Webform (8.x-5.6-beta1) - en to lt translation catalogue (967 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Images
lt: Vaizdai

en: Pages
lt: Puslapiai

en: enabled
lt: įjungta

en: Status
lt: Būsena

en: Register
lt: Registruotis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Item
lt: Elementas

en: Private
lt: Privatus

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Groups
lt: Grupės

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Closed
lt: Uždara

en: List
lt: Sąrašas

en: Subject
lt: Tema

en: Send email
lt: Siųsti el. paštą

en: closed
lt: uždaryta

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Email notification
lt: El. pašto įspėjimai

en: disabled
lt: išjungtas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: Manager
lt: Valdytojas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Log
lt: Įrašas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Email settings
lt: El. pašto nustatymai

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Administration
lt: Administravimas

en: Currency
lt: Valiuta

en: More
lt: Daugiau

en: Action
lt: Veiksmas

en: On
lt: Įjungta

en: error
lt: klaida

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Homepage
lt: Svetainė

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Version
lt: Versija

en: view
lt: peržiūrėti

en: updated
lt: atnaujinta

en: created
lt: sukurta

en: File
lt: Failas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Size
lt: Dydis

en: Links
lt: Nuorodos

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Test
lt: Testas

en: Number
lt: Skaičius

en: Message
lt: Žinutė

en: No log messages available.
lt: Nėra įrašų.

en: Password
lt: Slaptažodis

en: - None -
lt: - Joks -

en: Country
lt: Šalis

en: Weight
lt: Svoris

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Container
lt: Konteineris

en: Help text
lt: Pagalbos tekstas

en: Admin title
lt: Pavadinimas administratoriui

en: Types
lt: Tipai

en: Multiple
lt: Galimi keli

en: Required
lt: Privalomas

en: Parent
lt: Tėvinis

en: none
lt: joks

en: Category
lt: Kategorija

en: Containers
lt: Konteineriai

en: Settings
lt: Nustatymai

en: One
lt: Vienas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: Summary
lt: Įžanga

en: Download PDF
lt: Atsisiųsti PDF

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Open
lt: Atvira

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Archive
lt: Archyvas

en: Unscheduled
lt: Nesuplanuota

en: Time
lt: Laikas

en: Access
lt: Priėjimas

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: hidden
lt: paslėptas

en: Dimensions
lt: Matmenys

en: Section
lt: Sekcija

en: Manage
lt: Valdyti

en: Visible
lt: Matomas

en: link
lt: nuoroda

en: Display
lt: Rodymas

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Notes
lt: Pastabos

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Text
lt: Tekstas

en: Total
lt: Iš viso

en: Status:
lt: Būsena:

en: Submitted by
lt: Pateikė

en: Issue
lt: Leidinys

en: States
lt: Būsenos

en: Upload
lt: Įkelti

en: Titles
lt: Pavadinimai

en: Mail
lt: Paštas

en: Before
lt: Prieš

en: After
lt: Po

en: User
lt: Narys

en: Continue
lt: Tęsti

en: Email
lt: El. paštas

en: Error
lt: Klaida

en: Options
lt: Nustatymai

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Created
lt: Sukurta

en: Node
lt: Mazgas

en: Add page
lt: Pridėti puslapį

en: Expanded
lt: Išplėstas

en: All
lt: Visi

en: days
lt: dienos

en: Active
lt: Aktyvus

en: Access denied
lt: Prieiga uždrausta

en: Year
lt: Metai

en: Date format
lt: Datos formatas

en: General information
lt: Bendra informacija

en: Page
lt: Puslapis

en: Submission information
lt: Pateikimo informacija

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Off
lt: Išjungta

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Inline
lt: Eilutėje

en: To
lt: Iki

en: Preview message
lt: Peržiūrėti žinutę

en: From
lt: Nuo

en: Custom
lt: Savitas

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Roles
lt: Rolės

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Signature
lt: Parašas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Location
lt: Vieta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: File ID
lt: Failo ID

en: File name
lt: Failo pavadinimas

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Message type
lt: Žinutės tipas

en: Contains
lt: Turi

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: item
lt: elementas

en: items
lt: elementai

en: Mode
lt: Būdas

en: Normal
lt: Normalus

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: N/A
lt: N/D

en: Nodes
lt: Mazgai

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Textfield
lt: Tekstinis laukelis

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: Range
lt: Diapazonas

en: Line
lt: Eilutė

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Details
lt: Išsamiai

en: Introduction
lt: Įžanga

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Phone
lt: Telefonas

en: Address
lt: Adresas

en: State
lt: Etapas

en: email
lt: el. paštas

en: Code
lt: Kodas

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: Company
lt: Įmonė

en: General
lt: Bendras

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Method
lt: Būdas

en: Week
lt: Savaitė

en: Day
lt: Diena

en: Table
lt: Lentelė

en: Start
lt: Pradžia

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Other
lt: Kiti

en: (Disabled)
lt: (Išjungta)

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Color
lt: Spalva

en: Link URL
lt: Nuoroda

en: Role
lt: Rolė

en: Select all
lt: Pasirinkti visus

en: Email subject
lt: El. pašto tema

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Destination
lt: Paskirtis

en: Counter
lt: Skaitliukas

en: reset
lt: atstatyti

en: External
lt: Išorinis

en: Users
lt: Nariai

en: Choices
lt: Pasirinkimai

en: Square
lt: Kvadratas

en: Last
lt: Paskutinis

en: Rows
lt: Eilutės

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Override
lt: Perrašyti

en: Empty text
lt: Tuščias tekstas

en: Handler
lt: Tvarkytojas

en: Option
lt: Pasirinkimas

en: Operator
lt: Operatorius

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: Order
lt: Tvarka

en: Pattern
lt: Šablonas

en: Send to
lt: Siųsti

en: Latest
lt: Data

en: Template
lt: Šablonas

en: module
lt: modulis

en: Close
lt: Uždaryti

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Flag
lt: Pažymėti

en: Operation
lt: Veiksmai

en: City
lt: Miestas

en: Postal code
lt: Pašto kodas

en: Latitude
lt: Platuma

en: Longitude
lt: Ilguma

en: State/Province
lt: Valstija/Provincija

en: Collapsed
lt: Suskleistas

en: Labels
lt: Žymės

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Confirmation
lt: Patvirtinimas

en: Size of textfield
lt: Teksto laukelio ilgis

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Attachments
lt: Prisegtukai

en: Key
lt: Raktas

en: Change
lt: Keisti

en: Messages
lt: Žinutės

en: Time format
lt: Laiko formatas

en: Delimiter
lt: Skyriklis

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Source
lt: Šaltinis

en: Message:
lt: Žinutė:

en: Deleted
lt: Pašalinta

en: Languages
lt: Kalbos

en: Parameters
lt: Parametrai

en: First
lt: Pirmas

en: Middle
lt: Vidurinis

en: Limit
lt: Limitas

en: Minimum height
lt: Mažiausias aukštis

en: Minimum width
lt: Mažiausias plotis

en: Date/time
lt: Data/laikas

en: Hour
lt: Valanda

en: Minute
lt: Minutė

en: Second
lt: Sekundė

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: Text field
lt: Teksto laukelis

en: Map
lt: Žemėlapis

en: Workflow
lt: Veikimas

en: Empty
lt: Tuščia

en: Greater than
lt: Daugiau nei

en: Less than
lt: Mažiau nei

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: Days
lt: Dienos

en: Purge
lt: Valyti

en: Maxlength
lt: Maksimalus ilgis

en: characters
lt: simboliai

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Your message has been sent.
lt: Jūsų žinutė išsiųsta.

