи/обробники вимкнено.</strong>

en: @title is @value
uk: @title є @value

en: Creating custom conditional logic (Form API #states) with nested conditions or custom selectors will disable the conditional logic builder. This will require that Form API #states be manually entered.
uk: Створення власної умовної логіки (Form API #states) із вкладеними умовами або спеціальними селекторами вимкне конструктор умовної логіки. Для цього буде необхідно вручну ввести #states Form API.

en: Available states
uk: Доступні стани

en: Available selectors
uk: Доступні селектори

en: Available triggers
uk: Доступні тригери

en: The %state state is declared more than once. There can only be one declaration per state.
uk: Стан %state оголошується більше одного разу. Для кожного стану може бути лише одна декларація.

en: The %selector element is used more than once within the %state state. To use multiple values within a trigger try using the pattern trigger.
uk: Елемент %selector використовується більше ніж один раз у стані %state. Щоб використовувати кілька значень у тригері, спробуйте використати тригер шаблону.

en: Scheduled forms do not work as expected for anonymous users when Drupal's <a href=":page_cache_href">Internal Page Cache</a> module is enabled. This is a <a href=":issue_href">known issue</a>.
uk: Заплановані форми не працюють належним чином для анонімних користувачів, коли ввімкнено модуль <a href=":page_cache_href">Внутрішній кеш сторінок</a> Drupal. Це <a href=":issue_href">відома проблема</a>.

en: It is strongly recommended that you install the <a href=":cache_control_override_href">Cache Control Override</a> module.
uk: Наполегливо рекомендуємо встановити модуль <a href=":cache_control_override_href">Cache Control Override</a> .

en: Display wrapper attributes
uk: Атрибути обгортки відображення

en: Apply classes to the element's display wrapper. Select 'custom…' to enter custom classes.
uk: Застосуйте класи до обгортки відображення елемента. Виберіть «Власний…», щоб ввести власні класи.

en: Apply custom styles to the element's display wrapper.
uk: Застосуйте власні стилі до обгортки відображення елемента.

en: Enter additional attributes to be added to the element's display wrapper.
uk: Введіть додаткові атрибути, які потрібно додати до обгортки відображення елемента.

en: Display URL to the referenced webform.
uk: Відображувана URL-адреса вебформи за посиланням.

en: License plate
uk: Номерний знак

en: MAC address
uk: MAC-адреса

en: Social Security Number (SSN)
uk: Номер соціального страхування (SSN)

en: Vehicle identification number (VIN)
uk: Ідентифікаційний номер транспортного засобу (VIN)

en: Enter custom <a href=":href">request options</a> that will be used by the Guzzle HTTP client. Request options can include custom headers.
uk: Введіть власні <a href=":href">параметри запиту</a>, які використовуватимуться HTTP-клієнтом Guzzle. Параметри запиту можуть включати власні заголовки.

en: No error response messages entered. Please add messages below.
uk: Немає повідомлень про помилку. Будь ласка, додайте повідомлення нижче.

en: Webform Auto Exports
uk: Вебформа: Автоматичний експорт

en: Provides a webform handler that streams the contents of a file to a user after completing a webform.
uk: Надає обробник вебформи, який передає вміст файлу користувачеві після заповнення вебформи.

en: Filter images
uk: Фільтрувати зображення

en: Filter by title or images
uk: Фільтрувати за назвою або зображеннями

en: Show all images
uk: Показати всі зображення

en: Webform Confirmation File
uk: Вебформа: Файл підтвердження

en: Extends functionality of Webform so on wizard forms, the title of the wizard page can override the form title.
uk: Розширює функціональні можливості вебформ, тому у формах майстра заголовок сторінки майстра може замінити заголовок форми.

en: Allows editors to send webform submissions to Luminate Online Surveys.
uk: Дозволяє редакторам відправляти надсилання вебформ до Luminate Online Surveys.

en: Webform Eloqua
uk: Вебформа: Eloqua

en: Integrates Drupal 8 Webforms with Oracle Eloqua.
uk: Інтегрує вебформи Drupal 8 з Oracle Eloqua.

en: <strong>@title</strong> (Installed)
uk: <strong>@title</strong> (встановлено)

en: The <a href=":homepage_href">@title</a> library is installed by the <b><a href=":module_href">@module</a></b> module.
uk: Бібліотека <a href=":homepage_href">@title</a> встановлюється модулем <b><a href=":module_href">@module</a></b> .

en: Filter by title or options
uk: Фільтрувати за назвою або варіантами

en: Repair webform configuration
uk: Полагодити конфігурацію вебформи

en: Repair configuration
uk: Полагодити конфігурацію

en: This cannot be undone!!!
uk: Це не може бути скасоване!!!

en: Webform configuration has been repaired.
uk: Конфігурацію вебформи полагоджено.

en: Show date picker button
uk: Показати кнопку вибору дати

en: If checked, date picker will include a calendar button
uk: Якщо позначено, засіб вибору дати міститиме кнопку календаря

en: Date minimum
uk: Мінімальна дата

en: Date maximum
uk: Максимальна дата

en: 'Date/time' minimum or maximum should not be used with 'Date' or 'Time' specific minimum or maximum.
uk: Мінімальна або максимальна «Дата/час» не повинна використовуватись разом із зазначеним мінімумом або максимумом «Дата» або «Час».

en: This can cause unexpected validation errors.
uk: Це може спричинити неочікувані помилки перевірки.

en: Date/time minimum
uk: Мінімальна дата/час

en: Specifies the minimum date/time.
uk: Визначає мінімальну дату/час.

en: Accepts any date in any <a href="https://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/tar_7.html#Date-input-formats">GNU Date/Time Input Format</a>. Strings such as today, +2 months, and Dec 9 2004 10:00 PM are all valid.
uk: Приймає будь-яку дату в будь-якому <a href="https://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/tar_7.html#Date-input-formats">форматі введення дати/часу GNU</a>. Такі рядки, як сьогодні, +2 місяці та 9 грудня 2004 10:00 вечора, є дійсними.

en: Date/time maximum
uk: Максимальна дата/час

en: Specifies the maximum date/time.
uk: Визначає максимальну дату/час.

en: Abbreviate month
uk: Скорочений місяць

en: If checked, month will be abbreviated to three letters.
uk: Якщо позначено, місяць буде скорочено до трьох літер.

en: Time minimum
uk: Мінімальний час

en: Time maximum
uk: Максимальний час

en: Other minimum
uk: Інший мінімум

en: Other maximum
uk: Інший максимум

en: File upload help display
uk: Відображення довідки щодо викладання файлу

en: Determines the placement of the file upload help .
uk: Визначає розташування довідки щодо викладання файлів.

en: File upload preview (Authenticated users only)
uk: Попередній перегляд викладання файлу (лише для автентифікованих користувачів)

en: Select how the uploaded file previewed.
uk: Виберіть спосіб попереднього перегляду викладеного файлу.

en: Allowing anonymous users to preview files is dangerous.
uk: Дозвіл анонімним користувачам переглядати файли становить небезпеку.

en: Rules Webform
uk: Вебформа: Правила

en: scheduled email sent
uk: запланована електронна пошта відправлена

en: scheduled email not sent
uk: запланована електронна пошта не відправлена

en: @title: Email @action by '@handler' handler to be sent on @date.
uk: @title: електронний лист @action від обробника "@handler" буде надіслано @date.

en: @title: Email unscheduled for '@handler' handler.
uk: @title: незапланований електронний лист для обробника "@handler".

en: Webform Submission Log
uk: Вебформа: Журнал надсилань

en: Dedicated logging and reporting for webform submissions.
uk: Відповідне ведення журналів і створення звітів щодо надсилань вебформ.

en: The element key %name on line @line_number is a reserved key.
uk: Ключ елемента %name у рядку @line_number є зарезервованим ключем.

en: The webform submission log will track more detailed user information including email addresses and subjects.
uk: Журнал надсилання вебформ відстежуватиме більш детальну інформацію про користувачів, включаючи адреси електронної пошти та теми.

en: Enable the 'Webform Submission Log' module to better track and permanently store submission logs.
uk: Увімкніть модуль «Вебформи: Журнал надсилань», щоб краще відстежувати та постійно зберігати журнали надсилань.

en: Displays a help tooltip after the element's title.
uk: Відображає спливаючу підказку після заголовка елемента.

en: Required elements defaults to: %required
uk: Базові обов'язкові елементи: %required

en: Optional elements defaults to: %optional
uk: Базові необов'язкові елементи: %optional

en: Counter minimum or maximum is required.
uk: Мінімум або максимум лічильника є обов'язковими.

en: File upload destination
uk: Місце викладання файлу

en: File upload placeholder
uk: Заповнювач для викладання файлу

en: The placeholder will be shown before a file is uploaded.
uk: Заповнювач буде показано перед викладанням файлу.

en: File upload button title
uk: Назва кнопки викладання файлу

en: File upload button
uk: Кнопка викладання файлу

en: The section's title HTML tag.
uk: HTML-тег заголовка розділу.

en: Use x-www-form-urlencoded if unsure, as it is the default format for HTML webforms. You also have the option to post data in <a href="http://www.json.org/">JSON</a> format.
uk: Використовуйте x-www-form-urlencoded, якщо не впевнені, оскільки це стандартний формат для вебформ HTML. У вас також є можливість публікувати дані у форматі <a href="http://www.json.org/">JSON</a>.

en: Provides integration of 'Rules' and 'Webform' modules. It enables to get access to webform submission data from rules. Also it provides possibility of altering and removing webform submission data from rules.
uk: Забезпечує інтеграцію модулів «Правила» та «Вебформа». Це дозволяє отримати доступ до даних надсилання вебформи з правил. Також він надає можливість змінювати та видаляти дані надсилання вебформи з правил.

en: CKEditor: Fake Objects
uk: CKEditor: Підроблені об’єкти

en: Repairing webform submission storage schema…
uk: Налагодження схеми зберігання надсилання вебформи…

en: Repairing webform settings…
uk: Налагодження налаштувань вебформи…

en: Repairing webform handlers…
uk: Налагодження обробників вебформ…

en: Repairing webform field storage definitions…
uk: Налагодження визначень сховищ полів вебформ…

en: Validating webform elements…
uk: Перевірка елементів вебформи…

en: Archive this webform
uk: Архівувати цю вебформу

en: Learn about submission value tokens
uk: Дізнайтеся про замінники для надісланих значень

en: Learn about handler response tokens
uk: Дізнайтеся про замінники відповідей обробника

en: <code>:xmlencode</code> XML encodes returned value.
uk: <code>:xmlencode</code> XML кодує повернене значення

en: Learn about token suffixes
uk: Дізнайтеся про суфікси замінників

en: Webform JSON Schema
uk: Вебформа: Схема JSON

en: Expose webforms as JSON Schema, UI Schema, and Form Data. Make webforms work with react-jsonschema-form.
uk: Видобування вебформ як схеми JSON, схеми інтерфейсу користувача та даних форми. Змусьте веб-форми працювати з формою react-jsonschema-form.

en: @label text / description
uk: @label текст / опис

en: Select what happens when a user is denied access to this webform.
uk: Виберіть, що станеться, якщо користувачеві буде відмовлено в доступі до цієї вебформи.

en: Go to <a href=":href">submission settings</a> to select what happens when a user is denied access to submissions.
uk: Перейдіть до <a href=":href">налаштувань надсилання</a>, щоб вибрати, що відбувається, коли користувачеві відмовляють у доступі до надсилання.

en: Select what happens when a user is denied access to a submission.
uk: Виберіть, що станеться, якщо користувачеві буде відмовлено в доступі до надсилання.

en: Go to <a href=":href">form settings</a> to select what happens when a user is denied access to a webform.
uk: Перейдіть до <a href=":href">налаштувань форми</a> , щоб вибрати, що станеться, коли користувачеві буде відмовлено в доступі до вебформи.

en: Wrap long lines of text
uk: Переносити довгі рядки тексту

en: Range Slider
uk: Повзунок діапазону

en: CAPTCHA third party settings
uk: Сторонні налаштування CAPTCHA

en: Replace 'Add CAPTCHA administration links to forms' with CAPTCHA webform element
uk: Замінити «Додати адміністративні посилання  CAPTCHA до форм» елементом вебформи CAPTCHA

en: Honeypot third party settings
uk: Сторонні налаштування Honeypot

en: Webform Attachment
uk: Вебформа: Вкладення

en: Please make sure to enable 'Include files as attachments' for each email handler that you want to send this attachment.
uk: Обов’язково ввімкніть «Включити файли як вкладення» для кожного обробника електронної пошти, якому ви хочете надіслати цей вкладений файл.

en: The attachment's link will only be diplayed on the form after the submission is completed.
uk: Посилання на вкладення буде відображено у формі лише після завершення надсилання.

en: Please enter the attachment's file name with a file extension. The file extension will be used to determine the attachment's content (mime) type.
uk: Введіть назву вкладеного файлу з розширенням. Розширення файлу використовуватиметься для визначення типу вмісту вкладення (mime).

