Webform (8.x-5.5-beta2) - en to tr translation catalogue (586 entries)

en: Forms
tr: Formlar

en: Home
tr: Anasayfa

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Images
tr: Resimler

en: Pages
tr: Sayfalar

en: enabled
tr: etkin

en: Status
tr: Durum

en: Register
tr: Kaydol

en: Markup
tr: Biçim

en: Suffix
tr: Son ek

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Operations
tr: İşlemler

en: Content
tr: İçerik

en: Value
tr: Değer

en: Item
tr: Öğe

en: Private
tr: Özel

en: Development
tr: Geliştirme

en: Groups
tr: Gruplar

en: Type
tr: Tip

en: Author
tr: Yazar

en: Closed
tr: Kapalı

en: List
tr: Liste

en: Subject
tr: Konu

en: Send email
tr: E-posta gönder

en: closed
tr: kapalı

en: Actions
tr: Eylemler

en: Email notification
tr: E-Posta bildirimi

en: disabled
tr: etkin değil

en: Cancel
tr: İptal

en: Remove
tr: Kaldır

en: Subscribe
tr: Abone ol

en: Manager
tr: Yönetici

en: Description
tr: Açıklama

en: Language
tr: Dil

en: Log
tr: Günlük kayıtları

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Email settings
tr: E-posta ayarları

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Administration
tr: Yönetim

en: Currency
tr: Para birimi

en: More
tr: Devamı

en: Action
tr: Eylem

en: On
tr: Açık

en: error
tr: hata

en: Tags
tr: Etiketler

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Homepage
tr: Anasayfa

en: Resources
tr: Kaynaklar

en: Download
tr: İndir

en: Version
tr: Sürüm

en: view
tr: görüntüle

en: updated
tr: güncellendi

en: created
tr: oluşturulma

en: File
tr: Dosya

en: Edit
tr: Düzenle

en: Date
tr: Tarih

en: Size
tr: Boyut

en: Links
tr: Bağlantılar

en: Search
tr: Ara

en: Reset
tr: Sıfırla

en: None
tr: Hiçbiri

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Number
tr: Sayı

en: Message
tr: İleti

en: No log messages available.
tr: Kayıt mesajı yok.

en: Password
tr: Parola

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Country
tr: Ülke

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Link
tr: Bağlantı

en: Image
tr: Resim

en: Container
tr: Kapsayıcı

en: Help text
tr: Yardım metni

en: Admin title
tr: Yönetim başlığı

en: Types
tr: Tipler

en: Multiple
tr: Çoklu

en: Required
tr: Zorunlu

en: Parent
tr: Üst öge

en: none
tr: hiçbiri

en: Category
tr: Kategori

en: Settings
tr: Ayarlar

en: One
tr: Bir

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en: Go to previous page
tr: Önceki sayfaya git

en: Go to next page
tr: Sonraki sayfaya git

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Field
tr: Alan

en: Label
tr: Etiket

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Save
tr: Kaydet

en: Help
tr: Yardım

en: Image settings
tr: Görsel ayarları

en: Default
tr: Varsayılan

en: Summary
tr: Özet

en: Download PDF
tr: PDF'yi indir

en: Update
tr: Güncelle

en: Open
tr: Açık

en: Sunday
tr: Pazar

en: Monday
tr: Pazartesi

en: Tuesday
tr: Salı

en: Wednesday
tr: Çarşamba

en: Thursday
tr: Perşembe

en: Friday
tr: Cuma

en: Saturday
tr: Cumartesi

en: Archive
tr: Arşiv

en: Unscheduled
tr: Planlanmamış

en: Time
tr: Zaman

en: Access
tr: Erişim

en: Add
tr: Ekle

en: View
tr: Görüntüle

en: hidden
tr: gizli

en: Dimensions
tr: Boyutlar

en: Section
tr: Bölüm

en: Manage
tr: Yönetim

en: Visible
tr: Görünür

en: link
tr: bağlantı

en: Display
tr: Gösterim

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Teaser
tr: Özet

en: Notes
tr: Notlar

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Text
tr: Metin

en: Total
tr: Toplam

en: Status:
tr: Durum:

en: Submitted by
tr: Gönderen

en: Default status
tr: Varsayılan durum

en: Issue
tr: Konu

en: States
tr: Durumlar

en: Upload
tr: Yükle

en: Titles
tr: Başlıklar

en: Mail
tr: Posta

en: Before
tr: Önce

en: After
tr: Sonra

en: User
tr: Kullanıcı

en: Continue
tr: Devam et

en: Email
tr: E-posta

en: Error
tr: Hata

en: Options
tr: Seçenekler

en: Contact
tr: İletişim

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Node
tr: Düğüm

en: Add page
tr: Sayfa ekle

en: Link Title
tr: Bağlantı Başlığı

en: Expanded
tr: Genişletilmiş

en: All
tr: Tümü

en: days
tr: gün

en: Active
tr: Etkin

en: Access denied
tr: Erişim engellendi

en: Year
tr: Yıl

en: Date format
tr: Tarih biçimi

en: General information
tr: Genel bilgi

en: Page
tr: Sayfa

en: Submission information
tr: Gönderim bilgileri

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Database
tr: Veritabanı

en: Off
tr: Kapalı

en: Ignored
tr: Yok sayılan

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Inline
tr: Satır içi

en: To
tr: Kime

en: Preview message
tr: Mesajı önizle

en: From
tr: Kimden

en: Source URL
tr: Kaynak URL

en: Custom
tr: Özel

en: Visibility
tr: Görünürlük

en: Roles
tr: Roller

en: Published
tr: Yayında

en: Signature
tr: İmza

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Location
tr: Konum

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: File ID
tr: Dosya ID

en: File name
tr: Dosya ismi

en: Vocabulary
tr: Sözlük

en: Message type
tr: İleti türü

en: Contains
tr: İçerir

en: Conditions
tr: Koşullar

en: item
tr: öğe

en: items
tr: öğeler

en: Mode
tr: Kip

en: Warning
tr: Uyarı

en: Nodes
tr: Düğümler

en: Authored by
tr: Yazan

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Textfield
tr: Metin alanı

en: Maximum
tr: En fazla

en: Line
tr: Hat

en: Plain text
tr: Düz metin

en: Honeypot
tr: Bal küpü

en: Details
tr: Ayrıntılar

en: Unlimited
tr: Sınırsız

en: Phone
tr: Telefon

en: Address
tr: Adres

en: State
tr: Durum

en: email
tr: e-posta

en: Desc
tr: Azalan

en: Code
tr: Kod

en: Inactive
tr: Devre dışı

en: Company
tr: Şirket

en: General
tr: Genel

en: Example
tr: Örnek

en: Method
tr: Yöntem

en: Week
tr: Hafta

en: Day
tr: Gün

en: Table
tr: Tablo

en: Start
tr: Başlangıç

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Other
tr: Diğer

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Color
tr: Renk

en: Link URL
tr: Bağlantı URL

en: Role
tr: Rol

en: Select all
tr: Tümünü seç

en: Email subject
tr: E-posta konusu

en: First name
tr: Ad

en: Last name
tr: Soyad

en: Destination
tr: Hedef

en: Counter
tr: Sayaç

en: reset
tr: sıfırla

en: External
tr: Harici

en: Users
tr: Kullanıcılar

en: Choices
tr: Seçenekler

en: Square
tr: Kare

en: Last
tr: Son

en: Rows
tr: Satırlar

en: Anonymous
tr: Adsız

en: Provider
tr: Sağlayıcı

en: Override
tr: Varsayılanı değiştir

en: Empty text
tr: Boş metin

en: Option
tr: Seçenek

en: Operator
tr: İşletmen

en: Optional
tr: Seçime bağlı

en: Order
tr: Sıralama

en: Pattern
tr: Örüntü

en: Send to
tr: Alıcı

en: Template
tr: Şablon

en: module
tr: eklenti

en: Authenticated users
tr: Kayıtlı kullanıcılar

en: Close
tr: Kapat

en: Save settings
tr: Ayarları kaydet

en: Flag
tr: İşaretle

en: Operation
tr: İşlem

en: City
tr: Şehir

en: Postal code
tr: Posta kodu

en: Latitude
tr: Enlem

en: Longitude
tr: Boylam

en: State/Province
tr: İl

en: Collapsed
tr: Kapalı

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Gender
tr: Cinsiyet

en: Male
tr: Erkek

en: Female
tr: Bayan

en: Confirmation
tr: Teyit

en: Size of textfield
tr: Metin alanının boyutu

en: Hidden
tr: Gizli

en: Attachments
tr: Ekler

en: Street Address
tr: Adres

en: Key
tr: Anahtar

en: submissions
tr: Gönderimler

en: Change
tr: Değiştir

en: Messages
tr: İletiler

en: Token
tr: Simge

en: Delimiter
tr: Ayırıcı

en: Clear
tr: Temizle

en: Source
tr: Kaynak

en: Message:
tr: İleti:

en: Deleted
tr: Silindi

en: Languages
tr: Diller

en: First
tr: Birinci

en: Middle
tr: Orta

en: Limit
tr: Sınır

en: Minimum height
tr: En az yükseklik

en: Minimum width
tr: En az genişlik

en: Hour
tr: Saat

en: Minute
tr: Dakika

en: Second
tr: Saniye

en: Select list
tr: Seçim listesi

en: Text field
tr: Metin alanı

en: Map
tr: Harita

en: Workflow
tr: İş akışı

en: %label has been deleted.
tr: %label silindi.

en: Empty
tr: Boş

en: Greater than
tr: Büyüktür

en: Less than
tr: Küçüktür

en: Buttons
tr: Düğmeler

en: Unit
tr: Birim

en: Days
tr: Günler

en: Months
tr: Aylar

en: Selector
tr: Seçici

en: Maxlength
tr: Maksimum uzunluk

en: characters
tr: karakterler

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Your message has been sent.
tr: İletiniz gönderildi.

en: Hours
tr: Saat

en: Seconds
tr: Saniye

en: Email body
tr: E-posta metni

en: Info
tr: Bilgi

en: Fade
tr: Açılma/kararma

en: Reference
tr: Kaynak

en: or
tr: ya da

en: Results
tr: Sonuçlar

en: open
tr: açık

en: Requirements
tr: Gereklilikler

en: Customize
tr: Özelleştir

en: Permissions
tr: İzinler

en: Duplicate
tr: Çoğalt

en: options
tr: seçenekler

en: From:
tr: Kimden:

en: Changed
tr: Değişti

en: Date created
tr: Oluşturulma tarihi

en: Completed
tr: Tamamlandı

en: Testing
tr: Test ediliyor

en: completed
tr: tamamlandı

en: User Profile
tr: Kullanıcı Profili

en: Templates
tr: Şablonlar

en: Not published
tr: Yayınlanmamış

en: File settings
tr: Dosya ayarları

en: Formats
tr: Biçimler

en: Allowed file extensions
tr: İzin verilen dosya uzantıları

en: Percentage
tr: Yüzde

en: Relationship
tr: İlişki

en: Migrate
tr: Taşı

en: image
tr: imaj

en: Translations
tr: Çeviriler

en: Multilingual
tr: Çok dil

en: Minutes
tr: Dakika

en: Loading...
tr: Yükleniyor...

en: Automatic
tr: Otomatik

en: Excluded
tr: Hariç

en: Sticky
tr: Kalıcı

en: Complete
tr: Tamam

en: Temporary directory
tr: Geçici dizin

en: date
tr: tarih

en: Limits
tr: Sınırlar

en: Keyboard shortcuts
tr: Klavye kısa yolları

en: File upload error. Could not move uploaded file.
tr: Dosya yükleme hatası. Yüklenen dosya taşınamadı.

en: Submissions
tr: Gönderimler

en: ever
tr: her zaman

en: every hour
tr: her saat

en: every day
tr: her gün

en: every week
tr: her hafta

en: Check this option if the user must enter a value.
tr: Kullanıcının bir değer girmesi gerekiyorsa bu seçeneği işaretleyin.

en: Previous submission
tr: Önceki gönderi

en: Next submission
tr: Sonraki gönderi

en: Next Page >
tr: Sonraki Sayfa >

en: < Previous Page
tr: < Önceki Sayfa

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: Questions
tr: Sorular

en: Enable debugging
tr: Hata ayıklamayı etkinleştir

en: Apply
tr: Uygula

en: Select
tr: Seç

en: Challenge type
tr: Soru türü

en: Place a CAPTCHA here for untrusted users.
tr: Güvenilir olmayan kullanıcılar için buraya CAPTCHA koy.