en: Hours
lt: Valandos

en: Seconds
lt: Sekundės

en: Info
lt: Informacija

en: From email address
lt: Siuntėjo el. pašto adresas

en: Reference
lt: Nuoroda

en: or
lt: arba

en: Results
lt: Rezultatai

en: open
lt: atvira

en: Customize
lt: Tinkinti

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: options
lt: pasirinkimai

en: No results found
lt: Rezultatų nerasta

en: Subject:
lt: Tema:

en: Changed
lt: Pakeista

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Testing
lt: Testavimas

en: County
lt: Grafystė

en: Templates
lt: Šablonai

en: Not published
lt: Nepaskelbtas

en: File settings
lt: Failų nuostatos

en: Formats
lt: Formatai

en: Allowed file extensions
lt: Leidžiami failų plėtiniai

en: summary
lt: suvestinė

en: Percentage
lt: Procentas

en: Relationship
lt: Ryšys

en: image
lt: paveikslėlis

en: Translations
lt: Vertimai

en: Multilingual
lt: Daugiakalbystė

en: Minutes
lt: Minutės

en: Loading...
lt: Kraunama..

en: Sticky
lt: Prikabintas viršuje

en: Limit to
lt: Limitas iki

en: Read/write
lt: Skaityti/rašyti

en: Complete
lt: Baigta(s)

en: Temporary directory
lt: Laikinas aplankas

en: date
lt: data

en: Limits
lt: Apribojimai

en: File upload error. Could not move uploaded file.
lt: Failo įkėlimo klaida. Neįmanoma perkelti įkelto failo.

en: Submissions
lt: Pateikimai

en: webform
lt: webforma

en: Webforms
lt: Webformos

en: Webform
lt: Web forma

en: ever
lt: visada

en: every hour
lt: kiekvieną valandą

en: every day
lt: kiekvieną dieną

en: every week
lt: kiekvieną savaitę

en: Check this option if the user must enter a value.
lt: Pažymėkite čia jei pasirinkimas privalomas.

en: Previous submission
lt: Ankstesnis pateikimas

en: Next submission
lt: Kitas pateikimas

en: Next Page >
lt: Kitas puslapis >

en: < Previous Page
lt: < Buvęs puslapis

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Questions
lt: Klausimai

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Challenge type
lt: Apsaugos tipas

en: Place a CAPTCHA here for untrusted users.
lt: Rodyti CAPTCHA nepatikimiems vartotojams.

en: Color settings
lt: Spalvų nustatymai

en: Administrators
lt: Valdytojai

en: Plugins
lt: Įskiepiai

en: Decimal
lt: Dešimtainis

en: Minimum
lt: Minimumas

en: Form
lt: Forma

en: Debug
lt: Derinimas

en: 1 minute
lt: 1 minutė

en: Permission
lt: Leidimai

en: Hide
lt: Slėpti

en: < Previous
lt: < Buvęs puslapis

en: Submission settings
lt: Pateikimų nustatymai

en: Two
lt: Du

en: Three
lt: Trys

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Filter by category
lt: Filtruoti pagal kategorija

en: URL path settings
lt: URL kelių nuostatos

en: Postal Code
lt: Pašto kodas

en: From name
lt: Siuntėjo vardas

en: Uppercase
lt: Didžiosios raidės

en: Type:
lt: Tipas:

en: Space
lt: Tarpas

en: Export format
lt: Eksportavimo formatas

en: Address settings
lt: Adresų nuostatos

en: Execute
lt: Vykdyti

en: Telephone
lt: Telefonas

en: All users
lt: Visi nariai

en: Values
lt: Reikšmės

en: Country code
lt: Šalies kodas

en: Build
lt: Kurti

en: Email addresses
lt: El. pašto adresai

en: Keyword
lt: Raktažodis

en: Page settings
lt: Puslapio nustatymai

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Unlocked
lt: Atrakinta

en: Locked
lt: Užrakinta

en: Data
lt: Duomenys

en: Any
lt: Bet kuris

en: modules
lt: moduliai

en: Validation
lt: Patvirtinimas

en: ZIP Code
lt: Pašto kodas

en: Emails
lt: El. pašto laiškai

en: deleted
lt: pašalinta

en: About
lt: Apie

en: Reports
lt: Ataskaitos

en: and
lt: ir

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Notification
lt: Įspėjimas

en: Translate
lt: Versti

en: Step
lt: Žingsnis

en: Steps
lt: Žingsniai

en: Answers
lt: Atsakymai

en: Element
lt: Elementas

en: Web services
lt: Web paslaugos

en: Prepopulate
lt: Iš anksto užpildyta

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
lt: Saugumo sumetimais, jūsų siuntimas buvo pervadintas į %filename.

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: notice
lt: pastebėjimas

en: Rating
lt: Reitingas

en: pixels
lt: pikseliai

en: Direction
lt: Kryptis

en: Registration
lt: Registracija

en: Configuration settings
lt: Konfigūracijos nustatymai

en: button
lt: mygtukas

en: Format settings
lt: Formatų nuostatos

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Words
lt: Žodžiai

en: Characters
lt: Simboliai

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
lt: Nepavyko išsaugoti %file failo. Klaida nežinoma.

en: The specified file %name could not be uploaded.
lt: Nurodytas failas %name negali būti įkeltas.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
lt: Siuntimo klaida. Nepavyko perkelti atsiųstos bylos (%file) į paskyrimo vietą (%destination).

en: Add-ons
lt: Plėtiniai

en: Table settings
lt: Lentelės nustatymai

en: IP address
lt: IP adresas

en: Maximum height
lt: Didžiausias aukštis

en: Maximum width
lt: Didžiausias plotis

en: Autocomplete matching
lt: Automatiškai pasibaigiantis atitikimas

en: Starts with
lt: Prasideda su

en: Autocomplete
lt: Automatiškai pasibaigiantis

en: Light
lt: Šviesi

en: Maximum image resolution
lt: Maksimali vaizdo rezoliucija

en: Expand all
lt: Išskleisti visus

en: Collapse all
lt: Suskleisti visus

en: Delimited text
lt: Atskirtas tekstas

en: Comma (,)
lt: Kablelis (,)

en: Semicolon (;)
lt: Kabliataškis (;)

en: Colon (:)
lt: Dvitaškis (:)

en: Pipe (|)
lt: Linija (|)

en: Period (.)
lt: Taškas (.)

en: Space ( )
lt: Tarpas ( )

en: close
lt: uždaryti

en: Two columns
lt: Du stulpeliai

en: Link to form
lt: Nuorodą į formą

en: Comma
lt: Kablelis

en: Current user
lt: Dabartinis narys

en: Access type
lt: Prieigos tipas

en: Conditional
lt: Sąlyginis

en: File upload
lt: Failo įkėlimas

en: Link title
lt: Nuorodos pavadinimas

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.

en: The file could not be uploaded.
lt: Failo neįmanoma įkelti.

en: Edit configuration
lt: Redaguoti konfigūraciją

en: Draft
lt: Juodraštis

en: Save Draft
lt: Išsaudoti Juodraštį

en: Scheduled
lt: Publikavimas atidėtas

en: Checkbox
lt: Žymimasis langelis/Checkbox

en: Trigger
lt: Spragtukas

en: Yes/No
lt: Taip/Ne

en: The default sender name which is used along with the default from address.
lt: Numatytas siutėjo vardas kuris naudojamas su numatytu NUO adresu.

en: Webform submission
lt: Web formos pateikimai

en: Leaving blank will use the default size.
lt: Jei paliksite tusčią bus naudojama numatyta reikšmė.