en: Enter the title to be displayed when the attachment is displayed as a link.
uk: Введіть назву, яка відображатиметься, коли вкладення буде показано як посилання.

en: Remove whitespace around the attachment's content
uk: Видаліть пробіли навколо вмісту вкладення

en: If checked, all spaces and returns around the attachment's content with be removed.
uk: Якщо позначено, усі пробіли та символи повернення  каретки навколо вмісту вкладення буде видалено.

en: Force users to download the attachment
uk: Змушувати користувачів завантажити вкладений файл

en: If checked the attachment will be automatically download.
uk: Якщо позначено, вкладення буде завантажено автоматично.

en: Attachment token
uk: Токен вкладенняя

en: Generates an attachment using tokens.
uk: Створює вкладення за допомогою токенів.

en: File attachment elements
uk: Елементи вкладення файлів

en: Attachment Twig
uk: Вкладення Twig

en: Generates an attachment using Twig.
uk: Створює вкладення за допомогою Twig.

en: URL/path
uk: URL/шлях

en: Make sure the attachment URL/Path is publicly accessible. The attachment's URL/path will never be displayed to end users.
uk: Переконайтеся, що URL/шлях вкладення є загальнодоступним. URL-адреса/шлях до вкладення ніколи не відображатиметься кінцевим користувачам.

en: The URL <a href=":url">@url</a> is not available.
uk: URL <a href=":url">@url</a> недоступний.

en: Generates an attachment using a URL.
uk: Створює вкладення за допомогою URL-адреси.

en: Webforms must first be <a href=":href">created</a> before referencing them.
uk: Перш ніж посилатися на вебформи, їх потрібно <a href=":href">створити</a>.

en: Email will be rescheduled when a draft or submission is updated.
uk: Розклад електронної пошти буде перенесено, коли буде оновлено чернетку або надсилання.

en: Provides an IBAN Field to collect a valid IBAN number.
uk: Надає поле IBAN для збору дійсного номера IBAN.

en: Integration with http://rangeslider.js.org.
uk: Інтеграція з http://rangeslider.js.org.

en: Formset
uk: Набір форм

en: Enables the creation of webform sets.
uk: Дозволяє створювати набори вебформ.

en: Webform Counter
uk: Вебформа: Лічильник

en: Provides Submissions Counter feature for webforms.
uk: Надає функцію лічильника надсилань для вебформ.

en: Webform Pre-populate
uk: Вебформа: Попереднє заповнення

en: Pre-populate a Webform with an external data source without disclosing information via the URL.
uk: Попередньо заповнює вебформу зовнішнім джерелом даних, не розкриваючи інформацію через URL-адресу.

en: Webform Cart
uk: Вебформа: Кошик

en: Allows you to add products to a webform submission.
uk: Дозволяє додавати товари до надсилання вебформи.

en: Webform User Registration
uk: Вебформа: Реєстрація користувача

en: Create a new user upon form submission.
uk: Створіть нового користувача після надсилання форми.

en: Provides validation for tel form element.
uk: Забезпечує перевірку елемента форми телефон.

en: Sending webform email attachments
uk: Відправка вкладень електронної пошти з вебформи

en: This presentation shows how to set up and add email attachments via an email handler.
uk: У цій презентації показано, як налаштувати та додати вкладення електронної пошти за допомогою обробника електронної пошти.

en: How to send email attachments? | Drupal.org
uk: Як надіслати вкладення електронної пошти? | Drupal.org

en: Webform Attachment sub-module | Drupal.org
uk: Підмодуль Вебформа: Вкладення | Drupal.org

en: Multiple test submissions can be created using the Devel generate module.
uk: За допомогою модуля Devel Generation можна створити кілька тестових матеріалів.

en: A unique value stored in the database.
uk: Унікальне значення, що зберігається в базі даних.

en: Enter text and description to be displayed on the form.
uk: Введіть текст і опис для показу в формі.

en: Text to be displayed on the form.
uk: Текст для показу в формі.

en: Form general settings
uk: Загальні налаштування форми

en: Form access denied settings
uk: Налаштування заборони доступу до форми

en: Form wizard settings
uk: Налаштування майстра форм

en: Form preview settings
uk: Налаштування попереднього перегляду форми

en: Form custom settings
uk: Власні налаштування форми

en: Form method
uk: Метод форми

en: Form action
uk: Дія форми

en: Form custom properties
uk: Власні властивості форми

en: Submission general settings
uk: Загальні налаштування надсилання

en: Submission user settings
uk: Налаштування користувача надсилання

en: Submission access denied settings
uk: Налаштування заборони доступу до надсилання

en: Submission limit settings
uk: Налаштування обмеження надсилання

en: Submission purge settings
uk: Налаштування очищення надсилання

en: Submission draft settings
uk: Налаштування чернетки надсилання

en: Submission autofill settings
uk: Налаштування автозаповнення надсилання

en: Submission views settings
uk: Налаштування видів з надсиланнями

en: Element general settings
uk: Загальні налаштування елемента

en: Export general settings
uk: Експорт загальних налаштувань

en: Form confirmation settings
uk: Налаштування підтвердження форми

en: Form dialog settings
uk: Налаштування діалогу форми

en: The HTML to display for a single element value. You may include HTML or <a href=":href">Twig</a>. You may enter data from the submission as per the "variables" below.
uk: HTML для відображення значення одного елемента. Можна включити HTML або <a href=":href">Twig</a>. Також можна ввести дані з надсилання відповідно до «змінних» нижче.

en: The text to display for a single element value. You may include <a href=":href">Twig</a>. You may enter data from the submission as per the "variables" below.
uk: Текст для відображення значення одного елемента. Можна включити <a href=":href">Twig</a>. Можна ввести дані з надсилання відповідно до «змінних» нижче.

en: The HTML to display for multiple element values. You may include HTML or <a href=":href">Twig</a>. You may enter data from the submission as per the "variables" below.
uk: HTML для відображення для кількох значень елементів. Можна включити HTML або <a href=":href">Twig</a>. Можна ввести дані з надсилання відповідно до «змінних» нижче.

en: The text to display for multiple element values. You may include <a href=":href">Twig</a>. You may enter data from the submission as per the "variables" below.
uk: Текст для кількох значень елементів. Можна включити <a href=":href">Twig</a>. Можна ввести дані з надсилання відповідно до «змінних» нижче.

en: Valid format
uk: Належний формат

en: For international telephone numbers we suggest using <a href=":href">E164</a> format.
uk: Для міжнародних телефонних номерів пропонується використовувати формат <a href=":href">E164</a> .

en: Valid country
uk: Належна країна

en: Install the <a href=":href">Telephone validation</a> module which provides international phone number validation.
uk: Встановіть модуль <a href=":href">Перевірка телефону</a>, який забезпечує перевірку міжнародного номера телефону.

en: To send email attachments, please install and configure the <a href=":href_smtp">SMTP Authentication Support</a> module or the <a href=":href_mailsystem">Mail System</a> and <a href=":href_swiftmailer">SwiftMailer</a> module.
uk: Щоб відправити вкладення електронної пошти, установіть і налаштуйте модуль <a href=":href_smtp">Підтримка автентифікації SMTP</a> або <a href=":href_mailsystem">Поштова система</a> та модуль <a href=" :href_swiftmailer">SwiftMailer</a>.

en: CAPTCHA: challenge enabled
uk: CAPTCHA: перевірку увімкнено

en: Untrusted users will see a CAPTCHA element on this webform.
uk: Ненадійні користувачі побачать у цій вебформі елемент CAPTCHA.

en: Add CAPTCHA element to this webform for untrusted users.
uk: Додати елемент CAPTCHA до цієї вебформи для ненадійних користувачів.

en: CAPTCHA should be added as an element to this webform.
uk: CAPTCHA слід додати як елемент до цієї вебформи.

en: access type
uk: тип доступу

en: access types
uk: типи доступу

en: webform options
uk: варіанти вебформи

en: Editing webform source code allows users to alter and possibly break a webform's render array.
uk: Редагування вихідного коду вебформи дозволяє користувачам змінювати та потенційно порушувати масив візуалізації вебформи.

en: Editing inline Twig template allows users to access any data exposed by Twig functions.
uk: Редагування вбудованого шаблону Twig дозволяє користувачам отримувати доступ до будь-яких даних, що надаються функціями Twig.

en: Batch import size
uk: Розмір пакетного імпорту

en: The <strong>Upload</strong> page allows a CSV (comma separated values) file or URL to be uploaded, converted, and imported into webform submissions.
uk: Сторінка <strong>Викласти</strong> дозволяє викладати файл CSV (значення, розділені комами) або URL-адресу, конвертувати та імпортувати в надсилання вебформи.

en: Provides the ability to export and import submissions.
uk: Надає можливість експорту та імпорту надсилань.

en: Unable to locate source entity (@entity_type:@entity_id)
uk: Неможливо знайти вихідну сутність (@entity_type:@entity_id)

en: [@element_key] Invalid file URL (@url). URLS must begin with http:// or https://.
uk: [@element_key] Неприпустима URL-адреса файлу (@url). URL-адреси мають починатися з http:// або https://.

en: [@element_key] URL (@url) returns 404 file not found.
uk: [@element_key] URL-адреса (@url) повертає 404 файл не знайдено.

en: [@element_key] Unable to read file from URL (@url).
uk: [@element_key] Неможливо прочитати файл із URL-адреси (@url).

en: [@element_key] Unable to locate entity (@entity_id).
uk: [@element_key] Неможливо знайти сутність (@entity_id).

en: [@element_key] YAML is not valid. @error
uk: [@element_key] YAML недійсний. @error

en: The upload directory %directory for the file element %name could not be created or is not accessible. A newly uploaded file could not be saved in this directory as a consequence, and the upload was canceled.
uk: Каталог викладення %directory для елемента файлу %name не вдалося створити або він недоступний. Як наслідок, щойно викладений файл не вдалося зберегти в цьому каталозі, і викладення було скасовано.

en: Importing submissions is a new and experimental feature.
uk: Імпорт надсилань — це нова експериментальна функція.

en: Please test and review your imported submissions using a development/test server.
uk: Будь ласка, протестуйте та перегляньте свої імпортовані надсилання за допомогою сервера розробки/тестування.

en: All submission properties and data is optional.
uk: Усі властивості та дані надсилання необов’язкові.

en: If UUIDs are included, existing submissions will always be updated.
uk: Якщо додано UUID, наявні надсилання завжди оновлюватимуться.

en: If UUIDs are not included, already imported and unchanged records will not create duplication submissions.
uk: Якщо UUID не додано, уже імпортовані та незмінені записи не створюватимуть дублікатів.

en: File uploads must use publicly access URLs which begin with http:// or https://.
uk: Для викладення файлів необхідно використовувати загальнодоступні URL-адреси, які починаються з http:// або https://.

en: Entity references can use UUIDs or entity IDs.
uk: Посилання на сутності можуть використовувати UUID або ідентифікатори сутностей.

en: Composite (single) values are annotated using double underscores. (e.g. ELEMENT_KEY__SUB_ELEMENT_KEY)
uk: Складені (одинарні) значення анотуються за допомогою подвійного підкреслення. (наприклад, ELEMENT_KEY__SUB_ELEMENT_KEY)

en: Multiple composite values are formatted using <a href=":href">inline YAML</a>.
uk: Кілька складених значень форматуються за допомогою <a href=":href">вбудованого YAML</a>.

en: Import maximum execution time limit is @time.
uk: Обмеження максимального часу виконання імпорту – @time.

en: <a href=":href_view">View</a> or <a href=":href_download">download</a> an example submission CSV.
uk: <a href=":href_view">Перегляньте</a> або <a href=":href_download">завантажте</a> приклад файлу CSV.

en: Import data source
uk: Імпорт джерела даних

en: Upload Submission CSV file
uk: Викладіть файл CSV для надсилання

en: Enter Submission CSV remote URL
uk: Введіть віддалену URL-адресу CSV для надсилання

en: Remote URL could be a <a href=":href">published Google Sheet</a>.
uk: Віддаленою URL-адресою може бути <a href=":href">опублікована таблиця Google</a> .

en: Submission CSV (Comma Separated Values) file
uk: Надісланий файл CSV (значення, розділені комами).

en: Uable to parse CSV file. Please review the CSV file's formatting.
uk: Неможливо розібрати файл CSV. Перевірте форматування файлу CSV.

en: Are you sure you want to import @submissions?
uk: Ви впевнені, що хочете імпортувати @submissions?

en: Update submissions that have a corresponding UUID.
uk: Оновити надсилання, які мають відповідний UUID.

en: Create new submissions.
uk: Створити нові надсилання.

en: Form validation will be skipped.
uk: Перевірку форми буде пропущено.

en: Skip submissions that are invalid.
uk: Пропустити недійсні надсилання.

