Webform (8.x-5.8) - en to sl translation catalogue (219 entries)

en: Forms
sl: Obrazci

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Images
sl: Slike

en: Pages
sl: Strani

en: enabled
sl: omogočeno

en: Status
sl: Stanje

en: Register
sl: Registracija

en: Suffix
sl: Pripona

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Value
sl: Vrednost

en: Development
sl: Razvoj

en: Groups
sl: Skupine

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Closed
sl: Zaprto

en: List
sl: Seznam

en: Subject
sl: Zadeva

en: Send email
sl: Pošlji e-pošto

en: closed
sl: zaprto

en: Actions
sl: Akcije

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Subscribe
sl: Naroči me

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Administration
sl: Upravljanje

en: More
sl: Več

en: Action
sl: Akcija

en: error
sl: napaka

en: Tags
sl: Oznake

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Homepage
sl: Domača stran

en: Download
sl: Prenesi

en: view
sl: pogled

en: updated
sl: posodobljeno

en: File
sl: Datoteka

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Size
sl: Velikost

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Number
sl: Številka

en: Message
sl: Sporočilo

en: No log messages available.
sl: V zapisniku ni sporočil.

en: Password
sl: Geslo

en: Weight
sl: Teža

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Help text
sl: Besedilo za pomoč

en: Types
sl: Tipi

en: Required
sl: Obvezno

en: Parent
sl: starš

en: none
sl: nič

en: Category
sl: Kategorija

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Import
sl: Uvozi

en: Export
sl: Izvoz

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: Preview
sl: Predogled

en: Save
sl: Shrani

en: Help
sl: Pomoč

en: Default
sl: Privzeto

en: Summary
sl: Povzetek

en: Update
sl: Posodobitev

en: Open
sl: Odprto

en: Sunday
sl: nedelja

en: Monday
sl: ponedeljek

en: Tuesday
sl: torek

en: Wednesday
sl: sreda

en: Thursday
sl: četrtek

en: Friday
sl: petek

en: Saturday
sl: sobota

en: Time
sl: Čas

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: Display
sl: Prikaz

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Text
sl: Besedilo

en: Upload
sl: Nalaganje

en: User
sl: Uporabnik

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Error
sl: Napaka

en: Options
sl: Možnosti

en: Contact
sl: Kontakt

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Node
sl: Vozlišče

en: Expanded
sl: Razširjeno

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Access denied
sl: Dostop zavrnjen

en: Year
sl: Leto

en: Date format
sl: Oblika datuma

en: Page
sl: Stran

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Inline
sl: V vrstici

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Visibility
sl: Vidljivost

en: Roles
sl: Vloge

en: Published
sl: Objavljeno

en: Signature
sl: Podpis

en: Location
sl: Mesto

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: Mode
sl: Način

en: Warning
sl: Opozorilo

en: N/A
sl: N/D

en: Nodes
sl: Vozlišča

en: Authored by
sl: Avtor

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Maximum
sl: Maksimum

en: Line
sl: Vrstica

en: Plain text
sl: Golo besedilo

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Unlimited
sl: Neomejeno

en: email
sl: e-naslov

en: Code
sl: Koda

en: Owner
sl: Lastnik

en: General
sl: Splošno

en: Method
sl: Metoda

en: Week
sl: Teden

en: Table
sl: Tabela

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Color
sl: Barva

en: reset
sl: ponastavi

en: Users
sl: Uporabniki

en: Rows
sl: Vrste

en: Create content
sl: Ustvari vsebino

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Optional
sl: Neobvezno

en: Order
sl: Vrstni red

en: module
sl: modul

en: Close
sl: Zapri

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve

en: Hidden
sl: Skrito

en: Attachments
sl: Priponke

en: Key
sl: Ključ

en: Message:
sl: Sporočilo:

en: Deleted
sl: Izbrisano

en: Languages
sl: Jeziki

en: Minimum height
sl: Najmanjša višina

en: Minimum width
sl: Najmanjša širina

en: Workflow
sl: Potek dela

en: Greater than
sl: Večje kot

en: Less than
sl: Manjše kot

en: characters
sl: znaki

en: Your message has been sent.
sl: Vaše sporočilo je bilo poslano.

en: Info
sl: Podatki

en: From email address
sl: E-naslov pošiljatelja

en: Results
sl: Rezultati

en: open
sl: odpri

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: Date created
sl: Datum nastanka

en: Testing
sl: Testiranje

en: Not published
sl: Ni objavljeno

en: File settings
sl: Datotečne nastavitve

en: Allowed file extensions
sl: Dovoljene končnice datotek

en: image
sl: slika

en: Loading...
sl: Nalagam ...

en: Temporary directory
sl: Začasna mapa

en: date
sl: datum

en: File upload error. Could not move uploaded file.
sl: Napaka pri nalaganju. Datoteke ni bilo možno premakniti.

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Decimal
sl: Decimalno število

en: Minimum
sl: Najmanj

en: Debug
sl: Razhroščevanje

en: Permission
sl: Dovoljenje

en: Hide
sl: Skrij

en: Language code
sl: Koda jezika

en: URL path settings
sl: Nastavitve URL poti

en: From name
sl: Ime pošiljatelja (polje 'OD')

en: Drafts
sl: Osnutki

en: Email addresses
sl: E-naslovi

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Any
sl: Katerokoli

en: About
sl: O modulu

en: Reports
sl: Poročila

en: and
sl: in

en: Translate
sl: Prevodi

en: Web services
sl: Spletne storitve

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
sl: Zaradi varnostnih razlogov je bila naložena datoteka preimenovana v %filename.

en: notice
sl: obvestilo

en: Direction
sl: Smer

en: Warning message
sl: Opozorilno sporočilo

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
sl: Datoteke %file ni mogoče shraniti. Prišlo je do neznane napake.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
sl: Napaka med nalaganjem. Naložene datoteke %file  ni bilo mogoče premakniti na željeno mesto %destination.

en: IP address
sl: IP naslovi

en: Maximum height
sl: Maksimalna višina

en: Maximum width
sl: Minimalna višina

en: Maximum image resolution
sl: Največja ločljivost slike

en: Comma
sl: Vejica

en: Current user
sl: Trenutni uporabnik

en: Access type
sl: Tip dostopa

en: Author information
sl: Informacije o avtorju

en: Date and time
sl: Datum in čas

en: Structure
sl: Struktura