en: Lowercase
lt: Mažosios raidės

en: Display on
lt: Nerodomas

en: Current date
lt: Dabartinė data

en: Broken
lt: Sugedęs

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Allowed formats
lt: Leidžiami formatai

en: Edit source
lt: Redaguoti šaltinį

en: - All -
lt: - Visos -

en: Fieldset
lt: Laukelių rinkinys

en: Checkboxes
lt: Langeliai

en: Textarea
lt: Teksto sritis

en: Webform Block
lt: Webform Blokas

en: Notes:
lt: Pastabos:

en: Author information
lt: Autoriaus informacija

en: Date and time
lt: Data ir laikas

en: Signature settings
lt: Parašo nuostatos

en: File extension
lt: Failo plėtinys

en: @type (from module @module)
lt: @type (@module modulio)

en: Default challenge type
lt: Apsaugos tipas pagal nutylėjimą

en: Throbber
lt: Pulsas

en: Address 2
lt: Adresas 2

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Text format
lt: Teksto formatas

en: Sort descending
lt: Rūšiuoti mažėjančia tvarka

en: Sort ascending
lt: Rūšiuoti didėjančia tvarka

en: Administrative description
lt: Aprašymas administravimui

en: Related
lt: Susiję

en: Degree
lt: Laipsnis

en: Show preview
lt: Rodyti atvaizdavimą

en: Edit element
lt: Redaguoti elementą

en: Elements
lt: Elementai

en: Add element
lt: Pridėti elementą

en: Field prefix
lt: Laukelio priešdėlis

en: Field suffix
lt: Laukelio priesaga

en: Remove selected
lt: Pašalinti pasirinktus

en: Lock
lt: Užrakints

en: Limited
lt: Ribojama

en: Used by
lt: Naudoja

en: Structure
lt: Struktūra

en: Unique
lt: Unikalus

en: Form display
lt: Formas atvaizdavimas

en: Unchecked
lt: Nepasirinkta

en: Libraries
lt: Bibliotekos

en: Language select
lt: Kalbos pasirinkimas

en: Form validation
lt: Formos validacija

en: Dependencies
lt: Priklausomybės

en: Starred
lt: Žvaigždės

en: Before title
lt: Prieš pavadinimą

en: After title
lt: Už pavadinimo

en: Not restricted
lt: Be apribojimų

en: Date changed
lt: Data pasikeitė

en: Custom settings
lt: Savitos nuostatos

en: Archived
lt: Suarchyvuota

en: The file %source could not be uploaded because a file by that name already exists in the destination %directory.
lt: Failas %source negali būti įkeltas, nes paskirties kataloge %directory jau yra failas su tokiu pavadinimu.

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: no preview
lt: be peržiūros

en: Date type
lt: Datos tipas

en: Minimal
lt: Minimalus

en: Unlock
lt: Atrakinti

en: Randomize options
lt: Atsitiktinai parinkti parinktis

en: Submission Number
lt: Pateikimo numeris

en: Submission ID
lt: Pateikimo ID

en: Read-only
lt: Tik skaitymui

en: subject
lt: tema

en: Confirm email
lt: Patvirtinkite el. pašto adresą

en: The email address %mail is not valid.
lt: El. pašto adresas %mail yra negaliojantis.

en: Invisible
lt: Nematomas

en: Original Image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Learn more
lt: Sužinoti daugiau

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: Title display
lt: Pavadinimo atvaizdavimas

en: elements
lt: elementai

en: Dark
lt: Tamsiai

en: Watch video
lt: Peržiūrėti video

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
lt: Unikalus mašinoms suprantamas tekstas. Gali būt sudarytas tik iš mažųjų raidžių, skaičių ir pabraukimų.

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: sent
lt: išsiųsta

en: Message ID
lt: Žinutės ID

en: Star
lt: Pažymėti

en: One column
lt: Vienas stulpelis

en: Wizard
lt: Vedlys

en: Add webform
lt: Pridėti formą

en: Submission
lt: Pateikimas

en: - Default -
lt: - Numatytasis -

en: HTML Table
lt: HTML lentelė

en: Element title
lt: Elemento pavadinimas

en: Entity reference
lt: Nurodyta esybė

en: @name field is required.
lt: @name laukelis yra privalomas.

en: Wide
lt: Platus

en: Checked
lt: Pasirinkta

en: Other…
lt: Kita…

en: Hidden element (less secure, changeable via JavaScript)
lt: Paslėptas elementas (mažiau saugus, keičiamas naudojant JavaScript)

en: Third party settings
lt: Trečių šalių nustatymai

en: Handler settings
lt: Tvarkyklės nustatymai

en: Save elements
lt: Išsaugoti elementus

en: Add layout
lt: Pridėti išdėstyma

en: Download options
lt: Atsisiuntimo parinktys

en: The URL %url is not valid.
lt: URL %url negaliojantis.

en: Filled
lt: Užpildytas

en: CSV download
lt: CSV atsisiuntimas

en: %name field is not in the right format.
lt: %name laukelis netinkamo formato.

en: Hide empty
lt: Slėpti tuščia

en: add-ons
lt: plėtiniai

en: add-on
lt: plėtinys

en: Wrapper CSS classes
lt: Wrapper CSS klasės

en: Column header format
lt: Stulpelio antraštės formatas

en: Type of item to reference
lt: Nuorodos elemento tipas

en: Reference method
lt: Referencinis metodas

en: Allowed number of values
lt: Leidžiamų reikšmių kiekis

en: Are you sure you want to delete this?
lt: Ar tikrai norite pašalinti tai?

en: Are you sure you want to delete the %label @entity-type?
lt: Ar tikrai norite ištrinti %label @entity-type?

en: Filter submissions
lt: Filtruoti pateikimus

en: results per page
lt: rezultatus per puslapį

en: submission
lt: pateikimas

en: Value is
lt: Reikšmė yra

en: if
lt: jeigu

en: View submission
lt: Peržiūrėti pateikimą

en: Broken/Missing
lt: Klaida/Nėra

en: Select a @context value:
lt: Pasirinkite @context reikšmę:

en: Minlength
lt: Minimalus ilgis

en: option
lt: pasirinkimas

en: Basic HTML
lt: Supaprastintas HTML

en: Default from name
lt: Numatytasis "Nuo" vardas

en: Narrow
lt: Siauras

en: Add @title
lt: Pridėti @title

en: Submitted to
lt: Pateikta

en: Back to form
lt: Atgal į formą

en: Submission UUID
lt: Pateikimo UUID

en: Submission URI
lt: Pateikimo URI

en: Remote IP address
lt: Nuotolinis IP adresas

en: Format options
lt: Formato parinktys

en: Defaults to: %value
lt: Pagal numatytuosius nustatymus: %value

en: Is draft
lt: Ar juodraštis

en: Export creation complete. Your download should begin now. If it does not start, <a href=":href">download the file here</a>. This file may only be downloaded once.
lt: Eksportavimo kūrimas baigtas. Jūsų atsisiuntimas turėtų būti pradėtas. Jei jis neprasideda, <a href=":href">atsisiųskite failą čia</a>. Šis failas gali būti atsisiųstas tik vieną kartą.

en: Yes: Yes
    No: No
lt: Taip:Taip
    Ne: Ne

en: Settings:
lt: Nuostatos:

en: Title / Description
lt: Pavadinimas / Aprašymas

en: The download settings have been saved.
lt: Atsisiuntimo nustatymai buvo išsaugoti.

en: The download settings have been reset.
lt: Atsisiuntimo nustatymai buvo iš naujo nustatyti.

en: Checkboxes other
lt: Kiti žymimieji langeliai

en: Wrapper attributes
lt: Wrapper atributai

en: Basic elements
lt: Baziniai elementai

en: Determines the placement of the title.
lt: Apibrėžia pavadinimo vietą.

en: Leaving blank will use the default maxlength.
lt: Palikus tuščią langą, bus naudojamas numatytasis maksimalus ilgis.

en: Leaving blank will use the default rows.
lt: Palikus tuščią, bus naudojamos numatytosios eilutės.

en: Specifies the minimum value.
lt: Nurodo mažiausią vertę.

en: Specifies the maximum value.
lt: Nurodo didžiausią vertę.

en: Specifies the legal number intervals.
lt: Nurodo leidžiamus skaičių intervalus.

en: The placeholder will be shown in the element until the user starts entering a value.
lt: Vietos rezervavimo ženklas (placeholder) bus rodomas elemente, kol vartotojas pradės įvesti reikšmę.

en: Private elements are shown only to users with results access.
lt: Privatūs elementai rodomi tik vartotojams, turintiems prieigą prie rezultatų.