en: Review import
uk: Переглянути імпорт

en: No UUID or token was found in the source (CSV). A unique hash will be generated for the each CSV record. Any changes to already an imported record in the source (CSV) will create a new submission.
uk: У джерелі (CSV) не знайдено UUID або маркер. Для кожного запису CSV буде створено унікальний хеш. Будь-які зміни до вже імпортованого запису в джерелі (CSV) створять нове надсилання.

en: Import mapping
uk: Зіставлення імпорту

en: Source (CSV)
uk: Джерело (CSV)

en: Destination (Submission)
uk: Місце призначення (надсилання)

en: Please review and select the imported CSV source column to destination element mapping
uk: Будь ласка, перегляньте та виберіть імпортований вихідний стовпець CSV для зіставлення цільового елемента

en: Skip form validation
uk: Пропустити перевірку форми

en: Skipping form validation can cause invalid data to be stored in the database.
uk: Пропуск перевірки форми може спричинити збереження у базі даних невірних даних.

en: Treat all warnings as errors
uk: Вважати всі попередження помилками

en: Yes, I want to import these submissions
uk: Так, я хочу імпортувати ці надсилання

en: Importing submissions
uk: Імпорт надсилань

en: Initializing submission import
uk: Ініціалізація імпорту надсилання

en: The import could not be completed because an error occurred.
uk: Не вдалося завершити імпорт через помилку.

en: Imported @count of @total submissions…
uk: Імпортовано @count з @total надсилань…

en: Submission import completed. (total: @total; created: @created; updated: @updated; skipped: @skipped)
uk: Імпорт надсилання завершено. (усього: @total; створено: @created; оновлено: @updated; пропущено: @skipped)

en: Row #@number
uk: Рядок №@number

en: If checked, all entity references will use the entity's UUID
uk: Якщо позначено, усі посилання на сутність використовуватимуть UUID сутності

en: Exports results in CSV that can be imported back into the current webform.
uk: Експортує результати у CSV, який можна імпортувати назад у поточну вебформу.

en: Adds a daily digest email for webform submissions.
uk: Додає електронний лист із щоденним дайджестом для надсилання вебформ.

en: Allows you to download files attached to a single submission
uk: Дозволяє завантажувати файли, прикріплені до одного надсилання

en: Importing webform submissions
uk: Імпорт надсилання вебформ

en: This screencast shows how to import submissions using CSV (comma separated values) file.
uk: Цей скрінкаст демонстує, як імпортувати надсилання за допомогою файлу CSV (значення, розділені комами).

en: Webform module now supports importing submissions | Drupal.org
uk: Модуль Вебформа тепер підтримує імпорт надсилання | Drupal.org

en: The Webform Submission Export/Import module must be enabled to perform imports.
uk: Для виконання імпорту необхідно ввімкнути модуль Вебформа: Експорт/імпорт надсилань

en: Please include the CSV path or URI.
uk: Додайте шлях CSV або URI.

en: Are you sure you want to import @total submissions?
uk: Ви дійсно бажаєте імпортувати @total надсилання?

en: Batch import size is used when submissions are being imported/uploaded.
uk: Розмір пакетного імпорту використовується, коли надсилання імпортуються/завантажуються.

en: Filter images by label
uk: Фільтрувати зображення за міткою

en: Include filter by label
uk: Включити фільтр за міткою

en: If checked, users will be able search/filter images by their labels.
uk: Якщо позначено, користувачі зможуть шукати/фільтрувати зображення за мітками.

en: Filter placeholder label
uk: Мітка заповнювача фільтра

en: Filter single item label
uk: Мітка одної позиції фільтра

en: Filter plural items label
uk: Мітка множини позицій фільтра

en: Filter no results label
uk: Мітка фільтра без результатів

en: Keyboard shortcut settings
uk: Налаштування комбінацій клавіш

en: Enter custom keyboard shortcuts for common form builder actions. Leave blank to disable an individual shortcut.
uk: Введіть спеціальні комбінації клавіш для типових дій конструктора форм. Залиште поле пустим, щоб вимкнути окрему комбінацію.

en: <a href=":href">Learn more about configuring shortcuts using the jQuery HotKeys library</a>
uk: <a href=":href">Дізнайтеся більше про налаштування комбінацій клавіш за допомогою бібліотеки jQuery HotKeys</a>

en: Provides configurable keyboard shortcuts to create and save webform elements.
uk: Надає настроювані комбінації клавіш для створення та збереження елементів вебформи.

en: Webform shortcuts settings
uk: Налаштування комбінацій клавіш вебформ

en: CSV data that can't be converted to submission data will display a warning. If checked, these warnings will be treated as errors and prevent the submission from being created.
uk: Дані CSV, які не можна перетворити на дані надсилання, відображатимуть попередження. Якщо позначено, ці попередження розглядатимуться як помилки та запобігатимуть створенню надсилання.

en: Webform Belgian National Insurance Number
uk: Вебформа: Номер бельгійського національного страхування

en: Provides webform fieldtype for the Belgian National Insurance Number.
uk: Надає тип поля вебформи для бельгійського номера національного страхування.

en: Webform RUT
uk: Вебформа: RUT

en: Provides a RUT (A unique identification number assigned to natural or legal persons of Chile) element.
uk: Надає елемент RUT (унікальний ідентифікаційний номер для фізичних або юридичних осіб Чилі).

en: The IMCE module makes it easier to update images to webforms and elements.
uk: Модуль IMCE полегшує оновлення зображень у вебформах і елементах.

en: The Token module allows site builders to browser available webform-related tokens.
uk: Модуль Замінник дозволяє розробникам сайтів переглядати доступні замінники, пов’язані з вебформою.

en: Webforms for Healthcare
uk: Вебформи для охорони здоров'я

en: This presentation discusses how healthcare organizations can leverage the Webform module for Drupal 8.
uk: У цій презентації обговорюється, як організації охорони здоров’я можуть використовувати модуль Вебформа для Drupal 8.

en: Demo: Application
uk: Демо: Заявка

en: A demonstration of a very basic application form.
uk: Демонстрація простої форми заявки.

en: Application: [webform_submission:values:contact:name]
uk: Заявка: [webform_submission:values:contact:name]

en: A demonstration of a very basic application evaluation form. This form is attached to the 'Demo: Application' using a Webform block.
uk: Демонстрація простої форми оцінки заявки. Ця форма додається до «Демо: Заявка» за допомогою блоку Webform.

en: Event date/time
uk: Дата/час події

en: Maximum number of registrants
uk: Максимальна кількість зареєстрованих

en:  people
uk:  люд.

en: Demo: Event
uk: Демо: Подія

en: Demo: Event Registration
uk: Демо: Реєстрація на подію

en: A demonstration of an event registration form.
uk: Демонстрація форми реєстрації на подію.

en: Email Reminder
uk: Нагадування електронною поштою

en: Demo: Region
uk: Демо: Регіон

en: Demo: Region Contact
uk: Демо: Регіональний контакт

en: A demonstration of a region based contact form.
uk: Демонстрація регіональної контактної форми.

en: Employee: Email
uk: Співробітник: Електронна адреса

en: Demo: Region Contact: Employee
uk: Демо: Регіональний контакт: Співробітник

en: Manager: Email
uk: Менеджер: Електронна адреса

en: Demo: Region Contact: Manager
uk: Демо: Регіональний контакт: Менеджер

en: This email is sent to managers.
uk: Цей лист надіслано менеджерам.

en: Everyone: Email
uk: Усі: Електронна адреса

en: Demo: Region Contact: Everyone
uk: Демо: Регіональний контакт: Усі

en: This email is sent to everyone.
uk: Цей електронний лист надіслано всім.

en: Example: Webform Composite
uk: Приклад: Вебформа складена

en: An example of a custom Webform composite.
uk: Приклад власної складеної вебформи.

en: webform_example_composite:
      '#type': webform_example_composite
      '#title': 'Webform Example Composite'
    webform_example_composite_multiple:
      '#type': webform_example_composite
      '#title': 'Webform Example Composite Multiple'
      '#multiple': true
      '#multiple__header': true
uk: webform_example_composite:
      '#type': webform_example_composite
      '#title': 'Приклад Складена вебформа'
    webform_example_composite_multiple:
      '#type': webform_example_composite
      '#title': 'Приклад Складена множинна вебформа'
      '#multiple': true
      '#multiple__header': true

en: Example: Webform Element
uk: Приклад: Елемент вебформи

en: An example of a custom Webform element.
uk: Приклад власного елемента вебформи.

en: webform_example_element:
      '#type': webform_example_element
      '#title': 'Webform Example Element'
    webform_example_element_multiple:
      '#type': webform_example_element
      '#title': 'Webform Example Element Multiple'
      '#multiple': true
uk: webform_example_element:
      '#type': webform_example_element
      '#title': 'Вебформа Приклад елемента'
    webform_example_element_multiple:
      '#type': webform_example_element
      '#title': 'Вебформа Приклад множинного елемента'
      '#multiple': true

en: Example: Webform Handler
uk: Приклад: Обробник вебформи

en: An example of a custom Webform handler.
uk: Приклад власного обробника вебформи.

en: value:
      '#type': textfield
      '#title': Value
      '#required': true
      '#description': 'Enter a value to displayed in a custom message.'
uk: value:
      '#type': textfield
      '#title': Значення
      '#required': true
      '#description': 'Введіть значення для відображення в власному повідомленні.'

en: Example: Remote post
uk: Приклад: Віддалена публікація

en: An example of a webform submission posted to a remote server.
uk: Приклад надсилання вебформи, що опубліковане на віддаленому сервері.

en: first_name:
      '#title': 'First name'
      '#type': textfield
      '#required': true
    last_name:
      '#title': 'Last name'
      '#type': textfield
      '#required': true
    email:
      '#title': Email
      '#type': email
      '#required': true
    subject:
      '#title': Subject
      '#type': textfield
      '#required': true
    message:
      '#title': Message
      '#type': textarea
      '#required': true
    confirmation_number:
      '#title': 'Confirmation number'
      '#type': value
      '#value': '[webform:handler:remote_post:completed:confirmation_number]'
uk: first_name:
      '#title': 'Ім''я'
      '#type': textfield
      '#required': true
    last_name:
      '#title': 'Прізвище'
      '#type': textfield
      '#required': true
    email:
      '#title': 'Електронна адреса'
      '#type': email
      '#required': true
    subject:
      '#title': Тема
      '#type': textfield
      '#required': true
    message:
      '#title': Повідомлення
      '#type': textarea
      '#required': true
    confirmation_number:
      '#title': 'Номер підтвердження'
      '#type': value
      '#value': '[webform:handler:remote_post:completed:confirmation_number]'

en: <p>Your confirmation number is [webform_submission:values:confirmation_number].</p>
uk: <p>Ваш номер підтвердження: [webform_submission:values:confirmation_number].</p>

en: Example: Computed
uk: Приклад: Обчислювані

en: Examples of a computed elements.
uk: Приклади обчислюваних елементів.

en: Example: Computed Ajax
uk: Приклад: Ajax Обчислювані

en: Example of a computed element using Ajax.
uk: Приклад обчислюваного елемента за допомогою Ajax.