en: Color settings
tr: Renk ayarları

en: Plugins
tr: Eklentiler (plugin)

en: 5 minutes
tr: 5 dakika

en: 10 minutes
tr: 10 dakika

en: 15 minutes
tr: 15 dakika

en: 30 minutes
tr: 30 dakika

en: Decimal
tr: Ondalık

en: Minimum
tr: En az

en: Debug
tr: Hata ayıkla

en: 1 minute
tr: 1 dakika

en: Permission
tr: İzinler

en: Hide
tr: Gizle

en: < Previous
tr: < Önceki

en: Submission settings
tr: Gönderim ayarları

en: Three
tr: Üç

en: Audio file
tr: Ses dosyası

en: Language code
tr: Dil kodu

en: Display message
tr: İletiyi görüntüle

en: Filter by category
tr: Kategoriye göre filtrele

en: URL path settings
tr: URL yol ayarları

en: Postal Code
tr: Posta Kodu

en: Mapping
tr: Eşleştirme

en: Type:
tr: Tür:

en: Space
tr: Boşluk

en: Provided by
tr: Sağlayan

en: Export format
tr: Aktarım formatı

en: Address settings
tr: Adres ayarları

en: Execute
tr: Çalıştır

en: Feedback
tr: Geri bildirim

en: Telephone
tr: Telefon

en: Values
tr: Değerler

en: Country code
tr: Ülke kodu

en: Keyword
tr: Anahtar kelime

en: Page settings
tr: Sayfa ayarları

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Locked
tr: Kilitli

en: Data
tr: Veri

en: Any
tr: Herhangi

en: Validation
tr: Sağlama

en: ZIP Code
tr: Posta Kodu

en: Emails
tr: E-postalar

en: Custom CSS
tr: Özel CSS

en: Ordered list
tr: Sıralı liste

en: Unordered list
tr: Sıralanmamış liste

en: About
tr: Hakkında

en: Reports
tr: Raporlar

en: Cardinality
tr: Nicelik

en: and
tr: ve

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Translate
tr: Çevir

en: Steps
tr: Adımlar

en: Element
tr: Öğe

en: Radios
tr: Radyo düğmeleri

en: Web services
tr: Web hizmetleri

en: Route
tr: Yol

en: Output
tr: Çıktı

en: Error message
tr: Hata mesajı

en: Test settings
tr: Test ayarları

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
tr: Güvenlik nedeniyle, yüklediğiniz dosyanın adı %filename olarak değiştirilmiştir.

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: notice
tr: bildirim

en: Rating
tr: Derecelendirme

en: pixels
tr: piksel

en: Direction
tr: Yön

en: Registration
tr: Kayıt

en: button
tr: düğme

en: Format settings
tr: Biçim ayarları

en: Webform submissions
tr: Webform gönderileri

en: Warning message
tr: Uyarı mesajı

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
tr: %file dosyası kaydedilemedi. Bilinmeyen bir hata oluştu.

en: The specified file %name could not be uploaded.
tr: Seçilen %name dosyası yüklenemedi.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
tr: Yükleme hatası. Yüklenen %file dosyası  %destination hedefine taşınamadı.

en: Date settings
tr: Tarih ayarları

en: IP address
tr: IP adresi

en: Maximum height
tr: En fazla yükseklik

en: Maximum width
tr: En fazla genişlik

en: Autocomplete matching
tr: Otomatik tamamlama eşleşmesi

en: Starts with
tr: İle başlayan

en: Properties
tr: Özellikler

en: Autocomplete
tr: Otomatik tamamla

en: Maximum image resolution
tr: Ençok görsel çözünürlük

en: Delimited text
tr: Sınırlı metin

en: Comma (,)
tr: Virgül (,)

en: Tab (\t)
tr: Sekme (\t)

en: Semicolon (;)
tr: Noktalı virgül (;)

en: Colon (:)
tr: İki nokta üst üste (:)

en: Pipe (|)
tr: Çizgi (|)

en: Period (.)
tr: Nokta (.)

en: Space ( )
tr: Boşluk ( )

en: close
tr: kapat

en: Comma
tr: Virgül

en: Semicolon
tr: Noktalı virgül

en: Current user
tr: Şu anki kullanıcı

en: Access type
tr: Erişim şekli

en: Video file
tr: Video dosyası

en: File upload
tr: Dosya yüklemesi

en: Link title
tr: Bağlantı başlığı

en: Per user
tr: Kullanıcı başına

en: The file could not be uploaded.
tr: Dosya karşıya yüklenemedi.