en: Element titles (label)
lt: Elementų pavadinimai (etiketė)

en: Please select <a href=":href">predefined @type</a> or enter custom @type.
lt: Pasirinkite <a href=":href">iš anksto nustatytą @tipą</a> arba įveskite savitą @type.

en: Advanced elements
lt: Išplėstiniai elementai

en: Date/time elements
lt: Datos/laiko elementai

en: Email confirm
lt: El. pašto adreso patvirtinimas

en: Select an element
lt: Pasirinkite elementą

en: Filter by element name
lt: Filtruoti pagal elemento pavadinimą

en: Duplicate @title element
lt: Dubliuoti @title elementą

en: Edit @title element
lt: Redaguoti @title elementą

en: An <a href=":href">inputmask</a> helps the user with the element by ensuring a predefined format.
lt: <a href=":href">Įvesties kaukė</a> padeda vartotojui naudoti elementą, užtikrindama iš anksto nustatytą formatą.

en: Element options
lt: Elemento parinktys

en: Email multiple
lt: Keli el. pašto adresai

en: Readonly
lt: Tik skaitymui

en: Element settings
lt: Elemento nustatymai

en: All [@total]
lt: Visos [@total]

en: Open [@total]
lt: Atviros [@total]

en: Closed [@total]
lt: Uždarytos [@total]

en: Starred [@total]
lt: Žvaigždės [@total]

en: Unstarred [@total]
lt: Be žvaigždžių [@total]

en: Administrative notes
lt: Administracinės pastabos

en: Submission @sid notes saved.
lt: Išsaugotos @sid pastabos.

en: Filter by submitted data and/or notes
lt: Filtruoti pagal pateiktus duomenis ir/arba pastabas

en: A <a href=":href">regular expression</a> that the element's value is checked against.
lt: <a href=":href">įprastas reiškinys</a>, pagal kurį patikrinama elemento vertė.

en: Customize table
lt: Keisti lentelę

en: Starred/flagged submissions
lt: Žvaigždutėmis/vėliavėlėmis pažymėtos paraiškos

en: Input masks
lt: Įvesties kaukės

en: Limit entered value to a maximum number of characters or words.
lt: Apribokite įvestą reikšmę iki didžiausio simbolių ar žodžių skaičiaus.

en: Add @label handler
lt: Pridėti @label tvarkyklę

en: Edit @label handler
lt: Redaguoti @label tvarkyklę

en: Ascending (ASC)
lt: Didėjančia tvarka (ASC)

en: Descending (DESC)
lt: Mažėjančia tvarka (DESC)

en: Use as default configuration
lt: Naudoti kaip numatytąją konfigūraciją

en: @title description
lt: @title aprašymas

en: Description display
lt: Aprašymo atvaizdavimas

en: Determines the placement of the description.
lt: Apibrėžia aprašymo vietą.

en: Options display
lt: Parinkčių rodymas

en: Side by side
lt: Šalia

en: Specifies the minimum date.
lt: Nurodo mažiausią datą.

en: Specifies the maximum date.
lt: Nurodo didžiausią datą.

en: Element CSS classes
lt: Elemento CSS klasės

en: Apply custom styles to the element's wrapper around both the field and its label.
lt: Pritaikykite pasirinktinius stilius elemento apvalkale aplink lauką ir jo etiketę.

en: Choose whether to show the element label or element key in each column header.
lt: Pasirinkite, ar kiekvieno stulpelio antraštėje rodyti elemento etiketę, ar elemento raktą.

en: Element keys (key)
lt: Elemento raktai (raktas)

en: A list of classes that will be provided in the "Wrapper CSS classes" dropdown. Enter one or more classes on each line. These styles should be available in your theme's CSS file.
lt: Klasių, kurios bus pateiktos išskleidžiamajame sąraše "Wrapper CSS klases", sąrašas. Kiekvienoje eilutėje įveskite vieną ar daugiau klasių. Šie stiliai turėtų būti jūsų temos CSS faile.

en: A list of classes that will be provided in the "Element CSS classes" dropdown. Enter one or more classes on each line. These styles should be available in your theme's CSS file.
lt: Klasių, kurios bus pateiktos elemento CSS klasių išskleidžiamajame sąraše, sąrašas. Kiekvienoje eilutėje įveskite vieną ar daugiau klasių. Šie stiliai turėtų būti jūsų temos CSS faile.

en: Labels/values, the human-readable value (value)
lt: Etiketės ir (arba) vertės, žmogui suprantama vertė (value)

en: Raw values, the raw value stored in the database (raw)
lt: Neapdorotos vertės, duomenų bazėje saugoma neapdorota vertė (neapdorota)

en: Conditional logic
lt: Sąlyginė logika

en: Add another state
lt: Pridėkite kitą būseną

en: of the following is met:
lt: įvykdyta:

en: Options elements
lt: Parinkčių elementai

en: Entity reference elements
lt: Esybės nuorodos elementai

en: File upload elements
lt: Failų įkėlimo elementai

en: Markup elements
lt: Markup elementai

en: Range settings
lt: Diapazono nustatymai

en: Composite elements
lt: Sudėtiniai elementai

en: Submission number
lt: Pateikimo numeris

en: Specifies the legal number intervals. Leave blank to support any number interval.
lt: Nurodo leidžiamus skaičių intervalus. Palikite tuščią, jei norite palaikyti bet kokį skaičių intervalą.

en: If checked, the download file extension will be change from .html to .xls.
lt: Jei pažymėta, atsisiunčiamo failo plėtinys bus pakeistas iš .html į .xls.

en: Select roles and users that should be able to populate this element when creating a new submission.
lt: Kurdami naują pateikimą pasirinkite roles ir vartotojus, kurie turėtų turėti galimybę užpildyti šį elementą.

en: Select roles and users that should be able to update this element when updating an existing submission.
lt: Pasirinkite roles ir vartotojus, kurie turėtų turėti galimybę atnaujinti šį elementą atnaujindami esamą pateikimą.

en: Select roles and users that should be able to view this element when viewing a submission.
lt: Pasirinkite roles ir vartotojus, kurie turėtų matyti šį elementą kai kai peržiūri pateikimą.

en: Document file
lt: Dokumento failas

en: JSON documents
lt: JSON dokumentai

en: YAML documents
lt: YAML dokumentai

en: Exports results as YAML documents.
lt: Eksportuoja rezultatus kaip YAML dokumentus.

en: Form CSS classes
lt: Formos CSS klasės

en: A list of classes that will be provided in the "Form CSS classes" dropdown. Enter one or more classes on each line. These styles should be available in your theme's CSS file.
lt: Klasių, kurios bus pateiktos " Formos CSS klasės" išskleidžiamajame sąraše, sąrašas. Kiekvienoje eilutėje įveskite vieną ar daugiau klasių. Šie stiliai turėtų būti jūsų temos CSS faile.

en: Specifies the minimum time.
lt: Nurodo minimalų laiką.

en: Specifies the maximum time.
lt: Nurodo maksimalų laiką.

en: Specifies the minute intervals.
lt: Nurodo minučių intervalus.

en: Text or code that is placed directly in front of the input. This can be used to prefix an input with a constant string. Examples: $, #, -.
lt: Tekstas arba kodas, kuris dedamas tiesiai prieš įvestį. Tai gali būti naudojama įvesties priešdėliui su pastovia eilute. Pavyzdžiai: $, #, -.

en: Text or code that is placed directly after the input. This can be used to add a unit to an input. Examples: lb, kg, %.
lt: Tekstas arba kodas, kuris dedamas iškart po įvesties. Tai gali būti naudojama norint pridėti vienetą prie įvesties. Pavyzdžiai: lb, kg, %.

en: Custom JavaScript
lt: Savitas JavaScript

en: POST (Custom)
lt: POST (Savitas)

en: GET (Custom)
lt: GET (Savitas)

en: If checked, the export file will be automatically download to your local machine. If unchecked, the export file will be displayed as plain text within your browser.
lt: Jei pažymėta, eksporto failas bus automatiškai atsisiųstas į vietinį kompiuterį. Jei nepažymėta, eksporto failas bus rodomas kaip paprastas tekstas naršyklėje.