en: checkbox_example:
      '#type': details
      '#title': 'Checkbox example'
      '#open': true
      checkbox:
        '#type': checkbox
        '#title': 'Please check this box'
      checkbox_explain:
        '#type': textarea
        '#title': 'Please explain why you checked the above box'
        '#states':
          visible:
            ':input[name="checkbox"]':
              checked: true
          required:
            ':input[name="checkbox"]':
              checked: true
    checkboxes_example:
      '#type': details
      '#title': 'Checkboxes example'
      '#open': true
      checkboxes:
        '#type': checkboxes
        '#title': 'Please check all'
        '#options':
          one: One
          two: Two
      checkboxes_explain:
        '#type': textarea
        '#title': 'Please explain why you checked all the above box'
        '#states':
          visible:
            ':input[name="checkboxes[one]"]':
              checked: true
            ':input[name="checkboxes[two]"]':
              checked: true
          required:
            ':input[name="checkboxes[one]"]':
              checked: true
            ':input[name="checkboxes[two]"]':
              checked: true
    select_example:
      '#type': details
      '#title': 'Select with other example'
      '#open': true
      select:
        '#type': select
        '#title': 'Please select ''other'' in the below select menu.'
        '#options':
          1: One
          2: Two
          3: Three
          other: Other…
      select_other:
        '#type': textfield
        '#attributes':
          placeholder: 'Enter other…'
        '#states':
          visible:
            ':input[name="select"]':
              value: other
          required:
            ':input[name="select"]':
              value: other
    select_multiple_example:
      '#type': details
      '#title': 'Select multiple example'
      '#open': true
      select_multiple:
        '#type': select
        '#title': 'Please select ''One'' or ''Two'' in the below select menu.'
        '#options':
          1: One
          2: Two
          3: Three
          4: Four
      select_multiple_other:
        '#type': textfield
        '#attributes':
          placeholder: 'Enter other…'
        '#states':
          visible:
            - ':input[name="select_multiple"]':
                - value: 1
            - or
            - ':input[name="select_multiple"]':
                - value: 2
          required:
            - ':input[name="select_multiple"]':
                - value: 1
            - or
            - ':input[name="select_multiple"]':
                - value: 2
    radios_example:
      '#type': details
      '#title': 'Radio buttons with other example'
      '#open': true
      radios:
        '#type': radios
        '#title': 'Please select ''other'' from the below radio buttons.'
        '#options':
          1: One
          2: Two
          3: Three
          other: Other…
      radios_other:
        '#type': textfield
        '#attributes':
          placeholder: 'Enter other…'
        '#states':
          visible:
            ':input[name="radios"]':
              value: other
          required:
            ':input[name="radios"]':
              value: other
    checkbox_more_example:
      '#type': details
      '#title': 'Checkbox with more information example'
      '#open': true
      checkbox_more:
        '#type': checkbox
        '#title': 'Please check this box to enter more information'
      checkbox_more_details:
        '#type': details
        '#title': 'More information'
        '#open': true
        '#states':
          expanded:
            ':input[name="checkbox_more"]':
              checked: true
        checkbox_more_first_name:
          '#type': textfield
          '#title': 'First name'
          '#states':
            required:
              ':input[name="checkbox_more"]':
                checked: true
        checkbox_more_last_name:
          '#type': textfield
          '#title': 'Last name'
          '#states':
            required:
              ':input[name="checkbox_more"]':
                checked: true
    filled_example:
      '#type': details
      '#title': 'Text field filled example'
      '#open': true
      filled:
        '#type': textfield
        '#title': 'Fill in the below text field to enable and require the next text field.'
      filled_next:
        '#type': textfield
        '#title': 'The next text field'
        '#states':
          enabled:
            ':input[name="filled"]':
              filled: true
          required:
            ':input[name="filled"]':
              filled: true
    readonly_example:
      '#type': details
      '#title': 'Text field readonly example'
      '#open': true
      readonly_checkbox:
        '#type': checkbox
        '#title': 'Please check this box to make the below text field readonly'
      readonly_textfield:
        '#type': textfield
        '#title': 'Textfield field'
        '#states':
          readonly:
            ':input[name="readonly_checkbox"]':
              checked: true
uk: checkbox_example:
      '#type': details
      '#title': 'Приклад прапорця'
      '#open': true
      checkbox:
        '#type': checkbox
        '#title': 'Будь ласка, установіть цей прапорець'
      checkbox_explain:
        '#type': textarea
        '#title': 'Будь ласка, поясніть, чому ви поставили прапорець вище'
        '#states':
          visible:
            ':input[name="checkbox"]':
              checked: true
          required:
            ':input[name="checkbox"]':
              checked: true
    checkboxes_example:
      '#type': details
      '#title': 'Приклад  з прапорцями'
      '#open': true
      checkboxes:
        '#type': checkboxes
        '#title': 'Позначте все'
        '#options':
          one: Один
          two: Два
      checkboxes_explain:
        '#type': textarea
        '#title': 'Будь ласка, поясніть, чому ви встановили всі вищезазначені прапорці'
        '#states':
          visible:
            ':input[name="checkboxes[one]"]':
              checked: true
            ':input[name="checkboxes[two]"]':
              checked: true
          required:
            ':input[name="checkboxes[one]"]':
              checked: true
            ':input[name="checkboxes[two]"]':
              checked: true
    select_example:
      '#type': details
      '#title': 'Приклад вибору з інше'
      '#open': true
      select:
        '#type': select
        '#title': 'Будь ласка, виберіть ''інше'' в меню вибору нижче.'
        '#options':
          1: Один
          2: Два
          3: Три
          other: Інше…
      select_other:
        '#type': textfield
        '#attributes':
          placeholder: 'Введіть інше…'
        '#states':
          visible:
            ':input[name="select"]':
              value: other
          required:
            ':input[name="select"]':
              value: other
    select_multiple_example:
      '#type': details
      '#title': 'Приклад множинного вибору'
      '#open': true
      select_multiple:
        '#type': select
        '#title': 'Будь ласка, виберіть ''Один'' або ''Два'' в меню вибору нижче.'
        '#options':
          1: Одмн
          2: Два
          3: Три
          4: Чотири
      select_multiple_other:
        '#type': textfield
        '#attributes':
          placeholder: 'Введіть інше…'
        '#states':
          visible:
            - ':input[name="select_multiple"]':
                - value: 1
            - or
            - ':input[name="select_multiple"]':
                - value: 2
          required:
            - ':input[name="select_multiple"]':
                - value: 1
            - or
            - ':input[name="select_multiple"]':
                - value: 2
    radios_example:
      '#type': details
      '#title': 'Приклад радіокнопки з інше'
      '#open': true
      radios:
        '#type': radios
        '#title': 'Будь ласка, виберіть ''інше'' з радіокнопок нижче.'
        '#options':
          1: Один
          2: Два
          3: Три
          other: Інше…
      radios_other:
        '#type': textfield
        '#attributes':
          placeholder: 'Введіть інше…'
        '#states':
          visible:
            ':input[name="radios"]':
              value: other
          required:
            ':input[name="radios"]':
              value: other
    checkbox_more_example:
      '#type': details
      '#title': 'Приклад прапорця із додатковою інформацією'
      '#open': true
      checkbox_more:
        '#type': checkbox
        '#title': 'Поставте прапорець, щоб ввести додаткову інформацію'
      checkbox_more_details:
        '#type': details
        '#title': 'Ддодаткова інформація'
        '#open': true
        '#states':
          expanded:
            ':input[name="checkbox_more"]':
              checked: true
        checkbox_more_first_name:
          '#type': textfield
          '#title': 'Ім''я'
          '#states':
            required:
              ':input[name="checkbox_more"]':
                checked: true
        checkbox_more_last_name:
          '#type': textfield
          '#title': 'Прізвище'
          '#states':
            required:
              ':input[name="checkbox_more"]':
                checked: true
    filled_example:
      '#type': details
      '#title': 'Приклад заповненого текстового поля'
      '#open': true
      filled:
        '#type': textfield
        '#title': 'Заповніть текстову область нижче, щоб увімкнути та вимагати наступну текстову область.'
      filled_next:
        '#type': textfield
        '#title': 'Наступне текстове поле'
        '#states':
          enabled:
            ':input[name="filled"]':
              filled: true
          required:
            ':input[name="filled"]':
              filled: true
    readonly_example:
      '#type': details
      '#title': 'Приклад текстового поля лише для читання'
      '#open': true
      readonly_checkbox:
        '#type': checkbox
        '#title': 'Поставте прапорець, щоб зробити текстове поле нижче лише для читання'
      readonly_textfield:
        '#type': textfield
        '#title': 'Текстове поле'
        '#states':
          readonly:
            ':input[name="readonly_checkbox"]':
              checked: true

en: Example: Input Masks
uk: Приклад: Маски введення

en: masks:
      '#type': details
      '#title': 'Simple masks'
      '#open': true
      phone:
        '#type': textfield
        '#title': Phone
        '#input_mask': '(999) 999-9999'
      zip:
        '#type': textfield
        '#title': 'ZIP Code'
        '#input_mask': '99999[-9999]'
      ssn:
        '#type': textfield
        '#title': SSN
        '#input_mask': 999-99-9999
      license_plate:
        '#type': textfield
        '#title': 'License plate'
        '#input_mask': '[9-]AAA-999'
    aliases:
      '#type': details
      '#title': Aliases
      '#open': true
      email:
        '#type': textfield
        '#title': Email
        '#input_mask': '''alias'': ''email'''
      datetime:
        '#type': textfield
        '#title': 'Date time (2007-06-09''T''17:46:21)'
        '#input_mask': '''alias'': ''datetime'''
      currency:
        '#type': textfield
        '#title': Currency
        '#input_mask': '''alias'': ''currency'''
        '#attributes':
          style: 'text-align: right'
      numeric:
        '#type': textfield
        '#title': Numeric
        '#input_mask': '''alias'': ''numeric'', ''groupSeparator'': '','', ''autoGroup'': true, ''digits'': 2, ''digitsOptional'': false, ''prefix'': ''$ '', ''placeholder'': ''0'''
        '#attributes':
          style: 'text-align: right'
      percentage:
        '#type': textfield
        '#title': 'Percentage (default)'
        '#input_mask': '''alias'': ''percentage'''
        '#attributes':
          style: 'text-align: right'
      ip:
        '#type': textfield
        '#title': 'IP address'
        '#input_mask': '''alias'': ''ip'''
      mac:
        '#type': textfield
        '#title': 'MAC addresses'
        '#input_mask': '''alias'': ''mac'''
      vin:
        '#type': textfield
        '#title': 'VIN (Vehicle identification number)'
        '#input_mask': '''alias'': ''vin'''
      uppercase:
        '#type': textfield
        '#title': UPPERCASE
        '#input_mask': '''casing'': ''upper'''
      lowercase:
        '#type': textfield
        '#title': lowercase
        '#input_mask': '''casing'': ''lower'''
uk: masks:
      '#type': details
      '#title': 'Прості маски'
      '#open': true
      phone:
        '#type': textfield
        '#title': Телефон
        '#input_mask': '(999) 999-9999'
      zip:
        '#type': textfield
        '#title': 'ZIP Код'
        '#input_mask': '99999[-9999]'
      ssn:
        '#type': textfield
        '#title': SSN
        '#input_mask': 999-99-9999
      license_plate:
        '#type': textfield
        '#title': 'Автономер'
        '#input_mask': '[9-]AAA-999'
    aliases:
      '#type': details
      '#title': Синоніми
      '#open': true
      email:
        '#type': textfield
        '#title': 'Електронна пошта'
        '#input_mask': '''alias'': ''email'''
      datetime:
        '#type': textfield
        '#title': 'Дата і час (2007-06-09''T''17:46:21)'
        '#input_mask': '''alias'': ''datetime'''
      currency:
        '#type': textfield
        '#title': Валюта
        '#input_mask': '''alias'': ''currency'''
        '#attributes':
          style: 'text-align: right'
      numeric:
        '#type': textfield
        '#title': Число
        '#input_mask': '''alias'': ''numeric'', ''groupSeparator'': '','', ''autoGroup'': true, ''digits'': 2, ''digitsOptional'': false, ''prefix'': ''$ '', ''placeholder'': ''0'''
        '#attributes':
          style: 'text-align: right'
      percentage:
        '#type': textfield
        '#title': 'Відсоток (базово)'
        '#input_mask': '''alias'': ''percentage'''
        '#attributes':
          style: 'text-align: right'
      ip:
        '#type': textfield
        '#title': 'IP адреса'
        '#input_mask': '''alias'': ''ip'''
      mac:
        '#type': textfield
        '#title': 'MAC адреси'
        '#input_mask': '''alias'': ''mac'''
      vin:
        '#type': textfield
        '#title': 'VIN (Ідентифікаційний номер автомобіля)'
        '#input_mask': '''alias'': ''vin'''
      uppercase:
        '#type': textfield
        '#title': 'ВЕРХНІЙ РЕГІСТР'
        '#input_mask': '''casing'': ''upper'''
      lowercase:
        '#type': textfield
        '#title': 'нижній регістр'
        '#input_mask': '''casing'': ''lower'''

en: Example: Style Guide
uk: Приклад: Гід по стилю

en: Style Guide containing examples of all elements and layouts.
uk: Гід по стилю містить приклади всіх елементів і макетів.

en: Example: Accessibility Advanced
uk: Приклад: Розширена доступність

en: Advanced webform accessibility example.
uk: Розширений приклад спеціальних можливостей вебформи.