en: Draft
tr: Taslak

en: Trigger
tr: Tetikleyici

en: Yes/No
tr: Evet/Hayır

en: Autocomplete limit
tr: Otomatik tamamlama sınırı

en: Horizontal rule
tr: Yatay çizgi

en: Current date
tr: Geçerli tarih

en: And
tr: Ve

en: Broken
tr: Bozuk

en: Converted
tr: Dönüştürülmüş

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: Attachment settings
tr: Ek ayarları

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
tr: Drupal tarzı "yapışkan" (sticky)  tablo başlıklarına (JavaScript) izin ver

en: Placeholder
tr: Yer tutucu

en: Tooltip
tr: Araç ipucu

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Fieldset
tr: Alan kümesi (fieldset)

en: Notes:
tr: Notlar:

en: Author information
tr: Yazar bilgisi

en: Date and time
tr: Tarih ve zaman

en: Signature settings
tr: İmza ayarları

en: File extension
tr: Dosya uzantısı

en: Default challenge type
tr: Öntanımlı sınama türü

en: Throbber
tr: İlerleme simgesi

en: Address 2
tr: Adres 2

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Text format
tr: Metin biçimi

en: Sort descending
tr: Azalan sıralama

en: Sort ascending
tr: Artan sıralama

en: Alternatives
tr: Alternatifler

en: Administrative description
tr: Yönetsel açıklama

en: References
tr: Başvurular

en: Elements
tr: Öğeler

en: Remove selected
tr: Seçileni kaldır

en: Lock
tr: Kilitle

en: Limited
tr: Sınırlı

en: Structure
tr: Yapı

en: Unique
tr: Özgün (ünik)

en: Node status
tr: Düğüm durumu

en: Maximum file size
tr: Dosya boyutu üst sınırı

en: Message settings
tr: İleti ayarları

en: Libraries
tr: Kütüphaneler

en: Randomize questions
tr: Soruları rastgele sırala

en: Language select
tr: Dil Seçimi

en: Dependencies
tr: Bağımlılıklar

en: Not restricted
tr: Kısıtlı değil

en: Date changed
tr: Değiştirilme tarihi

en: Sender name
tr: Gönderenin adı

en: Sender email
tr: Gönderenin e-postası

en: Archived
tr: Arşivlendi

en: The file %source could not be uploaded because a file by that name already exists in the destination %directory.
tr: %source dosyası yüklenemedi, çünkü %directory dizininde aynı isimde bir dosya var.

en: Status message
tr: Durum mesajı

en: Minimum image resolution
tr: En düşük resim çözünürlüğü

en: no preview
tr: önizleme yok

en: Date type
tr: Tarih türü

en: Time zones
tr: Zaman dilimleri

en: The directory %directory does not exist and could not be created.
tr: %directory dizini mevcut değil ve oluşturulamadı.

en: The directory %directory exists but is not writable and could not be made writable.
tr: %directory dizini mevcut, fakat yazılamaz ve yazılabilir yapılamadı.

en: Minimal
tr: En az

en: Entity ID
tr: Varlık kimliği (ID)

en: Unlock
tr: Kilidi aç

en: Webform settings
tr: Web formu ayarları

en: Confirmation message
tr: Onay mesajı

en: Submission limit
tr: Gönderi sınırı

en: Submission ID
tr: Gönderim Kimlik No (ID)

en: Read-only
tr: Salt okunur

en: Current page
tr: Şu an kullanılan sayfa

en: The email address %mail is not valid.
tr: %mail e-posta adresi geçerli değil.

en: View mode
tr: Görünüm kipi

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
tr: Benzersiz okunabilir makine adı. Sadece sayılar ve küçük harfler ve altçizgi kullanın.