en: Button CSS classes
lt: Mygtukų CSS klasės

en: Confirmation CSS classes
lt: Patvirtinimo CSS klasės

en: Confirmation back link CSS classes
lt: Patvirtinimo atgalinės nuorodos CSS klasės

en: @title CSS classes
lt: @title CSS klasės

en: @title CSS style
lt: @title CSS stilius

en: Apply custom styles to the @type.
lt: Taikykite pasirinktinius stilius @type.

en: @title custom attributes (YAML)
lt: @title individualieji atributai (YAML)

en: A list of classes that will be provided in "Button CSS classes" dropdown. Enter one or more classes on each line. These styles should be available in your theme's CSS file.
lt: Klasių, kurios bus pateiktos "mygtukų CSS klasės" išskleidžiamajame sąraše, sąrašas. Kiekvienoje eilutėje įveskite vieną ar daugiau klasių. Šie stiliai turėtų būti jūsų temos CSS faile.

en: A list of classes that will be provided in the "Confirmation CSS classes" dropdown. Enter one or more classes on each line. These styles should be available in your theme's CSS file.
lt: Klasių, kurios bus pateiktos išskleidžiamajame sąraše "Patvirtinimo CSS klasės", sąrašas. Kiekvienoje eilutėje įveskite vieną ar daugiau klasių. Šie stiliai turėtų būti jūsų temos CSS faile.

en: A list of classes that will be provided in the "Confirmation back link CSS classes" dropdown. Enter one or more classes on each line. These styles should be available in your theme's CSS file.
lt: Klasių, kurios bus pateiktos išskleidžiamajame sąraše "Patvirtinimo atgalinės nuorodos CSS klasės", sąrašas. Kiekvienoje eilutėje įveskite vieną ar daugiau klasių. Šie stiliai turėtų būti jūsų temos CSS faile.

en: webforms
lt: webformas

en: Administrative notes about the webform submission.
lt: Administracinės pastabos apie žiniatinklio formos pateikimą.

en: Here is your webform's configuration:
lt: Čia yra Jūsų webformų konfigūracija:

en: Please add elements to this webform.
lt: Pridėkite elementų šiai formai.

en: This is used as a descriptive label when displaying this webform element.
lt: Tai naudojama kaip aprašomoji etiketė, kai rodomas šis formos elementas.

en: The default value of the webform element.
lt: Numatytoji formos elemento reikšmė.

en: The value of the webform element.
lt: Formos elemento reikšmė.

en: If set, this message will be used when a required webform element is empty, instead of the default "Field x is required." message.
lt: Jei nustatytas, šis pranešimas bus naudojamas, kai būtinas formos elementas bus tuščias, o ne numatytasis „X laukelis būtinas“ žinutę.

en: Webform %label created.
lt: Webforma %label sukurta.

en: Webform %label elements saved.
lt: Webformos %label elementai išsaugoti.

en: Webform @label elements saved.
lt: Webformos @label elementai išsaugoti.

en: The below webform has been prepopulated with custom/random test data. When submitted, this information <strong>will still be saved</strong> and/or <strong>sent to designated recipients</strong>.
lt: Toliau pateikta forma buvo iš anksto užpildyta pasirinktiniais / atsitiktiniais testavimo duomenimis. Pateikta ši informacija <strong>vis tiek bus išsaugota</strong> ir (arba) <strong>siunčiama nurodytiems gavėjams</strong>.

en: No export file ready for download. The file may have already been downloaded by your browser. Visit the <a href=":href">download export webform</a> to create a new export.
lt: Eksporto failo, kurį galima atsisiųsti, nėra. Failas gali būti jau atsisiųstas jūsų naršyklėje. Apsilankykite <a href=":href">atsisiuntimo eksporto formoje</a> ir sukurkite naują eksportą.

en: Testing %title webform
lt: Testuojama %title webforma

en: Filter webforms
lt: Filtruoti formas

en: If checked, the above settings will be used as the default configuration for all associated Webform nodes.
lt: Jei pažymėta, pirmiau nurodyti nustatymai bus naudojami kaip numatytoji visų susijusių formos mazgų konfigūracija.

en: Randomizes the order of the options when they are displayed in the webform.
lt: Atsitiktinai nustato parinkčių tvarką, kai jos rodomos formoje.

en: New submission added to [webform:title].
lt: Rezultatai išsaugoti [webform:title].

en: Deleted @form: Submission #@id.
lt: Ištrinta @form: #@id.

en: The value %value has already been submitted once for the %name element. You may have already submitted this webform, or you need to use a different value.
lt: Elemento reikšmė %value jau kartą buvo pateikta elementui %name. Gali būti, kad šią formą jau pateikėte arba reikia naudoti kitą reikšmę.

en: The element may still be empty unless it is required.
lt: Elementas vis tiek gali būti tuščias, nebent jis yra privalomas.

en: Delete submission
lt: Pašalinti pateikimą

en: Provides a form element for a single checkbox.
lt: Pateikiamas formos elementas vienam žymimajam laukeliui.

en: Provides a form element for a set of checkboxes, with the ability to enter a custom value.
lt: Pateikiamas formos elementas žymimųjų laukelių rinkiniui su galimybe įvesti tinkintą reikšmę.

en: Provides an element that wraps child elements in a container.
lt: Pateikiamas elementas, apvyniojantis antrinius elementus konteineryje.

en: Provides a form element for date selection.
lt: Pateikiamas formos elementas datos pasirinkimui.

en: Provides a form element for date & time selection using select menus and text fields.
lt: Pateikiamas formos elementas datos ir laiko pasirinkimui naudojant pasirinktus meniu ir teksto laukus.

en: Provides a form element for date & time selection.
lt: Pateikiamas formos elementas datos ir laiko pasirinkimui.

en: Provides an interactive element that a user can open and close.
lt: Pateikiamas interaktyvus elementas, kurį vartotojas gali atidaryti ir uždaryti.

en: Provides a form element for entering an email address.
lt: Pateikiamas formos elementas el. pašto adresui įvesti.

en: Provides a form element to select an entity reference using an autocompletion.
lt: Pateikiamas formos elementas objekto nuorodai pasirinkti naudojant automatinį užbaigimą.

en: Provides an element for a group of form elements.
lt: Pateikiamas elementas formos elementų grupei.

en: Provides a form element for an HTML 'hidden' input element.
lt: Pateikiamas formos elementas HTML 'hidden' įvesties elementui.

en: Provides a display-only form element with an optional title and description.
lt: Pateikiamas tik rodomas formos elementas su pasirenkamu pavadinimu ir aprašu.

en: Provides an element for displaying the label for a form element.
lt: Pateikiamas elementas formos elemento etiketei rodyti.

en: Provides a form element for selecting a language.
lt: Pateikiamas formos elementas kalbai pasirinkti.

en: Provides a form element to enter a machine name, which is validated to ensure that the name is unique and does not contain disallowed characters.
lt: Pateikiamas formos elementas įrenginio pavadinimui įvesti, kuris patvirtinamas siekiant užtikrinti, kad pavadinimas būtų unikalus ir jame nėra neleidžiamų simbolių.

en: Provides a form element for uploading and saving a file.
lt: Pateikiamas formos elementas, skirtas failui įkelti ir išsaugoti.

en: Provides a form element for numeric input, with special numeric validation.
lt: Pateikiamas formos elementas skaitinei įvestiei su specialiu skaitmeniniu patvirtinimu.

en: Provides a form element for entering a password, with hidden text.
lt: Pateikiamas formos elementas slaptažodžiui įvesti su paslėptu tekstu.

en: Provides a form element for double-input of passwords.
lt: Pateikiamas formos elementas dvigubam slaptažodžių įvedimui.

en: Provides a form element for a set of radio buttons.
lt: Pateikiamas formos elementas radijo mygtukų rinkiniui.