en: Example: Accessibility
uk: Приклад: Доступність

en: email_elements:
      '#type': details
      '#title': 'Email elements'
      '#open': true
      email:
        '#type': email
        '#title': Email
      email_multiple:
        '#type': webform_email_multiple
        '#title': 'Email multiple'
      email_confirm:
        '#type': webform_email_confirm
        '#title': Email
    option_elements:
      '#type': details
      '#title': 'Option elements'
      '#open': true
      select_select2:
        '#type': select
        '#title': Select2
        '#options':
          one: One
          two: Two
          three: Three
        '#select2': true
      select_select2_multiple:
        '#type': select
        '#title': 'Select2 multiple'
        '#options':
          one: One
          two: Two
          three: Three
        '#select2': true
        '#multiple': true
      webform_buttons:
        '#type': webform_buttons
        '#title': Buttons
        '#options':
          one: One
          two: Two
          three: Three
      webform_image_select:
        '#type': webform_image_select
        '#title': 'Image select'
        '#show_label': true
        '#images':
          kitten_1:
            text: 'Cute Kitten 1'
            src: 'http://placekitten.com/220/200'
          kitten_2:
            text: 'Cute Kitten 2'
            src: 'http://placekitten.com/180/200'
          kitten_3:
            text: 'Cute Kitten 3'
            src: 'http://placekitten.com/130/200'
      webform_likert:
        '#type': webform_likert
        '#title': Likert
        '#questions':
          q1: 'Please answer question 1?'
          q2: 'How about now answering question 2?'
          q3: 'Finally, here is question 3?'
        '#answers':
          1: 1
          2: 2
          3: 3
          4: 4
          5: 5
      webform_autocomplete:
        '#type': webform_autocomplete
        '#title': Autocomplete
        '#autocomplete_items': country_names
    other_elements:
      '#type': details
      '#title': 'Other elements'
      '#open': true
      webform_select_other:
        '#type': webform_select_other
        '#title': 'Select other'
        '#options':
          one: One
          two: Two
          three: Three
      webform_radios_other:
        '#type': webform_radios_other
        '#title': 'Radios other'
        '#options':
          one: One
          two: Two
          three: Three
      webform_checkboxes_other:
        '#type': webform_checkboxes_other
        '#title': 'Checkboxes other'
        '#options':
          one: One
          two: Two
          three: Three
      webform_buttons_other:
        '#type': webform_buttons_other
        '#title': 'Buttons other'
        '#options':
          one: One
          two: Two
          three: Three
    input_mask_elements:
      '#type': details
      '#title': 'Input mask elements'
      '#open': true
      phone:
        '#type': textfield
        '#title': Phone
        '#input_mask': '(999) 999-9999'
    input_hide_elements:
      '#type': details
      '#title': 'Input hiding elements'
      '#open': true
      textfield_input_hide:
        '#type': textfield
        '#title': 'Textfield with input hiding'
        '#input_hide': true
        '#default_value': '{value}'
      email_input_hide:
        '#type': email
        '#title': 'Email with input hiding'
        '#input_hide': true
        '#default_value': example@example.com
    widget_elements:
      '#type': details
      '#title': 'Widget elements'
      '#open': true
      tel_international:
        '#type': tel
        '#title': 'Telephone (International)'
        '#international': true
        '#telephone_validation_format': '0'
      webform_rating:
        '#type': webform_rating
        '#title': Rating
      webform_signature:
        '#type': webform_signature
        '#title': Signature
      webform_terms_of_service:
        '#type': webform_terms_of_service
        '#terms_content': 'These are the terms of service.'
    table_elements:
      '#type': details
      '#title': 'Table elements'
      '#open': true
      tableselect:
        '#type': tableselect
        '#title': Tableselect
        '#options':
          one: One
          two: Two
          three: Three
      webform_table_sort:
        '#type': webform_table_sort
        '#title': 'Table sort'
        '#options':
          one: One
          two: Two
          three: Three
      webform_tableselect_sort:
        '#type': webform_tableselect_sort
        '#title': 'Tableselect sort'
        '#options':
          one: One
          two: Two
          three: Three
    composite_elements:
      '#type': details
      '#title': 'Composite elements'
      '#open': true
      address:
        '#title': Address
        '#type': webform_address
    multiple_elements:
      '#type': details
      '#title': 'Multiple elements'
      '#open': true
      textfield:
        '#title': 'Text field'
        '#type': textfield
        '#multiple': true
      webform_custom_composite:
        '#type': webform_custom_composite
        '#title': 'Custom composite'
        '#element':
          first_name:
            '#type': textfield
            '#title': 'First name'
          last_name:
            '#type': textfield
            '#title': 'Last name'
uk: email_elements:
      '#type': details
      '#title': 'Елементи електронної адреси'
      '#open': true
      email:
        '#type': email
        '#title': 'Електронна адреса'
      email_multiple:
        '#type': webform_email_multiple
        '#title': 'Кілька електронних адрес'
      email_confirm:
        '#type': webform_email_confirm
        '#title': 'Електронна адреса'
    option_elements:
      '#type': details
      '#title': 'Елементи варіантів'
      '#open': true
      select_select2:
        '#type': select
        '#title': 'Меню вибору (Select2)'
        '#options':
          один: Один
          два: Два
          три: Три
        '#select2': true
      select_select2_multiple:
        '#type': select
        '#title': 'Множинне Меню вибору Select2'
        '#options':
          один: Один
          два: Два
          три: Три
        '#select2': true
        '#multiple': true
      webform_buttons:
        '#type': webform_buttons
        '#title': Кнопки
        '#options':
          один: Один
          два: Два
          три: Три
      webform_image_select:
        '#type': webform_image_select
        '#title': 'Вибір зображення'
        '#show_label': true
        '#images':
          kitten_1:
            text: 'Гарне кошеня 1'
            src: 'http://placekitten.com/220/200'
          kitten_2:
            text: 'Гарне кошеня 2'
            src: 'http://placekitten.com/180/200'
          kitten_3:
            text: 'Гарне кошеня 3'
            src: 'http://placekitten.com/130/200'
      webform_likert:
        '#type': webform_likert
        '#title': Likert
        '#questions':
          q1: 'Будь ласка, дайте відповідь на запитання 1.'
          q2: 'Як щодо відповіді на запитання 2?'
          q3: 'Нарешті, ось питання 3.'
        '#answers':
          1: 1
          2: 2
          3: 3
          4: 4
          5: 5
      webform_autocomplete:
        '#type': webform_autocomplete
        '#title': Autocomplete
        '#autocomplete_items': country_names
    other_elements:
      '#type': details
      '#title': 'Інші елементи'
      '#open': true
      webform_select_other:
        '#type': webform_select_other
        '#title': 'Меню вибору з інше'
        '#options':
          один: Один
          два: Два
          три: Три
      webform_radios_other:
        '#type': webform_radios_other
        '#title': 'Радіоперемикачі з інше'
        '#options':
          один: Один
          два: Два
          три: Три
      webform_checkboxes_other:
        '#type': webform_checkboxes_other
        '#title': 'Прапорці з інше'
        '#options':
          один: Один
          два: Два
          три: Три
      webform_buttons_other:
        '#type': webform_buttons_other
        '#title': 'Кнопки з інше'
        '#options':
          один: Один
          два: Два
          три: Три
    input_mask_elements:
      '#type': details
      '#title': 'Елементи з маскою введення'
      '#open': true
      phone:
        '#type': textfield
        '#title': Телефон
        '#input_mask': '(999) 999-9999'
    input_hide_elements:
      '#type': details
      '#title': 'Елементи з прихованим введенням'
      '#open': true
      textfield_input_hide:
        '#type': textfield
        '#title': 'Текстове поле з прихованим введенням'
        '#input_hide': true
        '#default_value': '{value}'
      email_input_hide:
        '#type': email
        '#title': 'Електронна адреса з прихованим введенням'
        '#input_hide': true
        '#default_value': example@example.com
    widget_elements:
      '#type': details
      '#title': 'Елементи віджета'
      '#open': true
      tel_international:
        '#type': tel
        '#title': 'Телефон (міжнародний)'
        '#international': true
        '#telephone_validation_format': '0'
      webform_rating:
        '#type': webform_rating
        '#title': Оцінка
      webform_signature:
        '#type': webform_signature
        '#title': Підпис
      webform_terms_of_service:
        '#type': webform_terms_of_service
        '#terms_content': 'Це умови надання послуг.'
    table_elements:
      '#type': details
      '#title': 'Табличні елементи'
      '#open': true
      tableselect:
        '#type': tableselect
        '#title': 'Таблиця вибору'
        '#options':
          один: Один
          два: Два
          три: Три
      webform_table_sort:
        '#type': webform_table_sort
        '#title': 'Таблиця з впорядкуванням'
        '#options':
          один: Один
          два: Два
          три: Три
      webform_tableselect_sort:
        '#type': webform_tableselect_sort
        '#title': 'Таблиця вибору з впорядкуванням'
        '#options':
          один: Один
          два: Два
          три: Три
    composite_elements:
      '#type': details
      '#title': 'Складені елементи'
      '#open': true
      address:
        '#title': Адреса
        '#type': webform_address
    multiple_elements:
      '#type': details
      '#title': 'Множинні елементи'
      '#open': true
      textfield:
        '#title': 'Текстове поле'
        '#type': textfield
        '#multiple': true
      webform_custom_composite:
        '#type': webform_custom_composite
        '#title': 'Власний складений елемент'
        '#element':
          first_name:
            '#type': textfield
            '#title': 'Ім''я'
          last_name:
            '#type': textfield
            '#title': 'Прізвище'

en: Example: Accessibility Basic
uk: Приклад: Базова доступність

en: Basic webform accessibility example.
uk: Базовий приклад спеціальних можливостей вебформи.

en: text_elements:
      '#type': details
      '#title': 'Text elements'
      '#open': true
      textfield:
        '#title': 'Text field'
        '#type': textfield
      textarea:
        '#title': Textarea
        '#type': textarea
    option_elements:
      '#type': details
      '#title': 'Option elements'
      '#open': true
      select:
        '#title': 'Select one'
        '#type': select
        '#options':
          option_1: 'Option 1'
          option_2: 'Option 2'
          option_3: 'Option 3'
      select_multiple:
        '#title': 'Select multiple'
        '#type': select
        '#multiple': true
        '#options':
          option_1: 'Option 1'
          option_2: 'Option 2'
          option_3: 'Option 3'
      radios:
        '#title': Radios
        '#type': radios
        '#options':
          option_1: 'Option 1'
          option_2: 'Option 2'
          option_3: 'Option 3'
      checkboxes:
        '#title': Checkboxes
        '#type': checkboxes
        '#options':
          option_1: 'Option 1'
          option_2: 'Option 2'
          option_3: 'Option 3'
      checkbox:
        '#type': checkbox
        '#title': Checkbox
        '#description': 'This is a description'
    file_elements:
      '#type': details
      '#title': 'File elements'
      '#open': true
      managed_file:
        '#type': managed_file
        '#title': 'Managed single file'
      managed_file_multiple:
        '#type': managed_file
        '#title': 'Managed multiple file'
        '#multiple': true
    date_elements:
      '#type': details
      '#title': 'Date elements'
      '#open': true
      date:
        '#type': date
        '#title': Date
      datetime:
        '#type': datetime
        '#title': Date/time
      datelist:
        '#type': datelist
        '#title': 'Date list'
      date_datepicker:
        '#type': date
        '#title': 'Date picker'
        '#datepicker': true
        '#date_date_format': 'D, m/d/Y'
      webform_time:
        '#type': webform_time
        '#title': Time
    advanced_elements:
      '#type': details
      '#title': 'Advanced elements'
      '#open': true
      color:
        '#type': color
        '#title': Color
      tel:
        '#type': tel
        '#title': Telephone
      url:
        '#type': url
        '#title': URL
      search:
        '#type': search
        '#title': Search
      number:
        '#type': number
        '#title': Number
        '#min': 0
        '#max': 10
        '#step': 1
      range:
        '#type': range
        '#title': Range
        '#min': 0
        '#max': 100
        '#step': 1
        '#output': right
        '#output__field_prefix': $
        '#output__field_suffix': '.00'
uk: text_elements:
      '#type': details
      '#title': 'Текстові елементи'
      '#open': true
      textfield:
        '#title': 'Текстове поле'
        '#type': textfield
      textarea:
        '#title': 'Текстова область'
        '#type': textarea
    option_elements:
      '#type': details
      '#title': 'Елементи опцій'
      '#open': true
      select:
        '#title': 'Виберіть один'
        '#type': select
        '#options':
          option_1: 'Опція 1'
          option_2: 'Опція 2'
          option_3: 'Опція 3'
      select_multiple:
        '#title': 'Виберіть декілька'
        '#type': select
        '#multiple': true
        '#options':
          option_1: 'Опція 1'
          option_2: 'Опція 2'
          option_3: 'Опція 3'
      radios:
        '#title': Радіоперемикачі
        '#type': radios
        '#options':
          option_1: 'Опція 1'
          option_2: 'Опція 2'
          option_3: 'Опція 3'
      checkboxes:
        '#title': Прапорці
        '#type': checkboxes
        '#options':
          option_1: 'Опція 1'
          option_2: 'Опція 2'
          option_3: 'Опція 3'
      checkbox:
        '#type': checkbox
        '#title': Прапорець
        '#description': 'Це опис'
    file_elements:
      '#type': details
      '#title': 'Файлові елементи'
      '#open': true
      managed_file:
        '#type': managed_file
        '#title': 'Окремий файл'
      managed_file_multiple:
        '#type': managed_file
        '#title': 'Декілька файлів'
        '#multiple': true
    date_elements:
      '#type': details
      '#title': 'Елементи дати'
      '#open': true
      date:
        '#type': date
        '#title': Дата
      datetime:
        '#type': datetime
        '#title': Дата/час
      datelist:
        '#type': datelist
        '#title': 'Список дат'
      date_datepicker:
        '#type': date
        '#title': 'Засіб вибору дати'
        '#datepicker': true
        '#date_date_format': 'D, m/d/Y'
      webform_time:
        '#type': webform_time
        '#title': Час
    advanced_elements:
      '#type': details
      '#title': 'Розширені елементи'
      '#open': true
      color:
        '#type': color
        '#title': Колір
      tel:
        '#type': tel
        '#title': Телефон
      url:
        '#type': url
        '#title': URL
      search:
        '#type': search
        '#title': Пошук
      number:
        '#type': number
        '#title': Число
        '#min': 0
        '#max': 10
        '#step': 1
      range:
        '#type': range
        '#title': Діапазон
        '#min': 0
        '#max': 100
        '#step': 1
        '#output': right
        '#output__field_prefix': $
        '#output__field_suffix': '.00'

en: Example: Accessibility Containers
uk: Приклад: Контейнери доступності

en: Container webform accessibility example.
uk: Приклад доступності контейнера вебформи.

