Webform (8.x-5.3-rc3) - en to my translation catalogue (194 entries)

en: Forms
my: ဖောင်များ

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Images
my: ဓာတ်ပုံများ

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Item
my: အချက်အလက်

en: Groups
my: အဖွဲ့များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Closed
my: ပိတ်ပါ

en: List
my: စာရင်း

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Send email
my: အီးမေး(လ်) ပို့ပါ

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: More
my: ပို၍

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: error
my: မှားယွင်းချက်

en: Tags
my: Tag များ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Homepage
my: မူလစာမျက်နှာ

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: updated
my: ပြုပြင်မွမ်းမံမှုပြုလုပ်ပြီး

en: File
my: ဖိုင်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Links
my: လင့်ခ်များ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Number
my: နံပါတ်

en: Message
my: သတင်း

en: Password
my: စကားဝှက်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Help text
my: အကူအညီ စာသား

en: Types
my: အမျိုးအစားများ

en: Multiple
my: အများအပြား

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Label
my: အညွန်း

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Open
my: ဖွင့်ပါ/ဖွင့်သည်။

en: Sunday
my: တနင်္ဂနွေနေ့

en: Monday
my: တနင်္လာနေ့

en: Tuesday
my: အင်္ဂါနေ့

en: Wednesday
my: ဗုဒ္ဓဟူးနေ့

en: Thursday
my: ကြာသပတေးနေ့

en: Friday
my: သောကြာနေ့

en: Saturday
my: စနေနေ့

en: Time
my: အချိန်

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: hidden
my: ဖုံးကွယ်ထားသည်

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Manage
my: စီမံခန့်ခွဲရန်

en: Visible
my: မြင်တွေ့နိုင်သည်

en: link
my: လင့်ခ်

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: Error
my: အမှား

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

en: Link Title
my: ကွင်းဆက်ခေါင်းစဉ်

en: Access denied
my: လုပ်ပိုင်ခွင့်မရနိုင်ပါ

en: Year
my: နှစ်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Submission information
my: ရေးသားပေးပို့မှုသတင်းအချက်အလက်

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Inline
my: တပြေးတည်း

en: From
my: မှ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Signature
my: လက်မှတ်

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Maximum
my: အမြင့်ဆုံး

en: Unlimited
my: အကန့်အသတ်မရှိ

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Example
my: ဥပမာ

en: Day
my: ရက်စွဲ

en: Table
my: ဇယား

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Other
my: အခြား

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: Color
my: အရောင်

en: Select all
my: အားလုံးရွေးရန်

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Last
my: နောက်ဆုံး

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Option
my: ရွေးရန်

en: Optional
my: ရွေးချယ်နိုင်သည်။

en: Save settings
my: Setting များ သိမ်းရန်

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: Clear
my: ရှင်းလင်းပါ

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: Deleted
my: ပယ်ဖျက်ပြီး

en: Languages
my: ဘာသာစကားများ

en: First
my: ပထမ

en: Minimum height
my: အများဆုံး အနံ (ပမာဏ)

en: Minimum width
my: အနည်းဆုံး အလျှား (ပမာဏ)

en: Hour
my: နာရီ

en: Minute
my: မိနစ်

en: Second
my: ဒုတိယ

en: Less than
my: တန်ဖိုးနည်း

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Info
my: အချက်အလက်

en: or
my: သို့မဟုတ်

en: Results
my: ရလဒ်

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ

en: Completed
my: ပြီးဆုံးပါပြီ

en: completed
my: ပြီးဆုံးပါပြီ

en: Not published
my: Publish မလုပ်ရသေးပါ

en: image
my: ပုံရိပ်

en: Submissions
my: တင်သွင်းခြင်း

en: ever
my: အမြဲ

en: every hour
my: နာရီတိုင်း

en: every day
my: နေ့စဉ်

en: every week
my: အပတ်စဉ်

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: Questions
my: မေးခွန်းများ

en: Minimum
my: အနည်းဆုံး

en: Hide
my: ဖွက်ပါ

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: Locked
my: ပိတ်ထားသည်

en: Data
my: သတင်းအချက်အလက်

en: Validation
my: အတည်ပြုခြင်း

en: About
my: အကြောင်း

en: Reports
my: အစီရင်ခံစာများ

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
my: လုံခြုံရေးပိုမိုကောင်းမွန်စေရန်အတွက် သင်ထည့်သွင်းခဲ့သည့် ဖိုင်၏ အမည်အား %filename သို့ ပြောင်းလဲလိုက်ပါသည်။

en: notice
my: အကြောင်းကြားစာ

en: Direction
my: လမ်းညွန်ချက်၊ လမ်းကြောင်း

en: Warning message
my: သတိပေးချက်

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
my: %file ဖိုင်အား သိမ်းဆည်း၍ မရပါ။ အမျိုးအမည်မသိသော ပြဿနာတစ်ခုဖြစ်ပေါ်ခဲ့သည်။

en: IP address
my: IP လိပ်စာ

en: Maximum height
my: အများဆုံး အနံ (ပမာဏ)

en: Maximum width
my: အများဆုံး အလျှား (ပမာဏ)

en: Autocomplete matching
my: အလိုအလ​ျောက် တိုက်စစ်ခြင်း

en: Draft
my: မူကြမ်း

en: Current date
my: လက်ရှိ နေ့စွဲ

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Date and time
my: နေ့ရက် နှင့် အချိန်

en: Text format
my: စာသားပုံစံ

en: Name is required.
my: နာမည်တခုခုရေးဖို့လိုအပ်ပါတယ်

en: Structure
my: တည်ဆောက်မှု

en: Unique
my: တစ်ခုတည်း (၎င်းနှင့်တူသည့် အခြားအရာမရှိ/တစ်ခုတည်းဖြစ်သည့်အရာ)

en: Dependencies
my: အမှီအခိုများ

en: Not restricted
my: ကန့်သတ်ထားခြင်းမရှိပါ

en: Status message
my: အခြေအနေပြစာသား

en: Confirmation message
my: အတည်ပြုသည့် အကြောင်းကြားစာ

en: Submission Number
my: ရေးသားပေးပို့သည့် နံပါတ်

en: Submission ID
my: ရေးသားပေးပို့သည့်အမှတ်စဉ်

en: draft
my: မူကြမ်း

en: Current page
my: လက်ရှိစာမျက်နှာ