en: Provides a form element for input of a number within a specific range using a slider.
lt: Pateikiamas formos elementas skaičiui tam tikrame diapazone įvesti naudojant slankiklį.

en: Provides form element for entering a search phrase.
lt: Pateikiamas formos elementas paieškos frazei įvesti.

en: Provides a form element for a drop-down menu or scrolling selection box.
lt: Pateikiamas išskleidžiamojo meniu arba slenkamojo pasirinkimo laukelio formos elementas.

en: Provides an element to render a table.
lt: Pateikiamas elementas, skirtas lentelei pateikti.

en: Provides a form element for a table with radios or checkboxes in left column.
lt: Pateikiamas lentelės formos elementas su radijo  arba žymimaisiais laukeliais kairiajame stulpelyje.

en: Provides a form element for input of a single-line text.
lt: Pateikiamas formos elementas vienos eilutės tekstui įvesti.

en: Provides a text format form element.
lt: Pateikiamas teksto formato formos elementas.

en: Provides a form element for input of multiple-line text.
lt: Pateikiamas formos elementas kelių eilučių tekstui įvesti.

en: Provides a form element for input of a URL.
lt: Pateikiamas formos elementas, skirtas URL įvesti.

en: Provides a form element for storage of internal information.
lt: Pateikiamas formos elementas vidinei informacijai saugoti.

en: Provides a form element to collect address information (street, city, state, zip).
lt: Pateikiamas formos elementas adreso informacijai rinkti (gatvė, miestas, valstija, pašto kodas).

en: Provides a form element for uploading and saving an audio file.
lt: Pateikiamas formos elementas garso failo įkėlimui ir išsaugojimui.

en: Provides a text field element with auto completion.
lt: Pateikiamas teksto lauko elementas su automatiniu užbaigimu.

en: Provides a group of multiple buttons used for selecting a value.
lt: Pateikiama kelių mygtukų grupė, naudojama vertei pasirinkti.

en: Provides a group of multiple buttons used for selecting a value, with the ability to enter a custom value.
lt: Suteikia kelių mygtukų, naudojamų reikšmei pasirinkti, grupę su galimybe įvesti pasirinktinę vertę.

en: Provides a form element for a set of checkboxes.
lt: Pateikiamas formos elementas žymimųjų laukelių rinkiniui.

en: Composite element options
lt: Sudėtinių elementų parinktys

en: Provides a form element to collect contact information (name, address, phone, email).
lt: Pateikiamas formos elementas kontaktinei informacijai rinkti (vardas, adresas, telefonas, el. pašto adresas).

en: Provides a form element for uploading and saving a document.
lt: Pateikiamas formos elementas dokumentui įkelti ir išsaugoti.

en: Provides a generic form element.
lt: Pateikiamas bendras formos elementas.

en: Provides a form element for double-input of email addresses.
lt: Pateikiamas formos elementas, skirtas dvigubam el. pašto adresų įvedimui.

en: Provides a form element for multiple email addresses.
lt: Pateikiamas formos elementas keliems el. pašto adresams.

en: Provides a form element to select multiple entity references using checkboxes.
lt: Pateikiamas formos elementas, leidžiantis pasirinkti kelias objekto nuorodas naudojant žymimuosius laukelius.

en: Provides a form element to select a single entity reference using radio buttons.
lt: Pateikiamas formos elementas, skirtas pasirinkti vieno objekto nuorodą naudojant radijo mygtukus.

en: Provides a form element to select a single or multiple entity references using a select menu.
lt: Pateikiamas formos elementas, skirtas pasirinkti vieną ar kelias objekto nuorodas naudojant pasirinkimo meniu.

en: Provides a flex(ible) box container used to layout elements in multiple columns.
lt: Pateikiamas lankstus dėžutės konteineris (flex box), naudojamas elementams išdėstyti keliuose stulpeliuose.

en: Provides a form element for uploading and saving an image file.
lt: Pateikiamas formos elementas, skirtas įkelti ir išsaugoti vaizdo failą.

en: Provides a form element for a set of radio buttons, with the ability to enter a custom value.
lt: Pateikiamas formos elementas radijo mygtukų rinkiniui su galimybe įvesti pasirinktinę reikšmę.

en: Provides a form element for uploading and saving a video file.
lt: Pateikiamas formos elementas vaizdo failo įkėlimui ir išsaugojimui.

en: If set, this message will be used when an element's allowed number of values is exceeded, instead of the default "@message" message.
lt: Jei nustatyta, šis pranešimas bus naudojamas, kai viršijamas leistinas elemento reikšmių skaičius, o ne numatytasis pranešimas "@message".

en: Scheduled [@total]
lt: Planuojamos [@total]

en: Scheduled (@state)
lt: Suplanuota (@state)

en: - Type -
lt: - Tipas -

en: Please select which entity should be used to determine the current webform.
lt: Pasirinkite, kuris objektas turi būti naudojamas dabartinei formai nustatyti.

en: Advanced HTML/Text
lt: Išplėstinis HTML/tekstas

en: Provides an element to render advanced HTML markup and processed text.
lt: Pateikiamas elementas išplėstiniam HTML žymėjimui ir apdorotam tekstui pateikti.

en: Telephone advanced
lt: Telefonas pažangus

en: Provides a form element to display a telephone number with type and extension.
lt: Pateikiamas formos elementas, rodantis telefono numerį su tipu ir plėtiniu.

en: Home: Home
    Office: Office
    Cell: Cell
lt: Namų: Namų
    Darbo: Darbo
    Mobilus: Mobilus

en: Form CSS classes
lt: Formos CSS klasės

en: Value is not
lt: Reikšmė nėra

en: This form has not yet been opened to submissions.
lt: Šios formos dar negalima pateikti.

en: scheduled
lt: suplanuota

en: unscheduled
lt: nesuplanuota

en: not sent
lt: neišsiųsta

en: Star/Flag submission
lt: Pažymėti pateikimą

en: Unstar/unflag submission
lt: Atžymėti pateikimą

en: Submit button(s)
lt: Pateikimo mygtukas(ai)

en: Provides an element that contains a Webform's submit, draft, wizard, and/or preview buttons.
lt: Pateikiamas elementas, kuriame yra žiniatinklio formos pateikimo, juodraščio, vedlio ir (arba) peržiūros mygtukai.

en: Preview CSS classes
lt: Peržiūros CSS klasės

en: Hide preview
lt: Slėpti atvaizdavimą

en: Advanced HTML markup rendered using a text format.
lt: Išplėstinis HTML žymėjimas pateikiamas naudojant teksto formatą.

en: Secure value (changeable via server-side code and tokens).
lt: Saugi vertė (keičiama naudojant serverio kodą ir prieigos raktus).

en: Text or code that is placed directly after the output. This can be used to add a unit to an output. Examples=> lb, kg, %.
lt: Tekstas arba kodas, pateikiamas iš karto po išvesties. Jį galima naudoti norint prie išvesties pridėti vienetą. Pavyzdžiai=> lb, kg, %.

en: Computed Elements
lt: Skaičiuojami elementai

en: Please answer question 1?
lt: Atsakykite į 1 klausimą?

en: How about now answering question 2?
lt: O kaip dabar atsakyti į 2 klausimą?

en: Finally, here is question 3?
lt: Pagaliau čia yra 3 klausimas?

en: This is a <strong>warning</strong> message.
lt: Tai <strong>įspėjamasis</strong> pranešimas.

en: Trigger/Value
lt: Trigeris/Reikšmė

en: Required message
lt: Privaloma žinutė

en: Unique message
lt: Unikalus pranešimas

en: Specifies the legal number intervals. Leave blank to support any number interval. Decimals are supported.
lt: Nurodo leidžiamus skaičių intervalus. Palikite tuščią, jei norite palaikyti bet kokį skaičių intervalą. Palaikomi dešimtainiai skaičiai.

