Webform (8.x-5.7) - en to hr translation catalogue (331 entries)

en: Forms
hr: Forme

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Images
hr: Slike

en: Pages
hr: Stranice

en: enabled
hr: omogućeno

en: Register
hr: Registriraj se

en: Suffix
hr: Sufiks

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Value
hr: Vrijednost

en: Item
hr: stavka

en: Private
hr: Privatno

en: Development
hr: Razvoj

en: Groups
hr: Grupe

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Closed
hr: Zatvoreno

en: List
hr: Popis

en: Subject
hr: Naziv

en: Send email
hr: Pošalji email

en: closed
hr: zatvorena

en: Actions
hr: Akcije

en: disabled
hr: onemogućeno

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Subscribe
hr: Prijavi se

en: Manager
hr: Upravitelj

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: Log
hr: Dnevnik

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Email settings
hr: Email postavke

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Administration
hr: Administracija

en: Currency
hr: Valuta

en: More
hr: Više

en: Action
hr: Akcija

en: On
hr: Uključi

en: error
hr: greška

en: Tags
hr: Oznake

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Homepage
hr: Naslovnica

en: Resources
hr: Resursi

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Version
hr: Inačica

en: view
hr: prikaz

en: updated
hr: osvježeno

en: File
hr: Datoteka

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Size
hr: Veličina

en: Links
hr: Poveznice

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: None
hr: Nema

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Number
hr: Broj

en: Message
hr: Poruka

en: No log messages available.
hr: Nema poruka u zapisniku.

en: Password
hr: Lozinka

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Country
hr: Država

en: Weight
hr: Težina

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Container
hr: Kontejner

en: Help text
hr: Tekst pomoći

en: Types
hr: Vrste

en: Multiple
hr: Višestruki

en: Required
hr: Nužno

en: Parent
hr: Nadređen

en: none
hr: ništa

en: Category
hr: Kategorija

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Import
hr: Uvezi

en: Export
hr: Izvezi

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Field
hr: Polje

en: Label
hr: Oznaka

en: Preview
hr: Pregled

en: Save
hr: Spremi

en: Help
hr: Pomoć

en: Image settings
hr: Postavke slike

en: Default
hr: Zadano

en: Summary
hr: Sažetak

en: Update
hr: Osvježi

en: Open
hr: Otvoreno

en: Sunday
hr: nedjelja

en: Monday
hr: ponedjeljak

en: Tuesday
hr: utorak

en: Wednesday
hr: srijeda

en: Thursday
hr: četvrtak

en: Friday
hr: petak

en: Saturday
hr: subota

en: Archive
hr: Arhiva

en: Time
hr: Vrijeme

en: Access
hr: Pristup

en: Add
hr: Dodaj

en: View
hr: Pregled

en: hidden
hr: skriven

en: Dimensions
hr: Dimenzije

en: Section
hr: Sekcija

en: Manage
hr: Upravljaj

en: Visible
hr: Vidljivo

en: link
hr: poveznica

en: Display
hr: Prikaz

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Teaser
hr: Mamac

en: Notes
hr: Bilješke

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Text
hr: Tekst

en: Total
hr: Ukupno

en: Upload
hr: Otpremi

en: Mail
hr: E-pošta

en: Before
hr: Prije

en: After
hr: Nakon

en: User
hr: Korisnik

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Continue
hr: Nastavi

en: Email
hr: E-pošta

en: Error
hr: Greška

en: Options
hr: Opcije

en: Contact
hr: Kontakt

en: Created
hr: Stvoreno

en: Link Title
hr: Naslov linka

en: Expanded
hr: Prošireno

en: All
hr: Svi

en: Active
hr: Aktivno

en: Access denied
hr: Pristup odbijen

en: Year
hr: Godina

en: Date format
hr: Oblik datuma

en: Page
hr: Stranica

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Inline
hr: U istom redu

en: To
hr: Za

en: Preview message
hr: Pregledaj poruku

en: From
hr: Od

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Visibility
hr: Vidljivost

en: Roles
hr: Uloge

en: Published
hr: Objavljeno

en: Signature
hr: Potpis

en: Filter
hr: Pročisti

en: Location
hr: Lokacija

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: File ID
hr: ID datoteke

en: File name
hr: Naziv datoteke

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: Contains
hr: Sadrži

en: Overridden
hr: Premošteno

en: Mode
hr: Režim

en: Normal
hr: Normalno

en: Warning
hr: Upozorenje

en: N/A
hr: N/D

en: Nodes
hr: Unosi

en: Authored by
hr: Autor

en: Advanced
hr: Napredno

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Maximum
hr: Maksimum

en: Line
hr: Redak

en: Plain text
hr: Obični tekst

en: Details
hr: Detalji

en: Unlimited
hr: Neograničeno

en: Phone
hr: Telefon

en: Address
hr: Adresa

en: State
hr: Država

en: Desc
hr: Silazno

en: Code
hr: Kôd

en: Owner
hr: Vlasnik

en: General
hr: Općenito

en: Method
hr: Metoda

en: Week
hr: Tjedan

en: Day
hr: Dan

en: Table
hr: Tablica

en: Start
hr: Početak

en: Configuration
hr: Postavke

en: Other
hr: Ostalo

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Color
hr: Boja

en: Link URL
hr: URL poveznice

en: Role
hr: Uloga

en: Select all
hr: Odaberi sve

en: Destination
hr: Odredište

en: Counter
hr: Brojač

en: reset
hr: poništi

en: External
hr: Eksterni

en: Users
hr: Korisnici

en: Choices
hr: Izbori

en: Rows
hr: Redovi

en: Create content
hr: Dodaj sadržaj

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Provider
hr: Pružatelj

en: Override
hr: Nadvladaj

en: Option
hr: Opcija

en: Optional
hr: Prouvoljno

en: Order
hr: Redoslijed

en: Remaining
hr: Preostalo

en: Pattern
hr: Uzorak

en: Template
hr: Predložak

en: module
hr: modul

en: Save settings
hr: Spremi postavke

en: Operation
hr: Operacija

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Size of textfield
hr: Dužina polja teksta