en: form_element:
      '#type': textfield
      '#title': 'Form element'
      '#placeholder': 'This is a placeholder'
      '#description': 'This is a description.'
      '#help': 'This is help text.'
      '#more': 'This is more text'
      '#required': true
      '#field_prefix': prefix
      '#field_suffix': suffix
    fieldset:
      '#type': fieldset
      '#title': Fieldset
      '#placeholder': 'This is a placeholder'
      '#description': 'This is a description.'
      '#help': 'This is help text.'
      '#more': 'This is more text'
      '#required': true
      '#field_prefix': prefix
      '#field_suffix': suffix
    details:
      '#type': details
      '#title': details
      '#placeholder': 'This is a placeholder'
      '#description': 'This is a description.'
      '#help': 'This is help text.'
      '#more': 'This is more text'
      '#required': true
      '#open': true
    section:
      '#type': webform_section
      '#title': Section
      '#help': 'This is help text'
      '#required': true
      '#description': 'This is a description'
uk: form_element:
      '#type': textfield
      '#title': 'Елемент форми'
      '#placeholder': 'Це заповнювач'
      '#description': 'Це опис.'
      '#help': 'Це текст довідки.'
      '#more': 'Це текст Ще'
      '#required': true
      '#field_prefix': префікс
      '#field_suffix': суфікс
    fieldset:
      '#type': fieldset
      '#title': 'Набір полів'
      '#placeholder': 'Це заповнювач'
      '#description': 'Це опис.'
      '#help': 'Це текст довідки.'
      '#more': 'Це текст Ще'
      '#required': true
      '#field_prefix': префікс
      '#field_suffix': суфікс
    details:
      '#type': details
      '#title': Деталі
      '#placeholder': 'Це заповнювач'
      '#description': 'Це опис.'
      '#help': 'Це текст довідки.'
      '#more': 'Це текст Ще'
      '#required': true
      '#open': true
    section:
      '#type': webform_section
      '#title': Секція
      '#help': 'Це текст довідки'
      '#required': true
      '#description': 'Це опис'

en: Example: Accessibility Labels & Descriptions
uk: Приклад: Мітки та описи доступності

en: Example of webform label and description accessibility.
uk: Приклад доступності мітки та опису вебформи.

en: form_elements:
      '#type': details
      '#title': 'Form elements'
      '#open': true
      form_element:
        '#type': textfield
        '#title': 'Form element'
        '#placeholder': 'This is a placeholder'
        '#description': 'This is a description.'
        '#help': 'This is help text.'
        '#more': 'This is more text'
        '#required': true
        '#field_prefix': prefix
        '#field_suffix': suffix
      datelist_element:
        '#type': datelist
        '#title': Datelist
        '#placeholder': 'This is a placeholder'
        '#description': 'This is a description.'
        '#help': 'This is help text.'
        '#more': 'This is more text'
        '#field_prefix': prefix
        '#field_suffix': suffix
    element_title:
      '#type': details
      '#title': 'Element title'
      '#open': true
      title_display_before:
        '#type': textfield
        '#title': 'Title displayed before'
        '#title_display': before
      title_display_after:
        '#type': textfield
        '#title': 'Title displayed after'
        '#title_display': after
      title_display_inline:
        '#type': textfield
        '#title': 'Title displayed inline'
        '#title_display': inline
        '#description': 'This is a description.'
      title_display_inline_composite:
        '#type': radios
        '#title': 'Title displayed inline composite'
        '#title_display': inline
        '#description': 'This is a description.'
        '#options':
          one: One
          two: Two
          three: Three
    element_description:
      '#type': details
      '#title': 'Element description'
      '#open': true
      description_display_after:
        '#type': textfield
        '#title': 'Description displayed after'
        '#description': 'This is a description.'
      description_display_before:
        '#type': textfield
        '#title': 'Description displayed before'
        '#description': 'This is a description.'
        '#description_display': before
      description_display_tooltip:
        '#type': textfield
        '#title': 'Description displayed in tooltip'
        '#description': 'This is a description.'
        '#description_display': tooltip
    element_help:
      '#type': details
      '#title': 'Element help'
      '#open': true
      help:
        '#type': textfield
        '#title': Help
        '#help': 'This is help.'
    element_more:
      '#type': details
      '#title': 'Element more'
      '#open': true
      more:
        '#type': textfield
        '#title': More
        '#more': 'This is more text.'
    fieldset_elements:
      '#type': details
      '#title': 'Fieldset elements'
      '#open': true
      fieldset:
        '#type': fieldset
        '#title': Fieldset
        '#description': 'This is a description.'
        '#help': 'This is help text.'
        '#more': 'This is more text'
        '#required': true
        '#field_prefix': prefix
        '#field_suffix': suffix
      fieldset_description:
        '#type': fieldset
        '#title': 'Fieldset description'
        '#description': 'This is a description.'
      fieldset_title_invisible:
        '#type': fieldset
        '#title': 'Fieldset description invisible'
        '#description': 'This is a description.'
        '#title_display': invisible
      fieldset_help:
        '#type': fieldset
        '#title': 'Fieldset help'
        '#help': 'This is help text.'
      fieldset_more:
        '#type': fieldset
        '#title': 'Fieldset more'
        '#more': 'This is more text'
    details_elements:
      '#type': details
      '#title': 'Details elements'
      '#open': true
      details:
        '#type': details
        '#title': details
        '#description': 'This is a description.'
        '#help': 'This is help text.'
        '#more': 'This is more text'
        '#required': true
        '#open': true
      details_description:
        '#type': details
        '#title': 'details description'
        '#description': 'This is a description.'
        '#open': true
      details_description_before:
        '#type': details
        '#title': 'details description before'
        '#description': 'This is a description.'
        '#description_display': before
        '#open': true
        details_description_before_textfield:
          '#type': textfield
          '#title': 'Details description before textfield'
      details_description_invisible:
        '#type': details
        '#title': 'details description invisible'
        '#description': 'This is a description.'
        '#description_display': invisible
        '#open': true
      details_help:
        '#type': details
        '#title': 'details help'
        '#help': 'This is help text.'
        '#open': true
      details_more:
        '#type': details
        '#title': 'details more'
        '#more': 'This is more text'
        '#open': true
    section_elements:
      '#type': details
      '#title': 'Section elements'
      '#open': true
      section:
        '#type': webform_section
        '#title': Section
        '#help': 'This is help text'
        '#required': true
        '#description': 'This is a description'
uk: form_elements:
      '#type': details
      '#title': 'Елементи форми'
      '#open': true
      form_element:
        '#type': textfield
        '#title': 'Елемент форми'
        '#placeholder': 'Це заповнювач'
        '#description': 'Це опис.'
        '#help': 'Це текст довідки.'
        '#more': 'Це текст Ще'
        '#required': true
        '#field_prefix': префікс
        '#field_suffix': суфікс
      datelist_element:
        '#type': datelist
        '#title': 'Список дат'
        '#placeholder': 'Це заповнювач'
        '#description': 'Це опис.'
        '#help': 'Це текст довідки.'
        '#more': 'Це текст Ще'
        '#field_prefix': префікс
        '#field_suffix': суфікс
    element_title:
      '#type': details
      '#title': 'Element title'
      '#open': true
      title_display_before:
        '#type': textfield
        '#title': 'Заголовок відображається до'
        '#title_display': before
      title_display_after:
        '#type': textfield
        '#title': 'Заголовок відображається після'
        '#title_display': after
      title_display_inline:
        '#type': textfield
        '#title': 'Заголовок відображається в рядку'
        '#title_display': inline
        '#description': 'Це опис.'
      title_display_inline_composite:
        '#type': radios
        '#title': 'Заголовок відображається в рядку складеного елемента'
        '#title_display': inline
        '#description': 'Це опис.'
        '#options':
          один: Один
          два: Два
          три: Три
    element_description:
      '#type': details
      '#title': 'Опис елемента'
      '#open': true
      description_display_after:
        '#type': textfield
        '#title': 'Опис відображається після'
        '#description': 'Це опис.'
      description_display_before:
        '#type': textfield
        '#title': 'Опис відображається до'
        '#description': 'Це опис.'
        '#description_display': before
      description_display_tooltip:
        '#type': textfield
        '#title': 'Опис відображається в підказці'
        '#description': 'Це опис.'
        '#description_display': tooltip
    element_help:
      '#type': details
      '#title': 'Довідка елемента'
      '#open': true
      help:
        '#type': textfield
        '#title': Довідка
        '#help': 'Це довідка.'
    element_more:
      '#type': details
      '#title': 'Елемент ще'
      '#open': true
      more:
        '#type': textfield
        '#title': Ще
        '#more': 'Це текст Ще.'
    fieldset_elements:
      '#type': details
      '#title': 'Елементи наборів полів'
      '#open': true
      fieldset:
        '#type': fieldset
        '#title': 'Набір полів'
        '#description': 'Це опис.'
        '#help': 'Це текст довідки.'
        '#more': 'Це текст Ще'
        '#required': true
        '#field_prefix': префікс
        '#field_suffix': суфікс
      fieldset_description:
        '#type': fieldset
        '#title': 'Опис набору полів'
        '#description': 'Це опис.'
      fieldset_title_invisible:
        '#type': fieldset
        '#title': 'Невидимий опис набору полів'
        '#description': 'Це опис.'
        '#title_display': invisible
      fieldset_help:
        '#type': fieldset
        '#title': 'Опис набору полів'
        '#help': 'Це текст довідки.'
      fieldset_more:
        '#type': fieldset
        '#title': 'Набір полів Ще'
        '#more': 'Це текст Ще'
    details_elements:
      '#type': details
      '#title': 'Елементи деталей'
      '#open': true
      details:
        '#type': details
        '#title': Деталі
        '#description': 'Це опис.'
        '#help': 'Це текст довідки.'
        '#more': 'Це текст Ще'
        '#required': true
        '#open': true
      details_description:
        '#type': details
        '#title': 'Опис деталей'
        '#description': 'Це опис.'
        '#open': true
      details_description_before:
        '#type': details
        '#title': 'Опис деталей до'
        '#description': 'Це опис.'
        '#description_display': before
        '#open': true
        details_description_before_textfield:
          '#type': textfield
          '#title': 'Опис деталей до текстового поля'
      details_description_invisible:
        '#type': details
        '#title': 'Невидимий опис деталей'
        '#description': 'Це опис.'
        '#description_display': invisible
        '#open': true
      details_help:
        '#type': details
        '#title': 'Довідка деталей'
        '#help': 'Це текст довідки.'
        '#open': true
      details_more:
        '#type': details
        '#title': 'Деталі Ще'
        '#more': 'Це текст Ще'
        '#open': true
    section_elements:
      '#type': details
      '#title': 'Елементи секцій'
      '#open': true
      section:
        '#type': webform_section
        '#title': Секція
        '#help': 'Це текст довідки'
        '#required': true
        '#description': 'Це опис'

en: Example: Accessibility Wizard
uk: Приклад: Доступність майстра

en: Wizard webform accessibility example.
uk: Приклад доступності майстра веб-форми.