en: Check that all entered values for this element are unique.
lt: Pažymėkite, kad visos įvestos šio elemento reikšmės būtų unikalios.

en: Unique per entity
lt: Unikalus kiekvienam subjektui

en: Check that entered values for this element is unique for the current source entity.
lt: Patikrinkite, ar įvestos šio elemento reikšmės yra unikalios dabartiniam šaltinio subjektui.

en: Unique per user
lt: Unikalūs vienam naudotojui

en: Options description display
lt: Parinkčių aprašymo rodinys

en: Webforms: Add-ons
lt: Webformos: Plėtiniai

en: Set default value
lt: Nustatykite numatytąją reikšmę

en: The <strong>Elements</strong>  page allows users to add, update, duplicate and delete elements and wizard pages.
lt: Puslapyje <strong>Elementai</strong> naudotojai gali pridėti, atnaujinti, kopijuoti ir ištrinti elementus bei vedlio puslapius.

en: Star/flag the status of this submission
lt: Šios paraiškos statuso žymėjimas žvaigždute/vėliavėle

en: If checked, users will not be allowed to navigate back to the form using the browser's back button.
lt: Jei pažymėta, naudotojams nebus leidžiama naršyklės mygtuku grįžti atgal į formą.

en: Disable saving of submissions
lt: Išjungti pateikimų išsaugojimą

en: Allow users to post submissions from a dedicated URL
lt: Leiskite naudotojams skelbti pateikimus iš tam skirto URL

[ctx: Sort by {sort} in {direction} order]
en: in
lt: pagal

[ctx: Sort by {sort} in {direction} order]
en: order
lt: tvarką

[ctx: Show {limit} results per page]
en: Show
lt: Rodyti

en: If checked, users will not be allowed to navigate back to the webform using the browser's back button.
lt: Jei pažymėta, naudotojams nebus leidžiama grįžti atgal į formą naudojant naršyklės mygtuką "Atgal".

en: The click-able label used to open and close more text.
lt: Spustelėjama žyma, kuria galima atverti ir uždaryti daugiau teksto.

en: More text
lt: Daugiau tekstas

en: A long description of the element that provides form additional information which can opened and closed.
lt: Ilgas elemento aprašymas, suteikiantis papildomos informacijos, kurią galima atidaryti ir uždaryti.

en: Check that entered values for this element are unique for the current user.
lt: Patikrinkite, ar įvestos šio elemento reikšmės yra unikalios dabartiniam naudotojui.

en: If set, this message will be used when an element's value are not unique, instead of the default "@message" message.
lt: Jei nustatyta, šis pranešimas bus naudojamas, kai elemento reikšmė nėra unikali, o ne numatytasis pranešimas "@message".

en: Output the range's value
lt: Išvesti diapazono vertę

en: Please select predefined options or enter custom options.
lt: Pasirinkite iš anksto nustatytas parinktis arba įveskite pasirinktines parinktis.

en: Custom Properties
lt: Savitos savybės

en: Provides an element for a section/group of form elements.
lt: Pateikiamas elementas formos elementų skyriui / grupei.

en: Used to create unique file names for exported submissions.
lt: Naudojamas unikaliems eksportuojamų pateikčių failų pavadinimams sukurti.

en: Displays an HTML container. (i.e. @div)
lt: Rodo HTML konteinerį. (pvz.: @div)

en: Displays a form label without any associated element. (i.e. @label)
lt: Rodo formos etiketę be jokių susijusių elementų. (ty @label)

en: Displays a section container (i.e. @section) with a header (i.e. @header).
lt: Rodo skyriaus sudėtinį rodinį (pvz.: @section) su antrašte (pvz.: @header).

en: Flagged/Starred
lt: Pažymėta/pažymėta žvaigždute

en: Unflagged/Unstarred
lt: Nepažymėta/nepažymėta žvaigždute

en: Custom settings (YAML)
lt: Saviti nustatymai (YAML)

en: Add @label element
lt: Pridėti @label elementą

en: Not Pattern
lt: Ne šablonas

en: Locked [@total]
lt: Užrakinta [@total]

en: Unlocked [@total]
lt: Atrakinta [@total]

en: Lock this submission
lt: Užrakinti šį pateikimą

en: If checked, users will not be able to update this submission.
lt: Jei pažymėta, naudotojai negalės atnaujinti šio pateikimo.

en: Range output settings
lt: Diapazono išvesties nustatymai

en: Above (Floating)
lt: Viršuje (plūduriuojantis)

en: Below (Floating)
lt: Žemiau (plūduriuojantis)

en: Output prefix
lt: Išvesties priešdėlis

en: Output suffix
lt: Išvesties priesaga

en: Lock:
lt: Užrakinta:

en: Pattern regular expression
lt: Šablono reguliarioji išraiška

en: Maximum @max characters
lt: Maksimalus simbolių skaičius @max

en: Order submissions by ascending (oldest first) or descending (newest first).
lt: Pateiktas paraiškas tvarkykite didėjančia (seniausia pirma) arba mažėjančia (naujausia pirma) tvarka.

en: Visible (Slide)
lt: Matoma (skaidr.)

en: Hidden (Slide)
lt: Paslėpta (skaidr.)

en: There are several ways to download the needed third-party libraries.
lt: Yra keli būdai, kaip atsisiųsti reikiamas trečiųjų šalių bibliotekas.

en: Custom error response message
lt: Pasirinktinis atsakymo į klaidą pranešimas

en: Make this element non-editable with the user entered (e.g. via developer tools) value <strong>ignored</strong>. Useful for displaying default value. Changeable via JavaScript.
lt: Padarykite šio elemento neredaguojamą, kai naudotojas įvedė (pvz., per kūrėjo įrankius) reikšmę <strong>nepaisoma</strong>. Naudinga norint rodyti numatytąją vertę. Keičiamas naudojant JavaScript.

en: Make this element non-editable with the user entered (e.g. via developer tools) value <strong>submitted</strong>. Useful for displaying default value. Changeable via JavaScript.
lt: Padarykite šio elemento neredaguojamą, kai naudotojas įvedė (pvz., per kūrėjo įrankius) vertę <strong>pateikta</strong>. Naudinga norint rodyti numatytąją vertę. Keičiamas naudojant JavaScript.

en: Apply custom styles to the details' summary.
lt: Taikykite pasirinktinius stilius detalių santraukai.

en: You have already submitted this webform. <a href="#">View your previous submission</a>.
lt: Jūs jau pateikėte šią formą. <a href="#">Peržiūrėkite savo pateikimą</a>.

en: You have already submitted this webform. <a href="#">View your previous submissions</a>.
lt: Jūs jau pateikėte šią formą. <a href="#">Peržiūrėkite savo pateikimus</a>.

en: Archived [@total]
lt: Archyvuotos [@total]

en: If checked, this webform will be closed and unavailable to webform blocks and fields.
lt: Jei pažymėta, ši forma bus uždaryta ir nebus galima pasirinkti webformos laukeliuose ir blokuose.

en: Test Custom
lt: Išbandyti pasirinktinį

en: Apply custom styles to the element's label.
lt: Pritaikykite pasirinktinius stilius elemento etiketei.

en: Custom images…
lt: Savitas paveikslėlis…

en: Enter value…
lt: Įveskite reikšmę...

en: Enter text…
lt: Įveskite tekstą…

en: Custom number of days…
lt: Savitas dienų skaičius…

en: Save element or elements
lt: Išsaugoti elementą ar elementus

en: @label is archived
lt: @label suarchyvuota

en: @label is open
lt: @label atvira

en: @label is closed
lt: @label uždaryta

en: @label is scheduled and is @state
lt: @label suplanuota ir yra @state

en: Filter by keyword
lt: Filtruoti pagal raktažodį

en: Star/flag @label
lt: Žvaigždė/žymė @label

en: Enter description…
lt: Įveskite aprašymą…

en: Custom @type…
lt: Savitas@type…

en: Link submissions to…
lt: Nuorodų pateikimas į...