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık

en: Message ID
tr: İleti ID'si

en: Theme name
tr: Tema adı

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: There are no templates available.
tr: Kullanılabilir şablon yok.

en: Submission
tr: Gönderim

en: Link attributes
tr: Bağlantı öznitelikleri

en: An autocomplete text field.
tr: Otomatik tamamlama metin alanı.

en: @name field is required.
tr: @name alanı zorunludur.

en: Wide
tr: Geniş

en: Checked
tr: İşaretli

en: Response status code
tr: Yanıt durumu kodu

en: Other…
tr: Diğer...

en: The file %file could not be saved because the upload did not complete.
tr: Karşıya yükleme tamamlanmadığından %file dosyası kaydedilemedi.

en: Third party settings
tr: Üçüncü parti ayarları

en: Displaying @start - @end of @total
tr: @start - @end / @total görüntüleniyor

en: The URL %url is not valid.
tr: %url URL geçerli değil.

en: Development settings
tr: Geliştirme ayarları

en: The file %file could not be saved because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
tr: %file dosyası, karşıya yükleme için izin verilen %maxsize boyut üst sınırını aştığından kaydedilemedi.

en: The file could not be uploaded because the destination %destination is invalid.
tr: %destination hedefi geçersiz olduğundan dosya karşıya yüklenemedi.

en: %name field is not in the right format.
tr: %name alanı doğru biçimde değil.

en: Additional resources
tr: Ek kaynaklar

en: Hide empty
tr: Boş olanı gizle

en: Signature format
tr: İmza biçimi

en: AM/PM
tr: ÖÖ/ÖS

en: Type of item to reference
tr: Referans verilecek öge tipi

en: Reference method
tr: Referans metodu

en: Allowed number of values
tr: İzin verilen değer sayısı

en: Filter submissions
tr: Gönderileri süz

en: The "@name" option must contain a valid value. You may either leave the text field empty or enter a string like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes).
tr: "@name" seçeneği geçerli bir değer içermelidir. Metin alanını boş bırakabilir ya da "512" (bayt), "80 KB" (kilobayt) veya "50 MB" (megabayt) gibi bir dize girebilirsiniz.

en: The minimum allowed image size expressed as WIDTH×HEIGHT (e.g. 640×480). Leave blank for no restriction. If a smaller image is uploaded, it will be rejected.
tr: İzin verilen görsel boyutu alt sınırı, GENİŞLİK×YÜKSEKLİK (örn. 640×480) olarak ifade edilir. Sınır konmayacaksa boş bırakın. Daha küçük bir görsel karşıya yüklenirse, reddedilir.

en: Broken/Missing
tr: Bozuk/Eksik

en: Filename: %name
tr: Dosya adı: %name

en: Select a @context value:
tr: Bir @context değeri seçin:

en: Entity reference field settings
tr: Varlık referans alanı ayarları

en: Entity reference selection plugin settings
tr: Varlık referans seçimi uygulama eki ayarları

en: File link
tr: Dosya bağlantısı

en: Basic HTML
tr: Temel HTML

en: @name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
tr: @name %max karakterden uzun olamaz, ancak şu anda %length karakter uzunluğunda.

en: Single item
tr: Tek öge

en: Both a height and width value must be specified in the @name field.
tr: @name alanında hem yükseklik hem genişlik değeri belirtilmelidir.

en: Narrow
tr: Dar

en: A user-defined date format. See the <a href="http://php.net/manual/function.date.php">PHP manual</a> for available options.
tr: Kullanıcı tanımlı bir tarih biçimi. Kullanılabilir seçenekler için <a href="http://php.net/manual/function.date.php">PHP kılavuzuna</a> bakın.

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTH×HEIGHT (e.g. 640×480). Leave blank for no restriction. If a larger image is uploaded, it will be resized to reflect the given width and height. Resizing images on upload will cause the loss of <a href="http://wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">EXIF data</a> in the image.
tr: İzin verilen görsel boyutu üst sınırı, GENİŞLİK×YÜKSEKLİK (örn. 640×480) olarak ifade edilir. Sınır konmayacaksa boş bırakın. Daha büyük bir görsel yüklenirse, belirtilen genişlik ve yüksekliği yansıtacak şekilde yeniden boyutlandırılır. Yükleme işleminde görsellerin yeniden boyutlandırılması, görselde <a href="http://wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">EXIF verilerinin</a> kaybolmasına neden olur.

en: All [@total]
tr: Tümü [@total]

en: Starred [@total]
tr: Yıldızlı [@total]

en: Unstarred [@total]
tr: Yıldızsız [@total]

en: Filter by submitted data and/or notes
tr: Gönderi bilgisi ve/veya notlara göre filtrele

en: Starred/flagged submissions
tr: Yıldızlı/işaretlenmiş gönderiler

en: New submission added to [webform:title].
tr: [webform:title] başlıklı forma yeni gönderi girildi.