en: introduction:
      '#markup': |
        <p>Creating a job seeker profile will help companies find you:</p>
        <ul>
        <li>Upload a resume</li>
        <li>Providing more information gives a better picture to employers</li>
        <li>Salary requirements, location preferences and skill level are all important factors in the hiring decision</li>
        </ul>
        
    information:
      '#title': 'Job Seeker Information'
      '#type': webform_section
      first_name:
        '#title': 'First Name'
        '#type': textfield
        '#required': true
      last_name:
        '#title': 'Last Name'
        '#type': textfield
        '#required': true
      address:
        '#type': webform_address
        '#required': true
      current_title:
        '#type': textfield
        '#title': 'Current Job Title'
      current_organization:
        '#type': textfield
        '#title': 'Current Place of Occupation'
      positions:
        '#type': textfield
        '#title': 'Position you are looking for'
      relocation:
        '#type': checkbox
        '#title': 'Willing to relocate'
      salary:
        '#title': 'Salary Minimum'
        '#type': textfield
        '#description': 'Add currency sign/currency code if desired. e.g. 500,000 USD, 500,000 CAD, ¥ 100,000'
      skill:
        '#title': 'Skill Level'
        '#type': radios
        '#options_display': two_columns
        '#options':
          Novice/Beginner: Novice/Beginner
          Intermediate/Proficient: Intermediate/Proficient
          Expert/Advanced: Expert/Advanced
      categories:
        '#title': 'Job Categories'
        '#type': checkboxes
        '#options_display': two_columns
        '#options':
          'Account Manager': 'Account Manager'
          Back-End: Back-End
          Designer: Designer
          DevOps: DevOps
          Front-End: Front-End
          'Project Manager': 'Project Manager'
          Sales: Sales
          'Site Builder': 'Site Builder'
          Themer: Themer
      resume:
        '#type': managed_file
        '#title': Resume
      url:
        '#type': url
        '#title': Website
        '#description': 'Enter your existing profile/resume/portfolio link.'
uk: introduction:
      '#markup': |
        <p>Створення профілю пошукача допоможе компаніям знайти вас:</p>
        <ul>
        <li>Завантажте резюме</li>
        <li>Надання додаткової інформації дає кращу картину для роботодавців</li>
        <li>Вимоги до заробітної плати, переваги розташування та рівень кваліфікації є важливими факторами при прийнятті рішення про найм</li>
        </ul>
        
    information:
      '#title': 'Інформація про шукача роботи'
      '#type': webform_section
      first_name:
        '#title': 'Ім''я'
        '#type': textfield
        '#required': true
      last_name:
        '#title': 'Прізвище'
        '#type': textfield
        '#required': true
      address:
        '#type': webform_address
        '#required': true
      current_title:
        '#type': textfield
        '#title': 'Поточна посада'
      current_organization:
        '#type': textfield
        '#title': 'Поточне місце роботи'
      positions:
        '#type': textfield
        '#title': 'Посада, яку ви шукаєте'
      relocation:
        '#type': checkbox
        '#title': 'Згоден на переїзд'
      salary:
        '#title': 'Мінімальна зарплата'
        '#type': textfield
        '#description': 'Додайте знак/код валюти, якщо потрібно. наприклад, 500000 USD, 500000 CAD, ¥ 100000'
      skill:
        '#title': 'Рівень навичок'
        '#type': radios
        '#options_display': two_columns
        '#options':
          Новачок/Початківець: Новачок/Початківець
          Середній/Досвідчений: Середній/Досвідчений
          Експерт/Просунутий: Експерт/Просунутий
      categories:
        '#title': 'Категорії роботи'
        '#type': checkboxes
        '#options_display': two_columns
        '#options':
          'Менеджер по роботі з клієнтами': 'Менеджер по роботі з клієнтами'
          Бекенд: Бекенд
          Дизайнер: Дизайнер
          Девопс: Девопс
          Фронтенд: Фронтенд
          'Менеджер проєкту': 'Менеджер проєкту'
          Продаж: Продаж
          'Конструктор сайту': 'Конструктор сайту'
          Оформлювач: Оформлювач
      resume:
        '#type': managed_file
        '#title': Резюме
      url:
        '#type': url
        '#title': Вебсайт
        '#description': 'Введіть актуальне посилання на профіль/резюме/портфоліо.'

en: The amount of time before the next allowed submission for the webform.
uk: Час до наступного дозволеного надсилання вебформи.

en: The amount of time before the next allowed submission per user for the webform.
uk: Час до наступного дозволеного надсилання вебформи на користувача.

en: The amount of time before the next allowed submission for the webform source entity.
uk: Час до наступного дозволеного надсилання для вихідної сутності вебформи.

en: The amount of time before the next allowed submission per user for the webform source entity.
uk: Час до наступного дозволеного надсилання на користувача для вихідної сутності вебформи.

en: Draft pending single draft message
uk: Повідомлення про окрему чернетку, що очікує на розгляд

en: Draft pending multiple drafts message
uk: Повідомлення про кілька чернеток, що очікують на розгляд

en: Default draft pending single draft message
uk: Базове повідомлення про окрему чернетку, що очікує на розгляд

en: Default drafts pending multiple drafts message
uk: Базове повідомлення про кілька чернеток, які очікують на розгляд

en: No choices to choose from
uk: Немає варіантів вибору

en: Press to select
uk: Натисніть, щоб вибрати

en: Press Enter to add <b>@value</b>
uk: Натисніть Enter, щоб додати <b>@value</b>

en: Only @max value can be added
uk: Можна додати лише значення @max

en: All users and custom email addresses
uk: Усі користувачі та власні адреси електронної пошти

en: The email addresses of all <strong>users</strong> and <strong>custom email addresses</strong> assigned to the current webform.
uk: Адреси електронної пошти всіх <strong>користувачів</strong> і <strong>власні адреси електронної пошти</strong>, призначені поточній вебформі.

en: The email addresses of all <strong>users</strong> assigned to the current webform.
uk: Адреси електронної пошти всіх <strong>користувачів</strong>, призначених поточній вебформі.

en: All custom email addresses
uk: Усі власні адреси електронної пошти

en: The email addresses of all <strong>custom email addresses</strong> assigned to the current webform.
uk: Адреси електронної пошти всіх <strong>власних адрес електронної пошти</strong>, призначених поточній вебформі.

en: All adminstrators
uk: Всі адміністратори

en: The email addresses of all <strong>administrators</strong> assigned to the current webform.
uk: Адреси електронної пошти всіх <strong>адміністраторів</strong>, призначених поточній вебформі.

en: The email addresses of all <strong>users</strong>, <strong>custom email addresses</strong>, and <strong>administrators</strong> assigned to the current webform.
uk: Адреси електронної пошти всіх <strong>користувачів</strong>, <strong>спеціальні адреси електронної пошти</strong> та <strong>адміністраторів</strong>, призначених поточній вебформі.

en: @label (Users and custom email addresses)
uk: @label (Користувачі та власні адреси електронної пошти)

en: The email addresses of <strong>users</strong> and <strong>custom email addresses</strong> assigned to the %title access type for the current webform.
uk: Адреси електронної пошти <strong>користувачів</strong> і <strong>власні адреси електронної пошти</strong>, яким призначено тип доступу %title для поточної вебформи.

en: @label (Users)
uk: @label (Користувачі)

en: The email addresses of <strong>users</strong> assigned to the %title access type for the current webform.
uk: Адреси електронної пошти <strong>користувачів</strong>, яким призначено тип доступу %title для поточної вебформи.

en: @label (Custom email addresses)
uk: @label (Власні адреси електронної пошти)

en: The email addresses of <strong>custom email addresses</strong> assigned to the %title access type for the current webform.
uk: Електронні адреси <strong>власних адрес електронної пошти</strong>, яким призначено типу доступу %title для поточної вебформи.

en: @label (Adminstrators)
uk: @label (Адміністратори)

en: The email addresses of <strong>administrators</strong> assigned to the %title access type for the current webform.
uk: Адреси електронної пошти <strong>адміністраторів</strong>, яким призначено тип доступу %title для поточної вебформи.

en: @label ((Users, custom email addresses, Adminstrators)
uk: @label ((Користувачі, власні адреси електронної пошти, адміністратори)

en: The email addresses of <strong>users</strong>, <strong>custom email addresses</strong>, and <strong>administrators</strong> assigned to the %title access type for the current webform.
uk: Адреси електронної пошти <strong>користувачів</strong>, <strong>власних адрес електронної пошти</strong> та <strong>адміністраторів</strong>, яким призначено тип доступу %title для поточної веб-форми.

en: The access group type is used to exposed an access group's users and email addresses to <code>[webform_access]</code> related tokens.
uk: Тип групи доступу використовується для надання доступу користувачам і електронним адресам групи доступу до токенів, пов’язаних з <code>[webform_access]</code>.

en: Access controls
uk: Контроль доступу

en: Select which users can access this group's assigned nodes.
uk: Виберіть, які користувачі мають доступ до призначених матеріалів цієї групи.

en: Select which nodes that this group's users can access.
uk: Виберіть, до яких матеріалів мають доступ користувачі цієї групи.

en: Custom notifications
uk: Власні сповіщення

en: Custom email addresses are solely for email notifications and are included in <code>[webform_access]</code> related tokens.
uk: Власні адреси електронної пошти призначені виключно для сповіщень електронною поштою та включені до токенів, пов’язаних з <code>[webform_access]</code> .

en: more emails
uk: більше електронних листів

en: Administrators will be able to add and remove users and custom email addresses from this group.
uk: Адміністратори зможуть додавати та видаляти користувачів і власні адреси електронної пошти з цієї групи.

en: Entity print
uk: Друк сутності

en: Allows webform submissions to be converted to a PDF
uk: Дозволяє конвертувати надсилання вебформи у PDF

en: Enter custom header to be displayed above printed webform submissions.
uk: Введіть власний заголовок, який відображатиметься над друкованими надсиланнями вебформ.

en: Enter custom header to be displayed above all printed webform submissions.
uk: Введіть власний заголовок, який відображатиметься над усіма друкованими надсиланнями вебформ.

en: Enter custom footer to be displayed below printed webform submissions.
uk: Введіть власний нижній колонтитул, який відображатиметься під друкованими надсиланнями вебформ.

en: Enter custom footer to be displayed below all printed webform submissions.
uk: Введіть власний нижній колонтитул, який відображатиметься під усіма друкованими надсиланнями вебформ.

en: Enter custom print CSS to be attached to printed webform submissions.
uk: Введіть власний CSS для друку, який буде додано до друкованого надсилання вебформ

en: Enter custom print CSS to be attached to all printed webform submissions.
uk: Введіть власний CSS для друку, який буде додано до всіх друкованих  надсилань вебформ.

en: @label link
uk: @label посилання

en: Enable @label link
uk: Увімкнути посилання @label

en: @label link text
uk: текст посилання @label

en: @label link attributes
uk: атрибути посилання @label

en: Download @label
uk: Завантажити @label

en: Debug generated documents
uk: Зневадити генеровані документи

en: If checked, administrators will see debug links below each export type.
uk: Якщо позначено, адміністратори бачитимуть посилання для зневадження під кожним типом експорту.

en: Provides Entity Print (PDF) integration and allows site builders to download, export, and email PDF copies of webform submissions.
uk: Забезпечує інтеграцію Entity Print (PDF) і дозволяє розробникам сайтів завантажувати, експортувати та надсилати електронною поштою PDF-копії подання вебформ.

en: Entity print settings
uk: Параметри друку сутності

en: Print template
uk: Шаблон друку

en: Print header
uk: Друк верхнього колонтитула

en: Print footer
uk: Друк нижнього колонтитула

en: Print CSS
uk: CSS друку

en: Enable export link
uk: Увімкнути експортне посилання

en: Export link text
uk: Текст посилання експорту

en: Export link attributes
uk: Атрибути посилання експорту

en: @label documents
uk: @label документи

en: Exports results as @label documents
uk: Експортує результати як документи @label

en: Provides Webform Entity Print (PDF) Attachment integration.
uk: Забезпечує інтеграцію вкладень роздрукованих сутностей вебформ (PDF).

en: Unable to generate '@filename'.
uk: Неможливо створити  "@filename".

en: Attachment @label
uk: Вкладення @label

en: Generates a @label attachment.
uk: Створює вкладення @label.

en: File name must include *.@extension file extension.
uk: Ім’я файлу має містити розширення файлу *.@extension.

en: Attachment print document
uk: Документ для друку вкладення

en: Attaches submission's print document.
uk: Додає друкований документ надсилання.

en: Webform Timeout
uk: Вебформа: Час очікування

en: Provides functionality to limit user time during which he is able to make webform submission.
uk: Надає функцію обмеження часу користувача, протягом якого він може надсилати вебформу.

en: Webform Donate
uk: Вебформа: Пожертва

en: Provides components and integration to receive donations with webforms using the Payments module.
uk: Надає компоненти та інтеграцію для отримання пожертвувань із вебформами за допомогою модуля Платежі.

en: Automatic export for Drupal Webform results.
uk: Автоматичний експорт результатів вебформ.

en: Webform double opt-in
uk: Вебформа: Двоетапна підписка

en: Provides e-mail double opt-in functionality.
uk: Надає функцію електронних листів двоетапної підписки.

en: This presentation demonstrates how to build a feedback form and an event registration system using the Webform module.
uk: Ця презентація демонструє, як створити форму зворотного зв’язку та систему реєстрації подій за допомогою модуля Вебформа.

en: Choices.js is a lightweight, configurable select box/text input plugin. Similar to Select2 and Selectize but without the jQuery dependency.
uk: Choices.js — це легкий плагін для поля вибору/введення тексту, який можна налаштувати. Подібно до Select2 і Selectize, але без залежності jQuery.

en: Choices.js is used to improve the user experience for select menus. Choices.js is an alternative to Select2.
uk: Choices.js використовується для покращення взаємодії з вибраними меню. Choices.js є альтернативою Select2.

en: Form status applies to all instances of this webform. For example, if this webform is closed, all webform nodes and blocks will be closed.
uk: Статус форми застосовується до всіх екземплярів цієї вебформи. Наприклад, якщо цю вебформу закрито, усі матеріали та блоки вебформи будуть закриті.

en: This behavior is not supoported when Ajax is enabled.
uk: Ця поведінка не підтримується, якщо увімкнено Ajax.

en: Message to be displayed when a single draft is saved.
uk: Повідомлення, яке відображатиметься під час збереження однієї чернетки.

en: Message to be displayed when multiple drafts are saved.
uk: Повідомлення, яке відображатиметься, якщо збережено кілька чернеток.