en: Filter by submitted to
lt: Filtruoti pagal tai kur pateikta

en: Element description/help/more
lt: Elemento aprašymas/pagalba/daugiau

en: Help title
lt: Pagalbos pavadinimas

en: Defaults to the element's title
lt: Numatytasis elemento pavadinimas

en: Displays a read more hide/show widget below the element's description.
lt: Po elemento aprašymu rodomas skaitykite daugiau slėpimo/rodymo valdiklis.

en: More title
lt: Daugiau pavadinimas

en: Apply classes to the element's wrapper around both the field and its label. Select 'custom…' to enter custom classes.
lt: Taikykite klases elemento apvalkalui aplink lauką ir jo etiketę. Norėdami įvesti pasirinktines klases, pasirinkite „custom…“.

en: Custom…
lt: Savitas…

en: Create submission
lt: Sukurti pateikimą

en: Update submission
lt: Atnaujinti pateikimą

en: Custom date format…
lt: Pasirinktinis datos formatas…

en: Custom time format…
lt: Pasirinktinis laiko formatas…

en: %d characters/word(s) entered
lt: Įvesta %d simbolių/žodžių

en: %d characters/word(s) remaining
lt: Liko %d simbolių/žodžių

en: Please select predefined options.
lt: Pasirinkite iš anksto nustatytas parinktis.

en: Custom body…
lt: Pasirinktinis turinys…

en: Custom @label…
lt: Savitas @label…

en: Filter by keyword.
lt: Filtruoti pagal raktažodį.

en: Add @label element to "@parent"
lt: Pridėti @label elementą prie "@parent"

en: Save + Add element
lt: Išsaugoti + Pridėti elementą

en: When this element is hidden, this element's value will be cleared.
lt: Kai šis elementas yra paslėptas, šio elemento vertė bus išvalyta.

en: Input hiding
lt: Įvesties slėpimas

en: Hide the input of the element when the input is not being focused.
lt: Slėpti elemento įvestį, kai įvestis nesufokusuota.

en: Lock submission
lt: Užrakinti pateikimą

en: Unlock submission
lt: Atrakinti pateikimą

en: Pattern message
lt: Šablono pranešimas

en: If set, this message will be used when a pattern is not matched, instead of the default "@message" message.
lt: Jei nustatyta, šis pranešimas bus naudojamas, kai šablonas neatitinka, o ne numatytasis pranešimas "@message".

en: @title minimum
lt: @title minimumas

en: @title maximum
lt: @title maksimalus

en: @title minimum message
lt: @title minimalus pranešimas

en: @title maximum message
lt: @title maksimalus pranešimas

en: This action will…
lt: Šis veiksmas…

en: Remove configuration
lt: Pašalinti konfigūraciją

en: Are you sure you want to delete the %title element?
lt: Ar tikrai norite ištrinti %title elementą?

en: Delete all related submissions
lt: Pašalina visus susijusius pateikimus

en: Affect any fields or nodes which reference this webform
lt: Paveiks visus laukus ar mazgus, kuriuose nurodoma ši forma

en: Execute <code>drush @webform-libraries-download</code>, to download third-party libraries required by the Webform module. (OSX/Linux)
lt: Vykdykite <code>drush @webform-libraries-download</code>, kad atsisiųstumėte trečiųjų šalių bibliotekas, reikalingas "Webform" moduliui. (OSX/Linux)

en: Delete '@label' @entity-type?
lt: Pašalinti '@label' @entity-type?

en: Yes, I want to delete the %label @entity-type
lt: Taip, noriu pašalinti %label @entity-type

en: Are you sure you want to delete the %title handler?
lt: Ar tikrai norite ištrinti %title tvarkyklę?

en: Cancel all pending actions
lt: Atšaukiami visi dar neatlikti veiksmai

en: Yes, I want to clear all %label submissions
lt: Taip, noriu išvalyti visus %label pateikimus

en: Remove records from the database
lt: Pašalina įrašus iš duomenų bazės

en: Delete any uploaded files
lt: Pašalina visus įkeltus failus

en: Yes, I want to purge all submissions
lt: Taip, noriu išvalyti visus pateikimus

en: date/time
lt: data/laikas

en: Learn how to download and install the Webform module.
lt: Sužinokite, kaip atsisiųsti ir įdiegti "Webform" modulį.

en: Apply custom styles to the element's display wrapper.
lt: Pritaikykite individualų stilių elemento atvaizdavimo apvalkalui.

en: License plate
lt: Valstybinis numeris

en: MAC address
lt: MAC adresas

en: Social Security Number (SSN)
lt: Socialinio draudimo numeris (SSN)

en: Vehicle identification number (VIN)
lt: Transporto priemonės identifikavimo numeris (VIN)

en: Specifies the minimum date/time.
lt: Nurodo mažiausią datą ir laiką.

en: Specifies the maximum date/time.
lt: Nurodo didžiausią datą ir laiką.

en: The placeholder will be shown before a file is uploaded.
lt: Vietos rezervavimo ženklas (placeholder) bus rodomas prieš įkeliant failą.

en: Archive this webform
lt: Suarchyvuoti šią formą

en: @label text / description
lt: @label tekstas / aprašymas

en: Force users to download the attachment
lt: Priversti naudotojus atsisiųsti priedą

en: If checked the attachment will be automatically download.
lt: Jei pažymėta, priedas bus atsisiunčiamas automatiškai.

en: File attachment elements
lt: Failų priedų elementai

en: <a href=":href_view">View</a> or <a href=":href_download">download</a> an example submission CSV.
lt: <a href=":href_view">Peržiūrėti</a> arba <a href=":href_download">atsisiųsti</a> pateikimo CSV pavyzdį.

en: Yes, I want to import these submissions
lt: Taip, noriu importuoti šiuos pateikimus

en: If checked, all entity references will use the entity's UUID
lt: Jei pažymėta, visose esybės nuorodose bus naudojamas esybės UUID

en: Allows you to download files attached to a single submission
lt: Leidžia atsisiųsti prie vienos paraiškos pridėtus failus

en: @label (Custom email addresses)
lt: @label (Savitas el. pašto adresai)

en: Custom notifications
lt: Individualūs pranešimai

en: Provides Entity Print (PDF) integration and allows site builders to download, export, and email PDF copies of webform submissions.
lt: Užtikrinama subjekto spausdinimo (PDF) integracija, todėl svetainių kūrėjai gali atsisiųsti, eksportuoti ir el. paštu siųsti žiniatinklio formų kopijas PDF formatu.

en: Sorry… This form is closed to new submissions.
lt: Atsiprašome... Ši forma uždaryta.

en: This screencast shows how to download, export, and email PDF copies of webform submissions.
lt: Šioje ekrano laidoje rodoma, kaip atsisiųsti, eksportuoti ir el. paštu siųsti žiniatinklio formų kopijas PDF formatu.

en: Provides <a href=":href">Entity Print</a> (PDF) integration and allows site builders to download, export, and email PDF copies of webform submissions.
lt: Suteikiama <a href=":href">Entitetų spausdinimo</a> (PDF) integracija ir leidžia svetainių kūrėjams atsisiųsti, eksportuoti ir el. paštu siųsti žiniatinklio formų kopijas PDF formatu.

en: Specifies the number of visible options.
lt: Nurodo matomų parinkčių skaičių.

en: Provides a more slideout element.
lt: Suteikia daugiau išstumiamo elemento.

en: Help display
lt: Pagalbos atvaizdavimas

en: Before element
lt: Prieš elementą

en: After element
lt: Už elemento

en: Same as…
lt: Toks pat…

en: Lowercase letters, numbers, and underscores. (i.e. element_key)
lt: Mažosios raidės, skaičiai ir apatiniai brūkšniai. (pvz.: elemento_raktas)

en: One -- This is the number 1.
lt: Vienas – tai skaičius 1.

en: Two -- This is the number 2.
lt: Du – tai skaičius 2.

en: Three -- This is the number 3.
lt: Trys – tai skaičius 3.
