Webform (8.x-5.4-beta1) - en to rw translation catalogue (10 entries)

en: Title
rw: Umutwe

en: Images
rw: amashusho

en: Pages
rw: amapaji

en: Register
rw: Iyandikishe

en: Suffix
rw: Umugereka

en: Submit
rw: ohereza

en: List
rw: Urutonde

en: Yes
rw: Yego

en: No
rw: Oya

en: Locked
rw: gifunze