en: Hidden
hr: Skriveno

en: Attachments
hr: Privitci

en: Key
hr: Ključ

en: Change
hr: Promijeni

en: Messages
hr: Poruke

en: Time format
hr: Format datuma

en: Clear
hr: Očisti

en: Source
hr: Izvor

en: Message:
hr: Poruka:

en: Deleted
hr: Uklonjeno

en: Languages
hr: Jezici

en: Parameters
hr: Parametri

en: Available tokens
hr: Dostupni tokeni

en: Limit
hr: Ograničenje

en: Minimum height
hr: Minimalna visina

en: Minimum width
hr: Minimalna širina

en: Hour
hr: Sat

en: Select list
hr: Lista odabira

en: Text field
hr: Polje teksta

en: Workflow
hr: Tijek

en: Empty
hr: Prazno

en: Greater than
hr: Veće od

en: Less than
hr: Manje od

en: characters
hr: znakovi

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Your message has been sent.
hr: Vaša poruka je poslana.

en: or
hr: ili

en: Results
hr: Rezultati

en: open
hr: otvorena

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: options
hr: opcije

en: Date created
hr: Nadnevak stvaranja

en: Testing
hr: Testiranje

en: Not published
hr: Nije objavljeno

en: File settings
hr: Postavke datoteke

en: Formats
hr: Oblici

en: Allowed file extensions
hr: Dopušteni nastavci datoteka

en: Relationship
hr: Odnos

en: image
hr: slika

en: Translations
hr: Prijevodi

en: Automatic
hr: Automatski

en: Sticky
hr: Ljepljivo

en: Temporary directory
hr: Privremeni direktorij

en: date
hr: datum

en: Keyboard shortcuts
hr: Kratice tipkovnice

en: File upload error. Could not move uploaded file.
hr: Greška prilikom otpreme datoteke. Nije moguće premjestiti otpremljenu datoteku.

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Apply
hr: Primjeni

en: Plugins
hr: Dodatak

en: 5 minutes
hr: 5 minuta

en: 10 minutes
hr: 10 minuta

en: 30 minutes
hr: 30 minuta

en: Decimal
hr: Decimalni

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka

en: Permission
hr: Dopuštenje

en: Hide
hr: Sakrij

en: Language code
hr: Kôd jezika

en: URL path settings
hr: Postavke URL putanje

en: Mapping
hr: Mapiranje

en: Space
hr: Razmak

en: Execute
hr: Izvrši

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Locked
hr: Zaključano

en: Any
hr: Bilo koji

en: modules
hr: moduli

en: About
hr: Opis

en: Reports
hr: Izvješća

en: and
hr: i

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Translate
hr: Prevedi

en: Web services
hr: Mrežni servisi

en: Error message
hr: Poruka greške

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
hr: Iz sigurnosnih razloga, otpremljena datoteka je preimenovana u %filename.

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: notice
hr: napomena

en: pixels
hr: piksela

en: Direction
hr: Smjer

en: Warning message
hr: Poruka upozorenja

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
hr: Datoteka %file nije spremljena. Došlo je do nepoznate greške.

en: The specified file %name could not be uploaded.
hr: Datoteka %name ne može biti otpremljena.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
hr: Greška prilikom otpreme. Nije moguće premjestiti otpremljenu datoteku %file u %destination.

en: IP address
hr: IP adresa

en: Maximum height
hr: Maksimalna visina

en: Maximum width
hr: Maksimalna širina

en: Maximum image resolution
hr: Maksimalna rezolucija slike

en: Comma
hr: Zarez

en: Semicolon
hr: Točka zarez

en: Current user
hr: Trenutni korisnik

en: Access type
hr: Tip pristupa

en: The file could not be uploaded.
hr: Datoteka nije mogla biti otpremljena.

en: Date year range
hr: Raspon godna.

en: Trigger
hr: Okidač

en: Notes:
hr: Bilješke:

en: Author information
hr: Podaci o autoru

en: Date and time
hr: Datum i vrijeme

en: Signature settings
hr: Postavke potpisa

en: Text format
hr: Oblik unosa

en: Structure
hr: Struktura

en: Not restricted
hr: Nije ograničeno

en: Date changed
hr: Nadnevak promjene

en: The file %source could not be uploaded because a file by that name already exists in the destination %directory.
hr: Datoteka %source nije otpremljena jer datoteka s tim nazivom već postoji u odredištu %directory.

en: Status message
hr: Poruka statusa

en: Minimum image resolution
hr: Minimalna rezolucija slike

en: no preview
hr: nema pretpregleda

en: Date type
hr: Vrsta datuma

en: Time zones
hr: Vremenske zone

en: The directory %directory does not exist and could not be created.
hr: Direktorij %directory ne postoji.

en: The directory %directory exists but is not writable and could not be made writable.
hr: Direktorij %directory postoji ali je u nj ne može upistivati i promjena tog statusa nije uspjela.

en: Minimal
hr: Minimalno

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
hr: Jedinstven stroju-čitljiv naziv. Može sadržavati samo mala slova, brojeve i donje crtice.

en: Weight for @title
hr: Težina za @title

en: Asc
hr: Uzlazno

en: Narrow
hr: Usko