en: To add the .webform-dialog class to a link's attributes, please use the <a href=":editor_advanced_link_href">D8 Editor Advanced link</a> or <a href=":menu_link_attributes_href">Menu Link Attributes</a> modules.
uk: Щоб додати клас .webform-dialog до атрибутів посилання, скористайтеся модулями <a href=":editor_advanced_link_href">Розширене посиланням редактора D8</a> або <a href=":menu_link_attributes_href">Атрибути посилань меню</a> .

en: <a href=":select2_href">Select2</a>, <a href=":choices_href">Choices</a>, and <a href=":chosen_href">Chosen</a> provide very similar functionality, most websites should only have one of these libraries enabled.
uk: <a href=":select2_href">Select2</a>, <a href=":choices_href">Choices</a> і <a href=":chosen_href">Chosen</a> забезпечують дуже схожу функціональність, більшість вебсайтів повиннім мати увімкненою лише одну з цих бібліотек.

en: Default draft pending multiple drafts message
uk: Базове повідомлення про кілька чернеток, що очікують на розгляд

en: The open, closed, or scheduled status applies to only this webform instance.
uk: Статус «Відкрито», «Закрито» або «Заплановано» застосовується лише до цього екземпляра вебформи.

en: If checked, the HTML5 date element will be replaced with a <a href="https://jqueryui.com/datepicker/">jQuery UI datepicker</a>
uk: Якщо позначено, елемент дати HTML5 буде замінено <a href="https://jqueryui.com/datepicker/">jQuery UI datepicker</a>

en: Date days of the week
uk: Дні тижня для дати

en: %name must be a %days.
uk: %name має бути %days.

en: Replace select element with jQuery <a href=":href">Select2</a> select box.
uk: Замініть елемент меню вибору на поле вибору jQuery <a href=":href">Select2</a>.

en: Replace select element with <a href=":href">Choice.js</a> select box.
uk: Замініть елемент меню вибору на поле вибору <a href=":href">Choice.js</a>.

en: Replace select element with jQuery <a href=":href">Chosen</a> select box.
uk: Замініть елемент вибору на поле вибору jQuery <a href=":href">Chosen</a>.

en: @libraries provide very similar functionality, only one should be enabled.
uk: @libraries надають дуже схожу функціональність, потрібно ввімкнути лише одну з них.

en: Custom options can only be updated via the <a href=":href">YAML source</a>.
uk: Власні варіанти можна оновити лише через <a href=":href">вихідний код YAML</a>.

en: Custom options can only be updated via the YAML source.
uk: Власні варіанти можна оновити лише через вихідний код YAML.

en: every @increment seconds
uk: кожні @increment сек.

en: Provides the <a href=":href">CAPTCHA</a> for adding challenges to forms.
uk: Надає <a href=":href">CAPTCHA</a> для додавання викликів у форми.

en: Replace <em>Add CAPTCHA administration links to forms</em> with CAPTCHA webform element
uk: Замінити <em>Додати адміністративні посилання CAPTCHA до форм</em> елементом вебформи CAPTCHA

en: If checked and <a href=":href">Add CAPTCHA administration links to forms</a> is enabled, the CAPTCHA fieldset added to every form will create a new CAPTCHA webform element instead of tracking each webform's id.
uk: Якщо позначено та ввімкнено <a href=":href">Додати адміністративні посилання CAPTCHA до форм</a>, набір полів CAPTCHA, доданий до кожної форми, створюватиме новий елемент вебформи CAPTCHA замість відстеження ідентифікатора кожної вебформи.

en: It changes the "@from" link label and behavior to "@to"
uk: Він змінює мітку та поведінку посилання "@from" на "@to"

en: Sorry… This form is closed to new submissions.
uk: Вибачте… Ця форма закрита для нових надсилань.

en: You have a pending draft for this webform. <a href="#">Load your pending draft</a>.
uk: У вас є чернетка цієї вебформи, що очікує на розгляд. <a href="#">Завантажити чернетку, що очікує на розгляд</a> .

en: You have pending drafts for this webform. <a href="#">View your pending drafts</a>.
uk: У вас є чернетки цієї вебформи, що очікують на розгляд. <a href="#">Переглянути чернетки, що очікують на розгляд</a> .

en: Manager: Admins: Email
uk: Менеджер: Адміністратори: Пошта

en: Demo: Region Contact: Manager: Admins
uk: Демо: Регіональний контакт: Менеджер: Адміністратори

en: This email is sent to managers administrators.
uk: Цей електронний лист надіслано адміністраторам менеджерів.

en: Manager: Users: Email
uk: Менеджер: Користувачі: Пошта

en: Demo: Region Contact: Manager: Users
uk: Демо: Регіональний контакт: Менеджер: Користувачі

en: This email is sent to managers users.
uk: Цей електронний лист надіслано користувачам менеджерів.

en: Manager: Email addresses: Email
uk: Менеджер: Адреси електронної пошти: Пошта

en: Demo: Region Contact: Manager: Email addresses
uk: Демо: Регіональний контакт: Менеджер: Адреси електронної пошти

en: This email is sent to managers email addresses.
uk: Цей електронний лист надіслано на електронні адреси менеджерів.

en: Webforms: Help
uk: Веб-форми: Довідка

en: Ajax progress type
uk: Тип поступу Ajax

en: Ajax speed
uk: Швидкість Ajax

en: Default Ajax progress type
uk: Базовий тип поступу Ajax

en: Default Ajax effect
uk: Базовий ефект Ajax

en: Default Ajax speed
uk: Базова швидкість Ajax

en: Webform Jira Integration
uk: Вебформа: Інтеграція з Jira

en: Provides integration for webform submission with Jira.
uk: Забезпечує інтеграцію для надсилання вебформи з Jira.

en: Printing webform submissions as PDF documents
uk: Друк надісланих веб-форм як PDF-документів

en: This screencast shows how to download, export, and email PDF copies of webform submissions.
uk: Цей скрінкаст демонструє, як завантажувати, експортувати та надсилати PDF-копії вебформ.

en: Entity Print | Drupal.org
uk: Друк сутності | Drupal.org

en: Webform module now supports printing PDF documents | jrockowitz.com
uk: Модуль Вебформа тепер підтримує друк документів PDF | jrockowitz.com

en: Webform Entity Print (PDF)
uk: Вебформа: Друк сутності (PDF)

en: Provides <a href=":href">Entity Print</a> (PDF) integration and allows site builders to download, export, and email PDF copies of webform submissions.
uk: Забезпечує інтеграцію <a href=":href">Друку сутності</a> (PDF) і дозволяє розробникам сайтів завантажувати, експортувати та надсилати електронною поштою PDF-копії надсилань вебформ.

en: Select the progress indicator displayed when Ajax is triggered.
uk: Виберіть індикатор поступу, який відображається під час запуску Ajax.

en: Select the effect displayed when Ajax is triggered.
uk: Виберіть ефект, який відображатиметься під час запуску Ajax.

en: Select the effect speed.
uk: Виберіть швидкість ефекту.

en: @number milliseconds
uk: @number мс

en: Select the default progress indicator displayed when Ajax is triggered.
uk: Виберіть базовий індикатор поступу, який відображається під час запуску Ajax.

en: Select the default effect displayed when Ajax is triggered.
uk: Виберіть базовий ефект, який відображається під час запуску Ajax.

en: Select the default effect speed.
uk: Виберіть базову швидкість ефекту.

en: Webform element property tokens.
uk: Замінники властивості елемента вебформи.

en: Learn about element property tokens
uk: Докладніше про замінники властивостей елементів

en: For example, to display an email element's title (aka #title) you would use the [webform:element:email:title] token.
uk: Наприклад, для відображення заголовка елемента електронної пошти (він же #title) необхідно використовувати замінник [webform:element:email:title].

en: Repairing admin configuration…
uk: Відновлення конфігурації адміністратора…

en: Removing (unneeded) webform submission translation settings…
uk: Видалення (непотрібних) налаштувань перекладу вебформи…

en: ▶ Watch more videos
uk: ▶ Дивитись більше відео

en: Repair and remove older Webform configuration files.
uk: Полагодити і видаліть старі файли конфігурації Webform.

en: Repair webform submission storage schema
uk: Полагодити схеми зберігання надсилань вебформи

en: Repair admin configuration
uk: Полагодити конфігурацію адміністратора

en: Repair webform settings
uk: Полагодити налаштування вебформи

en: Repair webform handlers
uk: Полагодити обробники вебформ

en: Repair webform field storage definitions
uk: Полагодити визначення сховища полів вебформи

en: Remove webform submission translation settings
uk: Вилучити налаштування перекладу надсилання вебформи

en: Are you sure you want to repair and remove older webform configuration?
uk: Ви впевнені, що бажаєте полагодити та вилучити стару конфігурацію вебформи?

en: The state of the webform submission. (Unsaved, Draft, Completed, Updated, Locked, or Converted)
uk: Стан надісланої вебформи. (Незбережений, чернетка, завершений, оновлений, заблокований або перетворений)

en: State (Raw value)
uk: Стан (необроблене значення)

en: The state raw value untranslated of the webform submission. (unsaved, draft, completed, updated, locked, or converted)
uk: Необроблене (неперекладене) значення стану надісланої вебформи. (unsaved, draft, completed, updated, locked або converted)

en: Wait time before next submission
uk: Час очікування перед наступним надсиланням

en: Remaining number of submissions
uk: Кількість надсилань, що залишилася

en: The remaining number of submissions for the webform.
uk: Кількість надсилань, що залишилася, для вебформи

en: Per user wait time before next submission
uk: Час очікування до наступного надсилання на кожного користувача

en: Per user remaining number of submissions
uk: Кількість надсилань, що залишилася, на кожного користувача

en: The remaining number of submissions for the user for the webform.
uk: Кількість надсилань, що залишилася, на кожного користувача для цієї вебформи.

en: Wait time before next submission for a source entity
uk: Час очікування перед наступним надсиланням для вихідної сутності

en: Remaining number of submissions for source entity
uk: Кількість надсилань, що залишилася, для вихідної сутності.

en: Remaining number of submissions for the webform source entity.
uk: Кількість надсилань, що залишилася для вихідної сутності цієї вебформи

en: Per user submission limit for a source entity
uk: Обмеження надсилання на користувача для вихідної сутності

en: Per user submission limit interval for a source entity
uk: Інтервал обмеження на користувача для вихідної сутності

en: Per user wait time before next submission for a source entity
uk: Час очікування до наступного надсилання на користувача для вихідної сутності

en: Per user total submissions for a source entity
uk: Загальна кількість надсилань на кожного користувача для вихідної сутності

en: Per user remaining number of submissions for a source entity
uk: Кількість надсилань, що залишилася, на кожного користувача для вихідної сутності

en: The remaining number of submissions for the user for the webform source entity.
uk: Кількість надсилань, що залишилася, на кожного користувача для вихідної сутності цієї вебформи.

en: %d character(s) entered
uk: %d симв. введено

en: %d character(s) remaining
uk: Залишилося %d симв.

en: OCR images as new Webforms.
uk: Зображення OCR як нові вебформи.

en: Webform Content Creator
uk: Вебформа: Створення вмісту

en: Provides the ability to create nodes after submitting webforms, and do mappings between the fields of the created node and webform submission values.
uk: Надає можливість створювати матеріали після надсилання вебформ і виконувати зіставлення між полями створеного матеріалу та значеннями надсилання вебформи.

en: The Webform module for Drupal provides all the features expected from an enterprise proprietary form builder combined with the flexibility and openness of Drupal.
uk: Модуль Вебформа для Drupal надає всі функції, очікувані від професійного пропрієтарного конструктора форм підприємства, у поєднанні з гнучкістю та відкритістю Drupal.

en: Webform logo
uk: Логотип веб-форми

en: Using Pattern Trigger (Regex) in Webform Conditional Logic in Drupal 8
uk: Використання тригера шаблону (регулярного виразу) в умовній логіці вебформи у Drupal 8

en: Learn how to use regular expressions with conditional logic.
uk: Дізнайтеся, як використовувати регулярні вирази з умовною логікою.

en: Using Pattern Trigger (Regex) in Webform Conditional Logic in Drupal 8 | WebWash
uk: Використання тригера шаблону (регулярного виразу) в умовній логіці вебформ у Drupal 8 | WebWash

en: Relying on a CDN for external libraries can cause unexpected issues with Ajax and BigPipe support. For more information see: <a href=":href">Issue #1988968</a>
uk: Покладання на CDN для зовнішніх бібліотек може спричинити несподівані проблеми з підтримкою Ajax і BigPipe. Для отримання додаткової інформації див. <a href=":href">Проблема №1988968</a>

en: Specifies the number of visible options.
uk: Визначає кількість видимих варіантів.

en: If checked, only file upload elements selected in the above included email values will be attached to the email.
uk: Якщо позначено, до електронного листа буде вкладено лише елементи викладення файлів, вибрані у вказаних вище значеннях електронної пошти.
